>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 30.03-02.04.2012+zaległy mecz 20 kolejki Lech-Górnik

Status
Zamknięty.
empe92 438

empe92

Użytkownik
GKS Bełchatów – Lechia Gdańsk
Na szybko, bo mecz już za chwilę. Wydaje mi się, że warto zaryzykować na over 2.5. Obie drużyny mają o co grać. Ani GKS, tym bardziej Lechia nie mają zapewnionego pozostania w lidze. Lechia jest w trochę gorszej sytuacji, dlatego to im bardziej powinno zależeć na zwycięstwie. Podopieczni Janasa będą chcieli dziś wygrać w Bełchatowie, no bo jednak jak by nie patrzeć nie jest to ligowy potentat, a Lechia bardzo potrzebuje punktów. Janas odsunął kilku zawodników od składu, dlatego mam nadzieję, że piłkarze będą dziś dobrze zmotywowani. GKS natomiast potrafi bardzo dobrze i szybko kontratakować. Liczę na ich dobrą dyspozycję w ataku i wykorzystanie błędów w defensywie gości. Obrona Bełchatowa również nie stanowi monolitu, dlatego liczę na co najmniej 3 gole. Każda bramka powinna dodatkowo otworzyć spotkanie, więc po takim kursie warto zagrać na over 2.5

Over 2.5 @ 2.60 Bet365 ✅
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisła Kraków - Legia Warszawa
0:0​

Mecz, który wzbudza najwięcej emocji w tej kolejce to bez wątpienia starcie Wisły i Legii. Jednak czy to spotkanie naprawdę zapowiada się tak interesująco czy tylko kibice jadą po nazwach/markach obu ekip? Jeśli popatrzymy na tabelę to widać, że Legioniści są na samym szczycie, Wisła traci już do nich 11 punktów. Mimo tak dużej różnicy w ostatnich spotkaniach nie było widać jej po stylu gry tych klubów. Porażka Wisły z Ruchem, Koroną czy remis z GKSem obnażają dyspozycję Białej Gwiazdy. A trzeba jeszcze dodać, że nawet w meczu z GKSem powinni ponieść porażkę ponieważ to gospodarze okazali się zespołem lepszym jednak zabrakło albo sił albo wiary we własne możliwości bo przy prowadzeniu oddali inicjatywę krakowianom co się ostatecznie na nich zemściło. W przypadku Legii wyniki prezentują się lepiej ponieważ piłkarze z Łazienkowskiej nie przegrali w lidze już od pięciu spotkań. Jednak dwa ostatnie to zaledwie remisy w kiepskim stylu ( w tym również z GKS Bełchatów). Mimo że obie drużyny prezentują się przeciętnie, jeśli miałbym wskazać komu daję więcej szans byłaby to drużyna z Warszawy. Jak wiemy w Wiśle szykuje się już tradycyjne co kilkuletnie &quot;wietrzenie składu&quot;, &quot;rewolucja&quot; oznacza to, że kilku piłkarzy już wie, że nie zostanie przedłużona z nimi umowa a kilku innych zostanie sprzedanych. Czy to jest czynnik, który ma ich motywować to sporego zaangażowania? Tak i nie. Zależy z której strony na to spojrzeć. Jednak czytając o tym, że trener Probierz będzie chciał sprawdzić dzisiaj kilku zawodników z Młodej Ekstraklasy bardzie prawdopodobne wydaje się, że dzisiaj niektórych twarzy na boisku nie ujrzymy. A debiutujący piłkarze również mogą różnie zareagować na pierwszy występ w takim meczu. O ile jeszcze można dyskutować, że będzie to dla nich wyróżnienie a więc i motywacja to nie ma już mowy o zgraniu. Tutaj przewaga jest po stronie gości. Probierz lubi zaskakiwać składem wiec nawet nie będę próbował strzelać kogo zobaczymy od pierwszej minuty.
Mecz ze względu na podobną formę obu ekip jest trudny to wytypowania. Jednak tak jak wspomniałem wyżej skłaniam się ku Legionistom. Oni wciąż walczą o tryumf w lidze, który jest dla Wiślaków raczej w sferze marzeń. Dla nich najważniejszy jest teraz Puchar Puchar. Oczywiście nie ma mowy tu o jakimkolwiek odpuszczeniu, ale ta sytuacja może mieć wpływ na postawę zawodników z obu drużyn.

Moja propozycja:

Legia lub remis / dnb (około 1.42/ 1.84) ✅ / ▶
 
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko-Biała-ŁKS Łódź 2 @5,00
Podbeskidzie jest rewelacją tego sezonu, na 7 kolejek do końca zajmują 7 miejsce z 33 punktami, daleko od strefy spadkowej i daleko od strefy pucharowej. Jutro napewno zagrają na luzie. Wyczytałem w internecie że kibice ŁKS-u wtargneli się na trening piłkarzy i ostro z nimi rozmawiali. Powiedzieli także że w tych ostatnich spotkaniach dadzą z siebie wszystko. Jeśli ŁKS przegra kolejny mecz, praktycznie są już w I lidze. Po takim kursie według mnie warto postawić na ŁKS Łódź. Pozdrawiam.
 
hedon 2

hedon

Użytkownik
Podbeskidzie zajmuje 8 lokatę w tabeli z dorobkiem 33 punktów. Zarówno spadek jak i awans na miejsca premiowane do gry w europejskich pucharach mało prawdopodobne. Bardzo stabilna z konkretnie wytyczonymi celami na przyszłość drużyna. Mimo, że o doskoczenie do ścisłej czołówki będzie bardzo ciężko, to na siedem kolejek przed końcem gospodarze wciąż nie opuszczają i graja swoją piłkę. Jutro przyjdzie im się zmierzyć z głównym tuż po Cracovii kandydatem do spadku. Gra Łodzian jest dramatyczna i przypomina się okres z początku sezonu. Niczego się Łodzianie nie nauczyli. W przerwie zimowej wymienili sporą liczbę kluczowych graczy i teraz ponownie przychodzi im po raz kolejny płacić frycowe. Wszystko wskazuje, że Górale przypiszą sobie kolejne 3 punkty. Dla ciekawostki wspomnę, że ŁKS nigdy nie wywiózł z terenu Podbeskidzia kompletu oczek.
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Łódzki KS ⚽
Typ: Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kurs: 1.80
Expekt

Obecna gra Lecha poniżej wszelkich oczekiwań. Mimo wszystko chłopaki próbują i walczą. To trzeba im przyznać. Zaangażowaniem nadrabiają obecnie mankamenty sportowe. Wyraźnie można było to zauważyć w meczu z Górnikiem. Stan murawy przy Bułgarskiej może pozostawiać wiele do życzenia. Mimo wyżej wspomnianych faktów, które mogą wzbudzać pewną wątpliwość, postanowiłem postawić na zwycięstwo gości. Dlaczego? Powody są wszystkim znane. Obecnie z Pasami mogą rywalizować nawet drużyny z niższych lig i nie pisze tutaj jedynie o zapleczu Ekstraklasy. O drużynie gości nie można już nawet powiedzieć, że walczą o utrzymanie w lidze. Raczej zawodnicy jak i zarząd już pogodzeni ze spadkiem. Każdy kto może opuszcza ten tonący okręt. W drużynie Craksy pozostał już jedynie jeden nominalny obrońca! Dlatego nawet jeśli Lech będzie dalej szarpał swoją grę nie powinien mieć problemu z sforsowaniem bramki rywala. Myślę nawet, ze stanie się to nie jednokrotnie.

Lech Poznań - Cracovia ⚽
Typ: Lech Poznań
Kurs: 1.50
Expekt
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Lech - Cracovia DNB 2 6,0
Jak na remis nie ma zakładu kurs do wzięcia. Cracovia dołuje, to fakt, ale teraz każdy mecz jest dla nich o jak o życie. 21 pkt do zdobycia. Lech, pomimo tego, że wygrał 2 ostatnie mecze to w sumie niewiele dobrego w nich pokazał. Do tego poznańskie kartoflisko na euroarenie sprzyjać będzie drużynie teoretycznie słabszej. Za 1-2/10 spokojnie można próbować.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Lech Poznań - Cracovia Kraków
3:1​

Faworyt pojedynku Lech - Cracovia może być tylko jeden i są nim oczywiście gospodarze. Pasy tradycyjnie już okupują dół tabeli. Jednak w tym sezonie wszystko wskazuje na to, że nie uda im się już szczęśliwie utrzymać jak to bywało do tej pory. Poziom sportowy jaki prezentuje ta drożyna nadaje się maksymalnie na środek tabeli w I lidze. Nie pomagają tutaj transfery zrobione przed sezonem, ani zmiany trenerów w jego trakcie. Cracovia gra wciąż słabo i nieefektywnie. Warto tutaj nadmienić, że nie wygrali już od 8 spotkań. Myślę, że to wiele mówi i raczej mało pocieszające dla kibiców Cracovii jest to, że 5 spotkań to remisy. Nie za wesołych min także nie mają w Poznaniu ponieważ Kolejorz, który miał walczyć o mistrzostwo a przynajmniej o puchary jest na razie od tego celu daleko. A drugi sezon bez europejskiej piłki w Poznaniu oznacza wyprzedaż niektórych zawodników. Jednak dwa ostatnie spotkania wlały cień nadziei gdyż Lech oba wygrał (przed własną publicznością). Dzisiaj po raz trzeci zagrają na swoim stadionie i mało kto wyobraża sobie by mógł pozwolić sobie na stratę punktów z słabą Cracovią. Również zaliczam się do tego grona mimo że świetnie zdaję sobie sprawę, że Kolejorz również spisuje się poniżej swoich możliwości. Kurs na gospodarzy nie powala, ale do dubla powinien pasować. Jeśli Cracovia ugra dziś jakieś punkty będzie trzeba to uznać za sporą niespodziankę.

Moja propozycja:

Lech (około 1.50)✅
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Widzew Łódź - Ruch Chorzów
Do meczów zgodowych mam zazwyczaj osobną teorię, spiskową, bo często dzieje się tak, że oba zaprzyjaźnione kluby, dzielą się punktami. I nie zdziwiłbym się, gdyby właśnie remisem zakończyło się spotkanie w Łodzi. Generalnie papierowym faworytem są goście. Grają ładnie, ale i efektywnie. Ciułają punkt za punktem, w nadziei na końcowe pudło. A Widzew? Huśtawka. Raz potrafi zagrać bardzo dobrze, by za tydzień spieprzyć mecz po całości. Nie wydaje mi się, żeby dzisiaj było jakieś wielkie widowisko. Nie wiem jak pogoda w Łodzi, ale u mnie pada deszcz ze śniegiem, mocno wieje i jest zimno. W takich warunkach to pies z budy nie chce się wyłonić, a co dopiero piłkarze... Czuję w powietrzu remis ????
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Argument iż Cracovia walczy o życie w każdym meczu mało mnie przekonuje , mogą walczyć ale na boisku wygląda to fatalnie , piłkarze biegają tak jakby nie mieli pojęcia o taktyce, brak zaangażowania w ostatnim meczu nie widać wogle żeby usiłowali stosowac presing na przeciwniku, wiekszość składu to zagraniczni najemnicy którzy w razie spadku i tak odejda gdzies dalej. Ostatnio Murawski mowil w C+ iż atmosfera w klubie jest fatalna ponieważ dyrekcja nie lubi sie zbytnio z piłkarzami. Dzisiaj ponadto nie zobaczymy Ntibazonkizy , Suvorova, Radomskiego i Szałachowskiego. Lech również jest słaby a 2 ostanie zwyciestwa dość szcześliwe jednak myśle iż dzisiaj nie bedzie miec najmniejszych problemów z Craaxą , ponieważ prezentuje ona poziom co najwyżej pierwszoligowy.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Lech Poznań vs. Cracovia Kraków typ: Lech Poznań @ 1.51 ✅
Kolejorz może nie gra żadnej rewelacji ,ale z głównym kandydatem do spadku musi wygrać koniecznie choćby 1-0. A nastawienie kolejnych trzech zwycięstw z rzędu przed meczem z Koroną w kontekście walki o europejskie puchary (uratowanie sezonu) może być bardzo ważne. Sytuacja może nie jest najlepsza ,ale trzeba po prostu wygrywać a ostatnio ze Śląskiem Lechitom dopisało szczęście a w meczu zaległym z Górnikiem dopiero po wejściu Murawskiego i jego rozegraniu padła bramka to ważne dla naszego reprezentanta ,bo przecież wraca po kontuzji a tak mogło się skończyć różnie choćby poprzeczka Kwieka z wolnego. Craxa ostatni swój mecz przegrała właśnie u siebie z Zabrzanami wcześniej na wyjeździe wysoko uległa Śląskowi co było dość przewidywalne , zespół który rok w rok zawsze utrzymywał się &#39;&#39;jakoś&#39;&#39; w naszej ekstraklasie tym razem myślę że spadnie bo siedem punktów do Lubina wydaję mi się być czymś niemożliwym do odrobienia a przy okazji rywal musiałby wszystko poprzegrywać a do końca zostało już niewiele. Rumak nie wiadomo czy będzie miał do dyspozycji Wojtkowiaka (19/1), a na pewno nie wystąpią Stilić (22/1) i Kriwiec (21/2) dla odmiany rywal bez zawieszonego Radomskiego (18/0), Hoska (13/0), Szałachowskiego (22/4), Suworow (13/2) a pod znakiem zapytania stoi występ S. Ntibazonkiza (18/2).
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ja bym Lecha za 1,50 nie ruszał z Cracovią.
Wiadomo kluby dażą się sympatią.Jeśli Lech to spotkanie wygra to praktycznie dobije Cracovie bo jak wiadomo Lechia wczoraj odskoczyła a Zagłębie gra w poniedziałek i również może odjechać.Widziałem gdzieś kurs na pasy nawet 10 więc lekko można to zagrać.Jak wygra Lech to tragedii nie będzie.
 
angelus 46

angelus

Użytkownik
W Poznaniu dziś będzie ciekawie. Cracovia, jeśli chce się utrzymać musi wygrywać, jednak atmosfera w zespole jest fatalna. Jak głoszą najnowsze, nieoficjalne informacje z siedziby przy Wielickiej, Wojtek Kaczmarek już jest dogadany z innym klubem i w razie spadku odejdzie z Krakowa. V-ce prezes Jakub Tabisz też nie ułatwia życia piłkarzom i w obecnej sytuacji nawet trener mentalny nie jest w stanie pomóc. Zawodnicy Cracovii nie walczą ambitnie, popełniają proste błędy w obronie a atak jest zmorą Krakowian. Co mecz to zmiana w formacjach, zawodnicy nie mogą dobrze współpracować w takiej sytuacji. Pasy nie tworzą zespołu, to zbieranina przypadkowych graczy. Na domiar złego żaden z tej zbieraniny nie jest w stanie wziąć gry na własne barki i realnie przyczynić się do lepszej gry całości. Niby pozostało jeszcze kilka meczów, ale będą to ciężkie pojedynki, w tym momencie chyba tylko cud może sprawić, że w przyszłym roki Ekstraklasa znów zagości przy ul. Kałuży. Pożyjemy zobaczymy, ale ja nie podejmę się wytypowania wyniku tego meczu. Jedyne co mi przychodzi na myśl to over. Możliwe, że Lech się przełamie i wsadzi kilka bramek Pasom. Cracovię stać na odpowiedź. Kafarski stawia na ofensywną piłkę kosztem obrony. W każdym razie wydaje mi się, że dziś przy Bułgarskiej obejrzymy kilka bramek.
Mecz: Lech Poznań - Cracovia Zakład: Poniżej/powyżej
Typ: Over 2.5 2.16 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja bym Lecha za 1,50 nie ruszał z Cracovią.
Wiadomo kluby dażą się sympatią.Jeśli Lech to spotkanie wygra to praktycznie dobije Cracovie bo jak wiadomo Lechia wczoraj odskoczyła a Zagłębie gra w poniedziałek i również może odjechać.Widziałem gdzieś kurs na pasy nawet 10 więc lekko można to zagrać.Jak wygra Lech to tragedii nie będzie.
Cracovia gra taką padakę że na środek w lidze niżej mogło by braknąć, już była sytuacja parę lat t emu że Lech w meczu o czapkę gruszek ograł broniącą przed spadkiem Cracovię mimo że ta nawet prowadziła, w tym wypadku Lech może jeszcze walczyć o pudło czy nawet te 4 paradoksalnie dające puchary.
W ostatnich dwóch meczach przełamali tą swoją padaczkę, więc wątpie by gorzej było w Poznaniu.

Lech Poznań-Cracovia Kraków
@ o 2,5 goli Lecha 3.35
zakład poboczny o 3,5 goli Lecha @ 7.0 bet365
Lech czekał sporo na progres, dzisiejszym miernym rywalem mogą się dobrze strzelecko rozkręcić.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ja wiem że grają padakę i nie będzie dla mnie dziwne jak Lech wygra 3-0 lub wyżej.Stawiam tylko za drobne na Krakusów z jednego tylko powodu który wymieniłem wyżej.
W betsafe jest 9,00 na Cracovię
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Kolejorz wciąż może zająć miejsce premiowane grą w europejskich pucharach więc raczej nie ma co liczyć, że pozwolą wygrać Cracovii i przedłużyć im nadzieję na utrzymanie. Poza tym ... sympatia jest między kibicami a nie zarządami klubów czy piłkarzami dlatego nie rozumiem tego argumentu.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Jak dwie kolejki temu pisałem że Lech ogra Śląsk i ma zaległy mecz z Górnikiem i że walczy o puchary to połowa tego forum tłumaczyła mi na chama że Kolejorz nie ma szans na puchary że jest 9 punktów straty itd itp.Teraz nagle po wygraniu dwóch meczy ta sama połowa forum pisze że Lech ma szanse na puchary a każdy praktycznie wie że inne wyniki tocza się tak że już ich praktycznie nie ma :p
Powtarzam 1,50 nie warte grania na Lecha
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja ci coś mówiłem? Pokaż mi swoją logikę bo coś jej skumać nie mogę.
Lech 2 tyg temu walczył o puchary, zdobył komplet i nagle się pod Cracovie podłoży bo zgoda.
Nikt nie piszę że wygra czy coś, rozmawiamy na argumenty i przedstawiamy przemyślenia po których inne osoby mogą sobie wniosek wyciągnąć przed typem, a nie że coś tam mówiłem i wpadło.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ja ci coś mówiłem? Pokaż mi swoją logikę bo coś jej skumać nie mogę.
Lech 2 tyg temu walczył o puchary, zdobył komplet i nagle się pod Cracovie podłoży bo zgoda.
Nikt nie piszę że wygra czy coś, rozmawiamy na argumenty i przedstawiamy przemyślenia po których inne osoby mogą sobie wniosek wyciągnąć przed typem, a nie że coś tam mówiłem i wpadło.
Ty jesteś jakiś inny czy jak ??
Przecież pisze że Cracovia gra padakę i że stawiam głównie dla tego że to zgoda i że atrakcyjny kurs.
Więc jak można przedstawiać tutaj argumenty za Cracovią jak ich nie ma...
Po co mam lać komuś wodę jakąś dogłębna analizą jak każdy wie jak Cracovia gra.
Powtarzam że miałem czuja na ten mecz z 4 powodów które nie mają nic wspólnego z argumentacją sportową.
1. Zgoda
2. Atrakcyjny kurs
3. Przeczucie
4. Masówka na Lecha
Nie wiem kto będzie większym koazakiem : ten co trafi Lecha za 1,40 podpartego fachową analizą czy ten co trafi Cracovie na czuja z kursem 9,00 ???
Ja długo tutaj nie jestem na tym forum ale już fachowych analiz się naczytałem do licha a jak do danego typu zobaczyłem wynik meczu to zadawałem sobie jedno pytanie : po co tracić czas?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Może ktoś inny ci wytłumaczy na czym polega dyskusja w takich tematach, ja nie mam już siły.
Jak ci się nie chce pisać to masz temat z kuponami.
Tak będziesz większym kozakiem, tyle jak zagrasz chociaż za 1/5 stawki tego za 1.40
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Może ktoś inny ci wytłumaczy na czym polega dyskusja w takich tematach, ja nie mam już siły.
Jak ci się nie chce pisać to masz temat z kuponami.
Tak będziesz większym kozakiem, tyle jak zagrasz chociaż za 1/5 stawki tego za 1.40
Ja wiem na czym polega dyskusja w takich tematach.
Nigdzie nie napisałem że nie chce mi sie pisać.
Zapytam Ciebie : może Ty napisał byś argumenty za Cracovią ??
Nie ma ich.Więc po co mam je wymyślać i dyskutować tutaj z kimś na argumenty w meczu Lech - Cracovia.
Założe się żę jest wielu którzy pomyśleli podobnie jak ja i nie kusili się na śmieszne 1,40 w meczu w którym może być różnie.
A jeśli chodzi o inwestowanie w ten mecz to powiem tak :
zagrałem Cracovie za 45 zł. 5/5 tj 225 zł więć jeśli ktoś postawił 225 złotych by wygrać na czysto 90 złotych to gratuluję.
Jesli jednak ktoś stawiał ten mecz na tysiące złotych również gratuluję ale w tym wypadku odwagi ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom