>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 4.04-9.04.2012

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP

W świątecznej kolejce T-Mobile Ekstraklasy na pierwszy plan wysuwa się mecz Legii Warszawa z Ruchem Chorzów. Każdy z pewnością ma swojego faworyta w tym spotkaniu. W Wielką Sobotę o 13:30 drużyny ścisłej czołówki tabeli zmierzą się w meczu, który może mieć kluczowe znaczenie dla losów Mistrzostwa Polski w tym sezonie. Mecz może mieć różne oblicza. Lider tabeli zdaje sobie sprawę, że wygrywając to spotkanie pozbędzie się jednego z najgroźniejszych konkurentów do czołowych miejsc w lidze. Goście liczą na tytuł i niezwykle cenne punkty uzyskane w potyczce z zespołem ze stolicy mogą być na wagę złota. Ja bym najbardziej skłaniał się ku remisowi w tym spotkaniu. Zarówno jedni jak i drudzy wiedzą, że najmniejszy błąd może ich kosztować bardzo wiele. Jesienią w Chorzowie Legia okazała się lepszym zespołem i po trafieniu Danijela Ljuboji wygrała 1:0. Warto jednak pamiętać, że ostatnie spotkanie tych zespołów w Warszawie zakończyło się niespodziewaną wygraną Ruchu 3:2. Z jednej strony kusi over, z drugiej under, więc w przypadku bramek może być loteria. Trudno ugryźć to spotkanie. Najsprawiedliwszy wydaje się remis. Po prostu żadna z ekip na dzień dzisiejszy nie wydaje się lepsza od drugiej. Choć ucieszę się na wieść o zwycięstwie Królewskich ;)
Typ: rezultat po 1 połowie - X

Kurs: 2.00

Typ: X ⛔
Kurs: 3.50


 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Legia - Ruch 2
Mecz na szczycie, hit kolejki, który być może przesądzi o losach mistrzowskiego tytułu. Chociaż równie dobrze można ująć, że znowu będzie kit, że o niczym nie przesądzi... Ile razy to już w tym sezonie &quot;przeciąg trzaskał złudzeniami&quot;? Nie wiem czego się spodziewać w sensie poziomu meczu i ewentualnego wpływu wyniku na końcowy rozrachunek. Chłodna kalkulacja podpowiada o wyrównanych szansach. 50/50. Legia mocny skład, własne boisko, a Ruch ładna, równa gra i wyrównana kadra. Szczerze powiedziawszy to najmocniej przemawia do mnie scenariusz o jednej bramce i to dla &quot;Niebieskich&quot;. Kontratak, a może stały fragment gry? Tego nie wiem. Wątpię, aby Legia ruszyła mocno na Ruch i postawiła wszystko na jedną kartę. Stawka zbyt duża, przeciwnik zbyt silny. Oba zespoły spotkają się w finale Pucharu Polski. Przynajmniej wszystkie znaki na niebie i ziemi (pozdrawiam Andrzeja Borowczyka) wskazują, że tak będzie. Legia i Ruch zadecydują o dwóch najważniejszych trofeach. Ale nikt nie powiedział, że ot tak &quot;podzielą się&quot; fifty-fifty.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Wisla Kraków
Typ: Jagiellonia
Kurs: 2,45
bet-at-home

Ostatni mecz Wielkiej Soboty to pojedynek pomiędzy Jagiellonią Białystok a Wisła Kraków. Dla mnie te spotkanie może być ciekawsze niż nawet zapowiadany na szlagier kolejki pojedynek Legii Warszawa z Ruchem Chorzów. Mam też nadzieję że podopieczni Tomasza Hajty zdobędą w tym spotkaniu komplet punktów. Biała Gwiazda nie jest już to sama drużyna co kiedyś. Przegrała półfinałowy mecz z Ruchem Chorzów aż jeden do trzech. W lidze już maja małe szanse na zdobycie miejsca premiowanego awansem do europejskich Pucharów. W dzisiejszym spotkaniu zagra z mocno przetrzebioną obroną. Nie wystąpią Chaves, Jaliens, Jovanovic, Bunoza i Czekaj zatem wszyscy to defensorzy. Wielce prawdopodobny jest występ debiutanta osiemnastoletniego Alana Urugi co nie wróży nic dobrego szeregom obronnym. Innym faktem który przemawia za &quot;Jagą&quot; to że kilku graczy wie że opuszczą klub by ratować finanse klubowe. napewno odejdzie Melikson zapewne Biton, Nunez, Jirsak i Diaz też odejdą. Więc to że sa to ich ostatnie chwile w klubie nie będzie stanowić motywacji. I jeszcze brak wypłacalności wobec zagranicznych &quot;gwiazdeczek&quot;. Tyle o gościach. Jagiellonia pod wodzą Hajty gra dobry futbol. Ostatnie ich dwa domowe spotkania to komplet punktów. Wygrane z Lechem Poznań dwa do zera i z Widzewem Łódź cztery do jednego. Zatem ja liczę na zwycięstwo &quot;Pszczółek&quot; i i rozniesienie &quot;gwiazdeczek&quot; grających w Wiśle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Śląsk wraca na &quot;stare śmieci&quot;, więc pora na zwycięstwo, które ucieszy i tych z zachodu i braci ze Wschodu i tych z południa z nożami i sympatyków śledzi znad morza, więc już jest 1 argument : Śląsk musi ????
No ale poważnie : borykający się z problemami zarówno sportowymi, jak i tymi &quot;na górze&quot; Śląsk zajmujący 3.msce podejmuje 13.GKS Bełchatów.
Śląsk (13-3-8 bramki 38:27) odkąd przeniósł się z Oporowskiej na nowy stadion stracił atut własnego boiska, co można zauważyć w statystykach.
Z 5 ostatnich spotkań na Euro Arenie wygrali raptem jedno - ostatnie z Cracovią 3:0.
W ogóle w ostatnich 5 meczach Wrocławianie zdobyli raptem 4pkt (ww.wygrana i remis w wygranym spotkaniu z Widzewem).
Mimo tego mają tylko 3pkty straty do liderującej Legii, więc wszystko jeszcze jest możliwe...
Bełchatów (6-7-11 bramki 28:29) pod względem statystyk jest najgorszym zespołem na obcych boiskach - 1-3-8 bramki 7:15.
W tabeli mają 4pkty przewagi nad strefą spadkową.
Oporowska = TWIERDZA WROCŁAW = 3PKT = 1.95✅ Unibet;)
Tu też o tym meczu
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Typ: Ruch Chorzów
Kurs: 4,10
bwin

Dzisiaj przy łazienkowskiej dojdzie do szlagieru tej kolejki. Zagra liderująca w tabeli Legia Warszawa z chorzowskim Ruchem. Moim zdaniem wynik tej konfrontacji może mieć duże znaczenie w wywalczeniu tytułu mistrzowskiego w tym sezonie. Obie te ekipy zagrają ostrożnie bo utrata wszystkich punktów może wiele zmienić w końcowym układzie tabeli. Niby za gospodarzami przemawia atut boiska ale mnie to nie przekonuje. W ubiegłym sezonie Legia przegrała przecierz u siebie z &quot;niebieskimi&quot; dewa do trzech. W obronie gospodarzy zabraknie kilku zawodników. Za kartki pauzują Jakub Rzeźniczak, Artur Jędrzejczyk i Janusz Gol. Z kolei kontuzja eliminuje z gry Inakiego Astiza. Dodatkowo Maciej Skorża oglądal będzie swoich podopiecznych z trybun co jest konsekwencją kary za ostatni mecz z Wisłą Kraków w którym to sędzia usunął z boiska dwóch graczy Legii. Ruch do Warszawy przyjedzie jedynie bez pauzującego za kartki Żeljko Djokicia. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji Waldemara Fornalika. Gotowy do gry powinien być między innymi Gabor Straka, który ostatni zmagał się z grypą żołądkową. Ja myślę że mecz zakończy się zwycięstwem gości.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
:

Dla mnie osobiście gospodarze są faworytem tego meczu. Legia w ostatnich 3 meczach zaliczyła 3 remisy z rzędu co nie zdarza się często ekipie z Warszawy, a licząc mecz pucharowy z Gryfem daje to 4 remisy pod rząd! Kibice są &quot;głodni&quot; zwycięstwa. Piłkarze Legii wiedzą o tym jak i o tym, że ten mecz może w dużym stopniu zadecydować o mistrzostwie. Legia gra na swoim terenie bardzo przyzwoicie. Wygrali 6 meczy, 3 zremisowali i 2 przegrali.Obecnie mają passę 8 meczy bez porażki na swoim terenie. Co ciekawe Legia w ostatnich 8 meczach w Warszawie stracili tylko ... 1 bramkę! Ostatni mecz na swoim terenie legioniści przegrali 10 września 2011 z Podbeskidziem.
Ruch Chorzów z kolei to drużyna własnego boiska. Wysokie miejsce w tabeli zawdzięczają wynikom w Chorzowie: 8 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki (w tym jesienna porażka z Legią 0:1). Na wyjazdach nie jest już tak kolorowo, bilans 5:4:3. Moim zdaniem dzisiaj rewelacja rozgrywek przegra z Legią. Takie mam odczucia dotyczące tego meczu. Stawiam na skromne, jednobramkowe zwycięstwo ekipy z Warszawy.
Legia @ 2.00 ✅
DW 1:0 @ 6.00
⛔
Czerwona @ 4.00 ✅
 
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik


Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów

Ja dziś swoje talary powiezie też ekipie z Wrocławia , który wraca dziś na swój stary stadion na Oporowską gdzie naprawdę potrafią grać i jest to ich małą twierdza czego nie można powiedzieć o tym nowym stadionie gdzie po prostu grają fatalnie . Śląsk jak gra w ostatnich meczach każdy widzi porażki z Lechem 1:0 i Polonią 3:0 chluby nie przynoszą , ale czas wrócić do wygrywania a dziś przeciwnik do tego idealny moim zdaniem po 1 : Bełchatów słabo prezentuje się na wyjazdach 1-3-8 , 7:15 w bramkach po 2 : do tego dziś bez :

Tyle tylko, że w drużynie są spore problemy kadrowe. Za czerwoną kartkę w meczu z Lechią Maciej Wilusz został zdyskwalifikowany na dwa spotkania, zaś z powodu czwartej żółtej kartki do Wrocławia nie pojedzie Tomasz Wróbel. Do tego kontuzjowany jest Maciej Szmatiuk, a z powodu choroby nie zagra Mate Lacić.
Śląsk jeszcze szans na mistrzostwo nie stracił bo traci tylko 3 punkty do Legii i dziś po prostu musi wygrać Bełchatów też ma nóż na gardle bo po słabszych meczach ma tylko 4 punkty przewagi na strefą spadkową , ale ja wierzę , że to właśnie Śląsk dziś odniesie zwycięstwo na pewno trener Lenczyk zrobi kilka zmian w składzie i odpowiednio zmobilizuje swój zespół ...

Podsumowując : Śląsk Wrocław @ 1.95 | 4/10 | unibet ✅ ✅
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Oczywiście moje posty przedmeczowe bez argumentów okazały się trafne. Jak widać, nie tylko statystyki i obecna forma decydują o tym, kto wygrywa spotkania, a potem trofea. Zasmucił mnie sędzia, jakoś tak sprawiedliwie (dosyć) sędziował, a miał podobno trochę pomóc Legii (wspieranej przez PZPN), no ale cóż, MOŻE ZA TYDZIEŃ. Drużyna stołeczna zrobiła duży krok w kierunku upojnej nocy na warszawskiej Starówce, ale lepiej, żeby nie przytrafiły się dwa małe wstecz.
To jednak MY jesteśmy Legia Warszawa i to MY idziemy po mistrza :cool:
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Fabik10
Co jak co ale godzina dodania postu Ci się udała ???? )))
To jednak MY jesteśmy Legia Warszawa i to MY idziemy po mistrza !!!
Moje posty zostały skasowane przez moderatorów z Chorzowa ....
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
ciesz się że ciebie nie wykasowali, mamtalent (L)egionista czy jak ci tam...
fabik z tego co pamiętam pisałeś minimum o jakimś remisie, to że wy to Legia w tym to multikonto wyżej zza monitora to można sobie podyskutować w gronie własnych kibiców na forum klubowym, i tam licytować kozactwo stażem czy ilością wyjazdów, brak konkurencji w regionie świat deczko przesłania.Nie wiem czy wiecie ale jest kilka bardziej utytułowanych klubów od Legii, jak zdobędziecie majstra braknie wam pięciu do dzisiejszego rywala.Mi się osobiście rzygać chcę jak czytam coś takiego tutaj, sam czasem byłem stronniczy co do wyników ale bez jaj, takiej megalomani nigdy tu nie prezentowałem.Kto ma ochotę czytać że wy to Legia, że zbiorą moc jak Power Rangers i zniszczą rywala?Przecież pryzmatem poprzednich meczów nikt nie był w stanie wyróżnić żadnego pozytywu i mowa tu o przebiegach spotkań a nie statach.Legia zagrała przyzwoicie, Ruch się rozsypał i tyle można powiedzieć na temat tego spotkania.Za tydzień będzie że Legia wygra bo zagrała ostatnio dobre spotkanie, co z tego że resztę do dupy, jak ponownie potraci punkty to sędzia.A to że idziecie na mistrza to idziecie, mało chyba można za to zarobić, jak ktoś w ogóle jeszcze kursy wystawia.
Nie żebym zabraniał się cieszyć czy coś, ale taka owsianka bez umiaru to temat do HP raczej, tu bardziej aspekty sportowe lub odniesienia, suche wróżby w temacie kasyna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 606

wanderlei

Użytkownik
TommyTSW
Widze ze nazwa Legia dziala na Ciebie jak plachta na byka ????
Legia zagrała przyzwoicie, Ruch się rozsypał i tyle można powiedzieć na temat tego spotkania.Za tydzień będzie że Legia wygra bo zagrała ostatnio dobre spotkanie, co z tego że resztę do dupy, jak ponownie potraci punkty to sędzia.A to że idziecie na mistrza to idziecie, mało chyba można za to zarobić, jak ktoś w ogóle jeszcze kursy wystawia.
Legia zagrala jak dla mnie srednio , rozsypala to sie Wisla jakies 5-6 spotkan temu.
Za tydzien Legia bedzie ze wygra bo wygra jak to zawsze z Widzewem a do dupy to jestes Ty piszac tutaj jakies farmazony bo Ci pewnie kupon nie wszedl :p
Jakbys zauwazyl to tutaj w temacie Liga Polska wiekszosc typow jest opierana na podstawie ostatniej kolejki i tak tez bylo w przypadku meczu Legia - Ruch gdzie graliscie na zespol z Chorzowa.
A co do pójscia na mistrza to zapewne wiele wiecej placa na Wisle no ale kto normalny by na to postawil ????
Podyskutowac jednak mozna tez i na forum bo od tego jest , wazne by tylko zachowac rozwage a Ty tutaj prezentujesz chlopak ze tak powiem biede ...
Pozdro i sie nie spinaj za tydzien Wy tez bedziecie miec 3 punkty(moze)
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Drogi TommyTSW ( mimo wszystko z wielkiej, prawda):
fabik z tego co pamiętam pisałeś minimum o jakimś remisie
pisałem, że Legii będzie ciężko o zwycięstwo i że remis to wynik minimum na dziś, nie pomyliłem się
Przecież pryzmatem poprzednich meczów nikt nie był w stanie wyróżnić żadnego pozytywu i mowa tu o przebiegach spotkań a nie statach.Legia zagrała przyzwoicie, Ruch się rozsypał i tyle można powiedzieć na temat tego spotkania.
tu bardziej aspekty sportowe lub odniesienia, suche wróżby w temacie kasyna.
Moje &quot;suche wróżby&quot; okazały sie trafne. Jak widać forumowi mędrcy, którzy po obejrzeniu kilku spotkań Ruchu i meczu Legii z Arką (bo był w TVN Turbo) postawiliby miliony na Ruch, BO FAJNIE GRA PIŁECZKĄ I SOM DRUŻYNOM, byli w błędzie. Pragnąłem w moich przedmeczowych postach pokazać, że nie tylko to sie w piłce liczy i instynkt mnie nie zawiódł, a po meczu moje słowa potwierdził Waldemar Fornalik:
O sile Legii świadczyli dziś jej doświadczeni gracze – Michał Żewłakow i Tomasz Kiełbowicz. Trzeba im pogratulować i zobaczyć ile znaczy doświadczenie.
Prosze bardzo.
Polecam takie suche wróżby.
A megalomania to celowe prowo ofc. widać udane :]
e// zwykle nawet nie podsumowałem typów na forumku, bo miałem to w dupie, ale przed mi cisnęli to się odwinąłem, proste
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ale o czym ty Fabik mówisz? Chyba nikt tu nie podawał suchary na Ruch, przeważnie każdy pisał że mecz NO bet i tylko z tego że Legia ma potencjał ale jak dotąd grała do dupy inaczej poszły by śmiałe typy na Ruch.Parę typów z tego co widać jest konkursowych więc nawet nie czytam.
Ja to w ogóle nie miałem ochoty wtrącać się w tą dyskusję i nie wtrącałem, przechwałki po meczu są trochę poniżej pewnego pułapu i tyle.Tylko chyba Legioniści byli tacy pewni wyniku bo kto postronny by na L postawi patrząc na nich w tym roku?Paradoks w typie i tyle, a kurs jak kurs masę tu takich pada (value przed meczem to jednak nie było)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ale o czym ty Fabik mówisz? Nikt tu nie podawał suchary na Ruch, przeważnie każdy pisał że mecz NO bet i tylko z tego że Legia ma potencjał ale jak dotąd grała do dupy inaczej poszły by śmiałe typy na Ruch.
Ja to w ogóle nie miałem ochoty wtrącać się w tą dyskusję, przechwałki po meczu są trochę poniżej pewnego pułapu i tyle.
W Polsce panuje głupia moda na napinanie się. Wielu osób nie obchodzi to co dzieje się na boisku - mają to gdzieś. Co innego jest, gdy drużyna wygra. Wtedy cała armia napinaczy rusza na wszystkie fora pokazując swoją wielkość. Tu merytoryczna dyskusja przeważnie nie ma sensu. &quot;Nie masz racji, bo to ja mam rację.&quot;
Fabik szydzisz z kogoś kto napisze, że Ruch to dobra ekipa. Czy to odbiega w jakimś stopniu od prawdy ? To jedna z najrówniej grających drużyn w całej tej Ekstraklasie. Reprezentują pewien poziom i pomimo skromnego budżetu ta drużyna w tym sezonie jak i w poprzednim pokazuje pazur. Wy (kibice Legii) patrzycie na to tylko z jednej strony. Z kimkolwiek Legia by nie grała to dla Was i tak zawsze będą mega faworytami, a inne ekipy to wypasione wsiuny. Więcej merytorycznej dyskusji, bo po meczu każdy jest mądry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
pisałem, że Legii będzie ciężko o zwycięstwo i że remis to wynik minimum na dziś, nie pomyliłem się
Nie no, rewelacja. Rzeczywiście jesteś &quot;fachura&quot;, aż nie ma drugiego takiego na forum :jezora:. &quot;Remis to wynik minimum na dziś&quot; ???? napisałeś oczywistą oczywistość, przecież tak bardzo ciężko jest wpaść na to, że drużyna gospodarzy, a co więcej lider, gra u siebie z vice liderem przede wszystkim o to, aby nie stracić arcyważnych punktów, a jeśli się uda to uzyskać komplet ???? ????. Obejrzyj kolejny mecz w TV, przecież masz pakiet C+, posłuchaj co mówią w studiu i przelej to na forum ????. Ale co ja tam wiem, przecież to ty jesteś znawca (ty z małej nieprzypadkowo, bo są kibice i napinacze wieszaku ????). Bez odbioru.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Na razie 5/5 zwycięstw gospodarzy. Należy więc patrzeć w kierunku gości, mimo że w pozostałych 3 meczach tej kolejki ciężko o faworyta grającego na wyjeździe.
W derbach jak w derbach. Poszukam czystego remisu. ŁKS desperacko potrzebuje punktów, Widzew gra o pietruchę do końca sezonu. Ostatnie trzy mecze RTSu to porażki. Poza tym chęć rewanżu za bolesną porażkę u siebie.
Na razie póki co też mało goli. 1/5 over 2,5 gola.
W derbach się ich dużo nie spodziewam. Jeśli faktycznie padnie wynik underowy, poszukam go w dwóch pozostałych meczach. W Gdańsku overek wyceniają ~2.4, w Kielcach ~2.5. Wg mnie value.
Tym bardziej Lech, który zaczął grać systemem 4-4-2 i po serii meczów z małą ilością goli, w końcu zaczął sam strzelać a i tracić lubi. Kontuzjowany jest Arboleda.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Poza tym - Rudnev strzeli. Expekt wystawił 4.05, gdzie Betclick ma 2,25, a Unibet 2,6.
Łotysz chyba wychodzi z dołka. W Kielcach murawa ok.
--
Poczekam jeszcze na oficjalne składy. Jeśli w 11tce znajdzie się Możdżeń (ostanio z Cracovią grał i zanotował dobry występ), to poszukam zakład na kartkę dla niego. Młody nie odpuszcza, lubi łapać upomnienia. W Kielcach na pewno będzie mecz walki. Oby Unibet czy Tobet wystawił zakłady na kartki.
 
Z 631,8K
Korona -Lech 2
Mysle ze Lech wszystko co najgorsze ma zasoba i ostatnio spisuje sie coraz lepiej i jeszcze niestracil szansy na powalczenie o europejskie puchary.Napewno Korona jest groznym przeciwnikiem szczegolnie na swoim stadionie ale zdecydowanie wiecej indywidualnosci w swoim skladzie posiada lech Poznan i powinien odniesc skromne jednobramkowe zwyciestwo.stawiam ze wlasnie Rudnev przesadzi o rezultacie tego spotkania i strzeli decydujaca bramke na wage trzech punktow
 
femexi 4

femexi

Użytkownik
Czy w 25 kolejce padnie wg jakis remis ? Myślałem ze Wisła zremisuje i ślask ktory dostał karny ... ŁKS, Lechia LEch kto da na X ?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Czy w 25 kolejce padnie wg jakis remis ? Myślałem ze Wisła zremisuje i ślask ktory dostał karny ... ŁKS, Lechia LEch kto da na X ?
Dla mnie najbliżej remisu będzie w meczu łódzkich ekip. Derby jak to derby rządzą się swoimi prawami, jednak każdy będzie chciał tutaj wygrać, lecz ŁKS jak powszechnie wiadomo nie jest jakąś mocną drużyną, więc będą chcieli przynajmniej nie przegrać na własnym terenie przed własną publicznością. Takie moje skromne zdanie ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom