>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

25. kolejka PKO Ekstraklasy (16.04-18.04.2021)

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Lechia - Piast
X2
@1.53 Fortuna


Mam wrażenie, że faworyzowanie w tym spotkaniu Lechii jest nieco przesadzone. Owszem, jest to zespół który wygrał trzy ostatnie spotkania u siebie i jest w czołowej piątce Ekstraklasy, ale właśnie został wyprzedzona nomen omen przez Piasta, który... odbił się z samego dna tabeli ligowej. Ten marsz na samą górę zresztą się nie skończył. Jakub Świerczok, choć po powrocie z kontuzji już nie pomaga tak skutecznie zespołowi w zdobywaniu bramek jak tuż przed nią, jak się okazuje nie jest jedynym skutecznym zawodnikiem zespołu z Gliwic. Z jego podań również padają bramki - tak było chociażby w jednobramkowym spotkaniu przeciwko Wiśle Płock, gdzie gola na miarę zwycięstwa zdobył Michał Chrapek. Ponadto wydaje się, że ogromna siła Piasta tkwi w defensywie. Trzy ostatnie zwycięstwa bez nawet straty gola sprawiają, że potencjał zespołu wcale nie zamyka się tylko na czwartym miejscu. Oczywiście nieprzyzwoicie byłoby marzyć o mistrzostwie, ale wicemistrzostwo wciąż jest w zasięgu i to byłby historyczny wyczyn Piasta, który przecież 16 kolejek temu był głównym kandydatem do spadku. Mam wrażenie, że gdańszczanie nie wywalczą trzech punktów na swoim terenie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +299
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Legia - Cracovia

Legia w Poznaniu zagrała chyba najgorszy mecz w tym roku, no nie licząc wpadki z Podbeskidziem. Mimo tego zdołali zremisować, i przy odrobinie szczęścia mogli nawet wygrać - mecz do zapomnienia, zwłaszcza, że przewaga nad Pogonią jest spora, więc można było to przewidzieć, mimo, iż stawiałem na ich zwycięstwo i bramki w meczu. Nie spodziewam się, że Michniewicz ponownie pozwoli na taką grę w kolejnym meczu, zwłaszcza, że przyjeżdża bardzo słabiutka Cracovia, niby są w strasznym dołku i walczą o utrzymanie, ale przy obecnej dyspozycji może być bardzo ciężko na podjęcie rękawic z drużyną z Warszawy. Wszyscy doskonale wiedzą jaki potencjał w ofensywie posiada Legia, i myślę, że będą chcieli bardzo szybko zamknąć mecz, tak samo jak zrobili to ostatnio z Pogonią, gdzie po kilkunastu minutach było już 3:0. Wypada ze składu Szabanow, ale jest Wszołek lub Hołownia, więc to żaden kłopot. Legia potrafi odwalić babola w defensywie, ale ostatnio Jędza z Wieteską ciut się poprawili i nie widzimy już takich błędów jak to miało miejsce w spotkaniach z Wisłą Płock czy Wartą Poznań, gdzie do końca musieli drżeć o wynik końcowy. Po meczu z Cracovią przed Legią dwa spotkania wyjazdowe, Gliwice i Gdańsk, więc pewnie gdzieś stracą punkty . Pewnie do obrony tytułu wystarczy tylko wygrać wszystkie spotkania u siebie, więc z Cracovią, Wisłą i Podbeskidziem. Wiadomo, Cracovia przyjedzie do Warszawy powalczyć o pkt, ale większe szanse na pkt i utrzymanie w lidze będą szukali w kolejnych spotkaniach, czyli z Wisłą Płock czy derbach z Wisłą w Krakowie. Oglądałem ich dzisiejsze spotkanie pucharowe, zagrali słabiutko, praktycznie żadnego zagrożenia w ofensywie, zero kombinacyjnej gry, ustrzelili Raków grając w osłabieniu, ale była to bramka ze stałego fragmentu gry, ponadto nie mieli 100% sytuacji do strzelenia bramki. Nie sądzę, że Legia zagra podobnie jak w Poznaniu, będą szukali bramek od początku spotkania i nie cofną się przy korzystnym wyniku, to nie w stylu obecnej Legii Michniewicza. Myślę, że gospodarze koniec końców powinni ograć rywali minimum dwoma bramkami i jeśli zagrają w 1 połowie tak dobrze jak z Wartą, Śląskiem czy Pogonią, to są w stanie szybko zamknąć tą rywalizację, stad również typ na 1 połowę.

Legią -1.5 AH @2.55 Unibet
Legia -1 AH (1 połowa) @4.20 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Śląsk podwójna szansa 2-2 @ 2.35 EE
Śląsk @ 3.20
Fortuna

Po raz kolejny gram przeciwko Górnikowi. W Zabrzu wszystko się posypało jeśli chodzi o grę. Dziwne wystawione jedenastki, od pierwszego składu odstawieni Nowak i Koj, coś tu nie gra. Bardzo słaby mecz z Piastem i kolejna przegrana. W sumie to od kilku spotkań Górnik gra bardzo słabo i nie zanosi się na poprawę. Do tego dochodzi bardzo słaba gra Górnika w obronie jak i pozostałych formacjach. Utrzymanie w lidze jest, bo zespół z Zabrza ma 12 punktów przewagi nad ostatnią Stal Mielec, a nie wydaje mi się żeby Stal wygrała wszystko do końca sezonu. Do składu Zabrzan po absencji za kartki wrócą obrońcy Wiśniewski oraz Gryszkiewicz, lecz nie wiem czy jest tak naprawdę z czego się cieszyć.
Śląsk nie przegrał od czterech spotkań, a w Zabrzu ostatni raz wygrał w 2011 roku!. Teraz mają wielką okazję żeby przerwać tą niechlubną serie. Magiera potrzebuje czasu aby wprowadzić swój styl i filozofię gry. Kurs na zwycięstwo gości jest naprawdę przyzwoity bowiem goście zaczynają pokazywać futbol, a tacy zawodnicy jak Exposito , Sobota, Pich, Pawłowski czy Mączyński powinni być motorem napędowym drużyny teraz jak i w przyszłym sezonie.
Brosz niestety jest kolejnym trenerem do zwolnienia w ekstraklasie. Kibice co prawda stoją za nim murem bo facet zrobił coś z niczego, ale niestety zarząd jak i cała góra, która utrzymuje klub może mieć tego dość...
Z drugiej strony zespół, który na początku sezonu prezentował najlepszy futbol w lidze, nagle zapomniał jak się gra w piłkę. Coś tu nie gra. Bo albo klub niema pieniędzy na puchary i wykaz poszedł odgórnie albo jest duży konflikt w szatni Zabrzan...
 
Ostatnia edycja:
R 611K

rjastrzab

Użytkownik
Podbeskidzie - Pogoń
Więcej niż 9,5 rzutów rożnych Tym razem 16 sztuk
Kurs 1,54
Fortuna

Typ historyczno-statystyczny. Patrząc na poprzednie H2H to rzutów rożnych w meczach między nimi było dużo. Na przestrzeni ostatnich meczów , co prawda sporo lat temu, zanotowano, 16, 14, 11, 4, 18, 15, 10 rzutów rożnych. Jak do tego zerkniemy, że Gospodarze ostatnio mieli 12 z Zaglębiem, 11 z Wisłą to szansa na 10 rogów z Portowcami jest całkiem spora. Zwłaszcza jak zerkniemy że Pogoń z Wisła 11, z Legią 7 z Lechią 8, czyli blisko wybranej linii. Kurs tylko do dołożenia do dubla, ale na rozpoczęcie weekendu w piątkowe popołudnie dla mnie jak znalazł.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +287
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
To już chyba ostatnie moje analizy w tym sezonie, więc pozwolę sobie na nutę ułańskiej fantazji. Oto pierwsze koncepcje. W skrócie punkty Lechii i Podbeskidzia.


Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin

Bardzo ryzykowna teza, ale moje myśli krążą wokół tego, że Podbeskidzie nie przegra. W tej chwili to zespół środka tabeli. Ostatnio pokonało Wisłę i prowadziło z Zagłębiem. Na swoim stadionie punktuje w czołówce ligi. Nie można odmówić Góralom, że są w stanie ukąsić Pogoń. Atak Portowców długo nie był super wydolny, bardzo długo nie potrafili zdobyć dwóch uznanych bramek. Co prawda w dwóch poprzednich spotkaniach to się udało, lecz okoliczności trochę sprzyjały. Nafciarze sprawiają wrażenie, że czekają już na koniec sezonu a przebieg meczu w Warszawie, szybkie 4:0 dla Legii nie wymagał od Wojskowych trzymania szczelnej defensywy. Przy golu Podbeskidzia są szanse na ich punkty.


Lechia Gdańsk - Piast Gliwice

Piast po nie ukrywajmy poważnej wpadce lub mocniej blamażu w półfinale Pucharu Polski odbił sobie tę porażkę w starciu z Górnikiem. Uważam, że dodatkowe spotkanie z dogrywką może jednak w jakimś stopniu wyjść w Gdańsku i zespół z Gliwic nie będzie w stanie wygrać tego meczu.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Z drugiej strony zespół, który na początku sezonu prezentował najlepszy futbol w lidze, nagle zapomniał jak się gra w piłkę. Coś tu nie gra. Bo albo klub niema pieniędzy na puchary i wykaz poszedł odgórnie albo jest duży konflikt w szatni Zabrzan...
Wydaje mi się, że po prostu Brosz zmienił na początku sezonu ustawienie i taktykę, przez co na początku to po prostu żarło idealnie, a apogeum tego był popis w Warszawie. Jak to jednak bywa w takich przypadkach - kolejne drużyny na doświadczeniach rywali nauczyli się z Górnikiem grać, a przede wszystkim inaczej podchodzić do meczu z nimi. A to, co się dzieje w ostatnich kolejkach, to już moim zdaniem atak na premię w ramach Pro Junior System. W normalnych okolicznościach wątpię, żeby Górnik wychodził takim młodym zespołem, co z resztą było w social mediach Górnika podkreślane przed meczem, więc moja teoria może mieć sens.

Odnośnie tego, że na puchary ich nie stać. Dla mnie jest to jeden z bardziej głupich argumentów. Przecież przede wszystkim dostanie się do pucharów, to dużo większa kasa za miejsce w lidze. To by ewentualnie zrekompensowało daleki wyjazd w ramach eliminacji. Dużo by tych wyjazdów nie było, bo nawet zakładając świetną formę i wyniki, to w dalszych fazach coraz większe prawdopodobieństwo na trafienie drużyny z top lig europejskich, więc wyjazdy byłyby bliższe. A jeśli już naprawdę byłoby to dalej kłopotliwe, zawsze z pucharów można zrezygnować, w końcu jest to nagroda, przywilej za zajęte miejsce, a nie kara i przykry obowiązek. Najbliżej mi do tezy, że coś tam nie gra w szatni. Przyjście Boakye miało pomóc, ale nie wiem, czy jeszcze bardziej nie nadszarpnęło hierarchi w szatni i klubie. Wcześniej naturalnym liderem zespołu był Jimenez, który jeszcze bardziej pokazywał umiejętności po odejściu Angulo, które wyszło chyba na dobre, bo Górnik zaczął grać bardziej zespołowo. Do klubu przyszedł Boakye i myślał chyba, że on takim liderem i kozakiem zostanie, a to nie do końca tak działa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Wcześniej naturalnym liderem zespołu był Jimenez, który jeszcze bardziej pokazywał umiejętności po odejściu Angulo, które wyszło chyba na dobre, bo Górnik zaczął grać bardziej zespołowo. Do klubu przyszedł Boakye i myślał chyba, że on takim liderem i kozakiem zostanie, a to nie do końca tak działa.
Boakye to jedno, ale jakoś tak zauważyłem, że Jimenez spuścił nieco z tonu gdy opcja ukraińskiego transferu nie doszła do skutku.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wydaje mi się, że po prostu Brosz zmienił na początku sezonu ustawienie i taktykę, przez co na początku to po prostu żarło idealnie, a apogeum tego był popis w Warszawie. Jak to jednak bywa w takich przypadkach - kolejne drużyny na doświadczeniach rywali nauczyli się z Górnikiem grać, a przede wszystkim inaczej podchodzić do meczu z nimi. A to, co się dzieje w ostatnich kolejkach, to już moim zdaniem atak na premię w ramach Pro Junior System. W normalnych okolicznościach wątpię, żeby Górnik wychodził takim młodym zespołem, co z resztą było w social mediach Górnika podkreślane przed meczem, więc moja teoria może mieć sens.

Odnośnie tego, że na puchary ich nie stać. Dla mnie jest to jeden z bardziej głupich argumentów. Przecież przede wszystkim dostanie się do pucharów, to dużo większa kasa za miejsce w lidze. To by ewentualnie zrekompensowało daleki wyjazd w ramach eliminacji. Dużo by tych wyjazdów nie było, bo nawet zakładając świetną formę i wyniki, to w dalszych fazach coraz większe prawdopodobieństwo na trafienie drużyny z top lig europejskich, więc wyjazdy byłyby bliższe. A jeśli już naprawdę byłoby to dalej kłopotliwe, zawsze z pucharów można zrezygnować, w końcu jest to nagroda, przywilej za zajęte miejsce, a nie kara i przykry obowiązek. Najbliżej mi do tezy, że coś tam nie gra w szatni. Przyjście Boakye miało pomóc, ale nie wiem, czy jeszcze bardziej nie nadszarpnęło hierarchi w szatni i klubie. Wcześniej naturalnym liderem zespołu był Jimenez, który jeszcze bardziej pokazywał umiejętności po odejściu Angulo, które wyszło chyba na dobre, bo Górnik zaczął grać bardziej zespołowo. Do klubu przyszedł Boakye i myślał chyba, że on takim liderem i kozakiem zostanie, a to nie do końca tak działa.
Racja, że ten argument jest trochę głupi. Mimo wszystko z roku na rok, Górnik tonie w długach. Miasto co chwile musi dawać hajs z swojej kieszeni aby jakoś dograć sezon. Co roku niestety w Zabrzu jest to samo i to jest przykre...
Co do Jimeneza to strasznie obniżył loty. Miał być liderem, który będzie ciągnął ten wózek i na początku sezonu tak też było. Niestety teraz coś poszło nie tak i czekam w sumie aż ten sezon się już zakończy...
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Z drugiej strony zespół, który na początku sezonu prezentował najlepszy futbol w lidze, nagle zapomniał jak się gra w piłkę. Coś tu nie gra. Bo albo klub niema pieniędzy na puchary i wykaz poszedł odgórnie albo jest duży konflikt w szatni Zabrzan...
Oczywiście, że w tym klubie nie ma pieniędzy. Tak jest od wielu lat. Co roku klub przynosi straty i jest dofinansowywany z kasy miasta, które też jest mocno zadłużone. Niestety, życie ponad stan daje takie skutki. A jak nie ma pieniędzy to o konflikt w szatni nie trudno. Ten klub to relikt przeszłości, który za komuny był finansowany przez kopalnie i który największe "sukcesy" (celowo w cudzysłowie, bo z duchem sportu te "sukcesy" miały niewiele wspólnego) osiągał właśnie za komuny. Skończył się prl i skończył się Górnik. Niestety, a może i stety, taka jest rzeczywistość. Spaść nie spadną ale punkty będą oddawać aż miło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Brosz ma kontrakt do 30 czerwca, a tutaj cisza o jakimkolwiek przedłużeniu.
Podobno po sezonie Górnika ma przejąć Brzęczek albo Nawałka.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Legia - Cracovia
Typ: Legia
@1.57 FORTUNA

Lider Ekstraklasy podejmie na Stadionie Wojska Polskiego 14-stą drużynę ligi - Cracovię. Kursy u innych bukmacherów już poniżej 1.50. Podejrzewam, że im bliżej meczu tym kurs na zwycięstwo gospodarzy będzie spadał, także jeśli to grać to jak najszybciej aby wyłapać jak najwyższy kurs. Legia notowała serię czterech kolejnych zwycięstw: 0:1 że Śląskiem, 3:2 z Wartą, 0:4 z Zagłębiem oraz 4:2 z Pogonią. Ostatnio jednak przydarzył się im wyjazdowy remis 0:0 z Lechem. Legia w tym meczu oddała 6 celnych strzałów na bramkę rywali, lecz żaden z nich nie doszedł do celu. Cracovia z kolei na 5 ostatnich pojedynków we wszystkich frontach odniosła 3 porażki, 1 remis i 1 zwycięstwo. Tydzień temu przegrali oni wyjazdowe spotkanie ze słabo spisującą się Jagiellonią 2:1. Dodatkowo w środę grali bardzo ważny mecz w półfinale Pucharu Polski z Rakowem, w którym również odnieśli porażkę 1:2 i to na własnym boisku. Legia jest bardzo blisko zagwarantowania sobie kolejnego mistrzostwa kraju, bowiem ma 8 pkt przewagi nad drugą Pogonią a do końca pozostało 6 kolejek. Jeśli jeszcze dziś Pogoń wygra z Podbeskidziem to zbliżą się już tylko na 5 pkt do lidera, co jeszcze bardziej powinno zmotywować zawodników z Warszawy do odniesienia zwycięstwa aby kontynuować spokojny marsz po kolejne trofeum. Legia wygrała 3 ostanie domowe pojedynki w lidze z Cracovią i stawiam na podtrzymanie tej serii.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Legia Warszawa - Cracovia

Legia Warszawa już chyba teraz śmiało można stwierdzić MISTRZ POLSKI - mogą ludzie różnie pisać ale zdecydowanie zasłużenie.
Prowadzą w bardzo dużą przewagą punktową nad Pogonią Szczecin natomiast Cracovia dołuje mocno w tabeli i musi martwić się aby nie spaść z ligi co było by dla nich koszmarem.
Cracovia rozegrała w tygodniu spotkanie w półfinale Pucharu Polski gdzie u siebie przegrali 1:2 z Rakowem Częstochowa i zmarnowali okazję aby choć trochę uratować sezon pucharem.
Legia jest na fali i wątpię aby miała zatrzymać ich Cracovia będąca w słabiutkiej formie.

Legia 1,50
 
Ostatnia edycja:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Brosz ma kontrakt do 30 czerwca, a tutaj cisza o jakimkolwiek przedłużeniu.
Podobno po sezonie Górnika ma przejąć Brzęczek albo Nawałka.
Jest tylko jedna kwestia bo sporo się czyta, słyszy o problemach Górnika jeżeli chodzi o finanse a taki Brzęczek czy Nawałka raczej wysokie wymagania finansowe mają wszak to byli selekcjonerzy reprezentacji Polski i za drobne nie będą pracować.
Takie info to coś podobnego jak w przypadku Podolskiego bo już parę razy czytałem jak ma na zakończenie kariery wrócić do Zabrza.
 
Volleyball_Expert 378,2K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Raków Częstochowa - Lech Poznań typ 2X kurs 1.65 Betfan

Patrząc na wystawione kursy na to spotkanie to widzę tutaj bardzo dobry typ do zagrania w stronę gości. Lech rozegra pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera. Debiut trenerski na sam początek na pewno dobrze by było zdobyć jak nie komplet punktów to przynajmniej punkt. Raków w tym tygodniu rozegrał trudne spotkanie w Pucharze Polski z Cracovią. Częstochowianie zagrają w finale Pucharu Polski. Lech traci do trzeciego miejsca dziesięć punktów, a jeśli chodzi o strefę spadkową także traci do tego miejsca taka sama liczbę punktów. Na pewno w Lechu są znacznie inne aspiracje jak tylko utrzymanie w lidze. W tym spotkaniu w Lechu prawdopodobnie nie zobaczymy Katcharavy, natomiast w Rakowie nie zagrają m.in: Petrasek, Szczepański oraz Bartl. Myślę, że kurs jest jak najbardziej godny uwagi. Raków może i jest faworytem tego spotkania, ale sądzę że.kirsy powinny być w miarę wyrównane. Lech zagrał naprawdę bardzo dobry mecz z Legia i mało zabrakło A jutrzejsi goście mogli by zgarnąć u siebie komplet punktów. Raków chodź nadal jest mocnym zespołem to nie jest to ten sam zespół co w jesieni. Nadal mają dość fajny okres gry, ale to według mnie ciężko im będzie pozostać w trójce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Raków Częstochowa - Lech Poznań
typ X2
kurs 1.70 fortuna

Debiut trenerski Macieja Skorży w Lechu.Na początek rywal dość trudny, ale który nie imponuje już tak jesienią. Oczywiście Raków zdobywa punkty, ale nie gra już tak widowiskowo. Lech przed tygodniem dobrze się zaprezentował w meczu z Legią. W tym spotkaniu lechici wyszli w nowym ustawieni. Dziś Maciej Skorża może podobnie ustawić drużynę. Sam na konferencji prasowej mówił, że zagra dziś raczej na dwóch napastników. Poza tym sytuacja zdrowotna jest dobra i Skorża ma każdego gotowego do gry. Lech ma jeszcze iluzoryczne szanse na top4 w tym sezonie, a do tego potrzeba punktów. Stawiam, że Lech tutaj nie przegra, a myślę, że to spotkanie może wygrać.
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Legia Warszawa-Cracovia
W ostatnim spotkaniu 25. kolejki Ekstraklasy zmierzy się lider- Legia Warszawa, z Cracovią. Legia pewnie zmierza po kolejne mistrzostwo, za to Cracovia jest niewątpliwie obok Lecha największym negatywnym zaskoczeniem tego sezonu, ewidentnie pogubiono się tam w budowaniu drużyny, zawodnicy z wielu narodowości na pewno nie zgrali się tak dobrze, szatnia jest podzielona a bariera językowa na pewno nie pomaga w aklimatyzacji zawodników. Legia na swoim stadionie nie powinna mieć problemów z zainkasowaniem kolejnego kompletu punktów. Warto zwrócić uwagę na to, że Cracovia zagrała w tygodniu ciężki mecz pucharowy z Rakowem, który zakończył się porażką, co na pewno nie wzmocni morale drużyna trenera Michała Probierza. Cracovia przegrała swoje dwa ostatnie wyjazdowe spotkania, odpowiednio z Piastem, a także z fatalnie spisującą się ostatnio drużyną Jagielloni. To dużo mówi o tym, co dzieje się w drużynie z Krakowa.
Legia wygra Kurs:1.53 Fortuna
E: Słaby mecz w wykonaniu Legii, drugi z rzędu zakończony bezbramkowym remisem.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Typ: Paixao lub Świerczok strzeli bramkę
Kurs: 1,80 w eWinner
Wynik: Paixao 1:0 Świerczok

Można powiedzieć, że prawdopodobnie to mecz o Europejskie Puchary. Kto wygra, ten zbliży się do czwartego miejsca na koniec. A nawet jeśliby Arka miała wygrać z Rakowem w Pucharze Polski, to wygrany zbliży się do podium i będzie mieć jeszcze szansę na przegonienie Rakowa. Ważny więc to mecz, kursy wystawione praktycznie bez faworyta, bo ciężko go jednoznacznie określić. Dlatego ja poszedłem w ciekawy zakład na bramkę przynajmniej jednego z liderów swoich klubów. Odpowiedzialność za bramki spoczywać będzie właśnie na Flavio i Świerczoku. Jeśli mają paść bramki, to największe prawdopodobieństwo, że właśnie oni strzelą. Obaj są etatowymi wykonawcami jedenastek. Warto pójść w tym kierunku na ten mecz 😉 generalnie zapowiada się ciekawa sobota z Ekstraklasą dziś 😎

Edit: Świerczok słupek, Paixao poprzeczka, karny dla Piasta po zejściu Świerczoka... Plagi egipskie wisiały nad typem, brakowało tylko, żeby Flavio przestrzelił karnego 🤔🤣
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +359
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom