>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

27 kolejka Serie A [27-29 luty 2016]

Status
Zamknięty.
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Lazio - Sassuolo
To i ja dorzucę swoje 3 grosze, w stu procentach się zgadzam z każdym z was. Over bardzo prawdopodobny i kursy super wyglądają. Robson już to opisał idealnie w zasadzie nie mam czego więcej dodać, jedynie mogę potwierdzić. Podobnie też oglądałem ostatnie starcia Lazio i te z Hellasem i rewanż z Galatą. Akcja za akcję zwłaszcza w z Turkami, wiadomo spowodowane było to tym że Turcy grali all in albo oni albo Lazio stąd taki fajny mecz był do oglądania i do zabijania bramek live. Z Hellasem pierwsza połowa dosyć mdła, ale już w drugiej mieliśmy taki sam futbol jak w Europa League. Zdarzają im się nudne mecze jak choćby z Frosinone w ostatniej kolejce, ale tam kilka faktów trzeba przedstawić, raz że grali już w niedziele po czwartkowym meczu w Turcji, dwa że to też inaczej wygląda gdy jesteś po pierwszym meczu fazy play off i masz dosyć nie pewny wynik a robisz 100% by awansować. Frosinone po wygranej na Empoli u siebie robiło co mogło by chociaż zostać z tym jednym punktem i tak to się skończyło jak skończyło. Kończąc jeśli Hellas ładuje w Rzymie dwie bramki na przełomie kilku minut, jeśli Galata też potrafi tego dokonać w obu spotkaniach, to o Sassuolo jestem nad wyraz spokojny. Ja uderzam w taki zakład i lekko for fun drugą propozycję, bo jak Robson wypisał wyniki pozwalają zaryzykować w taki kurs.

Over 2,5 + BTS @ 2,50
365
Obydwie drużyny strzelą gola w obu połowach @ 19,00
365

Fiorentina - Napoli
Widzę opcję oba strzelą w tym meczu także. Ktoś ma inne zdanie? Może jakieś kontrargumenty albo po prostu widzicie inaczej te mecze i macie faworyta w jakiejś parze? Może Napoli wygra. Hmm @Grac45 co Pan na to ? :grin:
Co mogę powiedzieć, to tylko to co się ostatnio wyprawia się w Neapolu. Atmosfera robi się dosyć gęsta, 4 spotkania bez zwycięstwa to już jest olbrzymi problem jak spojrzymy na wyniki i formę w perspektywie tego sezonu. Dzisiaj kolejny mecz zdaje się jeszcze trudniejszy jak mecz z Milanem chociaż może Viola u siebie nie będzie uprawiać takiej murarki i zrobi się dobry mecz. Są nerwy jest nie pewność, tym bardziej jak Roma już jest w odległości 4 punktów straty. Ewentualna wygrana Fiorentiny dzisiaj w ogóle zrobi niesamowity kocioł w walce o LM.
Na wypowiedzi prezesa długo nie trzeba było czekać:
&quot;Higuain porusza się jakby miał cegłę w kieszeni&quot;

Prezydent Napoli, Aurelio de Laurentiis, skrytykował postawę Gonzalo Higuina w ostatnich spotkaniach i stwierdził, że musi wrócić do formy sprzed miesiąca.

Włoch skomentował remis jego zespołu, który spowodował, ze Napoli pożegnało się z Ligą Europy. - Nie mam za co winić Sarriego. Zagraliśmy dobry mecz i można powiedzieć, że mieliśmy pecha - ocenił cytowany przez serwis goal.com.
De Laurentiis odniósł się także do nie najlepszych występów argentyńskiego gwiazdora klubu z Neapolu. - Higuain powinien zrzucić kilogram, może dwa. Teraz porusza się tak, jakby miał cegłę w kieszeni - stwierdził.
- Musi odzyskać formę fizyczną sprzed miesiąca, a następnie wrócić do zdobywania bramek - podkreślił prezydent Napoli.
Zaczęły się gadki szmatki o tym czy Higuain zostanie czy odejdzie. Podpisze czy nie podpisze, Cavani gotowym nastepcą etc.
Druga ważna sprawa to zamieszanie z Insigne:
Wczoraj w Neapolu, w centrum miasta napadnięto Lorenzo Insigne. Piłkarz Napoli był na wieczornej przechadzce z żoną i przyjaciółmi, w ramach relaksacji i wyciszenia przed poniedziałkowym meczem z Fiorentiną. Sprawcy przystawili mu pistolet do głowy i zabrali kosztowności.
Zawodnikowi nic się nie stało, pozostaje jednak w szoku, że nie może czuć się bezpieczny nawet w zatłoczonym rejonie miasta. Skrzydłowy Azzurrich dzisiaj złoży doniesienie na policję
Słabo to wszystko wygląda a i same wyniki nie pomagają. Jedno szczęście jest takie, że oba zespoły są po ciężkich meczach w LE i szansę fizycznie rozłożone są po równo, nie będzie takiej powtórki że Milan wypoczywa cały tydzień na spotkanie z Napoli i grą fizyczną wygrywają jeden punkt.
Jeśli chodzi o kursy, jak zwykle Napoli nie jest do gry. Jak miałbym już coś wybrać to na pewno coś w stronę Violi. Taki DNB @ 2,250 najbardziej mi się podoba w stronę gospodarzy.
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik

⚽ Lazio vs Sassuolo: Lazio (1,5) over 1.943



Mecz o siódme miejsce w tabeli pomiędzy Lazio a Sassuolo. Obie ekipy maja odpowiedni 37 i 38 pkt.Dotychczas obie ekipy spotkały sie 5 razy.i 5 razy padł over :

Sassuolo Lazio 2 : 1
Sassuolo Lazio 0 : 3
Lazio Sassuolo 3 : 2
Lazio Sassuolo 3 : 2
Sassuolo Lazio 2 : 2

2 razy Lazio grało u siebie i dwukrotnie padl wynik 3:2 dla gospodarzy.Gospodarze w czwartek rozegrali mecz w LE wygrywając gładko 3:1 choc mieli dobre okazje by strzelić jeszcze z 2. Sassuolo w ostaniem meczu ligowym przerwo serie 7 meczów bez zwycięstwa natomiast Lazio na 8 ostanich meczów przegrali tylko raz z wicelider tabeli a mianowicie Napoli oraz z aktualnym lider Juventusem lecz ten mecz był rozgrywany w ramach pucharu Włoch.W drużynie gospodarzy zabraknie jedynie Basty to samo tyczy sie gości jedna absencja choć w moim stopniu znacząca gdyż nie wystąpi Missiroli z powodu czerwonej kartki w poprzednim meczu. Myśle ze to poważne osłabienie bo prześledziłem historie meczów w ktory jego zabrakło i nie wiem czy czegoś nei pominąłem ale goście nie wygrali żadnego meczu gdy Simone był nie obecny w wiekszoci meczów tracąc w każdym z tych meczów min jedna bramkę lub więcej.Lazio średnia bramek u Siebie ponad 2 wiec myśle ze dzisiaj tez powinni te 2 ustrzelić i przesunąć sie w tabeli o jedno oczko.

 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Dwa meczyki w poniedziałkowy wieczór, więc i obstawka poszła ;)
Pierwszy mecz o godzinie 19 w Rzymie gdzie miejscowe Lazio podejmie Sassuolo. Koledzy wcześniej pisali o overach i faktycznie takie typy mają sens ???? Ja jednak poszedłem w stronę korków. 6,9,9,4,5, tak wygląda ostatnie pięć spotkań Rzymian jeśli chodzi o rożne. 6,6 średnia na mecz, więc naprawdę dobrze. Sassuolo również wygląda dobrze ponieważ 8,7,7,8,5 w ostanich 5 kolejkach daje średnią 7! Matematyka jest po naszej stronie ????
Drugie spotkanie, a więc obok meczu Juve-Inter wiesienka na torcie i bombowe zwieńczenie 27 kolejki Serie A. Tutaj podzielam zdanie poprzedników i idę w stronę BTS. Może Napoli ostatnio nie rozpieszcza. Dziś jednak trochę liczę na przełamanie Higuaina, a także dobrą dyspozycję Insignie. Ewentualnie jakiś stały fragment gry i bramkę Koulibaliego czy też Albiola. Z Fiorą wygląda sprawa trochę inaczej. Grają u siebie, mają ostanio dobrze dysponowanego Kalinicia, a do tego ostanie 4 mecze i BTS pokryty bez problemu.
Lazio-Sassuolo over 10,5 korków 1,9 STS
+
Fiora-Napoli BTS 1,7 STS
Ako 3,23
 
ama221 17

ama221

Użytkownik
@robson United W związku z Twoimi typami na dzisiaj ligi włoskiej, a dokładnie meczem Fiorentiny, mam wątpliwości czy będzie BTTS. Obydwie drużyny odpadły z LE. Teraz skupią się na lidze. Fiorentina dziś wygrywa, wyprzedza Romę, Napoli zbliża się do Juve na 1 oczko. Moim zdaniem mimo ofensywnego ustawienia, obydwie drużyny skupią się przede wszystkim na nie straceniu gola, a wiemy że obydwie dobrze bronią. Ten mecz to będą raczej szachy niż otwarty mecz, gdzie będą rzucać się sobie do gardeł.Ja obstawiłem under 2.5, natomiast myślę że może być 0:1 lub 0:2 dla Napoli. Niewykluczone jednak że masz rację, nikt z nas nie ma wyłączności na to żeby mieć rację ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jest poniedziałek, godzina 19:00, pogoda też nie dopisuje do grania w piłkę... ????
Dokładnie. Jak ktoś grał BTS w meczu Lazio z Sassuolo to polecam skontrować/zamknąć czy cokolwiek.

W Rzymie ... piłka wodna, murawa już nasiąknięta mocno, a ciągle leje więc będzie tylko gorzej, ja tak zrobiłem.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Dokładnie, o bramki będzie niesamowicie ciężko. Takie propozycje myślę że będą najlepsze, najmocniej te +0,5 Sassuolo biorę
Under 0,5 bramki do HT @ 1,800 ⛔
Sassuolo +0,5 @ 2,100 ✅
Sassuolo czyste konto @ 3,75 ✅ Nie dość, że główny typ wycofany to udało się takie cuda trafić :grin:
Jak jest też możliwość grania live czy będzie rzut karny też ciekawa opcja. ✅
Pamiętam jak była taka pogoda w Bolonia - Roma i dał wtedy 3 karne w drugiej połowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ehe 11

ehe

Użytkownik
Dokładnie, o bramki będzie niesamowicie ciężko. Takie propozycje myślę że będą najlepsze, najmocniej te +0,5 Sassuolo biorę

Under 0,5 bramki do HT @ 1,800
Sassuolo +0,5 @ 2,100
Sassuolo czyste konto @ 3,75

Jak jest też możliwość grania live czy będzie rzut karny też ciekawa opcja.
Pamiętam jak była taka pogoda w Bolonia - Roma i dał wtedy 3 karne w drugiej połowie.
Ja dam Under 0,5 w meczu @ 4,5 B365 ⛔ (i karny załatwił sprawę :;/: )
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Co myślicie o
Kto więcej rożnych ? Napoli 2.37 bet365
Akurat przeglądałem statystyki obydwu drużyn pod kątem rożnych i powiem ci że Napoli dosc mało tych rożnych w spotkaniach ma, szczególnie na wyjazdaach, a Fiora ostatnie 5 spotkań jako gosp., wszystke win w rożnych, nawet przegrywając z Lazio 1;3, to w rzutach rożnych wyraźnie wygrywa.

Dla mnie Fiorentina po kursie 1.83 RR to dzisiejszy bet:] 5:3 ✅
 
ama221 17

ama221

Użytkownik
@TommyTSW We Florencji dzisiaj 10 stopni, wilgotność duża ale bez opadów. Piłka będzie się ładnie ślizgać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Fiorentina - Napoli
29.02.2016 21:00
Typ: Napoli czyste konto - NIE ✅
Kurs: 1,4 Bet365​


Tym razem proponuję typ na kolejny mecz z górnej połowy tabeli serie A.
Tak jak pisali już poprzednicy jeśli miałbym typować tutaj 1X2 bardziej skłaniałbym się w czymś w stronę gospodarzy.
Obie ekipy po przejściach pucharowych niezbyt przyjemnych ale przejdźmy do konkretów.
Goście na wyjeździe tracili bramki w 7/13 meczach ligowych wyjazdowych w tym sezonie więc gdyby patrzeć tylko na ich wyniki profitowość tego typu byłaby w okolicach zera.
Głównym argumentem jest to iż gospodarze strzelali bramki w 13/13 spotkaniach ligowych u siebie w tym sezonie.
Historia spotkań pozwala na umiarkowany optymizm.
Polecam typ spokojną stawką, powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom