>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24. kolejka PKO Ekstraklasy (9.04-12.04.2021)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
powyżej 28,5 fauli @ 1,65 (EE) 27
Totalbet
powyżej 4,5 kartek @ 2,05 4
Unibet

Obie ekipy nadal z szansami na podium i medal mistrzostw Polski. Ewentualnie pozostaje jeszcze gra o 4 miejsce bowiem aktualnie 3 w tabeli Raków jest jeszcze w grze o Puchar Polski i przy ewentualnym triumfie w tych rozgrywkach 4 miejsce da start w pucharach. Śląsk obecnie traci do Lechii zaledwie 3 punkty i wygrywając zrówna się z nimi w tabeli, Lechia z kolei przy wygranej utrzyma mała stratę do obecnie 3 w tabeli Rakowa.
Wybieram w tym spotkaniu przewinienia bowiem obie drużyny popełniają ich sporo, Lechia nawet przoduje w tych statystykach. Na ich koncie już 383 faule co daje niezłą średnią na mecz - 16,65. Gospodarze na 4 miejscu w tej klasyfikacji, 366 popełnionych fauli co daje średnią 15,9.
Goście z Gdańska liderują też jeżeli chodzi o kartki, średnio 2,7 na mecz żółtych plus 5 czerwonych, Śląsk też nie najgorzej bo średnio 2,04 i do tego 2 czerwone. Problemem jest dzisiejszy rozjemca a mianowicie Lasyk, który ma bardzo słabą średnią jeżeli chodzi o pokazywanie kartek bo zaledwie 2,67 i w Ekstraklasie w tym sezonie jeszcze ani razu nie pokrył takiej linii więc ten pierwszy raz być musi i oby przełamanie tej serii nadeszło w tym spotkaniu.
Ostatnie 5 spotkań Śląska z Lechią we Wrocławiu to 6, 8, 6, 5 i 3 kartki także nie najgorzej.
 
Ostatnia edycja:
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Lech Poznań - Legia Warszawa over 3,5 kartek 1,54 unibet

Krótko taka mała peufnia do dubla po niezlym kursie co by nie bylo to w takim meczu klasyku kartki powinny być iskrzyć powinno po obu stronach .Legia sama lapie kartoniki a sytuacja w Poznaniu pokazuje ze na tyle ile gospodarze będą przygotowani Legii nie odpuszcza bo kibice im tego nie wybacza tutaj czerwona razy 2 liczona -2 razy żółta z czerwona to 3 kartki w obu ekipach technicznych graczy nie brakuje na zmęczeniu o faule będzie łatwiej myślę ze te 4 kartki wpadną na spokojnie .
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Podbeskidzie 2:1
obie strzelą, @1,83 Betfan


Pierwsze jutrzejsze spotkanie w Ekstraklasie, do Lubina przyjeżdża Podbeskidzie, faworytem są gospodarze, ale czy aż takim jak sugerują kursy, szczerze wątpię, mimo, że od dziecka jestem kibicem Zagłębia to jak widzę to co się teraz dzieje w tym klubie to ręce opadają, do wymiany jest tam praktycznie wszystko od prezesa (przede wszystkim), poprzez zarząd, na trenerze i zawodnikach kończąc, nie ma tam teraz żadnej ambicji, a ściąganie i wystawianie takich zawodników jak Stoch, Mraz, Crnorković, po sprzedaniu Bohara i Białka nie został sprowadzony nikt wartościowy, dla prezesa liczy się tylko, zeby słupki w excelu się zgadzały i żeby zarobić na transferach, a do Lubina, zeby tylko przychodzili tylko darmowi zawodnicy, a wiadomo, że tacy albo są słabi, albo najlepsze lata mają za sobą, taki Stoch od pół roku nie grał nigdzie, jakby był taki dobry jak jego cv to by nie znalazł klubu prędzej, niech każdyt sobie sam odpowie, Zagłebie szczyci się akademią, że jest jedną z najlepszych w Polsce i co zamiast ogrywać tych młodych chłopaków to ściągają zagraniczny szrot, a co najgorsze ten szrot co kolejkę wychodzi w podstawowym składzie, Sevela stracił już chyba panowanie nad szatnią, jak na poczatku jego przygody gra mogła się podobać, bo Miedziowi grali skrzydłami, stosowali pressing tak teraz na dobrą sprawę oglądanie ich meczy to kara, w 2021 są chyba najsłabszą drużyną, zdobyli ledwo 7 punktów w 9 meczach, przecież to poniżej krytyki, gdyby na jesień zdobyli kilka punktów mniej to dzisiaj byliby głównym kandydatem do spadku, a tak że spada jedna drużyna to są w miarę spokojni, ambicji na puchary nie mają, mimo, że zapewnienia były inne, ale to się musi dużo zmienić, kibice już tracą cierpliwość do tej szopki, natomiast Podbeskidzie w tym roku całkiem nieźle sobie radzi, zdobyli już 12 punktów, w Lubinie wielce prawdopodobne, ze też z jakimiś punktami wyjadą, w pierwszej rundzie dwa razy grali z Lubinem, w lidze pokonali Zagłębie na własnym terenie oraz odpadli po dogrywce z Pucharu Polski. Patrząc czysto sportowo na mecz oceniam 50/50 może nawet z lekkim wskazaniem na gości, ale że nigdy nie gram przeciwko swoim to proponuję zakład na obie strzelą, w dwóch ostatnich bezpośrednich pojedynkach każda z drużyn strzelała, we wcześniejszych też dość często, ale było to ładnych kilka lat temu, więc nie będę podawał statystyk, Zagłębie u siebie powinno coś strzelić, ale z takimi błędami jakie robią w defensywie utrzymanie czystego konta graniczy prawie z cudem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +163
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Lech - Legia

Trochę już zostało napisane o tym spotkaniu. Zgadzam się z kolegą wyżej, linia kartkowa zdecydowanie zaniżona. Mimo, iż nie mamy kibiców na stadionie, oraz stawka meczu nie jest za wysoka, tylko praktycznie prestiż, to powinno być gorąco na boisku. Pan Frankowski ze średnią ok 4.5 ŻK na mecz, gdy sędziuje spotkania przyjezdnych z Warszawy to oglądamy zazwyczaj dużo napomnień oraz kontrowersji, stąd Legia poprosiła ostatnio o niewyznaczanie tego arbitra na ich spotkania, co zostało chyba zamiecione pod dywan. Ponadto Legia ma 3 zagrożonych pauzą, a mianowicie Wieteska, Ślisz, Jędrzejczyk, kolejne spotkanie rozegrają na własnym podwórku z Cracovią, więc możliwe jest, że któryś z tych grajków będzie chciał się "wykartkować", bo później Legię czekają wyjazdy do Gliwic, Gdańska, a Cracovia po Pucharze Polski nie powinna zagrozić Legii w Stolicy, więc kiedy jak nie teraz złapać kartonik. Ja zaryzykuje jeszcze bardziej, i zagram wyższą linię, ale singlowo.
Ponadto gram na bramki w tym spotkaniu. W Lechu szykuje się rewolucja, nie wiadomo jaki skład wystawi tymczasowy trener, bo od kolejnego meczu trenerem będzie już dobrze wszystkim znany, Skorża. Ale nie spodziewam się znaczącej poprawy w szeregach Lecha, obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski, czy to gra Salomon, czy to gra Rogne, Puchacz i Satka są dobrzy , ale przeważnie w ofensywie i często zapominają o obronie, co dobitnie pokazały spotkania z Cracovią i przede wszystkim Jagiellonią w Poznaniu, która w osłabieniu była w stanie odwrócić losy spotkania. Jak Legia zagra tak jak pierwszą połowę z Pogonią, to o bramki jestem spokojny, i sam over może pokryć drużyna z Warszawy. Myślę, że Lech ma szansę na bramki, bo defensywa Warszawian często popełnia błędy, ale Tiba i Ramirez zupełnie nie przypominają zawodników z początku sezonu, więc o wygraną czy nawet pkt będzie bardzo ciężko, bo Legia jest w niesamowitym gazie. Jeśli chodzi o składy, to w Legii chyba bez zmian, nikt nie pauzuje, więc nie powinno być niespodzianek. Co wymyśli trener Kolejorza, to jak wróżenie z fusów, ale tak jak mówiłem ,cudów nie przewiduje.

Over 4.5 kartek @2.28
Over 2.5 bramek @1.90
Legia over 1.5 bramki @2.07
Legia win @2.05
Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
J 250

jastrzi

Użytkownik
Panowie, co myślicie o typie Strzały na bramkę (Ishak) + 0,5 po kursie 1,5 w Superbet do dubla ? Myślę, że 1 strzał celny na bramkę na spokojnie powinien zaliczyć Ishak. Wiadomo, Legia w formie, ale mają sporą przewagę, mistrza już praktycznie na stole, na pewno klasyk, to każdy będzie walczył na 100%, Lech będzie chciał się pokazać, a kto ma oddawać strzały jak nie Szwed.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Lech - Legia
Legia @ 2.15
Legia strzeli powyżej 1.5 gola @ 2.06
powyżej 4.5 kartek @ 1.75 liczba kartek (ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2)
Pekhart strzeli gola @ 2.25
STS


Lech w mega kryzysie i po tym sezonie niema już czegokolwiek od nich oczekiwać. Trenerem gospodarzy zostanie Skorża, który już to kiedyś prowadził jednych jak i drugich, ale dzisiaj temu wszystkiemu będzie się przyglądał z trybun.
Legia w gazie i udowadnia po raz kolejny, że niestety niema sobie równych w lidze. Ostatnie wyniki i wygrane mówią nam, że klub z stolicy chce jak najszybciej wygrać ligę. Jak widać Michniewicz potrzebował kilku spotkań aby wyprowadzić zespół z kryzysu i to mu się udało, a ostatnie wysokie zwycięstwa są imponujące:
Po 20 minutach gry Legia prowadziła 0:3 z Lubinie.
Po 30 minutach gry Legia prowadziła 4:0 z Pogonią
Legia w gazie i dziś zapewne zrobią wszystko aby upokorzyć kolejnego rywala. Pekhart, Mladenovic obaj panowie są w mega formie. Moim zdaniem Legia dzisiaj to bierze, a jaki będzie wymiar kary? Przekonamy się od 17:30...
Sędzia spotkania będzie Bartosz Frankowski, który ma naprawdę fajne statystyki pod względem kartek i rzutów karnych.
Zrzut ekranu 2021-04-11 o 09.21.23.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 158

murzyn30

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Lech - Legia
Typ: handicap 1-0 Legia win
Kurs: 4.00
Bukmacher: Fortuna
Panie succesful, nie ma baraży w tym sezonie , spada tylko 1 drużyna,o utrzymanie Lecha kibice tego klubu mogą więc być spokojni (do czego to doszło w extraklasie że w ogóle o czymś takim wspominamy) co do mojego typu , w Lechu nie widać jakiejkolwiek mobilizacji od dłuższego czasu , kiedyś wychowankowie klubu,potrafili zmotywować resztę chłopaków, przed tak ważnym meczem (dla kibicow) jak z Legia,w dzisiejszych czasach nie ma mowy żeby tak się stało,każdy kopacz z innej parafii, w drużynie jest naprawdę źle, a sam zarząd nawet nie ukrywa ze nie beda dążyć do sukcesow tu cytuje "Za wszelką cenę. " Legia w mega formie , dawno nikt nie miał takiej serii zwycięstw w extraklasie , poznaniakom nie odpuszczają nigdy , poza tym nie mają jeszcze aż tak dużej przEwagi nad pogonią żeby dzis odwalic jakaś maniane, skrzydlowi w legii robią mega roznice, a w Lechu czy jest w tej chwili choć jeden wyróżniający się piłkarz? Moim zdaniem nie , legia to bierze ,i to z handicapem, pozdrawiam
 
plax 1,8K

plax

Użytkownik
Lech Poznań vs Legia Warszawa
Typ: Legia powyżej 1.5 goli
Kurs: 1.97
BUK: Fortuna


Dzisiaj przy tej pochmurnej niedzieli jest bardzo piękne spotkanie na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Ostatnimi czasy drużyna Legii pokazuję, że nadal Warszawiaki będą prowadzić w tabeli Ekstraklasy. Wyznaczyłem taki kurs, ponieważ jest on dla mnie najbardziej osiągalny. Drużyna gości z 5 ostatnich spotkań na wyjeździe wygrywała czterokrotnie i raz remisując, gdzie zdobywała over 1.5 goli w 3 spotkaniach. Legia ma bardzo dobrą i zgraną paczkę najlepszy strzelec aktualnie w lidze Pekhart z ilością 21 bramek, gdzie dopiero drugi zawodnik ma tylko 10 bramek. Lech jest zupełnie bez formy na 11 spotkań u siebie zdobyli tylko 14 punktów z bilansem 14:14 porównując ich z Legią na wyjeździe na 11 spotkań 26 punktów 17 trafień i 5 bramek oddali. Jeżeli miałbym tutaj obstawiać faworyta to byłaby nim Legia masakryczna przepaść nad Legią aż 22 punkty do remisu. Powodzenia i zielonej niedzieli!

- Legia (powyżej 1.5 goli) kurs 1.97
- Zwycięstwo Legii kurs 2.13
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja tam był Lecha nie skreślał, na nasze podwórko wciąż mają dobrych piłkarzy, wylot starego trenera to koniec i jakiś początek w całej drużynie, trener w zastępstwie? OKej czy jednak tak dużo potrzeba na naszą kopaną?Chęć walki, zaangażowanie w spotkanie wystarczy by wygrać z najlepszym w tej lidze a na papierze nie trzeba być mocnym.Dla Poznaniaków to najważniejszy mecz w sezonie, swoimi wynikami też muszą coś oddać kibicom więc motywacji w tym meczu nie może im braknąć.Dla Legii to też ważne spotkanie, ale są w komfortowej dla siebie sytuacji więc ciśnienia tutaj nie będzie, mają 7pkt przewagi nad drugą zespołem jeden mecz mniej więc remis jest tutaj jakimś postępem zwiększenia przewagi w tabeli.Cztery zwycięstwa z rzędu robią wrażenie, ale to słaby argument w ekstraklasie, trochę jak granie w ruletkę na kolory, w ten moment trzeba trafić ciut wcześniej.
Mecz dla mnie jest NoBet, ostatnie perturbacje w Poznaniu podbiły kursy na Lecha więc chętnie to wykorzystam.

Lech over 4,5 celnych strzałów 2.1 Superbet
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Lech Poznań - Legia Warszawa
Typ: powyżej 3,5 bramki + powyżej 12,5 rożnego (Superbets)
Kurs: 13,00 w Superbet

Zgadzam się z TommyTSW tommytsw, że nie ma co skreślać Lecha. Jaga też grała padakę za Zająca, a po jego zwolnieniu nagle udało im się wygrać mecz. Dziś wychodzą ofensywnie ustawieni, z trójką z tyłu, wyżej będzie ustawiony Tiba, to będzie kreowało więcej sytuacji, ale też prawdopodobnie zwiększy smród w tyłach. Obie drużyny będą grały na wahadłowych, co dodatkowo będzie sprzyjać rzutom rożnym, których i tak wykonują w meczach sporo. Zapowiada się ofensywny mecz, Legia bez większej presji, spora przewaga w lidze, Lech odmieniony skład, zobaczymy, jak będzie z grą. Lekko próbuję, tak dla lepszego oglądania 😉
 
Ostatnia edycja:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lech Poznań - Legia Warszawa
ponad 3,5 kartek @ 1,54
ponad 4,5 kartek @ 2,28
Unibet

Oba podane typy już zostały zaproponowane i opisane przez innych użytkowników to ja tylko pokrótce dorzucę coś od siebie.
Jak wiadomo Lech przystępuje do tego spotkania z trenerem tymczasowym pomimo tego, że Skorża już podpisał kontrakt ale nawet jego osoba na ławce niewiele by zmieniła.
Legia rozpędzona i już spokojna jeżeli chodzi o kwestię mistrzostwa kraju. Ostatnio zaczyna każdy mecz mocno, agresywnie i miażdży rywali szybko strzelając bramki czym ustawia sobie mecz. Czy Lech jest w stanie się temu przeciwstawić? Wątpliwa sprawa chyba, że zagra jak o życie a więc od początku twardo i ostro aby trochę nastraszyć rywali.
Jeżeli chodzi o statystyki kartek to Lech jest najczyściej grającą ekipą, średnio zaledwie 1,67 żółtej na mecz i jeszcze bez czerwonej.
Trzeba jednak dodać, że konfrontacje z Legią zawsze były bardzo ważna dla samych zawodników jak i kibiców i odpuszczaniu nie ma dzisiaj mowy.
Temu typowi powinna sprzyjać obsada sędziowska bowiem rozjemcą jest Bartosz Frankowski legitymujący się niezłą średnią 4,86 żółtych na mecz plus 2 czerwone.
Unibet ma bardzo dobre kursy na te zdarzenia, co widać np. po propozycji usera ibis, STS na 4,5 kartki ma kurs zaledwie 1,75 minus podatek i wychodzi tylko 1,54.
 
Ostatnia edycja:
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Nie wiem czego się spodziewaliście, że będzie to dobry ofensywny mecz? Przecież od niepamiętnych czasów u nas w lidze jest jedna zasada "najważniejsze to nie stracić". Mecze Lecha z Legią zawsze zapowiadane są jako wielkie hity, a przeważnie są to najgorsze mecze w sezonie. Ekstraklapa to zbieranina największych nieudaczników w Europie. Ta liga to zwykłe pośmiewisko a ten mecz jest regularnie podsumowaniem tych bezsensownych i parodystycznych rozgrywek. Legia jest i nadal będzie mistrzem niczego, z pierwszym w miarę ogarniętym przeciwnikiem w pucharach zaliczy zjazd do bazy i karuzela będzie się kręcić dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +196
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
nie ogladam wogole tej ligi, ale wszsyc twardo overy legii itp itd to odpalilem ten bubel w tv
Wiekszego gowna czlowiek dawno nie widzial, Ci z Lecha cos tam jeszcze probuja, ale krawaciarze to juz wogole dno dna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Mało ostatnio tu bywam ale widzę nic się nie zmienia.Ludzie podają typy i przemyślenia nt meczów, a punkty od innych dostają osoby co nic tu nie wnoszą, w dodatku po meczu (na forum bukmacherskim, nie miłośników pięknego futbolu)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
ponad 4,5 kartek @ 2,28
ponad 5,5 kartek @ 3,8
Świerczok strzeli gola @ 2,28
Boakye strzeli gola @ 4,1
Unibet

Krótko bo chyba wiele nie trzeba pisać. Derby czy jak kto woli "małe derby" i wszystko powinno być jasne.
Na papierze czy poprzez pryzmat ostatnich wyników wydaje się, że Piast jest faworytem ale akurat dzisiaj nie brałbym tego pod uwagę. W jesiennym spotkaniu to Górnik był faworytem, zajmował wysokie miejsce w tabeli a Piast do tamtego spotkania przystępował z ostatniego miejsca będąc jeszcze nawet bez jednej wygranej w lidze. I wtedy wszystko wskazywało na Górnika a skończyło się 1-2.
Kartki wydają mi się jedynym rozsądnym typem na to spotkanie, powinno być dzisiaj twardo i ostro. Goście osłabieni w defensywie (Wiśniewski i Gryszkiewicz pauzują za kartki) i będą musieli to sobie jakoś na nowo poukładać stąd powinno być trochę niezrozumienia w tej formacji z czego powinni skorzystać ofensywni gospodarzy.
Cały czas czekam na pierwszą bramkę Boakye i obawiam się, że może to nastąpić w najmniej oczekiwanym momencie czyli np. dzisiaj.
Świerczoka nie trzeba przedstawić, przy dzisiejszych kłopotach w defensywie Zabrzan powinien mieć parę okazji na bramkę.
Sędziuje K. Jakubik, który jest drugi jeżeli chodzi o kartki w tym sezonie zaraz za Raczkowskim, 71 żółtych co daje średnią 5,46 na mecz plus 3 czerwone.

Edit: jak na derby bardzo czysty mecz, żadnych złośliwych fauli czy takich tam,
co do Boakye to chyba już nic z tego nie będzie, miały być bramki, liczby a na razie nie ma nic
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
ponad 4,5 kartek @ 2,28
ponad 5,5 kartek @ 3,8
Też o tym myślałem, ale na ostatnich 10 meczów między nimi, tylko 2 razy był over 4,5 kartek. Wiem, że to może nie mieć większego znaczenia, ale działa na myślenie, że nie musi to być brutalny mocno mecz. Dla mnie najlepsza opcja to bramka Świerczoka 😉

Edit: No i strzelił
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Typ: spotkanie/liczba goli - 1/+1.5
Kurs: 2.52
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:

Szczerze mówiąc bałem się tego meczu, tych "małych derbów" bo jak wiadomo derby rządzą się swoimi zasadami, ale przed chwilą zobaczyłem składy... Doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie, jest to słowo które jest przeciwieństwem dzisiejszej lini obrony drużyny z Zabrza. Wiek obrońców to: Stefanos Evangelou - 22lata, Aleksander Paluszek - 20lat, czy Dariusz Pawłowski - 22lata. Nie można być doświadczonym obrońcą w takim wieku, szczególnie jeżeli chodzi o naszą Polską Ekstraklasę (to stan umysłu). Doświadczenie i wiek to jedno, ale na marginesie mogę dodać, iż trzech zawodników których wymieniłem rozegrało w tym sezonie sumując mniej meczów niż sam Patryk Sokołowski czy Jakub Czerwiński.. Nie ma co się oszukiwać, polska piłka bazuje głownie na doświadczeniu, a dzisiejszy zespół gości odstaje doświadczeniem o dwie klasy. Młodzieńcza fantazja jest również potrzebna i pięknie się to ogląda, ale żaden z młodych chłopaków Górnika nie jest obecnie Mbappe czy Haalandem... Przykra prawda, jesteśmy daleko za zachodem i musimy zjeść jeszcze wagon kaszy zanim nasi młodzi zawodnicy będą dorównywać poziomem z zagranicy. Typuje wysokie zwycięstwo gospodarzy, ale obawiałem się HC -1.5, dlatego wybrałem 1/+1.5 gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +300
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Mało ostatnio tu bywam ale widzę nic się nie zmienia.Ludzie podają typy i przemyślenia nt meczów, a punkty od innych dostają osoby co nic tu nie wnoszą, w dodatku po meczu (na forum bukmacherskim, nie miłośników pięknego futbolu)
Ale dlaczego nic nie wnoszą? Może ktoś przeczyta, zastanowi się 2 razy zanim utopi pieniądze w lidze, gdzie więcej zależy od przypadku niż umiejętności. Co z tych wszystkich analiz, skoro w każdym momencie jakiemuś piłkarskiemu nieudacznikowi piłka może odbić się od czoła lub kolana i utopić kupon. Może w końcu ten wątek całkiem umrze i nikt nie będzie tego czytał, tak jak umrze całe zainteresowanie ta patologiczną parodią rozgrywek sportowych. Może jak skończy się zainteresowanie i kasa oraz przepłacanie tych piłkarskich zer, to ktoś zyska motywację, żeby grać lepiej i wyjechać na zachód i paradoksalnie poziom piłkarski trochę wzrośnie. Oczywiście to nigdy nie nastąpi, bo pełno jest ludzi, którzy uważają, że Ekstraklapa to najlepsza liga świata tylko dlatego, że jest nasza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Ale dlaczego nic nie wnoszą? Może ktoś przeczyta, zastanowi się 2 razy zanim utopi pieniądze w lidze, gdzie więcej zależy od przypadku niż umiejętności. Co z tych wszystkich analiz, skoro w każdym momencie jakiemuś piłkarskiemu nieudacznikowi piłka może odbić się od czoła lub kolana i utopić kupon. Może w końcu ten wątek całkiem umrze i nikt nie będzie tego czytał, tak jak umrze całe zainteresowanie ta patologiczną parodią rozgrywek sportowych. Może jak skończy się zainteresowanie i kasa oraz przepłacanie tych piłkarskich zer, to ktoś zyska motywację, żeby grać lepiej i wyjechać na zachód i paradoksalnie poziom piłkarski trochę wzrośnie. Oczywiście to nigdy nie nastąpi, bo pełno jest ludzi, którzy uważają, że Ekstraklapa to najlepsza liga świata tylko dlatego, że jest nasza.
Kolego widzę, że w życiu piłki prosto nie kopnąłeś i zazdrość cię zżera :) każdy piłkarz nawet w twojej ekstraklapie poświecił całe swoje życie na to żeby teraz tam być(15-30lat), a na co ty trenowałes 20 lat ? Pozdrawiam i trochę pokory życzę
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom