>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

26 kolejka Premier League [25-27.02.2017]

Status
Zamknięty.
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leicester - Liverpool
Typ: Leicester ilość bramek +0,5 ✅
Kurs: 1.57
Bukmacher: Betsson
Leicester w nowym roku w Premier League jeszcze bez bramki. Już od 6 spotkań podopieczni Ranieriego nie potrafili strzelić gola rywalom w lidze. Przeciwnik nie należy do tych najłatwiejszych, ale w końcu muszą się przełamać, tym bardziej, że będą podbudowani bramką zdobytą w LM na Ramon Sanchez Pizjuan, co stawia ich w nie najgorszej sytuacji przed rewanżem. Uważam, że &quot;Lisy&quot; są jak najbardziej w stanie zdobyć bramkę przed własną publicznością.
 
M 15

mynton

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leicester - Liverpool
Typ: Liverpool
Kurs: 1.65⛔ porażka jeżeli chodzi o obronę, w ataku nie było lepiej
Bukmacher: bet365

Krótko. Liverpool odbił się od dna i wyszedł z kryzysu co pokazał w ostatnim meczu z Tottenhamem. Powinni gładko pobić mistrza angli który chyba przestał wierzyć że obroni się przed spadkiem. Dodatkowo trener Leicesteru Ranieri właśnie opuszcza klub. Wszystko wskazuje na to że to będzie łatwe zwycięstwo Liverpoolu.

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Watford - West Ham
Typ: 2
Kurs: 3⛔
Bukmacher: bet365

Drużyna West Hamu czuje się dużo lepiej na meczach wyjazdowych to właśnie tam zdobywa cenne punkty ze słabszymi rywalami a takim z pewnością jest Watford. Drużyna Watfordu z tym sezonie radzi sobie dosyć słabo do tego w meczu z West Ham zabraknie podstawowej obrony która zmaga się z kontuzjami. Takie okazje jak ta trzeba wykorzystywać ładny kurs 3.0 dla zachowawczych graczy 2X po kursie 1.53.✅

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: West Brom - Bournemouth
Typ: 1
Kurs: 2.10✅
Bukmacher:bet365

West Brom świetnie czuje się na własnym obiekcie i to tam zdobywa większość punktów. Przy osłabionym zespole Bournemouth powinien spokojnie dać sobie z nimi radę. Jak napastnik WBA - Rondon wykorzysta swoje okazje jakie dostanie wynik może być miażdżący.

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hull - Burnley
Typ: 1
Kurs: 2.15⛔
Bukmacher:bet365

Hull wzięło się ostro do pracy aby nie opuścić Premierleague. Ich defensywa wygląda dużo lepiej niż na początku sezonu, w okienku transferowym wzmocnili linie pomocy co spowodowało że ich kontrataki są zabójcze. Burnley to drużyna która kompletnie nie radzi sobie na wyjazdach i tak będzie w tym spotkaniu.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Ja w pewnym sensie podbiję typy kolegi wyżej. Swego czasu analizowałem mecz Hull - Bournemouth i muszę przyznać, że się nieźle zdziwiłem ostatecznym wynikiem. Tamten mecz był przełomowy - z jednej strony jeśli chodziło o grę i wyniki obu drużyn oraz moje postrzeganie.

Hull - Burnley

Tygrysy od przyjścia nowego trenera jakby odżyły. W końcu zaczęli opierać się na czymś innym niż kontry. Widać u nich pomysł i jakąś taktykę. Nawet jeśli przegrali z Arsenalem to grali bardzo fajny futbol(przynajmniej pierwsze 45 minut). U siebie zatrzymali Liverpool czy ograli Bournemouth w meczu o 6 punktów. Można powiedzieć, że drużyna jest na fali wznoszącej a walka o utrzymanie nie pozwala im się zatrzymać. Burnley jak gra - wszyscy wiemy. Nie jest to futbol zły jednak futbol jasno mówiący - wiemy, że mamy dużo mniejszy potencjał dlatego gramy zachowawczo. Sean Dyche jest trenerem mądrym i nic dziwnego, że największą uwagę przykłada defensywie i stałym fragmentom. Niemniej jednak nastukali 30 punktów, zajmują 12 lokatę i mają względnie bezpieczną sytuację w tabeli. Dorzucam ich wyjazdowy bilans.


Jedyne argumenty przeciw gospodarzom jakie widzę to przełamanie Burnley i kontuzje u Tygrysów(choć te są dla mnie mało znaczące)


Hull @2.15⛔
Bet365


WBA też do grania imo, z podobnych powodów.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie Everton-Sunderland
Typ: Everton wygra 1 golem dokładnie 1 połowe
Kurs 3.0
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Evertonu Liverpool na swoim stadionie podejmował ekipę Sunderlandu, gospodarze sa zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów , nie dośc iż grają na swoim stadionie to Sunderland jest ostatnio w bardzo słabej formie, gospodarze zajmują obecnie 7 pozycję w lidze z dorobkiem 41 oczek na swoim koncie, goście natomiast walczą w tym sezonie o utrzymanie i tych punktów ugrali zaledwie 19, na wyjazdach nie idzie im zbyt dobrze bowiem zdobyli tam tylko 7 punktów strzeli 10 bramek stracili aż 22, gospodarze natomiast u siebie na stadionie zanotowali do tej pory tylko 1 porażkę ugrywając tam aż 25 punktów bilans bramkowy to 25:10, Everton na swoim boisku jest niezwykle mocny, nie wygrały tutaj ekipy City, Arsenalu oraz Manchesteru United, moim zdaniem goście w tym spotkaniu będa mieli niezwykle ciężką przeprawę i Everton powinien spokojnie po 90 minutach tej rywalizacji uzyskać komplet punktów, myślę że nawet bez straty bramkowej, stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:0 na koniec tej rywalizacji, wątpie żeby tutaj goście wywalczyli chociażby 1 punkt.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Everton - Sunderland
Everton -1,5 gola azjan @ 2,075 Bet365 ✅ 2-0
Everton u siebie potrafi grać z każdym. Drużyna The Toffees gości tym razem u siebie Sunderland. Zasadnicze pytanie to, czy Sunderland właśnie teraz powoli budzi się do utrzymania?
Ciężko powiedzieć. Wygrana z Crystal Palace na wyjeździe (a raczej udana 1 połowa) sprawiły, że nadzieje kibiców odżyły. O ile jednak przyjrzymy się delegacjom Sunderlandu to wyniki są zatrważające. Poza Crystal Palace kolejno: 0:2, 0:2, 1:4, 1:3, 0:3, 0:2. Jak widać - licząc Palace, w 6 na 7 spotkań podany handicap by wszedł. Dodając do tego fakt, że drużyna z niebieskiej części Liverpoolu u siebie to zespół najgroźniejszy dla każdego (chociażby ostatnie strzelaniny z City, Southamptonem czy też Bournemouth) to myślę, że w meczu z Sunderlandem podtrzymają passę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna premierleague
Godz: 16-00
spotkanie Chelsea - Swansea
typ: Chelsea i over 3.5
Kurs 2.50
Buk betsson
Analiza:
Rozpedzona chelsea w 26. kolejce podejmie coraz lepiej spisujących się piłkarzy Swansea. Tak więc na Stamford Bridge emocji nie powinno zabraknąć. Jeszcze w zeszłym roku gospodarze pewnie rozjechaliby łabędzie, ale ostatnio zespół z Walii gra zdecydowanie lepiej. Od początku tego roku wygrali cztery z siedmiu meczy co jest takim samym dorobkiem jak w całej rundzie jesiennej. Na rozkładzie mają m.in. Leicester czy Southampton, ponadto zdobyli po szalonym meczu Anfield Road. Nie zmienia to faktu Fabiański jest najczęściej wyjmującym piłkę z siatki w całej lidze (drugi jest Boruc Big Grin). To z pewnością świetna wiadomość dla Costy czy Hazarda i ich chelsea, ktora na własnym stadionie w trwającej kampanii jest praktycznie bezbłędna (czternaście zwycięstw i tylko jedna porażka z liverpoolem we wszystkich rozgrywkach). Dlatego bardzo wątpliwe by Swansea ugrała coś w Londynie z dziurawą jak szwajcarski ser defensywą. Nie mam wiekszych zastrzezen do gry Fabiana, bo akurat on jest i tak jednym z jasniejszych punktów swojej drużyny, ale przeciwko maszynie Conte raczej niewiele będzie miał do powiedzenia. Uważam że gospodarze zaaplikują przyjezdnym kilka goli, nie wykluczam też honorowego trafienia gości. W pierwszym meczu był remis 2-2, dziś licze na rewanz gospodarzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Everton - Sunderland
Co zrobi Lukaku?

Jesienią 3:0 dla Evertonu i hat-trick Lakaku. Ostatni mecz na Goodison i 6:3 z Bournemouth i 4 bramki belga.
Forma wybitna i tylko jedna bramka straty do Sancheza. W zeszłym sezonie u siebie z Sunderland 6:2. 1 bramka belga i 2 asysty przy golach Kone. Kone nie zagra. Wiadomo. Ile razy wpisze się na listę strzelców?

Lukaku 1 @ 1,7 Fortuna ✅
Lukaku 2 @ 3,5 Expekt ⛔
Lukaku 3 @ 13 Expekt ⛔

Do chłodnej analizy...
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 14:30
Spotkanie Tottenham-Stoke
Typ: Tottenham wygra 1 połowę dokłądnie 1 golem
Kurs 3.05
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa gospodarzy przed pierwszym gwizdkiem sędziego jest uznawana za zdecydowanego faworyta do zdobycia kompletu punktów bowiem na chwilę obecną jest znacznie wyżej w ligowej klasyfikacji zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 5o punktów na swoim koncie, na swoim stadionie w obecnym sezonie zagrali 12 spotkań ligowych wygrali 10 razy i zanotowali zaledwie 2 remisy , u siebie Tottenham jest niezwykle mocny i moim zdaniem w tym meczu gościom będzie niezwykle cięzko zdobyć tutaj chociażby jeden ligowy punkcik, goście są na 10 pozycji mają na swoim koncie 32 punkty,ale na wyjazdach w obecnych rozgrywkach ugrali tylko 12 oczek, w 13 meczach wyjazdowych wygrali 3 razy i 3 razy dzielili się punktami, przegrali 7 spotkań ostatnio ponieśli wysokie porażki z Liverpoolem , Arsenalem oraz Chelseą , w każdym z tych spotkań tracili minimum 3 bramki, myślę że tutaj będzie podobnie bowiem Tottenham , który moim zdaniem celowo odpadł z Ligi Europejskiej żeby zdobyć jak najwyższą pozycję w Angielskiej ekstraklasie, stawiam jutro na wynik 1:0 do połowy oraz 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
K 8

kandy

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie Crystal Palace - Middlesborough
Typ: over 3,5 kartki ✅
Kurs 1,61
Buk bet365

mecz o 6pkt, pojedynek 19 i 16 drużyny, obie drużyny są mocno zagrożone spadkiem. Nie będzie kalkulacji i odkładnia nogi. Teraz staty : sędzia Robert Madley - często go ponosi z kartkami, drugi w klasyfikacji najcześciej kartkujących ze średnią 4,1 kartki na mecz, Crystal Palace to trzeci najczęściej łapiący kartki 2,28 na mecz, Boro zajmuję miejsce nr 6 ze średnią 2,08 kartki na mecz więc też nie są ciotami. W pierwszym meczu w kolejce nr 4 były 3 kartki, teraz pod tym ciężarem gatunkowym jedną więcej powinniśmy złapać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mateuszes 12K

mateuszes

Użytkownik
Hull City - Burnley
Typ: X2 @1,68 ✅
Na KC Stadium o godzinie 16.00 będzie niezwykle ciekawie. Widze że kilku typerów skłania się w strone drużyny Hull. Nie dziwi mnie to bo ekipa ta stara się już od dłuższego czasu wyjść ze strefy spadkowej. Przeanalizowałem ostatnie potyczki z L&#39;poolem oraz Manchesterem United. I co dziwne graczami kluczowymi którzy pomogli niewątpliwie w odniesieniu zwycieństwa i remisu byli gracze którzy dziś niestety z Burnley nie wystąpią a jeśli to do zmiany albo od zmiany. Są to kolejno: Clucas () , Dawson, Davies, Evandro, Abel Hernandez (i kilku innych ale to już bez wpływowych graczy). Ekipa groszka będzie musiała się nie lada wisilić.

Ponadto:

WBA - Bournemonth
Typ: 1 @1,99 ✅
CP - Middlesborough
Typ: 1 2,05 ✅
Chelsea - Swansea
Typ: BTS @2,13 ✅
Everton - Sunderland
Typ: Sunderland +0,5 bramki 1,68 ⛔

Tottenham Hotspur - Stoke City
Typ: 1st half 1/ 2nd half X
Kurs: @6,40 BAH ✅✅✅
Krótko. W meczu upatruje szybkiego przejścia do ataku druzyny z White Hart Lane bramka maxymalnie dwie do połowy. Wątpie żeby Stoke na chwile obecną coś ugrają w tym meczu. Totki w tym sezonie świetna defensywa. Wynik typuje 2-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
N 23

nekar

Użytkownik
Tottenham Hotspur - Stoke City
Typ: obie drużyny strzelą TAK 1.87 Fortuna
Potters zdobywali już bramki w tym sezonie z MU, Chelsea, Lpoolem i Arsenalem na wyjeździe. Spurs czują jeszcze w kościach mecz w LE, będzie to dla nich ciężki mecz
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja bez przerwy od ładnych kilku miesięcy wierzę w to, że Leicester spadnie z ligi.
Ten klub, jak i sami zawodnicy w mojej opinii są już całkowicie wypompowani po tym sensacyjnym triumfie w Premier League w ubiegłym sezonie. W tym momencie są już w strefie spadkowej. Jedynym pocieszeniem jest to, że do końca sezonu z czołówki to został im tylko Tottenham u siebie i City na wyjeździe, więc niby teoretycznie jeszcze mają szanse jakoś się utrzymać.
Ktoś powie, że z Sevillą udało się na 2:1, ale tam równie dobrze mogłoby by być 3:1 czy 4:1, kto oglądał spotkanie ten wie co tam się działo. Nie bez powodu bohaterem meczu został bramkarz Leicester.
Odejście Claudio Ranieriego to w mojej opinii tylko gwóźdź do trumny w momencie gdzie mamy 3/4 sezonu za sobą. Pamiętam jak w sezonie 2010/2011 Villarreal był 4 siłą ligi hiszpańskiej. Zagrali w LM i przerżnęli wszystkie mecze w kolejnym sezonie, a w lidze krajowej spadli poziom niżej.
W mojej opinii tak jak rok temu opłacało się grać na Leicester, tak w tym wydaje mi się, że najlepszym pomysłem jest gra przeciwko lisom. Dzisiaj Klopp w końcu powinien wziąć ten mecz. Liverpool dziwny zespół, ogrywają najlepszych, a tracą punkty z &quot;leszczami&quot;.
A Wy jak widzicie poniedziałkowy mecz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 0

chudy1910

Użytkownik
Ja widzę dzisiaj zwycięstwo Liverpoolu i pokuszę się wytypowanie dokładnego wyniku.
Leicester stać na strzelenie 1 bramki, grają u siebie, zmiana trenera = jest to jakiś impuls. Natomiast Liverpool nie straci dzisiaj żadnych punktów z tak słabym zespołem.
Leicester - Liverpool
Typ dokładny wynik 1-2
expekt 7,75
lub czysto
Leicester - Liverpool
typ: 2
expekt 1,65
 
K 8

kandy

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie Leicester - Liverpool
Typ: Leicester powyżej 1,5 kartki
Kurs : 1,83
Buk : Bet365
czkawka po zwolnieniu Ranieriego szybko nie minie, piłkarze muszą zmazać złą etykietę samolubnych egoistów. Jedyną metodą jest walka o punkty gwarantujące utrzymanie i odzyskanie szacunku u kibiców. Przewiduję dziś mocną mobilizację, a co za tym idzie walkę o każdy metr boiska. 2 kartki spokojnie do złapania przy szybkich zawodnikach The Reds. Teraz staty : Lisy 1,96 kartki na mecz, więc całkiem nieźle, sędzia niestety średni Lee Mason ze średnią 3,2 kartki na mecz, ale analizując jego mecze w tym sezonie pokazał już 7 a nawet 8 kartek w meczu więc ma jaja. W pierwszym meczu tego sezonu Lisy złapały 3 kartki.
Warto rozważyć też bet na over 3,5 kartki na mecz po zacnym kursie azjan 1,97, bo w końcu The Reds też mają pompkę na punkty, a Vardy i Mahrez są sprytni w kontrach. Pierwszy mecz obfitował w 4 kartki.
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Leicester - Liverpool Liverpool -1 @2.150

Liverpool wciąż walczy o topkę, a dzisiejszy mecz to idealna okazja aby odnieść zwycięstwo. Ostatnia wygrana z Tottenhamem to dobry znak. Dzisiaj grają ze zdezorientowanym Leicester, którym na pewno nie będzie łatwo się szybko odnaleźć po stracie trenera. Nie ma w tym typie dużo analizy, po prostu czuję dzisiaj zwycięstwo Liverpoolu, jeśli nie wygrają przynajmniej dwoma bramkami ze słabym i jeszcze bardziej osłabionym Leicester to nie wiem jak będą chcieli odnieść w tym sezonie jeszcze jakieś dobre wyniki


⛔⛔ No niestety, jak to mówią następny rok będzie nasz ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
minglee 312

minglee

Użytkownik
Cieszę się, że nie tylko mnie wpadł w oko bet na kartki bo właśnie w tym celu odwiedziłem dział : ) linia 1,5 na leicester przy aktualnej sytuacji w tabeli, kiedy widmo spadku jest coraz bardziej odczuwalne jest moim zdaniem do pokrycia, zresztą liverpool też potrzebuje punktów bo miejsca gwarantujące udział w lidze mistrzów zaczynają się powoli zacieśniać, dlatego uważam, że obie drużyny nie będą odstawiać nogi w tym meczu. Over 3,5 kartki również do gry imo aczkolwiek ja idę w stronę leicester.

Jak użytkownik wyżej
Leicester over 1,5 kartki @1.72 (niestety kurs lekko spadł) ⛔⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom