>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

27 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 21.03-24.03.2014

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Betsson

Do zakończenie rundy zasadniczej pozostały cztery kolejki. Kolejkę zaczniemy w Łodzi gdzie dojdzie do arcyważnego meczu dla Widzewa, w kontekście walki o utrzymanie. Jeżeli Łodzianie ten mecz przegrają, ich strata do Zagłebia wzrośnie do 11 punktów.
O 20 w Krakowie Wisła zmierzy się z Zawiszą. Oba kluby łączy jedno: wojna na lini klub - kibice. Jak będzie na boisku?

W sobotę podrażniona porażką Jagiellonia podejmie u siebie Koronę Kielce. O zwycięstwo nie będzie jednak łatwo, bowiem Korona to zespół, który Białostoczanom nie leży. Trzy godziny później Lech zmierzy się z Lechią. Faworytem są gospodarze, ale goście skóry łatwo nie sprzedadzą.

W niedzielę ciekawie zapowiada się spotkanie Pogoni Szczecin z Ruchem Chorzów. Goście po porażce z Piastem Gliwice zakończyli serię sześciu
zwycięstw z rzędu. Pogoń w tej rundzie jeszcze nie przegrała.

Zapraszam do dyskusji
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Piast - Legia over 2 + Lech - Lechia over 2 + Śląsk - Górnik over 2 4 bet365
Na najbliższą kolejkę myślę o graniu na Jagiellonię oraz Cracovię, ale poczekam na live.
Legia na wyjazdach notuje bardzo słabe wyniki, ostatnio tak jak Wisła
tylko 2 punkty w 3 meczach w lidze i nie ma innej możliwości niż wygranie tego meczu.
Kurs mi się nie podoba, bo jest za niski wg mnie.
Piast zagrał dobry mecz w Chorzowie, u siebie ostatnio mocno underowy.
Dla mnie lepiej zagrać over niż wygraną gości.
Lech w Lechią ostatnie mecze w Poznaniu zawsze wygrywał, ostatnio każdemu u siebie strzela chociaż dwa gole,
w każdym meczu stwarza sobie sporo okazji bramkowych i dla mnie wygra ten mecz.
W meczu Śląska z Górnikiem zawsze są emocje i bramki. Górnik wczoraj grał z Zawiszą w pucharze Polski,
ma spore problemy z grą w obronie, dodając do tego że Nakoulma nie strzelił dawno bramki,
mimo dobrych występów ostatnio w meczu bez faworyta zagram over.
Reszta live.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
24.03.2014 godz. 18:00
Piast Gliwice vs Legia Warszawa
Typ: 2
Kurs: 1.67
Bukmacher: William Hill

Forma (ostatnie 6 meczow):
Piast bilans 1-3-2, bramki 3:6 - wyraznie ostatnio im sie nie wiedze. Legia na drugim biegunie bilans 3-2-1, bramki 11:7. W to wlicza sie przegrany walkowerem mecz 0:3 z Jagiellonia, &quot;dzieki&quot; swoim kibicom - czyli az 3 z 7 straconych bramek oraz jedyna porazke w ostatnich 6-ciu meczach Legia zawdziecza kibicom.

Sytuacja w tabeli:
Legia jest liderem, z 51 punktami i bramkami 51:28. Bilans 16-3-7 wyglada nieźle, ida na obrone mistrzostwa. Piast z kolei broni sie przed spadkiem (po podziale punktow na polowe, bedzie to lepiej widoczne w tabeli) - 32 pkt, bilans 8-8-10 i bramki 24:39 nie napawaja optymizmem. Piast w domu zdobyl 18 pkt, bilans 4-6-3, bramki 13:11. Legia na wyjazdach 20 pkt, bilans 6-2-5, bramki 20:16 (jako jedyni poza Pogonia w Ekstraklasie bramki na + na wyjazdach).

H2H:
Druzyny rozegraly do tej pory 8 meczów - 6 wygrala Legia, w 2-och padl remis. Legia w tych meczach strzelila o 11 goli wiecej.

Składy:
Piast: na razie brak dokladnych informacji, ale dostepni beda najwazniejsi zawodnicy
Legia: na razie brak dokladnych informacji, niedostepni: Sa, Kosecki, Saganowski, Guilherme, Astiz, Wandzel
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Wisła - Zawisza
Jeden z ciekawszych meczy tej kolejki nam się zapowiada już w piątek.Zacznę od Zawiszy.Ekipa Tarasiewicza zremisowała w ostatniej kolejce w Kielcach ale jak wiemy ten teren nie należy do najłatwiejszych.Podobna sytuacja jak w wielu meczach tego zespołu - strata bramki w pierwszej połowie,marna gra i lepsza druga połowa w której strzelają bramkę na 1:1.Na tygodniu drużyna z Bydgoszczy wygrała u siebie,w meczu pucharowym z Górnikiem 2:1 mimo,że przegrywała.Tarasiewicz w tym spotkaniu dał odpocząć zawodnikom,którzy decydują o sile ofensywnej Zawiszy więc w Krakowie zagrają wypoczęci,nie będzie problemu ze zmęczeniem.
Wisła na pewno wyjdzie na to spotkanie w dobrych humorach po remisie na Łazienkowskiej.Wiślacy powalczyli do końca mimo,że grali w dziesiątkę i to się opłaciło.Błysnął nam w tym meczu Stilić,który zaliczył asystę i piękną bramkę z wolnego.Kurs na zwycięstwo Wisły oscyluje w granicach ~2.05 ale ja na ich zwycięstwo nie zagram,bo nie jestem jakoś przekonany co do ich zwycięstwa,nie będzie to raczej łatwe spotkanie,tak sądzę.Pierwsza sprawa to brak w obronie Głowackiego,który zobaczył z Legią czerwoną kartkę.Druga to ostatnie wyniki Wisły,druga połowa z Legią całkiem dobra biorąc pod uwagę,że grali jednego zawodnika mniej ale to co wyczyniali w pierwszej to naprawdę wołało o pomstę do nieba.Legia mogła strzelić w pierwszej połowie jeszcze z 2-3 bramki i byłoby już definitywnie pozamiatane.U siebie nie widzę innej opcji jak strzelenie bramki bo obrona Zawiszy jest najsłabszym punktem tego zespołu,w środku pola Dudek,który nie nadąża za rywalami i po godzinie gry oddycha już rękawami.Boczni obrońcy też lepiej grają do przodu jak w defensywie moim zdaniem i Wisła powinna mieć sporo miejsca.
Inaczej sprawa się ma w Zawiszy jeśli chodzi o ofensywę,jest paru zawodników,którzy mają spory potencjał i myślę,że też będą odpowiadali groźnymi akcjami.Z Wisłą zapowiada się otwarte spotkanie,gdzie zobaczymy sporo sytuacji pod obiema bramkami.Zawisza z lepszymi ekipami potrafi się dobrze zaprezentować i powalczyć bo mają ku temu dobrych zawodników.Vasco,Masłowski,Carlos czy Geworgian potrafią stworzyć ciekawe akcje po których często padają bramki.Ostatnio wyglądało to trochę gorzej w porównaniu do jesieni ale ten potencjał tutaj jest i liczę,że z Wisła zagrają ze sporym zaangażowaniem co przełoży się na bramkę.Wisła to nie Korona,że będzie tylko kopanie po nogach i bronienie się całym zespołem,powinno być sporo gry do przodu a tak Zawisza lubi grać.Tak jak napisałem wcześniej,zabraknie Głowackiego i to też skłania mnie do zagrania takiego typu.
BTS @ 1.90
Bet365

Piast - Legia
Coś mi się wydaję,że po tym remisie Legia tutaj wyjdzie z taką złością i mega ofensywnie.Myślę,że legioniści w ostatnim meczu po prostu w drugiej połowie zlekceważyli Wiślaków.Mieli dobry wynik,grali z przewagą zawodnika i panowali nad sytuacją na boisku.Wyszedł tutaj ten minimalizm,który cechuje polskie zespoły.Zamiast dążyć do strzelenia kolejnych bramek to klepali tą piłkę w tyłach bez chęci zaatakowania i zaczęli popełniać błędy a Wisła potrafiła to wykorzystać.Ogólnie gra Legii w ostatnich dwóch spotkaniach wyglądała dobrze.Rado w super formie,fajnie współpracuje z Dudą,który też może się podobać.Nie mieli problemów ze stwarzaniem dogodnych okazji czy to z Wisłą,czy z Śląskiem,gorzej było ze skutecznością.
Piast zakończył serię zwycięstw Ruchu i zagrał niezłe spotkanie ale jeśli chodzi o potencjał to ma się ni jak do legionistów.Obrona mimo wszystko jest nie pewna,Legia praktycznie na każdej pozycji ma przewagę.Legioniści nie powinni mieć problemów z rozmontowaniem takiej defensywy,Rado czy Duda to tam będą mieszać i ile wpadnie to raczej kwestia skuteczności.Mam nadzieję,że Berg zrozumiał w końcu,że gruzin nie nadaję się do gry w piłkę i już go nie będzie wpuszczał więcej bo to może być zagrożenie dla takiego typu.Liczę,że dwie bramki to Legia stuknie i to co dostaną,czy nie dostaną to mnie nie interesuje tutaj,kurs fajny.
Legia over 1,5 @ 1.90
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 27

rafit

Użytkownik
21.03.2014 godz.20:30
Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz
Typ: over 2,5
Kurs:2,25
Bukmacher: Betclic
Wisła podbudowana po &quot;zwycięskim&quot; remisie w Warszawie. Siła ofensywna jest duża, a po ostatnich trzech meczach w których zdobyli 2ptk. na pewno będą chcieli zwyciężyć Zawisze. Zawisza wiadomo, gra bardzo fajny futbol, w każdym meczu stwarzają sobie bardzo dużo okazji strzeleckich. Najsłabszą formacją jest zdecydowanie obrona. Tracą dużo bramek ale też dużo strzelają (41 bramek strzelonych, pod tym względem ustępują jedynie Legii i Lechowi). Ważny mecz dla oby drużyn. Zawisza bez większych osłabień natomiast Wisła zagra bez swojej ostoi defensywy - Arka Głowackiego, który będzie pauzował przez czerwona kartkę w meczu z Legią. I brak tego obrońcy przekonał mnie do tego typu. Zapowiada się ciekawy mecz i kilka bramek!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Jagiellonia (-0,25) - Korona 1,87 pinnacle
W ostatnim latach gospodarze nie mieli tak łatwo z Koroną jak wcześniej,
gdy wygrywali z nimi co najmniej dwoma golami.
Jaga wygrywała 6 z 13 spotkań u siebie, ale to ostatnio właśnie dobrze im idzie na własnym stadionie.
Żałować mogą meczu z Podbeskidziem, w którym stracili gola w doliczonym czasie,
a sami zmarnowali pod sam koniec dużo okazji.
W meczu z Koroną nadal osłabieni, do tego nie zagra Ukah, ale ostatni kwadrans z Cracovią był dobry w ich wykonaniu, znowu zmarnowali kilka okazji na bramkę.
Korona na wyjazdach bez gola w tym roku, u siebie ostatnio słaby mecz z Zawiszą, wyjazd z Górnikiem na remis, gdy mieli przewagę jednego zawodnika stworzyli kilka okazji,
ale dobrze bronił Kasprzik. Dla mnie fajna linia na gospodarzy.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Widzew - Zaglebie

Choc nie jestem specjalista od polskiej pilki kopanej to na pierwszy rzut oka ladnie prezentuje sie kurs na Widzew.Pare razy juz na ten klub gralem jednak bez powodzenia i mysle ze dzis nadszedl dzien wygranej.Jak Widzew gra to kazdy wie,ma problem praktycznie z kazdym i strzeleniem bramki i chcac miec jeszcze iluzoryczne szanse na utrzymanie w co watpie to musza wygrac.Kursy wystawione na gospodarzy kusza i mnie na pewno skusily,a wiec tak to widze....

Widzew 1 @ 3.30 ⛔
Widzew 1x @ 1.66 ✅
Widzew DNB @ 2.37 Zwrot ????



Plus ewentualnie Wisla dzis powinna wygrac z Bydgoszcza ale to tylko powinna wg mnie dla innego to juz pewniak bedzie.

Powodzenia
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Widzew - Zagłębie over 2 1,85 Sbobet
Statystyki nie przemawiają za typem, bo zarówno ostatnie mecze tych drużyn były underowe w Łodzi,
ten ostatni remis 0-0 nawet oglądałem na żywo.
Ponadto goście na wyjazdach od meczu z Górnikiem nie pokryli tej linii.
Dla Widzewa to jest mecz o życie, ma spore problemy z grą w defensywie,
ale u siebie jest groźny dla każdego. Z Lechem zagrał najlepszy mecz wg mnie w tym sezonie, odwrócił losy spotkania, z Piastem też się nie załamał. W ataku obie ekipy mają dobrego napastnika, skrzydłowi bywają nieprzewidywalni, ja nie mogę widzieć takiej linii w Ekstraklasie.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Jagiellonia - Korona
Podpisuję się pod tym co napisał kolega wyżej na temat tego meczu ale jeszcze coś dorzucę od siebie.Korona od czterech spotkań jest niepokonana ale w każdym z tych czterech spotkań grała po prostu słabo i jak na tą drużynę to można powiedzieć,że to jest długa seria.Jako ciekawostkę mogę podać,że w tym sezonie dwukrotnie udało im się zanotować taką passę,że nie przegrali czterech spotkań z rzędu ale w obu przypadkach kolejne spotkanie to była już porażka.Do Białegostoku przyjeżdżają też mocno osłabieni bo wypada im za kartki Pylypcuk i Malarczyk,oprócz nich jeszcze Korzym,Kiełb i Cebula czyli naprawdę to są spore braki.Z graczy ofensywnych zostaje praktycznie Janota,który też ma trochę problemy kondycyjne i ostatnio nie grywał pełnych 90min,no i jeszcze któryś z napastników Gołębiewski/Trytko/Chiżniczenko ale im też musi ktoś ta piłkę dostarczyć a z tym może być problem.Sobolewski w grze do przodu jest słaby,Jovanović i Marković to są typowe przecinaki,marnie to wygląda.
Na wyjazdach Korona bilans 2-4-7,na wyjazdach słabo wyglądają,drużyna własnego boiska.
Jaga u siebie gra fajną piłkę,stwarzają sobie sporo okazji w każdym meczu.Jutro nie zagra Grzyb i wypada Ukah ale oni sobie z tym poradzą bo mają teraz mocną ekipę.
Paru naprawdę dobrych grajków jak Quintana,Dzalamidze,Gajos,Dźwigała,Rajalakso czy
Balaj,to jest mocna paczka jak na nasze warunki.
Nie wyobrażam sobie żeby Jaga nie zagrała w ósemce,z Koroną bardzo ważny mecz dla nich i myślę,że mają odpowiednie narzędzia aby jutro rozmontować gości i wygrać.Kursy spadają bo osłabienia u Kielczan znaczące więc jak grać to teraz.

Jaga @ 2.05 ⛔ 1-1
Bet365
 
P 0

pryda

Użytkownik
Widzew - Zagłębie

Mecz za 6 punktów! Gram w stronę zespołu z Lubina, który niby dobrze prezentuje się od początku rundy, ale tych punktów za dużo nie przybywa, dziś czas na 1 zwycięstwo w tym roku na wyjezdzie. Uważam że Widzewowi drugi taki mecz jak z Lechem już się nie powtórzy. Za drobne można jeszcze pograć że Piech zdobędzie bramkę ???? Kursy z totomixa.

Zagłebie 2 @ 2.35
A. Piech SN TAK @ 2.90
 
madritismo 12

madritismo

Użytkownik
Po emocjach w Lidze Mistrzów i rozgrywkach Ligi Europejskiej pora na naszą ukochaną T-Mobile Ekstraklasą. Dziś idę w kierunku Wisły. Drużyna Franka Smudy podejmuje zaskakującego w tym sezonie Zawiszę. Goście w ostatnim meczu wykorzystali czerwoną kartkę dla zawodnika Korony Kielce i strzelili gola w końcówce. Meczy Zawiszy przeważnie nie oglądam, jak już to skróty dlatego ciężko mi cokolwiek o nich powiedzieć. Bardziej skupiam się na Wiśle i ich aspiracjach. Drużyna w ostatnim czasie w lekkim załamaniu formy mało punktuje, ale ja uważam, że te mecze nie były wcale takie łatwe. Co prawda marne 0-0 z Lechią sukcesem nie jest, ale już uratowany remis 2-2 z warszawską Legią (odrobili ze stanu 2-0) można nazwać co najmniej udanym spotkaniem. W między czasie oczywiście była porażka 0-1 z rozpędzonym Ruchem Chorzów, który w ostatnim czasie był w bardzo dobrej formie. Ciężko mi ocenić ten mecz, ponieważ go nie widziałem.
Podsumowując uważam, że Krakowianie będą podbudowani po uratowanym remisie z Legią i zakończą serie trzech kolejnych spotkań bez zwycięstwa wygraną z Zawiszą. W końcu sprawa mistrzostwa jest nadal otwarta z powodu podziału punktów po fazie zasadniczej.

typy na dziś:
Wisła DNB @1,61 Bet365 ⛔
Wisła @2,25 Betclic
⛔

za drobne:
Wisła -1 @3,55 Bet365 ⛔
Wisła powyżej 1.5 @2,50 Bet365
⛔

edit:

 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Warto zwrócić na jedną rzecz uwagę. Gra Zawiszy po meczu z Lechią jest coraz lepsza. Przede wszystkim Zawisza gra coraz lepiej w kontrze, oni przede wszystkim mają problem z konstruowaniem akcji przy cofniętym przeciwniku(w sumie ameryki nie odkryłem bo można to napisać o każdym zespole) ale Zawsza kontry ma naprawdę znakomite.
Wisła fakt wykorzystała frajerstwo Legii ale sądzę, że kursy są wystawione nieźle. Ja bardziej bym szedł w over bramkowy bo tutaj powinno wpaść kilka goli bo Zawisza w obronie trochę padaka a znowu w kontrach niezwykle solidni i skuteczni.
Co ważne Wisła dzisiaj zacznie bez Głowackiego, Garguły i Chrapka.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska EKstraklasa
Godzina:20:30
Spotkanie: Wisla-Zawisza
Typ: over 3.5
Kurs: 4.25
Bukmacher: Expekt

Wisła straciła tylko 4 bramki u siebie w tym sezonie ale dziś będzie osłabiona brakiem pauzującego Głowackiego. Poza tym na ławce mają zacząć mecz Garguła i Chrapek. Za nich zagrają Stjepanović i Dudka co będzie dla niego 3 pozycją na boisku w 5 meczu po powrocie do Wisły - jednak wydaje się że najlepsze lata ma już dawno za sobą.
Zawisza ma obecnie trudny czas - wiadomo konflikt kibice-właściciel, do tego mają napięty terminarz. 3 dni temu wygrali w pucharze z Górnikiem ale kilku graczy odpoczywało - Vasco,Luis Carlos, Dudek a Geworgian zagrał tylko kilka minut.Podobnie jak Wisła mają problem na środku obrony - Micael w Kielcach zakończył swój występ po 1 połowie a Strąk został zmieniony w drugiej części pucharowego meczu z powodu kontuzji. Mają jednak dużą siłę rażenia a z uwagi na trudne pozostałe 3 mecze dziś muszą walczyć o zwycięstwo aby zakończyć sezon przed podziałem na grupy w pierwszej ósemce.
 
L 137

lmnt

Użytkownik
21.03. 18:00 Widzew Łódź - Zagłębie Lubin X @3.2 ✅✅✅
21.03. 20:30 Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz X @3.2
⛔⛔⛔ 0:1

AKO: 10.24
bukmacher: Bet-at-home


Leniwe, piątkowe popołudnie... Pierwszy dzień wiosny... Dzień Wagarowicza ... ;) Cóż... Uważam, że obydwa dzisiejsze spotkania zakończą się wynikiem remisowym. Nie ma tutaj za dużo do analizy, bo im więcej myśleć o tych meczach tym bardziej &quot;płynie&quot; się w złe przesłanki, według mnie przynajmniej... Na przeciwko siebie stają wyrównane zespoły, jeśli chodzi o obecną formę. Są to dla mnie na &quot;tu i teraz&quot; porównywalne drużyny, zarówno w pierwszym jak i drugim meczu. Choć nie gram zakładów na dokładny wynik, dziś widzi mi się dwa razy po 1:1 i nie ufam, aby były to spotkania overowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 94

bart7890

Użytkownik
Wisła Kraków (Draw No Bet) - Zawisza Bydgoszcz

Obie ekipy grają ofensywny futbol, strzelają sporo bramek, ale Wisła traci u siebie ich bardzo mało, bo na 13 spotkań na Krakowie straciła tylko 4 bramki, bilans spotkań wygląda też bardzo dobrze (10 - 2 - 1), a ta porażka to ostatnie spotkanie u siebie z Ruchem Chorzów 0-1. Wisła traci tylko 6 pkt do lidera, w ostatniej kolejce uratowała remis w Warszawie, do tego Zawisza raczej wyjazdów nie wygrywa stąd mój typ na to spotkanie.

Betsafe 1.42
 
S 2

sport83

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą lmnt, że nie ma co się pchać w głębokie analizy - to przecież liga Polska;). Moja pierwsza myśl po przeglądnięciu kursów to &quot;fajna stawka na Wisłę&quot;.

Krakowianie moim zdaniem obecnie nieco lepsi kadrowo. Do tego jedna ważna kwestia o której nikt chyba nie wspomniał. Zawisza ma &quot;w nogach&quot; wtorkowy mecz Pucharu Polski + perspektywę rewanżu w czwartek.

Ekipa Franka Smudy jak dla mnie jest faworytem. Nie będę na nich jednak stawiał przed meczem - poczekam, zobacze jak ułoży się spotkanie i zagram live.

GL:cool:
 
D 17

daniellah

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce over 1,5 @ 1,4 bet365 ✅ / 1:1 , w ostatniej minucie 2gi gol /
Nie duży , ale też i nie mały kurs jak na tak pewny typ. Mianowicie Korona traci i strzela mało goli. Jaga tak samo. Wszystko przemawia za under 2,5. Jednak drużyna z Białegostoku często osiąga wyniki odwrotne od oczekiwań. Mam przeczucie , że padną co najmniej 3 gole. A już kurs ma over 1,5 to prawie jak lokata.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Jagiellonia - Korona 1 @ 2.0 Unibet ⛔


Dzisiaj idę w tym spotkaniu w stronę Jagiellonii z kilku powodów. U siebie Jagiellonia gra dość dobrze i dzisiaj w moim odczuciu jest faworytem spotkania. Zespół z Białegostoku stwarza sobie wiele sytuacji, brakuje często skuteczności i trochę szczęścia. Potencjał czysto piłkarski jest po ich stronie, patrząc na składy obu zespołów wydają się drużyną lepszą. Tym bardziej, że dzisiaj Korona będzie dość mocno osłabiona. Przypomnę ,że na boisko nie wybiegną dziś Malarczyk, Kiełb, Lenartowski, Cebula, Kiercz, Lisowski i Pyłypczuk, a na uraz narzeka też Małkowski. Gra Korony mnie kompletnie nie przekonuje i wydaje mi się że dzisiaj może dostać tęgie lanie. Jagiellonia w tym spotkaniu będzie miała przewagę, siła ofensywna jest zdecydowanie po ich jej stronie.Boczne sektory dzisiaj zdominuje szybki Plizga i Dzalamidze. Korona co najwyżej może liczyć na stałe fragmenty gry Brak w składzie Kiełba będzie bardzo odczuwalny.
Brak 3 pkt dla Jagiellonii mnie zdziwi.

Przewidywane składy:

Jagiellonia Białystok: K. Baran – Popkhadze, M. Baran, Pazdan, Waszkiewicz – Dźwigała, Gajos – Dzalamidze, Quintana, Plizga – Balaj.

Korona Kielce: Małkowski - Golański, Stano, Dejmek, Sylwestrzak - Marković, Jovanović - Sobolewski, Janota, Gołębiewski - Khizhnichenko.

.......................................................................................................................................

Lech- Lechia Over 2.5 @ 2.12 Unibet ✅

Zapowiada się dość dobre spotkanie. Ja w tym meczu poszukam bramek. Oba zespoły grają głównie do przodu. Lechia to zespół, który nie postawi w bramce autobusu. W moim odczuciu można spodziewać się dość otwartego spotkania w którym zobaczymy wiele sytuacji podbramkowych. Faworytem na papierze jest zespół Rumaka, ale Lechia też dostanie swoją szanse do strzelenia bramki. W dużym gazie jest Tuszyński i myślę że dzisiaj parę razy zagotuje się pod bramką Lecha.
Oczywiście większym potencjałem piłkarskim dysponuje Lech i to raczej on będzie stroną dominującą. Siła ofensywna Lecha jest tak duża, że sami mogą pokryć ten Over.
W miarę upływu czasu będzie wiele miejsca na boisku i o akcje podbramkowe będzie coraz łatwiej. Tutaj bramki będą jak nic....nie ma innej opcji.

Przewidywane składy:

Lech Poznań: Maciej Gostomski - Mateusz Możdżeń, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Barry Douglas - Karol Linetty, Łukasz Trałka - Szymon Pawłowski, Kasper Hamalainen, Gergo Lovrencsics - Łukasz Teodorczyk.


Lechia Gdańsk: Mateusz Bąk - Christopher Oualembo, Rafał Janicki, Sebastian Madera, Nikola Leković, Paweł Dawidowicz, Stojan Vranjes, Piotr Wiśniewski, Maciej Makuszewski, Patryk Tuszyński, Zaur Sadajew.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 137

lmnt

Użytkownik
22.03. 15:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1 @2.00 ⛔⛔⛔ 1:1
wczoraj Zawisza, dziś Korona - ciekawa kolejka ;) a za 3h się okaże, że Lech wygra 2:0 :grin:
22.03. 18:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2 @5.20 ⛔⛔⛔ 2:1 cóż...
bukmacher: Bet-at-home

Korona musi się otworzyć, zagrać odważnie i przede wszystkim walczyć o pełną pulę, bo brakuje jej punktów do pierwszej ósemki. Nawet remis raczej nic jej nie da, bo za chwilę mecze z lepiej dysponowanymi drużynami Pogoni i Ruchu. Przegrana Korony będzie już oznaczać w moim przekonaniu walkę o utrzymanie i w tym upatruję szansę dla Jagiellonii, która u siebie punktuje i to dobrze. Liczę na jeden - dwa kontrataki, być może już w pierwszej połowie, w wykonaniu tercetu: Quintana - Plizga – Balaj.
Dalej... To już kolejna kolejka, kiedy gram &quot;przeciwko&quot; Lechowi! W końcu szczęście Rumaka musi się skończyć... Lech przegra, bo to, co prezentuje na boisku to ledwo co wystarczyło na Widzew i Podbeskidzie... Wystarczyło w sensie wyniku końcowego - statystyki - braku porażki, ale z gry dla mnie Lech powinien mieć 0 punktów z dwóch ostatnich kolejek. Lechia da dziś radę, jeśli znów nie padnie karny z kapelusza, czy nie poplączą się piłkarzom nogi w najważniejszych momentach, ale myślę, że w tym przypadku Probierz odpowiednio przygotuje swoją drużynę i trzy punkty pojadą do Gdańska. Dla ostrożnych typ X2 @2.04 (dla mnie na 95% pewny, ale to wciąż polska ekstraklas). ;)
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Lechia 6,00 Bet 365 :minus
Lechia X2 2,30 ⛔

(może ktoś znajdzie lepsze mi się nie chce szukać)
Zgadzam się z postem wyżej. Może nie dawałbym tutaj szans w postaci 90% na X2 ale dla mnie tutaj kurs jest przesadą i zdecydowanie jest wystawiony pod nazwę. Lechia potrafi zagrać z kontry a pewnie tak będzie musiała grać. Podbeskidzie obnażyło błędy w ustawieniu Lecha, która raz co raz tworzy sytuacje gdzie musi grać vs przewaga liczebna. Dlatego ja tutaj szukałbym value na gości (ja bym pewnie dał tutaj max 3,50 na Lechię).
Spójrzmy na to jak grał ostatnio Lech, remis ze słabiutkim Widzewem, który grając padakę w ataku strzela im dwie bramki, wygrana z cały czas cofniętym Podbeskidziem, które mogło to wygrać (!!) gdyby tylko w kontrach lepiej siedziało(chociaż fakt zdobyli bramkę strzeloną z 35 metrów bodaj). Co nie zmienia faktu, że Lech gra słabiutko i solidna Lechia z potencjałem do szybkiego ataku może tutaj namieszać.
Poza tym to tylko polska liga tutaj 1,60 na taki zespół jak Lech który gra chyba najmłodszym składem to nieporozumienie.
 
Do góry Bottom