>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

$26 FREE @ SlotoCash

Status
Zamknięty.
H 0

hadart

Użytkownik
Ok, zalozylem konto, wzialem bonus 26$. Ma ktos moze jakies wskazowki dla poczatkujacego (raczkujacego) w kasynach? Na czym grac, jak itp itd? Bede bardzo wdzieczny.
edit: Nie moge grac w ruletke, choc bym postawil najmniejszy zaklad to i tak pisze, ze za wysoki. Przy stoliku pisze Max Table 0.00$. ktos wie o co chodzi?
 
clubers 1

clubers

Użytkownik
no ja dostałem jakieś darmowe spiny a z nich wygralem 127$ :spokodfhgfh: a za jednego rolla raz juz bylo 100$ to ladnie ???? teraz tylko obrócic i wypłącić ????
 
D 0

dzc

Użytkownik
ugrywam za darmowe pieniadze pkty, po ugraniu wymaganych pktow wplacam 25$ iodrazu bez problemu wyplaca?
 
D 0

dzc

Użytkownik
convert to cash to dopiero jak wyplate zrobie tak? Bo juz mam drugi lvl hehe ;d 1205 pktow
polecam big cash win za dwa centy krecic ile sie da a jak sie wyczuje ten moment to podbijac na wieksze stawki oczywiscie kazdy sam to czuje
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Ja czekałem niecałe 48h. Trzeba wpłacić 25$ i od razu można wypłacać, ale maksymalnie 150$ + depozyt, czyli 175$. Proszą o przesłanie ID i prawa jazdy lub jakiegoś rachunku. I trzeba podpisać taki formularz, który drukujemy z podanego przez nich linka, to się nazywa faxback form czy coś. Ogólnie jestem zadowolony z tej promocji, dzięki za info!
 
rajdon 0

rajdon

Użytkownik
dostałem taki link http://www.slotocash.com/fax-form.htm niech mi ktos powie co mam kurde z tym zrobic wysłałem im juz kopie dowodu i rachunku a oni zas cos chca?? mam to wypełnic wydrukowac i zeskanowac czy co?? Depozyt złozylem dokumenty dostali i zas cos chcą ja niewiem pozatym na w tym linku brak jest mojego rocznika daty urodzenia i niechce tego wysyłac bo jest tylko do 1990 i zas powiedza ze cos kombinuje.
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
dostałem taki link http://www.slotocash.com/fax-form.htm niech mi ktos powie co mam kurde z tym zrobic wysłałem im juz kopie dowodu i rachunku a oni zas cos chca?? mam to wypełnic wydrukowac i zeskanowac czy co?? Depozyt złozylem dokumenty dostali i zas cos chcą ja niewiem pozatym na w tym linku brak jest mojego rocznika daty urodzenia i niechce tego wysyłac bo jest tylko do 1990 i zas powiedza ze cos kombinuje.
Tak ciężko jest do nich zagadać na chacie i wyjaśnić? Masz to wypełnić, wydrukować, podpisać, zeskanować i im wysłać. Mi zaakceptowali to po niecałej godzinie. A jak nie wyślesz to Ci nie wypłacą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom