>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 kolejka Ligue 1

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
W tej kolejce powiedziałbym przecietne mecze nie ma takiego &quot;hitu&quot;. Kibice we Francji uznają za takie chyba PSG - Monaco, Monaco po kompromitacji z poprzedniej kolejce będzie chciało się jakoś zrewanżowac, ale PSG w podobnej sytuajci. No i mecz pierwszej z ostatnią drużyną tabeli, może byc pogrom ;)
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Hmm Bardzo ciekawie zapowiada sie mecz Valencianes muszą wreszcie wygrać na własnym stadionie zacząć wygrywać a rywal .. dla mnie nie jest on zbytnio wygórowany , choć wygrali z Lyonem myślę ze tu będzie wogóle inny mecz , wiadomo Olympique oszczędzał siły na mecz LM a teraz wogóle co innego gospodarzom potrzebne są pkt. moim zdaniem mecz warty uwagi . Drugim wartym uwagi typem jest stawianie Saint Etien lub podeprzenie go &quot;x&quot; bo myślę ze w tej chwili drużyna stara sie z całych sil wygrywać aby odkupić serca kibiców i można śmiało na nich grac , a rywal znowu jakaś wielka drużyna nie jest ,Cean gra ostatnia padake i nie wygrali od 6 spotkań , również dobrym typem jest under 2.5 .
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Lyon powinien wygrać z handicapem z Metz.Różnica klas jest ogromna a Lyon musi wygrać żeby nie stracić pozycji lidera.Wrócił Juninho,Benzema jest w dobrej dyspozycji,napewno Lyon wygra u siebie ze słabiutkim Metz i dobrym wyborem może byc handi -1.5
 
mmaaciek 0

mmaaciek

Użytkownik
2008-02-23 20:00 Olympique Lyon - FC Metz [HC 0:1] 1*1,75*Expekt|Benzema strzelcem bramki w regulaminowym czasie gry*tak*1,83*bwin ⛔

Po raz pierwszy bodajże od czterech sezonów przewaga Ol w Ligue1 jest taka mała , mianowicie wynosi tylko 1 punkt nad drugim Bordeaux. Dla porównania w ubiegłym roku na tym etapie wynosiła 13pkt nad drugą ekipą.
Tak więc OL na pewno tego meczu nie odpuści, jednym słowem zapowiada sie na pogrom w wykonaniu gospodarzy , bowiem Metz jest gorsze o co najmniej jakieś dwie klasy. W pierwszym spotkaniu przegrało 1:5 z podopiecznymi Perrina. W tamtym spotkaniu typowałem HC i Benzemę na strzelca bramki , teraz zrobię tak samo ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
No zgadzam się z wami Lyon powinnen spokojnie rozgromic Metz którego mi jest troszkę szkoda, widzę że ten zespół walczy próbuje nadrobic braki walecznością ale to nie wystarcza, co tu dużo mówic ten zespół nie gra na poziomie Ligue 1 i niestety już w tym momencie jest w Ligue 2 ????
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Sutek będzie jakaś analiza na under? Lyon niby pewniak ???? mądrze grali z Man Utd i cenny remis jest;] hmm Bordo jest zaraz za nimi, więc mistrzowie Francji muszą wygrywać ????
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
OGC Nice - AJ Auxerre

A to moja propozycja na under. Nicea jak wiadomo do bramkostrzelnych drużyn nie należy. 2 ostatnie spotkania są tego doskonałym potwierdzeniem. Bezbramkowy remis z Lens i porażka z Marsylią 0-2 mowią same za siebie. Trener może miec troche problemów, bo lista kontuzjowanych nie jest mała. Podstawowy bramkarz jest jednak w pełni zdrów. Kontuzje dotknęły głównie młodych obrońców, więc w tym spotkaniu defensywa OGC bedzie składac sie z weteranów i w brew pozorom może to wyjsc na dobre dla drużyny gospodarzy. AJA ostatnio grają bardzo dobrze i moim zdaniem aż za dobrze. Z Rennes wygrali dośc fartownie bo w 89&#39; 2 swoją bramke zdobył Oliech. W poprzednim spotkaniu z Tuluzom wygrana zaledwie 1-0 i szanse gry dostał Jeleń. Co wiecej zmienił właśnie Oliecha, ale to taka ciekawostka. Moim faworytem jest drużyna gospodarzy, ale główny typ to UNDER.

Typ: UNDER ⛔ 1-2
Kursy:
1.53 @
1.56 @
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Miałem pisac analizę jednak cerber mnie wyręczył, Nice bardzo dobra formacja defensywna, AJ Auxerre w obronie też nieźle nie sądzę żeby w tym meczu pało dużo goli. Bardzo dobry typ ;)

Rennes - Lorient ✅ 2:0

Nie ukrywam że lubię stawiac na undery Lorient które wpadło mi w oko głównie z powodu sprawdzania wyników na live bo co patrze to albo 0:0 albo 1:0 lub 0:1 jakoś tak mi się układa i w statystykach też widac że ten zespół często kończy mecz z ilością goli mniej niż 3, w tym sezonie zanotowali 17 underów. Rennes po znakomitym początku sezonu kompletnie się pogubiło i zajmuję dopiero... 17 lokatę coś nieprawdopodobnego ponieważ na początku sezonu ten zespół wydawał się pewniakiem do udziału w europejskich pucharach, Rennes w dwóch ostatnich potyczkach zanotowało overy przegrywając 1:3 z Lille i 1:2 z Auxerre. W Rennes wątpliwy jest występ Thomerta który nie wiadomo czy będzie w stanie grac ponieważ dopiero co wyleczył kontuzję, w Lorient zabraknie Namuchiego i Boutruche i pod znakiem zapytania stoi występ kontuzjowanego ostatnio Vahirua który jest drugim najlepszym strzelcem tego zespołu w tym sezonie strzelił 6 goli. W pierwszej rundzie Rennes wygrało 1:0. Moim zdaniem w tym meczu trudno wskazac faworyta ale jest jeden bardzo ciekawy typ jest nim under 2,5 który wydaje się bardzo możliwy i warto zaryzykowac grając ten typ ;)
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
PSG - AS Monaco || over 2,5 ⛔ 1-1
Bardzo ryzykowny typ ale wierze ze AS Monaco po meczu z Bordeaux przegranym 0:6 na oczach ksiecia Monaco beda chcieli sie zrehabilitowac , lecz czy rywal na to pozwoli , wiadomo PSG tez przegralo z Olympique Marsylia 1:2 choc prowadzili 1:0 i dali sobie wydrzec chociaz remis , napewno na wlasnym stadionie beda chcieli pokazac na co wlasciwie ich stac, no wlasnie i oto jest pytanie czy PSG potrafi grac na wlasnym stadionie , jakos na razie niczego wielkiego nie pokazali ale mysle ze w meczu o taka stawke mozna smialo grac over, bo mysle ze obie druzyny beda chcialy strzelic gola , do tego polecam typ ze Niang strzeli gola .
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
OGC NICE - AJ AUXERRE typ: under 2,5 ⛔ 2-1
Kurs : 1,50 bwin
Spotkanie druzyn wybitnie underowych w tym sezonie. Nice na 25kolejek az 21meczy konczyla wynikami ponizej2,5gola! jest to 84% underow. Auxerre chce chyba dorownac w tej niechlubnej statystyce dzisiejszemu rywalowi bo zanotowalo takich meczy 17 co daje 72% wszystkich spotkan w tym sezonie. Nie sadze aby dzisiaj sie te druzyny rozstrzelaly i raczej kibice nie zobacza zbyt wielu bramek zwazywszy na fakt ze ostatnie mecze miedzy tymi zespolami na boisku w Nicei takze nie obfitowaly w bramki :
28/04/2007 Ligue 1 Nice vs. Auxerre 0:0
22/10/2005 Ligue 1 Nice vs. Auxerre 1:0
21/05/2005 Ligue 1 Nice vs. Auxerre 1:0
23/05/2004 Ligue 1 Nice vs. Auxerre 1:1
12/04/2003 Ligue 1 Nice vs. Auxerre 1:0
11/08/1996 Ligue 1 Nice vs. Auxerre 0:1

Jak widac druzyny nie strzelaja wiecej niz jednej bramki :jezora: dlatego warto to wykorzystac dzisiaj.
pewnosc typu : 9/10
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wczoraj zdziwił mnie over w meczu Nicei z Auxerre ale kiedyś Nice musiała przerwac serię bodajże 10 meczów bez overa do przerwy było 0:0 później Nice ma wynik prowadzi 1:0 i w trzy minuty daje sobie strzelic dwie bramki według mnie ta drużyna troszkę obniżyła swoje notowania.
Na dziś nie będę pisał analiz ponieważ jestem mocno zmęczony meczem ale myślę że dziś przy typowaniu można rozważyc under w meczu Tuluzy z Marsylią która w lidze w ostatnim czasie świetnie sobie radzi ale dziś moim zdaniem jeśli wygra to 0:1 lub 0:2 małym wynikiem choc Toulouse gra u siebie i na pewno będzie walczyło o korzystny rezultat i przede wszystkim o punkty które sa im bardzo potrzebne.
Drugi dzisiejszy mecz to mecz Bordeaux z Lille gospodarze tydzień temu zmiażdzyli Monaco wygrywając 6:0 zaś Lille wygrało 3:1 z osłabionym mocno Rennes. Oglądałem pierwsza połowię meczu &quot;Żyrondystów&quot; z Anderlechtem w UEFA i Bordeaux przeważało ale dało sobie strzelic &quot;frajerską&quot; bramkę i niestety później beglowie mogli się bronic co wychodziło im nieźle bo przecież nie stracili gola. Bordeaux gra u siebie i będą chcieli się pokazac kibicom tym bardziej że pożegnali się już z europejskimi pucharami więc mogą spupic się wyłącznie na ligowych zmaganiach
Toulouse - Marsylia @ Under 2,5 @ 7/10 ✅
Bordeaux - Lille @ wygra Bordeaux @ 7/10 ⛔
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Przepraszam ze tak krutko ale aprawde malo czasu , tak jak kolega Sutek rowniez twierdze ze spokojnie Bordeaux moze wygrac ten mecz a mozna pokusci sie nawet o handicap, ogladajac ich mecz w Pucharze UEFA poczulem sie troche oszuany bo zauwazylem ze gopsdoarzom jest na korzysc przegrac ten mecz bo poczuli ze Lyonowi pali sie grunt graja bardzo przecietnie i samemu chca zdobyc mistrza , czy tak bedzie ? Maja bardzo duze szanse moim zdaniem , graja fajny ofesnywny football i mysle ze dzis napewno Cavenaghi i spolka wygraja ten mecz , moj typ : Bordeaux wygra mecz ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom