>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

27 kolejka T-Mobile Ekstraklasy (10.04 - 13.04.2015)

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Winmasters​

Do zakończenia rundy zasadniczej pozostały 4 kolejki tak więc to najlepsza okazja do tego, aby przeanalizować jaki zespół ma jeszcze szansę zawalczyć o grupę mistrzowską.
Macie już jakieś propozycję? Przypominam, że forum organizuje konkurs na najlepszy post miesiąca, więc chyba warto usiąść i podzielić się DOBRĄ analizą razem z nami?

Zapraszam do dyskusji.
 
weszlosuper 28

weszlosuper

Użytkownik
No to zacznę jako pierwszy.
Ruch Chorzów - Cracovia
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.68 4/10 ++++
Unibet
W ostatnich dwóch kolejkach zdecydowanie słabiej grał Ruch Chorzów, który zdobył tylko jeden punkt dzięki remisowi (2:2) w derbach Śląska z Górnikiem Zabrze. Jednak najbardziej dotkliwa okazała się jednak porażka przy ul. Cichej z Zawiszą Bydgoszcz (1:2). Zawisza dzięki bardzo dobrej formie zaczyna coraz bardziej doganiać ekipę popularnych &quot;Niebieskich&quot;. Dla Ruchu Chorzów jest to jasny sygnał do poprawienia swojej gry i regularnego zdobywania punktów w ostatnich czterech kolejkach sezonu zasadniczego naszej ekstraklasy. W najbliższym meczu Ruch Chorzów z Cracovią trener Waldemar Fornalik nie będzie mógł skorzystać z usług wykartkowanego Michała Helika, który musi pauzować za czerwoną kartkę z Wielkich Derbów Śląska z Górnikiem Zabrze. Do tego sztab trenerski nie do końca był zadowolony z postawy dotychczasowego pierwszego bramkarza Ruchu Chorzów - Mateusa Putnocky&#39;iego, który w meczu z Zawiszą Bydgoszcz zawiniły przy dwóch bramkach dla ekipy WKS-u. Pozostaje pytanie czy trener Waldemar Fornalik zdecyduje się na tak ważną zmianę przed meczem z Cracovią Kraków?. Jedno wiemy na pewno, że piątkowa batalia będzie jedną z pierwszych bitew o pozostanie w gronie naszej ekstraklasy. Po rundzie zasadniczej obydwie ekipy powinny ponownie się ze sobą spotkać w dalszej walce o pozostanie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Na pewno warto zwrócić uwagę na formę Ruchu Chorzów z meczu z Górnikiem Zabrze, to Ruch był lepszy, ale ostatecznie tylko zremisował. Z resztą taki wynik w Wielkich Derbach Śląska nie jest żadnym zaskoczeniem, bo w wielu spotkaniach padają wyniki bez rozstrzygnięcia.
Cracovia Kraków przyjeżdża do Chorzowa opromieniona wygraną (3:2) z Lechią Gdańsk. Jednak ta wygrana została okupiona dwoma ważnymi stratami w pierwszej jedenastce Cracovii. Za nadmiar żółtych kartek w meczu z Ruchem Chorzów będą musieli pauzować obrońca Piotr Polczak i pomocnik Damian Dąbrowski. Brak tych dwóch zawodników powinien być bardzo widoczny w Chorzowie. Wszystko przez to, że Polczak jak i Dąbrowski byli kluczowymi graczami w starciu z Lechią Gdańsk (3:2). Piotr Polczak zdobył nawet bramkę dla Cracovii. Jest także dobra wiadomość dla trenera Roberta Podolińskiego, bo do składu Cracovii na meczu z Ruchem Chorzów powraca młody i utalentowany Bartosz Kapustka, który powinien zastąpić w pierwszym składzie Damiana Dąbrowskiego. Warto dodać, że dość nie spodziewana wygrana z Lechią Gdańsk miała także swoje dodatkowe podłoże w tym spotkaniu zabrakło Jakuba Wawrzyniaka i Sebastiana Mili. Bez tych dwóch piłkarzy Lechia straciła wiele w swoich akacjach ofensywnych jak i grze obronnej. To udało się wykorzystać Cracovii właśnie na swoim boisku. Warto także dodać, że w spotkaniu z Lechią popularne &quot;Pasy&quot; zagrały w nowym ustawieniu 4-2-3-1. Te ustawienie przyniosło także wygraną Cracovii. Jednak trener Podoliński nie wyklucza powrotu do ustawienia 3-5-2.
Faworytem spotkania będzie Ruch Chorzów. I też w tą stronę stawiam swój zakład.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Też zagrałem DNB na gospodarzy, w pinnacle jest prawie 1,78 jak coś.
Ruch jest w lepszej formie niż Cracovia, goście na wyjazdach grają najgorzej ze wszystkich drużyn w Ekstraklasie.
Po stronie gospodarzy niż ma istotnych braków u gości nie zagrają Polczak i Dąbrowski.
To jest bardzo ważne spotkanie dla obu ekip, jeżeli wygra je Ruch to zrówna się z Pasami punktami
i pewnie ucieknie ze strefy spadkowej.
Do dubla over 2 albo na live, ponieważ statystyki przemawiają za tym gdy Niebiescy grają u siebie.
Dodatkowo Cracovia na wyjazdach w tym roku traciła po dwa gole nawet z Błękitnimi.

Drugi mecz tylko live, choć bliżej mi do wygranej gospodarzy, którzy dziś zagrają bez 2 ważnych graczy, mianowicie Burligi i Stilicia. Poza tym Górnik w ostatnich latach w Krakowie nie przegrywał.
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Też zagrałem DNB na gospodarzy, w pinnacle jest prawie 1,78 jak coś.
Ruch jest w lepszej formie niż Cracovia, goście na wyjazdach grają najgorzej ze wszystkich drużyn w Ekstraklasie.
Po stronie gospodarzy niż ma istotnych braków u gości nie zagrają Polczak i Dąbrowski.
To jest bardzo ważne spotkanie dla obu ekip, jeżeli wygra je Ruch to zrówna się z Pasami punktami
i pewnie ucieknie ze strefy spadkowej.
Do dubla over 2 albo na live, ponieważ statystyki przemawiają za tym gdy Niebiescy grają u siebie.
Dodatkowo Cracovia na wyjazdach w tym roku traciła po dwa gole nawet z Błękitnimi.

Drugi mecz tylko live, choć bliżej mi do wygranej gospodarzy, którzy dziś zagrają bez 2 ważnych graczy, mianowicie Burligi i Stilicia. Poza tym Górnik w ostatnich latach w Krakowie nie przegrywał.
Typu nie neguję, ale wypadałoby sprawdzić kto pauzuje a kto nie, jak już coś piszemy. A podstawowy środkowy obrońca Helik ? mimo młodego wieku w tej rundzie gra cały czas i wygląda solidnie, ale dziś nie zagra za czerwoną kartkę.
Też grałbym tu 1DNB, Ruch wygląda pod względem piłkarskim dobrze w tej rundzie, jednak gdzieś tam zawsze stracą głupie bramki i punkty uciekają.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Wiem kto dziś w Niebieskich nie zagra, nie tylko wyczytałem to rano w Przeglądzie Sportowym ????
ale pamiętałem z ostatniego spotkania derbowego, choć za ten faul Helik powinien dostać żółtą kartkę,
analizowane było to przez Pana Sławka w Lidze+ Extra.
Helik dla mnie nie jest ważnym istotnym brakiem/osłabieniem, takim byłby brak Filip czy Grzesia ????
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
10/04/2015 20:30 CET
Wisla Krakow – Gornik Zabrze over 2.5
2.03 (Pinnacle) ⛔ 1:1
5/10

Dla mnie na ten moment jest to obecnie najlepszy pojedynek do overa w Polsce. Górnik gra bez obrony i popełnia wiele błędów i fatalnych decyzji w szykach obronnych. Na ich szczęście coś tam ogarniają w ataku i dzisiaj wg mnie ustrzelą gola/gole. Madej i Kosznik grają dobry sezon i dzisiaj znowu mogą zanotować gole/asysty. Wisła z nowym trenerem gra bardziej ofensywnie i lepiej. Dzisiaj zagrają bez Semira Stilica, ale w dobrej formie jest Łukasz Garguła i przebudził się ostatnio Guerrier, który z Jagą nieźle mieszał na skrzydłach.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

W Gdańsku dojdzie chyba do najciekawszego spotkania w tej kolejce. Lechia walczy o grupę mistrzowską. Ciśnienie na wybrzeżu jest ogromne, akcje mające zachęcić do przyjścia na mecz, próba pobicia rekordu frekwencji... Wszystko to ma uskrzydlić miejscowych. PGE Arena to zawsze był ciężki teren dla legionistów. To tu przegrali mistrzostwo w 2012 roku, a nawet gdy później udawało im się tam wygrać, to zwykle w ogromnych bólach. Zwykle w spotkaniach pomiędzy tymi ekipami padał mało bramek. Ja myślę, że tym razem będzie inaczej. Remis nikogo nie zadowoli. Jeśli Korona urwie punkty podmęczonemu Lechowi, to przy porażce biało-zielonych wykopie ich po tej kolejce z grupy mistrzowskiej. Z kolei Legia nie może pozwolić sobie na żadną wpadkę, gdyż potknięcie mogą wykorzystać Poznaniacy, którzy przy zwycięstwie z Kielcami wyprzedzą CWKS, mając lepszy bilans bezpośredni. Jak widać obie drużyny mają o co grać. Remis nikogo nie będzie satysfakcjonował, nikt tu nie odstawi nogi. Liczę na minimum 3 bramki i myślę, że wynik będzie oscylował w granicach 1:1 bądź 2:1 dla którejś z ekip.
Mój typ:
BTS - TAK
KURS: 1,82 betclic
////
Bez komentarza...???? Legia ma szczęście, że koniec części zasadniczej to nie koniec sezonu bo już mieliby po mistrzostwie.
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Typ: 2
Kurs: 2.4
Bukmacher: Bet365
27 kolejka w PGE Arena 8 drużyna kontra Mistrz Polski i obecny lider Legia.
Drużyna z Gdańska ma tylko punkt przewagi na grupą spadkową dlatego jutro czeka ich ważny mecz , Legia po dobrych występach w półfinale Pucharu Polski gdzie zdemolowali Podbeskidzie w dwumeczu 6:1 też nie położą się plackiem na murawie bo ich przewaga w tabeli nad drugim Lechem to tylko 3 punkty.
Lechia po serii trzech zwycięstw wszystkie po 1:0 nad ekipami Pogoni , Bełchatówa i Górnika doznali ostatno porażki z Cracovią 2:3 wtedy w ekipie zabrakło Mili i Wawrzynika.
Legia ostanio oprócz PP nie prezentuje się dobrze remis z Wisłą czy porażka z Lechem i ostanio wygrana z Piastem. Taka przeplatanka przez którą gubią punkty.
Mówi się o tym że ma paść rekord frekwencji w T-Mobile Ekstraklasie przy takiej publiczności gospodarze którzy grają dobrze w obronie będą walczyć o pełną pulę.Wierzę jednak w Wojskowych choć jak pokazują cztery ostatnie pojedynki to 2 zwycięstwa Lechii i 2 Legii w każdym z nich nie padło więcej niż 2 gole , ale liczę jutro na widowisko w którym to padnie więcej jak 2 gole i Legia odniesie upragnione zwycięstwo.
 
master. 1K

master.

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa​
Suma goli - Poniżej 2.5 @ 1.80​

Sytuacja wygląda następująco, Legia musi wygrywać, aby zdobyć mistrzostwo, Lech zdaje się nie odpuszczać i mocno napiera. Lechia również musi wygrywać, aby pozostać w górnej części tabeli i nie obawiać się o degradacje do niższej ligi. Wszystko wskazywałoby na to, że mecz będzie otwarty i padać będzie wiele bramek. Sytuacja będzie wyglądać zgoła inaczej. Lechia ma bardzo silną linię obrony, mogę zaryzykować i stwierdzić, że najlepszą w Ekstraklasie. Dodać warto, że w meczach u siebie na wiosnę w czterech meczach (Wisła, Zawisza, Bełchatów, Górnik Zabrze) nie stracili gola. To musi o czymś świadczyć. Under pokrywany był w sześciu meczach na siedem rozgrywanych. Piłkarze Lechii w ofensywie trzeba sobie powiedzieć, że nie szaleją. W 7 meczach strzelili 7 bramek w tym 2 w ostatnim meczu z Cracovią. 4 razy wygrywali w stosunku 1-0, oraz dwa razy padł remis (0-0, 1-1). Legia bronić potrafi, lecz nie jest takim monolitem jak Lechia. Myślę, że o ataku nie ma co się rozpisywać, ponieważ każdy wie jaki mają potencjał ofensywny, ale mimo wszystko myślę, że z Lechią będą bili głową w mur. Dodać należy również, że z ostatnich pięciu meczy między tymi drużynami w każdym under był pokrywany. Cztery razy mecze kończyły się 1-0 oraz raz 2-0.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1X @1,61
Moim zdaniem, to nie taka Legia straszna jak ją malują. Kibice, dziennikarze i zarząd Legii zachowują się tak, jakby już zdobyli mistrzostwo, a to wcale nie jest powiedziane. No bo na Boga, czymże są 3 punkty przewagi w sytuacji, gdy jeszcze będą one dzielone? A Legii daleko do mistrzowskiej formy na poziomie LM prezentowanej jesienią.
Lechia jest drużyną bardzo chimeryczną. Ich gra również mnie do końca nie przekonuje. Niby punkty zbierają, wygrywają jednak w marnym stylu, a na pewno w marnym jak na ambicje i założenia przedsezonowe. Ósme miejsce nikogo nad Bałtykiem nie zadowala, jednak sprawia że piłkarze będą grać maksymalnie zmobilizowani. Nie tylko tym że przyjeżdża mistrz, Legia, rekord frekwencji i te sprawy. Po prostu Lechiści muszą zaciekle bić się o awans do grupy mistrzowskiej, bo w przeciwnym wypadku to poniesie za sobą spore konsekwencje, głównie finansowe. Na cztery mecze przed podziałem jeden punkt nad dziewiątą Koroną nie gwarantuje niczego.
Personalnie wiadomo że Legia jest mocniejsza, lecz teoretycznie skład Lechii też wygląda całkiem nieźle, problem w tym że do końca to nie funkcjonuje. Raz na jakiś czas uda im się jednak zagrać naprawdę dobry mecz, a Legii zdarzają się koszmarne wtopy, a ostatnio coraz więcej. Rzadko zdarzają im się serie zwycięstw, a teraz trwa streak 3 z rzędu. Najwyższy czas dla Legii się potknąć, bo inaczej nie byłaby Legią. No i pamiętajmy, że szalę przeważa Wunderwaffe drużyny gospodarzy - Imperator Wawrzyniak.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
Lechia Gdansk (0) - Legia Warszawa
2.13 (Pinnacle) ✅ 1:0
5/10

Lechia w nowym rozstawieniu gra bardzo dobrze i ma świetnych obrońców. Wawrzyniak, Wojtkowiak i Gerson okazali się wzmocnieniami i wartościowymi piłkarzami na poziomie Ekstraklasy. Legia bez Miroslava Radovica straciła jakość i nie jest już poziom wyżej od wszystkich innych ekip. Dla mnie kursy są zawyżone i widzę w zagraniu na Lechię okazję. Dla mnie Lechia wygra 2:1 lub 1:0.

Przy okazji meczu jest duże ciśnienie i powinien pojawić się komplet widzów. Legia wykluczając spotkania PP ostatnio mnie nie przekonuje i po przegranej w Poznaniu dzisiaj do kompletu może dojść Gdańsk.

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Bialystok over 2.5
2.03 (Pinnacle) ⛔ 2:0
5/10

Pogoń z Kocianem chciała grać defensywny futbol. Dzisiaj jest debiut nowego trenera - Czesława Michniewicza. Kocian miał słaby pomysł, bo skład jest nastawiony na atak posiadając talent ofensywny w postaci - Robaka, Akahoshiego, Janoty, Zwolińskiego czy Murawskiego. W defensywnie jest duży problem i dziura, bo do końca sezonu wyleciał Hernani. Matras, który jest defensywnym pomocnikiem ma ogromne problemy na stoperze i nie zdziwią mnie jego kolejne błędy. Młodzi zawodnicy Pogoni - Sebastian Rudol i Hubert Matynia grający na bokach obrony także często robią błędy. Jagiellonia jest świetna w kontraktach i dzisiaj będzie w swoim żywiole, bo grę prowadzić będzie Pogoń. Przy problemach defensywy &quot;Portowców&quot; mogą tymi wypadami dzisiaj dużo nabroić. Dla mnie 2:1/1:2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
thejet 2K

thejet

Użytkownik
11/10/2015 20:30
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Bialystok (0)
2.50 (Pinnacle) ⛔ 2:0
5/10

