>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

26 Kolejka Premier League 9-11.02.2013

Status
Zamknięty.
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
A teraz okoliczności są mało sprzyjające - we wtorek dużo ważniejsze starcie w LM.
jak już coś to w środę ????
A co do reszty to się zgadzam, że jest to no bet ???? . Ciekawi mnie tylko jaki skład dzisiaj Fergi wystawi, czy będzie dawał odpocząć swoim asom przed środowym meczem z Realem. A co do Evertonu już tak solidnie się nie prezentują jak w jesieni, chociaż wciąż są groźni. Jak kolega wyżej ja bym tego spotkania dzisiaj nie ruszał ???? . Chyba, że puściłbym BTS
 
F 1

fasolinho

Użytkownik
SuperFrank - tu chodzi tez o kurs jaki wystawiły buki na gospodarzy, 1,83 na MU grające na OT z Evertonem, który ma świetny sezon lecz jest jak najbardziej do ogrania na tą chwilę jest wart grania i również posępiłem na zwycięstwo Diabłów.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Spotkanie: Manchester United - Everton
Typ: Powyżej 2,5 bramki oraz powyżej 12 rzutów rożnych
Kurs: 4,00
Bukmacher: William Hill

Analiza: Dziś tylko dwa spotkania, jednak to o 17:00 to rodzynek tej kolejki. Na Old Trafford - &quot;Czerwone Diabły&quot; będą podejmować Everton. Dla gospodarzy wydaje się być to dobra okazja, aby odskoczyć na 12 punktów od innej ekipy z Manchesteru - City. Wszyscy wiemy, że wczoraj &quot;The Citizens&quot; przegrali na St. Mary&#39;s Stadium z drużyną &quot;Świętych&quot;. No właśnie i ten fakt, pokazuje nam i uświadamia nas, że dzisiejsze spotkanie ekipy z Manchesteru tylko WYDAJE się być dobrą okazją do trzech punktów. United w środę gra bardzo ciężkie spotkanie w ramach Ligi Mistrzów, jedzie na Santiago Bernabeu by zmierzyć się z Realem Madryt. Niby przewaga nad City jest spora, więc nie jest wykluczone, że SAF odpuści, lub da niektórych piłkarzom wolne, aby mogli odpocząć przed zdecydowanie ważniejszym spotkaniem. Everton w tym sezonie to nie chłopcy do bicia, grają dobrą piłkę i twardo walczą o Ligę Europy, jak i Ligę Mistrzów. Można powiedzieć nawet, że póki co z powodzeniem, zajmują 6 pozycję i w przypadku dzisiejszej wygranej, do miejsca, które gwarantuje start w tych prestiżowych rozgrywkach będą tracić tylko trzy punkty. Według mnie zapowiada się tutaj bardzo ciekawe spotkanie, obfitujące z obu stron w sytuacje bramkowe. W drużynie &quot;The Toffees&quot; nie zagra Tony Hibbert i Seamus Coleman. Wszyscy w klubie mają nadzieję, że do składu wróci Fellaini. W przypadku gospodarzy, możliwy jest powrót Ashley&#39;a Young&#39;a. Liczę na przynajmniej trzy bramki w tym spotkaniu, w tym przynajmniej jedną Evertonu, bo nie wierzę, że oddadzą ten mecz tak po prostu. Do tego dokładam rzuty rożne, które według mnie są do pokrycia i pobieram ten zacny kurs.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik

⚽Manchester United vs Everton BTS kurs:1,65⛔

Krótko bo zaraz mecz.Dlaczego BTS?:
1.Średnia gra obrony United(31 bramek straconych do tej pory,czyli najgorszy wynik z TOP 6 tabeli)
2.Obecność w składach strzelców wyborowych obu ekip(RvP-21,Rooney-11,Fellaini-10 goli)
3.Tendencja do BTS obu ekip,szczególnie Everton-22 z ostatnich 24 meczy tego zespołu pokrywało ten właśnie typ)
4.Ostatni mecz na Old Trafford zakończył się wynikiem 4:4(dobry prognostyk przed dzisiejszym starciem ???? )
Bukmacher:WilliamHill
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 21
Liverpool – West Brom
TYP: 1 (I połowa)
KURS: 1,83
BUK: Unibet
Analiza:

Jutro o godzinie 21 zakończy się 26 kolejka pierwszej ligi angielskiej a dokładniej Premier League. W ostatnim meczu tej kolejki Liverpool na własnym stadionie podejmie zespół West Brom. Faworytem według bukmacherów są gospodarze tego meczu i ja również uważam że w tym meczu gospodarze powinni wygrać co najmniej różnicą dwóch goli.
Liverpool w tabeli ligowej znajduje się obecnie na 7 pozycji z dorobkiem 36 oczek. A więc jak widać grają poniżej oczekiwań aczkolwiek warto dodać że ostatnie spotkania w ich wykonaniu są bardzo obiecujące i pną się coraz wyżej. Niedawno jak pisałem analizę znajdowali się na 10 miejscu a teraz są na 7 pozycji więc jest progres. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 12 meczy w których to sześć meczy wygrali, trzy mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 22 gole i stracili oni 10 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 13 meczy w których to trzy mecze wygrali, 6 meczy zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 22 gole i stracili oni również 22 bramek. Warto również dodać że ostatnie trzy mecze na własnym boisku wygrali więc i w tym meczu powinno być podobnie. Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na 9 pozycji z dorobkiem 34 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 13 meczy w których to 7 meczy wygrali, 2 mecze zremisowali i 4 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 19 goli i stracili 12 bramek. Natomiast na wyjeździe wiedzie im się gorzej ponieważ rozegrali oni 12 meczy w których to 3 mecze wygrali, 2 mecze zremisowali i aż 7 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 15 goli i stracili aż 23 bramki. A więc jak widać na wyjeździe grają bardzo słabo i w tym meczu upatruję szansę na zwycięstwo Liverpoolu.
Liverpool w ostatnich pięciu meczach wygrał raz dwa mecze przegrał i dwa zremisował. Przegrali oni z Manchesterem United ale tamten mecz był bardzo wyrównany oraz w Pucharze niespodziewanie z Oldham 3:2. Ale w tamtym meczu strasznie skład był pomieszany i ci młodzi zawodnicy sobie przy doświadczonych graczach nie poradzili. Ostatnie dwa mecze na wyjeździe zremisowali odpowiednio z Arsenalem i Manchesterem City. W tych meczach zaprezentowali się bardzo dobrze i byli bliscy wygrania tych spotkań po prostu zabrakło im szczęścia aby wywieźć 6 a nie 2 punkty. Natomiast goście tego meczu w ostatnich pięciu meczach cztery mecze przegrali i jeden mecz zremisowali. W ostatniej kolejce spotkali się oni z zespołem Tottenhamu na własnym boisku i tamten mecz przegrali 1:0.
Jeśli chodzi o absencje to zespół Manchesteru nie będzie mógł na pewno skorzystać z:
Martin Kelly OB. M:4; G:0; Natomiast trener prawdopodobnie będzie mógł skorzystać z dwóch ważnych zawodników z Raheem Sterling PO M:22; G:2; i Daniel Sturridge NP M:4 G:3. Natomiast goście tego meczu nie będą mogli skorzystać z Zoltan Gera PO M:16; G:4; i George Thorne PO M:5; B:0 którzy do końca sezonu już nie zagrają a niepewny występu jest zawodnik George Thorne PO M:18 G:1.
Moim zdaniem ten mecz powinien paść łupem Liverpoolu i sądzę że handicap azjatycki -1.5 warto postawić a nawet handicap -2 oraz warto postawić over 2.5 a sadzę że mecz zakończy się pewnym 3:0 ;)
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Liverpool - WBA
obie drużyny strzelą bramkę @ 2.00 Bet365

W mojej ocenie kursy które bukmacherzy proponują na zwycięstwo The Reds są śmieszne. Wobec tego da się wyłapać ciekawe propozycje w stronę WBA po korzystnych współczynnikach. Zgodzę się, że Liverpool jest na fali i kręci na Anfield super wyniki. 3 ostatnie mecze to: 4-0 z Fulham, 3-0 z Sunderland i 5-0 z Norwich. Bajka. Jednak ile razy ta ekipa już udowadniała, że nie ma nic prostszego niż potknąć się na prostej drodze? The Reds tak już mają - od czasu do czasu trzeba zaliczyć mocną wtopę. Ostatnia jaką sobie przypominam to ich porażka z The Villans u siebie, a było to dość dawno. Jeżeli chodzi o kadry to przede wszystkim nie doczekamy się debiutu Coutinho, na który mocno liczono w Liverpoolu. Na jakieś drobne urazy narzekają Sturridge i Sterling ale raczej(z naciskiem na to słowo - raczej) obaj zagrają. Trzeba przyznać, że transfer tego pierwszego to póki co strzał w dziesiątkę Rodgersa. Jak przełoży się to na ich dyspozycję i minuty na boisku? Dobre pytanie. WBA też z problemami, ale nie w ofensywie. Brakuje tylko Gery który nie grał od dawna. W tyłach pauza za czerwoną kartkę Popova, którego z powodzeniem powinien zastąpić Ridgwell. Trochę większą bolączką jest absencja defensywnego pomocnika Mulumbu. Goście zacieli się jeżeli chodzi o zdobywanie punktów, ale strzelanie w miarę im wychodzi. Potencjał ofensywny ekipy jest spory: Morrison, Long, Lukaku, Odemwingie. I wreszcie - te ekipy dzielą w tabeli... 2 punkty! Liverpool w końcu się zatnie. Może i ten typ to lekka czujka z mojej strony, ale doświadczenie uczy żeby ostrożnie podchodzić do The Reds. Poza tym nie twierdzę, że spotkania nie wygrają. Dodam jeszcze tylko, że obie ekipy mają w miarę wysoką średnią bramek na mecz.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik


⚽Liverpool vs WBA-Liverpool(-1) kurs:1,50⛔

Zastanawiałem się nad typem BTS ale odpuszczam.Po tym co zobaczyłem w wykonaniu The Reds na Etihad Stadium jestem naprawdę dobrej myśli jeśli chodzi o ich dzisiejszy mecz.Przyszedł Daniel Sturridge i zaczęli z przodu wyglądać bardzo fajnie.Teraz Suarez nie jest osamotniony niczym nasz Robert Lewandowski w kadrze narodowej i ma wreszcie z kim grać.W dodatku cały sezon kontuzje omijają kapitana gospodarzy dzisiejszego meczu Stevena Gerrarda,a ten nie odstaje za bardzo poziomem od Urugwajczyka i rządzi całą drugą linią ekipy z Anfield.Anglik do tej pory zanotował sporo asyst i bramek,a dziś będzie miał okazje poprawić swoje dotychczasowe osiągnięcia.Nie wydaje mi się też aby Liverpool miał się zacinać,jeżeli tak na prawdę jeszcze dobrze się nie rozpędził.Ich dzisiejsi rywale,drużyna Steva Clarka nie zagrała złego meczu w ostatniej kolejce z Tottenhamem,a walki o co najmniej remis pozbawił ich idiota Goran Popov,który zamiast skoncentrować się na walce o punkty z tak wymagającym rywalem wolał opluć ich zawodnika i wylecieć z boiska z czerwoną kartką...Trudno powiedzieć też,że grają dobrze,co pokazuje osiem ostatnich spotkań bez żadnego zwycięstwa.W dodatku ich gra na wyjazdach nie zachwyca.Na ostatnich trzynaście meczy,wygrali tylko trzy.Z Wigan,Sunderlandem i QPR,czyli z nikim z czołówki.Kolejną sprawą odnośnie tego typu jest historia meczy h2h w których na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat rozegrano na Anfield sześć meczy i w żaden z nich nie pokryłby typu BTS.Ale wiadomo to stare dzieje i dziś może być inaczej.Można tą informację zlekceważyć lub potraktować w formie ciekawostki statystycznej.Faktem,który należy jednak wziąć pod dużą uwagę są ostatnie mecze Liverpoolu w lidze na własnym obiekcie.Wyniki tych ostatnich sześciu meczy przedstawiają się tak:3-0 z Wigan,1-0 z Southampton,1-3 z Villą,4-0 z Fulham,3-0 z Sunderlandem i 5-0 z Norwich.Więc prosta sprawa.Gdy ostatnio Liverpool wygrywa u siebie na Anfield to zachowuje przy tym czyste konto_Opcja -1 jest chyba dobra szczególnie gdyż jest to handi azjatycki i z tego co pamiętam za zwycięstwo gospodarzy jednym golem otrzymamy zwrot.Ja nie widzę w tym meczu innej możliwości niż zwycięstwo gospodarzy z pokryciem handicapu.Liverpool jest w lepszej formie sportowej i posiada lepszych zawodników.Lecz wiadomo,że w tej lidze niespodzianki się zdarzają i niczego w stu procentach pewnym być nie można.Jeżeli komuś nie odpowiada taki typ,polecam również over 2,5 po podobnym kursie.

Bukmacher:Bet365
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Spotkanie: Liverpool - West Bromwich Albion
Typ: Powyżej 12 rzutów rożnych
Kurs: 2,20
Bukmacher: William Hill

Analiza: Anfield Road i zakończenie 26 kolejki Premier League. Można powiedzieć, że Liverpool zaczyna &quot;coś&quot; grać. Pokonali u siebie Norwich - 5:0. Następnie dwa remisy z Manchesterem City i Arsenalem. A dziś na Anfield przyjeżdża West Brom. Właściwie goście nie mają za bardzo szukać jakichkolwiek punktów... To co Liverpool zagrał na Etihad Stadium, to po prostu mistrzostwo świata. Mimo remisu, ich gra była nieprawdopodobna. Dziś spodziewam się podobnej gry po stronie &quot;The Reds&quot; i otwartego spotkania. Stąd znowu uderzam typ na rzuty rożne, gdyż WBA jedzie na Anfield głównie się bronić, jednak nie możemy zapomnieć co stało się w inauguracyjnej kolejce, kiedy to WBA na własnym stadionie pokonało Liverpool - 3:0. Więc jakby nie patrzyć goście potrafią grać z &quot;The Reds&quot;. Dziś fakt, raczej będzie to znacznie trudniejsze zadanie i z góry są spisani na porażkę, jednak wierzę w ich &quot;skromną&quot; bo skromną, ale walkę. Dlatego też typuję na rzuty rożne.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Premiership
Spotkanie: Liverpool - WBA
Typ: WBA +2
Kurs: 1,45
Bukmacher:

Dziwi mnie, dlaczego wszyscy tak pewnie stawiają na Liverpool. Owszem, drużyna ta nie gra już może tak beznadziejnie, ale to wciąż zespół, nie obrażając kibiców, przeciętny. Po raz ostatni WBA przegrało z &quot;The Reds&quot; więcej niż dwoma golami 8 bezpośrednich pojedynków temu, w 2008 roku, kiedy w barwach drużyny z Merseyside grali tacy zawodnicy, jak Mascherano, Arbeloa, Benayoun, Riera, Kuyt czy Keane. Poza tym, jakby nie było, oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli i, mimo słabej formy WBA, Liverpool może mieć dziś problemy. Ja w pogrom dziś nie wierzę i proponuję taki oto typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Liverpool - WBA
over 3 kartek (azjan) @ 2,1 Bet365 ✅
Ostatni mecz 26 kolejki na Anfield zapowiada się dość ciekawie. Do Liverpoolu przyjedzie sąsiadujące z nimi w tabeli Best Bromwich Albion. Wg. bukmacherów zdecydowanym faworytem są gospodarze. Trochę mnie to dziwi, bo różnica klas między zespołami nie jest aż taka duża... Na pewno miały tu wpływ ostatnie mecze The Reds, którzy to grali z samą &quot;śmietanką&quot; imo najlepszej ligi świata i to z dość dobrym jak na ten sezon rezultatem. Po drugiej stronie barykady WBA, które w 5 ostatnich kolejkach zdobyło 1 punkt. Powinniśmy zobaczyć dzisiaj sporo walki na boisku, tym bardziej, że toczy się ona o pozycję 7-8 w tabeli. Do składu gości wraca Mulumbu, który jest dużą siłą w defensywie oraz Odemwingie, który postraszy w ataku. Oba zespoły lubią grać zagęszczonym środkiem pola, a co za tym idzie zapowiada nam się dużo walki w tej części boiska.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Popieram po części typ enriquessa, ale ja idę w inną stronę
Liverpool over 0,5 kartki @ 1,61 ✅ haha Suarez pajac jak zawsze za gadanine i to w 94 minucie ????
Sędziuje Moss, który jest arbitrem o bardzo gorącej głowie i wybitnie &quot;nieangielskim&quot;. Zazwyczaj jest sędzią technicznym lub gwiżdże w meczach pucharowych, ale ostatnio dostąpił zaszczytu prowadzenia meczu QPR - Norwich. Posypało się wówczas 7 kartek, a sytuacje za jakie zostały przyznane niektóre z nich nadawałyby się do ligi hiszpańskiej, ale na bank nie da Premier League. Liverpool rośnie w siłę, ale nie grają przecież z outsiderem ligi. WBA ma kilku bardzo silnych zawodników i napastników którzy dobrze grają ciałem. L&#39;pool z takimi grać nie lubi. Poza tym z przodu będzie szalał Suarez, który w razie niekorzystnego wyniku na pewno będzie szukał jakiejś symulki. Reasumując - kurs mocno przesadzony. Spodziewałem się czegoś w okolicach 1,4-1,45. Taki kurs jaki oferuje nam bet365 warto pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Liverpool - WBA
Liverpool poniżej 80 punktów
2.00
Bet365

Liverpool bez Daniela nawet na ławce, osamotniony Suarez. W składzie Lucas czyli kartka pewna, w obronie Jamie i Agger. Liverpool jest ekipą która potrafi zaczarować z najlepszymi a zawieść z przeciętniakami. WBA to waleczna ekipa i nie sprzedzą tanio skóry. Ten zakład daje spore pole manewru, ja próbuje.
Dodatkowo ciekawie wygląda występ drużyny WBA od 15 do 20 punktów po kursie 8.00 ale to bardziej dla zabawy.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Suarez strzeli, 1.80
Unibet
Krótko, ale treściwie... Nie zagra Sturridge, nie zdążył wyleczyc kontuzji. To jest główny powód, który przemawia za powyższym typem. Suarez, odkąd przyszedł Anglik nie strzelał już jak na zawołanie gola za golem bo najwyczajniej w świecie Sturridge posiada takie umiejętności, które pozwoliły odciążyc troszeczke Urusa.
Dzisiaj przewiduję, że to właśnie Suarez będzie pierwszoplanową postacią na Anfield i dokarmiany podaniami przez świetnego w ostatnim czasie Gerrarda będzie miał swoje okazje na zdobycie gola. Zresztą Luis sam potrafi sobie również takowe stworzyc...
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Pożałować, że jednak nie zdecydowałem się na West Brom. Liverpool zagrał dwa dobre mecze i już szumnie zapowiadany powrót do ścisłej czołówki, a każdy kto zna się na Premier League wie ile już takich wielkich powrotów LFC było. Formę City zweryfikowało QPR i Southampton, więc wynik LFC w meczu z Citizens nie zrobił na mnie kompletnie żadnego wrażenia. Do tego słaba forma Suareza i brak Sturridge&#39;a. Ehh, mądry Polak po szkodzie, ale jeśli Sturridge się nie wyleczy to zamierzam pograć w niedzielę coś w stronę Swansea, jeśli nie zdobycz punktową to na pewno jakiś handicap. Ja przynajmniej nie mam zamiaru popełnić błędu z dzisiaj. W tej chwili na mecz z Łabędziami mam jeden bardzo pewny typ, ale naprawdę polecam po tym co dzisiaj zobaczyłem. Jeśli Sturridge się nie wyleczy to polecam czyste X2, jeśli da radę to mimo wszystko zabezpieczenie w postaci jednej bramki, bo Liverpool jest w stanie wymęczyć zwycięstwo. Pomijając Liverpool, Swansea też ma swoje argumenty, o których postaram się napisać więcej w ciągu tygodnia (postaram się też bardziej rozbudować analizę). Jeśli nic się do tego czasu nie zmieni, prezentuję typ niedzieli:
Liverpool - Swansea (+1) - X2
kurs: 1,44
@Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom