>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

28 kolejka Ekstraklasy (18.03 - 21.03.2016)

Status
Zamknięty.
thecakeisaspy 2,3K

thecakeisaspy

Użytkownik
Lech - Legia

Mamy dwie opcje w tym meczu. Albo Lech rzuca zasłonę dymną przed meczem i te wszystkie infekcje nie są tak poważne i nagle kurs na Legię powędruję do góry, gdy pojawią się składy. Albo te infekcje zdziesiątkują Lecha i granie Legii po kursie 2.05 będzie naprawdę sporą zaliczką. W takim wypadku kurs przed meczem jeszcze spadnie.

Czekałbym do składów. Zresztą napisze więcej gdy one się pojawią. Jakoś 40 minut przed meczem.

Składy

Lech: Burić - Kędziora, Arajuuri, Wilusz, Kadar - Trałka, Tetteh - Jóźwiak, Jevtic, Gajos - Bille

Legia: Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek - Borysiuk, Jodłowiec - Guilherme, Duda, Prijović- Nikolić.

EDIT: Składy już są. Lech jak widać choć niby choroba? Gra dość mocnym składem. A więc skłaniałbym się, że to była zasłona dymna. Trzeba też zauważyć, że grają na 2 def. pomocników. Więc nastawią się na grę z kontrataku. I znów będą liczyć na strzały z dystansu Jevticia i Gajosa. Obojętnie kim Lech by nie zagrał. Mocno traci na braku dwóch piłkarzy (Pawłowski i Linetty) Ruch miał sporo sytuacji. To i Legia będzie je mieć. Ale w zwycięstwo Legii nie pójdę. Wątpię, że Legia będzie bronić 1-0. Kurs ciut wyższy jest na to, że Legia w Poznaniu strzeli dwie bramki. Przy stracie bramki Legia tym bardziej będzie zdeterminowana by wygrać. Ten typ wydaję mi się bezpieczniejszy.

Typ: Legia powyżej 1.5 bramki
Kolego, Gui zaczyna na ławce, gra Aleksandrov. Aczkolwiek z typem się zgadzam i sam gram ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
betxp 230

betxp

Użytkownik
Szanse na górną 8 po dzisiejszych spotkaniach

źródło: 90minut.pl
Pytanie numer jeden. Czy Lechia jutro podniesie swoją szansę. Kurs na pewno nie jest adekwatny do ryzyka tutaj. Termalica może i poniesie porażkę, ale uważam, że będzie to najcięższy mecz Lechii u siebie na wiosnę. Wisła włączyła się w walkę o pierwszą 8. I jeśli wszystko wygra do końca ma na nią dużą szansę. Lechii potrzebne 6 punktów w ostatnich 3 spotkaniach. Jagiellonia ma u siebie Podbeskidzie i wyjazd do Gliwic i bardzo wątpię, że ugra komplet punktów. Jutro ostatnia szansa dla Niecieczy. Zwycięstwo Lechii spowoduję, że o 8 bić się będą realnie już tylko Ruch, Lechia, Jagiellonia i Wisła.
Teraz trochę informacji z obozu Lechii. Piotr Nowak na konferencji pogratulował Jakubowi Wawrzyniakowi powołania do kadry. Następnie wspomniał, że w Lechii jest więcej takich piłkarzy, ale muszą oni najpierw lepiej pokazywać się w grze dla swojego zespołu, czyli Lechii. Był to docinek w stronę zapewne Mili i Peszki. Którzy ostatnimi czasy formą nie grzeszą.
Krasic miał lekką kontuzję i w środę trenował trochę lżej, ale trenerzy mówią, że nie ma to wpływu na mecz dzisiejszy.
Termalica na wyjazdach umie zaskoczyć, ale tak już napisałem. Są dość osłabieni na mecz z Lechią. Bukmacherzy jednak mocno zaniżają kursy na Lechię. O wiele lepiej pograć over bramkowy w stronę gospodarzy. Lepiej płatny. Nieciecza ma jednak dość dziurawą obronę i dość ciekawy atak. A Lechia bardzo dużo strzela na własnym boisku zwłaszcza. Aczkolwiek niekoniecznie muszą wygrać mecz.
Typ wcześniejszy over 2.5 ⛔
Typ dodatkowy Lechia over 1.5 ⛔
Zasłużony remis. Lechia nie wykorzystała szansa i zagrała najsłabszy mecz na wiosnę u siebie na boisku.
 
ricardio 42

ricardio

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin
Godzina: 15:30
Typ: Zagłębie Handicap 0.0 (przy remisie mamy zwrot) ✅
Kurs: 1,750
Bukmacher: bet365
Jeszcze w rundzie jesiennej człowiek idący na stadion w Łęcznej w głowie miał jedną myśl “Cholera znowu ujrzę mniej niż dwie bramki, a spotkanie będzie nudne, że ten czas można by zdecydowanie lepiej wykorzystać”. Jeszcze do niedawna łęcznianie patrzyli z optymizmem na górę tabeli i śmiało mogli mówić o walkę o grupę mistrzowską co osobiście przyprawiało mnie o drgawki, bo ich futbol oparty na silne, walce i przede wszystkim na indywidualnościach. Ostatnie trzy porażki przeciwko Jagiellonii, Termalice, czy Podbeskidziu zmuszają łęcznian do zmiany myślenia i scenariusze o spadku są coraz bardziej realniejsze.
Z drugiej strony staje zespół, który będę chwalił wzdłuż i wszerz wykonał dosłownie jeden świetny ruch transferowy w zimie, który spłaca im się od samego początku, bo w zespole “Miedziowych” brakowało kogoś takiego jak Filip Starzyński. Od samego początku stał się mózgiem drużyny, który popisał się w ostatniej kolejce przepięknym trafieniem, ale koniec końców sędzia odebrał Zagłębiu zwycięstwa przeciwko “Dumie Pomorza”.
Obydwie drużyny przystąpią bez większych braków kadrowych i jeśli Śpiączka, albo Bonin nie będą mieli “dnia konia”, to ekipa Piotra Stokowca wyjedzie z Lubelszczyzny z trzema punktami wyprzedzając poznańską lokomotywę i wskakując na piątą pozycję w ligowej tabeli.
Co do dwóch innych spotkań, to przede wszystkim nie ruszałbym Lechii mimo, że wygrywają wszystko u siebie, bo kurs oscylujący pomiędzy 1,60 - 1,70 nie jest warty nerwów. Chociaż wiadomo jeśli Lechia chce się liczyć walce o grupę mistrzowską musi wygrać. Po drugiej stronie staje Termalica, która także może włączyć się o walkę o pierwszą ósemkę. Według mnie padnie remis.
No i na zakończenie kolejki (w poniedziałek nie grają ze względu na zgrupowanie kadry) pojedynek pomiędzy Pogonią, a Cracovią i tu uwaga taki wysoki kurs na “Pasy”, to efekt braków kadrowych, bo do Szczecina nie pojechali: Bartosz Kapustka, Damian Dąbrowski i Deleu. Można próbować chyba mimo wszystko X2, ale nie szarżowałbym ze stawką.
Dziękuję za uwagę i za poświęcenie mojego czasu proszę o repkę ????
Edit: podaj przy handi na kogo stawiasz. Robson1416
Edit: Dzięki wielki, poranek był nie dostrzegłem, że nie uzupełniłem typu
 
adam92 266

adam92

Użytkownik
Łęczna - Zagłębie Lubin 2 ✅
@: 2.60 BET365
Najlepszy typ na dzisiaj , Lubinianie w dobrej formie prezentują dobry futbol natomiast Łęczna zawodzi ostatnio . W 3 ostatnich spotkaniach przerywali , natomiast Lubin z meczu na mecz się rozkręca , poziom wzrasta . Jak dla mnie graja teraz jedna z najlepszej piłki w Ekstraklasie , obrona Miedziowych na prawdę nie zawodzi . Piątek obudził się w ataku i mysle ze chłopaki z dolnego śląska nie będą mieli problemu z wygraniem spotkania . Moj typ na dzisiejsze spotkanie to 0:2 , z tyłu będzie 0 ponieważ Lubinianie obronę maja ze stali , zgrani konsekwentni i skuteczni w tym co robią .

edit: Fajnie, że uzupełniłeś, kolejnym razem proszę dopisz coś jeszcze, o statach, może o poprzednich spotkaniach i skłądach. Pzdr -- Robson1416
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
To prawda, że kursy na Lechię nie są adekwatne do ryzyka tego meczu, ale to, że Nieciecza urwała punkty Legii, a później Łęcznej nie oznacza, że to jest drużyna, która powinna grać w grupie mistrzowskiej. Wg mnie tutaj warto pograć over bramkowy w stronę Lechii, która kadrowo powinna być w pierwszej ósemce, i myślę, że są w stanie to osiągnąć. Gospodarze u siebie to maszynka do strzelania goli jak na polskie warunki, a do tego stracili ich tylko 11 w 13 meczach, z czego 3 przeciwko Legii, więc to też o czymś świadczy. Może i Termalica ma ciekawy atak, ale Biało-Zieloni mają także solidną obronę, która na Stadionie Energa radzi sobie wybornie. Nie róbcie ze Słoników gwiazd po tej sensacyjnej wygranej przeciwko Legii na własnym obiekcie, bo w meczach wyjazdowych oni mają ciężko strzelać gole co świadczy o tym statystyka 11 goli w 14 spotkaniach wyjazdowych, a tracą ich znaczenie więcej bo do tej pory już 21, i dzisiaj ta statystyka na pewno będzie jeszcze gorzej wyglądała.

Lechia wygra do zera @2,81 Fortuna ⛔
0-30 min. meczu - Lechia @2,77 Fortuna ✅
Lechia powyżej 1,5 gola w meczu @1,75 Fortuna ⛔
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Lechia - Termalica
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1.60
buk: unibet
Wynik: 1:1. Brak słów. ⛔ i to duży

Chyba nic nie stoi na przeszkodzie aby Lechia miała ten mecz zremisować bądź przegrać. Gospodarze ostatnio u siebie notują bardzo dobre wyniki. Pięć wygranych z rzędu i strzelenie swoim rywalom łącznie 16 goli tracąc przy tym tylko 2 bramki mówi samo za siebie. O ostatnim remisie na wyjeździe z Górnikiem niema co wspominać. Lechia ten mecz zremisowała na własne życzenie i tyle w temacie. Dziś czas na kolejną wygraną u siebie.
Termalica jest cieniem zespołu z jesieni. Balonik w Niecieczy był mocno nadmuchany i wszystko po przerwie zimowej pękło. Goście starają się wrócić do formy z wiosny, lecz za bardzo im to nie wychodzi. Granie w kratkę i szukanie ciągle stałej formy trwa w najlepsze. Dziś przyjeżdżają do Gdańska na pewno nie no pożarcie, ale wątpię w to żeby ugrali tu jakiekolwiek punkty. Lechia na papierku jest zespołem lepszym, i mam nadzieje, że potwierdzi to również na boisku.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Pogoń Szczecin vs Cracovia Kraków
Over 2.5 @ 2.10 ✅ 4
bet365

Spotykają się 3 z 4 drużyną tabeli.
Do składu Pogoni wraca Fojut, Obst i Matynia. Problemy zgłasza Listkowski, jednak to nie będzie większym problemem dla Michniewicza. Trochę inaczej sytuacja wygląda w zespole gości.
Cracovia dzisiaj bez trenera, dodatkowo nie zagrają Deleu i Kapustka. Zabraknie Zjawińskiego i Adamczyka.
Cracovia potencjał w atak bardzo duży o czym świadczy liczba strzelonych bramek w lidze.
Statystyka ostatnich 3 spotkań u siebie Pogoni:
2:3 z Ruchem, 1:1 z Termalicą i 3:2 z Koroną.
Cracovia na wyjeździe:
1:2 z Lechem, 3:2 z Ruchem i 1:1 z Termalicą.
Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się wynikiem 2:1.
Liczę na over w tym spotkaniu.

Przewidywane składy:
Pogoń:
Kudła - Rudol, Fojut, Czerwiński, Nunes - Matras, Murawski - Frączczak, Akahoshi, Gyurcso - Dwaliszwili.
Cracovia: Sandomierski – Wołąkiewicz, Polczak, Bejan, Wójcicki – Cetnarski, Covilo – Dialiba, Budziński, Karaczanakow – Jendrisek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
thejet 2K

thejet

Użytkownik
20/03/2016 15:30 CET
Lechia Gdansk - Nieciecza over 2.5 ⛔
2.00 (Pinnacle)
5/10
Lechia obok Legii jest najbardziej ofensywnie grającym zespołem w lidze. Nieciecza już pokazywała kilkurkotnie, że potrafi grać w piłkę. Inna sprawa, że oni klepią głównie na swojej połówce i nie ma to żadnego przełożenia na sytuację pod bramką przeciwnika, ale potrafią skontrować i ustrzelić tego gola.
Lechia po raz kolejny powinna wylecieć ofensywnie i dominować cały mecz, a Nieciecza groźnie kontrować. Myślę, że będzie 2:1/3:1.
20/03/2016 18:00 CET
Pogon Szczecin - Cracovia ⛔
2.48 (Pinnacle)
5/10
Cracovia dzisiaj bez Kapustki, Deleu oraz Dąbrowskiego. Strata trzech podstawowych zawodników, a zarazem ostatnio najlepszego w ofensywnie Kapustki, który strzelał przeciwko Lechowi i Legii. Pogoń ostatnio na własnym boisku pechowo przegrała wygrany mecz z Ruchem Chorzów oraz zremisowała z Niecieczą, gdzie cały mecz wygrywali. Dzisiaj pewnie duża mobilizacja, bo przegrali w żenującym stylu pierwszy mecz, a kibice obu drużyn się nienawidzą i dla kibiców Pogoni najważniejsze spotkania w sezonie są właśnie z Cracovią.
Pogoń cała zdrowa. Do składu wraca Fojut, a ja liczę na przełamanie napastników - Dwaliszwiliego lub Zwolińskiego, którzy dotychczas nie strzelili gola w tym roku i staje się to już powoli śmieszne.
 
loisgriffin 7

loisgriffin

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Termalica B-B. 15:30
Gospodarze wygrali 5 ostatnich spotkań u siebie, dodatkowo w 4 meczach wygrali różnicą więcej niż jednej jednej bramki. Na przedmeczowej konferencji trener P. Nowak zapowiedział, że jego drużyna nie zamierza zmieniać stylu i dalej będą chcieli grać ofensywnie. Celem zespołu z Gdańska jest awans do pierwszej ósemki, jeżeli uda im się dzisiaj wygrać to przeskoczą Jagiellonie, która obecnie zajmuje magiczne ósme miejsce. Wracając do meczów u siebie, Lechia w ostatnich 5 spotkaniach strzeliła aż 16 goli, tracąc tylko 2 bramki.
Pora na zespół gości. Beniaminek w tym roku zaliczył 2 zwycięstwa (1 wyjazdowe), 2 remisy (1 wyjazdowy) oraz 2 porażki (również jedna wyjazdowa). Zagrożeniem może być będący w dobrej formie Wojciech Kędziora, który w tym roku strzelił 5 bramek. Na wyjazdach Słoniki strzeliły najmniej bramek ze wszystkich zespołów Ekstraklasy (11 goli) notując 3 zwycięstwa, 4 remisy i 6 porażek.
Przewidywane składy (polskapilka.net):
Lechia Gdańsk: Milinković-Savić - Stolarski, Janicki, Maloca, Wawrzyniak - F. Paixao, Chrapek, Kovacević, Mila, Mak - Kuświk.

Termalica Nieciecza: Pilarz - Pleva, Sołdecki, Putiwcew, Biskup, Plizga, Kupczak, Babiarz, Misak, Juhar - Kędziora.
Moje typy na ten mecz:
- O2.5 @1.95
- Lechia (-1) @2.05
Wynik: 1:1Bukmacher: Bet365
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Lechia -0,75 @ 1.81 Pinnacle ⛔

Mam ten typ zagrany po wyższym kursie ale wrzucam taki jaki jest obecnie.Mecz bardzo ważny dla obu ekip w kontekście walki o pierwszą ósemkę.Lechia zremisowała ostatnio w Zabrzu frajersko bo mieli takie patelnie,że to powinno się skończyć spokojnym zwycięstwem.U siebie jednak są mega groźni.Potencjał w ataku jest ogromny,w dobrej formie są Flavio i Kuświk,mocna druga linia.W Gdańsku te ich mecze zupełnie inaczej wyglądają.Wrzucają wyższy bieg,grają szybko,widowiskowo,stwarzają mnóstwo okazji.Termalica na prawdę punktuje świetnie jak na ich personalia bo tam nie ma zawodników z głośnymi nazwiskami ale ten swój potencjał jaki mają potrafią wykorzystać i przede wszystkim świetna forma Kędziory na wiosnę daje im bardzo dużo jeśli chodzi o atak.Ważne bramki z Legią,w Łęcznej z Górnikiem czy z Pogonią w ostatnich minutach,która dała remis.Defensywa za to jest dziurawa i to musi Lechia dzisiaj wykorzystać.Słoniki też lubią grać do przodu ale to może być woda na młyn dla Lechii,która potrafi bardzo szybko wyprowadzać ataki.Samo zaangażowanie może dzisiaj nie wystarczyć bo Lechia piłkarsko jest po prostu znacznie lepsza a u siebie grają obecnie najbardziej efektowną i efektywną piłkę w lidze obok Legii.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Lechia - Termalica
Lechia @ 1.58 ⛔

Podbijam dziś na Lechię, według mnie skończyło się show na zespół z Niecieczy, Lechia jest zdecydowanie mocniejsza kadrowo, zasługują na TOP8 w tym sezonie i walkę o europejskie puchary, bo mają na obecną chwile wszystko, aby reprezentować naszą ekstraklasę w eliminacjach do ligi europy. Takie jest moje zdanie, więc dziś nie mogą zgubić punktów , z drużyną Niecieczy, której zostanie w tym sezonie bronienie się przed spadkiem. Pozdrawiam !

Bez analizy:
Pogoń - Cracovia
Powyżej 9 rożnych @ 1.66 ✅
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Lechia Gdańsk v Termalica B-B Nieciecza
Składy podane. Obie drużyny z nożem na gardle. Jeśli chcą grać w grupie mistrzowskiej, to muszą wygrać. Po stronie Lechii znacznie lepszy skład. W dodatku Termalica osłabiona, a piłkarze z Trójmiasta na własnym boisku ostatnio spisują się znakomicie. Do pierwszej &quot;11&quot; wraca Mila. Widocznie dobrze pracował na treningach, bo ja za to co on i Peszko zrobili w Zabrzu już w tym sezonie bym ich nie wystawił. Publiczność, przewaga własnego boiska, skład i forma są po stronie Lechii. Jak wygrają to wracają do ósemki, więc nie pozostaje im nic innego jak wygrać. Lechijko, tylko zwycięstwo!

Lechia Gdańsk -1 @2.75 Betano ⛔ 1-1 - znowu zachowawczość i zadowolenie przy 1-0.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik


Takie pięć zdarzeń zagrałem w systemie 3z5,4z5 i 5z5.

W ostatnich meczach między Lechem a Legią same btsy, Lech u siebie w tym roku w lidze dwa overy i 0-2 z Jagą, Legia 3 overy na 3 wyjazdy w tym roku w lidze.

Wisła u siebie trzy btsy w tym roku, Jaga poza domem wygrała 2-0 z Lechem i dostała wysoko z Legią i Lechią.

Korona u siebie trzy btsy w tym roku, Piast na wyjazdach dwa i 0-0 w Łęcznej.

Pogoń trzy btsy u siebie, Cracovia trzy na wyjazdach w tym roku w lidze.

Lechia u siebie trzy wygrane w tym roku w lidze, w każdym minimum trzy gole strzelone.
Termalica trzy btsy na wyjazdach w 2016.

Tak to wygląda statystycznie, więc over 2 w każdym tych spotkań dałem na ten system.

Legia overowa na wyjazdach, z Termalicą nie strzeliła gola, a kilka okazji miała,
zwłaszcza w 1 połowie, do tego Lech osłabiony na to spotkanie.

Korona otwarty mecz ze Sląskiem tydzień temu, Piast również, dobrze wyglądał w ostatni meczu i forma wraca,
warto dodać że Idzie zagrało w Gliwicach dobry mecz.

W meczu Pogoni z Zagłębiem było bardzo dużo okazji dla gospodarzy, mieli blisko 30 strzałów
a mimo to Portowcy zremisowali 1-1 w Lubinie.

Lechia u siebie w świetnej formie strzeleckiej, Termalica strzela w 2016 każdemu w lidze.

Można tak zagrać m.in. w bet365.
2 trafione, 3 zwroty szkoda , że w Poznaniu i Kielcach już nic nie wpadło.
W 3 meczach, które pominąłem były undery :grin:
Polecam obejrzeć gole jakie padły dziś w Szczecinie.
http://www.przegladsportowy.pl/pogon-szczecin-cracovia-gol-mateusza-wdowiaka,artykul,656645,1,12684.html
Wdowiak strzelał słabszą nogą, niewykonalne dla drwali z Premiership.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom