>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

26 kolejka Primera Division 28.02 - 02.03.2014

Status
Zamknięty.
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Ode mnie dwie propozycje z dwóch meczów rozgrywanych w niedzielę.


Villarreal - Betis
Villarreal powyżej 2,5 gola ⛔
2,40
Betsson



Drużyna gospodarzy to w tej chwili 5 siła w Primera Division, a więc zajmują miejsce premiowane grą w europejskich pucharach. Jednak by myśleć o LM takie mecze jak ten nadchodzący muszą wygrywać bo okazja do tego przednia. Villarreal u siebie notuje bilans 7-3-3. Ostatnio przytrafiła im się jednak porażka z Celtą. Potrafili się szybko podnieść bo pokonali w następnej kolejce zawsze niewygodnego rywala jakim jest Espanyol na ich stadionie. Liczę na to, że w potyczce ze zdecydowanie na tą chwilę najsłabszą drużyną w lidze nie będą mieli większych problemów i odniosą przekonywujące zwycięstwo. Wątpię, by drugi raz z rzędu zawiedli grając u siebie tym bardziej, że z przodu dysponują zawodnikami pokroju Giovaniego Dos Santosa, Uche czy Perbeta. Każdy z nich może dać się solidnie ze znaki ekipie gości, która ma obronę niczym ser szwajcarski. 55 goli straconych to fatalny wynik i tylko Rayo może &quot;pochwalić się&quot; gorszym bilansem. Na wyjeździe Betis jeszcze nie wygrał, zaledwie 2 remisy i aż 10 porażek wskazują na to, że tak zasłużona marka niestety zmierza w otchłań Segunda Division. Żółta Łódź podwodna potrafi u siebie grać atrakcyjny dla oka przy czym efektywny futbol o czym w ostatnim czasie przekonała się Ossasuna czy też Sociedad, który wyjechał z bagażem pięciu bramek. Andaluzyjczycy w mojej opinii dostaną na El Madrigal srogą lekcję piłki nożnej i nawet jeśli coś strzelą dostaną minimum 3 czapy. Kurs całkiem mnie satysfakcjonuje. ;)



Rayo Vallecano - Valencia
Valencia over 1,5 gola ⛔
1,84
Betsson


Miałem grać czystą dwóję na gości, ale ten bet mnie równie mocno zadawala, a nawet mocniej skoro właśnie go proponuję. ;) Otóż od razu mówię, że nie oglądałem ostatnich 3 spotkań Valencii, ale po samych wynikach widać, że coś się ruszyło. Zmiana trenera zaowocowała lepszymi wynikami. Goście nie przegrali od 6 spotkań, a w między czasie potrafili całkowicie zasłużenie pokonać Barcę na wyjeździe aplikując im 3 gole, rozgromić Betis czy też wywieźć cenny remis z Sevilli. Wcześniej na grę Valencii ciężko było patrzeć, ale teraz ta drużyna potrafi grać całkiem fajną piłkę, a do tego osiąga lepsze rezultaty. Dla mnie w meczu z Rayo są faworytem i dwa strzelone gole to powinno być dla nich minimum. Gospodarze... hmmm, ambicja jest, wola walki jest, ale nie ma jakości. Co mecz praktycznie widzimy ten sam schemat obojętnie kto stoi po drugiej strony barykady. Skomasowa ataki, tyle, że bardzo chaotyczne ataki, które często prowadzą do nikąd, a nawet jeśli drużynie Rayo udaje się strzelić gola, dostają zaraz w bonusie dwa. Tak to w uproszczeniu wygląda. Gdy przyjeżdża do nich solidniejsza drużyna to często po to by podreperować sobie bilans bramkowy. Przykłady z ostatnich meczów. Atletico i Villarreal wyjechały z Estadio de Vallecas odpowiednio z 4 i 5 strzelonymi bramkami. Fakt, ostatnio Sevilla trafiła do siatki tylko raz, ale umówmy się jedna jaskółka wiosny nie czyni, inna sprawa to dość mizerna forma Sevilli. Rayo u siebie w 12 spotkaniach straciło aż 29 goli! Razem jest ich już 59 co jest najgorszym wynikiem jeśli chodzi o tracone bramki w lidze o czym nieśmiało wspomniałem już w pierwszej analizie.
Nawet jakby mieli jakiś świetny mecz w ofensywie to w obronie cudów nie będzie bo obrony nie ma i Valencia będąca ostatnio na fali powinna to choć dwukrotnie wykorzystać.


Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
FC Barcelona vs Almeria

Barcelona powyżej 3 rz. rożnych w 1 połowie / @ 1.80 WilliamHill✅✅
Bardzo dobry kurs na rożne w stronę Barcy. W pierwszej połowie zdobyć powyżej 3 rz. rożnych to będzie bułka z masłem. Barca nie mal, że w każdym spotkaniu rozbija rywala w statystykach rożnych. Jedne z ostatnich meczy Barcy w rz. rożnych po 1 połowie :
Sociedad vs Barca |3|
Barca vs Vallecano |5|
Barca vs Valencia |6|
Barca vs Malaga |9|
Almeria jest to zdecydowanie rywal z dolnej półki i jak w każdym meczu to Barca będzie zdecydowanie przeważała i to poda każdym względem, a szczególnie rz. rożnych i zdobycie więcej niż 3 w 1 połowie to jest praktycznie &quot;nic&quot;, że tak powiem. Jak dla mnie mały pewniaczek na dziś.
POLECAM!
Przewidywane składy:
Barcelona: Valdes - Alves, Bartra, Mascherano, Adriano - Xavi, Busquets, Iniesta - Neymar, Messi, Pedro
Almeria: Estaban - Rafita, Trujillo, Torsiglieri, Dubarbier - Verza, Azeez - Soriano, Vidal, Suso - Zongo
POWODZENIA!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ateltico-Real:
Diego Costa otrzyma żółtą kartkę @2,75 Betsson
Diego Costa otrzyma kartkę @2,30 Unibet


A zawitałem dziś do najlepszego działu na forum,bo widzę że forma Wam spadła,niektórzy pożyczki już muszą spłacać przez Was,bo nie było over&#39;a w meczy Rayo,hehe.

Mój typ jest prosty jak konstrukcja cepa.Costa ma nierówno pod sufitem to chyba każdy widzi.Dziś według mnie będzie miał sporo okazji do frustracji,bo Real dziś pokaże swoją wyższość na boisku.A że u nich nie brakuje aktorów i prowokatorów to też każdy wie.W ostatnich 5 meczach z Realem Diego zobaczył żółtko 4 razy.Dziś do sędziowana delegowano Carlosa Delgado(4,9 kartki na mecz z moich obliczeń na szybko). Biorąc pod uwagę stawkę dzisiejszego meczu może tą średnią podwoić.Pod warunkiem że nie będzie pajacował jak ten arbiter z meczu Bilbao-Real(który do dziś ma wolne hehe).

 
Otrzymane punkty reputacji: +13
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Barcelona - Almeria
La Liga
Camp Nou
21:00





Barca, Barca i jeszcze raz Barca. Duma Katalonii podejmować u siebie będzie jednego z kandydatów do spadku - 17 Almerię. Zawodnicy Taty Martino przystępować będą do meczu z świadomością wyniku w derbach Madrytu. Barca dzisiejszego wieczoru MUSI zwyciężyć. Strata jakichkolwiek punktów w sytuacji Blaugrany jest nie do przyjęcia. Taka sama ilość punktów co Atletico i przewaga 3 punktów Realu nie stawia Barcelony jeszcze pod ścianą. Liga nie jest jeszcze rozstrzygnięta, chociaż Duma Katalonii miała już ją w &#39;garści&#39;. Bodajże w październiku, mojemu kumplowi (Anderson Silva) napisałem &#39;Real ma po lidze&#39;. Wtedy tak to wyglądało, jednak się myliłem. Teraz Barca może liczyć na pomyślne rozstrzygnięcie derbów w Madrycie, a także za 3 tygodnie w samym już pojedynku z Realem. Piłkarze z Camp Nou dzisiejszego wieczoru będą chcieli powetować sobie porażkę z ostatniej kolejki z RSSS. Warto zauważyć, że Barca w spotkaniu z gośćmi z Andaluzji wystąpi wypoczęta. Od początku nowego roku Blaugrana po raz pierwszy nie rozgrywała w środku tygodnia żadnego meczu. Dobrze to wróży przed pojedynkiem z Almerią. Piłkarze będą chcieli wymazać ostatnią wpadkę z pamięci, będą chcieli zaspokoić głód gry. Jesienią Barca wygrała 2:0 po bramkach Messiego i Adriano.
Podopieczni Francisco Rodrigueza na Camp Nou dotrą z 3 punktową przewagą nad 18 miejscem - spadkowym. Ekipa z Andaluzji w 23 kolejce sprawiła niespodziankę wygrywając na własnym terenie z Atletico. W ostatnich czterech spotkaniach na wyjazdach Almeria miała problem i nie zdobyła nawet punktu. Seria zapewne zostanie podtrzyma także po końcowym gwizdku w dzisiejszym spotkaniu. Andaluzyjczycy będą starali się o jak najmniejszy wymiar kary. Historia meczów pomiędzy obiema ekipami pokazuje totalną dominację Barcy. W 17 pojedynkach Almeria zdołała tylko 4 razy zremisować, wszystkie te remisy padły na Estadio de los Juegos Mediterráneos. W bramkach wygląda to jeszcze gorzej, 51:8 na korzyść gospodarzy z Camp Nou. Nie mam żadnych złudzeń, że zdecydowanym faworytem tego meczu jest Duma Katalonii.
Barca wystąpi bez kontuzjowanego Pique, który zmaga się z drobnym urazem łydki, także zabraknie Jose Manuela Pinto, Jonathana dos Santosa oraz Isaaca Cuenci. Zielone światło od lekarzy otrzymał Jordi Alba, który został powołany do kadry na to spotkanie. Od początku meczu przewidywany jest jednak na lewej obronie Adriano. Na pewno największym osłabieniem może być Tata Martino, który walkę swoich zawodników obejrzy z wysokości trybun. Bardzo podoba mi się gra Leo po powrocie po kontuzji. Jestem wręcz zaskoczony jego poczynaniami. Od początku nowego roku strzelił on już 12 bramek w 13 spotkaniach w jakich wystąpił.
Almeria bez kontuzjowanego Soriano oraz bez powołanych: Nelsona i Marcelo Silvy.
Trochę statystyk do poparcia moich typów. Barca u siebie strzeliła 42 bramki, straciła ich tylko 9! Almeria natomiast na wyjazdach zdołała trafić do siatki rywali tylko 11 razy tracąc 27 goli.
Tak jak wspomniałem na początku. Barca przystępować będzie do dzisiejszego meczu znając wynik Atletico - Real. Obojętnie jaki wynik tam padnie, Barcelona musi zagrać swoje, nie może oglądać się na rywali. Chociażby remis z Almerią nie wchodzi w rachubę, będzie on uznawany jako porażkę.
Co do typów. W dzisiejsze spotkanie wchodzę zdecydowanie. Zdecydowanie na Barce. Barce, która dzisiaj zdominuje przeciwnika. Żaden fakt i przesłanka nie przekona mnie, że będzie inaczej.

H2H:
28.09.13 Almeria - Barcelona 0:2
09.04.11 Barcelona - Almeria 3:1
02.02.11 Almeria - Barcelona 0:3
26.01.11 Barcelona - Almeria 5:0
20.11.10 Almeria - Barcelona 0:8

Przewidywane składy:


Typy:
Handicap: Barcelona (-3) @ 2,07 ⛔
Liczba goli: over 4,5 @ 2,20 ✅✅✅
Liczba rzutów różnych gospodarzy: over 8,5 @ 1,80 ✅✅✅
Unibet


Kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije (ten kasy nie liczy)!
______________________________
Pomogłem, kliknij dzięki! Dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Primera Division
Godzina:
17:00
Spotkanie: Atletico M - Real M
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli i Real Madryt wygra ⛔
Kurs: 2,75
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Spotkanie jest już tak przeanalizowane przez wszystkich, że nie będę się dużo rozpisywał bo każdy all już wie. Ja będę próbował zaatakować je w taki sposób.

Składy na mecz wyglądają następująco:
Real Madryt: Diego López, Álvaro Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Fábio Coentrão, Xabi Alonso, Luka Modrić, Ángel Di María, Gareth Bale, Cristiano Ronaldo, Karim Benzema.

Atlético Madryt: Thibaut Courtois, Juanfran Torres, João Miranda, Diego Godín, Filipe Luís, Mario Suárez, Gabi, Arda Turan, Koke Resurrección, Raúl García, Diego Costa.

Z genialnego meczu Realu przeciwko Schalke jedna zmiana - na lewej obronie zamiast Marcelo wystąpi Coentrao. Jak Real prezentuje się ostatnio każdy widzi. Grają z przodu futbol z kosmosu a w dodatku łączy się to w jednym czasie z solidną defensywą i świetną współpracą wszystkich formacji ze sobą. Na uwagę zasługuje genialna gra trójki w ofensywie oraz przynajmniej mi bardzo podoba się to co robi Di Maria na nowej dla niego pozycji i tym samym nowej roli, którą spełnia w zespole.

O CR7 pisałem tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post4076772 (szczególnie ostatni akapit). Dzisiaj wraca na ligowe boiska głodny gry i goli. Ostatnio w bezpośrednim meczu ukłuł 2 razy ( oba gole z karnych). Myślę, że przy ostatniej postawie podopiecznych Diego Simeone postawione przeze mnie wyżej 2 warunki mają dziś duże szanse spełnienia. Powodzenia !
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dzisiaj tylko jedna propozycja, bo kac męczy:

Rayo-Valencia

Rayo jak zwykle zagra ofensywnie, a co na to Valencia? Zagrają zapewne podobnie jak na Camp Nou. Trzech defensywnych pomocników i przed nimi trójka ofensywna. Jest jednak problem, bo kontuzjowani są Javi Fuego i Oriol Romeu, a za kartki pauzuje Dani Parejo, a gdyby byli dostępni, to zapewne ta trójca zagrałaby w środku. Ich miejsce zajmą Michel, Keita i Portu(z rezerw), a w ofensywie Vargas, Feghouli i Paco Alcacer. Liczę na dużą ilość kontr, a cała ofensywna trójka powinna pobiegać w tych kontrach i okazje na pewno będą.

Przed rokiem Valencia wygrała w Vallecas aż 4:0 i dzisiaj powtórka byłaby przeze mnie mile widziana ale i uważam, że jest możliwa. Owszem trudniej będzie zachować czyste konto przy takim zestawieniu drugiej linii, ale z drugiej strony gospodarze bez Jonathana Viery, który jest wypożyczony z Valencii i nie może dzisiaj zagrać. Myślę, że przy takim kursie na mój zakład warto spróbować pograć, bo w tym sezonie Rayo już 6 razy tracili 3 gole i więcej w domowych spotkaniach! A jeśli doliczymy mecze wyjazdowe to łącznie taka sztuka &quot;udała&quot; im się już 11 razy!!!

Valencia over 2,5 @ 4,00 WH
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Rayo jak zwykle zagra ofensywnie, a co na to Valencia? Zagrają zapewne podobnie jak na Camp Nou. Trzech defensywnych pomocników i przed nimi trójka ofensywna. Jest jednak problem, bo kontuzjowani są Javi Fuego i Oriol Romeu, a za kartki pauzuje Dani Parejo, a gdyby byli dostępni, to zapewne ta trójca zagrałaby w środku. Ich miejsce zajmą Michel, Keita i Portu(z rezerw), a w ofensywie Vargas, Feghouli i Paco Alcacer. Liczę na dużą ilość kontr, a cała ofensywna trójka powinna pobiegać w tych kontrach i okazje na pewno będą.
Valencia na bank nie zagra trzema defensywnymi. Nie wiem skąd taki pomysł. Wyjdzie Keita i Michel, a z przodu kompozycja będzie dowolna. Zależy czy od początku zagra Jonas, a jeśli nie to Vargas zagra minimalnie cofniętego za plecami Alcacera, a po bokach Fede i Feghouli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom