>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

25 Kolejka Premier League 11.02-12.02.2012

Status
Zamknięty.
freq 2

freq

Użytkownik
Wolverhampton Wanderers VS. West Bromwich Albion



Myślę że w tym meczy można zaryzykować na Wolverhampton. W składzie West Bromich nie wystapi ich najlepszy strzelec Shane Long, oraz dwóch pomocników Chris Brunt i Graeme Dorrans. Więc myśle że z przodu troszke gra może się im nie kleić. Natomiast Wolverhampton pokazał sie z dobrej strony pokonując QPR na wyjezdzie 2:1.


TYP: Wolverhampton Kurs: 2.35 STS
 
dzbanek 5

dzbanek

Użytkownik
Jak dla mnie dziś: Tottenham - Newcastle
typ: Zdobędą obie drużyny przynajmniej po jednym golu?
Oczywiście, że tak
po kursie 1,75 w Bet-at-home
Do składu Spurs wróci prawdopodobnie Van der Vaart i Defoe, a więc będzie miał kto pomóc strzelać Adebayor&#39;owi.W końcu razem mają na koncie 24 trafienia do siatki. Po drugiej stronie w ekipie Srok Demba Ba z 16 strzelonymi bramkami i niedawny gracz Freiburga - Pappis Demba Cisse narazie z 1 golem. Buki faworyzują Londyńczyków (1,45) jednak może to być ciężki mecz i skłaniałbym się raczej do opcji, że obie drużyny strzelą gola.
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Blackburn v QPR - powyżej 2,5 @1,85 ✅

Blackburn musi dzisiaj wygrać, bo jest w strefie spadkowej i musi utrzymywać kontakt z takimi zespołami jak QPR. Dzisiaj prawdopodobnie będzie chciało dominować. Na obronę nie może postawić, bo jest ona za słaba by opierać na niej grę. QPR umie dobrze kontrować, pod wodzą Hughesa gra ładną i skuteczną piłkę. Zabraknie Cisse, Helgusona, Campbella i Bothroyda, ale jest przecież Zamora i jak podwiesi się pod niego Taarabta, to atak wygląda solidnie. W Blackburn wraca do gry Yakubu, ale dalej muszą grać bez Samby. Na dodatek absencje Giveta i Lowe&#39;a i robi się nieciekawie w defensywie.
Blackburn gra przez cały sezon bardzo słabo w obronie, ale dobrze w ataku. Potrafi strzelić każdemu. W ostatnich meczach, pomijając spotkanie z Arsenalem, stwarzało sporo sytuacji. QPR pod batutą Hughesa odżyło i zaczęło grać. W ataku atuty w postaci Zamory, Phillipsa, Taarabta, Bartona. Dobrze to wygląda. Na dodatek całkiem nieźle rradzi sobie w grze z kontry. Liczę na otwarty mecz.


Bolton v Wigan - powyżej 2,5 @1,95 ✅
Wigan wygra @3,60 ✅ ;)

Jest to kolejny mecz o życie. Oba zespoły mają tragiczne defensywy. Myślałem że Bolton się ocknął po odejściu Cahilla, ale zrobił to tylko na mecze z czołówką. Przyszło spotkanie z Norwich i znowu to samo, czyli zero zaangażowania w obronie. Nie wiem czy tym zawodnikom zależy na utrzymaniu się w barwach Boltonu. W Wigan sytuacja jest diametralnie inna. Tak samo jak w zeszłym sezonie jest bardzo duża mobilizacja i walka do upadłego. Ostatnio dobry mecz z Evertonem, Latics powinni wygrać. Dużo sytuacji, ale też za dużo egoizmu było. W obronie tradycyjnie kaszana, ale Al Habsi w dobrej formie cały czas. Wigan bardzo zależy na utrzymaniu. Po raz kolejny liczę na otwarty mecz, bo grają zespoły o fatalnych defensywach.


Fulham v Stoke - Fulham wygra @2,00 ✅

Oba zespoły to drużyny własnego boiska. Stoke na wyjazdach nawet w obronie potrafi zagrać fatalnie. Z kolei Fulham u siebie może pokonać każdego. Odszedł Zamora, kontuzjowani są Johnson i Sa, ale wg mnie nie wpłynie to za bardzo na grę Cottagers, choć Zamora był kluczowym piłkarzem. W ataku zagrają pewnie Ruiz i Dempsey i są to dobrzy piłkarze. Stoke jest zupełnie bez formy. Fulham ostatnio słabsze wyniki, ale jest zespołem lepszym kadrowo od Stoke, gra u siebie i mimo wszystko jest w lepszej dyspozycji.


Swansea v Norwich - Swansea wygra @1,80 ????

Szkoda że taki niski kurs, ale i tak warto wg mnie. Oba zespoły się utrzymały, więc nie ma jakiegoś wielkiej presji i parcia na punkty. Swansea gra dobrą pozycyjną piłkę i dzięki temu ogrywa zespoły swojego pokroju. Ogrywa je zespołowością. Poprzedni mecz pomiędzy tymi zespołami skończył się szczęśliwą wygraną Norwich. Szczęśliwą, bo dwie kontry załątwiły sprawę. Jednak od tamtego czasu Swansea poprawiła znacznie grę w obronie. Teraz prezentuje się naprawdę solidnie. W ataku rozwinął się Graham. Ogólnie od tamtego czasu progres. Co innego w Norwich. Pilkington chyba już zdechł, z błyskotliwych kontr przerzucili się na stałe fragmenty gry. Nadal zdobywają punkty, ale na pewno nie rozwinęli się tak jak Swansea. Łabędzie są zespołem lepszym kadrowo, dyspozycyjnie i mentalnie. Powinni dzisiaj wygrać.

GL!

minimalne stawki, bo nie mam dzisiaj pomysłu na grę
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Aston Villa - Manchester City
AV DNB 4,00 Tobet
Oglądałem obie ekipy w akcji tydzień temu. Aston Villa przegrała w Newcastle 2-1, będąc zespołem chyba nieco lepszym od gospodarzy tamtego znakomitego, wyrównanego i bardzo emocjonującego spotkania. Manchester City po słabym meczu wygrało z Fulham, ale tak naprawdę gdyby nie zbieg przypadków na linii Adam Johnson-Baird, to różnie mogło być. Nasri zagrał u boku Barry&#39;ego na środku pomocy, co dało miejsce na skrzydle właśnie Johnsonowi, który chyba wykorzystał swoją szansę. Nie wyglądało to tak różowo jak wynik. Dzeko pozytywnie, Silva już bez tego blasku, co jakiś czas temu, Aguero niby za ten mecz w 11 kolejki, ale poza trafionym karnym i świetnej asyście, nie wkładał dużo w grę i był kompletnie niewidoczny. James Milner siadł na ławce, choć mi osobiście ciężko zrozumieć, dlaczego Roberto decyduje się go sadzać. Zespół gospodarzy po dojściu Robbie Keane&#39;a odżył. Wrócił Bent, który w każdym kolejnym meczu jest szalenie niebezpieczny. Powoli wraca ponadto Agbonlahor, a nawet Heskey w spotkaniu na St James Park zaliczył dobrą zmianę jako... lewoskrzydłowy. Forma N&#39;Zogbii, Petrova czy Huttona jest nieporównywalnie lepsza, niż w pierwszej połowie sezonu, ogólnie zespół w poprzednim meczu mi zaimponował, mimo tego, iż przegrał, a City trochę obniżyło loty i uważam, że dziś gospodarze nie stoją na straconej pozycji.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
VS​

Wolves

Ostatni mecz na Loftus Park i wszystko zgodnie z naszym planem. Kto pogral na gosci ten palce lizal i odbieral dobra kase a kto sie nabral na cala ta sztuczna aure wokol &quot;wzmocnien&quot; QPR ten dostal kijaszkiem po lapkach ;)

WBA

Ekipa Hodgsona &quot;radzi sobie&quot; bardzo ale to bardzo dobrze na wyjazdach. Kazdy zna osobe ich managera - za jego kadencji zarowno Fulham jak i Liverpool graly rowna padake na wyjazdach i byly slabe jak barszcz - wiec skad nagle WBA robi takie wyniki ze bilans wyjazdowy ma lepszy niz domowy ? ????
Odpowiedz jest prosta :
- Norwich 0-1 WBA ---&gt; WBA 1-2 Norwich
- WBA 0-1 Stoke ---&gt; Stoke 1-2 WBA
- Aston Villa 1-2 WBA ---&gt; rewanz w drodze

Takze na 5 wyjazdowych wygranych gier 3 z nich to scenariusze napisane przy stole ;) Dwie pierwsze gry to typowe i czyste uklady 3za3 natomiast Aston Villa, WBA i Wolves zawsze pisza mecze dla siebie jakos sasiedzi.

Mecz na Molineux

Uwazam, ze dojdzie do spektaklu w ktorym ekipa ktora potrzebuje punktow, zgarnie je. Wilki pokazaly juz z QPR, ze troche wolnego miejsca, zmniejszony pressing i sa niezwykle grozni. Pracowitosc tych wilkow lezy w ich obieganiu i ciaglym nekaniu przeciwnika wrzutkami (o dziwo, jakbym mial robic jakas tabele badz skale, to wrzutki takiego chociazby Liverpoolu przy tych ktore serwuja Wilki to cyrk na kolkach) w pole karne czyli jak najwiecej pilek w obszar zagrozenia. To fakt, Wilki u siebie wygraly malo spotkan i o dziwo jak wygrywaly, to z ekipami usposobionymi defensywnie (2-0 Fulham, 3-1 Wigan, 2-1 Sunder) ale WBA to jak juz mowie &quot;przyjaciel&quot;. Ostatnia forma Wilkow u siebie slaba no ale porazki z CFC 1-2 (w ostatnich minutach) czy AV 2-3 (tutaj przewidywalem wygrana gospodarzy, no coz, nikt nie jest wyrocznia) to nie tragedia. Tragedia mozna nazwac porazke z Poolem 0-3 ale jak widac, przy wyniku z QPR, to nie jest az tak zle z ta forma ;)

Oprocz tego jest to typ wejsciowy w wzwyzke formy Wilkow - w nastepnej kolejce jada na Sports Direct Arena i tam czuje, ze gospodarze wyceniani po 1,65 nie poradza sobie z Wolves. Do boju dzis na Molineux, Wilki !

Wolves - West Brom 1 @ 2.60
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Aston Villa - Manchester City
Typ: Suma celnych strzałów na bramkę over 9 [expekt]
Citizens właśnie spadli z pozycji lidera Premier po wygranej United z Liverpoolem i w meczu z AV myślą o 3 pkt. Strata punktów przez gości nie wchodzi w grę. Niewiele wskazuje na to, by podopieczni Alexa McLeisha mogli pokusić się o sprawienie niespodzianki. Wszystkie atuty znajdować się będą bowiem po stronie przyjezdnych. Dodatkowo gospodarze ostatnio tracą sporo goli, choć też i strzelali przynajmniej 1 gola w ostatnich 6 grach. Citizens znowu mają najlepszy atak w lidze, 63 strzelone gole w 24 grach. Tak więc spodziewam się całkiem otwartego meczu i przynajmniej 10 celnych strzałów. Zakład dość ciekawy z punktu widzenia trafności, bo oba zespoły mają dość dużą siłę ofensywną (Ballotelli, Dzeko, Aguero z jednej strony, Bent, Keane i Agbonlahor z drugiej). W ostatnich 10 meczach ligowych jednej jak i drugiej ekipy były prawie same mecze z przynajmniej 10 celnymi strzałami. Gospodarze zanotowali 8 takich gier, a Citizens 9. Według mnie i w tym spotkaniu oba zespoły postarająsię przynajmniej o 10 celnych strzałów.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Aston Villa - Manchester City
Over 2.5 gola
1.95

Dzisiaj o godzinie siedemnastej zero zero dojdzie do bardzo interesującego pojedynku w Ekstraklasie angielskiej. Zmierzy się ze sobą Astonn Villa i Manchester City. Jest to mecz w ramach dwudziestej piątej kolejki spotkań. Po dwudziestu czterech meczach gospdoarze są na czternastym miejscu w ligowej tabeli, a goscie palsują się po tylu samo spotkanaich na drugiej pozycji. Stawiam w tym meczu na over 2.5 gola. Sprawa wygląda bardzo prosto. Goście to w tym sezonie jedna z najbardziej overowych drużyn w lidze. W meczach z ich udziałem pada srednio 3.42 gola na mecz. Zaliczyli w tym sezonie na 24 mecze aż 17 razy over 2.5 gola. Jak widać City gra bardzo ofenswynie i w wiekszości swoich meczy mieli powyżej 2.5 gola. Dzisiaj muszą zagrać jak zawsze czyli ofensywnie i o trzy punkty. Jeżeli wygrają wskoczą znów na fotel lidera. Mają o co grać dzisiaj piłkarze The City. Moim zdaniem wygrają goście 1:2 i padnie over 2.5 gola.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom