>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

24 kolejka Primera Division[12-14 luty]+zaległy Gijon-Barcelona

Status
Zamknięty.
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Eibar - Levante
Gospodarze liczą na przełamanie, po serii trzech porażek z rzędu. Cel wydaje się stosunkowo łatwy, bo przyjeżdża najsłabsza drużyna ligi - Levante. Ale Eibar w tym spotkaniu będzie osłabiony, szczególnie w defensywie. Nie zagra Luna, wypadł za kartki też Junca, kontuzji doznał Ramis, nie ma również Ekizy. Pantić został powołany na to spotkanie, ale do końca nie wiadomo czy zagra, bo ma problemy ze ścięgnem. Z Realu Sociedad przyszedł Ansotegi i prawdopodobnie dzisiaj zadebiutuje. Ogólnie defensywa słabiutko, Bilbao ich wypunktowało i bodaj strzelili trzy bramki po stałych fragmentach, z Malagą też lepiej nie było, z Atleti dwie bramki w plecy po stałych fragmentach. Owszem, u siebie dużo nie tracą, ale te problemy w defensywie sprawiają, że bardziej skłaniam się do tego, że Levante będzie w stanie coś tutaj ustrzelić. Z przodu zabraknie Keko, ale za to mamy Bastona, który ma na koncie piętnaście bramek, jest Sergi Enrich 6b i 6a, na prawej stronie jest Berjon, czy Ander Capa. Bramka gospodarzy przy tak słabej obronie Levante wydaje się być pewna, gdyż dotychczas tylko dwóm drużyną z Madrytu nic nie strzelili.
Levante na wyjazdach dramat, bilans 1-2-8, bramki 9-24. Szanse na utrzymanie jeszcze mają, bo do Espanyolu tracą tylko pięć punktów, a więc powinni jeszcze powalczyć. Ostatnio porażka z Barceloną u siebie 2-0, wcześniej 3-1 z Sevillą na Pizjuan, ale to zespoły poza zasięgiem. Widać że gdzieś tli się jeszcze nadzieja, bo do klubu przyszedł Rossi z Fiorentiny, który może stworzyć dobry duet z Deyversonem, do tego kupili za 3 mln napastnika Cuero. Na lewej stronie jest Morales, na prawej prawdopodobnie zagra Camarasa. Nie zagra Larma w pomocy oraz Lopez w obronie.
Wydaje mi się, że najlepszym wyborem w tym spotkaniu będzie bts, gdyż przy problemach w szykach obronnych Eibaru, szanse na gola dla przyjezdnych wzrastają. Może jakaś kontra, może jakiś stały fragment, a z przodu potencjał jest.
Obie strzelą @ 1,95 bet365 ⛔ 2-0
 
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
Eibar - Levante
Bardzo fajne kursy na over . Eibar wiadomo overova ekipa , potrafi nastrzelac ale i stracic. Levante slabe wyniki ale tez ostanio lepiej z przodu wyglądają ( w Vigo malo brakowało zeby doszli Celte z 3-0) , w dodatku musza sie ratowac przed spadkiem.
Z jednej strony bramkostrzelny Baston a z drugiej powracający do Hiszpanii Rossi.
W ubiegłym roku padl remis 3-3 a moim zdaniem siły ofensywne tych zespołow w tym sezonie sa duzo lepsze niz w tamtym okresie.
Przewiduje ostre strzelanie - obie druzyny nie beda kalkulowac bo to nie jest ich styl.
Over 2.5 - 2.05
Over 3 Azjatycki - 3.00
Over 3.5 - 3.75
Over 4 Azjatycki - 6.90
kursy całoroczny
ja bede wybieral cos z tego - nawet ten azjan 4 po takim kursie warto spróbować.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Barcelona - Celta
Typ: powyżej 10.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.85
buk: betsson

Wynik:

Dzisiaj w spotkaniu Barcy idę w stronę rzutów rożnych. Gospodarze będą chcieli się zemścić za ostatnią porażkę w Vigo, a dziś jest do tego ku najlepsza okazja. Barcelona nie przegrała od 29 spotkań, i dziś wydaje się że tą passę podtrzyma, chociaż mecze z Celtą nie były zawsze tak kolorowe. Dziś jednak goście przyjadą mocno osłabieni bowiem nie zagrają Fontas, Nolito (kontuzje), Bongonda, Aspas, Orellana, Sergio Gomez (kartki). U gospodarzy zapewne zobaczymy pierwszy skład czyli: Barcelona: Bravo - Alves, Mascherano, Pique, Alba - Iniesta, Busquets, Rakitic - Messi, Suarez, Neymar. Liczę, że goście nie będą się tylko bronić, a postawią jakiś opór w postaci ataków, a dzięki temu może wpadnę jakieś rzuty rożne. Co do gospodarzy, to zapewne będą cały czas nacierać, i tych rożnych może być naprawdę sporo. W ostatnich spotkaniach padało ich dość dużo: 15,7,14, 10,12. Jak widać powyższa linia jest przekraczana, i dziś liczę, że będzie podobnie!. powodzenia.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Eibar - Levante
Trzy porażki z rzędu to chyba już limit porażek na jakiś czas ekipa z Eibaru już wykorzystała. Powoli tracą swoją pozycje w tabeli i spadają w dół. Ale żeby to się aż tak diametralnie nie zmieniło trzeba dzisiaj pokonać najsłabszy zespół w lidze, który też potrafi strzelać w delegacjach, ale nie mają tej regularności co by pozwalało im na utrzymanie w lidze. Gospodarze w dzisiejszym meczu zrobili ogromny progres na początku sezonu, gdyż ich sytuacja uległa poprawie, gdzie wygrywali mecze seriami, a co jeszcze lepsze sporo strzelali bramek. Baston kapitalne zawody, niezwykle ważny zawodnik dla Eibaru. Jako, że dzisiaj zagra na szpicy to i on będzie dokładał wszelkich starań aby tą kulawą obronę rozdziewiczyć i upolować jakąś bramkę. Samo to że Eibar jest faworytem w dzisiejszym meczu, muszą chłodno podejść do tego spotkania, aby tylko pewność ich nie zgubiła... Gram tu dwa zdarzenia, na ten mecz i mam nadzieje że upoluje tu dwie pieczenie na jednym ogniu.
EIBAR WIN (2,00) B365 ✅ ✅ ✅
Baston strzeli (2,43) Unibet ✅ ✅ :gool: ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
14.02.2016 20:30
Barcelona - Celta Vigo
Barcelona i Celta ostatnio stoczyły małą wojenkę o Nolito i ostatecznie piłkarz ten pozostał w zespole z Vigo i będzie mu pomagał w walce o Ligę Europy. „Blaugrana” mająca problemy finansowe musiała poddać się i nie mogła sprowadzić pomocnika/zmiennika dla kogoś z wielkiego trio Messi-Suarez-Neymar. Jak na razie Barcelona jest niepokonana od prawie 30 spotkań i bardzo możliwe, że oglądamy właśnie jedną z najlepszych drużyn w historii piłki nożnej. Czy tej właśnie ekipie sprosta w niedzielę Celta Vigo? Na pewno zapowiada się ciekawe widowisko.
Dokładny wynik meczu:
4:1
Kurs: 11.50
Rivalo​
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Jestem na telefonie i nie mam jak sprawdzić. Gdyby ktoś mógł potem wkleić tutaj, będę wdzięczny.
13.Bravo 3.Piqué 5.Sergio 6.Alves 8.A.Iniesta 9.Suárez 10.Messi 11.Neymar Jr 14.Mascherano 18.Jordi Alba 20.S.Roberto
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Jestem na telefonie i nie mam jak sprawdzić. Gdyby ktoś mógł potem wkleić tutaj, będę wdzięczny.
Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mascherano Alba - SergiRoberto Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jutro jeszcze mecz Sporting-Barcelona w ramach 16. kolejki Primera Division. Zaległy, bo wtedy Barca pojechała na KMŚ do Japonii. Dla zainteresowanych są już kadry meczowe:
Sporting: Cuéllar, Alberto García, Álex Menéndez, Lichnovsky, Álex Barrera, Guerrero, Nacho Cases, Lora, Canella, Carlos Castro, Mascarell, Isma López, Vranjes, Pablo Pérez, Jony, Rachid, Halilovic y Jorge Meré.
Barcelona: Ter Stegen ,Bravo, Piqué, Rakitic, Busquets, Alves, Arda, Iniesta, Suárez, Messi, Neymar, Mascherano, Bartra, Munir, Adriano, Aleix, Vermaelen y Mathieu
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Sporting Gijon vs FC Barcelona
//aj aj liczyłem bardziej na 3-0 niż 3-1
Typ: Barcelona -2.5
Kurs: 1.75
Niezbyt lubię obstawiać Barcelonę, bo dla mnie to drużyna z kaprysami i czasami humorkami. Nie raz, nie dwa sam byłem świadkiem jak Barcelona potrafiła rozbić przeciwnika przewagą 3 bramek, aby następny mecz rozegrać w bólach i ledwo wywalczyć wygraną. Jednak Barcelona to Barcelona. Dzisiaj klub z Katalonii przyjedzie na mecz do beniaminka hiszpańskiej ekstraklasy, do Gijon. W moim mniemaniu Gijon to drużyna w głównej mierze niestabilna. Czasami uda im się zagrać mecz po prostu wspaniały, jak ten z Realem Sociedad, który wygrali 5-1, ale co z tego jak większość im sezonu wygląda czerwono... Z tego względu, że w aktualnym sezonie przegrali 12 spotkań, 5 zremisowali i tylko 6 wygrali. Nawet jak na beniaminka to dla mnie słaby wynik. Dodam jeszcze, że jeśli chodzi o ilość przegranych meczów w lidze, to Sporting jest 5 drużyną ligi jeśli chodzi o to zestawienie. Przed nimi są 3 kluby z grupy spadkowej i Espanyol, który w całej tabeli zajmuje miejsce za Gijon.
Dzisiejsze spotkanie jest spotkaniem zaległym, Barcelona w tym tygodniu nie rozgrywa meczów ligi mistrzów ani pucharowych więc Luis Enrique do Azurii zabierze swój pierwszy garnitur. Ze składu wypadli tylko: Sergi Roberto, Jordi Alba, a także Douglas, Sandro i Masip.
Lider hiszpańskiej ligi w tym sezonie zdobywa średnio 2,69 bramki na mecz, tracąc przy tym 0,78 bramki. Nie wiem jak Was, ale mnie to przekonuje dodatkowo patrząc na mój typ. Jeśli chodzi o Head-to-Head obu drużyn, to na 7 spotkań w historii... Barcelona wygrała 6 i raz był remis.
Podsumowując, nie wydaje mi się, że słaby beniaminek mający swoje problemy i który walczy o utrzymanie będzie w stanie zagrozić Barcelonie. Barcelonie, która w tym sezonie potrafiła rozbić Atl. Bilbao 6:0, Celtę Vigo 5:1 czy Valencie 7:0. No nie widzę po prostu żadnych powodów nawet do remisu. Wydaje mi się, że w tym meczu padnie wynik 3:0 i taki pozwoli mi zamknąć typ na plus.
Zapraszam też do dyskusji ????
 
boracz 12

boracz

Użytkownik
Sporting Gijon vs FC Barcelona
Typ: Barcelona -2.5
Kurs: 1.75

Niezbyt lubię obstawiać Barcelonę, bo dla mnie to drużyna z kaprysami i czasami humorkami. Nie raz, nie dwa sam byłem świadkiem jak Barcelona potrafiła rozbić przeciwnika przewagą 3 bramek, aby następny mecz rozegrać w bólach i ledwo wywalczyć wygraną. Jednak Barcelona to Barcelona. Dzisiaj klub z Katalonii przyjedzie na mecz do beniaminka hiszpańskiej ekstraklasy, do Gijon. W moim mniemaniu Gijon to drużyna w głównej mierze niestabilna. Czasami uda im się zagrać mecz po prostu wspaniały, jak ten z Realem Sociedad, który wygrali 5-1, ale co z tego jak większość im sezonu wygląda czerwono... Z tego względu, że w aktualnym sezonie przegrali 12 spotkań, 5 zremisowali i tylko 6 wygrali. Nawet jak na beniaminka to dla mnie słaby wynik. Dodam jeszcze, że jeśli chodzi o ilość przegranych meczów w lidze, to Sporting jest 5 drużyną ligi jeśli chodzi o to zestawienie. Przed nimi są 3 kluby z grupy spadkowej i Espanyol, który w całej tabeli zajmuje miejsce za Gijon.
Dzisiejsze spotkanie jest spotkaniem zaległym, Barcelona w tym tygodniu nie rozgrywa meczów ligi mistrzów ani pucharowych więc Luis Enrique do Azurii zabierze swój pierwszy garnitur. Ze składu wypadli tylko: Sergi Roberto, Jordi Alba, a także Douglas, Sandro i Masip.
Lider hiszpańskiej ligi w tym sezonie zdobywa średnio 2,69 bramki na mecz, tracąc przy tym 0,78 bramki. Nie wiem jak Was, ale mnie to przekonuje dodatkowo patrząc na mój typ. Jeśli chodzi o Head-to-Head obu drużyn, to na 7 spotkań w historii... Barcelona wygrała 6 i raz był remis.
Podsumowując, nie wydaje mi się, że słaby beniaminek mający swoje problemy i który walczy o utrzymanie będzie w stanie zagrozić Barcelonie. Barcelonie, która w tym sezonie potrafiła rozbić Atl. Bilbao 6:0, Celtę Vigo 5:1 czy Valencie 7:0. No nie widzę po prostu żadnych powodów nawet do remisu. Wydaje mi się, że w tym meczu padnie wynik 3:0 i taki pozwoli mi zamknąć typ na plus.

Zapraszam też do dyskusji ????
Popatrz na wyjazdowe mecze Barcelony, rozegrane w tym roku w lidze, to może optymizm co do takiego handi trochę opadnie ;)

vs Espanyol 0:0
vs Malaga 2:1
vs Levante 2:0

Dodatkowo już 13 rozegranych spotkań w tym roku.

Na H2H nie ma co patrzeć bo to stare czasy ale jak już je przywołujesz to trzy ostatnie mecze wyjazdowe Barcy z Gijon to remis 1:1 i dwie wygrane po 1:0

Tak czy inaczej - Powodzenia ????
 
P 26

pioteer

Użytkownik
dziś w Gijon fatalne warunki atmosferyczne, przez ostatnie dni bardzo dużo padało, spadł też nawet śnieg. od dwóch dni nie pada, ale ma zacząć krótko przed meczem. odradzam stawiania jakichkolwiek handicapów w stronę Barcelony, lepiej zobaczyć jak faktycznie prezentować się będzie murawa i pójść w stronę under 3,5 albo nawet under 2,5
 
M 127

matand

Użytkownik
Mi bardzo spodobał się zakład na betano:
Barcelona wygra &amp; under 4,5 bramki
@1,75
Kurs naprawdę niezły, to że Barcelona jest w gazie nie ulega wątpliwościom i teoretycznie nie powinna stracić dzisiaj punktów. Są jednak jakieś przesłanki underowe lub też przeciwko wysokim handicapom w kierunku gości (H2H, wyniki na wyjazdach, warunki atmosferyczne). Mój zakład wydaje się być dość bezpieczny z uwagi na wysokość linii. Jak ktoś szuka lepszego kursu to jest też:
barcelona&amp;under 3,5 po 2,45
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom