>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

24 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 26.04 - 29.04.2013

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Jagiellonia - Lech -0,25 1,82 sbo, pinnacle ✅
Jaga w ostatnim czasie radzi sobie bardzo dobrze, w ostatnim meczu z Wisłą
nie potrafili utrzymać wyniku 2-0 do końca meczu i zremisowali 2-2.
Lech ma teraz wielką formę, ponadto na wyjazdach gra kapitalnie.
Jaga będzie trudnym rywalem, bo potrafi grać zarówno z kontry jak i w ataku pozycyjnym.
Dla mnie w tym meczu padnie kilka bramek, BTS oraz over 2,25 i niższe linie na live można grac,
bo obrona Jagi nie jest mocnym punktem.
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

Ostatni mecz 24 kolejki spotykają się Jagiellonia z Lechem większość z typujących osób widzi w nim pewne zwycięstwo Lecha który walczy o mistrzostwo może i faktycznie tabela ligowa oraz dobra passa na wyjeździe(11 zwycięstw i tylko jedna porażka) za tym przemawia ale przecież każda passa się kiedyś kończy i śmiem przypuszczać że może to być akurat dzisiaj. Tym bardziej że Jagiellonia jak i 6 pozotałych drużyn z Ekstraklasy wciąż ma realne szanse na to aby reprezentować Polskę w rozgrywkach Ligi Europejskiej więc teoretycznie mają o co walczyć. W bezpośrednich spotkaniach obu drużyn na stadionie miejskim w Białymstoku w 9 meczach bilans wynosi (4-1-4) czyli wychodzi na to że Jaga aż tak bardzo nie oddaje meczów drużynie z Poznania co więcej w dwóch ostatnich spotkaniach Jagiellonia pewnie wygrała 2:0. W dzisiejszym meczu również może paść taki wynik chociaż osobiście aż takim ryzykantem nie jestem aby stawiać na pewne zwycięstwo Jagiellonii w tym meczu chociaż nasza Ekstraklasa nie raz już mnie zaskoczyła więc kto wie? osobiście w dzisiejszym meczu postawię 1X z wmiarę dobrym kursem 1.76 gdyż czuję że po pierwsze Jagiellonia powalczy na swoim terenie który do łatwych nie należy (tylko 2 mecze przegrane) po drugie Lech w spotkaniach które musi wygrać akurat nie zawsze wygrywa tak było w meczu z Bełchatowem i Polonią(fakt było to na własnym stadionie ale rywal jest zawsze rywalem) no i po trzecie to że było już kilka przypadków w tym sezonie rozgrywkowym że kiedy w danej kolejce Legia nie wygrywała meczu to i Lech go nie wygrywał po cichu liczę że i dziś może tak się wydarzyć.

Mój typ
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań⛔
1X - kurs 1,76

Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom