>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

25 Usd +100 Usd Absolute Poker

M 0

maksiu78

Użytkownik
wypłata od 300 rake hand? i do wypłaty potrzebny depozyt?
Musisz wpłacic przez mb,netteler lub karte min 10$ i odczekac 48 godzin po wpłacie,jesli chcesz wypłacić.
Jest mozliwość wypłaty bez wczesniejszego depozytu przelewem do banku,ale opłata 50$ wiec sie nie opłaca.

Wieczorem bede zlecał (48h od wpłaty)-jak dojdzie na mb to dam znac.
Mam ok 4000 rh

Nie wiem,czy 300 rh wystarczy do wypłaty.
Pytałem sie w mailu i dostałem odpowiedz:

&quot; NoDepositBonus.com Support &lt;[email protected]&gt; 8 maja 2009 08:08
Do: xxxxxxxxx &lt;xxxxxxx@xxxxxxx&gt;

Hi Xxxxx,

You need to play 1500 raked hands to withdraw any cash from Absolute Poker.

Good luck. It sounds like you are doing well!

Keith&quot;
 
schu 0

schu

Użytkownik
w absolutebanking.com a dokladnie w kasjerze pokera w zakladce &quot; account info&quot;

&quot; Absolute Poker Nickname&quot; - to jest moj login (czyli mail) czy nick ktory jest widoczny przy stoliku?
prosze o szybka odpowiedz bo nie wiem co wpisac na stronie sponsora
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
Sorry moje niedopatrzenie ;)

Points Balance 18.00 daleko mi do 1500 ????
Znow zle patrzysz:
18.00 to pkt Fame,nie RH (jak uzbierasz 850 to dostaniesz dodatkowo 50$)

W statystykach,przy stoliku masz napisane,ile zagrałes rąk itd

****************************
edit

18.V. wpłaciłem depozyt,20.V. zlecona wypłata o 17:00,dzis o 14:40 kasa na mb ✅ ($ mb policzył mi po 3,11zł :-? )
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dla pewności:



RH to jest to co zaznaczyłem w kółeczku?

I jeszcze dwa pytania:

1. Czy po wypłacie bonus się anuluje czy mogę dalej grać i zdobywać potrzebne punkty do uwalniania bonusu?

2. Czy są jakieś ograniczenia czasowe? Tzn czy mam jakiś limit czasu na wypełnienie bonusa?
 
P 12

polak13

Użytkownik
dobra zrobiłem konto to teraz mam czekać aż mi bonus psześlą czy gdzieś jeszcze jakiegoś maila wysłać ? pozdro
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
rh-czyli 1500 rozdan wystarczy??cos nie daje wiary?
To napisz do nich i zapytaj o [email protected]
Szybko odpowiadają.

Rozegrałem duzo wiecej rozdan niz tez 1500,bo chciałem uwolnic jeszcze ten bonus 50$ i kolejne 50$ za 850 pkt fame,ale z tym juz było cięzko,więc sobie darowałem.

Piszcie na [email protected] jezeli macie pytania.
Ja dostałem odpowiedz,ze wystarczy 1500 rozdan.
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
A ja mam takie pytanie, tam jest napisane że chcą skan prawa jazdy lub paszportu, mogę wysłać skan dowodu (tylko przód)?
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Ale tam na tej stronie można wysłać tylko jeden plik. A ja miałem ten skan w dwóch. I nie wiecie czy mogą robić problemy z tego powodu ze wysłałem tylko przód. A może wyśle do nich na maila przód i tył ? Jak tak to bym prosił zeby go ktoś tutaj zamieścił. z Góry dzieki
 
Do góry Bottom