>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

27zl darmo do BAW

Status
Zamknięty.
sioux 0

sioux

Użytkownik
wejdzcie na ta strone http://www.momentsofvictory.com/ i wpiszcie w oknie swoj mail. Wyskoczy wam bon do Baw warty okolo 27 zlotych.

Doladowalem sobie 2 konta - dziala, w zasadzie to bon tylko do gier i kasyna ale dobre i to


Sprostowanie:

Ten bon dziala tylko na zaklady sportowe - nie dziala w kasynie ani w grach, zle luknalem.
Ale wiekszosc z nas obstawia wlasnie jakies wydarzenia sportowe wiec luz :wink:
 
sioux 0

sioux

Użytkownik
Zwinalem linka z innego forum ???? , konto swoje i braciszka doladowalem, maksymalna sprawa, heh jeszcze 162 $ wygralem na wlochach. Spoko dzien
 
sioux 0

sioux

Użytkownik
Mozliwe ze na zaklady - jak zobaczylem linka i zadzialalo, nawet nie patrzylem dokladnie na co to chcialem sie z innymi podzielic, trzeba sobie pomagac no nie :wink:
 
D 2

dybek61

Użytkownik
Bonus
dostałem taką wiadomość:

Til lykke: Du har f&amp;aring;et 50 kr. gratis.

Din kode er: VZK1-KRPB-WR9G

Denne kode skal du indtaste p&amp;aring; registreringssiden hos betandwin.

Oven i de 50 kr kan du ogs&amp;aring; f&amp;aring; op til 300 kr. gratis oven i din f&amp;oslash;rste indbetaling hos betandwin. N&amp;aring;r du indbetaler minimum 75 kr. matcher betandwin din indbetaling krone for krone op til 300 kr.

Skynd dig at indl&amp;oslash;se din gratis bonus p&amp;aring; www.betandwin.com/momentsofvictory



Na BAW jestm już zarejestrowany dawno,więc się tylko zalogowałem,i co.Nic konto puste. Co zrobiłem żle?
 
sioux 0

sioux

Użytkownik
Dybek wchodzisz na wplaty i free Bon code i tam wpisujesz nr bona, jak Ci go juz ktos nie zwinal :p. Prosta sprawa
 
D 2

dybek61

Użytkownik
Dybek wchodzisz na wplaty i free Bon code i tam wpisujesz nr bona, jak Ci go juz ktos nie zwinal :p. Prosta sprawa
[glow=green:3610d3e4c9][shadow=green:3610d3e4c9]Wielkie Dzięki.Zadziałało.Kasiora już jest!!! ???? [/shadow:3610d3e4c9][/glow:3610d3e4c9]
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
dziekowka stary za tego linka ???? tez doladowalem 2 konta ????
ale nie moglem isc do kasyna :p

wie ktos jakie sa zasady tego bonusu chyba trzeba 5 razy oborocic ale z niemieckiego najlepszy nie jestem i nie przeczytalem w mailu tego :/ widzilem liczbe 5 tylko ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom