>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28. kolejka Serie A [4.03 - 6.03.2022]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-02-27 o 09.43.28.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy oraz do podawania Typów popartych analizą.

Nie masz jeszcze konta u bukmachera Betfan?. To nic straconego, wejdź w link poniżej i zarejestruj się już dziś.
1000x200.png
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Inter - Salernitana | Inter powyżej 2.5 @1,75 5:0

Unibet


Inter po przegranej u siebie z Liverpoolem w Lidze Mistrzów praktycznie pożegnał się już z tymi rozgrywkami. Wiara może zostać ale rozum podpowiada, że należy skupić się na obronie mistrzostwa Włoch, które po latach dominacji Juve jest ultraważne dla niebiesko czarnych. Strata punktów pomimo kolosalnej przewagi w ostatnim meczu z Genoą sprawia, że tutaj trzeba po prostu zdecydowanie wygrać z najsłabszym zespołem w lidze. Uważam, że u siebie Inter jeszcze mocniej jest w stanie zdominować rywala, którego defensywa jest tak dziurawa, że 3 bramki w optymistycznym założeniu można wsadzić nawet do przerwy. Salernitana straciła w lidze najwięcej bramek bo aż 56 a Inter aktualnie strzelił ich najwięcej bo aż 55. Rachunek dla mnie jest prosty - wysoka wygrana dzisiejszych gospodarzy. Ostatnio mieliśmy naprawdę szokującą serie strat punktów drużyn z czołowki ligi Włoskiej i tutaj ona się moim zdaniem kończy dość zdecydowanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
ponchek 2,5K

ponchek

Użytkownik
Inter Salernitana -
Salernitana nie strzeli kurs 1,7
Dzis na San Siro zagra mistrz będący w kryzysie z dużyna z ostatniego miejsca Serie A. Inter ostatnio od 4 meczy nie może nic ustrzelić i Salernitana którą w każdym meczu strzela. Wiem nie przemawia to za mokm typem, ale tu kieruję się prawem serii oraz tym że co jak co ale Inter ma dobrą defensywę
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Cagliari- Lazio
Pow 2.5 goli 1.92 E efortuna


Jeden z wiekszych kursow na over w ten weekend, a powinno byc moim zdaniem inaczej, bo tutaj jest najwieksze pradopodobienstwo na bramki. W kazdym meczu w tym sezonie tutaj były min 2 bramki, a teraz oba zespoly sa napewno w najlepszej formie w tym sezonie. Cagliari stwarza sporo sytuacji pod bramką przeciwnika, Joao Pedro jest genialny, do tego bedzie szybki Keita, Perreiro czy Marin. Ja juz opisywalem zespol Sarriego i to, ze warto na nich postawic kase jak mają caly tydzien wolnego. Nie bedzie narzekania na brak czasu, tak jak to ma w zwyczaju trener, zreszta po wynikach to widac. Immobile, te szybkie skrzydła, do tego top Sergiej, i obserwujac od dluzszego czasu Lazio to graja naprawde spoko. Wiem, ze wraca do obrony Acerbi, ale mial troche pauzy, do tego to nadal jest to Lazio, gdzie maja jedna z gorszych obron w lidze. Taki kurs trzeba grac.


Do tego biore takie ako:
Gole opisane już, co do kartek to sedzia ze srednia 5.5 na mecz, a do tego Sardynia to najbardziej gorący teren w Italii. Rozne ? Lazio gra Zaccaginim, do tego po drugiej stronie na ten moment bedzie Felipe, a jak nie to Pedro, wiec goscie sami to ogarną jak dla mnie. Zreszta to bardzo czesto w tym sezonie jest na plus jak gra Cagliari, a jak nie to brakuje tylko 1 roznego albo kartki, a tutaj wszystko przemawia za tym ;)

Nie bedzie Baraka pewnie, wiec tylko te dwie bramki gram na teraz. Fiorentina w tygodniu grala pewnie najwazniejszy mecz w seoznie, po w pucharach nie beda, w serie b tez nie, a z Juve wiadomo jak sie spinają. Odpoczynku bylo, wiec powinno byc ok. Hellas wiadomo jak dobrze gra, juz nie chce mi sie Ivana opisywac. Tutaj nie bedzie Odrizoli, wiec pod te rozne spoko, bo pewnie Faraonie bedzie mogl sie popisac. U gospodarzy to samo czy to Ikone lub Gonzalez, raczej akcje tak idą.

Wezme ten over Sassuolo, bo oni z gorszymi druzynami czesto graja wesoly futbol. Tutaj nie bedzie Lopeza, wiec w srodku pola moga byc pilkarze Venezii czesciej, ale to nie zmienia faktu, ze Berardi z teamem sami sa w stanie to ogarnac.

ako: 6.89 forbet forbet

1A9739AF-7050-4116-8E93-C28F3F93EFBB.jpeg
 
Otrzymane punkty reputacji: +1616
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli - AC Milan
Typ: Napoli wygra i wykona więcej rzutów rożnych
Kurs: 3.41
Bukmacher: Betfan


Mecz na szczycie Serie A, który być może zadecyduje o pole position w wyścigu po Scudetto. Faworytem jest ekipa gospodarzy i moim zdaniem wiele wskazuje na to, że to właśnie ona podniesie z boiska 3 punkty. Zacznę może od tego, że choć cała czołowa trójka we Włoszech solidarnie gubiła punkty w ostatnich tygodniach, to jednak można z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że to Napoli jest w lepszej formie. W końcu Milan ma za sobą 2 naprawdę słabe występy z Salernitaną i Udinese, gdzie na dobrą sprawa powinien zdobyć 6 punktów. Bo o ile zespół z Udine nie jest chłopcem do bicia, o tyle ekipa walcząca o Scudetto ma obowiązek wygrywać takie mecze przed własną publicznością.

Jak wiemy - tak się nie stało, za to Napoli przed tygodniem zdobyło bardzo cenny skalp, bo przywiozło 3 punkty z Rzymu, które na pewno podniosły morale w zespole i zwiększą w nim wiarę w końcowy sukces. A ten jest oczywiście w Neapolu bardzo wyczekiwany, bo jak wiadomo - właściciel klubu oraz wszyscy jego kibice mają obsesję na punkcie mistrzostwa Włoch. Chcą wreszcie utrzeć nosa bogatej północy i są gotowi poświęcić wszystkie inne fronty, byle tylko zdobyć upragnione trofeum. Z tego powodu uważam, że pod Wezuwiuszem nikogo specjalnie nie zabolała porażka z Barceloną, bo ewentualny rajd w Lidze Europy mógłby przecież zmniejszyć szanse Neapolitańczyków w wyścigu po mistrzostwo Włoch.

Zresztą w tym kontekście pamiętny jest sezon 2017/18, kiedy to idące łeb w łeb z Juventusem Napoli - kompletnie odpuściło rywalizację w Europie z RB Lipsk pod naciskiem właściciela klubu Aurelio de Laurentiisa. Zdaję sobie oczywiście sprawę z tego, że Napoli było zwyczajnie słabsze od rozpędzającej się Barcelony, ale jeżeli mówimy o wpływie tego spotkania na morale drużyny, to jest on raczej znikomy. Przechodząc natomiast do ekipy AC Milan, nie mogę nie wspomnieć o poważnych osłabieniach, które będą ciosem zwłaszcza dla sfery mentalnej tego zespołu. Jutro prawdopodobnie nie zagrają; kapitan drużyny - Alessio Romagnoli oraz Zlatan Ibrahimović - największa gwiazda i charyzmatyczny lider.

I jeżeli dodamy do tego fakt, że Milan w ostatnich tygodniach potrafił przegrać ze Spezią oraz zremisować z absolutnym outsiderem Serie A, czyli z Salernitaną, a ponadto męczył się w innych spotkaniach z pozycji faworyta, to trudno oczekiwać happy-endu dla "Rossonerich". Ok - Napoli też miewało słabsze mecze, ale na pewno nie były to wpadki takiego kalibru, jak remis z Salernitaną, a nie zapominajmy też , że ogólnie mówimy o drużynie stabilniejszej i posiadającej większą indywidualną jakość. Ponadto zespół Luciano Spalettiego udowodnił przed tygodniem, że wciąż potrafi wygrywać ważne mecze i to on będzie miał przewagę psychologiczną przed jutrzejszym starciem.

Co więcej - Napoli może się pochwalić najwyższym średnim posiadaniem piłki w całej Serie A (59.3%) i jako, że jutro zagra przed własną publicznością, mając przed sobą konkretny cel - to jestem właściwie pewien, że to właśnie gospodarze będą prowadzić grę i uzyskają wyraźną przewagę optyczną. Z niej powinny zrodzić się rzuty rożne, które dokooptowałem do zakładu na zwycięstwo gospodarzy, dzięki czemu uzyskałem naprawdę fajny kurs w Betfan (3.41) - będący w moim odczuciu zdecydowanie wart ryzyka. Naprawdę widzę tutaj olbrzymią szansę na dominację Napoli i jeżeli tylko dopisze skuteczność i/lub potwierdzą się absencje liderów Milanu, to myślę, że mój typ się sprawdzi.
 
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Napoli-Milan 1 kurs: 2,15

Napoli walczy o scudetto. Druzyna z Neapolu miala swietny początek sezonu, ale później kontuzjowani zostali Koulibali i Osimhen i wszystko się sypnęło. Moim subiektywnym zdaniem to najbardziej dotkliwa była własnie ta strona Koulibaly'ego, ponieważ tam się wszystko posypało. Teraz Koulibaly jest zdrowy i gra świetnie, będąc być może najlepszym defensorem Serie A. Kluczowi gracze zdrowi, więc Napoli znowu na topie. Nawet Inisigne, który odejdzie też myśli,że ładnie byłoby zakończyć z mistrzostwem.

W Milan nikt nie wierzy, jak stwierdził ostatnio częściowo sam Pioli. Niby to taka gra pozorów, ale w moim odczuciu oni nie mają takiej kadry jak Inter czy Napoli i tego nie maratonu nie wytrzymają, a ostatnio wyniki się pogorszyło. Milan w w grze utrzymała wygrana w derbowym nad Interem, ale to trochę złudne wrażenie, ponieważ tam Inter był dużo lepszym zespołem i może mieć tylko pretensje do siebie, że nie zamknęli tego meczu jeszcze w 1 połowie.

Stawiam na Napoli, bo Milan nie będzie mieć zawsze tyle szczęścia, a jak Napoli potrafi grać na swoim boisku i dominować rywali z czołówki Serie A już nieraz pokazali. Morale w Neapolu też chyba wysokie po wygraniu ostatniego meczu w końcówce z Lazio. Napoli z gry będzie w tym meczu lepsze, a jeżeli przełoży się to na skuteczność to typuje ich wygraną
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom