>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

24. kolejka PKO Ekstraklasy (9.04-12.04.2021)

Status
Zamknięty.
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Oczywiście to nigdy nie nastąpi, bo pełno jest ludzi, którzy uważają, że Ekstraklapa to najlepsza liga świata tylko dlatego, że jest nasza.
Nikt tak nie uważa, a nawet jak mówi to z przymrużeniem oka
Ale to chyba dobrze świadczy o ludziach że ktoś wybiera lokalną sympatię, a nie obcy klub po najeździe arabskich szejków.Uwierz, to nie przeszkadza by obejrzeć np gran derbi.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Kolego widzę, że w życiu piłki prosto nie kopnąłeś i zazdrość cię zżera :) każdy piłkarz nawet w twojej ekstraklapie poświecił całe swoje życie na to żeby teraz tam być(15-30lat), a na co ty trenowałes 20 lat ? Pozdrawiam i trochę pokory życzę
No pewnie, że chciałbym zarabiać kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie za bycie zerem w swojej dziedzinie. W skali Europy jesteśmy marginesem, jesteśmy głęboko w dupie światowej piłki, jesteśmy pośmiewiskiem zarówno w kraju jak i zagranicą. Sportowcy z innych dyscyplin gardzą polskimi piłkarzami, zapewne głównie za dysproporcje pomiędzy ich poziomem a zarobkami, bo jedni mieli na tyle szczęścia, że uprawiają najbardziej medialny sport na świecie. Czy to zazdrość czy nawet zawiść? Być może, ale dla mnie to bardziej trzeźwa ocena sytuacji. Nasi ligowcy długimi latami pracowali na tę ocenę. A to, że poświęcają 20 lat życia? Niektórzy całe życie pracują, żeby mieć jego godny poziom. I ja mam niby szanować kolesia, który za wielkie pieniądze ośmiesza się regularnie na arenie krajowej i międzynarodowej tylko dlatego, że od czasu do czasu uda mu się prosto kopnąć piłkę? Bez jaj.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom