>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

25. kolejka La Liga [24.02 - 1.03.2021r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-02-22 o 13.43.26.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:00 Barcelona - Elche
Barcelona i obie strzelą gola @ 2.46
obie strzelą gola @ 2.15
Fortuna


Elche to kolejna drużyna z dołu tabeli, która będzie chciała sprawić dzisiaj sensację, a przynajmniej strzelić gola. Goście na Camp Nou nie strzelili gola od 43 lat!. Ten wynik jest kosmiczny, ale każda passa musi się skończyć i teraz jest ku temu świetna okazja. Barcelona traci gol za golem. Nie ważne czy gra z piłkarską elitą czy z zespołem z dołu tabeli. Barcelonie strzelają wszyscy.
Lenglet jest wielkim nieporozumieniem i skoro ma być to sezon przejściowy to czas najwyższy aby gość usiadł na ławce. To samo tyczy się Pique, który nagle ozdrowiał.
Alba ma swoje przebłyski, ale więcej u niego machaniem rękami niż jakości z gry. Umtiti ciągle bez formy. Roberto kontuzjowany, a Dest i Mingueza potrzebują sporo czasu i spotkań aby wejść na szczebel wyżej.
Elche co prawda w tym sezonie strzeliło zaledwie 20 goli, ale tym samo goli strzelili Cadiz, Alaves, a mimo wszystko udało się trafić na Camp Nou. Nie wierzę w projekt Koemana, bo po za wprowadzeniem Pedriego do pierwszego składu i lekkie przebudzenie De Jonga facet nie zrobił kompletnie nic.
Ktoś może napisze, że nie było transferów i są kontuzje. Kontuzje są w każdym zespole (spójrzcie na Real Madryt co się dzieje), a wielkich transferów latem/zimą nie zrobił żaden klub, a więc niema tu żadnego wytłumaczenia.

FC Barcelona: Ter Stegen; Dest, Piqué, Lenglet, Alba; De Jong, Busquets, Pedri; Dembélé, Messi, Griezmann.

Elche: Badia; Barragan, Verdu, Calvo, Mojica; Morente, Mfulu, Guti, Rigoni; Milla, Boye.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Real Madryt - Real Sociedad
obie strzelą gola @ 1.72
Fortuna

Spotkanie dopiero jutro, a z powodu braku czasu napisze coś już dziś. Real Madryt mimo tego, że do każdego spotkania podchodzi mocno osłabiony to nie przeszkadza im to w zdobywaniu goli i punktowaniu. Zwycięstwa być może nie są przekonujące, ale skromnymi wynikami zdobywa się w obecnych czasach mistrzostwo. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z nie wygodnym rywalem jakim jest Real Sociedad. Goście odpadli z LE i została im tylko liga. W ostatnich tygodniach ponownie wrócili do ligowego wygrywania odnosząc w trzech ostatnich spotkaniach trzy zwycięstwa. Po raz kolejny o sobie daje znać młody Isak, który zaczął strzelać jak na zawołanie, a media spekulują, że latem opuści klub. Obok niego jest niezawodny Mikel Oyarzabal, który jest liderem drużyny. Myślę, że przy obecnej formie jaką prezentują goście stać ich na gola jak nie na dwa.
Real dalej walczy o mistrzostwo, a za tydzień czeka ich hitowe starcie z Atletico. Dzisiaj właśnie punkty może zgubić Atletico, który zagra z Villarreal, a Barcelona wczoraj wygrała bardzo ważne spotkanie. Myślę, że obie ekipy powinny przynajmniej raz strzelić do siatki rywala, a samo spotkanie nie powinno nas zawieść.
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Granada - Elche 18:30
Elche X2 @1.74
Under 2.5 @1.65

Podwójna szansa (1 połowa lub cały mecz )0-0 @1.63
Elche DNB @ 2.69
Fortuna

Jakiś czas temu pisałem że przyjdzie czas że piłkarze z Granady złapią dołek i będzie spadek formy i chyba nadszedł ten czas.Obserwuje ich od jakiegoś czasu i już powoli widać wyeksplatowanie zespołu grą na 3 frontach tj.Liga,LE.i CDR ,pojawiły się pierwsze kontuzje w zespole.Niestety organizmu nie oszukasz, wcześniej czy później zacznie się coś dziać grając praktycznie co 3-4 dni.U gości liczba gier jest znacznie mniejsza a i absencji w zespole nie widać.Elche do końca rozgrywek będzie walczyć o utrzymanie,na tą chwile zajmują przedostanie miejsce w lidze i potrzebują pkt jak ryba wody.Dzisiaj jadą do rywala zmęczonego wojażem w Europie i mają szanse nawet na 3 pkt.Nie przewiduje tu wielkiego widowiska z dużą ilością goli a raczej szansy na gola z kontry i obrony dobrego wyniku.H2H pokazuje dużą ilość remisów z małą ilością bramek z stąd moje typy w stronę gości
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +98
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Villarreal vs Atletico Madryt
Typ: BTTS
Kurs: 2.15 ❌
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


La Ligi nie oglądam tak namiętnie jak Bundesligi, czy też KHL, ale myślę, że znalazłem value w meczu, który odbędzie się w Villarreal. Mit o żelaznej obronie Atletico można na chwilę odłożyć na półki. Przyjezdni co chwilę tracą bramki i ostatni raz na 0 z tyłu zagrali dziewięć spotkań temu w starciu z Sevillą. Przemęczenie, kontuzje różne są tego przyczyny, ale ostatnie wyniki nie są najlepsze po stronie stołecznych. Żółta Łódź Podwodna dosyć pewnie wyeliminowała z Ligi Europy Salzburg i postara się pójść za ciosem także na krajowym podwórku. Jestem zdania, że kurs na BTTS jest nieco przesadzony. Obie ekipy lepiej czują się aktualnie w ofensywie niż w defensywie. Oczekuje ciekawego widowiska na Estadio de la Ceramica okraszony trafieniami z obu stron.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Villarreal vs Atletico Madryt
Typ: over 9.5 rzut rożny
Kurs: 2.65
Analiza: Mecz z gatunku musi win dla obu ekip. Gospodarze jeśli stracą punkty to definitywnie pożegnaja się w walce o top 4. Z kolei Madryt będzie czuł już oddech swoich rywali w walce o mistrzostwo. Nie muszę pisać że jeszcze 2 tygodnie temu mało kto wierzył że Atletico roztrwoni przewagę nad drugim Realem. Dzisiaj obie ekipy wydają się być pod firma. O ile vilareal zaliczył niezły dwumecz w lidze Europy o tyle na krajowym podwórku potrącił punkty. Obecna pozycja biorąc pod uwagę przedsezonowe transfery musi rozczarowywac. Dzisiaj spodziewam się meczu w którym będzie mocno zabezpieczony środek pola A gra powinna przenosić się do bocznych sektorów. Skrzydła w obu ekipach są mocne, dodatkowo klasyczne 9 z umiejętnościami wykończenia akcji. Ostatnie mecze z udziałem obu ekip nie rozpieszczaly odnośnie rzutów różnych ale ich bezpośrednie starcia już tak.
 
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
Otrzymane punkty reputacji: +90
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Real Madryt - Real Sociedad 21:00
powyżej 1 gola, powyżej 7 rożnych 1-1 (13-4)
1.80 Forbet


Królewscy na 3-im miejscu ze stratą 6 pkt do Atletico,goście na 6 pozycji ze stratą 7 pkt do będącej na 5 pozycji Sevilli która ma na tą chwilę zapewnione miejsce w przyszłorocznej edycji LM.Gospodarze jak goście osłabieni kadrowo.ZZ ma przed kazdym meczem ból głowy aby złożyć "11".Do składu ekipy Sociedad wrócił niedawno Oyarzabal co napewno podniesie morale w drużynie.Patrząc na bezpośrednie spotkania obu drużyn bramek pada co nie miara,sporadycznie padają remisy a wynik 0:0 padł dwa razy ....w 1995 i 2002 roku więc dalekie czasy.Szanse na pokrycie typu oceniam na 95%.
 
Ostatnia edycja:
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
Real Madryt - Real Sociedad
typ: 1
@totalbet
@2,10

Zidane to ugra jakimś niskim zwycięstwem. Ekipa San Sebastian w potyczce z United, któremu Hiszpańskie ekipy nie leżą i nigdy nie leżały wyglądała jak jakiś ubogi krewny.A co do powrotu Oyarzabala to tak, fajnie wrócił - zepsuł karnego i zszedł do szatni.

Obie ekipy są mocno osłabione, wiadomo, że Madryt bardziej jakościowo - nieprzypadkowo żartuje się, że najlepszym graczem na ławce królewskich jest Zidane ;) W pierwszym meczu było po 0. Tutaj może być podobnie, chociaż wtedy ekipa z San Sebastian miała dużo lepszy 'moment obrotowy' teraz poza laniem leszczy wygląda to dość słabo. Liczę, że będą odstawiali trochę murarki i Real coś wciśnie.
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Jako kibic Realu, ani za grosz nie przekonuje mnie ich gra, nie zgadzam się z obecną polityką transferową i nie widzę sukcesów bez zmiany strategii transferowej. Dziś poluję na bramki i punkty zespołu z Anoeta, który prezentuje się całkiem nieźle w obecnych rozgrywkach, mają niezawodnego Oyarzabala, który stanowi o sile ofensywnej zespołu gości. Real w nieco szerszym składzie niż w LM, jednak nadal bez Ramosa i Carvajala czyli filarów defensywy. Moje propozycje na dziś:
Sociedad strzeli w przedziale 1-72 @ 1,68 Fortuna

Nieco ostrożniej:
X2 @ 1,80 Fortuna
goście over 1,5 gola @ 3,05 Fortuna
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Real Madryt - Real Sociedad
Typ Nacho żółta kartka
Kurs 3.1 lvbet
Zastanawiałem się jaki typ wybrać na ten mecz... Nie do końca czuje x2 w kierunku gości bo też mają swoje problemy. Wiem że Real gra zdecydowanie poniżej oczekiwań, ale już pokazali że im trudniej lepiej się prezentują. Real będzie prowadził grę bo linie pomocy ma mocniejszą. Będzie to powodowało możliwość gry z kontry co przy szybkich napastnikach gości może to okazać się kluczem do sukcesu. Nacho w ostatnich meczach nie otrzymał.kartki, jest to dość nietypowe ponieważ generalnie jest dość często upominany. Biorąc pod uwagę fakt, że to raczej on powinien byc tym nieco wyżej grającym stoperem bedzie raczej też pierwszym do przerywania akcji. Varan będzie trzymał głębię bo przy jego szybkości będzie wstanie nadążyć za ewentualnymi wejściami gości. Wydaje mi się że można skusić się na ten typ bo jest bardzo prawdopodobny.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom