>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

24 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 30.03-02.04.2012+zaległy mecz 20 kolejki Lech-Górnik

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
A poważnie to dla Wisły ważniejszy jest mecz z Ruchem 3 kwietnia niż potyczka z Legią, chociaż niezwykle prestiżowa, ale droga do Europy wiedzie przez Puchar. Probierz już dołączył paru zawodników ME, Probierz to niezwykle inteligentny trener i sądzę że Wiślacy nie będą umierać w potyczce z Legią-muszą umiejętnie rozłożyć siły. Ruch to priorytet a obecnie liga schodzi na dalszy plan. Chcąc ratować sezon nie mogą sobie pozwolić żeby się wykrwawić w potyczce z Legią, absolutnie nie rzucą tu wszystkich sił.
Probierz nie będzie nadstawiał własnej posady dwumeczem z Ruchem notując stale ligowe klopsy, cztery dni na odbudowanie fizyczne jest wystarczającym okresem na szczeblu krajowym ze słabo grającą Legią (nie róbmy z grajków znów takich kaleków)
Takie są fakty, Legia w tym roku w lidze gra marnie, skontrolowali we Wrocławiu kopiący się po czole Śląsk, pozostałe mecze to padaczka w którym o wyniku przeważało szczęście nad umiejętności, czy wygrywali, lub tracili punkty.Nie wiem jak było to z Bełchatowem, było to jedyne spotkanie Legii którego nie oglądałem a padł tam remis.
Reasumując: Wisła grająca w tym meczu słabo, dla Legii może być mocna.Ostatnio Legia przy takich nadziejach wróciła z czterema w siatce przy grającej padake Wiśle.
Mnie bardziej postawa grajków zastanawia w innej sprawie, po sezonie większość z nich pożegna się z klubem i każdy zainteresowany dobrze o tym wie, więc ręczyć o samo podejście rzecz jasne nie można.Probierz do 1 drużyny powołał 5 wychowanków z ME, zobaczymy jak się to wszystko potoczy, na polecenie Probierza odpuszczania żadnego nie będzie.
/////
edit

Jak Ty piszesz że słaba Wisła może być mocna dla Legii to mamy to odebrać pół żartem pół serio czy tak że Wisła trzęsie tą liga i przy gorszym okresie i tak poradzi sobie z każdym??
Mały błąd.
Chciałem napisać że słabo grająca do tej pory Wisłą może być w tym meczu za mocna dla Legii, i podałem przykład z ostatniej wizyty Legii 4-0, wtedy Wisła grała piach w poprzednich kolejkach a Legia smażyła się na 3pkt.
Na chwilę obecną Legia ma problemy w meczach w roli pewniaka w głównych momentach w walce o majstra, a remis w Krakowie to dla nich porażka.Nie widzę tu żadnych argumentów za Legią, bo co za nimi przemawia? Minusy Wisły? Pokażcie plusy u Legii.Jak dla mnie Legia max 1pkt, no chyba że Wisła zagra z motywacją jak by grała z Podbeskidziem, w co wątpię.Jeśli tak się stanie to im współczuję rozmowy motywującej przed derbami.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Takie są fakty, Legia w tym roku w lidze gra marnie, skontrolowali we Wrocławiu kopiący się po czole Śląsk, pozostałe mecze to padaczka w którym o wyniku przeważało szczęście nad umiejętności, czy wygrywali, lub tracili punkty.Nie wiem jak było to z Bełchatowem, było to jedyne spotkanie Legii którego nie oglądałem a padł tam remis.
Reasumując: Wisła grająca w tym meczu słabo, dla Legii może być mocna.Ostatnio Legia przy takich nadziejach wróciła z czterema w siatce.
Zapowiada się ciekawe spotkanie biorąc pod uwage to że Wisła w tej rundzie kompromituje się na całego i gra totalna padakę ????
Ciężko powiedzieć kto gra aktualnie gożej Wisła czy Legia więc nie wypada nic innego jak postawić x i czekać ???? Jak Ty piszesz że słaba Wisła może być mocna dla Legii to mamy to odebrać pół żartem pół serio czy tak że Wisła trzęsie tą liga i przy gorszym okresie i tak poradzi sobie z każdym??
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Wisła u siebie nie gra rewelacyjnie, w przeciwieństwie do Legii na wyjazdach. Warszawiacy na wyjazdach zdobyli najwięcej punktów ze wszystkich drużyn naszej ligi, ale jutro łatwo nie będzie. Mecze Wisły z Legią cechują się tym, że częściej niż piękne gole i asysty, można zobaczyć sporo walki w środku pola, pretensji do arbitra itp. Legia ostatnio nie imponuje i nie mówię tu o wyniku drugiego meczu PP z Gryfem, ale patrzę tylko na ligę. Remis z Bełchatowem, remis z Polonią, ciężka przeprawa w Bielsku z Podbeskidziem. Jednak to właśnie piłkarze z Łazienkowskiej są liderami. Żeby pozostać na pierwszym miejscu w tabeli muszą co najmniej zremisować. Również Wisła nie gra super. Porażka z Ruchem nie dziwi, bo Niebiescy na prawdę grają świetnie, ale remis z Bełchatowem i zwycięstwo 1:0 z bądź co bądź słabym Lechem, dobrej opinii nie wystawiają. Probierz chce przewietrzyć skład - do meczu z Legią z pierwszym zespołem Białej Gwiazdy przygotowywało się pięciu graczy młodej Ekstraklasy. Oba zespoły za wszelką cenę nie chcą przegrać. Legia nie ma zamiaru tracić pozycji lidera, a Wisła nie chce pozwolić, żeby europejskie puchary mogła oglądać tylko w TV. Liczę na zacięty mecz z małą ilością goli, a do przerwy typuję dokładny wynik 0:0.

Wisła Kraków - Legia Warszawa / X - 3,00 ✅
0:0
Wisła Kraków - Legia Warszawa / 0:0 do przerwy - 2,25 ✅
0:0 do przerwy
 
M 135

mhm

Użytkownik
jak zobacze w lineup tych mlodziezowcow to sadze ze warto zagrac na over kartkowy czy nawet na red card. Cos czuje ze w takim meczu tacy niedoswiadczeni gracze moga nie wytrzymac presji.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Piłka nożna, Polska Ekstraklasa

GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk

Typ: x
Kurs: 3,15

bet-at-home

W dzisiejszym pierwszym spotkaniu dwudziestej czwartej kolejki naszej Ekstraklasy GKS Bełchatów podejmie na swoim obiekcie Lechię Gdańsk. Zajmują oni dwunaste miejsce z dwudziestoma pięcioma punktami. Dziewiętnaście z tych punktów wywalczyli u siebie. Przegrywali na własnym obiekcie tylko dwukrotnie z Lechem Poznań i Legią Warszawa. Wygrana Bełchatowian może wiele wyjaśnić w walce o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ostatnie dwa pojedynki GKSu to remisy z Legią 1-1 i Wisłą Kraków 2-2. W tym roku przegrali tylko z Widzewem i wygrali z Polonią warszawa oraz Lechem Poznań. Goście z Gdańska nie spisują się ostatnio najlepiej. W tym roku nie wygrali jeszcze żadnego ligowego spotkania. Zajmują co prawda czternastą bezpieczną pozycję w tabeli ale przewaga trzech punktów nad zagrożonym ŁKSem nie stanowi bezpieczeństwa. Na wyjazdach grają słabiutko wygrali tylko dwa spotkania. W tym roku zaś wszystkie ich spotkania rozgrywane po a Gdańskiem zakończyły się remisami. Gospodarze nie pokonali GKS-u na własnym stadionie. Z siedmiu dotychczasowych spotkań pięć wygrał GKS, a dwa zakończyły się bezbramkowymi remisami. Gospodarze zagrają bez Piotra Wiśniewskiego i Ivansa Lukjanovsa Bełchatowianie wystąpią raczej w podstawowym składzie. Moim zdaniem obie ekipy potrzebują punktów w walce o utrzymanie i zapewne podział zdobyczy zadowoli dwie ekipy. ja stawiam na remis.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Bełchatów - Lechia
Bełchatów gra całkiem niezła piłkę, zwłaszcza u siebie, jak na miejsce, które zajmuje w tabeli. Pozycja Lechii idealnie odzwierciedla postawę piłkarzy z Gdańska. Jest to mecz, który Bełchatowowi może zapewnić spokojną sytuację w tabeli. W przypadku porażki pewnie na stałe wylądują w grupie liczącej na dalsze potknięcia ŁKS-u i Cracovii. Wydaje się, więc że zaangażowanie powinno być po obu stronach. Jakość piłkarska jednak ostatnio zdecydowanie po stronie GKS. Dodatkowo Brunatni pewnie będą chcieli coś udowodnić trenerowi Janasowi.
Bełchatów @ 2,00 - William Hill
over 2 @ 1,92 - sbobet

Wisła - Legia
Obie drużyny zawodzą w tej rundzie swoich kibiców. Różnica polega na tym, że Legia mimo słabej postawy dość regularnie zdobywa punkty i jest liderem tabeli. Wisła przystąpi do tego meczu mocno osłabiona kontuzjami i kartkami. Możliwe, że oprócz tego trener Probierz da odpocząć niektórym zawodnikom przed wtorkowym meczem 1/2 Pucharu Polski w Chorzowie. Przez Puchar wiedzie jedyna droga Wisły do europejskich pucharów. Żeby było ciekawiej, stanie się ona szersza, w przypadku mistrzostwa zdobytego przez Legię. Wątpię, jednak aby w takim klasyku Wiślacy odpuścili.
No bet
Widzew - Ruch
Mecz przyjaźni na trybunach. A czy na boisku? Widzew ma bezpieczną pozycję w środku pola, natomiast w Chorzowie już nikt nie boi się głośno mówić o Mistrzostwie. Widzew do tego meczu przystępuje osłabiony, Ruch w najmocniejszym składzie. Ruch posiada lepszych piłkarzy i jest lepiej ustawiony tatkycznie. Teoretycznie wszystkie atuty leżą po stronie chorzowian, których może zgubić nadmierna pewność siebie i przebywanie myślami już na Ł3.
Ruch 0 @ 1,78 - sbobet
Ruch @ 2,47 - pinnacle

Podbeskidzie - ŁKS
Możliwe, że przeceniam drużynę ŁKSu licząc, że z meczu na mecz będzie grała coraz lepiej. Tym razem też mi się wydaje, że determinacja i umiejętności indywidualne niektórych piłkarzy pozwolą wywieźć z Bielska jakieś punkty. Obserwując to ligę już kilkanaście lat (także występy Bielska na zapleczu ekstraklasy) jakoś przeczuwam ustawkę. B-B puści ŁKSowi 3 punkty, które ten odda w razie utrzymania w następnym sezonie. X2 czy 2 może też wejść tak po prostu.
ŁKS +0,5 @ 2,18 - pinnacle
ŁKS DNB @ 3,75 - William Hill
ŁKS @ 5,50 - pinnacle

Lech - Cracovia
O tym, że Cracovia jest beznadziejna wszyscy wiedzą. W naszej ekstraklasie, jednak nawet największym badziewiakiom uda się zdobyć punkty, zwłaszcza w meczach z drużynami środka tabeli, za jaką obecnie trzeba uważać Lech. Poznaniacy mieliby osiągnąć 3 zwycięstwo z rzędu? Jasne, że możliwe, ale jak na formę, którą prezentują trochę ponad stan. 1,5 jak dla mnie nie do ruszania, a granie na Cracovie jest trochę... szalone :]
No bet
Górnik - Korona
Czy szalenie zdeterminowana Korona osiągnie kolejne zwycięstwo? Na pewno będzie łatwiej dzięki słabszej dyspozycji gwiazdy zabrzan, Nakoulmy. W gazie wydaje się być Kwiek lider środkowej linii Górnika. Zapowiada się jego ciekawy pojedynek z Vukovicem o rządy w środku pola. Dużo zależy od tego z jakim nastawieniem wyjdą Górnicy.
No bet
Polonia - Śląsk
Polonia mocno osłabiona, ale z nowym trenerem. W naszej lidze, a szczególnie u Józka może zadziałać znowu efekt nowej miotły. Zwłaszcza, że Śląsk wydaje się być całkowicie bez formy. Mecz na przełamanie dla którejś z drużyn, możliwe że kluczowy w kontekście wystepów w europejskich pucharach.
No bet
Zagłębie - Jagiellonia
Obie drużyny w ostatnich meczach zaczęły się lepiej prezentować. Jagiellonia w bezpieczniej strefie, natomiast Zagłębie jeszcze pilnie potrzebuje punktów. W tej sytuacji Hajto nastawi pewnie swój zespół ofensywnie i powinniśmy oglądać ciekawy mecz, w którym obie strony będą grały o komplet punktów.
over 2 @ 1,77 - betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Piłka nożna, Polska Ekstraklasa

GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk

Typ: x
Kurs: 3,15

bet-at-home

W dzisiejszym pierwszym spotkaniu dwudziestej czwartej kolejki naszej Ekstraklasy GKS Bełchatów podejmie na swoim obiekcie Lechię Gdańsk. Zajmują oni dwunaste miejsce z dwudziestoma pięcioma punktami. Dziewiętnaście z tych punktów wywalczyli u siebie. Przegrywali na własnym obiekcie tylko dwukrotnie z Lechem Poznań i Legią Warszawa. Wygrana Bełchatowian może wiele wyjaśnić w walce o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ostatnie dwa pojedynki GKSu to remisy z Legią 1-1 i Wisłą Kraków 2-2. W tym roku przegrali tylko z Widzewem i wygrali z Polonią warszawa oraz Lechem Poznań. Goście z Gdańska nie spisują się ostatnio najlepiej. W tym roku nie wygrali jeszcze żadnego ligowego spotkania. Zajmują co prawda czternastą bezpieczną pozycję w tabeli ale przewaga trzech punktów nad zagrożonym ŁKSem nie stanowi bezpieczeństwa. Na wyjazdach grają słabiutko wygrali tylko dwa spotkania. W tym roku zaś wszystkie ich spotkania rozgrywane po a Gdańskiem zakończyły się remisami. Gospodarze nie pokonali GKS-u na własnym stadionie. Z siedmiu dotychczasowych spotkań pięć wygrał GKS, a dwa zakończyły się bezbramkowymi remisami. Gospodarze zagrają bez Piotra Wiśniewskiego i Ivansa Lukjanovsa Bełchatowianie wystąpią raczej w podstawowym składzie. Moim zdaniem obie ekipy potrzebują punktów w walce o utrzymanie i zapewne podział zdobyczy zadowoli dwie ekipy. ja stawiam na remis.
Z calym szacunkiem ale równie dobrze tej analizy moglo by nie byc.
Wyczytalem z niej ze:
GKS swietnie spisuje sie u siebie, ma bardzo dobry bilans z Lechia która zajmuje &quot;bezpieczne&quot; 14 miejsce ale ich 3 pkt. przewagi nie zapewniaja im &quot;bezpieczenstwa&quot; :razz: Bełchatów wystąpi w najsilniejszym składzie, ale twój dodatkowy zmysł podpowiada Ci, ze będzie remis bo obie ekipy potrzebują punktów.
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Nie wiem dlaczego się tak podniecacie tą Wisełką. Grają chłopaki dalej miernotę, Probierz to jeszcze w jakiś sposób ratuje ale w lidze ten sezon już stracony. Trzeba się zastanowic nad polityką klubu Pana Cupiała, żeby jeszcze w przyszłym sezonie...może dorzucił kilku obcokrajowców dla lepszej komunikacji na boisku ???? Legie każdy krytykuję w tej rundzie, bo traci punkty, mało strzela..ale uwaga uwaga jest nadal liderem! Wierzę, że utrzymają to prowadzenie i zdobędą mistrzostwo. A Wisełce pozostaje tylko puchar...no ale prawdopodobnie zagrają z Legią w finale! Łatwo nie będzie ???? W tym spotkaniu nie spodziewałbym się fajerwerków. Skorża zapewne pamięta jak się skończyło w Krakowie w poprzednim sezonie i kolejnego błędu nie popełni i zapewne taktyka będzie oparta na szybkich atakach i uważnej grze z tyłu ???? jak to miało miejsce w ostatnich spotkaniach. No tak ktoś powie grają defensywnie, zachowawczo... a przepraszam bardzo Wisła za Probierza jak teraz gra? Z Lechem im się udało w pucharze ale Kolejorz jeszcze był w formie za Bakero.. Łatwo nie będzie Panowie. Probierz też nie jest cudotwórcą i potrafił przegrywac z Kazachami ???? Pół żartem pół serio to pisze ale wydaję mi się, że ten mecz będzie wyrównany z lekką przewagą Wisły, liczę jednak na szybkie ataki ze strony Legii i że coś strzelą. Bramka w pierwszych 30 min., na pewno by podkręciła tępo tego spotkania. Legia do boju! ????
Powodzenia
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Mam mieszane odczucia co do hitu kolejki. Wisła zaczęła punktować za Probierza, niby więcej gra piłką, agresywniej, z większym pressingiem, ale jak na myśl przywołam sobie zeszłotygodniowy mecz w Chorzowie z Ruchem, to nabieram podejrzeń, czy aby na pewno &quot;czuć powiew świeżości&quot;. Największym atutem jest chyba teraz Pareiko. A to źle świadczy o Meliksonie (lubię go, ale ostatnio słabiutko), Bitonie, czy Wilku. Legia? W pozornym dołku. Jakieś śmieszne remisy z Wejherowem w PP, Bełchatowem w lidze... Ale to wciąż bardzo mocny zespół. Najmocniejszy w Ekstraklasie. Każdy chciałby mieć taki wybór w ofensywie jak Skorża. Blanco, Novo, Radović, Ljuboja, Żyro, Wolski, Gol... Racja, że połowa z nich bez formy, albo siedzi na ławce, jednak w takim meczu jak z Wisłą, nawet obcokrajowcy dostają dodatkowej energii. Generalnie nie wiem jakim wynikiem zakończy się spotkanie. Jeśli miałbym stawiać, to na bramkowy remis. Mam wielką nadzieję, że będzie dobre widowisko na miano hitu Wisła - Legia.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Wisle pozostaje juz tylko walka o Puchar Polski i tu upatrywal bym szans Warszawskiej druzyny ktora skoncentrowana jest na mistrzostwie.
Jednak argumenty przemawiajace za Warszawska druzyna na tym sie koncza.
Ciągle przypomina mi sie dwumecz pomiedzy wisla i lechem w PP. Koncertowo rozegrana partia szachow, tak mozna okreslic gre Wisly w tych spotkaniach.
Duzo walki, przemyslane zagrania, gra na czas - wlasnie tego upatruje w dzisiejszym &quot;widowisku&quot;. Wygrana Wisly 1 bramka wydaje mi sie tutaj najbardziej prawdopodobna, ewentualnie remis. W tym spotkaniu grac na Legie to samobojstwo. Ale o tym przekonamy sie wieczorem.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Jakieś śmieszne remisy z Wejherowem w PP, Bełchatowem w lidze... Generalnie nie wiem jakim wynikiem zakończy się spotkanie. Jeśli miałbym stawiać, to na bramkowy remis.
Mecz z Gryfem piłkarze centralnie olali o czym w dzisiejszym meczu mowy byc nie może.
Śmieszny remis z Bełchatowem a chyba dwie kolejki wstecz Wisła również z tym samym Bełchatowem szcześliwie zremisowała.
Mi w tym meczu widzi się over 2,5 a kurs 2,70 aż prosi sie o zagranie.
 
S 35

sokker

Użytkownik
Wisła Kraków - Legia Warszawa

gopodarze tego meczu ten sezon mają stracony. prosta sprawa. wielka euforia po mistrzostwie i po pierwszym meczu z apoelem. atmosfera wielkiego sukcesu. więcej marketingu i pr&#39;u niż rzeczywistych możliwości. valckx z maaskantem zbudowali drużynę wabiąc piłkarzy o wątpliwych piłkarskich cv perspektywą gry w champions league. dla większości z nich byłby to największy sukces w piłkarskich karierach. wtedy rzeczywiście można było mówić o determinacji. przegrali rewanż z apoelem i wszystko rozsypało się jak domek z kart. pozostała na pocieszenie liga europejska, w której szczęśliwie i przypadkiem ugrali więcej niż mogli. do niedawna można było stawiać wisłę za wzór funkcjonowania klubu, nic dziwnego, płynął niekończący się strumień pieniędzy a dodatkowo co rundę udało się sensownie i za rozsądne pieniądze sprzedać jakiegoś piłkarza za granicę. ale chwalony za kontakty i wizję budowania zespołu valckx postawił wszystko na jedną kartę i poniósł sromotną klęskę. wisła w tej chwili zarobić może jedynie na wyrzucanym i przywracanym do łask małeckim (ale ja nie kupuję tej śpiewki, że małecki ma być gwiazdą wracającego do premiership, middlesborough i że zrobił tam na wszystkich oszałamiające wrażenie, a porównania do teveza...? no chyba, że w kategorii urody, albo krnąbrności. premiership wymaga pomyślunku, a tym wspomniany małecki nie grzeszy). najlepszy zdecydowanie piłkarz wisły i właściwie jedyny godny wyróżnienia (nie tylko dlatego, że to jedyny polak mający miejsce w składzie), cezary wilk mimo wszystko raczej na rynku transferowym rozchwytywany nie będzie. więc kto ma być taki zdeterminowany, żeby dzisiaj gryźć trawę za wisłę? zagraniczny szrot, który i tak po sezonie będzie szukał klubów? podejrzewam, że nigdzie już nie uda im się zarobić tak wiele, za tak niewiele grania i zaangażowania. brak przed tą drużyną realnego celu w tym sezonie. od przegranego dwumeczu z apoelem ten zespół nie pokazał w tym sezonie nic. zupełnie nic. jedyna szansa na ugranie czegokolwiek to puchar polski. ale w półfinale czeka ruch chorzów, będący na takiej fali wznoszącej, że to właśnie ślązacy są dla mnie faworytem tego dwumeczu. co do trenera? już 3 w tym sezonie, co też wcześniej wiśle się nie zdarzało bo nie było takiej konieczności. probierz z tego zespołu niewiele wyciągnie, bo niewiele może. nie bardzo ma kim grać, bo niespecjalnie moim zdaniem ktoś chce grać. odnoszę wrażenie, że dla wisły i większości jej piłkarzy najlepiej by było gdyby ten sezon się skończył.
legię i trenera macieja skorżę również można krytykować, za zachowawczą grę i sprowadzanie takich a nie innych graczy. gra, owszem, może czasami irytować. skorża nie korzysta w pełni z potencjału ofensywnego tej drużyny. ale nie ma porównania - legia jest liderem i jest faworytem do zdobycia mistrzostwa polski. wprawdzie liderem jest dość szczęśliwie bo taka liczba wpadek nie powinna im ujść na sucho.
w tym meczu faworytem jest legia. mam nadzieję że skorża postawi na ofensywę i będzie starał się zdominować wisłę na ich stadionie i wygra. już abstrahując od prestiżu, legia musi wygrywać i grać ofensywnie bo przewagę ma skromniutką a ruch chorzów i korona kielce są w naprawdę dobrej formie i myślę, że chcą wygrać tą ligę tak samo jak legia, a może nawet bardziej (inna sprawa, że jeżeli mistrzostwa nie zdobędzie legia to od razu marzenia o champions league trzeba będzie odłożyć jak zwykle o kolejny rok - nie twierdzę, że legia po mistrzostwie do tych rozgrywek awansuje ale z różnych względów, przede wszystkim finansowych będzie miała na to największe szanse). mam również nadzieję, że jedni i drudzy nie wyjdą ustawieni z jednym napastnikiem, bo wtedy z hitu zrobi się najnudniejszy mecz tej kolejki i emocji trzeba będzie szukać w pojedynku podbeskidzia z łksem.
w tej kolejce również mecz polonia warszawa - śląsk wrocław, ktoś z walki o mistrzostwo odpadnie definitywnie. teoretycznie dla legii najlepiej by było gdyby polonia wygrała, ale nie wiem czy &quot;czesio&quot; to ogarnia i pewnie padnie remis, który też zły nie będzie. karty również rozdaje lech, ograł tydzień temu śląsk a za tydzień może urwać punkty ruchowi, górnik, który w najbliższym czasie zagra zarówno z ruchem i koroną i widzew, który w terminarzu ma ruch i legię. to wszystko dywagacje, bo najlepiej wygrać wszystkie mecz do końca rozgrywek ale oczywiście to nie możliwe. takie rzeczy polskim zespołom się nie zdarzają. ale terminarz jest ułożony w taki sposób, że moim zdaniem legia za dwa tygodnie może mieć już przewagę pozwalającą przygotować się do fety na łazienkowskiej... chociaż równie dobrze meczem, który zadecyduje ostatecznie o mistrzostwie może być mecz 30. kolejki legia warszawa - korona kielce. taki scenariusz też jest możliwy.
wracając do dzisiejszego meczu:

Wisła Kraków - Legia Warszawa
1 x 2
legia warszawa @ 2,80* ⛔
WilliamHill

*kurs spada
 
Z 619,9K
Wisla -Legia x
Mysl;e ze ten pojedynek bedzie sie toczyl w srodku pola i padnie rezultat bezbramkowy.Wisla wtym sezonie spisuje sie fatalnie i trzeba zrobic rewolucje kadrowa.Nalezy tych przecietnych gracvzy zagranicznych wykopac i kupic 2 ale dobrych i uzupelnic sklad juniorami i zakupic mlodych dobrze zapowiadajacych sie rodzimych graczy
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Mecz z Gryfem piłkarze centralnie olali o czym w dzisiejszym meczu mowy byc nie może.
Śmieszny remis z Bełchatowem a chyba dwie kolejki wstecz Wisła również z tym samym Bełchatowem szcześliwie zremisowała.
Mi w tym meczu widzi się over 2,5 a kurs 2,70 aż prosi sie o zagranie.
jaki szczęśliwy remis ? to że mieli w plecy 2-0 to tu więcej szczęścia miał Bełchatów, Wisła strzeliła przynajmniej 3 jak nie 4 prawidłowe gole w meczu, w drugiej połowie Bełchatów miał miazgę.Legia grała u siebie taka mała różnica.
Zresztą nie ma co równać pojedynków z Bełchatowem czy innymi drużynami do meczów szlagierowych gdzie grajki dają trochę więcej od siebie.
Wisła gra słabo bo mamy leni w drużynie, Legia mnie nie przekonała jednym meczem we Wrocku.
 
hedon 2

hedon

Użytkownik
Dziś typuję zwycięstwo GKS-u Bełchatów. Lechia pod żadnym względem nie rozpieszcza swoich kibiców w tym sezonie. Na równi z Cracovią zajmują ostatnie miejsce w lidze pod względem zdobytych bramek. Tylko 3 punkty w ostatnich pięciu meczach. Trzeba jednak wspomnieć, że dwa z nich zdobyte w pojedynkach z Pasami i ŁKS-em co raczej obecnie wielkim wyczynem nie jest. Bełchatowianie wręcz przeciwnie. Wyraźna zwyżka formy na tym etapie rozgrywek. Stałe fragmenty i gra z kontry to ich główne atuty, których obawiać powinien się każdy rywal. Ofensywnie nastawiony klub ze Śląska powinien sobie dziś poradzić ze słabo grającymi defensorami Lechii. GKS bardzo dobrze spisał się w pojedynkach z drużynami z czołówki tabeli. Czy tak samo będzie dzisiaj z zespołem walczącym o utrzymanie? Gdańszczanie napewno nie zagrają tak ofensywnie jak Legia czy Wisła, ale jeśli forma klubów będzie wyglądała podobnie jak w poprzednich spotkaniach to gospodarze nie powinni mieć problemu z rozmontowaniem defensywy gości. Motywacji dziś nie zabraknie. Siedem punktów nad strefą spadkową. W przypadku dzisiejszego zwycięstwa gospodarze na siedem kolejek do końca zapewnią sobie bardzo bezpieczną pozycje w tabeli.

GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk ⚽⛔ 1:3
Typ: GKS Bełchatów
Kurs: 1.95
Expekt
13 strzelonych bramek do 25 kolejki mieli gracze Lechii Gdańsk. Dziś dodali do swego bilansu 3 kolejne co stanowi 18,75% ogółu zdobyczy w sezonie. Zważywszy, że liga dobiega końca to ta liczba wydaję się być dość zabawna, prawda? Los zadrwił ze mnie okrutnie. Tak na poważnie to ewidentnie było widać przebudzenie graczy z Trójmiasta. Szczególnie pisze tutaj o Razacku Traore, który w mojej i innych ocenie jest ojcem dzisiejszego zwycięstwa. Roszady kadrowe Janasa trzeba przyznać były strzałem w dziesiątkę.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Lechia without: Pawlowski,Vucko,Andriuskevicius,Pietrowski,Pozniak ,Wisniewski,Lukjanovs
czy ktos to moze potwierdzic? Jezeli tak bedzie to bity over 2.
 
siergasz 13

siergasz

Użytkownik
Lechia without: Pawlowski,Vucko,Andriuskevicius,Pietrowski,Pozniak ,Wisniewski,Lukjanovs

czy ktos to moze potwierdzic? Jezeli tak bedzie to bity over 2.
Szkoleniowiec Biało-Zielonych dokonał kilku roszad w kadrze zespołu. M.in. nie znaleźli się w niej Marcin Pietrowski, Ivans Lukjanovs i Piotr Wiśniewski. Nie ma również Wojciecha Pawłowskiego, ponieważ trenerzy uznali, że potrzebny jest mu odpoczynek. Po raz pierwszy w osiemnastce znalazło się za to miejsce dla Sebastiana Madery. Wraca również Tomasz Dawidowski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 2K

borek149

Użytkownik
Lech Poznań vs Cracovia 1 @ 1.50 Tobet 3:1 ✅

Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip. Kolejorz ma szanse po nieudanym początku rundy dogonić czołówkę ligową, natomiast Cracovia w razie porażki może powoli żegnać się z Ekstraklasą.
Co do Lecha to wydaje się, że po 2 zwycięstwach przede wszystkim powraca wiara we własne możliwości i jednak wciąż realna szansa na włączenie się do walki o puchary. 2 ostatnie mecze u siebie jednak nie były powalające ale co najważniejsze wygrane. W formie jest Jasmin Buric co w połączeniu z napastnikami Cracovii powinno dać zero z przodu.

Poprzednie dwa na stadionie miejskim w Poznaniu zakończyły się sukcesami lechitów i Mariusz Rumak mógł wreszcie odetchnąć z ulgą. Dzięki zwycięstwą nad Śląskiem i Górnikiem i zdobytymi 6 punktami Lech plasuje się na szóstej pozycji ze stratą sześciu oczek do trzeciego Ruchu Chorzów i dziewięciu do prowadzącej Legii Warszawa. By jeszcze bardziej zbliżyć się do ścisłej czołówki Kolejorz musi pokonać Cracovię i zrealizować plan zdobycia dziewięciu punktów w trzech meczach u siebie. Wydaje się, że jest to najłatwiejszy przecienik z całej trójki, z którymi poznaniacy toczą boje w tym tygodniu.

Lechici wystąpią dalej bez kontuzjowanych Sergia Krivetsa i Semira Stilića, a niepewny jest występ Grzegorza Wojtkowiaka.
Lech musi wreszcie zdominować przeciwnika. Przełamał się Rudnev, Łotysz najpewniej zagra od początku. Ustawienie znów będzie ofensywne, z najlepszym w ostatnich meczach Ślusarskim oraz Ubiparipem. W defensywie jest niźle, Buric broni wszystko co może, a Arboleda po limit kiksów wyczerpał chyba w dwumeczu z Wisłą oraz w starciu ze Śląskiem.

Trener Kafarski ma ogromne problemy ... zespół w ostatnich spotkaniach prezentuje się fatalnie i nie widać nadziei aby na Bułgarskiej nastąpiło przełamanie.
Dodatkowym utrudnieniem dla szkoleniowca Cracovii są komplikacje w kadze.
Wśród kontuzjowanych graczy Pasów są wciąż: Jan Hosek, Saidi Ntibazonkiza oraz Alexandru Suvorov. Przed spotkaniem z Lechem lista ta poszerzyła się o Sebastiana Szałachowskiego, który w sparingu z Garbarnią doznał urazu dłoni i został w Krakowie. Do tego dochodzi pauza za żółte kartki kapitana Arkadiusza Radomskiego oraz Łukasza Nawotczyńskiego. Niepewny jest występ z kolei Marcina Budzińskiego.
Reasumując nie widzę atutów po stronie drużyny gości, kiepska forma + duże osłabienie składu. Gospodarze może nie błyszczą w swoich występach, ale dwa zwycięskie spotkania z mocnymi rywakami zdecydowanie podbudowały zespół, który ma jeszcze szanse na grę w europejskich pucharach, aby to marzenie stało się faktem piorytetem jest zwycięstwo z Cracovią. Zdecydowanie jedynka ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
panas89 95

panas89

Użytkownik
Lechia without: Pawlowski,Vucko,Andriuskevicius,Pietrowski,Pozniak ,Wisniewski,Lukjanovs
czy ktos to moze potwierdzic? Jezeli tak bedzie to bity over 2.
Kadra na mecz z Bełchatowem: http://lechia.pl/27816
też własnie zastanawiam się zagrać nad azjatyckim overem 2. Kurs prawie 2.00 w bet365 warty zagrania.
w ostatnich dwóch mecz Bełchatów u siebie over
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Właśnie dobrze, że Janas nie wziął kilku &quot;gwiazdeczek&quot; do Bełchatowa. Środek obrony wreszcie będzie należeć do Sebastiana Madery. Pamiętam go z Widzewa Łódź. On nie popełniał takich głupich błędów jak Rafał Janicki, który zostanie słusznie zesłany na ławkę (w sumie powinien znaleźć się jeszcze dalej - na trybunach). Na bramce być może wystąpi Małkowski. Też lubi pajacować i się wywyższać, ale mimo wszystko słusznie, że w kadrze nie znalazł się Pawłowski. Za dużo zamieszania ostatnio wokół niego. Lechia ma nóż na gardle. Faworytem są gospodarze, ale... punkt na pewno jest w zasięgu ręki. ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom