>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

28 kolejka Ekstraklasy (18.03 - 21.03.2016)

Status
Zamknięty.
miles87 63

miles87

Użytkownik
Dziś moim zdaniem ciekawym typem jest zwycięstwo Wisły i obie strzela. Fajny kurs jest 4.25 i można spróbować. Między tymi drużynami w roku 2015 czyli najbardziej miarodajnym w 3 meczach obie drużyny strzelaly gole w ostatnie mecze to Wisła gola traci praktycznie w każdym meczu. Wielu z Was widzi w tym ja zwycięstwo Wisły która się odblokowala i nie ma szans na awans realny do grupy mistrzowskiej ale cień szansy jest będzie walka. Wdowczyk stawia na ofensywny futbol i dobrze. Inni z Was widzą over 1.5 gola Wisły. Sumując to ze zwycięża do tego strzela przynajmniej dwa gole i to ze je tracą praktycznie co mecz a Jagielonia nie ogórki jak w mordę wychodzi wynik pokroju 2:1, 3:1, 3:2 na moje oko. Także ja próbuje w singlu 1 + bts po kursie 4.25 i sam bts po kursie 1.75 w dublu z Wisłą z Płocka ????
Grałem regularnie bardzo mocno taki zestaw ( chyba od meczu z podbeskidziem) Wisła win + over 2,5. Najpierw z Piastem zawiódł Brożek. Z Koroną już liczyłem kasę po 1 min meczu i tylko remis, a w Niecieczy zmieniłem zdanie i zagrałem Wisła + over rogów ( zabrakło 1 i zgubił mnie brak konsekwencji). Typ popieram zwłaszcza że Wdowczyk poinformował że cały tydzień trenowali grę z przodu. Jeżeli znowu wyjdą 2 napastnikami i faktycznie mają ustaloną taktykę to spodziewam się bramek ze strony Wisły. Mimo że warto dodać że Jaga mało bramek traci jedynie mecz w Gdańsku był wypadek przy pracy, tu spodziewam sie kapitulacji obrony Jagi. Aktualnie bardzo nastawiam się na zagranie ostro over 2,5 i podwoić kapitał. Nie chcę już ryzykować z dodawaniem wygranej ????
Pozdro i odemnie
over 2,5 kurs 2 bet365 10/10 ✅
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok ⛔
poniżej 2,5 bramki
kurs 1,75
Bwin

Widzę, że wszyscy nastawiają się na Wisłę i dużo bramek. Mnie się wydaje, że drugi taki szalony mecz pod rząd się nie trafi. W ostatnim meczu z Niecierzą po prostu wszystko im wchodziło i pierwsza bramka już w 6 minucie ustawiła ten mecz. W 29 poprawił Brożek i Niecierza musiała się odkryć. Teraz nie przewiduję takiego scenariusza, bo Wisła to nie Barcelona, że po 30 minutach gry jest już po meczu. Poza tym na pewno w głowach zawodników siedzi fakt, że ostatnio wygrali u siebie dawno temu i teraz wszyscy liczą na przełamanie. Poza tym statystycznie w tym sezonie zawsze po meczu owerowym Wisły w następnym nigdy nie padało więcej jak 2 bramki. Sądzę, że dzisiaj będzie podobnie.
Za drobne postawiłbym jeszcze na wynik, który najczęściej padał w Krakowie, czyli remis z małą ilością bramek po kursie 3,85. ⛔
 
yogi117 785

yogi117

Użytkownik
Lechia - Termalica X2 @ 2.25 bet365 +
(Masówka była na Lechię wszyscy spodziewali się jej zwycięstwa a ty pstryk ???? , można mówić że wiejska ekipa ale nie gra wieś tylko piłkarze )
Walka o 8 wkracza w decydująca fazę , mecz który odbędzie się w niedzielę o 15:30 między dwiema drużynami których dzieli 1 punkt może wiele wyjaśnić w kwestii walki o grupę mistrzowską . Termalica jeżeli przegra ten mecz będzie mogła zapomnieć o awansie do czołowej 8 i będzie musiała się szykować do walki w grupie spadkowej . Lechia ostatnio u siebie 5 zwycięstw z rzędu co daje do myślenie jednakże sądzę że Nieciecza postawi twarde warunki drużynie z Gdańska i wyjedzie z punktami . Termalica ostatnio prezentuje dość dobrą formę remis w Szczecinie wygrana z Legią u siebie wygrana z Łęczną na wyjeździe aż w końcu ostatni mecz poniedziałkowy przegrany z Wisła u siebie 4:2 ale mecz mógł potoczyć się w drugą stronę w słupek trafili Kędziora i Smyczyński , sędzia Stefański powinien wyrzucić z boiska Głowackiego za drugą żółtą kartkę i nie podyktował ewidentnego karnego na Misaku . W pierwszym meczu tych drużyn w Mielcu wygrała Lechia 1:0 po golu z karnego dość kontrowersyjnego w 90 min Kuświka lecz przez cały mecz przewagę miała drużyna z Niecieczy . Myślę że kurs 2.25 na remis lub wygraną Niecieczy jest zachęcający tym bardziej że nie ma dużej różnicy klas między tymi zespołami .
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nikt nie twierdzi że Wisła będzie nabijać gole jak Barcelona, ale chyba sam się jednak nastawiasz na Wisłę bo kompletnie nie bierzesz pod uwagę że Jagiellonia też może coś dzisiaj użądlić.O tych przełamaniach to nie przesadzajmy, przełamali się tydzień temu i na pewno to w jakiś sposób wpłynie pozytywnie.
up@
co do Termaliki to w którą stronę miałby się ten mecz potoczyć?Wisła była lepsza, wygrała go zasłużenie.Równie dobrze można napisać że wszystkie mecze Wisły powinny potoczyć się w drugą stronę bo ich skuteczność była na poziomie C-klasy.Z Legią wygrali w śmiesznych okolicznościach, ten mecz to była warszawska komedia.Termalica to dmuchany balonik pompowany od meczu z Legią z którego uciekło powietrze po meczu z Wisłą.Mi się jakoś nie chce wierzyć że w takim momencie jakaś wiejska ekipa przyjedzie do Gdańska i kosztem Lechii wejdzie w walkę o pierwszą ósemkę.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisła zagrała bardzo dobrze w Nacieczy. W końcu się przełamała. Czy to sprawa nadzwyczajnych zdolności trenera Wdowczyka, czy po prostu akurat wszystko zaskoczyło w tym meczu. Zobaczymy dziś. Przy Reymonta Wisła prezentuje się gorzej niż na wyjazdach. W meczu Ekstraklasy Biała Gwiazda ostatni raz wygrała z Jagiellonią 15.10.2011, a tak to 2 remisy i porażka. Ale jak już patrzę na te statystyki to również dodam, że jak już Wiślacy wygrywali to przynajmniej dwoma golami. Także można spróbować poszukać wysokiego kursu i zagrać na Wisłę -1 lub Wisła win i over 2,5. Po korzystnym rezultacie w końcu powinni uwierzyć w siebie. Aczkolwiek osobiście nie polecam wysokiej stawki. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, a mam wrażenie, że po ostatniej wygranej większość widzi murowanego faworyta w drużynie, która od 9 meczów przed własna publicznością nie potrafiła wygrać.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Po pierwsze Wisła wyszła pewna swego w Niecieczy. Patrząc na grę Jagiellonii z Łęczną i grę Wisły w Niecieczy... To jest straszna różnica. Jagiellonia by nie wygrała gdyby nie czerwona kartka dla Łęcznej. Wisła grała agresywnie w odbiorze, atakowała. Ponieważ nie ma nic do stracenia. Pierwsza 8 już jest stracona. Więc trzeba narobić punktów, żeby mieć jakiś lekki komfort w dodatkowej fazie. Jagiellonia zawdzięcza zwycięstwo tylko chwili geniuszu Estończyka. Jagiellonia pokazała już w Gdańsku jak sobie radzi z wysokim pressingiem. To znaczy... Nie radzi sobie.

Dla mnie Wisła wygra ✅
Taki typ jeszcze dla ryzykantów Małecki strzeli ⛔

Co do meczu Lechia - Nieciecza byłbym bardziej ostrożny. Nieciecza akurat spod pressingu wychodzić umie. A Lechia co odwaliła w Zabrzu to jest to samo co Zagłębie z Pogonią zrobiło. Lechia była dwie klasy lepsza i dała sobie wbić gola 10 na 11 po jedynym strzale celnym. W 2 połowie Górnik wcześniej nie zawitał nawet pod pole karne Lechii. Plusy dla Lechii są takie, że Dariusz Jarecki z odnowioną kontuzją mięśnia dwugłowego, Jakub Biskup ma uraz łydki i obaj nie zagrają z tego co wiem. A dodatkowo może nie zagrać Bartłomiej Babiarz, bo miał po meczu z Wisłą stłuczone żebro. I jeśli Babiarz nie zagra to Termalica ma problem w Gdańsku. Tutaj przy tak ofensywnej Lechii defensywny pomocnik jest bardzo potrzebny. Bo się będzie robić dziura w środku boiska. A co za tym idzie Lechia ma swobodne rozgrywanie. W stronę Lechii nie idę z 2 powodów. Pierwszy powód to seria zwycięstw u siebie, a każda seria się musi kończyć. Drugi to frajersko zremisowany mecz w Zabrzu co może działać w obie strony. Albo mocno nakręcić Lechię, albo mocno zdołować, ale patrząc na to, że oba zespoły bronić się nie lubią obecnie, a to mecz o 6 punktów. Szedłbym w over 2.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Korona - Piast over 2.5 @2.00 b365 bet 3 6 5 ⛔
Sporo bramek pada w spotkaniach z udziałem Korony w rundzie wiosennej. Kielczanie ewidentnie mają problem w środku obrony. Wypożyczony z Lecha Wilusz odszedł po rundzie jesiennej i jego miejsce zajął Białorusin Wierchowcow, ale brakowało komunikacji z filarem defensywy Dejmkiem i Korona straciła aż 8 goli w 3 spotkaniach. W przedostatnim meczu z Wisłą Białorusin doznał kontuzji i teraz Dejmek zagra w środku obrony z Senegalczykiem Diawem. Jak wiadomo ciągłe zmiany partnerów nie przynoszą niczego dobrego i Korona znowu dziś może mieć kłopoty. Z przodu świetnie spisuje się Lopez Cabrera, który na wiosnę w 6 spotkaniach strzelił 8 bramek.
Piast już nie gra tak efektownie jak w rundzie jesiennej także ciężko w tym meczu iść w ich stronę szczególnie, że gra Korony w ofensywie się poprawiła, a za kadencji trenera Latala Piast z kielczanami nie zdobył nawet punktu. Dziś będą chcieli przełamać tę passę, a ja liczę na bramki po obu stronach i wchodzę w over.
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
18.03.2016 18:00

Korona Kielce – Piast Gliwice
Rozpoczynamy 28 kolejkę Ekstraklasy. Na początek spotkanie w Kielcach, gdzie Korona zmierzy się z Piastem. Gospodarze w 3 ostatnich meczach, po 3 remisach zdobyli 3 punkty. &quot;Piastunki&quot; zaś, 7 punktów i nadal liczą się w walce o krajowe mistrzostwo. Widać, Gliwiczanie w końcu wrócili do swojej solidnej gry, przede wszystkim znowu zaczęli zdobywać bramki. Korona nie ma z tym problemu, w każdym z 6 meczów tej rundy zarówno strzelała jak i traciła bramkę. Dzisiaj, przewidujemy podobny scenariusz.
Nasz typ:
obie strzelą
Kurs: 1.75

Rivalo
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Piłka nożna - Ekstraklasa
18-03-2016 20:30
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Typ: 1/+2,5 ✅
Kurs: 3,30

Dziś Wisła Kraków spróbuje wygrać drugi mecz z rzędu. Okazje ku temu będą mieć u siebie z Jagiellonią która na wyjeździe nie gra jakoś super. Wisła Kraków od 10 spotkań u siebie nie wygrała meczu ileż może trwać taka katastrofalna seria? Myślę, że dziś to pójdzie już w zapomnienie. W Wiśle nadal nie zobaczymy kontuzjowanych K. Mączyńskiego, E. Sarki, W. Guerrier. Myślę, że Wisła po objęciu przez D. Wdowczyka zacznie grać coraz lepiej, chociaż i tak ta gra nie wyglądała jakoś tragicznie, gorsze były wyniki jak ich gra.
Przewidywalne sklady:
Wisła (1-4-2-3-1): Miśkiewicz - Jović, Guzmics, Głowacki, Sadlok - Brlek, Popović - Boguski, Wolski, Małecki - Brożek
Jagiellonia (1-4-2-3-1): Drągowski - Tomasik, Madera, Tarasovs, Burliga - Góralski, Grzyb - Cernych, Vassiljev, Frankowski - Grzelczak
Stawiam w tym meczu na Wisłę Kraków, mam nadzieje że 3 punkty zostaną w Krakowie a Wisła oddali sie od strefy spadkowej ale dla emocji dodaje jeszcze, że w tym meczu padną minimum 3 bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Wisła -0,25 @ 1.85 Pinnacle ✅

Ja tutaj idę w stronę Wisły.Jaga mnie nie przekonuje po prostu.Jedyny dobry mecz,który zagrali na wiosnę to był w Poznaniu,gdzie na prawdę zagrali solidnie ale po za tym wyglądają przeciętnie.Obrona zwłaszcza na wyjazdach potrafi strasznie się gubić,z Legią i Lechią dostali ostre baty.Jeszcze jedna wymowna statystyka.Jedynie Podbeskidzie ma więcej straconych bramek w całej lidze.U siebie jeszcze niezłe wyniki no ale jak patrząc na samą grę to było marnie.Ze Śląskiem bardzo ułatwił im zadanie Pawełek,który sprezentował obie bramki.Z Pogonią to już w ogóle była jakaś patola,tydzień temu męczyli się mocno z Górnikiem,który jak sam Szatałow przyznał na konferencji rozegrał najgorszy swój mecz na wiosnę i też kończyli mecz w dziesiątkę.
Wisła będzie nakręcona po tym zwycięstwie w Niecieczy i tego jestem pewien.To było przełamanie takie pełną gębą.Jak nawet Małecki strzela bramki,asystuje to widać,że to w końcu drgnęło.Jasne,że Termalica też miała świetne okazje bo mieli dwa słupki bodajże ale to też jest zespół z którym ciężko gra się na ich terenie.Przełamali się na wyjeździe,u siebie nadal bez zwycięstwa od końca sierpnia.Z przodu ładnie się odblokowali więc nawet właśnie taki Małecki będzie szarpał w ataku a jest jeszcze przecież Brożek,Ondrasek czy Wolski,który od początku gdy przyszedł fajnie potrafi kreować grę i ma spory luz z piłką przy nodze.Myślę,że okazja na przełamanie jest dobra bo Jaga jest bezbarwna,mało konkretna.Wisła potrzebuje tych punktów i żeby się przełamać na własnym stadionie to dzisiaj powinni grać z mega zaangażowaniem.Efekt nowej miotły zadziałał więc liczę,że będą to kontynuować bo różnica w grze Wisły jest już na prawdę spora.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Sobota: 20,30h
Legia Warszawa-Lech Poznań BTS @ 1,81 U.nibet 0:2
Kurde jak nie lubię obstawiać rodzimej ligi tak tu aż się prosi o BTS,po znakomitym kursie.Obie drużyny raczej overowe,w pięciu ostatnich swoich meczach,mieli po jednym w którym nie zdobyli goli. Może mało filozoficznie,ale tak czuje.Mecz taki powiedzmy &quot;prestiżowy&quot; czy jak to mówią &quot;na szczycie&quot;,mam nadzieje ze nie okaże się kitem(Choc i tak nie oglądam xd)
Pozdrawiam
 
ricardio 42

ricardio

Użytkownik
Mecz: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Data, godzina: 19 marca (sobota), godzina: 18:00
Typ: X2 dla ryzykantów 2 DNB bądź czysta 2
Kursy: X2(1,80), DNB (2,62), czysta 2 (3,60)
Bukmacher bet365
✅ / zwrot / porażka
Jak ktoś dobrze stawkował był na plus ???? Ale żal dwóch okazji Ruchu
O godzinie 18:00 na stadionie miejskim we Wrocławiu miejscowi podejmą ekipę prowadzoną przez Waldemara Fornalika. Przede wszystkim rozpocznę od tego, że jest dla mnie mało zrozumiane faworyzowanie Śląska nawet grającego u siebie. Zmiana trenera w Śląsku Wrocław niby zadziała, ale dla mnie osobiście Mariusz Rumak podjął się kwestii niewykonalnej. Faktycznie po Lechu wziął Zawiszę, którą każdy mówi, że prawie utrzymał, jednak tam sytuacja była nieco inna do obecnej, gdyż z tego co się orientuje dzięki p. Radosławowi Osuchowi mógł wymienić połowę składu jak nie większość w zimę, a we Wrocławiu nijak miał dostać taką możliwość. Po objęciu stanowiska przez byłego szkoleniowca Lecha i Zawiszy Ci przegrali z Piastem Gliwice 1-0 chociaż bliscy byli remisu( gdyby strzał Picha wówczas siadł, to byłby gol sezonu co by nie mówić). Nie zmienia, to faktu, że “Piastunki” zgubiły formę i nie jest, to ten sam zespół co jesienią. Potem przyszedł remis z Koroną, lecz tam też mogło się wszystko odwrócić inaczej gdyby nie głębek wystającej murawy. Dodatkowo przeciwko “Niebieskim” nie ujrzymy Kamila Bilińskiego, który zmuszony jest pauzować za nadmiar żółtych kartek, a co by nie mówić jest to ich najlepszy strzelec z czterema bramkami.
Nie od dziś i nie od wczoraj wiadomo o problemach finansowych w Chorzowie. W czasie trwania obecnego tygodnia wyszło na jaw, że klub może nie otrzymać licencji na zbliżający się sezon, bo jest dłużny wierzycielom 18 mln złotych. Moim zdaniem nie odbije się to na zawodnikach, a Waldkowi “Kingowi” Fornalikowi po raz kolejny należą się wielkie słowa uznania za stworzenie monolitu, który fajnie się ogląda. “Niebiescy” na trzy kolejki przed końcem fazy zasadniczej nie jest pewny gry w rundzie finałowej, gdyż Lechia i zdecydowanie miej Jaga i Wisła mają szansę na grę w pierwszej ósemce. Spójrzmy jeszcze na ostatnich pięć spotkań graczy z Ruchu. Wpierw wygrali derby co przez pryzmat obecnego Górnika nie jest rzeczą wielką. Następnie przytrafiły im się dwie porażki z Legią na Łazienkowskiej 0:2 i porażka mało szczęśliwa 2:3 z Cracovią u siebie, która wygrała wówczas przy ul. Cichej po 68 latach z tego co pamiętam. Kolejne spotkanie na wyjeździe było szalonym spotkaniem, w którym przegrywając 2:1 potrafili wyciągnąć 2:3 zapewne dużą wagę miał czynnik ludzki, czyli błąd Słowika wówczas przy wyjściu z bramki. Na sam koniec przytrafiła im się porażka z Lechem, który miał w tym dniu, a raczej piłkarze dobrze ustawione nogi, bo ujrzeliśmy przed tygodniem piękne bramki, lecz należy zadać sobie pytanie jakby potoczył się ten mecz gdyby nieuznany gol niesłusznie przez arbitra głównego spotkania dla gospodarzy?
W statystyki z ubiegłych lat, wieków, czy er nie zaglądam, bo dla mnie nie liczą się takie pierdoły, gdyż jesteśmy tu i teraz, więc koniec końców liczę na wygraną Ruchu, jednak ja jestem z tych mniej ryzykantów i zagram X2 kuszący po kursie 1,80.
Dziękuję i życzę powodzenia i wysokich wygranych
 
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Podbeskidzie - Górnik Zabrze
Typ: 2X
Kurs: 1.72
buk: unibet
Wynik: 0:0
✅
Dzisiejszego popołudnia przed nami ciekawe starcie. Podbeskidzie, które jest faworytem tego spotkania na papierze podejmować będzie zespół z Zabrza. Goście po raz kolejny przystępują do meczu z ostatniego miejsca w tabeli. Dziś czeka ich kolejne ciężkie zadanie bowiem zespół Podbeskidzia złapał wiatr w żagle i u siebie jest bardzo mocny. Liczę na to, że Górnicy po ostatnim remisie z Lechią (grając w dziesięciu) uwierzą w siebie i zanotują w końcu pierwsze zwycięstwo w tej rundzie!. Co do składów to ciężko spodziewać się rotacji. Jan Żurek niema dużego wyboru, dlatego skład powinien być podobny do tego co w meczu z Lechią. Co do gospodarzy to trener Podoliński fajnie sobie poukładał drużynę Podbeskidzia, a efekty widać w wynikach. Ich celem jest na pewno zakwalifikowanie się do pierwszej ósemki co dam im pewne utrzymanie w lidze. Dziś zapewne będą chcieli udowodnić swoją wyższość nad rywalem, ale ja liczę na kolejną niespodziankę i oby Górnik mnie tylko nie zawiódł.
Polecam też na to spotkanie drugi Typ w postaci powyżej 2.5 gola - mecz dopiero się zaczął w ostatnich 15 minutach. szkoda ⛔ w meczu!. Oba zespoły grając na przeciw siebie już kilkakrotnie pokazywały, że te gole lubią padać. A teraz do tego jest kolejna okazja. Dobra gra w ataku Podbeskidzia i słaba obrona Górników powinna sprawić, że Typ wejdzie!
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Lech - Legia X kurs 3.1 Bwin ⛔ . Typowy mecz na remis. Lech 13 bez remisu,Legia jeszcze w tej rundzie też bez,a w sumie 7. Oba zespoły powinny zaprezentować szachy,nastąpi neutralizacja,kibice nie wybaczą porażki Lechowi po sytuacji z Hamaleinenem,zaś Legia wiadomo o co gra. Legia gra 2 wyjazd z rzędu,często w takiej sytuacji występuje zróżnicowanie wyników czyli np 1 i x2. W pierwszym z Cracovią Legii udało się wygrać,więc rodzi się pytanie czy Legia jest na tyle mocna by wygrać dwa tak trudne mecze wyjazdowe pod rząd? Zobaczymy. Zaś dziwi mnie to co tygodniowe odpalanie Górnika,a może KSG po prostu nie odpali,tak jak np Widzew czy inne zespoły które spadały,bo ktoś musi.No chyba Wisła nie spadnie,Śląsk ma dziś bardziej taki mecz na odpalenie niż Górnik,ale i tak typy na Górnik idą. Biorąc pod uwagę jak gra Podbeskidzie to ten mecz jest nie do ruszenia,niech sobie ten Górnik wygra ale wątpię.
 
Z 0

zyskprywatny

Użytkownik
Lech-Legia goście strzelą w obydwu-połowach 3.40
Pół zespołu wymęczona chorobami w drużynie gospodarzy co mówi samo przez siebie.

Edit: kto chory, przewidywany skład. Jakieś konkrety prosimy. Robson1416
 
S 112

staruch

Użytkownik
Lech-Legia goście strzelą w obydwu-połowach 3.40
Pół zespołu wymęczona chorobami w drużynie gospodarzy co mówi samo przez siebie.


Edit: kto chory, przewidywany skład. Jakieś konkrety prosimy. Robson1416
Na pewno nie zagrają (3):

Marcin Robak – rekonwalescencja
Szymon Pawłowski – uraz twarzy
Marcin Kamiński – pauza za kartki

Mogą nie zagrać (11):

Karol Linetty – uraz żeber
Łukasz Trałka – uraz stawu skokowego
Jasmin Burić – infekcja
Kebba Ceesay – infekcja
Tomasz Kędziora – infekcja
Vladimir Volkov – infekcja
Paulus Arajuuri – infekcja
Dariusz Dudka – infekcja
Abdul Aziz Tetteh – infekcja
Darko Jevtić – infekcja
Gergo Lovrencsics – infekcja
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Lech - Legia

Mamy dwie opcje w tym meczu. Albo Lech rzuca zasłonę dymną przed meczem i te wszystkie infekcje nie są tak poważne i nagle kurs na Legię powędruję do góry, gdy pojawią się składy. Albo te infekcje zdziesiątkują Lecha i granie Legii po kursie 2.05 będzie naprawdę sporą zaliczką. W takim wypadku kurs przed meczem jeszcze spadnie.

Czekałbym do składów. Zresztą napisze więcej gdy one się pojawią. Jakoś 40 minut przed meczem.

Składy

Lech: Burić - Kędziora, Arajuuri, Wilusz, Kadar - Trałka, Tetteh - Jóźwiak, Jevtic, Gajos - Bille

Legia: Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek - Borysiuk, Jodłowiec - Aleksandrov, Duda, Prijović- Nikolić.

EDIT: Składy już są. Lech jak widać choć niby choroba? Gra dość mocnym składem. A więc skłaniałbym się, że to była zasłona dymna. Trzeba też zauważyć, że grają na 2 def. pomocników. Więc nastawią się na grę z kontrataku. I znów będą liczyć na strzały z dystansu Jevticia i Gajosa. Obojętnie kim Lech by nie zagrał. Mocno traci na braku dwóch piłkarzy (Pawłowski i Linetty) Ruch miał sporo sytuacji. To i Legia będzie je mieć. Ale w zwycięstwo Legii nie pójdę. Wątpię, że Legia będzie bronić 1-0. Kurs ciut wyższy jest na to, że Legia w Poznaniu strzeli dwie bramki. Przy stracie bramki Legia tym bardziej będzie zdeterminowana by wygrać. Ten typ wydaję mi się bezpieczniejszy.

Typ: Legia powyżej 1.5 bramki ✅

Racja. Gra Aleksandrov ;)
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Lech Poznań v Legia Warszawa
O godzinie 20.30 na stadionie przy ul. Bułgarskiej wciąż aktualni mistrzowie Polski podejmą na własnym stadionie wicemistrza. Legia przyjeżdża do Poznania, by odzyskać pozycję lidera tabeli, gdyż zespół z Gliwic wczoraj zapunktował w Kielcach, przez co Legia spadła na drugą lokatę. Jeśli chodzi o to spotkanie, to ciężko mi będzie przewidzieć wynik tego spotkania. Faworytem wydaje się Legia. Lech być może stosuje zasłony dymne z tymi infekcjami, żeby zmylić stołeczną drużynę. Ja nie zamierzam jednak dać się wciągnąć w te gierki, dlatego idę w stronę rzutów rożnych legionistów. Patrząc przez pryzmat meczów bezpośrednich rozgrywanych w Poznaniu wyglądało to ostatnimi czasy tak, że Legia zdobywała kolejno: 9,4,7 oraz 4 rożne. Bilans 2-2, jeśli chodzi o linię, którą zagram. Chodzi o over 5.5 kornerów w wykonaniu Legii. Zadanie to wydaje się być trudne do wykonania, ale Legia ma świetny potencjał ofensywny mając w swoim składzie takich zawodników jak: Nikolić, Prijović, Duda, Kucharczyk, Guilherme, czy świetnie grający &quot;do przodu&quot; lewy obrońca Hlousek. Liczę na to, że Legia chcąc wygrać w Poznaniu wyjdzie na ten mecz ofensywnie i trochę tych korków nabije. Kurs zachęcający, linia nie jest awykonalna, więc gram.
Legia over 5.5 RR @2.10 Betano ✅
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
i sędzia tez i sędzia tez przyjacielem CWKS!
Marciniak z Płocka sędziuje mecz Lech - Legia czy to nie podejrzane ????
edit: Czyli Legia już ma wytłumaczenie ew. porażki, to już nawet śmieszne nie jest. Co jeszcze wymyślisz. -- Robson1416

Robson1416 wielki myslicielu z działu Ekstraklasa bardziej chodziło mi o to że sedzia z Mazowsza... i że będą płakac w Poznaniu po ewentualnym karnym czy golu w końcówce...
czytanie ze zrozumieniem sie kłania ---&gt; &quot;
i sędzia tez i sędzia tez przyjacielem CWKS!&quot;
edit2: Wiem o co Ci chodziło, przypomnę Ci, jednak , że Marciniak nie jest lubiany w Warszawie ;). Karny był podyktowany prawidłowo, nie ma się co czepiać. I prosiłem bez szydery w stosunku dla innych, kiedy Ty to w końcu zrozumiesz. - Robson1416
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom