>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

25 Usd +100 Usd Absolute Poker

M 0

maksiu78

Użytkownik
Ma kilka pytan odnośnie tej promocji Absolute Poker (czekałem na te 25$ ponad 3 tygodnie).
Dostałem od nich w koncu 25$
Mam w tej chwili 72 punkty Fame i pare $.
Ile w tej chwili moge z tych pieniędzy wypłacic?
Czy jest wymagana ilosc punktow do zdobycia by zlecić wypłate?
Jesli tak to ile?

Mam tez mały problem-kiedy chce wejsc do cashier,okienko w sekundzie mi sie zamyka.
 
G 0

godel

Użytkownik
The decision to award the free bankroll is in Absolute Poker’s discretion. Their decision is final. The initial funds may take as long as 72 hours to appear, but most will be ready to play within 48 hours of starting the process. Players must play a total of 300 raked hands before withdrawing or transferring funds.
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
The decision to award the free bankroll is in Absolute Poker’s discretion. Their decision is final. The initial funds may take as long as 72 hours to appear, but most will be ready to play within 48 hours of starting the process. Players must play a total of 300 raked hands before withdrawing or transferring funds.
Dzieki,juz sie dowiedziałem:
Mnie powiedzieli,ze nie 300 raked hands a 1500 (mam ponad)

Jeden dzien support pisze,ze bez depo wypłace,nastepnego,ze po min.wpłacie 10$


Do cashiera wchodze przez https://www.absolutebanking.com/MNBR/common/login

Dzieki za pomoc :spokodfhgfh:
 
G 0

godel

Użytkownik
9 zlozylem podanie ;d dzis o 3;15 ostalem maila ze wyslali do absolute zgloszenie ;d a teraz patrze i jest kaska :d promo na $ !:d ide obracac
 
G 0

godel

Użytkownik
50$ masz w bonusie;d
za kazde 100pkt uwalnia sie 5$
zeby uwolnic caly bonus musisz ubic 1000 pkt xDDDDDDDDD
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
Dokładnie

Tylko ze im wyzszy masz status (brąz,silver,gold...) tym szybciej Ci te pkt leca.
Brakuje mi 50 pkt do gold,wiec jeszcze nie wypłacam.
Wypłacic mozna w kazdej chwili na mb,netka,karte itp po minimalnym depo 10$ i rozegraniu 1500 rozdan (takie info dostałem od nich mailem)
Przelew do banku mozna zlecic od razu,ale...koszt tej operacji to 50$
Mysle,ze w piątek zlece wypłate na mb,wiec napisze czy obyło sie bez problemow.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Trzeba kartę rejestrować? Bo przy rejestracji na Absolute odsyła do kroku 3, gdzie należy dokonać depozytu. Zamknąłem to okno i chyba mam już zrobione konto real cash, tak?
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
Trzeba kartę rejestrować? Bo przy rejestracji na Absolute odsyła do kroku 3, gdzie należy dokonać depozytu. Zamknąłem to okno i chyba mam już zrobione konto real cash, tak?
Zrobiłem przy rejestracji dokładnie tak jak Ty i kasa doszła,więc pewnie masz juz konto w real money
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
a Tobie po jakim czasie doszedł bonus?
Tzn chodzi Ci o te początkowe 25$?
Po 3 tyg. od rejestracji.
(bonus 50$ dostałem razem z tymi 25$)

Zapytam sie jeszcze,czy te 850 pkt FAME musze zdobyc w ciągu miesiąca,czy nie ma okreslonego limitu czasu.
Jesli nie ma,to nie bede wypłacał i sprobuje dobic do tych 850,za ktore dostane dodatkowo 50$ od &quot;nodeposit&quot;
 
Do góry Bottom