>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

$26 FREE @ SlotoCash

Status
Zamknięty.
H 0

hadart

Użytkownik
Ok, zalozylem konto, wzialem bonus 26$. Ma ktos moze jakies wskazowki dla poczatkujacego (raczkujacego) w kasynach? Na czym grac, jak itp itd? Bede bardzo wdzieczny.
edit: Nie moge grac w ruletke, choc bym postawil najmniejszy zaklad to i tak pisze, ze za wysoki. Przy stoliku pisze Max Table 0.00$. ktos wie o co chodzi?
 
clubers 1

clubers

Użytkownik
no ja dostałem jakieś darmowe spiny a z nich wygralem 127$ :spokodfhgfh: a za jednego rolla raz juz bylo 100$ to ladnie ???? teraz tylko obrócic i wypłącić ????
 
D 0

dzc

Użytkownik
ugrywam za darmowe pieniadze pkty, po ugraniu wymaganych pktow wplacam 25$ iodrazu bez problemu wyplaca?
 
D 0

dzc

Użytkownik
convert to cash to dopiero jak wyplate zrobie tak? Bo juz mam drugi lvl hehe ;d 1205 pktow
polecam big cash win za dwa centy krecic ile sie da a jak sie wyczuje ten moment to podbijac na wieksze stawki oczywiscie kazdy sam to czuje
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Ja czekałem niecałe 48h. Trzeba wpłacić 25$ i od razu można wypłacać, ale maksymalnie 150$ + depozyt, czyli 175$. Proszą o przesłanie ID i prawa jazdy lub jakiegoś rachunku. I trzeba podpisać taki formularz, który drukujemy z podanego przez nich linka, to się nazywa faxback form czy coś. Ogólnie jestem zadowolony z tej promocji, dzięki za info!
 
rajdon 0

rajdon

Użytkownik
dostałem taki link http://www.slotocash.com/fax-form.htm niech mi ktos powie co mam kurde z tym zrobic wysłałem im juz kopie dowodu i rachunku a oni zas cos chca?? mam to wypełnic wydrukowac i zeskanowac czy co?? Depozyt złozylem dokumenty dostali i zas cos chcą ja niewiem pozatym na w tym linku brak jest mojego rocznika daty urodzenia i niechce tego wysyłac bo jest tylko do 1990 i zas powiedza ze cos kombinuje.
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
dostałem taki link http://www.slotocash.com/fax-form.htm niech mi ktos powie co mam kurde z tym zrobic wysłałem im juz kopie dowodu i rachunku a oni zas cos chca?? mam to wypełnic wydrukowac i zeskanowac czy co?? Depozyt złozylem dokumenty dostali i zas cos chcą ja niewiem pozatym na w tym linku brak jest mojego rocznika daty urodzenia i niechce tego wysyłac bo jest tylko do 1990 i zas powiedza ze cos kombinuje.
Tak ciężko jest do nich zagadać na chacie i wyjaśnić? Masz to wypełnić, wydrukować, podpisać, zeskanować i im wysłać. Mi zaakceptowali to po niecałej godzinie. A jak nie wyślesz to Ci nie wypłacą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom