>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

28. kolejka Serie A + Zaległe [17.03-21.03.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-03-15 o 08.33.59.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Spadek- Benevento
5.60 @totalbet @ewinner



Pisałem o tym typie w poprzednim dziale, liczyłem, że kurs podskoczy, ale tak się nie stało bo Benevento przegrało, a Parma wygrała z Roma, nadal kurs mega jak dla mnie. Teraz jest najlepszy moment na zagranie tego, wiekszego kursu już nie będzie, zaraz Czerownice jadą grać z Juventusem, a zespoły, z którymi rywalizują o pozostanie w Serie A grają miedzy sobą i punkty zostaną na dole tabelii.


Dlaczego Benevento ?
Naprawdę śledze co się dzieje na włoskich boiskach i gra popularnych Czarownic wygląda najgorzej. Murują bramke, nie maja pomysłu na gre z przodu, do tego konfilikt w klubie. Ostatnio Schiattarella i Insignie nie zagrali ze Spezią bo na treningu doszło do spiny miedzy nimi. Do tego na miesiąc czasu kontuzjowani są dwaj boczni obrońcy- Letizia i Depaoli. Jadą teraz do Turynu i naprawde nie widze opcji na chociaz 1 pkt, tam beda za kartki pauzowali Glik i Schiattarella.

Sprawdzmy teraz tabele i opisze po krotce kazdy zespół:

9E7B0752-D0AF-4AE9-B82B-600CC773BBFC.jpeg

Według mnie tylko te zespoły bedą się liczyły w walce o utrzymanie, Fiorentina czy Bologna są zdecydowanie poza zasięgiem.

* Crotone- przyszedł nowy trener, którego juz opisywałem, jest bardzo nieobliczalny, dopiero 3 mecze rozegrane pod jego wodzą, widac mega poprawe. Nie za punktowali za bardzo, ale przeciez grali z Lazio i Atalantą, a przed nimi teraz mecze z rywalami, ktorymi mogą powalczyć. Simy mega forma, techniczny Ounas, DiCarmine czy Reca. Pewnie spadną, ja nie daje im duzych szans, ale to nadal spadają 3 zespoły, więc jest miejsce dla Benevento.

*Parma- mega plus, jakby patrzec na ostatnie 5 meczow to chyba najlepszy poziom z tych wszystkich zespołow. Juz nie chodzi o pokonanie Romy, bo akurat Rzymianie slabo zawsze graja po LE, ale w koncu zaczeli tworzyc akcje, oddawac strzaly, fajne przemyslane transfery w zimowej przerwie. Srodek pola doswiadczony- dla mnie Kucka czy Kurtic to zawodnicy zespolu z co najmniej srodka tabeli. Prosze sobie odpalic jakies skroty meczu z Roma i zobaczyc co robia dwaj mlodzi Rumunii na skrzydłach. Man i Mihaila. Dostali w koncu szanse i odpalili. Do tego pamietajmy, ze sporo zawodnikow jest kontuzjowanych i napewno jeszcze wroca do konca sezonu. A jest jeszcze Hernani, Gervinho czy Osorio, ktory znalazl sie teraz w 11 kolejki. Dla mnie Parma ogarnie i bedzie wyzej niz Benevento.

*Torino- no nie ma opcji, zeby Belotti i spolka spadli z ligi. Tam jest za duzo nazwisk. Oni maja jeszcze dwa mecze zaległe + ostatni mecz w sezonie bedzie u siebie wlasnie z Benevento co jest mega plusem dla typu. Nie chce mi sie liczyc, sprawdzac, pisze z glowy, ale Torino to druzyna, ktora najwiecej pkt stracila w koncowkach meczow, w doliczonych czasach. Jakby patrzec na wyniki do 90 minuty to Torino napewno miałoby z 8 pkt wiecej. Fajny terminarz, te 2 zaległe mecze, ostatni bezposrednio mecz u siebie + Belotti, dla mnie Torino zostaje.

*Cagliarii- zmienil się trener w druzynie z Sardynii i gra wygląda mega fajnie- w koncu punktują, a tak naprawde jakby mieli wiecej szczescia to by zremisowali z Juventusem. Defensywa to mega dostadczenie- Godin, Rugani, pomoc to ogranie we Wloszech czy to Naingolan, Duncan czy kapitalny Nandez, do tego z przodu ludzie, ktorzy wiedza jak sie zdobywa bramki- Joao Pedro czy Simeone. Terminarz tez fajny, no i bezposredni mecz z Czarownicami.

* Spezia- opisywałem sporo razy, dla mnie to najlepszy beniaminek. Graja jak rowny z rownym z czolowymi zespolami, naprawde nie sadze, zeby spadli. Jest Nzola, Gyasi czy Farias, do tego poukładana pomoc, troche slabo z obroną, ale ten atak to nadrabia, no i trener mega na plus.

