>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

27 kolejka T-Mobile Ekstraklasy (10.04 - 13.04.2015)

conors 5,6K

conors

Użytkownik
Lech Poznań - Korona Kielce
Typ: X2@2,6

Jeżeli Lech gra wyrównane mecze z II ligowcem, to jakim cudem ma wygrać z solidną Koroną? Nie za bardzo to widzę...

Lech miał swoje problemy w ostatnich dniach. Musiało to ich wszystko sporo kosztować: stres, zapowiedzi kar, gniew kibiców. Jakby tego wszystkiego było mało, to teraz jeszcze Legia przegrała i wszyscy oczekuję ogrania Korony.

Moim zdaniem to będzie bardzo trudne. Presja i zmęczenie po stronie Kolejorza. Moim zdaniem będzie to widać na boisku i remis zadowoli obie drużyny, a przy odrobinie szczęścia możemy byc świadkiem niespodzianki w postaci zwycięstwa kielczan...
 
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska ( Ekstraklasa )
Spotkanie: GKS Górnik Łęczna - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Typ: 1
Kurs: 2.30
Data: 13.04.2015
Godzina: 18.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do naszej rodzimej Ekstraklasy gdzie odbywa się 27 seria gier.
W Łęcznej na tamtejszym stadionie przy Al. Jana Pawła II mogącym pomieścić ponad 7 tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Górniczy Klub Sportowy Górnik Łęczna założonym w 1979 roku o barwach zielono-czarnych a w gości z Bielska-Białej przyjedzie zespół założony w roku 1995 o barwach czerwono-biało-niebieskich a mianowicie Towarzystwo Sportowe Podbeskidzie Bielsko-Biała.
GKS Górnik Łęczna rozegrał w tym sezonie ligowym 26 spotkań w których zdobył 32 punkty co daje obecnie 12 pozycję w polskiej Ekstraklasie, bilans bramek 29-32 a TS Podbeskidzie Bielsko-Biała zajmuje 8 miejsce w tabeli ligowej ze zdobytymi 37 oczkami w swoich 26 meczach i bilansem bramkowym 38-41.
Gospodarze u siebie 6-5-1 czyli 23 oczka w swoich 12 meczach, bilans bramkowy na swoim stadionie przy Al. Jana Pawła II 22-11 a goście na wyjazdach 4-3-6 czyli 15 punktów w swoich 13 spotkaniach, bilans bramek w delegacjach 18-23.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż po 30 kolejkach ligowych jest robiony podział na grupę mistrzowską i spadkową i to jest jedna z ostatnich szans aby coś odrobić a w oststnich 4 meczach pomiędzy tymi zespołami w Łęcznej to gospodarze wygrywali wszytkie tamte potyczki, bilans bramek w tamtych meczach 8-3 na korzyść GKS Górnik Łęczna.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Górniczy Klub Sportowy Górnik Łęczna to u siebie zdobył większość swojego ligowego dorobku punktowego do tego na 4 bezpośrednie starcia na swoim terenie z Podbeskidziem wygrał wszystkie 4 i na pewno chcą awansować do grupy mistrzowskiej i aby to osiągnąc ten mecz muszą wygrać aby odrobić chociaż część straty punktowej do górnej ósemki tabeli ligowej a Towarzystwo Sportowe Podbeskidzie Bielsko-Biała to u siebie gra lepiej do tego w Łęcznej im nigdy nie szło i moim zdaniem ze zmotywowanymi gospodarzami w tym meczu przegrają i komplet 3 oczek pozostanie na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Bardzo długa analiza, tylko nie wiem z niej kto w jakiej jest formie, kto jak grał ostatnio,
czyli tego co najważniejsze


Ja akurat wiem, bo oglądam każdą kolejkę, ale inni użytkownicy w większości nie.

po pracy coś o formie dodam od siebie.
 
killboy 68

killboy

Użytkownik
Bardzo długa analiza, tylko nie wiem z niej kto w jakiej jest formie, kto jak grał ostatnio,
czyli tego co najważniejsze


Ja akurat wiem, bo oglądam każdą kolejkę, ale inni użytkownicy w większości nie.
Od ponad roku przegladam forum i co pisze cos maer mysle o tym po co mu w tych analizach:
- pojemnosc stadionu
- lata zalozenia
- jakies lokalne nazwy klubow (w efekcie nie wiem o kim pisze)
- ogolnie tyle tekstu.

Ot, taki forumowy kosmita ????
 
master. 1K

master.

Użytkownik
Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko - Biała​
Remis lub Podbeskidzie Bielsko - Biała @ 1.75​

Sytuacja wygląda następująco. Górnik ten mecz musi wygrać i nie ma, że nie. Jest to ostatni dzwonek, aby załapać się do górnej ósemki i zaliczyć spokojny koniec sezonu z zapewnionym utrzymaniem. Łęczna ma na koncie 32 pkt i do górnej części tabeli brakuje im 5pkt. Podbeskidzie posiada 37pkt i w grupie mistrzowskiej się znajduje. Jeżeli Podbeskidzie dzisiejszy mecz wygra to praktycznie pozbawi górników jakiejkolwiek możliwości awansu do grupy mistrzowskiej, a samo zrobi wielki krok w kierunku utrzymania się w lidze. Jak widać jest to mecz o dużej wadze. Górale z ostatnich 5 meczy przegrali tylko jeden 1 marca na Łazienkowskiej oraz zdołali wygrać z Jagiellonią i remisować ze Śląskiem, Górnikiem Zabrze i Koroną Kielce. W tym samym czasie Górnik Łęczna przegrywał dwa razy mianowicie z Jagiellonią i Koroną Kielce, remisował ze Śląskiem Wrocław oraz wygrywał z Cracovią i Pogonią Szczecin. W rundzie jesiennej mecz między tymi klubami wygrało Podbeskidzie 1-0. Na poprzednie mecze nie ma co patrzeć, ponieważ były rozgrywane dawno i w niższej klasie rozrywkowej. Piłkarze z Bielska-Białej są najbardziej waleczną drużyną w Ekstraklasie (Pewnie dlatego, że zarabiają najmniej) i może nie mają największych umiejętności, ale za to nadrabiają charakterem. Myślę, że nie będą na siłę szukali goli tylko przede wszystkim bronili własnej bramki i czaili się na kontrataki co powtarzali w wywiadach przed ostatnimi meczami (Śląsk, Jagiellonia) i co ostatecznie realizowali w meczach w których nie stracili bramki. Remis tutaj bardzo prawdopodobny, a i wygrana Podbeskidzia przy odrobinie szczęścia.​
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Jeśli komuś przyszłoby do głowy czytać analizę maera to trzeba od razu zabrać się od prawie końca jego analizy, bo taka &quot;prawdziwa&quot; analiza rozpoczyna się właśnie pod koniec, jakiś czas temu już była drobna dyskusja w typach dnia po cholerę komuś te informacje o kolorach strojów i inne bzdety ^^
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko - Biała
X2 @ 1.75

✅
Gołym okiem widać, spadek formy zespołu Górnika w ostatnich spotkaniach.
Zaczynając od zasłużonej porażki z Jagiellonią 2:1 , następnie bardzo szczęśliwy remis przed własną publicznością ze Śląskiem 1:1 - strzelenie bramki w ostatnich minutach po fatalnym błędzie młodego bramkarza Śląska, oraz ostatnia zasłużona porażka w Kielcach 2:0.
W ostatnim spotkaniu w PP Podbeskidzie w Warszawie już nie podejmowało walki, wiedzieli że nie mają szans na grę w finale, tak więc pozostało im się skupić tylko na lidze i utrzymać się w pierwszej 8-semce.
Drużyna Leszka Ojrzyńskiego, to bardzo zgrana ekipa, która zostawia wiele serca na boisku - tak więc myślę że dziś nie przegrają tego spotkania w Łęcznej, już w ostatnim spotkaniu ze Śląskiem byli stawiani na przegranej pozycji, a jednak zdołali przywieść 1 pkt.
 
Do góry Bottom