>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

26 kolejka Premier League [25-27.02.2017]

Status
Zamknięty.
K 8

kandy

Użytkownik
Typu nie neguję, sam nawet nad nim myślę, ale ważna informacja odnośnie sędziego - z powodu choroby Lee Masona nastąpiła zmiana sędziego i dziś mecz poprowadzi Michael Oliver
Źródło: http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/liverpool-jinx-referee-replaced-lucky-12653557
Jest to informacja zdecydowanie na plus dla naszego bet&#39;a. Oliver jest ostrzejszym sędzią niż Mason, choć w tym sezonie ma minimalnie lepsze staty 3,3 kartki na mecz niż Mason, ale jeśli spojrzymy na sezon 15/16 było na drugim miejscu w klasyfikacji najcześciej kartkujących 3,5 kartki, dla porównania Mason był totalnie w tyle 2,6 kartki na mecz.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam. Widzę ostra rozkmina nad kartkami w meczu na King Power. Ja podrzucę statystyki z meczu Lisów z 10 grudnia. Przyjechali wtedy gracze City, dostali cztery gole, a sami strzelili zaledwie dwa i to w końcówce. Ale do meritum. Wtedy rozjemcą też był Pan Oliver. Pokazał łącznie 4 kartki, 3 dla gospodarzy. Można dzisiaj Liverpool podciągnąć do takiego City, które wtedy też było faworytem. Czy dzisiaj powtórzy się scenariusz sprzed 2,5 miesiąca? Ciężko stwierdzić, ale z pewnością zwolnienie trenera Ranieriego i pierwszy mecz bez włoskiego Bossa na ławce jak i widmo spadku do Championship będą bodźcami, które wpłyną na grę Lisów. W jaki sposób? Można tylko gdybać, ale według mnie agresji dziś nie zabraknie. Dwie kartki gospodarzy? Czemu nie! ???? Pozdro!
Leicester over 1.5 kartki TAK --&gt; 1.80 Unibet
Over 3,5 kartki --&gt; 1.96 Unibet
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Leicester - Liverpool
Zastanawiam się jak sobie dziś Leicester poradzi z tak trudnym przeciwnikiem jakim jest Liverpool. Z jednej strony warto wspomnieć o ruchu trenerskim w ekipie gospodarzy. Pytanie tylko czy cokolwiek tak szybko da się zrobić. Osobiście wątpię. Wierzę jednak że są w stanie zagrać dobrze w obronie. Myślę że wynik 0:0 czy 1:1 to maksimum co mogą dziś ugrać. Muszą się obudzić, inaczej za kilka kolejek mogą się powoli zacząć witać z Championschip...
X kurs 4.0 Fortuna
wynik 3:1 FT

Jeżeli analiza się Przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Leicester vs Liverpool
Typ - Liverpool -1.5 gola 2.85 bet 365 ⛔⛔⛔
Nie ukrywam ze stracilem respekt do lisow po tym jak zalatwili trenera za co zycze im spadku do Championship co jest bardzo realne.
Teraz do meczu , Leicester jest w tragicznej formie w lidze wtapiaja wszystko , mysle ze ci pilkarze sie juz wypalili po zeszlym sezonie I teraz widac ich slabosci, dzis podejmuja Liverpool ktory jest druzyna o conajmniej 2 klasy lepsza , brakuje Hendersona ale mysle ze to tu roznicy az tak ogromnej nie zrobi , gra Mane ktory jest motorem napedowym , obie druzyny zdesperowane o punkty , mysle ze forma Leicester po zwolnieniu trenera tak nagle sie nie odrodzi , obrona dziurawa jak ser szwajcarski co wg mnie przelozy sie na gole dla gosci , licze na szybki I otwarty mecz I conajmniej 2 bramkowe zwyciestwo Liverpool.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom