>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24. kolejka Serie A [6.2.2022]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Fiorentina- Lazio powyzej 2.5 goli
Atalanta wygra i powyzej 2.5 goli
Sampdoria-Sassuolo powyzej 2.5 goli
Napoli wygra
Juventus-Hellas powyzej 2.5 goli
ako: 13.33 E efortuna



Sarri to jeden z lepszych trenerow, taktykow, zreszta profesor matematyki to kombinowac umie. W Lazio sa problemy z finansami, praktycznie zadnych wzmocnien juz wczesniej, wiec i tak ich pozycja dosyc dobra. Do rzeczy, w kazdym z wywiadow on narzeka na napiety terminarz, brak odpowiedniego przygotowania do meczu. Wiecie kiedy Lazio zagralo najlepszy mecz w sezonie? Kiedy mialo 2 tygodnie przerwy i moglo przestudiowac Inter, wygrali zdecydowanie :) Tutaj znowu bylo mega duzo czasu, wiekszosc graczy na miejscu i jestem przekonany, ze cos specjalnego wykombinowal na Fiorentine. Dla mnie tutaj Lazio tego nie przegra i 1.61 to fajny kurs na to, ale ja biore gole. Czemu? Lazio to jedna z gorszych defensyw w lidze, Acerbi nie zagra, a jak ktos nie wie to najlepszy obronca. Do tego jego zmiennik Radu jeszcze 2 dni temu wedlug Gazzety mial nie zagrac z powody kontuzji. Jakby tego bylo malo podobno Luis Felipe, wiec drugi z podstawowych obroncow dogadany z Interem na transfer ;) Napewno to jakos mega pozytywnie nie wplynie na zespol. Kolejna swietna informacja pod over to powrot Pedro, wiec do tego na skrzydlach w ostatnio mega formie Zaccagini. Jest Immobile, Milinkovic, Luis Alberto + ofensywne boki wiecej mi nie trzeba...
Ja wiem nie ma Vlahovica, ja nie jestem najlagodniej mowiac fanem Krzyska i dla mnie on musi pilke dostac zeby cos ogarnac. Mam nadzieje, ze Cabral cos pogra, nie znam go, ale w Szwajcarii ogarnial. Ja juz Italino opisywalem, to mega ofensywny facet, a co potrafi zrobic w obronie Fiorentina, to prosze bardzo odpalic mecz z Bykami :) Za kartki nie bedzie Ordrizoli, wiec boczny obronca, juz nie chce mi sie sprawdzac, ale to nie ma znaczenia, na jego stronie bedzie ktos z Zaccagini/Anderson/ Pedro wiec tez pod over. Wraca Saponara, wiec taki joker troche w tym sezonie, ale fajnie ofensywnie. Podobno Ci gracze co grali w reprezentacji maja odpoczywac na poczatku czyli Gonzalez, ale on zagral 23 minuty w poprzednim meczu Argentyny, wiec to nie powinno byc jakiegos zmeczenia meczem. Jak tak pisze to bardziej sie sklaniam w stronie Lazio, ale biore ten over, bo goscie w obronie tez slabo, a jak gospodarze przycisna to beda bramki tu i tu :)


W koncu Gasperini bedzie mial prawie kazdego, wraca Muriel, Zapata, Malinovski, Pasalic, De Roon czy Pessina. Do tego mozliwy debiut Bogi i Mihaili. Ja jestem fanem Rumunow z poprzedniego sezonu jak Parma grala, tam jeszcze byl Denis Man, oni sa mega ofensywni, ale co ja tam sie moge znac, ten transfer to specjalne podobno zyczenie trenera :)
Cagliari bez swojego lidera, czlowieka, ktory tam wszystko praktycznie robi czyli Pedro, do tego z covidem Zappa i Carboni, a kontuzjowany jest Nandez. Dla mnie gospodarze to biore to spokojnie i bedzie troche bramek, tutaj kazdy ma chec do gry, a Sardynia w obronie nie jest za dobra :)

W koncu wraca Berardi, wiec facet odpowiedzialny za wiekszosc akcji Sassuolo, Nie bede opisywal druzyny Dionisiego, znowu odsylam do meczu z Bykami i ich obrony, gdyby Sanabria byl skuteczniejszy to tam nawet bylby over 6.5 :) Jest Raspadori, Scamacca, do tego ten kapialny srodek pola z Lopezem. Wrocil tez Traore, wiec na skrzydlo jest na zmiane. Sampdoria niby chyba drugi mecz z tym trenerem teraz, ale oni sa ofensywni i nie beda sie bronic. W koncu ma zagrac Sensi, wiec po pierwsze byly pilkarz Sassuolo, a do tego to gdyby nie kontuzje jeden z najwiekszych talentow we Wloszech i to nie moje zdanie. Jest Caputo, tutaj tez sentymentalnie, czy Gabiaddini. Za kartki nie pogra defensywny pomocnik Ekdal, do tego kontuzjowany Yoshida, wiec tez pod te bramki. Trzeba napisac, ze wraca Colley, wiec teoretycznie obrona powinna byc szczelniejsza, ale Sassuolo gora nie gra, wiec mi to nie przeszkadza, moze pod Udinese bym sie zastanowil.

Lazano zwichnal bark, ale tutaj tez Spaletti bedzie mial prawie kazdego. Insigne, Ruiz, Politano, Elmas, Osimeh, Zielu, do tego stabilna obrona, Venezia u siebie specyficznie gra, a raczej specyficzne miejsce, bo lodka sie plynie na stadion, ale to nie jest poziom Napoli. Z lepszymi ekipami goscie radzili sobie ze slabszym skladem, wiec tutaj powinni ogarnac jak dla mnie.

Debiut Vlahovica, wiec w koncu dobry napastnik w Starej Damie, Do tego mecz sentymentalny na Tudora, przeciez on tu byl chyba przez rok asystenem. Chorwat gra ciagle do przody, pesja, ciagla chec posiadania pilki, tutaj zobaczycie, ze przez pierwsze minuty gospodarze beda zdominowali. Bentancura nie ma, Locatelli pauzuje za kartki, McKennie dopiero z kadry wrocil, bedzie Arthur, Rabiot i Zakaria. Jesli Hellas Werona grajac na Mapei Stadium z druzyna, ktora jest w top2 jesli chodzi o posiadanie pilki zrobila tak, ze Fratessi ogladal sie tylko na pilke to z takim srodkiem Juventusu zrobia to tym bardziej. Do tego Zakaria to raczej pilkarz z ciagiem ofensywnym, a nie czlowiek, ktory ma przetrzymac pilke. Co dalej? Alex Sandro z covidem, a goscie lubia atakowac bokami, czy to Lazović czy Faraoni. Trzeba napisac, za krtki nie zagra Simeone, ale patrzac na ostatnie mecze to nie jest oslabienie, bo Argentynczyk nie gral jakos dobrze, Jest Caprari, a wiec chyba pilkarz miesiaca, do tego Barak, Kalinic do tego te boki podlaczajace sie. Ja wezme bramki, bo Juventus nie bedzie mial tak latwo, nawet z Serbem :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +121
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Fiorentina - Lazio
Obie gol 1,55

Biore, i podpisuję się pod refleksjami do tego meczu kolegi wyżej obiema nogami.
Ja z kolei może zerkne na Viole która pod wodzą trenera Dioniziego nabrała polotu pędu i wigoru. Transfery Pio Pio i Artura z Basel mają zalatac dziure Vlaho. Czy tam będzie? Myśle że tak bo Viola to dobrzę nakręcona maszyna serb był zwieńczającym dzieło strzelcem, myśle ze nasz rodak i brazylijczyk tą luke wypełnią. Co do refleksji o Lazio to grają falami 30 minut fajnej gry z polotem zaprzepaszczaja 15 minutowym marazmem w którym tracą bramki, przykładów nie szukam daleko np mecz z Napoli czy Empoli.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ciro !!!!! Over siedzi, ale juz stresik lekki był, wniosek taki, ze grac Lazio po takich przerwach ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
P 24

paweł45

Użytkownik
Emocje były nie ma co (y) .Ale Inter dołuje jeszcze za tydzień wyjazd do Neapolu i mogą mieć po tytule.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Spotkanie: Juventus - Verona
Typ: Vlahović strzeli Wystarczyło 13 minut...
Kurs: 2,05
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam serdecznie! Debiutancki występ Dusana Vlahovicia w ekipie "La Vecchia Signora". Prezes Andrea Agnelli musiał naprawdę głęboko sięgnąć do kieszeni, żeby sprowadzić do Turynu 22- letniego Serba. Kwota 82 milionów euro, robi wrażenie. Kariera Vlahovica nabiera niesamowitego tempa. W zeszłym sezonie w barwach Fiorentiny 21 bramek w 37 meczach i w efekcie 4 miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców (za Ronaldo, Lukaku i Murielem- co za towarzystwo;)). W tym sezonie już 17 trafień. Allegri potrzebował klasycznego środkowego napastnika. Juve nie strzela za wiele w tym sezonie. 20 bramek mniej od Interu! Dybala i Morata, do kupy -12 bramek. Wychodzi pół bramki na mecz. Ćwierć na głowę. Może, przy będącym w fenomenalnej formie Dusanie, chłopaki się rozkręcą. Do tego Vlahović założy koszulkę z numerem 7...
Szykuje się debiut - marzenie. A jak najlepiej przywitać się z nowym zespołem?

Pozdrawiam i powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
K 0

koyot92

Użytkownik
Panowie, co myślicie o meczu Bologna - Empoli? Będzie btts? Czy macie jakieś argumenty przeciwko temu? Na kupowie został ten btts i 1x Barca. Do wyjęcia 4k i nie wiem czy brać cashout.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Panowie, co myślicie o meczu Bologna - Empoli? Będzie btts? Czy macie jakieś argumenty przeciwko temu? Na kupowie został ten btts i 1x Barca. Do wyjęcia 4k i nie wiem czy brać cashout.
Ja bym bral.....Nie wiem dlaczego ale cos mam czutke juz od wczoraj ze Atletico to wygra....Jak bedzie to sie przekonamy niebawem...
 
F 0

four-twenty

Użytkownik
Panowie, co myślicie o meczu Bologna - Empoli? Będzie btts? Czy macie jakieś argumenty przeciwko temu? Na kupowie został ten btts i 1x Barca. Do wyjęcia 4k i nie wiem czy brać cashout.
Oj ja brałbym, ale bardziej że względu na Barcę, której kibicuje, ale upatruje dzisiaj x2 w stronę Atletico.
 
K 0

koyot92

Użytkownik
Ehhh, zawsze 1 nie wejdzie :/ Zostawiłem, bo akurat ja się o Barce nie martwiłem ale tutaj nic nie postrzelali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom