>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

26 kolejka Primera Division 28.02 - 02.03.2014

Status
Zamknięty.
lukas88 416,9K

lukas88

Forum VIP
02.03.2014 g. 17.00 Atletico M.- Real Madryt
Typ: 2
Kurs: 2,2
WH



Atletico po świetnym początku sezonu, nieco spuściło z tonu, mimo iż ograli w LM Milan, który nie ma co ukrywać nie jest już tym Milanem co kilka lat temu.
Ossasuna w weekend zweryfikowała formę obecnego zespołu Simeone.

W Realu poza khedirą wszyscy zdrowi. W bramce królewskich stanie Lopez który nie wpuscił bramki od bardzo dawna. W obecnym sezonie bardzo dobrze spisuje się defensywa Realu, która pod wodzą Ancelottiego stała sie naprawdę trudna do przejścia. Kwartet Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo grają znakomicie. W obecnym roku kalendarzowym Real rozegrał 15 spotkań i ma bilans bramek: 34-3 !!!! Aż 13 czystych kont na 15 spotkań. A grali przecież dwukrotnie z Atletico Madryt, czy towarzysko z PSG. W środku pola pod wodzą Włoskiego selekcjonera króluje Modrić, którego uzupełniają Alonso i Illaramendi. Modrić nie zagrał ostatnio w lidze bo miał pauze za kartki. W ataku zagra wypoczęty Cristiano Ronaldo, który pauzował 3 mecze za obraze sędziego. Na skrzydle coraz lepiej spisujący się Bale, który ligowy mecz uświetnił kapitalnym golem. Coraz śmielej radzi sobie Jese, który strzelił kilka ładnych bramek w ostatnich meczach. Jest dynamiczny Di Maria, oraz zawsze groźny Benzema.

Biorąc wszystko do kupy....Atletico zgubiło formę z początku sezonu, ale tego można było się spodziewać, mało kto wytrzymuje tempo Realu i Barcelony. Pierwszym oznakiem była porażka ze słabą Almerią, a potem Ossasuna pokazała słabe punkty podopiecznych Simeone. Oba zespoły ostatnio grały ze sobą dwukrotnie, i real gładko wygrał 2-0 i 3-0. Realowi wyjątkowo odpowiada stadion Atletico. Do gry w lidze powróci Cristiano, który nieco wyposzczony będzie chciał zdobywac kolejne bramki.

Oto H2H:
11.02.14 COP Atl. Madrid Real Madrid 0 : 2
27.04.13 PRI Atl. Madrid Real Madrid 1 : 2
11.04.12 PRI Atl. Madrid Real Madrid 1 : 4
19.03.11 PRI Atl. Madrid Real Madrid 1 : 2
20.01.11 COP Atl. Madrid Real Madrid 0 : 1
07.11.09 PRI Atl. Madrid Real Madrid 2 : 3
18.10.08 PRI Atl. Madrid Real Madrid 1 : 2
20.01.08 PRI Atl. Madrid Real Madrid 0 : 2
24.02.07 PRI Atl. Madrid Real Madrid 1 : 1
15.10.05 PRI Atl. Madrid Real Madrid 0 : 3
09.01.05 PRI Atl. Madrid Real Madrid 0 : 3
17.04.04 PRI Atl. Madrid Real Madrid 1 : 2
15.06.03 PRI Atl. Madrid Real Madrid 0 : 4
18.03.00 PRI Atl. Madrid Real Madrid 1 : 1
12.06.99 PRI Atl. Madrid Real Madrid 3 : 1

Ja gram już dziś bo do weekendu bankowo kursy spadną poniżej @2.
 
madridista03 37

madridista03

Użytkownik
Atletico M.- Real Madryt
Co tu dużo mówić. Real w świetnej formie i w pełnym składzie. Kontuzjowany pozostaje jedynie Sami Khedira. To już nie jest zespół z początku sezonu, gdzie w każdym meczu można było śmiało stawiać BTS. W 2014 roku wizytówką królewskich jest przede wszystkim gra na 0 z tyłu. Na 8 spotkań wyjazdowych Real tylko w jednym tracił bramkę! Był to mecz arcytrudny na wtedy jeszcze nie zdobytym nowym San Mamés. Bilans Realu to, więc 7 zwycięstw i remis, a bilans bramkowy 16:1. Jeśli dodamy do tego pozostałe mecze z 2014 ten bilans będzie wyglądał jeszcze bardziej okazale. Ostatnia porażka miała miejsce 26.10 w meczu na Camp Nou. Od tego czasu Real zanotował 4 remisy i 23 zwycięstwa. Kończąc rozważania nad formą warto zaznaczyć powrót do składu lidera ofensywy czyli Ronaldo, który zapewne będzie jeszcze bardziej głodny gry.
Atletico Madryt to w tym roku równia pochyła. Najważniejsze są oczywiście dwie porażki w dwumeczu przeciwko rywalowi zza miedzy w ramach CdR. Atletico zostało rozbite 5:0, ale trzeba zaznaczyć, że w meczu na Vicente Calderon wyszli dość rezerwowym składem. Doznali też dwóch bardzo dotkliwych porażek w lidze tj. 3:0 z Osasuną i 2:0 z Almeria. Wygrali bardzo ważne spotkanie przeciwko Milanowi na San Siro, ale kto widział ten mecz wie, że zagrali po prostu słabo i gdyby do przerwy przegrywali 3:0 nikt nie byłby zaskoczony.
Następna kwestia to bilans Realu na Vicente Calderon. Real nie przegrał tam od 14 spotkań, a wygrał ostatnie 8.
Atletico M.- Real Madryt typ: Real Madyt @2,15 bet365
Atletico M.- Real Madryt typ: Real Madryt -1 AH @ 3,1 bet365

Warto też dodać, że nadal mamy żółty alarm w drużynie Atleti i zółte kartki, o które w derbach nie trudno mogą wykluczyć najważniejszych zawodników przed następnym trudnym meczem tj. wyjazdem na mecz przeciwko Celcie Vigo. Atleti nie może sobie pozwolić na kolejne straty punktów, a tam mimo wszystko będzie łatwiej niż w derbach, więc kto wie, może piłkarze Atleti jednak będą odstawiać nogę i grać czystko? Mecz z Celtą wydaję się lepszym pomysłem na wykartkowanie bo po nim przyjdzie łatwiejsze spotkanie domowe z Espanyolem.
Trzeba być chociaż trochę obiektywnym ???? i dodać, że za Atleti będzie tu przemawiać dłuższa przerwa, to Real ma mecz w lidze mistrzów i będzie w tym przypadku w skórze Atletico przed meczem z Osasuną. Różnica jest jednak taka, że Real ma zdecydowanie więcej jakości na ławce rezerwowych i to według mnie będzie rekompensowało większe zmęczenie.
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Rayo Vallecano - Valencia

▶Typ: Valencia and BTTS

▶Kurs: 3.75 (ja pograłem po 4.00, BET365)
▶Stawka: 2j
▶EW: 8j

Mimo, że Rayo nie zdołało ostatnio zdobyć gola z Sevillą to myślę jednak, że uda im się to zrobić z przeciwnikiem teoretycznie silniejszym. Nadal uważam, że grają ofensywną piłkę, chcą grać do przodu i utrzymywać się przy futbolówce. W starciu z Andaluzyjczykami ta statystyka wynosiła ponad 70% na korzyść podopiecznych Paco Jemeza. W ogóle drużyna ta jest w czołówce europejskiej jeżeli chodzi o ten aspekt. Zespół Rayo bez żadnych osłabień. Z Sevillą nie bronili się zbytnio, bo rywal nawet tego nie wymagał, zagrali otwarty mecz, IMO powinni go co najmniej zremisować bo na pewno nie byli drużyną gorszą, zabrakło skuteczności, szczęścia w niektórych sytuacjach. Zobaczymy kto wyjdzie na szpicy, może swą szanse dostanie Larrivey, bo Bueno jednak nie potrafił zdobyć gola z podopiecznymi Emery&#39;ego i został zmieniony w 56. minucie.

Valencia gra skutecznie, ładnie. Wszystko za sprawą nowego trenera- Pizziego. W nowym roku ich dorobek punktowy jest znakomity, zajmują oni pod tym względem 2. miejsce tuż za Realem Madryt. Kontuzjowany jest tylko Oriol Romeu, który do gry wróci w połowie marca, ale nie jest to w sumie żadne osłabienie Nietoperzy. Myślę, że Pizzi nie zlekceważy rywala i wystawi optymalną jedenastkę z Vargasem oraz Alcacerem, gdyż obaj zawodnicy są w formie. Ostatnio z Granadą Nietoperze trochę się męczyli zdobywając gola na wagę 3 punktów w doliczonym czasie gry, jednak przez większość czasu to oni prowadzili grę. Trener wystawił chyba zbyt defensywny skład jak na takiego rywala, na szczęście w porę się zorientował zdejmując Keite, wpuszczając za niego napastnika. Dodajmy do tego Feghouliego, który potrafi rozegrać piłkę oraz solidnego Mathieu w defensywie.

Bilans H2H bardzo korzystny dla Valencii (10-1-2). U siebie Rayo jest w stanie postraszyć nawet drużynę Los Che. Na 6 meczy na własnym stadionie podopieczni Jemeza 4 razy strzelali chociaż jednego gola. Myślę, że Valencia będzie prowadzić grę i nie pozwoli sobie na stratę punktów, gdyż mają oni jeszcze realne szanse na grę w pucharach w obecnym sezonie. Liczę tu na otwarty mecz i bramkę Rayo oraz końcowy triumf Nietoperzy. Wynik może oscylować w granicy 1:2/ 1:3.
Można lekko spróbować ten zakład, bo moim zdaniem warto. Kurs już spadł do 3.75, więc radzę się śpieszyć, jeżeli ktoś się zdecyduje. Pozdro!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Villarreal - Betis
Villarreal (-1 HA) ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 2/10
Powyżej 2,5 bramek ::: 1,70 ::: Pinnacle ::: 1/10
Villarreal jest mocny na własnym terenie, podobnie jak każda drużyna. Warto dodać, że gospodarze walczą w tym sezonie jeszcze o kwalifikacje do Ligi Mistrzów, więc na pewno z takim słabym przeciwnikiem jakim jest Betis Sevilla nie odpuszczą. Co można powiedzieć o gościach? Grają bardzo słabo, w czwartek wyjazd do Rosji z okazji rozgrywek Ligi Europy, a w niedzielę mecz La Liga, w kilka dni zwiedzą całą Europę, a to może odbić się na ich formie.
U gości prawdziwi szpital w składzie, do tego w poprzedniej kolejce Perquis i Reyes dostali czerwone kartki, więc skład osłabili jeszcze bardziej. Myślę, że ten mecz skończy się przynajmniej dwubramkowym zwycięstwem gospodarzy bądź wynikiem w okolicach 3:1.
Wynik: 1:1 ⛔ @Edit: Szkoda tej akcji w 89 minucie sam na sam z bramkarzem.

⚽ Atl. Madrid - Real Madrid
Real Madryt ::: 2,07 ::: Pinnacle ::: 1/10
Real Madryt DNB ::: 1,52 ::: Pinnacle ::: 1/10 ▶
Real Madryt (-1 HA) ::: 3,00 ::: Bet365 ::: 1/10
Jak gra Atletico Madryt chyba każdy fan futbolu widzi. Porażka w dwumeczu z Realem Madryt aż 5:0 z okazji rozgrywek Copa del Rey. 3:0 na wyjeździe z Osasuną do przerwy, 2:0 z okupującą dolną lokatę tabeli 2:0 Almerią to bardzo słabe wyniki.
Tak jak już pisałem przy okazji meczu pucharowego, Diego Simeone zapomniał zatankować zespołu. Zawodnicy są wypaleni, ktoś powie, że wygrali na wyjeździe 0:1 z AC Milanem. Tylko szkoda, że to drużyna z Włoch była dominującym zespołem, większość meczu cisnęli Hiszpanów, mieli swoje groźne akcje, strzały, poprzeczki czy słupki, równie dobrze Milan mógł ten mecz wygrać.
Real Madryt się rozkręcił do bólu, są groźni czy to w ataku czy to w obronie. Myślę, że nie ma sensu więcej pisać o &quot;Galaktycznych&quot;. 1:6 z Schalke na wyjeździe mówi samo za siebie. H2H jasno pokazuje, że Real Madryt na Vincente Calderon punktuje komplet dość często.
Mecz zapewne będzie obfitował w dużą ilość fauli, prowokacji, ale warto dodać, że pół podstawowego składu Atletico Madryt jest zagrożony pauzą za żółte kartki.
Wynik: 2:2 ⛔ i ▶
⚽ Sevilla - Real Sociedad
Powyżej 2,5 bramek ::: 1,71 ::: Pinnacle ::: 2/10
Trzeci raz próbuję zagrać na over w meczu Sevilli, akurat mam takiego pecha, że kiedy zagrałem to padł wynik 0:0 z Valencią, albo 0:1 z Rayo Vallecano, a między tymi meczami padł wynik 2:2 z Mariborem z okazji rozgrywek LE.
Nadal będę uważał, że defensywa gospodarzy to nie jest jakiś zwarty monolit. Dużo tracą bramek, ale za to też i sporo strzelają, prawie w każdym meczu.
Sociedad również dużo traci i strzela. Ostatnio wygrali u siebie z Barceloną aż 3:1. Na wyjazdach w tym roku przegrali aż 4:0 z Atletico Madryt i 5:1 z Villarrealem. Zremisowali również z Getafe 2:2 i wygrali z Malagą 0:1. Mają duży potencjał w ofensywie więc teoretycznie defensywa Sevilla nie powinna być dla nich jakąś dużą przeszkodą.
Wynik: 1:0 ⛔
PUTA SHAKAL ????​
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
0:0 HT Style
Levante UD - Osasuna Pampeluna @2.50 William Hill ⛔ 2-0
Getafe - Espanyol @2.55 Unibet ✅ ✅
Atletico Madryt - Real Madryt @3.20 Unibet

Mecze, w których wydaje mi się, że będzie więcej walenia głową w mur, walki aniżeli bramek - przynajmniej w pierwszej połowie meczu.

Rayo - Valencia

Typ: 2 @2.22 Pinnacle
W overy Rayo już dawno się nie bawię. Ich skuteczność jest na tyle mizerna, że ostatnio częściej widzimy z ich strony undery, chyba że rywal wpakuje im 5 bramek. Dobry kurs na Nietoperzy, których forma wydaje się coraz lepsza. Nawet w LE, Pizzi dał odpocząć niektórym swoim piłkarzom. Z Rayo powinni się uporać, bo nawet Sevilla dała radę, która ostatnio notuje regres i Nietoperze na Pizjuan sprawiali lepsze wrażenie niż Sevillistas. Wygląda na to, że nawet na delegacji ekipa Pizziego coś prezentuje. Mają masę świetnych technicznie i szybkich graczy, którzy zajadą cieniutką defensywę gospodarzy. Co do goli Vallecano nie jestem przekonany.

Villarreal - Real Betis

Typ: X2 @3.20 bet365 ✅ ✅ 1-1
Myślę, że po tym kursie można spróbować stratę punktów przez gospodarzy. Liczę, że w którymś meczu goście się przełamią i nie skończą meczu w osłabieniu. Kursy prezentowane na gospodarzy nie są do tykania. Ponoć bez Asenjo w bramce.
Malaga - Valladolid
Typ: 1 @1.88 Pinnacle ⛔ 1-1 ehh Malaga słabo ze skutecznością.
Z dwojga złego wolę gospodarzy, którzy po ostatnich słabszych spotkaniach i tylko 4 punktach w tym roku, mają okazję do odskoczenia strefie spadkowej. To mecz za 6 punktów. Schuster zawsze ma szczęście, gdy ma nóż na gardle to triumfuje. Nie będę nikogo oszukiwał i chciałbym, by goście przegrali ten mecz i spadli razem z dwójką obecnych zagrożonych spadkiem drużyn. Myślę, że lepsza gra defensywna gospodarzy może przyczynić się do zwycięstwa w tym meczu.
 
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
Athletic Bilbao - Granada

W 26 kolejce na San Mames przyjeżdza Granada. Gospodarze po ostatniej wpadce, pierwszej porażce w lidze na nowym San Mames, będą chcieli zrehabilitować się kibicom. Nadarza się do tego niezła okazja. Granada notuje ostatnio znaczny spadek formy. W ostatnich 9 meczach zdołali zebrać zaledwie 7 punktów. Seria 4 wyjazdowych porażek z rzędu raczej nie powinna zostać dzisiaj przerwana.
W meczu nie zagra na pewno Ibai Gomez, który doznał kontuzji w meczu z Celtą. Poza tym brak innych uszczerbków na składzie gospodarzy. Każdy chyba wie jaką twierdzą jest San Mames. Bilans 9-3-1 mówi sam za siebie. Punkty tracił tam Real, traciła Barcelona. Bilbao raczej nie ma szans na dogonienie Atletico, ale musi bronić 4 pozycję (udział w kwalifikacjach do LM) przed Villarrealem i RSSS, dlatego takie mecze jak ten muszą wygrywać.

Przewidywalne składy:
Athletic: Iraizoz - Iraola, San Jose, Gurpegi, Balenziaga, Iturraspe, Susaeta, Herrera, Rico, Muniain, Kike Sola
Granada: Roberto - Angulo, Garcia, Ilori, Nyom, Rico, Fatau, Recio, Buonanotte, El-Arabi, Brahimi

Athletic Bilbao wygra @1,40
Athletic Bilbao over 2.5 @2,62
Atheltic Bilbao -1.5 @2,15

4:0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Elche Celta
Elche w nowym roku nie przegrało jeszcze spotkania u siebie. Po ostatnim meczu na Manule Martinez Valero z Osasuną pozostaje niedosyt po tym jak gospodarze zmarnowali rzut karny i ostatecznie mecz zakończył się tylko remisem 0-0. Z Almerią było już lepiej i komplet punktów. W meczu z Rayo, Elche całkowicie zdominowało rywala i wygrali pewnie 2-0, choć to niski wymiar kary. Z Sevillą podobnie jak z Osasuną pozostaje niedosyt, bo bramkę na wagę remisu goście strzelili w samej końcówce gry.
Jak widać nie jest łatwo zdobyć Elche, a jej kolejny rywal Celta też może mieć z tym problem. Co prawda gracze z Vigo w ostatnim czasie znajdują się w niezłej dyspozycji, bo od inauguracyjnej porażki z Espanoyl nie przegrali kolejnych pięciu spotkań w lidze. Tyle, że przeciwko Elche nie zagrają Alex Lopez oraz Nolito. Lopez 5goli/ 2 asysty, Nolito 5 bramek/asysta. Do tego pod znakiem zapytanie stoi występ najlepszego strzelca Charlesa 8goli/3 asysty.
Elche u siebie traci mało bramek, a ofensywa Celty może być mocno nadszarpnięta, więc zadanie może być podwójnie utrudnione. Która passa zostanie przerwana? Uważam, że przy tych osłabieniach prędzej Celty, dlatego przymierzam się, żeby uderzyć w stronę Elche. czekam na potwierdzenia info w sprawie Charlesa. jeżeli nie zagra to zdecyduję się na opcję
Edit: Charles w składzie, więc odpuszczam
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Atletico M.- Real Madryt
Trzeba być chociaż trochę obiektywnym ???? i dodać, że za Atleti będzie tu przemawiać dłuższa przerwa, to Real ma mecz w lidze mistrzów i będzie w tym przypadku w skórze Atletico przed meczem z Osasuną. Różnica jest jednak taka, że Real ma zdecydowanie więcej jakości na ławce rezerwowych i to według mnie będzie rekompensowało większe zmęczenie.
Nie no powiedzmy sobie szczerze, że mecz z Schalke to był dla nich spacerek, trening za specjalnie to się nie musieli wysilać.
Co do typów nigdy nie lubiłem stawiać meczów typu Barca-Real , albo też derby Madrytu ale tu jestem skłonny grać na Real ponieważ wrócili jak już napisałeś do stabilnej dobrej formy i widzę tutaj kolejne lanie ze strony Realu nie ma co się długo zastanawiać tylko łapać kursy na Real bo do niedzieli polecą w dół
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Athletic-Granada
Ja uznałem po raz kolejny, że nie ma co się brandzlować na niskich kursach, tylko sobie pograć coś z wyższym i troszkę zaryzykować. Początkowo miałem grać over 1,5 na gospodarzy ale uznałem, że jeśli mają mieć swój dzień to pokryją i linie wyżej. U gospodarzy po czerwieni wraca Aduriz i ciekawi mnie czy od razu wróci do podstawowego składu, a prawdopodobnie tak będzie. Powołany został znowu Guillermo, który przed tygodniem zdobył swojego premierowego gola w pierwszej drużynie. Nie ma znowu Ibaia, a szkoda, bo jednak w drugiej połowie byłby mega przydatny. Co do składu to raczej niespodzianek być nie powinno, a jedyne tak nie do końca pewne miejsca to środek obrony: Laporte czy San Jose i atak: Aduriz czy Kike Sola.
Goście ostatnio bliscy byli wywiezienia punktu z Mestalla ale za bronienie wyniku tylko i wyłącznie, zostali ukarani w ostatnich sekundach meczu golem Rubena Vezo. Dzisiaj nie ma Pitiego i to oznacza, że w ofensywie będzie bieda. Jeśli defensywa nie będzie szczelna, to będzie słabo, gdyż w ofensywie naprawdę nie mają żadnych argumentów na dobrą sprawę. Owszem jakiegoś gola może i strzelą, bo Athletic będzie grał mega ofensywnie, a zatem kontra jakaś moze się trafić ale ogólnie rzecz biorąc to słabo dzisiaj się zapowiada dla nich mecz.
Jak się bawić, to się bawić i dlatego gram over 2,5 na gospodarzy, bo jeśli będą mieli swój dzień, to tak jak pisałem strzelą sporo goli i myślę, że jakieś 3:1 dzisiaj jest tutaj wielce prawdopodobne(przynajmniej dla mnie).
Athletic over 2,5 @ 2,80 WH✅4:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Primiera Division 2013/2014
Spotkanie: Athletic Bilbao – Granada CF AHC (0:1,5)
Typ: 1
Kurs: 2,21 ✅ ✅ ✅
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 28.02.14 20:30
Stawka: 3/10


W piątek o godz. 20:30 na San Mames odbędzie się mecz 26. kolejki pomiędzy Athleticiem Bilbao a Granadą CF. Gospodarze to czwarta ekipa Primiera Division, goście są na trzynastym miejscu w ligowej hierarchii. Obie ekipy dzieli aż 20 punktów w tabeli. Mecz w rundzie jesiennej zakończył się wynikiem 2:0 dla Granady. Baskowie na pewno będą chcieli się zrewanżować swoim rywalom.

Bilbao po okresie kryzysu (porażki z Atletico i Espanyolem na własnym obiekcie oraz remisy z Realem oraz Celtą Vigo) zdołało wygrać mecz z ostatnim Betisem 2:0. Teraz pora na przełamanie w meczach domowych – ostatni raz Baskowie zwyciężali na San Mames ponad miesiąc temu.

Granada przegrała cztery z ostatnich 5 ligowych spotkań (porażki z Realem, Celtą, Espanyolem i Valencią oraz zwycięstwo 1:0 z ostatnim Betisem). Piłkarze gości grają bardzo przeciętnie na wyjazdach – przegrali pod rząd ostatnie 4 ligowe wyjazdy a ich bilans to 4W-2R-6P.

Bilbao zagra dziś bez Ibai Gomeza (napastnik, 18/8) oraz Unai Albizua (obrońca, 2/0). Goście natomiast są mocno osłabieni – z ich drużynie nie wystąpią Murillo (obrońca, 22/1), Fran Rico (pomocnik, 21/1), Piti (pomocnik, 18/5), Tiago Ilori (obrońca, 2/0), Odion Ighalo (napastnik, 8/1).

Uważam, iż Bilbao jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania i pewnie wygra spotkanie ze słabszym rywalem.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja ślepo w Basków bym nie szedł. Ostatnio potrafią rozczarowywać nawet na San Mames. Gra nie przekłada się na wynik i czasami kompletnie nie mają pomysłu na grę. Granada to nie ogórek do strzelenia im 5 bramek. Zauważcie, że mało która drużyna potrafiła ich solidnie pogonić. Przeważnie kończyło się na minimum.
Valencia tydzień temu też miała na lajcie ich pyknąć, a aż tak kolorowo to nie wyglądało. Jak wygrają to moim zdaniem na styku, o ile wygrają. Zespół Granady pod wieloma względami podobny jest do Espanyolu.
 
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
No to i ja w swoim typie wezmę oczywiście wielkie derby Madrytu gdzie zmierzy się Atletico z Realem Madryt. Przeglądając ofertę buków od razu zwróciłem uwagę jak to mam na rożne i jestem ponownie bardzo zaskoczony, pozytywnie zaskoczony. Odpalam sobie handicap RR a tam co? +0,5 na Real Madryt! Na początku analizy trochę statystyk: Na ostatnie 7 meczy w rzutach rożnych drużyny Atletico Madryt ma się tak: Milan(-3), Valladolid(-5), Real Madryt(-2 ???? ), Almeria +1, Osasuna (-3), Real Madryt(+3), Real Sociedad(+1)..Jak wygląda sprawa w Realu? Schalke(-6), Elche(-8), Getafe(-2), Atletico(+2), Villareal(-3), Atletico(-3). Teraz przejdzmy do formy obu drużyn, drużyna prowadzona przez Simeone złapała &quot;lekką&quot; zadyszkę i straciła sporo pkt patrząc przez pryzmat w jaki grali oni w 1 rundzie, natomiast Real Madryt jest w niesamowitym gazie, po ostatniej strzelaninie w Niemczech na pewno wrócą nabuzowani i będą chcieli jeszcze więcej, moim zdaniem Ancelotti nic nie zmieni w składzie, bo z jakiego powodu miałby to robić skoro w ostatnim meczu rozbili oni Schalke które w lidze prezentowało się naprawdę dobrze aż 6:1? Tercet BBC gwarantuje niesamowitą jakość w ataku, każdy z nich potrafi indywidualnie przeciągnąć zwycięstwo na stronę swojej drużyny, a w dodatku dwa skrzydła które posiada Real gwarantują sporą ilość strzałów w wypadku kiedy coś nie idzie i ja śmiało wejdę w ten bet.
Handicap Rzuty rożne Real Madryt+0,5 @ 1.92 bet365
Real Madryt wygra @ 2.05 bet365
wchodząc na oferte unibeta zauważyłem coś takiego..Najwięcej rzutów rożnych: 2 @ 2.40, dobrze rozumiem że oni na mój handicap dają kurs 2.40? Jeśli tak to ogromne value i polecam! Unibet
---
http://forum.bukmacherskie.com/f26/24-kolejka-primera-division-14-02-17-02-2014-a-103575.html#post4242357
Ostatnio pisałem coś takiego. Po co wklejam to tutaj? Otóż po to, że teraz terminarz realu to: levante, malaga oraz barcelona( w lidze). Tak się składa że wciąż o jedną kartkę od zawieszenia jest Sergio Ramos, czy Ancelotti pozwoli sobie grę bez ramosa z Barcelona? Na pewno nie, a drużyny Levante oraz Malaga w aktualnej formie są zdecydowanie do rozwalenia, biorąc pod uwagę jeszcze powrót Varane&#39;a który bez problemu go zastąpi, wchodzę śmiało w ten typ i polecam go jeszcze bardziej niż typ podany troszkę wyżej gdyż ten wydaje się naprawdę oczywisty.
Ramos dostanie kartkę @ 1.90 Unibet
Tak się składa, że dodatkowo jest o kartkę od zawieszenia Diego Costa, który jest niesamowitym piłkarzem ale ma bardzo gorącą głowę, W KAŻDYCH derbach iskrzy pomiędzy nim a obrońcami Realu Madryt, biorąc jeszcze fakt że Ramos jest krok od wykartkowania się i zrobi to na pewno w tym meczu, na pewno jako swoją główną ofiarę weźmie Diego Coste który będzie siał bardzo duże zagrożenie(?) pod bramką Diego Lopeza, a znając jego charakter, nie skończy tego meczu bez kartki
Diego Costa dostanie kartkę @ 2.75 betsson
Dodam jeszcze ostatnie H2H pomiędzy drużynami:
Ostatni mecz - brak Ramosa i Costy
Real Atletico 3:0 - Kartka Diego Costy (Ramos był o krok od wykartkowania się i jej nie złapał bo inaczej by przegapił finał)
Real Atletico 0:1 - Kartka Diego i Ramosa
Real Atletico 1:2 - Kartka Diego i Ramosa
Skorzystałeś? Kliknij dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ostatnio pisałem coś takiego. Po co wklejam to tutaj? Otóż po to, że teraz terminarz realu to: levante, malaga oraz barcelona( w lidze). Tak się składa że wciąż o jedną kartkę od zawieszenia jest Sergio Ramos, czy Ancelotti pozwoli sobie grę bez ramosa z Barcelona? Na pewno nie, a drużyny Levante oraz Malaga w aktualnej formie są zdecydowanie do rozwalenia, biorąc pod uwagę jeszcze powrót Varane&#39;a który bez problemu go zastąpi, wchodzę śmiało w ten typ i polecam go jeszcze bardziej niż typ podany troszkę wyżej gdyż ten wydaje się naprawdę oczywisty.
Ramos dostanie kartkę @ 1.90 Unibet
Tak się składa, że dodatkowo jest o kartkę od zawieszenia Diego Costa, który jest niesamowitym piłkarzem ale ma bardzo gorącą głowę, W KAŻDYCH derbach iskrzy pomiędzy nim a obrońcami Realu Madryt, biorąc jeszcze fakt że Ramos jest krok od wykartkowania się i zrobi to na pewno w tym meczu, na pewno jako swoją główną ofiarę weźmie Diego Coste który będzie siał bardzo duże zagrożenie(?) pod bramką Diego Lopeza, a znając jego charakter, nie skończy tego meczu bez kartki
Diego Costa dostanie kartkę @ 2.75 betsson
Dodam jeszcze ostatnie H2H pomiędzy drużynami:
Ostatni mecz - brak Ramosa i Costy
Real Atletico 3:0 - Kartka Diego Costy (Ramos był o krok od wykartkowania się i jej nie złapał bo inaczej by przegapił finał)
Real Atletico 0:1 - Kartka Diego i Ramosa
Real Atletico 1:2 - Kartka Diego i Ramosa
Skorzystałeś? Kliknij dzięki
Cenię Cię jako typera, podajesz naprawdę zmyślne typy. Co do tych propozycji tylko taka jedna uwaga: czy w tak ważnym meczu derbowym ktoś będzie się bawił w wykartkowanie. Nawet Twoja słynna &quot;kartka dla Modrica&quot; weszła kiedy Real wysoko prowadził. Nie neguję typów - jak zwykle ładnie to wykombinowałeś tylko mam obawy czy z takim przeciwnikiem Real i Atletico będą coś takiego robiły. Wiadomo przy bezpiecznym wyniku albo beznadziejnym, zależy jak patrzeć może to przejść, ale jak będzie sytuacja napięta nikt specjalnie może nie chcieć ryzykować - wiadomo żółta kartka może się skończyć czerwoną, a to wiadomo co może oznaczać. Oczywiście w tak gorącym meczu może być sporo kartek bez &quot;specjalnych&quot; zabiegów i Ramos jak i Costa (szczególnie ten) dostaną po kartoniku. Pozdrawiam
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
a ja uważam że Real poprostu w tym momencie jest o klase drużyną lepszą i na początku spotknia będą chcieli zdobyć przewage. Osobiście każdy inny wynik jak win Realu bardzo mnie zdziwi (patrze tutaj na obecna forme obu drużyn ). W tym momencie najgroźniejszym przeeciwnikiem w lidze dla Realu jest moja Barcelona i myśle że gdyby Ramos otrzymał zolta kartkę: to ma go kto zastąpić w tym meczu.
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Levante vs Osasuna

over 2.5 / @ 2.62 / WilliamHill Gram w tym meczu over po naprawdę fajnym kursie. W meczu Levante ostatni over 2.5 padł 25 stycznia, czyli bardzo dawano. Ostatnie ich mecze to ( 1:1, 1:0, 0:0, 0:0 ), śmiało można powiedzieć iż Levante underowa drużyna podejmuję na własym podwórku Osasunę, która tydzień temu rozbiła Atletico 3:0. Zwykle w meczach Osasuny jest tak, iż albo strzelają właśnie oni bramki, albo dostają pady kilkoma. Dziś liczę szczególnie na przełamanie tych underowej passy przez Levante, i wydaję mi się iż jest to bardzo prawdopodobne. O Osasunę się zbytnio nie martwię, jestem przekonany, że dziś strzelą, ale ile to się okażę. Levante zwykle stawia na defensywę a Osasuna na wyjazdy jedzie po to aby meczu nie przegrać. Jeśli padnie szybko bramka na prawdę będzie ciekawy mecz z dużą ilością goli. Myślę, że po 30 minutach o ov/un będzie wiadomo. Tak więc grzech nie zagrać tego zakładu po takim kursie. Mój typ 2:2. Naprawdę POLECAM!
Prawdopodobne składy:
Levante: Navas - Karabelas, Navarro, Juanfran, Vyntra, Simao, Diop, Ivanschitz, Lopez, Victor, Barral
Osasuna: Fernandez - Bertran, Loties, Arribas, Damia, Lolo, Silva, Cejudo, Torres, Armenteros, Riera

POWODZENIA!
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Levante z Osasuną może być najciekawszym starciem soboty. Gospodarze solidni, szczególnie w obronie. Osasuna z kolei przyjedzie podbudowana ostatnim wygranym pojedynkiem z Atletico. Mecz będzie wyrównany, ale gole powinny paść. Levante może wyjść dwójką napastników, a nie jednym, jak miało to miejsce przez pierwszą część sezonu. Osa z kolei to fantastyczne skrzydła i ofensywna gra. Levante będzie nieco bardziej przyczajone z kontry. Levante w wielu meczach lubi oddawać inicjatywę rywalowi. Liczę na rożne Osasuny.
Statystyki też nie okłamują. Ostatnie domowe mecze Levante w lidze:
Levante - Almeria 1-9
Levante - Rayo 6-6
Levante - Barcelona 2-8
Levante - Malaga 4-7
Levante - Osasuna
Osasuna over 4,5 (rzuty rożne) 1,80 Bet365 ✅ 6
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
makaveli23 586,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dzisiejsze mecze wszystkie wydaja sie ocierac o remisy i powinny byc wyrownane. Juz mamy pierwszy (prawdopodobnie remis w meczu Valladolid) polecam na kolejne trzy zagrac systemem 2z3 na remisy.
Elche - Celta ⛔
Celta na wyjeździe all or nothing 5-0-7. Ale wkoncu czas remisu musi przyjść. Mają dwie wazne absencje w postaci braku:
28.2 Nolito F 24 5-1 1.3 suspened
28.2 Alex Lopez M 24 5-2 1.3 suspened
Elche u siebie juz dosc czesciej remisuje 4-4-5. Obie druzyny walcza o utrzymanie, 3 pkt by sie przydaly ale przeciw sobie najlepiej podzielic sie punktami.
Getafe - Espanyol ✅
Tutaj tez srednie druzyny, stojace gdzie po srodku tabeli wiec remis powinien zadowlic obydwie. Espnayol na wyjeździe, Getafe nie wygralo od wieków. Espanyol bez: 28.2 Christian Stuani F 23 4-1 1.3 s
28.2 Hector Moreno D 23 1-2 1.3 s
Getafe:
28.2 Lisandro Lopez D 16 2-1 1.3 s
20.2 Pedro Mosquera M 18 0-0
Levante - Osasuna ⛔
Levante 2-4-0 w ostatnich 6. Brak wiekszych ambicji na top 5, spodziewanie bo jesli by byly to by wygrali z valadolid, jednak zremisowali 1-1. W kontuzjach rowniez po rowno. W tabeli podobnie: remis.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
No to i ja w swoim typie wezmę oczywiście wielkie derby Madrytu gdzie zmierzy się Atletico z Realem Madryt. Przeglądając ofertę buków od razu zwróciłem uwagę jak to mam na rożne i jestem ponownie bardzo zaskoczony, pozytywnie zaskoczony. Odpalam sobie handicap RR a tam co? +0,5 na Real Madryt! Na początku analizy trochę statystyk: Na ostatnie 7 meczy w rzutach rożnych drużyny Atletico Madryt ma się tak: Milan(-3), Valladolid(-5), Real Madryt(-2 ???? ), Almeria +1, Osasuna (-3), Real Madryt(+3), Real Sociedad(+1)..Jak wygląda sprawa w Realu? Schalke(-6), Elche(-8), Getafe(-2), Atletico(+2), Villareal(-3), Atletico(-3). Teraz przejdzmy do formy obu drużyn, drużyna prowadzona przez Simeone złapała &quot;lekką&quot; zadyszkę i straciła sporo pkt patrząc przez pryzmat w jaki grali oni w 1 rundzie, natomiast Real Madryt jest w niesamowitym gazie, po ostatniej strzelaninie w Niemczech na pewno wrócą nabuzowani i będą chcieli jeszcze więcej, moim zdaniem Ancelotti nic nie zmieni w składzie, bo z jakiego powodu miałby to robić skoro w ostatnim meczu rozbili oni Schalke które w lidze prezentowało się naprawdę dobrze aż 6:1? Tercet BBC gwarantuje niesamowitą jakość w ataku, każdy z nich potrafi indywidualnie przeciągnąć zwycięstwo na stronę swojej drużyny, a w dodatku dwa skrzydła które posiada Real gwarantują sporą ilość strzałów w wypadku kiedy coś nie idzie i ja śmiało wejdę w ten bet.

Handicap Rzuty rożne Real Madryt+0,5 @ 1.92 bet365
Real Madryt wygra @ 2.05 bet365
wchodząc na oferte unibeta zauważyłem coś takiego..Najwięcej rzutów rożnych: 2 @ 2.40, dobrze rozumiem że oni na mój handicap dają kurs 2.40? Jeśli tak to ogromne value i polecam! Unibet

---

http://forum.bukmacherskie.com/f26/24-kolejka-primera-division-14-02-17-02-2014-a-103575.html#post4242357

Ostatnio pisałem coś takiego. Po co wklejam to tutaj? Otóż po to, że teraz terminarz realu to: levante, malaga oraz barcelona( w lidze). Tak się składa że wciąż o jedną kartkę od zawieszenia jest Sergio Ramos, czy Ancelotti pozwoli sobie grę bez ramosa z Barcelona? Na pewno nie, a drużyny Levante oraz Malaga w aktualnej formie są zdecydowanie do rozwalenia, biorąc pod uwagę jeszcze powrót Varane&#39;a który bez problemu go zastąpi, wchodzę śmiało w ten typ i polecam go jeszcze bardziej niż typ podany troszkę wyżej gdyż ten wydaje się naprawdę oczywisty.

Ramos dostanie kartkę @ 1.90 Unibet

Tak się składa, że dodatkowo jest o kartkę od zawieszenia Diego Costa, który jest niesamowitym piłkarzem ale ma bardzo gorącą głowę, W KAŻDYCH derbach iskrzy pomiędzy nim a obrońcami Realu Madryt, biorąc jeszcze fakt że Ramos jest krok od wykartkowania się i zrobi to na pewno w tym meczu, na pewno jako swoją główną ofiarę weźmie Diego Coste który będzie siał bardzo duże zagrożenie(?) pod bramką Diego Lopeza, a znając jego charakter, nie skończy tego meczu bez kartki

Diego Costa dostanie kartkę @ 2.75 betsson

Dodam jeszcze ostatnie H2H pomiędzy drużynami:

Ostatni mecz - brak Ramosa i Costy
Real Atletico 3:0 - Kartka Diego Costy (Ramos był o krok od wykartkowania się i jej nie złapał bo inaczej by przegapił finał)
Real Atletico 0:1 - Kartka Diego i Ramosa
Real Atletico 1:2 - Kartka Diego i Ramosa


Witam ???? Zapowiada się nię ciekawy mecz. Niewątpliwie faworytem jest Real i @ 2.20 wziełem już dawno i to w ciemno. W takim gazie są Królewscy,że ciężko będzie ich zatrzymać.

A co do kartek to na pewno dostanie Ramos. Jak wspomniałeś musi zagrać z Barcą więc odpoczynek za tydzień zrobi mu jeszcze dobrze. Pepe w związku z tym może nie grać tak ostro i da się wykartkowkoać Hiszpanowi. Costa będzie miał cieżkie zadanie z dwóch stron Pepe - Ramos więc w którymś momencie pewnie nie wytrzyma i &#39;przywali&quot; któremuś . Wcale się nie zdziwię jakby tam padła czerwona kartka
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Sobota przebiegła zgodnie z planem - pod znakiem nudy.
W niedzielę mamy masę ciekawych spotkań i przede wszystkim powinny one stać na dużo wyższym piłkarsko poziomie. Wszystkie oczy powinny być zwrócone na Calderon, gdzie Atletico będzie podejmować Real Madryt. Ja jednak skuszę się o analizę innego spotkania.
Uderzam w starcie Rayo z Valencią. Tydzień temu typowałem over w meczu Rayo z Sevillą. Mecz był w samo południe, ale widocznie i samym zawodnikom atmosfera się nie udzieliła.. Słabe spotkanie przypominające momentami kopaninę. Tam o jedną bramkę lepsza okazała się Sevilla. Jutro do Vallecas zawita jednak dużo silniejszy rywal czyli Valencia. Są w formie, nowy trener zrobił dobrą robotę. Odświeżył szatnię, wyrzucił lamusów, a sam zespół nie popełnia baboli w obronie, a do tego grają ciekawą piłkę w ofensywnie.
Największy problem będzie z zestawieniem pomocy, bo za kartki pauzuje Parejo, a kontuzjowani dalej są Fuego i Oriol. Poza nimi zabraknie Piattiego (skrzydłowy) i Ricardo Costy (obrońca). Do składu wraca już Jonas i jest to dobra wiadomość. Kto wie czy nie zagra na rozegraniu. Wszystko zależy od tego jak Pizzi ustawi napastników.
Rayo w dalszym ciągu gra tak samo, tracą może mniej bramek chociaż jutrzejszy mecz może przekreślić tę tezę. Valencia może zagrać do bólu skutecznie i nie jest to typ Sevilli, która często gra na wariata - po Andaluzyjsku. Ta ekipa to naprawdę poziom europejskiej piłki i niczego im nie brakuje. Strzelili 3 bramki na CN to wiele mówi i obrazuje tym samym jaką pracę wykonał nowy trener. Teraz trzeba tylko punktować i piąć się w górę tabeli.
W ekipie Rayo zabraknie Galeano, Seby Fernandeza i Viery. Ten ostatni jest wypożyczony właśnie z Valencii, a Nietoperze zrobiły polską sztuczkę w postaci zapisu, że zawodnik na wypożyczeniu nie może zagrać przeciwko swojemu klubowi. Galeano ma problem z łąkotką i będzie pauzował od 4 do 6 tygodni. Seba z kolei niedawno dopiero wznowił treningi z zespołem.
Valencia ten mecz musi wygrać. Takimi meczami doskakuje się do czołówki, a pamiętajmy, że serbski szkoleniowiec natracił sporo punktów i Pizzi musi teraz wszystko gonić. Jak ktoś się lubi bawić w handicapy to może strzelać, ale mi to chyba nie jest dane. Po prostu wiem, że Valencia jutro wygra i nie obchodzi mnie czy będzie to 4:0 czy 1:0. Na każdej pozycji są silniejsi, są w formie, mają pomysł na grę. Argumenty są po ich stronie, gdyby mecz był na Mestalla to kursy pewnie by wynosiły 1,4, ale w starciu z Rayo to bez znaczenia, gdzie dany mecz jest toczony.
Rayo Vallecano - Valencia
Valencia 2,15 Bet365 ⛔ 1:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom