>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

25 kolejka T-Mobile Ekstraklasy (20.03 - 22.03.2015)

G 22

geograf_pl

Użytkownik
Wisła - Cracovia @ 1 - 2,05 ✅
Solidny mecz przeciwko Legii, a teraz derby z Cracovią - coś w sam raz na przełamanie i wkroczenie na zwycięską ścieżkę. Na derby nie jest potrzebny efekt &quot;nowej miotły&quot;, który... i tak może dodatkowo zadziałać.
Cracovia na kolanach, rozbita przez drugoligowca ze Stargardu Szczecińskiego w dwumeczu pucharowym. Czy drużyna będzie wstanie poddźwignąć się i zawalczyć z Wisłą o punkty? W mojej opinii nie. Wiśle był potrzebny dobry mecz i taki zagrali w Warszawie, powinno to ich pchnąć do odniesienia wygranej. Stilić, Brożek czy wracający po pauzie za kartki Głowacki powinni poprowadzić gospodarzy do zwycięstwa.
Gra Cracovii wygląda słabo i mimo iż pokonali np. 3:1 Piasta, to nie wróże im niczego dobrego w tym meczu. Jendrisek póki co rozczarowuje, a przyciśnięta do muru obrona będzie się gubiła. Gram na Wisłę
Lechia - Górnik @ 1 - 1,95 ✅
Trio Wojtkowiak-Wawrzyniak-Mila już przynosi wymierne korzyści dla Lechii. Drużyna skrupulatnie gromadzi punkty i pnie się w górę ligowej tabeli. Czas na pojedynek z Górnikiem w meczach, którego pada mnóstwo goli. Górnicy grający teoretycznie bez klasycznego napastnika - strzelają mnóstwo goli m.in dzięki kreatywnej linii pomocy. Jednakże mocno gubią się w obronie np. mecze ze Śląskiem czy Podbeskidziem.
Lechia w obronie wygląda bardzo dobrze. Ciekawą postacią wydaje się Gerson, który wskoczył w miejsce Bougaidisa. Do tego szeroki wachlarz rozwiązać w ofensywie, gdzie wymiennie grają Colak - Friesenbichler, a na skrzydłach akcje napędzają Makuszewski i Grzelczak lub Bruno Nazario. Solidna obrona Lechii zatrzyma atak Górnika, a któraś z opcji ofensywnych gospodarzy przełamie niefrasobliwą obronę Zabrzan i... Lechia wygra ! ????
Pamiętaj na przyszłość, iż przy typach i kursach podajemy bukmachera. // edit M-O
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
thejet 2K

thejet

Użytkownik
22/03/2015 15:30 CET
Piast Gliwice - Korona Kielce over 2.5
2.13 (Pinnacle)
5/10

Korona ma w tym meczu obrać ofensywny styl, który ma ich zaprowadzić do zwycięstwa. Mają pressować od samego początku na połowie Piasta, a tym drugim może to pozwolić na kontry. Piast na własnym podwórku jest silny w ataku i może dziś zapakować 2-3 bramki. Sądzę, że to będzie ofensywny mecz, w którym będzie wiele okazji do bramek.

22/03/2015 18:00 CET
Lech Poznan - Legia Warszawa DNB
2.15 (Pinnacle)
5/10

Dla mnie to jest 50-50% mecz. Legia prawdopodobnie będzie mogła w tym meczu grać z kontrataku, w którym na warunki Ekstraklasy ma dwóch szybkich i dobrych graczy skrzydłowych - Żyro i Kucharczyka. Na szpicy powinien zagrać Orlando Sa, który jest lepszy od starego i już nie strzelającego bramek Marka Saganowskiego. Lech ma problem z prawdziwym napastnikiem i Zaur Sadajew nie strzela tych goli dużo. Legii powinna wyjść jakąś kontra i dla mnie wygra 1:0
 
G 22

geograf_pl

Użytkownik
Mam pytanko u jakiego buka miałeś kurs 1,95 ?

nawet w Fortunie było maks 1,9
Mój błąd, nie podałem bukmachera. Kursy od bukmachera Totolotek. Moim zdaniem najlepszy z tych legalnie działających na rynku. Gram u nich często Ekstraklasę, bo dodają te 12 - 13 % do wygranej (w ramach Bonus King).

screen do jednego z weekendowych kuponów. Kursy zarówno na Lechię jak i na Wisłę grane w dniu meczu:

 
Do góry Bottom