2.19 na Pogoń, która zagra dzisiaj bez Marcina Robaka (15 meczów/11 goli). Info nie poszło jeszcze mocno w świat. Pogoń w tym roku 7 bramek i wszystkie strzelił Robak. Niezła okazja po takim kursie.
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Skad info, ze Robak nie zagra bo nie moge znalezc ? ???? Tak czy siak gram Jaga +0.25 2.06 kursy z d.py ale zawsze mozna grubiej...
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Skad info, ze Robak nie zagra bo nie moge znalezc ?
http://dumapomorza.pl/kadra-na-jagiellonie-2/
Z Czesiem podobna sytuacja jak w Sunderlandzie z Advocaatem. Dostaje drużynę na dwa dni przed meczem z Jagą która na wyjazdach dobrze się prezentuję, z problemami w defensywie i bez Robaka w ataku, który strzelał jak na zawołanie. Gdyby miał cały tydzień do pracy, to może wdrążyłby coś swojego, jednak w takim przypadku nie oczekiwałbym od Pogoni cudów w dzisiejszym meczu.
Pogoń - Jaga
typ: 2X @ 1.75 Bet365 ⛔
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
vs.

Bezpośrednie starcie dwóch drużyn walczących o utrzymanie. Dla Bełchatowian powinno być to teoretycznie najłatwiejsze z czterech ostatnich spotkań rundy zasadniczej. Zostaje im jeszcze wyjazd do Zabrza, mocnej u siebie Cracovii oraz mecz u siebie z Jagą. Zawiszy pozostaje wyjazd na Legie i do Zabrza (a więc dwa mecze, w których teoretycznie z jednego punktu powinni być zadowoleni) oraz mecz u siebie z Cracovią.
Tak więc dla obu drużyn może być to ostatnia w tej rundzie, większa szansa na zdobycie 3 punktów. Tylko jak w takiej sytuacji zachowają się obie drużyny? Czy rzucą się do ataków i będziemy oglądać gol za gol? Czy jednak obie będą bały się zbytnio odsłonić, zaryzykować, że to bezpośredni sąsiad z tabeli i rywal w walce o utrzymanie zdobędzie pierwszy bramkę?
Ja mimo wszystko stawiałbym na tę drugą opcje, a więc niezbyt ryzykowne ataki z obu stron.
Efekt &quot;nowej miotły&quot; w Bełchatowie nie zadziałał. GKS przegrał u siebie z Lechem 1:2, choć klasa pierwszego rywala (który walczy o mistrzostwo Polski) nowego trenera może usprawiedliwiać porażkę. I tak naprawdę wszyscy w Bełchatowie liczą, że ten efekt &quot;nowej miotły&quot; zadziała przeciwko Zawiszy.
A Zawisza spokojnie kompletuje punkty. Wygrała już 5 mecz z rzędu, szósty z rzędu ze zdobytymi punktami. W każdym przypadku wychodzili pierwsi na prowadzenie i zwycięstwa już nie oddawali. Tak podejżewam będzie i teraz.
W GKS nie zagrają: Szymański, Norambuena i Mateusz Mak. W Zawiszy - Kamil Drygas. Jednak już w meczu z Pogonią Zawisza pokazał, że nawet bez Drygasa potrafią zwyciężać. Jednak pamiętajmy, że grali u siebie.
Lekkim faworytem tego spotkania jest Zawisza jednak ze względu na wspomniany wcześniej możliwy efekt &quot;nowej miotły&quot; w Bełchatowie, brak Drygasa w Zawiszy oraz terminarz obu drużyn, gram z podpórką.

Bełchatów - Zawisza 2DNB @ 2,00 (totolotek, sts)✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Lech Poznań - Korona Kielce
Lech Poznań @ 1.55
W drużynie Lecha musi być niezła spina przed dzisiejszym spotkaniem, po tym jak wczoraj Legia przegrała w Gdańsku. Jeśli dziś Lech pokona Koronę, zostanie liderem! Tak więc humory w Poznaniu mogą być dziś kapitalne i nie sądzę aby mogli dziś oddać jakiekolwiek punkty Koronie.
Przewidywany skład Lecha:
Maciej Gostomski - Tomasz Kędziora, Paulus Arajuuri, Marcin Kamiński, Barry Douglas, Łukasz Trałka, Karol Linetty, Szymon Pawłowski, Kasper Hamalainen, Muhamed Keita, Zaur Sadajew.
Ktoś może powiedzieć, tak ale przecież w czwartek grali 120 minut w PP.
Nie wszyscy - Pawłowski zagrał 55 minut , Keita 27 , Linetty 73, Sadajew 0
W Poznaniu na pewno nikt nie wyobraża sobie tego, aby dziś był inny rezultat niż wygrana Lecha.
Ponadto pod znakiem zapytania stoi występ Jacka Kiełba.
Korona Kielce zdecydowanie nie radzi sobie w spotkaniach w Poznaniu.
Ostatnie 8 spotkań pomiędzy tymi drużynami w Poznaniu to 8 zwycięstw Lecha.
Korona w tych 8 spotkaniach strzeliła tylko 2 bramki.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
12/04/2015 18:00 CET
Lech Poznan - Korona Kielce (+1)
2.00 (Pinnacle)
5/10
Korona świetna w tym roku, a Lech dla mnie w spotkaniu z Błękitnymi nie zaprezentował się dobrze i grając 11 na 11 nie robiło to szału (potem czerwona dla zawodnika Błękitnych). Teraz kilku piłkarzy, którzy dzisiaj zagrają mają w nogach 120 minut i kilka spotkań, bo Lech ostatnio gra na dużym natężeniu - wyjazd do Stargardu, Bełchatów, rewanż z Błękitnymi i teraz mecz z Koroną.
Myślę, że dzisiaj może dojść do niespodzianki i Korona może porobić Lecha i dla mnie bardzo słabym pomysłem jest granie kursu 1,45 na Lecha. &quot;Kolejorz&quot; dzięki wygranej może wyjść na pozycję lidera, a od kilku lat zazwyczaj przypomina to wyścig żółwi, które się wykładają i nie zdziwi mnie dzisiaj zgubienie punktów.
 
master. 1K

master.

Użytkownik
Lech Poznań - Korona Kielce​
Obydwie drużyny strzelą gola - TAK @ 2.00​

Wczoraj Lechia podarowała niezły prezent Lechowi w postaci wygranej z Legią. W takiej sytuacji już wszystko jest w rękach Poznaniaków. Muszą wygrywać kolejne mecze i nie mają najmniejszego marginesu błędu. Skoro muszą mecze wygrywać oczywistym jest, że będą atakować i dążyć do zdobycia bramki. Obrona Lecha trzeba sobie powiedzieć jasno, że monolitem nie jest i potrafią tracić gole dwa razy z Błękitnymi, Bełchatowem, Zawiszą czy Ruchem (Runda wiosenna). Forma Lecha jest jaka jest, nie najgorsza, ale mogła by być lepsza. Korona natomiast jest w niezłym gazie i najwidoczniej nie ma ochoty przegrać meczu na wiosnę. Grała siedem meczów wygrywając z Jagiellonią, Piastem i Górnikiem Łęczna oraz remisując z Górnikiem Zabrze, Legią Warszawa, Podbeskidziem oraz Śląskiem Wrocław. Poza meczem ze stołeczną Legia w każdym strzelała bramkę i w każdym padał BTTS prócz ostatniego meczu ze słabo spisującym się Piastem Gliwice. Dlaczego więc atakować wygraną Kolejorza po kursie 1.55 skoro można zagrać BTTS po kursie 2.00 i wd. mnie większym prawdopodobieństwie powodzenia.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Psychosocial 880,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa
Lech Poznań-Korona Kielce TYP BTS kurs 2,00 4/10 g.18.00 1:1 WIN
PS: Historia spotkań dla gości w meczach przy Bułgarskiej jest okrutna. Od 2007 roku w 6 kolejnych spotkaniach nie strzeli nigdy gola i nawet nie zdobyli punktu. Ale patrząc na aktualną formę gości, 120 minut Lecha rozegrane parę dni temu w pucharze i przede wszystkim przezabawny kurs na zwycięstwo gospodarzy ok. 1,44
,wybieram moją opcję. Z Koroną to nie jest tak że nie walczy o nic. Awansując do grupy mistrzowskiej ma święty spokój z utrzymaniem. Składy każdy niech sprawdzi w necie, napiszę tylko że do Korony wraca Golański..
 
Do góry Bottom