*Genoa- tutaj to samo, w tamtym sezonie walczyli o utrzymanie, ale teraz nie ma takiej opcji. Za duzo nazwisk, ktore przede wszystkim daja jakosc- Destro, Pandev, Strootman, Czyborra, Shomudorov, do tego wrocil do bramki Perin. Zreszta prosze sobie odpalic ostatnie mecze Genoi, ja nie mam co tutaj za duzo sie rozpisywac, oni chca grac w pilke, dla mnie zostaja w Serie a.


Kazdy zespol po krotce opisalem, teraz spojrzmy na terminarz Benevento:
57CC775C-BA93-4A7B-9C34-5001247541E6.jpeg

Czerwono- dla mnie bez szans na chociaz to 1 pkt
Zielono- dla mnie bez szans na 3 pkt, na 1 pkt cos tam jest, ale i tak bedzie ciezko, Sassuolo ich zje, Udinese poukładane w defensywie, a Torino bedzie to ostatni mecz w sezonie i to wyjazd do Bykow, tez ciezko
Reszta- u siebie Parma, ktora jest w fajnej formie, ma lepszych graczy, Genoa na wyjezdzie- ciezko to bedzie z takimi graczami jak Destro czy Shomurodov, to jeszcze bedzie taka kolejka, w ktorej Genoa nie ma zapewnionego utrzymania wiec nie odpuszcza.
Cagliarii u siebie- tak jak pisalem pilkarze z Sardynii zmienili trenera, do tego pilkarze z jakoscia, tez ciezko bedzie
Crotone u siebie- tutaj jedynie sie boje bo Rekiny juz moga o nic nie walczyc w tej kolejce, wiec Czarownice moga te 3 pkt zdobyc, ale co z tego jak 3 zespoly spadaja ?


Podsumowujac, kurs jest bardzo fajny, ja widze bardzo duzo szanse na powodzenie tego typu, patrzac na aktualna forme to w kazdej z druzyn walczacych o utrzymanie cos sie zmienilo na lepsze, nawet wyniki o tym mowia, tylko u Czarownic lipa.Wiadomo to jest pilka nozna, wszystko mozliwe, ale lepiej zeby nie trafic takiego kursu niz pewniaka po 1.20, prawda ?

9F386614-EDF8-4CB8-B9A6-47BFB8C4A07A.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +306
Z 18

Zamoichczasow

Użytkownik
Spadek- Benevento
5.60 @totalbet @ewinner



Pisałem o tym typie w poprzednim dziale, liczyłem, że kurs podskoczy, ale tak się nie stało bo Benevento przegrało, a Parma wygrała z Roma, nadal kurs mega jak dla mnie. Teraz jest najlepszy moment na zagranie tego, wiekszego kursu już nie będzie, zaraz Czerownice jadą grać z Juventusem, a zespoły, z którymi rywalizują o pozostanie w Serie A grają miedzy sobą i punkty zostaną na dole tabelii.


Dlaczego Benevento ?
Naprawdę śledze co się dzieje na włoskich boiskach i gra popularnych Czarownic wygląda najgorzej. Murują bramke, nie maja pomysłu na gre z przodu, do tego konfilikt w klubie. Ostatnio Schiattarella i Insignie nie zagrali ze Spezią bo na treningu doszło do spiny miedzy nimi. Do tego na miesiąc czasu kontuzjowani są dwaj boczni obrońcy- Letizia i Depaoli. Jadą teraz do Turynu i naprawde nie widze opcji na chociaz 1 pkt, tam beda za kartki pauzowali Glik i Schiattarella.

Sprawdzmy teraz tabele i opisze po krotce kazdy zespół:

Pokaż załącznik 7624

Według mnie tylko te zespoły bedą się liczyły w walce o utrzymanie, Fiorentina czy Bologna są zdecydowanie poza zasięgiem.

* Crotone- przyszedł nowy trener, którego juz opisywałem, jest bardzo nieobliczalny, dopiero 3 mecze rozegrane pod jego wodzą, widac mega poprawe. Nie za punktowali za bardzo, ale przeciez grali z Lazio i Atalantą, a przed nimi teraz mecze z rywalami, ktorymi mogą powalczyć. Simy mega forma, techniczny Ounas, DiCarmine czy Reca. Pewnie spadną, ja nie daje im duzych szans, ale to nadal spadają 3 zespoły, więc jest miejsce dla Benevento.

*Parma- mega plus, jakby patrzec na ostatnie 5 meczow to chyba najlepszy poziom z tych wszystkich zespołow. Juz nie chodzi o pokonanie Romy, bo akurat Rzymianie slabo zawsze graja po LE, ale w koncu zaczeli tworzyc akcje, oddawac strzaly, fajne przemyslane transfery w zimowej przerwie. Srodek pola doswiadczony- dla mnie Kucka czy Kurtic to zawodnicy zespolu z co najmniej srodka tabeli. Prosze sobie odpalic jakies skroty meczu z Roma i zobaczyc co robia dwaj mlodzi Rumunii na skrzydłach. Man i Mihaila. Dostali w koncu szanse i odpalili. Do tego pamietajmy, ze sporo zawodnikow jest kontuzjowanych i napewno jeszcze wroca do konca sezonu. A jest jeszcze Hernani, Gervinho czy Osorio, ktory znalazl sie teraz w 11 kolejki. Dla mnie Parma ogarnie i bedzie wyzej niz Benevento.

*Torino- no nie ma opcji, zeby Belotti i spolka spadli z ligi. Tam jest za duzo nazwisk. Oni maja jeszcze dwa mecze zaległe + ostatni mecz w sezonie bedzie u siebie wlasnie z Benevento co jest mega plusem dla typu. Nie chce mi sie liczyc, sprawdzac, pisze z glowy, ale Torino to druzyna, ktora najwiecej pkt stracila w koncowkach meczow, w doliczonych czasach. Jakby patrzec na wyniki do 90 minuty to Torino napewno miałoby z 8 pkt wiecej. Fajny terminarz, te 2 zaległe mecze, ostatni bezposrednio mecz u siebie + Belotti, dla mnie Torino zostaje.

*Cagliarii- zmienil się trener w druzynie z Sardynii i gra wygląda mega fajnie- w koncu punktują, a tak naprawde jakby mieli wiecej szczescia to by zremisowali z Juventusem. Defensywa to mega dostadczenie- Godin, Rugani, pomoc to ogranie we Wloszech czy to Naingolan, Duncan czy kapitalny Nandez, do tego z przodu ludzie, ktorzy wiedza jak sie zdobywa bramki- Joao Pedro czy Simeone. Terminarz tez fajny, no i bezposredni mecz z Czarownicami.

* Spezia- opisywałem sporo razy, dla mnie to najlepszy beniaminek. Graja jak rowny z rownym z czolowymi zespolami, naprawde nie sadze, zeby spadli. Jest Nzola, Gyasi czy Farias, do tego poukładana pomoc, troche slabo z obroną, ale ten atak to nadrabia, no i trener mega na plus.

*Genoa- tutaj to samo, w tamtym sezonie walczyli o utrzymanie, ale teraz nie ma takiej opcji. Za duzo nazwisk, ktore przede wszystkim daja jakosc- Destro, Pandev, Strootman, Czyborra, Shomudorov, do tego wrocil do bramki Perin. Zreszta prosze sobie odpalic ostatnie mecze Genoi, ja nie mam co tutaj za duzo sie rozpisywac, oni chca grac w pilke, dla mnie zostaja w Serie a.


Kazdy zespol po krotce opisalem, teraz spojrzmy na terminarz Benevento:
Pokaż załącznik 7625

Czerwono- dla mnie bez szans na chociaz to 1 pkt
Zielono- dla mnie bez szans na 3 pkt, na 1 pkt cos tam jest, ale i tak bedzie ciezko, Sassuolo ich zje, Udinese poukładane w defensywie, a Torino bedzie to ostatni mecz w sezonie i to wyjazd do Bykow, tez ciezko
Reszta- u siebie Parma, ktora jest w fajnej formie, ma lepszych graczy, Genoa na wyjezdzie- ciezko to bedzie z takimi graczami jak Destro czy Shomurodov, to jeszcze bedzie taka kolejka, w ktorej Genoa nie ma zapewnionego utrzymania wiec nie odpuszcza.
Cagliarii u siebie- tak jak pisalem pilkarze z Sardynii zmienili trenera, do tego pilkarze z jakoscia, tez ciezko bedzie
Crotone u siebie- tutaj jedynie sie boje bo Rekiny juz moga o nic nie walczyc w tej kolejce, wiec Czarownice moga te 3 pkt zdobyc, ale co z tego jak 3 zespoly spadaja ?


Podsumowujac, kurs jest bardzo fajny, ja widze bardzo duzo szanse na powodzenie tego typu, patrzac na aktualna forme to w kazdej z druzyn walczacych o utrzymanie cos sie zmienilo na lepsze, nawet wyniki o tym mowia, tylko u Czarownic lipa.Wiadomo to jest pilka nozna, wszystko mozliwe, ale lepiej zeby nie trafic takiego kursu niz pewniaka po 1.20, prawda ?

Pokaż załącznik 7626
Kurs rzeczywiście zachęcający. Ja mam pytanie w kwestii rzetelności tych bukmacherów. Przyznam się że korzystam z innych które oprócz oferty internetowej posiadają także punkty stacjonarne. Czy ten totalbet i ewinner są godne polecenia? Pytam, bo chciałbym rzucić większą stawka, a nie chce się potem mordować z wypłatą w razie czego. Pozdrawiam.

Fajnie czytać twoje analizy, widać że interesujesz się piłka włoską. Chociaż wciąż potrafi zaskakiwac- kto by się spodziewał takiej gry genoi, lub takich wyników Udine.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Totalbet blokuje juz ten zakład, a na ewinner kurs spadł do coś koło 4. Na etoto masz 5.50.


Za mną chodzi jeszcze jeden zakład długoterminowy- Juventus mistrzem. Ja wiem, że przewaga Interu jest, ale oni sezon temu tez przy końcu spuchli. Gdyby Juventus wygrywał każde spotkanie do końca to różnica pkt wynosiła by 4 pkt. Założe się, że Inter straci więcej niz 4 pkt, przeciez mają takie mecze jak nieobliczalne Sassuolo, walczące o utrzymanie Cagliarii, Crotone czy Spezie. Do tego ciezki wyjazd do Bolonii, czy mecz ze swietnie poukładana druzyna Jurica. Juz nie wspomne o meczach z Napoli czy Romą. Już z Parmą i Torino się męczyli, a z Atalanta wygrali, gdzie trzeba to powiedziec byli gorsi.
Pytanie tylko czy Juventus jest w stanie wygrywać wszystko?
W koncu zdrowi są środkowi obroncy- Bonucci, Chiellini i De Ligt. Do tego Arthur, Kulusevski, Chiesa czy Ronaldo. Nie graja juz w LM, skupiaja sie na lidze, a tutaj Pirlo sie wypowiadał, ze beda walczyc do konca.
Ja za drobinaki wezme ten kurs 6.50, chociaz nie jestem fanem Juve i wolałbym żeby to druzyna Conte w koncu została mistrzem.

A co jeszcze przemawia za typem?
Lukaku, Barella, Brozovic i Bastoni czyli praktycznie 4 najlepszych graczy jest zagrozonych zolta kartką. Jak chociaz jeden z nich bedzie pauzował to już Inter bedzie mial problem, a 11 kolejek do konca, wiec okazja bedzie.


Kolejka co bedzie ciezka do typowania, dopiero nastepna zapowiada się fajnie, dzisiaj wystawili kursy i już można było coś pograć, ale to może napisze pozniej, narazie cos na teraz. Bedzie jeden zaklad główny i jedna taśma na wariata.


Crotone- Bologna
Powyżej 2.5 goli 1.80 E efortuna✅✅✅



Trzeba grać bramki w meczu Crotone, przypomne zmienił się tam trener i 3 spotkania i średnia bramek ponad 5 na mecz !
Skopiuje swoje slowa z poprzedniej analizy meczu popularnych Rekinow:
Nie znam Pana Cosmiego, ale troche poszperalem i w przeszlosci trenował sporo zespolow pokroju Crotone i zawsze te druzyny mialy dosyc wysoką srednia bramek na mecz. Tak ktos teraz sprawdzi, czy tam policzy, że średnia kręci się koło 2 goli na mecz w bylych klubach Cosmiego i zaraz to skomentuje. Ja odrazu pisze- kiedyś, czytaj 3-4 lata temu włoska liga należała to jednej z bardziej underowych, bardzo duzo spotkan kończyło się wynikiami po 0:0 czy 1:0, wiec na tle reszty jego średnia naprawde jest ok.
Co do samego szkoleniowca to ma on dosyc nietypowe metode, zespol ma sie przede wszystkim dobrze bawic, a jak bawic to grać wesołu futbol. Przytocze tutaj słowa Bartosza Salomona, ktory grał pod wodzą tego trenera w Bresci:
„Cosmi lubi się bawić. Kocha muzykę. W przerwach między sezonami pracuje jako DJ. To jego pasja. Chciał zawsze, żeby drużyna dobrze się bawiła. Wspólne kolacje, trochę alkoholu. Na treningach zawsze była głośna muzyka. Wszyscy powtarzali, że nigdy nie mieli trenera u którego tak dobrze by się czuli. Pod względem taktycznym prezentował solidny poziom, ale był w stanie wytworzyć świetną atmosferę jak nikt inny. Wszyscy go kochali. Potrafił też świetnie dogadywać się z zawodnikami. Dzwonił, pytał – jesteś na mieście? To dawaj do mnie, napijemy się, pogadamy”

Napewno trzeba zwrocic uwage na Simiego, 5 bramek w 3 meczach , do tego kapitalnie wygląda Ounas, szkoda bo jakis uraz ma Reca?, nie wiem czy wystąpi, ale Crotone interesuje tutaj tylko 3 pkt, zadnych szachów nie będzie. W defensywie wygladaja słabo, ja nie bede ukrywal jestem fanem Bolonii, po prostu sledze juz od dluzszego czasu poczynania klubu Mihajlovica.
Dla mnie tutaj te 3 gole to minimum, Bologna swietnie wypunktowała Samodorie, nie mieli inicjatywy, a kontry były mega skuteczne. Naprawde takie nazwiska jak Barrow, Soriano, Orsolinii, Palacio czy Sansone tutaj spokojnie ogarna, do tego ostatnio odpalił Svanberg. Nie gram obie strzelą, bo to roznie może być, over wydaje sie najlepsza opcja na weekend.

Tasma za drobne:
Spezia- Cagliari obie strzela✅
Bologna powyzej 1.5 gola✅
Inter-Sassuolo powyzej 2.5 gola ZWROT
Ako: 5.06 @totalbet✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
dramat te granie na tych polskich syfach, ledwie 400zl wzieli w forbecie i wywalone z oferty
W ewinnerze wogole nie widze kursow na to kto spadnie z ligi

a na zagranicznych firmach widzial ktos moze kursy?
 
Ostatnia edycja:
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
dramat te granie na tych polskich syfach, ledwie 400zl wzieli w forbecie i wywalone z oferty
W ewinnerze wogole nie widze kursow na to kto spadnie z ligi
Na Ewinner nie przyjęli nic po 5.60. Napisali na czacie, ze zaraz wystawia znów oferte z prawidlowym kursem i wystawili, ale pod grupą nie 'Spadek' a 'Beneventon spadnie z ligi', na TAK bylo 4.50. Betfan nie przyjął ani złotówki. Chyba Totalbet jeszcze to miał z 5.60, choć mam tam limity i wszystko wysyłają do weryfikacji ręcznej, więc nawet nie probowalem. Jedynie na etoto nie zaglądałem. Da sie pograć tu i ówdzie, nawet 6.50 kurs.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Ja rozumiem jakby to byla nisza, ale bez jaj, by na taki rynek nie wziac tych marnych 1000zl - zesrani niesamowicie
Przeciez to jest dno dna te nasze polskie gowniane firmy bukmacherskie
 
Z 18

Zamoichczasow

Użytkownik
Ja rozumiem jakby to byla nisza, ale bez jaj, by na taki rynek nie wziac tych marnych 1000zl - zesrani niesamowicie
Przeciez to jest dno dna te nasze polskie gowniane firmy bukmacherskie
To są złodzieje. Ja już czekam 3 dzień aż mi fortuna wypłatę na 40 tysięcy zaakceptuje. Jak człowiek wpłaca i przegrywa to spoko, załatwiają wszystko w minute, a jak coś komus siadzie i chce wypłacić to zwlekają z wypłatą.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Macie na etoto teraz 6.00 kurs, pewnie zaraz usuną.

Co do innych spotkań fajnie wygląda kurs Parma lub remis i powyzej 1.5 gola, Ci Rumunii naprawde zrobili ostatnio robote. 3 mecze z nowym trenerem Rekinow i 3x wchodziło obie połowy powyzej 1.5 gola, a taki kurs na mecz z Bologna wynosi ponad 4.
Gol Sassuolo po 1.65 tez spoko, trzeba patrzec czy nie wykartkuje sie Berardi w srode z Torino, ale dla mnie Inter lapie zadyszke, a ekipe De Zerbiego stac na nawet 2 bramki. Napewno ten kurs 1.30 na wygrana gospodarzy omijać, jak ktoś ma możliwosc to pewnie posiadanie piłki buki beda faworyzowac Inter, a Sassuolo to ekipa, ktora spokojnie moze miec ponad 45% posiadania, uwielbiaja byc przy pilce. Reszty meczu nie ruszam, moze jeszcze over w Weronie, ale taka Roma czy Milan po europejskich rozgrywkach slabo graja.
Ja tak jak pisalem wyzej, gram co podałem, tutaj tylko takie luznie przemyslenia.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
D’Abrosio z pozytywnym wynikiem na covid, reszta zespołu w kwaratannie, ja napewno chociaz za drobne próbuje jak pisałem

Juventus mistrzem 6.50 E efortuna

„Za mną chodzi jeszcze jeden zakład długoterminowy- Juventus mistrzem. Ja wiem, że przewaga Interu jest, ale oni sezon temu tez przy końcu spuchli. Gdyby Juventus wygrywał każde spotkanie do końca to różnica pkt wynosiła by 4 pkt. Założe się, że Inter straci więcej niz 4 pkt, przeciez mają takie mecze jak nieobliczalne Sassuolo, walczące o utrzymanie Cagliarii, Crotone czy Spezie. Do tego ciezki wyjazd do Bolonii, czy mecz ze swietnie poukładana druzyna Jurica. Juz nie wspomne o meczach z Napoli czy Romą. Już z Parmą i Torino się męczyli, a z Atalanta wygrali, gdzie trzeba to powiedziec byli gorsi.
Pytanie tylko czy Juventus jest w stanie wygrywać wszystko?
W koncu zdrowi są środkowi obroncy- Bonucci, Chiellini i De Ligt. Do tego Arthur, Kulusevski, Chiesa czy Ronaldo. Nie graja juz w LM, skupiaja sie na lidze, a tutaj Pirlo sie wypowiadał, ze beda walczyc do konca.
Ja za drobinaki wezme ten kurs 6.50, chociaz nie jestem fanem Juve i wolałbym żeby to druzyna Conte w koncu została mistrzem.

A co jeszcze przemawia za typem?
Lukaku, Barella, Brozovic i Bastoni czyli praktycznie 4 najlepszych graczy jest zagrozonych zolta kartką. Jak chociaz jeden z nich bedzie pauzował to już Inter bedzie mial problem, a 11 kolejek do konca, wiec okazja bedzie.”
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Inter- Sassuolo pow 2.5
Crotone- Bologna pow 1.5
Ako: 1.84 @totalbet


Jakie ako wychodzi! Wlasnie poszla informacja, ze Handanovic z pozytywnym wynikiem na wirusa i w bramce bedzie Radu, ktory ma rozegrane 0 minut, On nawet w pucharze nie bronił! Gol Sassuolo pewnie bedzie, ale biore bezpiecznie w calym meczu. Dzisiaj nie wykartkowal sie Berardii, do tego sporo odpoczywał Locatelli, Sassuolo w defensywie słabo, 3 gole z Bykami, 2 gole z Verona, 2 z Udinese, chociaz tutaj na to nie patrzec, czy 3 bramki z Napoli. Do tego dokladam bezpiecznie min 2 gole w meczu, ktory opisalem wyzej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Inter- Sassuolo pow 2.5
Crotone- Bologna pow 1.5
Ako: 1.84 @totalbet


Jakie ako wychodzi! Wlasnie poszla informacja, ze Handanovic z pozytywnym wynikiem na wirusa i w bramce bedzie Radu, ktory ma rozegrane 0 minut, On nawet w pucharze nie bronił! Gol Sassuolo pewnie bedzie, ale biore bezpiecznie w calym meczu. Dzisiaj nie wykartkowal sie Berardii, do tego sporo odpoczywał Locatelli, Sassuolo w defensywie słabo, 3 gole z Bykami, 2 gole z Verona, 2 z Udinese, chociaz tutaj na to nie patrzec, czy 3 bramki z Napoli. Do tego dokladam bezpiecznie min 2 gole w meczu, ktory opisalem wyzej.
Dobra nie ma co grac tego, chyba mecz bedzie przelożony, De Vrij i Vecino tez z pozytywnym wynikiem na covid19. Możliwe, że nawet na kadre nikt z Interu nie poleci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Co do mojego głównego zakładu na kolejke mam troche wątpliwości, Ounas ma jakies zmęczenie i nie wiem na ile minut bedzie jutro gotowy, a trzeba to podkreslic- Algierczyk napędza ataki Rekinów. Do tego jutro o 15 w Crotone ma padać, a pamiętam jak ostatnio Bologna grała z Benevento w ulewe i skonczylo sie na 1:1. Zespol Mihajlovica to techniczni gracze, czy to Soriano, czy Orsolinii czy szybki Barrow. Na plus jest informacja, że nie zagra podstawowy obronca gospodarzy- Luperto, a do tego do gry ma byc gotowy Reca, ktory jak sie dowiedzialem ma zapalenie ucha. Juz nic nie zmienie wiec zostawiam ten over 2.5 goli jako glowny

Zastanawiam się bardzo nad kartkami w meczu Spezia- Cagliari, mecz bezposrednich rywali w walke o utrzymanie. Prosze zwrocic uwage na ilosc kartek w ostatnich meczach pomiedzy druzynami w dolnej czesci tabeli:
Spezia-Benevento 7 kartek
Spezia- Parma 7 kartek
Torino- Spezia 7 kartek + czerwona
Crotone- Cagliari 6 kartek w tym czerwona
Cagliari- Torino 5 kartek
Cagliari- Benevento 7 kartek+ czerwona

Spezia to druzyna, ktora lubi byc przy pilce, jak potrafia zdominowac Rome, Atalante, Juventus czy Napoli i to na wyjazdach, to prosze sobie wyobrazic jak gra z Cagliarii bedzie wygladala. Tam jest szybki Nandez, Duncan czy Joao Pedro, ktory wie kiedy sie przewrocic. Luzne przemyslenia, ale tak gra bedzie tam wyglądała, Spezia przy pilce i kontry graczy z Sardynii, do tego pogoda w La Spezii ma byc ok. U mojego buka nie ma kursu, ale napewno spróbuje jakis over 4.5 kartek.

Co jeszcze z informacji?
Atalanta najprawdopodobniej bez Gosena, wiec pomoc bedzie traciła. Verona to poukładana druzyna jak mówiłem, nie zdziwie się jakims 1:1, ale nie lubie grac druzyn zaraz po odpadnieciu z LM, wiec pewnie odpuszcze.

Czaje sie jeszcze na jakis over w Samodorii, Byki slabe w obronie, a pilkarze Ranieriego jak potrafili Bologne zdominowac to z Torino zrobia to tym bardziej. Maja utalentowany srodek pola, pauzuje za kartki Ramirez, ale on w tym sezonie gra slabo. Do tego odpalil ladnie Zaza, jest Belotti czy ten talent Madragora. Zobacze jeszcze, oczywiscie kibicuje Bykom, ze względu na moj zakład długoterminowy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi

Crotone - Bologna
Crotone powyżej 5.5 rzutów rożnych @2.97 Fortuna 10 rzutów rożnch

Nie będę tu tworzył niestworzonych analiz, bo nie ma to po prostu większego sensu. Próbuję wykorzystać zawyżony według mnie kurs na to zdarzenie. Crotone broni się przed spadkiem Serie A, robi to w najbardziej klasyczny sposób, jaki potrafi wykorzystując swoje najmocniejsze strony, a takimi bez wątpienia szybcy i dynamiczni skrzydłowi. Jednym z nich jest nasz rodak Arek Reca, drugim zaś Portugalczyk Pedro Pereira. Obaj mają po 3 asysty w sezonie, Reca do tego dołożył 2 gole. Są to dwa motory napędowe Crotone i pomimo, że nie są to techniczni zawodnicy to obaj mają szanse zostać na dłużej w Serie A, nawet jeśli ich drużyna spadnie. Gospodarze grają prosty futbol, próbują zrobić jak najwięcej przestrzeni na bokach, po czym posłać piłkę w ten sektor, następnie akcja kończy się wrzutką. Nie ma kalkulowania, szukania, kombinowania. Jest po prostu dynamiczne wejście i dogranie w pole karne rywala. Czy to dobry sposób będziemy oceniać na koniec sezonu.
Bologna gra solidny sezon i plasuje się na 12. miejscu w tabeli, potrafili już napsuć wiele krwi faworytom ligi. Główna tu zasługa ambitnej defensywy i Łukasza Skorupskiego, który swoimi interwencjami udowadnia, że należy do czołówki ligi na tej pozycji. Patrząc na statystyki rywale Bologni tworzą sobie wiele okazji do strzelenia goli, jednak wiele strzałów jest blokowanych bądź wybijanych przez golkipera dzisiejszych gości.
Uważam, że to idealny mecz "pod rogi" dla Crotone, przystępny rywal który ma bezpieczną pozycję i pozwala podchodzić pod własne pole karne. Jeśli podopieczni trenera Cosmiego chcą się utrzymać to muszą punktować w takich meczach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
A propos typu barlo na kartki w spezzi to +3.5 kartki po 1.4 to lokata moim zdaniem do jakiegoś dubla jak złoto. Sędziuje orsato i wszystko jasne, do połowy może być ze 2-3 kartki.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Totalbet blokuje juz ten zakład, a na ewinner kurs spadł do coś koło 4. Na etoto masz 5.50.


Za mną chodzi jeszcze jeden zakład długoterminowy- Juventus mistrzem. Ja wiem, że przewaga Interu jest, ale oni sezon temu tez przy końcu spuchli. Gdyby Juventus wygrywał każde spotkanie do końca to różnica pkt wynosiła by 4 pkt. Założe się, że Inter straci więcej niz 4 pkt, przeciez mają takie mecze jak nieobliczalne Sassuolo, walczące o utrzymanie Cagliarii, Crotone czy Spezie. Do tego ciezki wyjazd do Bolonii, czy mecz ze swietnie poukładana druzyna Jurica. Juz nie wspomne o meczach z Napoli czy Romą. Już z Parmą i Torino się męczyli, a z Atalanta wygrali, gdzie trzeba to powiedziec byli gorsi.
Pytanie tylko czy Juventus jest w stanie wygrywać wszystko?
W koncu zdrowi są środkowi obroncy- Bonucci, Chiellini i De Ligt. Do tego Arthur, Kulusevski, Chiesa czy Ronaldo. Nie graja juz w LM, skupiaja sie na lidze, a tutaj Pirlo sie wypowiadał, ze beda walczyc do konca.
Ja za drobinaki wezme ten kurs 6.50, chociaz nie jestem fanem Juve i wolałbym żeby to druzyna Conte w koncu została mistrzem.

A co jeszcze przemawia za typem?
Lukaku, Barella, Brozovic i Bastoni czyli praktycznie 4 najlepszych graczy jest zagrozonych zolta kartką. Jak chociaz jeden z nich bedzie pauzował to już Inter bedzie mial problem, a 11 kolejek do konca, wiec okazja bedzie.


Kolejka co bedzie ciezka do typowania, dopiero nastepna zapowiada się fajnie, dzisiaj wystawili kursy i już można było coś pograć, ale to może napisze pozniej, narazie cos na teraz. Bedzie jeden zaklad główny i jedna taśma na wariata.


Crotone- Bologna
Powyżej 2.5 goli 1.80 E efortuna✅✅✅



Trzeba grać bramki w meczu Crotone, przypomne zmienił się tam trener i 3 spotkania i średnia bramek ponad 5 na mecz !
Skopiuje swoje slowa z poprzedniej analizy meczu popularnych Rekinow:
Nie znam Pana Cosmiego, ale troche poszperalem i w przeszlosci trenował sporo zespolow pokroju Crotone i zawsze te druzyny mialy dosyc wysoką srednia bramek na mecz. Tak ktos teraz sprawdzi, czy tam policzy, że średnia kręci się koło 2 goli na mecz w bylych klubach Cosmiego i zaraz to skomentuje. Ja odrazu pisze- kiedyś, czytaj 3-4 lata temu włoska liga należała to jednej z bardziej underowych, bardzo duzo spotkan kończyło się wynikiami po 0:0 czy 1:0, wiec na tle reszty jego średnia naprawde jest ok.
Co do samego szkoleniowca to ma on dosyc nietypowe metode, zespol ma sie przede wszystkim dobrze bawic, a jak bawic to grać wesołu futbol. Przytocze tutaj słowa Bartosza Salomona, ktory grał pod wodzą tego trenera w Bresci:
„Cosmi lubi się bawić. Kocha muzykę. W przerwach między sezonami pracuje jako DJ. To jego pasja. Chciał zawsze, żeby drużyna dobrze się bawiła. Wspólne kolacje, trochę alkoholu. Na treningach zawsze była głośna muzyka. Wszyscy powtarzali, że nigdy nie mieli trenera u którego tak dobrze by się czuli. Pod względem taktycznym prezentował solidny poziom, ale był w stanie wytworzyć świetną atmosferę jak nikt inny. Wszyscy go kochali. Potrafił też świetnie dogadywać się z zawodnikami. Dzwonił, pytał – jesteś na mieście? To dawaj do mnie, napijemy się, pogadamy”

Napewno trzeba zwrocic uwage na Simiego, 5 bramek w 3 meczach , do tego kapitalnie wygląda Ounas, szkoda bo jakis uraz ma Reca?, nie wiem czy wystąpi, ale Crotone interesuje tutaj tylko 3 pkt, zadnych szachów nie będzie. W defensywie wygladaja słabo, ja nie bede ukrywal jestem fanem Bolonii, po prostu sledze juz od dluzszego czasu poczynania klubu Mihajlovica.
Dla mnie tutaj te 3 gole to minimum, Bologna swietnie wypunktowała Samodorie, nie mieli inicjatywy, a kontry były mega skuteczne. Naprawde takie nazwiska jak Barrow, Soriano, Orsolinii, Palacio czy Sansone tutaj spokojnie ogarna, do tego ostatnio odpalił Svanberg. Nie gram obie strzelą, bo to roznie może być, over wydaje sie najlepsza opcja na weekend.

Tasma za drobne:
Spezia- Cagliari obie strzela✅
Bologna powyzej 1.5 gola✅
Inter-Sassuolo powyzej 2.5 gola ZWROT
Ako: 5.06 @totalbet✅✅✅
✅✅✅
Pięknie, 3 weekendy i 3 główne typy siedzą, ale Rekiny walczą, widać juz Cosmiego prace, kibicuje Bologny od dawna, ale trzymam kciuki za Crotone teraz, sa bez 2 praktycznie najlepszych graczy, a walka jest! Trzeba grac Napoli- Crotone over, jak ta defensywa gospodarzy łamie linie spalonego, tam Mertens, Insignie czy Zielu ich zje.

Ja jeszcze dla zabawy już, za drobne jak pisałem:
Spezia- Cagliari pow 4.5 kartek 1.90⛔⛔⛔
Spezia- Cagliari obie strzela 1.80✅✅✅


Korci mnie pogranie cos w stronie pilkarzy z Sardynii, ale jest gotowy do gry Nzola, roznie moze byc, do tego wraca ten Grek u gosci, ktory ma takie kapitalne rzuty wolne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 961

rabatko

Użytkownik
W meczu Spezia - Cagliari sèdzia miał powiedziane wiècej jak 3 ŻK nie możesz pokazać !!! Wałek jak cholera!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom