>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 kolejka T-Mobile Ekstraklasy (20.03 - 22.03.2015)

G 22

geograf_pl

Użytkownik
Wisła - Cracovia @ 1 - 2,05 ✅
Solidny mecz przeciwko Legii, a teraz derby z Cracovią - coś w sam raz na przełamanie i wkroczenie na zwycięską ścieżkę. Na derby nie jest potrzebny efekt &quot;nowej miotły&quot;, który... i tak może dodatkowo zadziałać.
Cracovia na kolanach, rozbita przez drugoligowca ze Stargardu Szczecińskiego w dwumeczu pucharowym. Czy drużyna będzie wstanie poddźwignąć się i zawalczyć z Wisłą o punkty? W mojej opinii nie. Wiśle był potrzebny dobry mecz i taki zagrali w Warszawie, powinno to ich pchnąć do odniesienia wygranej. Stilić, Brożek czy wracający po pauzie za kartki Głowacki powinni poprowadzić gospodarzy do zwycięstwa.
Gra Cracovii wygląda słabo i mimo iż pokonali np. 3:1 Piasta, to nie wróże im niczego dobrego w tym meczu. Jendrisek póki co rozczarowuje, a przyciśnięta do muru obrona będzie się gubiła. Gram na Wisłę
Lechia - Górnik @ 1 - 1,95 ✅
Trio Wojtkowiak-Wawrzyniak-Mila już przynosi wymierne korzyści dla Lechii. Drużyna skrupulatnie gromadzi punkty i pnie się w górę ligowej tabeli. Czas na pojedynek z Górnikiem w meczach, którego pada mnóstwo goli. Górnicy grający teoretycznie bez klasycznego napastnika - strzelają mnóstwo goli m.in dzięki kreatywnej linii pomocy. Jednakże mocno gubią się w obronie np. mecze ze Śląskiem czy Podbeskidziem.
Lechia w obronie wygląda bardzo dobrze. Ciekawą postacią wydaje się Gerson, który wskoczył w miejsce Bougaidisa. Do tego szeroki wachlarz rozwiązać w ofensywie, gdzie wymiennie grają Colak - Friesenbichler, a na skrzydłach akcje napędzają Makuszewski i Grzelczak lub Bruno Nazario. Solidna obrona Lechii zatrzyma atak Górnika, a któraś z opcji ofensywnych gospodarzy przełamie niefrasobliwą obronę Zabrzan i... Lechia wygra ! ????
Pamiętaj na przyszłość, iż przy typach i kursach podajemy bukmachera. // edit M-O
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
thejet 2K

thejet

Użytkownik
22/03/2015 15:30 CET
Piast Gliwice - Korona Kielce over 2.5
2.13 (Pinnacle)
5/10

Korona ma w tym meczu obrać ofensywny styl, który ma ich zaprowadzić do zwycięstwa. Mają pressować od samego początku na połowie Piasta, a tym drugim może to pozwolić na kontry. Piast na własnym podwórku jest silny w ataku i może dziś zapakować 2-3 bramki. Sądzę, że to będzie ofensywny mecz, w którym będzie wiele okazji do bramek.

22/03/2015 18:00 CET
Lech Poznan - Legia Warszawa DNB
2.15 (Pinnacle)
5/10

Dla mnie to jest 50-50% mecz. Legia prawdopodobnie będzie mogła w tym meczu grać z kontrataku, w którym na warunki Ekstraklasy ma dwóch szybkich i dobrych graczy skrzydłowych - Żyro i Kucharczyka. Na szpicy powinien zagrać Orlando Sa, który jest lepszy od starego i już nie strzelającego bramek Marka Saganowskiego. Lech ma problem z prawdziwym napastnikiem i Zaur Sadajew nie strzela tych goli dużo. Legii powinna wyjść jakąś kontra i dla mnie wygra 1:0
 
G 22

geograf_pl

Użytkownik
Mam pytanko u jakiego buka miałeś kurs 1,95 ?

nawet w Fortunie było maks 1,9
Mój błąd, nie podałem bukmachera. Kursy od bukmachera Totolotek. Moim zdaniem najlepszy z tych legalnie działających na rynku. Gram u nich często Ekstraklasę, bo dodają te 12 - 13 % do wygranej (w ramach Bonus King).

screen do jednego z weekendowych kuponów. Kursy zarówno na Lechię jak i na Wisłę grane w dniu meczu:

 
Do góry Bottom