>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28. kolejka PKO Ekstraklasy (28.04-3.05.2021)

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Typ: powyżej 2,5 bramki + poniżej 4,5 żółtych kartek
Kurs: 3,95 w Superbet
Ligowy klasyk, jednak dziś inny niż poprzednie - już zapewniony tytuł ma Legia, a Wisła walczy o każdy punkt przy trudnym terminarzu (leg, LPO, pia), żeby zapewnić sobie utrzymanie, a nie patrzeć nerwowo na poczynania drużyn za nimi. Dlatego, że gospodarze zapewnili sobie Mistrzostwo, ten mecz nie powinien mieć dużego ciśnienia w kwestii agresji, zbierania kartek, tym bardziej, że sędziuje Marciniak, który może ma średnią w tym sezonie 4,55 kartki/mecz, ale podniósł ją znacząco w ostatnich meczach, gdzie w 3/4 pokazał po 7 żółtych kartek. Wcześniej bardzo ograniczał kartki i moim zdaniem, przy tym meczu nie będzie konieczności szastania nimi. Z drugiej strony bramki. Legia wychodzi innym ustawieniem i choć zapowiadają walkę o komplet punktów na koniec sezonu, to wiadomo, jak to często bywa - rozprężenie nastąpiło w jakimś stopniu napewno. W wyjściowym składzie zagra m.in. Miszta, który - choć utalentowany - nie był pewnym punktem drużyny, gdy grał w tym sezonie. Wisła będzie zdeterminowana, przynajmniej być powinna i uważam, że choć jedną bramkę strzeli. Legia wychodzi dwójką napastników. Szykuje się ofensywny mecz, bez zbędnej kalkulacji. Dziwi mnie wysoki kurs na to zdarzenie w Superbet, gdyż powyżej 2,5 bramki wyceniają na 1,65, identyczny kurs na poniżej 4,5 żółtych kartek. Jeśliby dało się tak połączyć tak zakłady, to wyjdzie kurs 2,72. Ale że się nie da, oferują tylko takie zbitki w ramach specjalnych zakładów, wychodzi piękne value. Ciekawostką jest, że mimo kursowego prawdopodobieństwa ten zakład powinien mieć najniższy kurs, a niższy (3,40) jest na poniżej 2,5 bramek i poniżej 4,5 ŻK 🤔 Dla mnie warto spróbować. 😉
 
Ostatnia edycja:
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Pogoń - Warta u 1,5 2.75 Totalbet

22 nieudaczników z żałosnej parodii ligi piłkarskiej wyjdzie poudawać, że grają w piłkę, a skończy się pośmiewiskiem jak zawsze.
Za drobne dokładny wynik 0-0 po kursie 6.4
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków
1. poniżej 29.5 fauli @ 1.85
Wynik:
Etoto

Po raz kolejny w ostatnich dniach spróbuje pograć ilość fauli. Legia już z pewnym mistrzostwem, a więc wątpię w to żeby mieli się dzisiaj nakręcić na ostrą grę. Wisła zapowiedziała, że zrobili rywalom szpaler - brawo.
Goście natomiast mocno w dołku. Mają zaledwie pięć punktów przewagi nad ostatnią ekipą. Mimo wszystko musiała by się stać katastrofa żeby Wisła spadła z ligi. Mam też nadzieje, że nie będą prowokować do głupich zagrań czy też fauli. Mecz bezpośrednie bywały różne, ale przy braku kibiców myślę, że po raz kolejny zobaczymy spokojny mecz. Spójrzmy na statystyki fauli obu ekip:

Bezpośrednie starcia:

12.12.20 EKS Wisła KrakówLegia Warszawa 1 : 2. - 26
07.06.20 EKS Wisła KrakówLegia Warszawa 1 : 3. - 25
27.10.19 EKS Legia WarszawaWisła Kraków 7 : 0. - 35
31.03.19 EKS Wisła KrakówLegia Warszawa 4 : 0. - 24
21.10.18 EKS Legia WarszawaWisła Kraków 3 : 3. - 34

Trzy ostatnie mecze Legii:
Lechia - Legia - 14
Piast - Legia - 13
Legia - Cracovia - 16

Trzy ostatnie mecze Wisły:
Wisła - Cracovia - 16
Zagłębie - Wisła - 21
Wisła - Warta - 16

Tak jak pisałem powyżej, że bardziej obawiam się tutaj o Wisłę, że w wyniku frustracji zaczną robić jakieś cyrki. Mimo wszystko pierwsza myśl najlepsza i próbujemy under.
Do przerwy 14 fauli...
Kiepsko to widzę. Jeśli typ wejdzie to będzie to graniczylo z cudem....
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lech Poznań - Stal Mielec
powyżej 27,5 fauli @ 1,76
TOTALbet

Dla zawodników Stali każdy pozostały mecz jest z kategorii tych o życie. Do ostatniej kolejki będę rywalizowali z PBB o ligowy byt. Ostatnio wygrali z Pogonią i w tym starciu wcale nie są bez szans. Dla Lecha sezon już mógłby się skończyć bo już nie są w stanie nic dobrego dla siebie ugrać i muszą pogodzić się z faktem, że w przyszłym sezonie w pucharach nie wystąpią.
Liczę głównie na twardą i nieustępliwą grę ze strony przyjezdnych i sporo fauli w ich wykonaniu, którzy będę chcieli wywalczyć przynajmniej punkt za remis i wywrzeć presję na PBB, które czeka ciężki mecz w poniedziałek w Gliwicach.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Lech Poznań - Stal Mielec
powyżej 9,5 RR
@1.50 FORTUNA

Stal Mielec nie ma już tak naprawdę nic do stracenia a może jedynie zyskać po pojedynku ze słabo dysponowanym Lechem. Stal co prawda jest na ostatnim miejscu w ligowej tabeli ale ma tyle samo punktów co przedostatnie Podbeskidzie i ma o jedno spotkanie rozegrane mniej. Lech z kolei zajmuje dopiero 10. lokatę lecz patrząc na jego formę nie może to dziwić. Na ostatnie 5 spotkań Lech wygrał zaledwie jedno, 3 przegrał i odniósł jeden remis notując przy tym bilans bramkowy 5:6. Z drugiej strony jednak Lech w tym sezonie przewodzi w lidze pod względem ilości RR (6,63RR/mecz). W meczach rozgrywanych u siebie ten bilans jest jeszcze wyższy - 7,08RR/mecz. W ostatnich pojedynkach Stali również padała duża liczba RR: z Zagłębiem 21RR (15:6 dla Stali), 11RR z Jagiellonią (6:5 dla Stali) oraz 15RR z Pogonią (11:4 dla Pogoni).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Cracovia - Górnik
Typ: wygrana Cracovia
Kurs: 2.32
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Górnik beznadziejny od kilku kolejek i na koniec sezonu nie zapowiada się na poprawę, bo w sumie po co. Beznadziejni w obronie jak i w ataku. Latem pewnie dojdzie do kolejnej rewolucji, ale czy z trenerem Broszem?, tego nie wiemy. W każdym bądź razie mamy okazję zagrać, że Górnik przegra wszystko jak leci do końca sezonu i mam nadzieje, że uda się na tym mocno zarobić.
Cracovia to trzecia drużyna od końca, która ma trochę ciepło. Swoje spotkanie wygrała Stal, a jak jeszcze dziś Podbeskidzie zgarnie trzy oczka to będzie gorąco.
Mimo wszystko Cracovia stara się, walczy. Są niepokonani od trzech kolejek, a u siebie wygrali ostatnio z Płockiem czy Lechem. Teraz przyjeżdża by się skompromitować po raz kolejny Górnik. Kurs nie jest mega wysoki, ale myślę, że wart pogrania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
K 107

kanarek-111

Użytkownik
Podbeskidzie dziś raczej nie zgarnie 3 oczek bo wygląda mi to na załozenie spółdzielni aby ich sóścić- mecz łech - stal najlepszy przyklad!! / tak wogóle to nadaje sie to do prokuratury!!/ tak więc ostrożnie dziś z tym podbeskidziem
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Cieszę się, że nie tylko ja to widzę. Lech sprzedaje na potęgę. Skorży nie ruszą i tak bo to projekt na nowym sezon, więc mają wyjebane na wyniki. Gość w 80 minucie wpycha sobie już sam piłkę do bramki 😂 Zresztą Podbeskidzie i Stal gdzie mogą tam skupują. Nawet Pogoń dała 3 pkt.
Piast następny w kolejce. Tylko od wczoraj sprawa się trochę skomplikowała. Czy pozoranci z Gliwic będą chcieli grać w pucharach czy nie?! Gdyby im to nie groziło to wchodzę w X2 a tak mała zagwozdka.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Szydzę. Włączę się do tej dyskusji i pytam - kto sprzedaję? Piłkarze Lecha? Wszyscy? Część z nich? Czy odgórny nakaz z góry? Kogo? Zarządu, buków? Jaki miał być cel? Ekonomiczny? Od jak dawna sprzedają? Czy utraty goli w doliczonym czasie z Legią, Rakowem, z St.Liege też były celowe? Poza tym w jaki odbywa się to słynne sprzedawanie?
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jesteś zbyt krótki by to zrozumieć. Myślisz, że między zarządami nie ma układów, znajomości? Nie chce mi się nawet z takimi ludźmi dyskutować. Zbyt mało widziałeś w życiu chłopie.
W hiszpańskiej każda ostatnią kolejkę ustawiają pod potrzebujących od x lat, ale obudzi się taki jasiek jak powyżej i napisze - To niemożliwe. 🙉

Zrozum to, że tam gdzie ktoś ma interes i są pieniądze to można wszystko załatwić. Na tym stoi świat chłopie a Ty jakbyś się z choinki urwał.

Nawet w okręgówce masz układy 3 pkt za 3 pkt. Raz jedni potrzebują raz drudzy. Tutaj słowo sprzedane zostało użyte ogólnikowo, ale nikt nie mówi, że za samą kasę są odpuszczane spotkanie. Żeby dorosłemu chłopu tłumaczyć jak to wygląda...
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jesteś zbyt krótki by to zrozumieć. Myślisz, że między zarządami nie ma układów, znajomości? Nie chce mi się nawet z takimi ludźmi dyskutować. Zbyt mało widziałeś w życiu chłopie.
W hiszpańskiej każda ostatnią kolejkę ustawiają pod potrzebujących od x lat, ale obudzi się taki jasiek jak powyżej i napisze - To niemożliwe. 🙉

Zrozum to, że tam gdzie ktoś ma interes i są pieniądze to można wszystko załatwić. Na tym stoi świat chłopie a Ty jakbyś się z choinki urwał.

Nawet w okręgówce masz układy 3 pkt za 3 pkt. Raz jedni potrzebują raz drudzy. Tutaj słowo sprzedane zostało użyte ogólnikowo, ale nikt nie mówi, że za samą kasę są odpuszczane spotkanie. Żeby dorosłemu chłopu tłumaczyć jak to wygląda...
No tak, czyli Ty jesteś taki objawiony, a wszyscy bukmacherzy mający taki majątek się niczego nie domyślali, nie mieli informacji insiderskich i wystawili tak duże kursy na Stal 🤦 Skoro tak ustawiają ostatnią kolejkę w La Liga, to nie mogę się doczekać, żeby wejść w temat dotyczący ostatniej kolejki na forum i przeczytać Twoje typy, żeby wiedzieć i móc się dorobić, skoro tak ustawiają, a bukmacher biedny się niczego nie domyśla 🤣 Jeszcze rozumiem, gdyby chodziło o jakiś biedny klub, np. Wartę, która ciśnienia nie ma na puchary, a mogłaby dorobić dając potrzebującym punkty, ale nawet z Pogonią normalnie walczyli, gdzie Szczecinianie mają o co grać.

A Lech jest po prostu słaby. Przegrywa już od jakiegoś czasu i chyba mi nie powiesz, że zaczęli sprzedawać mecze, kiedy jeszcze mieli szansę na grę w Europejskich Pucharach? Za sukcesy w Europie + transfery zarobili koło 100mln złotych i Ty myślisz, że sprzedali mecz Stali? 🤣 Może prędzej bym to zrozumiał, gdyby przegrali tylko z nimi, a z Bielskiem wygrali - ratują jednych przed spadkiem, a oni się odwdzięczą w kolejnym sezonie po utrzymaniu. Ale oni przegrali z całym dołem tabeli, są fatalnie przygotowani, a Skorża jest dobrym trenerem, kiedy ma kasę, skład i wszystko idzie. Gdy przychodzi kryzys albo trzeba odbudowywać jest już znacznie gorzej, co pokazały jego ostatnie przygody w Ekstraklasie i jest dla mnie śmieszne, że ktoś myśli, że przy takim budżecie Lech bawiłby się w cokolwiek takiego 🤣🤦

Ale jeśli uważasz inaczej, to proszę - pisz tu swoje ustawione mecze, tego przecież nikt nie broni, ale zapewniam Cię, że stawiając na tych, co muszą, nie zapewni stałego zysku. Wiele już było takich meczów, gdzie jedni musieli, a nie wygrywali. Podobnie działa z kartkami - nie zawsze Derby oznaczają multum kartek, tak samo jak mecze drużyn walczących o utrzymanie np.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:00
Spotkanie: Piast Gliwice - Podbeskidzie
Typ: (handicap 0:1) - 1
Kurs: 3.60
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Kilka osób już się wypowiedziało o tym meczu, ale stwierdziłem, że ja też dodam swoje trzy grosze.
Przede wszystkim, wbrew temu co powiedział jeden z kolegów wcześniej, Jakub Świerczok normalnie zagra w tym meczu. Co więcej, jest już ogłoszony w podstawowej jedenastce.
Moim zdaniem Piast jest tutaj dosyć wyraźnym faworytem. Niby można pomyśleć, że z ostatnich 3 spotkań nie wygrali żadnego, ale jednak były to mecze w samą czołówką tabeli, z którą się biją o puchary. Remisy na wyjeździe z Zagłębiem oraz Lechią myślę, że nie przynoszą wstydu, szczególnie że Piast pokazywał się z całkiem niezłej strony i zdecydowanie w tych meczach nie byli słabsi od rywali. Do tego dochodzi domowa porażka z Legią 0:1, ale myślę że to mogło być wliczone w koszty, ponieważ Legia była wtedy w niezłej formie i pewnie kroczyła po mistrza.
Poza takimi przypadkami Piast gra o wiele lepiej teraz niż na początku sezonu, który mieli naprawdę beznadziejny. Wtedy nikt by się nie spodziewał, że będą się oni jeszcze bić o puchary, a dzięki wczorajszemu zwycięstwu Rakowa mają taką szansę. Co więcej, jeśli dzisiaj wygrają to wyjdą na Pole Position w tym wyścigu, gdyż będą mieli punkt przewagi nad innymi ekipami. Niby można pomyśleć, że grają z drużyną, która walczy o utrzymanie i łapie się wszystkiego by punktować, ale nie uważam że w tym meczu by im się to udało. Podbeskidzie punktuje tak właściwie tylko i wyłącznie u siebie. W meczach wyjazdowych w tym sezonie zdobyli tylko 3 punkty(!). W dodatku w rundzie wiosennej w meczach wyjazdowych z 6 spotkań przegrali 5 i zremisowali jedno - z równie słabą Cracovią 1:1. Od tego momentu zanotowali 5 porażek i uważam, że dzisiaj jest czas na szóstą. Regularnie tracą oni na wyjazdach kilka bramek, nawet z tak defensywnie grającą Wartą Poznań stracili dwie. W dodatku w ostatnim meczu wyjazdowym ze Śląskiem stracili iż ach 4, a nie da się ukryć, że Śląsk nie błyszczy w ofensywie.
Piast za to regularnie w meczach u siebie strzela przynajmniej te dwie bramki. W rundzie wiosennej nie udało im się to jedynie w meczu z Legią oraz z Wartą Poznań, czyli z dwoma mega defensywnie usposobionymi drużynami. Jakub Świerczok jest w naprawdę niezłej formie i myślę że braki takich zawodników jak Modelski czy Rzuchowski będzie on w stanie przekuć w sporą ilość okazji dla siebie, a skuteczny jest ostatnio do bólu.
Podsumowując, Piast wie że zwycięstwo w tym meczu może im pozwolić na grę w pucharach, co na początku tego sezonu wydawało się kompletnie nierealne. Podbeskidzie za to mimo wygranej z Lechem ostatnio, co mogło napawać trochę optymizmem pewnie trochę ostudziło swoje nastroje, ponieważ Stal w sobotę również pokonała Lecha, więc jak widać nie było to specjalnie wielkim wyczynem. Przed dzisiejszymi gośćmi są jeszcze dwa spotkania poza tym, z Wisłą Płock i z Legią. O ile z Legią nie wiadomo jak im pójdzie, bo jednak jest to mistrz (który ostatnio trochę spuszcza z tonu) to na mecz z Wisłą powinni być w pełni zmotywowani i to tam szukać punktów, bo dzisiaj ich prawdopodobnie nie zdobędą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +393
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Uważałbym z tym graniem na Piasta i to jeszcze z handicapem. Podstawowe pytanie czy Piast chce zająć te 4 miejsce i zagrać w eliminacjach do pucharów. Z tego co kojarzę to nasze drużyny nie zagrają już w kwalach do Ligi Europy tylko w tym nowym tworze o nazwie Liga Konferencji Europy.
Jak ostatnio skończyło się granie Piasta w pucharach wiadomo, tam przeszli 2 rundy i odpadli z Kopenhagą a w lidze na pierwsze zwycięstwo czekali aż do 9 kolejki mając do tego czasu na koncie zaledwie 2 punkty będąc czerwoną latarnią ligi.
Dalej nie wiadomo co ze Świerczokiem, czy zostanie wykupiony a nawet jak tak to czy nie zostanie zaraz sprzedany i bez niego nawet nie ma co się pchać do grania w pucharach.
Po sezonie zapewne znowu Fornalik będzie musiał na nowo poukładać skład a gra w pucharach temu nie sprzyja.
Coś mi się wydaje, że po cichu wszyscy liczyli wczoraj na Arkę bo przy ich triumfie w Pucharze Polski nie byłoby tematu 4 miejsca i ewentualnej gry w pucharach. Możemy być świadkami teraz dziwnych wyników ekip, które tym 4 miejscem są bezpośrednio zainteresowane. Jest to tylko mój punkt widzenia a jak będzie przekonamy się niebawem.
Dzisiaj w defensywie wystąpi Malarczyk, który zastępuje pauzującego za kartki Huka i Mokwa (za Holubka) co jest dla mnie sporym zaskoczeniem, w tym sezonie zagrał zaledwie 33 minuty i to w październiku także defensywa może nie być dzisiaj mocną stroną gospodarzy. Alves siada na ławkę chyba tak jakby trochę za karę za te niewykorzystane setki z Legią i Zagłębiem, zdecydowanie lepiej się prezentował wchodząc z ławki.
Wynik może być sprawą otwartą, PBB w końcu wygra na wyjeździe, jest zdeterminowane, Stal tą wygraną z Lechem postawiła ich pod ścianą i muszą zawalczyć o przynajmniej punkt.
Dobrym typem na to spotkanie wydaje mi się, że Świerczok bądź Biliński strzelą bramkę, wszak są to najlepsi snajperzy w swoich drużynach i walczą o miano najskuteczniejszego polskiego strzelca.

Świerczok strzeli @ 2,06
Biliński strzeli @ 3,5
Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
A jak świetnie wyreżyserowany zatem to był mecz. Rozumiem, że gol samobójczy był umyślny i drugi 90+6 też? Oskarowe role..

Lech przegrał zarówno z Podbeskidziem i Stalą (nawet dwa razy), zatem pewnie jest spółdzielnia na ..Cracovie. Ale z nimi też przegrali :)

Lech jest obecnie ekipą słabą sportowo i klubem wręcz patologicznym na innych przestrzeniach. Ewidentnie nie gra tam coś w samej szatni.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A jak świetnie wyreżyserowany zatem to był mecz. Rozumiem, że gol samobójczy był umyślny i drugi 90+6 też? Oskarowe role..

Lech przegrał zarówno z Podbeskidziem i Stalą (nawet dwa razy), zatem pewnie jest spółdzielnia na ..Cracovie. Ale z nimi też przegrali :)

Lech jest obecnie ekipą słabą sportowo i klubem wręcz patologicznym na innych przestrzeniach. Ewidentnie nie gra tam coś w samej szatni.
IMG_20210503_173521.jpg
IMG_20210503_173504.jpg

Mamy do czynienia z poważnym graczem, którego to forum nie jest godne, dlatego nie dzieli się żadnym typem, tylko komentuje po meczu, czy w trakcie. Radzę uważać i nie wchodzić w drogę 🤣 tym bardziej, że przecież wypłaty są najlepszym dowodem na super układy i insiderskie informacje - przecież nie można wpłacić i wypłacić takiej kwoty albo wpłacić 20000zł i chwalić się wypłatą 9000zł 🤦 szkoda słów i czasu na takiego pozoranta 🤔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Czy pozoranci z Gliwic będą chcieli grać w pucharach czy nie?!
Częstochowianie zagrają na poważnie a nie popierdółkę w odróżnieniu od tych klaunów z Gliwic.
Pierwszy cytat to do dzisiejszego ligowego spotkania, drugi do wczorajszego finału PP - czyżby jakiś uraz masz do tych pozorantów i klaunów i z Gliwic? Może jakieś konkrety dlaczego tak opisujesz drużynę Piasta. Coś nie pykło, nie wszedł typ a może jeszcze coś innego?
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
paga paga - człowieku, ale co kogo obchodzi jakie ty masz wypłaty (czy nawet zyski)? Jeśli zarabiasz krocie na bukmachercd to gratuluje, ale jakie to ma znaczenie? Merytorycznie nie napisałeś nic. Dowartościować się chcesz u anonimowych dla siebie osób?

Nie masz czasu dyskutować, ale masz - na wklejanie screenów, które równie dobrze mogą świadczyć o twoich problemach z hazardem.

A skoro gardzisz tym forum, to po cholerę się tu udzielasz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Po pierwsze, to nie liczą się zyski kwotowe a procentowe, bo jak z 5 dych zrobisz 5 stów, to większy sukces niż ze 100 koła 150.
Po drugie każdy może sobie zmontować takie screeny na Paincie. Zobaczcie ile to ja sobie wczoraj wypłaciłem ;)
1620146158827.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom