>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

25. Kolejka Bundesligi (5-6 marca)

Status
Zamknięty.
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik


25. Kolejka (5-6.03.)



Sobota to przede wszystkim starcie Dortmundu z Bayernem, ale wczesniej rowniez czeka nas sporo emocji. Na dole tabeli uskrzydlony zwyciestwem nad Leverkusen Werder podejmie Hannover. Hoffenheim, ktory wydarl zwyciestwo z Augsburgiem jedzie do Stuttgartu, ktory z kolei po swietnej serii zlapal obnizke formy i zanotowal druga porazke z rzedu. W gole powinien obfitowac mecz Wolfsburga z BMG, a poza tym Köln zagra z Schalke, a Eintracht podejmie beniaminka z Ingolstadt. W niedziele rewelacyjne Mainz, ktore ma juz na koncie pobicie Bayeru i Bayernu zagra z Darmstadt. Liga Mistrzow dla Mainz? Choc brzmi to jak scenariusz science-fiction to...

Zapraszam do dyskusji!​
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Witam fanów Bundesligi
Mainz 05- Darmstadt 98
niedziela 6/03/2016
godz 15:30
Witam Serdecznie po raz pierwszy w niemieckim dziale. Zaczne moze od tego nie piłka niemiecka nie jest moja mocna strone mimo wszystko zawsze oferte przegladam. Dwie kolejki tematu znalazlem u was ciekawa analize na temat meczy wyjazdowych druzyny Darmstadt typ wydał mi sie interesujący i postanowilem go zagrac zdobrym efektem...
Bezposrednie mecze tych druzyn tez &quot;mowia&quot; o niedzielnej bramce Beniaminka
Mainz 3 -2 Darmstadt
Darmstadt 0 -2 Mainz
Darmstadt 4 - 1 Mainz
Darmstadt 3 - 2 Mainz
W tym tygoniu tez zastanawiam sie nad zagraniem w strone gosci lecz tym razem nie na 1/x/2 lecz strzelona bramka. Beniaminek ten na 12 meczy wyjazdowych az 11 razy umieszczał piłke w siatce rywali...
Kurs wiec wyaje sie bardzo ciekawy lekko zawyzony wedlug mnie 1.60 Totomix
wiadomo to u &quot;ziemniaka&quot; w necie sadze 1.65 mozna złapac
Jest tylko jedno ale Mainz ostatnio pokonało Bayern 2-1 na wyjezdzie
Mam pytanie do znawców Bundesligi czy to był wypadek przy pracy czy naprawde Mainz pokazało swiatowa pilke? Bardzo prosze o lekkie sugestie
Pozdrawiam
 
tms 10

tms

Użytkownik
VFB-Hoffenheim

VFB niczym pozytywnym, nie zaskakuje. Hoffenheim po zmianie trenera odpaliło konkretnie. Mecz z BVB pokazał jaki mają potencjał. VFB przgrywa u siebie z tragicznym hannoverem więc o jakiejkolwiek formie nie ma co mówić. Hoffe zawsze słynęło z potencjału w ofensywie jak zagrają na przyzwoitym poziomie spokojnie ogarną remis jak nie wygraną. Idealny rywal do wieśniaków... Kurs ogromne value.

Hoffe +0,75 @ 1,84

Hoffe (0) 3,10
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
5.3. 15:30
FC Augsburg - Bayer Leverkusen
over 3,5 kartek @1.66 4,5/10 bet365

Leverkusen bez Chicharito i Kiesslinga i znowu Bellarabi ma ich ratowac. Bayer w dramatycznej formie. O ile runda zaczela sie ok i trwalo to do meczu z Bayernem to potem juz rownia pochyla. Dwumecz ze Sportingiem tylko zaciemnia obraz, a jesli dostaje sie od Werderu w czape 1-4 u siebie to... polecial w koncu trener. Puchary w lidze uciekaja, juz teraz sa 4 punkty straty do kwali LM, a przeciez jeszcze naciska Wolfsburg. Augsburg po przegranym arcywaznym meczu z Hoffenheim tez ma sie nad czym zastanawiac. Juz tylko 2 punkty nad strefa spadkowa. Na WWK Arena latwo sie nie gra, Leverkusen bedzie tak samo zdeterminowane co zdesperowane. Dla mnie najlepszym betem sa kartki.

✅

5.3. 15:30
Werder Brema - Hannover 96
Werder @1.76 4/10 sbobet, over 5 kartek @1.85 4/10 bet365

Tu bedzie walka na noze. Werder po rozgromieniu Aptekarzy po prostu musi pojsc za ciosem. Lepszej okazji na latwe 3 punkty nie bedzie. Jak przeciwko 96 przelamal sie Schürrle to i Werder powinien sie przelamac. O gosciach nie ma co pisac - bida z nedza. Ale z drugiej strony podtrzymuje swoja opinie o defensywie Bremy i nawet Hannoverowi moze sie udac cos strzelic. Choc duet Kiyotake - Fossum w ataku? http://www.pown.it/1681 Werder win i over kartek.

✅ ⛔

5.3. 15:30
VFB Stuttgart - 1899 Hoffenheim, VFL Wolfsburg - BMG, Werder Brema - Hannover 96 over 2,5 + over 1,5 + over 1,5 @2.02 5/10 bet365

✅
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
VFB Stuttgart vs 1899 Hoffenheim
Over 9,5 rr @1,66 bet365 ✅
VFB Stuttgart over 5,5 rr @1,66 bet365 ✅
Over 10,0 rr @2,00 bet365 ✅

Poszukiwałem jakiś ciekawych meczy w których mogą paść RR, rzecz jasna w
dużej ilości. I natknąłem się na pewien mecz pomiędzy VFB a Hoffenheim.
VFB ostatnio nie powala na nogi, fakt jeszcze niedawno spisywali się
całkiem nieźle, ale ostatnimi czasy zawodzą. Ostatnie 4 ligowe mecze to
tylko jedno zwycięstwo. Przegrali nawet ze słabym Hannoverem. Ale to
dobrze wróży bo z pewnością są podrażnieni a nie będą mieć wymagającego
rywala. Goście muszą strzelać, atakować zdobywać pkt. jeżeli chcą się
wykaraskać z dna tabeli. Ostatnio grają coraz lepiej, nawet w obronie coś
się dzieje. Widać że, są ogromnie zmotywowani. Wystarczy przypomnieć jak
BVB się męczyło. Jednak nie zmienia to faktu że, na wyjazdach grają kichę.
VFB powinno od początku dominować, i stwarzać sobie multum okazji na
strzelenie gola, co za tym idzie korki będą z łatwością przychodzić.
Ogromna ilość groźnych ataków, oni są z tego znani.
Jeszcze lepiej jeśli goście zagrają na takim poziomie w defensywie ( nie
jest to oczywiście jakaś piekielnie mocna linia defensywna, ale jeśli ktoś
oglądał ich ostatnie mecze z pewnością zauważył niezły progres ) jak w
ostatnich meczach, jak wiadomo póki gol nie padnie, rr nie powinno
zabraknąć. Hoffenheim raczej skupi się na bronieniu własnej bramki, ale
ich kontry potrafią być bardzo groźne, a stałe fragmenty gry mogą się
okazać dla nich kluczem do wywalczenia jak że, cennych pkt. Oni też
potrafią ich dużo nabijać. Jeśli chodzi o ostatnie mecze VFB na własnych
śmieciach to tutaj jeb.. tych korków po prostu mnóstwo. W ostatnich 3
meczach tu sami zdołali zdobyć co najmniej 10 rr !! A w meczu z Hannoverem
aż, 17 rr !! Jak widać nie próżnują. Wiadome jest że, nie we wszystkich
meczach tyle zdobywali bo np: z Wolfsburgiem zdobyli ich raptem jeden. Ale
akurat wszystkie drużyny w Bundeslidze mają problem ze zdobywaniem rr, w
ich meczach, szczególnie kiedy grają na wyjeździe. Nawet Bayern dał tam
ledwie 5 rogów. Hoffenheim ostatnio się przebudziło i sami walą niezłe
sumy, ale i tracą dużo. Ostatnio z BVB zanotowali aż 18 rr, sami przy tym
ogarniając 7 swoich, czy też w domu z Augsburgiem 13 rr, kując
przy tym większą ich część.
Myślę że, obie drużyny mają o co grać, i raczej nie bd, to jeden z tych
nudnych meczy, w którym obie drużyny bronią się przez całe 90 min. Grając
większą część spotkania na swojej połowie, więc rzuty rożne są jak
najbardziej wskazane.
Tutaj mam jeszcze przygotowaną tabele z rr, w ostatnich meczach obu
drużyn.

https://scr.hu/JY3dZm
https://scr.hu/Bq4kPO
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
martins20 74

martins20

Użytkownik
Werder - H06

Mecz dwóch słabych ekip, gdzie jednej z nich udał się ostatni mecz. Werder zagrał niesamowicie skutecznie z Aptekarzami, wypunktował ich można powiedzieć we włoskim stylu. Jednak dalej uważam, że nie jest to silna ekipa, szczególnie w obronie.
Goście w zasadzie bez atutów z przodu. Nie wiem, kto tam da jakość. Ściągneli Almeidę, który miał być lekarstwem na cało zło, a leczy kontuzje. Jest co prawda Sobiech, ale nieufna postawa trenera wobec niego mu nie pomaga. Na tą chwilę najsłabsza ekipa Bundesligi.
Nie lubię grać na Werder, bo oni już nieraz w tym sezonie tak mieli, że zapunktowali na wyjeździe, by następnie u siebie zagrać słabiej i nie wygrać (małe deja vu mam :grin ???? .
Jednak jak napisano wcześniej, lepszej okazji mieć nie będą. Dlatego zagram na nich ale nie za dużą stawkę.

Brema 1 @ 1,67 3/10 millenium

Wolfsburg - Gladbach

Zapowiada się ciekawy mecz, dwóch drużyn własnego podwórka. Gospodarze fajnie zareagowali po porażce u siebie z Bayernem i wygrali co prawda H06 ale w dobrym stylu. Na pewno im to pomogło. Wracając do gry z Bayernem, to w statystykach (nie widziałem meczu) byli lepsi. Potwierdza to moje spojrzenie,na nich, że są dalej mocni u siebie. Fajnie, że przebudził się Shurlle, 3 klacze wrzucił z H06 i na niego liczę w tym meczu.
Goście są wyżej w tabeli, ale to dzięki dobrej postawie na własnym podwórku. Na wyjazdach męczą się z każdym. Patrząc na ich dzisiejszego rywala, to jest to najmocniejszy z jakim ostatnio grali.
Podchodzę do tego w ten sposób, że grają dwie drużyny własnego podwórka (na wyjazdach to inne ekipy). Mimo to, że Gladbach jest wyżej, uważam że aspekt Wilków jako gospodarza będzie decydujący i wygrają.

Wolfsburg @2,02 3/10 millenium
 
matu67 188

matu67

Użytkownik
FC Augsburg - Bayer Leverkusen
brak kartki przed 30:00 1.83 bet365 ⛔ (kitajec nie wytrzymal, 3 minuty i byloby pieknie, a nie bylo jeszcze ostro)
Wiadomo, że typy związane z brakiem kartki lub kartką przed którąś minutą są ryzykowne, wystarczy jeden ostry faul i kartka się pojawia. Ja tutaj widzę brak jakiejkolwiek kartki do minuty 30. Za tym typem przemawia głównie sędzia Markus Schmidt, który potrafi kartkować, aczkolwiek robi to w większości w II połowie meczu. W tym sezonie w 3 meczach zawsze kartki sypały się dopiero w II połowie meczu, a w zeszłym sezonie w Bundeslidze w 11 meczach pokazał tylko 2 razy :zoltakartka: przed 30 minutą. Myśle, że kartki będą, ale dopiero później Markus będzie po nie sięgął dlatego proponuje również over 3,5 kartki 1.67 Betano
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
FC Koln - Schalke
Over 3.5 gola ✅
3.75
Bet365


Na sobotę wybrałem bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie między drużyną z Kolonii i Gelsenkirchen. Gospodarze po 24 meczach są na 10 miejscu w tabeli, a goście plasują się na 6 pozycji w lidze. Typuję w tym meczu na over 3.5 gola. Po pierwsze w meczach między tymi niemieckimi drużynami od kilku sezonów nie brakuje emocji i bramek. W ostatnich 6 meczach między Koln, a Schalke wpadły aż 22 gole, a mecze kończyły się między innymi takimi wynikami jak 4:1, 2:1, 3:0 czy 5:1. Dzisiaj moim zdaniem w derbach zagłębia rury również nie zabraknie sytuacji podbramkowych i goli. Jeśli chodzi o statystyki z obecnego sezonu to zarówno gospodarze jak i goście mają na swoim koncie kilka meczy gdzie wpadały 4 gole lub więcej. Koln ma na swoim koncie 5 takich spotkań, a zespół Schalke zanotował 6 meczy gdzie wpadły minimum 4 gole. Dzisiaj typuję 1:3 dla przyjezdnych ✅ i over 3.5 gola w całym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kitex 738

kitex

Użytkownik
Mainz vs Darmstadt
typ: Mainz
kurs: 1,75
bet365
W 25 kolejce niemieckiej Bundesligi FSV Mainz zmierzy się z beniaminkiem z Darmstadt. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego pojedynku są piłkarze trenera Schmidta. Ze wszystkich 7 pojedynków w rundzie wiosennej piłkarze Mainz odnieśli aż 5 zwycięstw w tym wszystkie 3 mecze u siebie z czołowymi drużynami Bundesligi (Moenchengladbach, Schalke, Leverkusen). Na dodatek w ostatniej kolejce sensacyjnie wywieźli komplet punktów z Monachium. Wysoka forma piłkarzy Mainz w ostatnim czasie pozwoliła im awansować na 5 miejsce w tabeli i tym samym włączyć się w realną walkę o fazę grupową Ligi Mistrzów czy choćby kwalifikacje do Ligi Mistrzów.
Natomiast piłkarze Darmstadt po dobrym początku rundy wiosennej dużo gorzej spisują się w ostatnich tygodniach. Z czterech ostatnich spotkań zdołali jedynie zremisować 2:2 z Werderem Brema.
Dlatego też mecze u siebie z takimi drużynami jak Darmstadt drużyna Mainz musi rozstrzygać na własną korzyść.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
05.03.2016 15:30
Koln - Schalke
typ 2
kurs 3,00
25 kolejka niemieckiej Bundesligi. Mecz 10 zespołu ligi FC Koln z obecnie zajmującym 6 lokatę drużyną Schalke. Po dobrym początku rundy wiosennej ostatnie mecze gospodarzy świadczą o ich lekkim spadku formy. W trzech ostatnich meczach dwie porażki i tylko jeden remis. Na własnym stadionie grają w kratkę 4-4-4 taki mają bilans po 12 meczach. Teraz przyjeżdża do nich pretendent do gry w europejskich pucharach, który gra chyba najbardziej chimerycznie z całej ligi. Goście to według mnie najgorsza ekipa do gry u „buków”, są tak bardzo nieobliczalni. Na wyjazdach nie prezentują wyśmienitej formy, ale potrafili wygrać z drużynami, którzy poziomem przypominają dzisiejszego rywala (np. Darmstadt, Hamburg, Stuttgart). W tabeli w tej strefie drużyn walczących o grę w Lidze Mistrzów robi się coraz ciaśniej i aby nie wyskoczyć z tego grona goście koniecznie muszą sięgnąć po komplet punktów.
 
adam92 266

adam92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Hamburger - Hertha
Typ: 2
Kurs: 2.63
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jakaś niespodzianka niedzielnego meczu niemieckiej Bundesligi . Hertha , która jest aktualnie na fali niemieckiej lidze mierzy się ze średniakiem tej ligi . Patrząc na H2H ostatnich 5 spotkań to Hertha w tym prowadzi 5:0 . Klub z Berlina po porostu umie zwyciężać z zawodnikami trenera Bruna Labbadia . Gospodarze od 3 spotkań nie potrafią wygrać , gdzieś sie zablokowali i uważam , że to bedize dość długa blokada . Oglądałem ich kilka ostatnich meczy poziom bardzo słaby . Natomiast &quot; Stara Dama &quot; ostatnio co mecz to lepiej rozkręcili się chłopaki na dobre . Oto ostatnie 5 meczy pomiędzy tymi zespołami :
Hertha - Hamburger 3:0
Hamburger - Hertha 0:1
Hertha - Hamburger 3:0
Hamburger - Hertha 0:3
Hertha - Hamburger 1:0
Co zauważyłem , Hamburger nawet nie strzelił ani jednej bramki &quot;Starej Damie&quot; w ostatnich 5 spotkaniach . Dla mnie BET DNIA , polecam .
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Mainz - Darmstadt
W pierwszym dzisiejszym spotkaniu Mainz, które ostatnio niespodziewanie ograło Bayern zagra z Darmstadt. Co do wygranej Mainz to mimo, że była sensacją, to była też niejako potwierdzeniem świetnej tegorocznej formy tej drużyny. Mają w tym roku bilans 5-0-2 i na rozkładzie właśnie Bayern, Bayer czy Schalke.
Darmstadt bilans ma prawie odwrotny 2-1-4. Spowodowane jest to tym, że oni też grali z czołówką tabeli, czyli Borussia, Bayern, Bayer i Schalke, ale oni, w przeciwieństwie do dzisiejszego przeciwnika, nic w tych meczach nie ugrali.
Cele obu ekip są diametralnie różne. Mainz po serii świetnych występów traci tylko 3 punkty do podium, a 2 do miejsca dającego eliminacje do LM. Darmstadt z kolei jest tylko punkt nad strefą spadkową. Jednak Mainz super prezentowało się nie będąc faworytem. Gra w takim meczu jak dzisiaj to zupełnie inna sprawa. Teraz oni będą zmuszeni do ataku pozycyjnego i nie wiadomo czy wyjdzie im to na dobre. Spodziewam się, że goście zgotują im ciężką przeprawę.
under 2,5 1,72 Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom