>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

25. Kolejka Bundesligi (5-6 marca)

Status
Zamknięty.
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik


25. Kolejka (5-6.03.)



Sobota to przede wszystkim starcie Dortmundu z Bayernem, ale wczesniej rowniez czeka nas sporo emocji. Na dole tabeli uskrzydlony zwyciestwem nad Leverkusen Werder podejmie Hannover. Hoffenheim, ktory wydarl zwyciestwo z Augsburgiem jedzie do Stuttgartu, ktory z kolei po swietnej serii zlapal obnizke formy i zanotowal druga porazke z rzedu. W gole powinien obfitowac mecz Wolfsburga z BMG, a poza tym Köln zagra z Schalke, a Eintracht podejmie beniaminka z Ingolstadt. W niedziele rewelacyjne Mainz, ktore ma juz na koncie pobicie Bayeru i Bayernu zagra z Darmstadt. Liga Mistrzow dla Mainz? Choc brzmi to jak scenariusz science-fiction to...

Zapraszam do dyskusji!​
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Witam fanów Bundesligi
Mainz 05- Darmstadt 98
niedziela 6/03/2016
godz 15:30
Witam Serdecznie po raz pierwszy w niemieckim dziale. Zaczne moze od tego nie piłka niemiecka nie jest moja mocna strone mimo wszystko zawsze oferte przegladam. Dwie kolejki tematu znalazlem u was ciekawa analize na temat meczy wyjazdowych druzyny Darmstadt typ wydał mi sie interesujący i postanowilem go zagrac zdobrym efektem...
Bezposrednie mecze tych druzyn tez &quot;mowia&quot; o niedzielnej bramce Beniaminka
Mainz 3 -2 Darmstadt
Darmstadt 0 -2 Mainz
Darmstadt 4 - 1 Mainz
Darmstadt 3 - 2 Mainz
W tym tygoniu tez zastanawiam sie nad zagraniem w strone gosci lecz tym razem nie na 1/x/2 lecz strzelona bramka. Beniaminek ten na 12 meczy wyjazdowych az 11 razy umieszczał piłke w siatce rywali...
Kurs wiec wyaje sie bardzo ciekawy lekko zawyzony wedlug mnie 1.60 Totomix
wiadomo to u &quot;ziemniaka&quot; w necie sadze 1.65 mozna złapac
Jest tylko jedno ale Mainz ostatnio pokonało Bayern 2-1 na wyjezdzie
Mam pytanie do znawców Bundesligi czy to był wypadek przy pracy czy naprawde Mainz pokazało swiatowa pilke? Bardzo prosze o lekkie sugestie
Pozdrawiam
 
tms 10

tms

Użytkownik
VFB-Hoffenheim

VFB niczym pozytywnym, nie zaskakuje. Hoffenheim po zmianie trenera odpaliło konkretnie. Mecz z BVB pokazał jaki mają potencjał. VFB przgrywa u siebie z tragicznym hannoverem więc o jakiejkolwiek formie nie ma co mówić. Hoffe zawsze słynęło z potencjału w ofensywie jak zagrają na przyzwoitym poziomie spokojnie ogarną remis jak nie wygraną. Idealny rywal do wieśniaków... Kurs ogromne value.

Hoffe +0,75 @ 1,84

Hoffe (0) 3,10
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
5.3. 15:30
FC Augsburg - Bayer Leverkusen
over 3,5 kartek @1.66 4,5/10 bet365

Leverkusen bez Chicharito i Kiesslinga i znowu Bellarabi ma ich ratowac. Bayer w dramatycznej formie. O ile runda zaczela sie ok i trwalo to do meczu z Bayernem to potem juz rownia pochyla. Dwumecz ze Sportingiem tylko zaciemnia obraz, a jesli dostaje sie od Werderu w czape 1-4 u siebie to... polecial w koncu trener. Puchary w lidze uciekaja, juz teraz sa 4 punkty straty do kwali LM, a przeciez jeszcze naciska Wolfsburg. Augsburg po przegranym arcywaznym meczu z Hoffenheim tez ma sie nad czym zastanawiac. Juz tylko 2 punkty nad strefa spadkowa. Na WWK Arena latwo sie nie gra, Leverkusen bedzie tak samo zdeterminowane co zdesperowane. Dla mnie najlepszym betem sa kartki.

✅

5.3. 15:30
Werder Brema - Hannover 96
Werder @1.76 4/10 sbobet, over 5 kartek @1.85 4/10 bet365

Tu bedzie walka na noze. Werder po rozgromieniu Aptekarzy po prostu musi pojsc za ciosem. Lepszej okazji na latwe 3 punkty nie bedzie. Jak przeciwko 96 przelamal sie Schürrle to i Werder powinien sie przelamac. O gosciach nie ma co pisac - bida z nedza. Ale z drugiej strony podtrzymuje swoja opinie o defensywie Bremy i nawet Hannoverowi moze sie udac cos strzelic. Choc duet Kiyotake - Fossum w ataku? http://www.pown.it/1681 Werder win i over kartek.

✅ ⛔

5.3. 15:30
VFB Stuttgart - 1899 Hoffenheim, VFL Wolfsburg - BMG, Werder Brema - Hannover 96 over 2,5 + over 1,5 + over 1,5 @2.02 5/10 bet365

✅
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
VFB Stuttgart vs 1899 Hoffenheim
Over 9,5 rr @1,66 bet365 ✅
VFB Stuttgart over 5,5 rr @1,66 bet365 ✅
Over 10,0 rr @2,00 bet365 ✅

Poszukiwałem jakiś ciekawych meczy w których mogą paść RR, rzecz jasna w
dużej ilości. I natknąłem się na pewien mecz pomiędzy VFB a Hoffenheim.
VFB ostatnio nie powala na nogi, fakt jeszcze niedawno spisywali się
całkiem nieźle, ale ostatnimi czasy zawodzą. Ostatnie 4 ligowe mecze to
tylko jedno zwycięstwo. Przegrali nawet ze słabym Hannoverem. Ale to
dobrze wróży bo z pewnością są podrażnieni a nie będą mieć wymagającego
rywala. Goście muszą strzelać, atakować zdobywać pkt. jeżeli chcą się
wykaraskać z dna tabeli. Ostatnio grają coraz lepiej, nawet w obronie coś
się dzieje. Widać że, są ogromnie zmotywowani. Wystarczy przypomnieć jak
BVB się męczyło. Jednak nie zmienia to faktu że, na wyjazdach grają kichę.
VFB powinno od początku dominować, i stwarzać sobie multum okazji na
strzelenie gola, co za tym idzie korki będą z łatwością przychodzić.
Ogromna ilość groźnych ataków, oni są z tego znani.
Jeszcze lepiej jeśli goście zagrają na takim poziomie w defensywie ( nie
jest to oczywiście jakaś piekielnie mocna linia defensywna, ale jeśli ktoś
oglądał ich ostatnie mecze z pewnością zauważył niezły progres ) jak w
ostatnich meczach, jak wiadomo póki gol nie padnie, rr nie powinno
zabraknąć. Hoffenheim raczej skupi się na bronieniu własnej bramki, ale
ich kontry potrafią być bardzo groźne, a stałe fragmenty gry mogą się
okazać dla nich kluczem do wywalczenia jak że, cennych pkt. Oni też
potrafią ich dużo nabijać. Jeśli chodzi o ostatnie mecze VFB na własnych
śmieciach to tutaj jeb.. tych korków po prostu mnóstwo. W ostatnich 3
meczach tu sami zdołali zdobyć co najmniej 10 rr !! A w meczu z Hannoverem
aż, 17 rr !! Jak widać nie próżnują. Wiadome jest że, nie we wszystkich
meczach tyle zdobywali bo np: z Wolfsburgiem zdobyli ich raptem jeden. Ale
akurat wszystkie drużyny w Bundeslidze mają problem ze zdobywaniem rr, w
ich meczach, szczególnie kiedy grają na wyjeździe. Nawet Bayern dał tam
ledwie 5 rogów. Hoffenheim ostatnio się przebudziło i sami walą niezłe
sumy, ale i tracą dużo. Ostatnio z BVB zanotowali aż 18 rr, sami przy tym
ogarniając 7 swoich, czy też w domu z Augsburgiem 13 rr, kując
przy tym większą ich część.
Myślę że, obie drużyny mają o co grać, i raczej nie bd, to jeden z tych
nudnych meczy, w którym obie drużyny bronią się przez całe 90 min. Grając
większą część spotkania na swojej połowie, więc rzuty rożne są jak
najbardziej wskazane.
Tutaj mam jeszcze przygotowaną tabele z rr, w ostatnich meczach obu
drużyn.

https://scr.hu/JY3dZm
https://scr.hu/Bq4kPO
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
martins20 74

martins20

Użytkownik
Werder - H06

Mecz dwóch słabych ekip, gdzie jednej z nich udał się ostatni mecz. Werder zagrał niesamowicie skutecznie z Aptekarzami, wypunktował ich można powiedzieć we włoskim stylu. Jednak dalej uważam, że nie jest to silna ekipa, szczególnie w obronie.
Goście w zasadzie bez atutów z przodu. Nie wiem, kto tam da jakość. Ściągneli Almeidę, który miał być lekarstwem na cało zło, a leczy kontuzje. Jest co prawda Sobiech, ale nieufna postawa trenera wobec niego mu nie pomaga. Na tą chwilę najsłabsza ekipa Bundesligi.
Nie lubię grać na Werder, bo oni już nieraz w tym sezonie tak mieli, że zapunktowali na wyjeździe, by następnie u siebie zagrać słabiej i nie wygrać (małe deja vu mam :grin ???? .
Jednak jak napisano wcześniej, lepszej okazji mieć nie będą. Dlatego zagram na nich ale nie za dużą stawkę.

Brema 1 @ 1,67 3/10 millenium

Wolfsburg - Gladbach

Zapowiada się ciekawy mecz, dwóch drużyn własnego podwórka. Gospodarze fajnie zareagowali po porażce u siebie z Bayernem i wygrali co prawda H06 ale w dobrym stylu. Na pewno im to pomogło. Wracając do gry z Bayernem, to w statystykach (nie widziałem meczu) byli lepsi. Potwierdza to moje spojrzenie,na nich, że są dalej mocni u siebie. Fajnie, że przebudził się Shurlle, 3 klacze wrzucił z H06 i na niego liczę w tym meczu.
Goście są wyżej w tabeli, ale to dzięki dobrej postawie na własnym podwórku. Na wyjazdach męczą się z każdym. Patrząc na ich dzisiejszego rywala, to jest to najmocniejszy z jakim ostatnio grali.
Podchodzę do tego w ten sposób, że grają dwie drużyny własnego podwórka (na wyjazdach to inne ekipy). Mimo to, że Gladbach jest wyżej, uważam że aspekt Wilków jako gospodarza będzie decydujący i wygrają.

Wolfsburg @2,02 3/10 millenium
 
matu67 188

matu67

Użytkownik
FC Augsburg - Bayer Leverkusen
brak kartki przed 30:00 1.83 bet365 ⛔ (kitajec nie wytrzymal, 3 minuty i byloby pieknie, a nie bylo jeszcze ostro)
Wiadomo, że typy związane z brakiem kartki lub kartką przed którąś minutą są ryzykowne, wystarczy jeden ostry faul i kartka się pojawia. Ja tutaj widzę brak jakiejkolwiek kartki do minuty 30. Za tym typem przemawia głównie sędzia Markus Schmidt, który potrafi kartkować, aczkolwiek robi to w większości w II połowie meczu. W tym sezonie w 3 meczach zawsze kartki sypały się dopiero w II połowie meczu, a w zeszłym sezonie w Bundeslidze w 11 meczach pokazał tylko 2 razy :zoltakartka: przed 30 minutą. Myśle, że kartki będą, ale dopiero później Markus będzie po nie sięgął dlatego proponuje również over 3,5 kartki 1.67 Betano
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
FC Koln - Schalke
Over 3.5 gola ✅
3.75
Bet365


Na sobotę wybrałem bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie między drużyną z Kolonii i Gelsenkirchen. Gospodarze po 24 meczach są na 10 miejscu w tabeli, a goście plasują się na 6 pozycji w lidze. Typuję w tym meczu na over 3.5 gola. Po pierwsze w meczach między tymi niemieckimi drużynami od kilku sezonów nie brakuje emocji i bramek. W ostatnich 6 meczach między Koln, a Schalke wpadły aż 22 gole, a mecze kończyły się między innymi takimi wynikami jak 4:1, 2:1, 3:0 czy 5:1. Dzisiaj moim zdaniem w derbach zagłębia rury również nie zabraknie sytuacji podbramkowych i goli. Jeśli chodzi o statystyki z obecnego sezonu to zarówno gospodarze jak i goście mają na swoim koncie kilka meczy gdzie wpadały 4 gole lub więcej. Koln ma na swoim koncie 5 takich spotkań, a zespół Schalke zanotował 6 meczy gdzie wpadły minimum 4 gole. Dzisiaj typuję 1:3 dla przyjezdnych ✅ i over 3.5 gola w całym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kitex 738

kitex

Użytkownik
Mainz vs Darmstadt
typ: Mainz
kurs: 1,75
bet365
W 25 kolejce niemieckiej Bundesligi FSV Mainz zmierzy się z beniaminkiem z Darmstadt. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego pojedynku są piłkarze trenera Schmidta. Ze wszystkich 7 pojedynków w rundzie wiosennej piłkarze Mainz odnieśli aż 5 zwycięstw w tym wszystkie 3 mecze u siebie z czołowymi drużynami Bundesligi (Moenchengladbach, Schalke, Leverkusen). Na dodatek w ostatniej kolejce sensacyjnie wywieźli komplet punktów z Monachium. Wysoka forma piłkarzy Mainz w ostatnim czasie pozwoliła im awansować na 5 miejsce w tabeli i tym samym włączyć się w realną walkę o fazę grupową Ligi Mistrzów czy choćby kwalifikacje do Ligi Mistrzów.
Natomiast piłkarze Darmstadt po dobrym początku rundy wiosennej dużo gorzej spisują się w ostatnich tygodniach. Z czterech ostatnich spotkań zdołali jedynie zremisować 2:2 z Werderem Brema.
Dlatego też mecze u siebie z takimi drużynami jak Darmstadt drużyna Mainz musi rozstrzygać na własną korzyść.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
05.03.2016 15:30
Koln - Schalke
typ 2
kurs 3,00
25 kolejka niemieckiej Bundesligi. Mecz 10 zespołu ligi FC Koln z obecnie zajmującym 6 lokatę drużyną Schalke. Po dobrym początku rundy wiosennej ostatnie mecze gospodarzy świadczą o ich lekkim spadku formy. W trzech ostatnich meczach dwie porażki i tylko jeden remis. Na własnym stadionie grają w kratkę 4-4-4 taki mają bilans po 12 meczach. Teraz przyjeżdża do nich pretendent do gry w europejskich pucharach, który gra chyba najbardziej chimerycznie z całej ligi. Goście to według mnie najgorsza ekipa do gry u „buków”, są tak bardzo nieobliczalni. Na wyjazdach nie prezentują wyśmienitej formy, ale potrafili wygrać z drużynami, którzy poziomem przypominają dzisiejszego rywala (np. Darmstadt, Hamburg, Stuttgart). W tabeli w tej strefie drużyn walczących o grę w Lidze Mistrzów robi się coraz ciaśniej i aby nie wyskoczyć z tego grona goście koniecznie muszą sięgnąć po komplet punktów.
 
adam92 266

adam92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Hamburger - Hertha
Typ: 2
Kurs: 2.63
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jakaś niespodzianka niedzielnego meczu niemieckiej Bundesligi . Hertha , która jest aktualnie na fali niemieckiej lidze mierzy się ze średniakiem tej ligi . Patrząc na H2H ostatnich 5 spotkań to Hertha w tym prowadzi 5:0 . Klub z Berlina po porostu umie zwyciężać z zawodnikami trenera Bruna Labbadia . Gospodarze od 3 spotkań nie potrafią wygrać , gdzieś sie zablokowali i uważam , że to bedize dość długa blokada . Oglądałem ich kilka ostatnich meczy poziom bardzo słaby . Natomiast &quot; Stara Dama &quot; ostatnio co mecz to lepiej rozkręcili się chłopaki na dobre . Oto ostatnie 5 meczy pomiędzy tymi zespołami :
Hertha - Hamburger 3:0
Hamburger - Hertha 0:1
Hertha - Hamburger 3:0
Hamburger - Hertha 0:3
Hertha - Hamburger 1:0
Co zauważyłem , Hamburger nawet nie strzelił ani jednej bramki &quot;Starej Damie&quot; w ostatnich 5 spotkaniach . Dla mnie BET DNIA , polecam .
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Mainz - Darmstadt
W pierwszym dzisiejszym spotkaniu Mainz, które ostatnio niespodziewanie ograło Bayern zagra z Darmstadt. Co do wygranej Mainz to mimo, że była sensacją, to była też niejako potwierdzeniem świetnej tegorocznej formy tej drużyny. Mają w tym roku bilans 5-0-2 i na rozkładzie właśnie Bayern, Bayer czy Schalke.
Darmstadt bilans ma prawie odwrotny 2-1-4. Spowodowane jest to tym, że oni też grali z czołówką tabeli, czyli Borussia, Bayern, Bayer i Schalke, ale oni, w przeciwieństwie do dzisiejszego przeciwnika, nic w tych meczach nie ugrali.
Cele obu ekip są diametralnie różne. Mainz po serii świetnych występów traci tylko 3 punkty do podium, a 2 do miejsca dającego eliminacje do LM. Darmstadt z kolei jest tylko punkt nad strefą spadkową. Jednak Mainz super prezentowało się nie będąc faworytem. Gra w takim meczu jak dzisiaj to zupełnie inna sprawa. Teraz oni będą zmuszeni do ataku pozycyjnego i nie wiadomo czy wyjdzie im to na dobre. Spodziewam się, że goście zgotują im ciężką przeprawę.
under 2,5 1,72 Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom