>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

25$ Free

doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Damianinho co ty kręcisz? przy rejstracji nie podaje sie daty urodzenia :/
Sadzac po poziomie dotychczasowych wypowiedzi damianinho, bledach ortograficznych, nieumiejetnosci edytowania postow dziecko ma pewnie 13 lat i wkreca tu jakies glupoty aby ponabijac posty.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
a tą kase by wypłacić to trzeba obrócić 10 razy 25$ czy można np. 10 razy 5$??
10x5 to z prostej matematyki daje 50. Aby obrocic bonus musisz postawic w sumie za 250, wiec sam sobie odpowiedz na swoje pytanie...
Sorry chlopaki, szybko pisalem to i sie pomylilem ???? Ale faktycznie posmiac sie mozna ???? Sam bym sie smial z tej prostej matematyki ???? Chodzilo bardziej o to, ze nalezy postawic za 250 a nie za mniej.
Przyznaje sie do bledu i kwituje to usmiechem ????
Pzdr
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
a tą kase by wypłacić to trzeba obrócić 10 razy 25$ czy można np. 10 razy 5$??

nasuwa sie ciezka do zaakceptowania na publicznym forum wypowiedz z mojej strony ...:jezora: ale skwituje to tylko tak : ahahahhhhhhahhahahahahahahahahahahahahahhahahahaha


10x5 to z prostej matematyki daje 25..........donio to żeś doje(ch)ał:spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:


post do usuniecia, sorry za off topic ale nie moglem sie postrzymac:-D
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Mogłby któs uprzejmy skrobnąć mi na PW maila ze zleceniem wypłaty? Oczywiście chodzi o kilka prostych zdań.

Bardzo mi na tym zależy gdyż nie chce strzelić jakiegoś kapelucha, a mój angielski jest już bardzo mocno zardzewiały.

Z góry dziękuje.
 
sajmon20 0

sajmon20

Użytkownik
Mogłby któs uprzejmy skrobnąć mi na PW maila ze zleceniem wypłaty? Oczywiście chodzi o kilka prostych zdań.

Bardzo mi na tym zależy gdyż nie chce strzelić jakiegoś kapelucha, a mój angielski jest już bardzo mocno zardzewiały.

Z góry dziękuje.
-Your name in full Imie Nazwisko
-account number Numer Konta w 24sportsweb
-amount that you are requesting ile chcesz wypłącic
-The desired payment method of Moneybookers or Neteller jaka opcje wybierasz do wypłaty
-A copy of your ID zalaczasz skan dowodu/paszoportu/itp

Wedlug wzoru wypisz te dane
 
nas 78

nas

Użytkownik
ten buk to jakis zart ? na live czacie chcial odemnie wyciagnac haslo do mojego konta. To jakas zenada, narazie dam cala rozmowe, za pare minut wrzuce screena. Zdecydowanie????, aha z gory przepraszam za moj slaby angielski.
you: I have a another question. Coud you tell e my account balance ? I have 25 USD or 0 USD :+)?
24sp: Hello, how may I help you?
you: I have a another question. Coud you tell e my account balance ? I have 25 USD or 0 USD :+)?
24sp: what is account number
you: sp2282
24sp: have you used the bonus code
you: yes
you: so what is y balance ?
24sp: 1 minute\
24sp: please
24sp: $25 pending
24sp: but it is a future bet and does not qualify
24sp: Arizona reg. seas. over 7.5
you: i don&#39;t understand you
you: so i have this money ;f?
24sp: you are not allowed to bet future bets
you: so when i be able to beting ?
you: never ?
24sp: what is your password
24sp: what is your password
you: you want my password o_O?
24sp: yes
you: why ?
24sp: sorry, this is not your account
24sp: please have the account user contact us
24sp: we are temporarily closing this account
you: lol ?
you: this is my account
24sp: what is your password
24sp: this account has been disabled
you: i can give you my passport
you: i will wrtita long articcle about your company o_O
24sp: fine
24sp: but this is not your account
you: i never going to give my password
you: to anybody
you: are you joking ?
you: you only want to still my ail ?
24sp: will that be all
you: yes
you: cu

 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ten buk to jakis zart ? na live czacie chcial odemnie wyciagnac haslo do mojego konta. To jakas zenada, narazie dam cala rozmowe, za pare minut wrzuce screena. Zdecydowanie????, aha z gory przepraszam za moj slaby angielski.


[/color]
błąd zrobiłeś, trzeba dać hasło, w tym buku nie dawałem, ale w wielu tak, i jeśli to ma dać ci kaskę to daj im to hasło, bo oni się upewniają czy to jest na pewno twoje konto, i potrzebują danych do logowania...

nie mogę co ty dałeś stary :kwasny4565:
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
No i dobrze, że Ci zamknęli konto skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nie można zawierać zakładów długoterminowych za ten bonus, a Ty właśnie tak zrobiłeś, to, że chcieli Twoje hasło to nic nowego, w bukach które mają prymitywną strukturę stron czasem przy wypłacie trzeba podawać hasło na live-chacie.
 
nas 78

nas

Użytkownik
No i dobrze, że Ci zamknęli konto skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nie można zawierać zakładów długoterminowych za ten bonus, a Ty właśnie tak zrobiłeś, to, że chcieli Twoje hasło to nic nowego, w bukach które mają prymitywną strukturę stron czasem przy wypłacie trzeba podawać hasło na live-chacie.
Kolego, z tym pierwszym to sie zgodzę, tych zakładów nie powinienem stawiać choć nie zrobiłem tego umyślnie. Po prostu ten bonus z góry potraktowałem dość chłodno i obstawilem pierwszy lepszy zakład. - nie zauważyłem, ze jest dlugoterminowy dlatego tez pisale do supportu o moj stan konta Ale mogli mi zablokować konto już wczoraj gdy gadale pierwszy raz z supportem. A Ty uważasz, ze podawanie hasla to dobry pomysl ? Ja mam jedno do wszystkich serwisow. A nie ukrywajmy, ze strona do zaufanych nie należy. I zwróc uwage na to, ze moje konto zostalo zablokowane nie przez zawarcie tego zakladu tylko przez to iz nie podalem swojego hasla. Ilu z was by je podalo ? Autoryzacja konta powinna sie odbyc jak w kazdym pozadnym buku poprzez skan dowodu czy chociaz by list. W zyciu nie spotkalem sie zeby gdzie kolwiek ktos chcial moje haslo. Przeciez jest zlota zasada, ze nikt prócz właściciela nie powinien znac hasla. Ja swoje glowne haslo dal by tylko po przemysleniu takim witrynom jak bah czy bwin. Nie będę ryzykowal dla niepewnej promocji.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
nas widac ze nie grales w zagranicznych bukmacherach czy tez anglojezycznych, w takich wiekszych bukmacherach znanych w stanach np BetCris to przy jakiejkolwiek konsultacji z supportem trzeba im podac haslo i login uzytkownika z jakim rozmawiaja. To ze ty sie z takim czyms nie spotkales to nie znaczy ze to nie jest praktykowane a ze uzywasz jednego hasla wszedzie gdzie sie da - poprostu twoja glupota ????
 
nas 78

nas

Użytkownik
No i dobrze, że Ci zamknęli konto skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nie można zawierać zakładów długoterminowych za ten bonus, a Ty właśnie tak zrobiłeś, to, że chcieli Twoje hasło to nic nowego, w bukach które mają prymitywną strukturę stron czasem przy wypłacie trzeba podawać hasło na live-chacie.
nas widac ze nie grales w zagranicznych bukmacherach czy tez anglojezycznych, w takich wiekszych bukmacherach znanych w stanach np BetCris to przy jakiejkolwiek konsultacji z supportem trzeba im podac haslo i login uzytkownika z jakim rozmawiaja. To ze ty sie z takim czyms nie spotkales to nie znaczy ze to nie jest praktykowane a ze uzywasz jednego hasla wszedzie gdzie sie da - poprostu twoja glupota ????
jedno haslo do jednej pod kategori ???? a tu konkretnie chodzi mi o kasyna i bukmacherke, inne do gier on-line, a jeszcze inne do pracy. Choc akurat to pierwsze jest powiazanie z bukacherka i moim mailem. Ale ciekawi mnie czy komus z was wyplaca te pieniadze, jak tak to wroce na livechata i przeprosze tego operatora jak nie to bede zadowolony ze swojej decyzji
 
Do góry Bottom