>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

25 kolejka Premier League [11.-13.02 2017]

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP








Promocja w Sportingbet: Bonus 200 PLN!

Wygraj wyjazd na mecz Arsenal - Man. Utd - 2 bilety VIP + 1500PLN. Tylko u nas!
Wygraj 2 bilety na mecz Legia - Ajax i kieszonkowe na wyjazd! Tylko u nas!

Wydaje się, że liga startowała wczoraj a tu już 25 kolejka zmagań. Jak w każdej z nich jest kilka interesujących meczów. Najciekawszy z nich to niewątpliwie Liverpool - Tottenham. Jedni i drudzy muszą punktować walcząc o lokatę czołówce. Niezależnie od tego czy liczą na potknięcie Chelsea czy nie. Ciężki mecz czeka Artura Boruca, który będzie stawiać czoła Gabrielowi Jesusowi zaliczającemu wejście smoka do Premier League. Nasze oczy na pewno będą skierowane na drugiego bramkarza z naszego kraju. Fabiański i spółka podejmują u siebie mistrza Anglii notującego w lidze krajowej bardzo słabe wyniki. Najciekawiej jednak wygląda Turbo Grosik - jego debiut należał do bardzo udanych ale teraz przed nim ciężka przeprawa na Emirates. Będzie się działo!

Zapraszamy do dyskusji.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Swansea - Leicester​

Ultraważny mecz dla obu drużyn. Spotkanie o 6 punktów. Mimo, że dół tabeli to spodziewam się ciekawego widowiska. O Swans wypowiedziałem się dość szeroko przy okazji ich poprzedniego domowego spotkania przeciw Świętym KLIK. Praktycznie wszystko pozostaje aktualne. Chciałbym jednak coś dodać. Pierwsza kwestia to Sigurdsson, który w końcu wrócił na właściwe tory. Dwa ostatnie mecze to asysta i dwa gole w jego wykonaniu. Mogłyby to być nawet 3 gole gdyby w meczu z City Cabalerro nie wyjął tego okna w `48 minucie. No właśnie - mecz z City jest dość ciekawy. Gdy patrzysz na wynik myślisz, że Łabędzie stawiały opór ale tak naprawdę grali bardzo zachowawczo. Nic dziwnego bo nie rzucasz wszystkich sił i nie ryzykujesz kontuzji, na tak trudnym terenie jak Etihad kiedy za tydzień czeka Cię mecz o 6 punktów. A mimo to przy odrobinie szczęścia mogli zgarnąć jakieś punkty. Trzecia kwestia - dotychczasowe, domowe mecze o 6 oczek w wykonaniu gospodarzy to zwycięstwa. Szalone 5:4 z Crystal Palace i lajtowe 3:0 z Sunderlandem. Dwa tygodnie temu zgodnie z moimi oczekiwania pyknęli Soton i tu również spodziewam się zwycięstwa.

Leicester to temat rzeka. Przyznaję bez bicia, że jedyne całe spotkanie jakie zobaczyłem w ich wykonaniu to remis 0:0 z Arsenalem. Niemniej jednak wyniki, komentarze, skróty i śmieszki z Ranieriego mówią same za siebie. Na wyjeździe nie wygrali przecież ANI RAZU!!! Jedyne co ratuje ich twarz to Liga Mistrzów ale z tym też różnie może być. Ostatnia runda FA Cup to męczenie buły z Derby. Mimo, że wyszli rezerwami to fundowanie sobie dogrywki(dodatkowego meczu w terminarzu w sumie też) jest po prostu głupie.

Myślę, że maks co mogą wyciągnąć Lisy to remis. Będzie im jednak ciężko bo Swansea otrząsnęła się z &quot;postGaryMonkowych&quot; problemów a pamiętamy jak silni i przebojowi byli wcześniej. Dorzucam gola Sigurdssona. Wielokrotnie pisałem o tym, że jak ktoś jest w gazie to trzeba z tego korzystać. Kurs mnie satysfakcjonuje.

Swansea @2.45 ✅✅
Sigurdsson gol @2.60⛔ e: Gładko, szkoda Sigurdsson - asysta musi wystarczyć ????
bet365




Sunderland - Southampton​


Dwa tygodnie pisałem o problemach Southampton i z tego co się orientuję wszystkie pozostają aktualne(przynajmniej wg. flashscore). Pamiętam słowa bułeczki, który zawsze podkreślał, że Koty mają świetne rundy rewanżowe i taka jest prawda. Dla Moyesa i spółki mecz bardzo ważny. Goście z kolei nie dość, że grają średnie wyjazdy to jeszcze ich sytuacja w tabeli jest w miarę ok. Martwi mnie, że mogę być trochę podjarany po zwycięstwie Sunderlandu z Crystal Palace ale było to bardzo ważne spotkanie więc obie drużyny grały na 100%. Kursy zachęcają ale stawka delikatna.

Sunderland lub remis @1.80 bet365⛔
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Dla Suthampton rozgrywki ligowe kompletnie się posypały od boxing day i klęski z Tottenhamem. Od tego czasu rozegrali 7 meczów z czego aż 6 przegrali i komplet punktów zdobyli tylko grając u siebie z lisami. W efekcie o walce z czołówką mogą już tylko pomarzyć, a nad strefą spadkową mają póki co spokojny bufor 4 zespołów i 7 punktów.
Sunderland już przyzwyczaił w ostatnich sezonach do heroicznej walki o utrzymanie do ostatniej kolejki i w tym roku zapewne zobaczymy powtórkę z rozrywki. Ostatnio wyglądają jednak całkiem przyzwoicie. Wygrali wyjazd z Crystal Palace 0:4, a wcześniej zremisowali u siebie z Tottehamem. Myślę, że przynajmniej punkt rozbitym gościom powinni urwać.

Sunderland ah +0,5
1,88 w Pinnacle


Chelsea pewnie zmierza po tytuł i jest oczywistym faworytem tego starcia, ale spodziewam się tutaj bardzo ciężkiej przeprawy niebieskich. Burnley jest aktualnie zespołem środka stawki bez najmniejszych perspektyw na walkę z czołówką i póki co spokojną przewagą nad strefą spadkową.
Tylko bardzo ciekawym w ich przypadku jest to, że 28 z 29 punktów zdobyli grając przed własną publicznością! Pod względem domowej formy są 3 zespołem w lidze.
Dodatkowo notują też serię 7 kolejnych zwycięstw w domu bez podziału na rozgrywki. Wygrali u siebie m.in. z LFC, a Arsenalem i MC przegrali 1 bramką.
Dlatego też myślę, że Chelsea będzie cierpieć w tym meczu, ale jednak ostatecznie wymęczy skromne zwycięstwo.

Chelsea wygra 1 golem
3,5 w bwin
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Liverpool - Tottenham 1 DNB
Swansea - Leicester 1 DNB
Kurs: 2,54
Bukmacher: Bet365
✅
ANALIZA
Liverpool w końcu od ponad miesiąca ma równy tydzień przerwy. Nie ma się co oszukiwać jest to przerwa dla nich w tej sytuacji niezbędna. Dlaczego gram taki typ? Tylko i wyłącznie dlatego że tam jest Klopp. Gdyby był inny trener to odpuściłbym ten mecz. Klopp przez ten tydzień na pewno popracuje głównie nad sferą mentalną u zawodników. I właśnie dlatego że to jest Klopp, myślę że mu się to powiedzie. Nikt tak nie potrafi wpłynąć na swoich podopiecznych. Tylko jest jeden warunek. O ile jeszcze mu ufają zawodnicy ale myślę, że tutaj jeszcze na razie nie ma problemu. Także w końcu będzie miał pełny skład do dyspozycji – najważniejsze że z Mane, Coutinho. Spodziewam się kilka męskich słów w szatni, wyjścia na murawę i gryzienie trawy przez całe 90 minut.
Od 27 grudnia grając tylko co 3, 4 dni rozegrali dokładnie 12 meczów. W tym czasie Tottenham rozegrał tych meczów dokładnie 9. Tottenham miał tygodniowe przerwy między meczami (grali 8.01, 14.01, 21.01 i 28.01).
Trener w końcu po za treningami wyrównawczymi po meczach i treningami taktycznymi przed kolejnym meczem, kolejnymi godzinami spędzonymi w podróży, ma w końcu tydzień spokoju. Oczywiście ten sam czas na odpoczynek ma Tottenham. Myślę, ze umiejętności jedna i druga drużyna mają podobne. Jednak zdecydują morale i motywacja. Mam nadzieje, że kibice dadzą jeszcze ta jedną szansę trenerowi i będą tym 12-stym zawodnikiem. Także reasumując mam nadzieje że Liverpool zagra tak jak z Borussią Dortmund w ćwierćfinale LE w poprzednim roku gdzie do przerwy przegrywali 0-2 a w drugiej połowie wyprowadzili wynik na 4-3 i awansowali dalej. Wtedy kibice go pokochali, taką drużynę chcą oglądać i taką zobaczą!
Ranieri - stawiam, że to będzie drugi po trenerze Bayeru Leverkusen zwolniony trener po tym weekendzie. No cóż. O drużynie Leicester to już szkoda słów. Wszystko jest nie tak – tak określił ten sezon Ranieri. Ten sezon nie jest dobry od samego początku. Będziemy walczyć do końca. Mogę zagwarantować, że każdy piłkarz w tym momencie cierpi. To nie jest komfortowa sytuacja. Jesteśmy aktualnym mistrzem, a obecna sytuacja jest okropna, wstydliwa. Musimy się podnieść – dodał Kasper Schmeichel. Myślę że już tylko zmiana trenera może coś wstrząsnąć zespołem a i to nie gwarantuje sukcesu w postaci … utrzymania. Do utrzymania o którym piłkarze Leicester coraz częściej mówią brakuje jeszcze drugie tyle punktów a kalendarz jest na najbliższy miesiąc bardzo ciężki. W tym sezonie co rusz pobijają jakieś niechlubne rekordy. Tak było i po ostatniej kolejce. Zespół Claudio Ranieriego jest pierwszym klubem Premier League od 1986 roku, który w pięciu pierwszych meczach ligowych nowego roku nie był w stanie zdobyć gola.
Drużyna Swansea widać, że podniosła się mentalnie i piłkarsko po zmianie trenera. Myślę że to co prezentują od przyjścia Clementa wystarczy do pokonania tak zbitej psychicznie drużyny mistrzów kraju. Po zwycięstwie z Liverpoolem podniosło się morale w drużynie. Potem przyszłą wygrana nad Southampton i pechowy remis z Man City. Pod względem gry wygląda to dobrze. A na mistrza nie trzeba się dodatkowo motywować. Jest takie hasło „bij mistrza”, które wśród piłkarzy jest bardzo popularne i które dodaje dodatkowe siły. Bo nie ma to jak pokonać aktualnego mistrza. Stąd też myślę, że drużyna Leicester ni była na to przygotowana w tym sezonie. Każdy traktował ją jak mistrza kraju (zresztą słusznie) i grał przeciwko nim ze zdwojoną siłą czy ze zdwojoną motywacją. Tak samo podejdzie do tego meczu drużyna Swansea. Po tym meczu Leicester może wylądować w strefie spadkowej, drużyna pobije kolejny jakiś niechlubny rekord a Ranieri pożegna się z posadą (choć jest oficjalne stanowisko władz, że ma pełne poparcie i pozostanie na stanowisku menedżera, to niech dostana lanie ze 3-0 to zobaczymy to ich poparcie).
Wyniki:
2-0
2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 15

mynton

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 11.02. 18:30
Spotkanie: Liverpool-Tottenham
Typ: 2x
Kurs: 1.60

Bukmacher: bet365
Analiza:
Tottenham obok City to jedyny zespół który może zagrozić Chelsea w drodze do mistrzostwa. 5 ostatnich meczy dało im 11 pkt. Były to 3 zwycięstwa i 2 remisy, 4 czyste konta. Jedna z najlepszych defensyw w PL. Tworzą mnóstwo okazji strzeleckich chociaż czasem brakuje im szczęścia w wykończeniu. W meczach wyjazdowych zdarza im się częściej utracić czyste konto.
Liverpool jedzie na fali kryzysu. 5 ostatnich meczy to tylko 3 pkt. Dominują jeżeli chodzi o posiadanie piłki jednak ich kreatywność i łatwość zdobywania goli w porównaniu do ubiegłego roku mocno spadła. Brakuje im typowego snajpera i solidnej defensywy(2-3 czyste konta przez 24 kolejki).
Tak więc uważam że obecna dyspozycja nie pozwoli Liverpoolowi zwyciężyć tego spotkania.
Dla odważnych:
Tottenham zwycięży 3.40
Dokładny wynik 1-2 kurs 13.00


Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 13.02. 21:00
Spotkanie: Bournemouth-Manchester City
Typ: 2/2 ht/ft
Kurs: 2.10

Bukmacher: bet365
Analiza:
City jeszcze podejmuje walkę o mistrza. Zmierzy się w meczu wyjazdowym z drużyną o bardzo słabej defensywie. W ostatnim czasie podopieczni Pepa odzyskali pewność w ataku. Mecze rozpoczynają zdeterminowani, nastawieni na szybkie zdobycie gola. Myślę że tak będzie w tym przypadku a przewagi uzyskanej w pierwszej połowie nie oddają do końca meczu.
 
Z 783,2K
11.02.2017/16,00
West Ham - West Bromich
typ 1
kurs 2,25
Bet365
To będzie pojedynek drużyn które sąsiadują w tabeli.Gospodarze tego pojedynku West Ham jest teraz na 9 miejscu w tabeli z 31 punktami zdobytymi.Jednak ostatnio grają zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu.W ostatnich 5 spotkaniach odnieśli 3 zwycięstwa i 2 spotkania przegrali.w ostatnim meczu niespodziewanie pokonali Southampton na wyjeżdzie 3-1.Para ich napastników Antonio i Carrol są w stanie zaskoczyć każdego przeciwnika.West Bromich ich rywal w ostatnim pojedynku pokonał na swoim boisku skromnie 1-0 i teraz zajmują 8 miejsce w tabeli z 36 punktami.Napewno mają oni fajną drużyne ,ale w tym pojedynku przy pomocy własnej publiczności wygra West Ham.Za gospodarzami przemawia też to że dobrze grają w ataku pozycyjnym.Co prada często ostatnie pojedynki tymi drużynami kończyły się na boisku West Ham remisem ,ale teraz bęędzie inaczej i gospodarze wygrają⛔
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
Liverpool - Tottenham
goście powyżej 4.5 rzutu rożnego @1.65 óni ⛔
over 9.5 rzutu rożnego @1.55 óni ✅

Spotykają się drużyny, które pod względem nabijania cornerów są w ścisłej czołówce PL.
Liv: średnia 6.5 (Home 6.1 Away 6.9) Tot: śr 7.1 (H 7.3 A 6.9).
W ostatnich dwóch meczach ligowych Tottenham 12 i 11 rożnych a to dlatego, że wynik był niekorzystny i tak samo w tym meczu pomimo spadku formy gospodarzy liczę na to, że postawią opór. Tottenham na wyjazdach z drużynami z top 6 nabija rogi i tak w meczach z Chelsea ManU City kolejno 8 8 4 (żadnego nie wygrali). Jeżeli chodzi o over to każda bramka otworzy worek z rożnymi a myślę, że nie będzie to mecz na 0-0 ✅.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
F 0

futman

Użytkownik
Liverpool - Tottenham# obie strzelą # 1.70
iforbet

W najbardziej hitowym spotkaniu tej kolejki Premier League zdecydowałem się na zagranie, że obie drużyny strzelą gola. Na początku myślałem nad zagraniem X2 albo RNMZ, ale po namyśle wybrałem powyższą opcje. To X2 wydaję się zbyt proste i oczywiste. Liverpool w tym roku kalendarzowym jest fatalny, jeśli chodzi o punkty. Bardzo wiele do życzenia pozostawia skuteczność, ale trzeba przyznać, że sytuacji tworzą bardzo dużo. Jestem pewien, że i jutro ich nie zabraknie, szczególnie, że mają coś do udowodnienia swoim fanom. Koguty są na 2 miejscu w lidze grają fajną piłkę, głównie za sprawą Kane i Alliego. Każdy kto odgląda ich mecze, ten widzi jak fantastyczny duet tworzą i jakim są zagrożeniem dla obrony rywala. W ostatnich meczach nieco zwolnili tempo i jednak mimo wszystko jak coś skłaniałbym się ku grze w stronę The Reds. Patrząc jednak na to jakich parodystów w obronie i na pozycji bramkarza ma Klopp decyduję się zagrać, że obie strzelą.
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Stoke - CP
Stoke ostatnio w nie najlepszej formie. Jednak patrząc na przeciwników, z którymi mierzyli się u siebie mieli prawo do potknięcia. O ile z Utd remis szczęśliwy to z Evertonem remis był bardziej zasłużony.
CP ostatnio bez formy, w ostatnim meczu wyjazdowym wypunktowali rywali, jednak ostatni mecz u siebie chyba pokazał o co z nimi chodzi..
Fajny kurs na Stoke, dla mnie godny łyknięcia.
Stoke 2,1 @4/10 całoroczny
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
WHU-WBA
+3,5 kartki
1,72 Bet365
Hmm, od czego zacząć... Najpierw może suche staty: WHU u siebie 32żk i 1 czerwona (2 miejsce jeśli chodzi o kartki u siebie). WBA w delegacji 30 żółtek i 3 miejsce w lidze. Czyli mecz drużyn łapiących sporo kartoników. Sąsiedzi w tabeli. Gospodarze po bardzo słabym okresie listopadowym, od połowy grudnia zaczęli punktować tak jak sezon temu.
Niezgorszy terminarz, stać ich na awans na 7-8 miejsce a to jak wiadomo więcej pinionżków. WBA ma znacznie trudniejszy rozkład gry, od połowy marca aż do prawie końca kwietnia ciężkie mecze i dużo zdrowia do zostawienia na boisku by zdobyć punkty (no może z Watford i Southampton trochę lżej ale łatwo i tak nie będzie). Grunt to zdobyć 6-7 punktów w najbliższych 3 meczach. Myślę, że jutro postarają się powalczyć o komplet punktów. Osobiście nie wiem komu dawać większe szanse dlatego gram kartki. Walki nie powinno braknąć bo dla WHU szansa na podgonienie czołówki a dla gości szansa na powiększenie strefy buforowej nad środkiem tabeli. H2H nie powala, 2/5, sędzią M. Oliver (3,66żk/mecz; 0,15czk/mecz).
Nie spodziewam się jakiejś masakry którejś ze stron dlatego walki też braknąć nie powinno.
✅
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
Arsenal - Hull zwrot szkoda 93&#39;
Hull +2 @1.63 óni

Ostatnie 2 mecze Arsenal przegrał i nie zachwyca. Zaczęło się od niespodzianki na Emirates z Watford a kolejno blamaż na Stamford Bridge. Gospodarze na własnym stadionie wygrali 3 bramkami tylko raz. Natomiast co do gości to widać, że załapali wiatr w żagle i w ostatnich 2 meczach potrafili sprawić 2 niespodzianki. Remis na Old Trafford i wygrana u siebie z Liverpool.
Co do sytuacji kadrowej to Arsenal bez kontuzjowanych Cazorla i Ramsey a za kartki pauzuje Xhaka, z PNA wrócił Elneny, trenował z zespołem i jest do dyspozycji. Jeżeli chodzi o Bellerin to zapewne dowiemy się jutro czy dostanie zielone światło .W Hull jest kilka osłabień:official Hernandez Dawson Davies Henriksen Mason Odubajo Keane, Elmohamady wrócił z PNA i jest do gry, Mbokani lekko chory dowiemy się jutro.
Zapowiada się ciekawe starcie, gospodarze potrzebują 3 punktów w kontekście top4 i nie mogą ponownie zawieźć u siebie z drugiej strony Hull, które po dobrych transferach i efekcie nowej miotły wygląda obiecująco, dla nich każdy punkt na wagę złota w kontekście utrzymania. Myślę, że Arsenal nie wygra 3 bramkami, warto spróbować bo w tym kursie jest value! ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:30 Liverpool – Tottenham
Typ: 2X
Kurs: 1.70
Buk: unibet
Stawka: 100
Ew. wygrana: 170
Wynik:​


Bez owijania w bawełnę. Liverpool w ostatnim czasie wpadł w dołek i to dość duży, bowiem ekipa Kloppa nie potrafi się z niego wygrzebać od pięciu spotkań, a z tak dobrze grającym ostatnio Kogutami ciężko będzie o trzy punkty. Obie drużyny walczą o pierwszą czwórkę, lecz w przypadku gości, tu jest jeszcze walka o lidera tabeli, choć jestem zdania, że liga jest już raczej pozamiatana przez Chelsea, ale zobaczymy. Tottenham już w tym sezonie wywoził cenne punkty z ciężkich terenów remisując z Arsenalem czy też City. Nie decydował bym się na taki Typ gdyby gospodarze byli w formie, a tu ewidentnie coś upadło. Dlatego jestem zdania, że Tottenham stać na wywiezienie choć jednego punktu z Anfield.
 
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Middlesbrough FC - FC Everton
Typ: Everton wygra
Kurs: 2.20
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Na dziś wybrałem mecz z zaplecza Premier League, pomiędzy Middlesbrough, który zajmuje 15 pozycje, tylko 1 punkt nad strefą spadkową, a Evertonem z 40 oczkami na koncie.
Ekipa Koemna ostatnio w bardzo dobrej formie ostatnie 5 meczy w lidze to 4 wygrane i 1 remis przy czym bilans bramek to 15-4 co robi wrażenie. Takimi wynikami nie może popisać się ekipa gospodarzy bo na ostatnie 5 meczy skromne 3 remisy i 2 porażki i jest to ekipa z najgorszą ofensywą w PL z 19 golami na koncie.
Everton pod wodzą holendra zrobił bardzo wyraźne postępy, parę transferów w zimowym okienku co może wzmocnić drużynę . Romelu Lukaku w tym sezonie w bardzo dobrej formie, przedłużył kontrakt z drużyna co może tylko cieszyć trenera mając takiego napastnika z 16 golami co daje mu pozycje lidera. Myślę, że 3 punkty dziś polecą do ekipy gości.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
⚽ Liverpool - Tottenham
Typ: Tottenham +0.25 @1.99 ⛔
Na pewno godne pogrania. Liverpool ma straszne problemy ostatnio, a Tottenham niezależne od wyniku jaki osiągnął był drużyną lepszą w każdym meczu jaki rozegrał od świąt. Od tamtej pory 11 meczów, 9 zwycięstw, 2 remisy, 0 porażek. Liverpool na przeciwnym biegunie. Chociaż grają nieźle i przeważają w swoich meczach, to w obronie nadal panuje chaos. Istnieje ryzyko, że w końcu wyjdzie im perfekcyjny mecz w ofensywie i podziurawią obronę Spurs, ale równie dobrze może się wydarzyć odwrotnie. Kursy są zbyt niskie na Liverpool.
 
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Widzę masówkę na tottenham, ale nie zgadzam się co do wyniku tego meczu. Liverpool ma świetną serię przeciwko kogutom i dzisiaj się to nie zmieni. Tak samo w meczach z czołową 7 jest znacznie groźniejszy niż zwykle, a już wogóle na swoim stadionie. Nie zgadzam się także z tym iż problemem jest defensywa liverpoolu, jest nim po prostu bramkarz i brak porządnego napastnika. W takim meczu u siebie live nie pozwoli sobie na głupie błędy, a do 11 wracają mane i couthino co oznacza, że będą także lepiej atakować. Spurs bez Rose&#39;a także również poważne osłabienie.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Boro - Everton 1 DNB @ 2,80 Marathonbet

Everton spisuje się ostatnio za dobrze. 7 meczów bez porażki, w tym 4 na wyjeździe. Nie przegrali od 19 grudnia. Ostatnio rozbili Wisienki 6:3. Forma jak widać dopisuje, jednak ja gram przeciwko Evertonowi. Jak dla mnie to oni już swoją serię zbudowali i teraz czas na porażkę. Nie jest to typ drużyny, która śrubuje rekordy. Boro może nie jest jakąś super drużyną, ale ciężko się z nimi gra. Potrafią urywać punkty zespołom z czołówki, a jak już z nimi przegrywają to przeważnie różnicą jednej bramki. Ostatnio Boro notuje serię 7 meczów bez wygranej, już wcześniej mieli taką serię, którą zakończyli wygraną w ósmym meczu.



Stoke -0,25 - Crystal Palace @ 1,833 Pinnacle
Stoke - Crystal Palace over 2,5 @ 2,13 Marathonbet

Goście spisują się fatalnie pod wodzą Big Sama, a ostatnio przeszli już samych siebie przegrywając u siebie 0:4 z równie słabym Sunderlandem. Na papierze ten skład powinien spokojnie plasować się w połowie stawki, ale tak nie jest. Gospodarze są zawsze mocni u siebie i ja w tym spotkaniu widzę ich zwycięstwo. U siebie przegrali tylko z City, Tottenhamem i Bournemouth. Gram także over 2,5, ponieważ oba zespoły mają większy potencjał w ataku niż w obronie. Ponadto za bramkami przemawiają statystyki H2H.



Sunderland +0,5 - Southampton @ 1,961 Pinnacle
Sunderland - Southampton over 3,5 kartek @ 1,925 Bet365


Biorę ten kurs z pocałowaniem ręki. Nie wiem jakim prawem na Świętych jest tylko 1,95. Southampton przegrał 6 z 7 ostatnich meczów ligowych. W międzyczasie grał też w angielskich pucharach, gdzie radził sobie bardzo dobrze nie licząc kompromitującej porażki z Arsenalem. Granie pucharowe wyraźnie odbiło się na postawę w lidze. Do tego doszło też osłabienie środka obrony sprzedażą Fonte i kontuzją van Dijka. Poza tym w tym sezonie Świeci grają słabiutko na wyjazdach. Bilans jest po prostu kiepski: 2-3-7. H2H także jest niekorzystne. Na ostatnie 11 meczów w Sunderlandzie, goście wygrali tylko 2. Sunderland nie należy do tuzów futbolu, ale spokojnie jest w stanie urwać punkty. Nawet wygrana specjalnie mocno by mnie nie zdziwiła. Gram także kartki, spodziewam się dużo walki z obu stron, oprócz tego w ostatnich latach regularnie pokrywana była linia 3,5.



Liverpool -0,25 - Tottenham @ 1,98 Pinnacle
Liverpool -2 - Tottenham @ 9,50 Unibet
Liverpool - Tottenham over 2,5 @ 1,99 Pinnacle


Wg mnie Liverpool przełamie się w tym spotkaniu i obejrzymy ich przekonujące zwycięstwo. Forma w 2017 roku jaka jest, każdy widzi, ale to wciąż zespół, który może czymś zaskoczyć i ma do tego odpowiednich zawodników. Mecze między zespołami z czołówki rządzą się swoimi prawami i tutaj równie dobrze może być 4:0 jak i na odwrót. Tottenham jest zespołem, który bardzo leży The Reds. Na Anfield Koguty nie potrafią wygrywać. Aktualna forma przemawia za Tottenhamem, ale ja czuję, że LFC to wygra, być może nawet wysoko. No i oczywiście wchodzę też w over 2,5. Spodziewam się dobrego meczu. Liverpool tracił punkty m.in. dlatego, że patałachy grające w ich ataku sporo marnowały, jeśli wyregulują celowniki, to bramki powinny padać. Do tego też dochodzi duża moc w ofensywie gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 24

matt36365

Użytkownik
Odnośnie typu na over 3.5 kartek w meczu Sunderland - Southampton to Southampton w ostatnich 6 spotkaniach nie otrzymało nawet żółtej kartki, w dodatku mają oprócz Bournemouth najmniej kartek zdobytych w całej lidze (35). Osobiście poszedłem tutaj w opcję kto więcej kartek? Sunderland 1.85. Southampton ostatnio gra bardzo fair, zaś Sunderland łapie tych kartek więcej. Odnośnie typu 1X2, kurs ponad 4 na Sunderland jest świetny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: West Ham United - West Bromwich Albion
Typ: 2
Kurs: 3,37
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Ja tutaj z kolei bardziej się przychylam do tego, że to West Brom wygra. West Ham u siebie w kratkę 5 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek. Ostatnio u siebie przegrali z City a skoro w kratkę to dzisiaj powinni wygrać ale jednak obstaje przy zwycięstwie gości i myślę, że West Ham dozna 2 porażki z rzędu na własnym stadionie. West Brom na wyjazdach mają bilans 3 zwycięstw, 4 remisów i 5 porażek. Spodziewam się tutaj meczu wyrównanego i myślę, że West Ham będzie starał się rozgrywać i częściej być przy piłce a goście skupią się głównie na kontrowaniu rywala. Goście w najmocniejszym składzie jedynym nieobecnym jest obrońca Galloway (3 występy w tym sezonie). Drużyna z Londynu z kolei zagra bez obrońców Ogbonny (19 występów w tym sezonie) i Masuaku (6 występów w tym sezonie), pomocnika Tore (5 występów w tym sezonie) i napastnika Sakho (2 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie). Pod znakiem zapytania natomiast stoją występy obrońcy Arbeloa(3 występy w tym sezonie) i Cresswella (15 występów w tym sezonie), pomocnika Kouyate (19 występów w tym sezonie) i napastników drugiego najlepszego strzelca w zespole Carrolla (12 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie) i Ayewa (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). Czy któryś z tych piłkarzy ostatecznie zagra będzie wiadomo przed samym meczem. Goście lubią grać z kontry i taka gra im wychodzi a w tym spotkaniu gospodarze powinni prowadzić grę i częściej być przy piłce więc West Brom powinien skupić się głównie na tych kontrach.
⛔ 2-2
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Liverpool vs Tottenham
Liverpool 2.25 bet365 ✅✅✅
Bardzo ciekawe spotkanie na Anfield druzyna Kloopa zmierzy sie z dobrze grajacym Tottenhamem, wg mnie The Reds dzis to wygraja fakt maja znizke formy ale jak nie od dzis wiadomo oni wlasnie najlepiej graja w trudnych meczach, do tego lekka presja bo z nadzieja na mistrzostwo zamienila sie raczej na utrzymanie w top4 , Tottenham wiadomo solidna firma z dobra passa ktora wg mnie dzis sie skonczy , ktos tu rowniez dodal ze druzyna Tottenhamu lezy lLiverpoolowi , absencji w skladach nie ma wiekszych , kurs bardzo zachecajacy na gospodarzy I ja uderzam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Sunderland - Southampton
Właśnie pojawiły się składy na to spotkanie i widać, że obie drużyny raczej będą wolały w tym spotkaniu bramki nie stracić niż za wszelką cenę rzucić się na rywala. Ekipa Moyesa wychodzi w ustawieniu 3-5-1-1, które tak naprawdę może się okazać 5-4-1, gdyż wahadłowymi w tym spotkaniu są nominalni obrońcy czyli Oviedo oraz Jones. W ataku mamy osamotnionego Defoe, który ma być wspierany przez Januzaja. Obaj Panowie w ostatnim spotkaniu świetnie ze sobą współpracowali, jednak powtórzą to w dzisiejszym spotkaniu? Naprzeciwko będą mieli mocno przemeblowaną obronę &quot;Świętych&quot;, która w ostatnich 3 spotkaniach straciła 10 goli! Moim zdaniem to podpucha bukmacherów, którzy zachęcają do grania overów w tym spotkaniu. Wydaję mi się, że optymalny kurs na under w tym spotkaniu powinien oscylować w granicach 1.6-1.7 jednak dostajemy dużo więcej. Obie drużyny grają raczej defensywną piłkę oraz mała ilość strzelonych bramek. Obie ekipy mają po 24 bramki na mecz co daję im ex-que trzecie od końca miejsce za Middlesbrough oraz Hull. Do tego warto popatrzeć na H2H, które daje nam 4/5 spotkań underowych. Wcześniej wspominałem o tym, że obie drużyny nie będą się chciały skrzywdzić i bardziej badać sytuację, więc polecam na to spotkanie takie bety:
Under 2.5 - 1.85/Pinnacle ⛔
Under 1 do przerwy - 1.87/bet365
⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom