>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

24. kolejka LOTTO Ekstraklasy (3.03-6.03.2017)

Status
Zamknięty.
darter 134

darter

Użytkownik
Zagłębie Lublin - Legia

Zagłębie chyba w końcu polubiło własny stadion, ostatnio gra na nim dobrze, radzi w sobie defensywie i zazwyczaj cos ukuje.
Legia trochę w kryzysie - gra defensywna patrząc na mecz z Termalicą (szczególnie pierwszą połowę - w drugiej Termalica została zepchnięta i nastawiła się na kontry) trochę kuleje - Słaby Jędrzejczyk, nie mogący sobie poradzić z napadziorem Termaliki i faulujący go ciagle na srodku placu, Hlousek oprócz wejść ofensywnych tez za wiele nie pokazał, Broz niewidoczny i jedynie Pazdan trzyma defensywę w ryzach. Formacja ofensywna niewiele lepiej - jak już wiele się o tym napisało - fatalne jak na razie transfery. Necid drewniak, Kuchy to nie typowa &quot;11&quot; do wykańczania akcji, Chukwu wielki &quot;?&quot;. Pomocnicy także nie grają na miarę oczekiwań - Kopczynski się gubi, Rado i Ojija wolni, jednak mimo wszystko budujący jakość ofensywną...

Ciezko wyrokować wynik aczkolwiek dobra gra Zagłębia u siebie, mało traconych goli i dość solidna defensywa i wszystko to co wcześniej napisałem o Legii skłaniają mnie do pogrania:

under 2.5 @1.88* Unibet

*Warto już teraz, kursy raczej spadną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Zagłębie - Legia
Legia wygra
2,02 w pinnacle

Moim zdaniem paradoksalnie może być to najłatwiejszy z dotychczasowych, ligowych meczów Legii. Zarówno Arka, Ruch i Termalica (wbrew pobożnym życzeniom Michniewicza) skupiły się na murowaniu dostępu do bramki i dopiero dalej myśląc o wypadach ofensywnych z większym bądź mniejszym animuszem.
Widać, że Legia aktualnie ma ogromne problemy z kreowaniem gry i zostało to obnażone w tamtych meczach.
Zagłębie jest jednak zespołem grającym dużo bardziej otwartą piłkę i nawet jeśli nie pójdzie na wymianę ciosów to jednak można spodziewać się bardziej ofensywnego podejścia dzięki czemu legioniści będą meli więcej miejsca do gry i szans skontrowania rywala.
Obroną wojskowych specjalnie bym się nie martwił, bo przy pełnej koncentracji wygląda bardzo solidnie (dwumecz z Ajaxem).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Zagłębię wygrało u siebie z Arką ale nie powiedziałbym że polubili własny stadion, pierwsza połowa bardzo słaba nawet jak na poziom ekstraklasy.Zagłębię coś tam próbowało ale mocy w tym nie było.Arka bardzo asekuracyjnie, bojaźliwie by użądlić rywala, dopiero karny i gol dla Zagłębia nieco dodał im odwagi by wyglądać lepiej.Jakby zagrali tak od początku mecz miał szansę każdego wyniku, każdy konstruował by akcje o podobnym zagrożeniu (choć wyraźnego takiego nie było)
Mecz ogólnie słaby, bez żadnej historii, Zagłębie nie prezentuje nic godnego uwagi a wiem jak grać potrafią.
Moim zdaniem Legia to wygra, oni często mieli problemy w meczach ligowych przyległych do pucharów, Ruch już nieraz im prawił problemy, z Termaliką chyba jeszcze nie wygrali.O priorytetach Legii na sezon pisać nie trzeba, jeśli wygraliby w Lubinie, a Lechia przegrała w Poznaniu i taki stan się utrzymał do podziału pkt to po nim Legia ma tylko 2 pkt straty do lidera co daje możliwość jego strącenia w bezpośrednim meczu.Tak czy inaczej jeszcze 7 kolejek i dużo może się zdarzyć, jakoś nie widzę tego by Legia gdzieś tam powoli odlatywała z rywalizacji o mistrza, a ten mecz to taki próg by pokazać w którą stronę to ma pójść.
Zagłębie-Legia
Legia @2.0 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 762

srakaptaka

Użytkownik
jak mozna grac na legie po takich wystepach, nie maja napastnika, Guiereme tragedia nie wiem co sie z nim stalo, Kopczynski to w ogole jakies nieporozumienie, Moulin dopiero co po kontuzji , Malarz tez cos ostnio odpieprza, mi ten mecz smierdzi underem/remisem
moje typy na &quot;czutke&quot; byly usuwane a te wasze analizy to dokladnie to samo
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Korona - Górnik
obie strzelą
1,86 w 1xbet

Kursy na to zdarzenie są już dosyć mocno wyśrubowane i myślę, że prawidłowo.
Przede wszystkim Korona, z tyłu dziurawa jak ser szwajcarski (8 straconych bramek w 3 meczach z ligowymi średniakami), a z przodu grę ciągnie (skutecznie) Micanski.
Z drugiej strony walczący o przetrwanie Górnik, który w 2giej połowie z Piastem pokazał bardzo fajny poziom (moim zdaniem nie tyle Piast wtedy siadł co Górnik mocno podkręcił obroty).
Spodziewam się małej powtórki z ostatniego meczu Górnika. Od początku zaatakuje Korona i coś strzeli, a w 2 połowie inicjatywę przejmie Górnik i coś dorzuci.
Wyniku wskazywać zamiaru nie mam ale myślę, że z obu stron coś wpadnie.
jak mozna grac na legie po takich wystepach, nie maja napastnika, Guiereme tragedia nie wiem co sie z nim stalo, Kopczynski to w ogole jakies nieporozumienie, Moulin dopiero co po kontuzji , Malarz tez cos ostnio odpieprza...
Necid faktycznie na razie DNO i Chukwu przez kilkanaście minut z Ajaxem pokazał więcej niż czech do tej pory, poza tym na &quot;fałszywej&quot; szpicy może grać też Rado i Kucharczyk.
Kopczyński nie jest nieporozumieniem.. nie jest to wybitny grajek, ale na poziom ekstraklasy w zupełności daje rade.
Gui oczywiście też nie świeci ale jest jeszcze Kazaiszwili, Kuchy więc mają kim zagrać.... a co takiego widzisz w Zagłębiu by miało tutaj osiągnąć fajny wynik?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
moje typy na &quot;czutke&quot; byly usuwane a te wasze analizy to dokladnie to samo
gdzie i kiedy ktoś usuwał?
możesz podać swój typ na ,czutke, jeśli to sensownie poprzesz, jak dajesz suche typy, ew jednozdaniowy opis albo kpiny j/w to robisz w kornery to lecą, i tyle, każdy gra na to co chce, tutaj przedstawiamy swoje zdanie.zresztą nie widzę w twojej historii żeby ktoś kasował twoje posty w dziale ekstraklasy.
czy żeby postawić na kogoś trzeba poczekać aż wygra 4 mecze z rzędu?czy to jest gwarancja że wygra piąty?Legia może nie gra super, ale Zagłębie też tego nie robi, ty idziesz w kierunku 2 mecze bez kompletu tak więc i 3 być może, to jest twoja filozofia, twoja sprawa.
Typ być może na ,czutke, pewniaczki można wybierać w kursach 1.16 jak np wczoraj Real.Typowanie w głównej mierze to czutka, wszystkiego nie przewidzisz jak np Sędzia, Wylot z boiska, tu masz przykład Realu, czy Tottenhamu w LE.Nieskuteczności też nie przewidzisz, stawiając zakład zakładasz że będą sytuacje dzięki którym twój typ wchodzi, wszystko może być jak zakładasz, nie bierzesz przecież pod uwagę że twoja drużyna nie wykorzysta kilku setek.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Legia i BTS @ 4.33 Bet365 ✅
Pamiętam jak zagrałem podobny typ w zeszłej rundzie, gdy Zagłębie podejmowała Lecha i przegrało 0:3, a stworzyło sobie kilka świetnych sytuacji i do tego Janus nie wykorzystał rzutu karnego. Oglądałem Zagłębie z Arką. Arka przez cały mecz grała niskim pressingiem, gdzie ciężko cokolwiek było zrobić graczom z Lubina. Przez cały mecz grali w ataku pozycyjnym, a mecz z Legią na pewno będzie inaczej wyglądał. Zdecydowanie to Legia będzie prowadziła grę, a Zagłębie będzie grało chyba najlepiej jak potrafi, czyli z kontry. Janus, Janoszka, czy też Woźniak w sparingach byli w dobrej formie i zdecydowanie mogą zrobić różnice. Zagłębie zawsze jest u siebie groźne, więc bramkę powinno spokojnie strzelić. Legia weszła słabiej w rundę, a moim zdaniem głowy zawodników były skupione na meczu z Ajaxem. Legia będzie w meczu dominować, odpadli z LE, więc mogą skupić się na lidze. Mają ogromny potencjał w ofensywie, Necid to też nie jest jakiś ogórek. Jak dla mnie jutro Legia wygra, ale bramkę powinni stracić, dlatego proponuję taki typ. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 762

srakaptaka

Użytkownik
a gdzie to sprawdzic to bylo dawno z 1-2 typy usuniete i odechialo mi sie dalej, dobra niewazne.
Zagłębie Lublin - Legia
over 11 rzuty rozne
Bet365 2.05
W moim odczuciu obie druzyny nie sa w najlepszej formie, Zaglebie nie zagralo jakiegos super meczu jak wyzej opisal TommyTSW, w legii nie najlepiej sie dzieje nowy napastnik Necid niespelnia oczekiwan ale i koledzy z druzyny mu w tym nie pomagaja i jeszcze dochodzi konflikt wlascieli.
Dlatego ide w rzuty rozne,mecz moze wygladac jak poprzednie z Ruchem i Termalica.Legia bedzie forsowac bramke z czego moga byc rzuty rozne i moze Zaglebie tez cos dorzuci
ps. czekam na oferta pinnacle na rzuty rozne ,ktore sie pojawiaja w dzien meczu

sprawdziłem twoje wpisy i kasowane były albo suche typy bez żadnego zdania, ew komentarze pomeczowe i to rok temu więc nie wiem po co kręcisz aferę?dyskusje o ekstraklasie to osobny wątek i tam można sobie swobodnie pisać.Jak masz jakieś sugestie to PW, tutaj kończymy ten temat.
@TommyTSW

tak mnie jakos naszlo wstalem lewa noga
 
intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
Nie będę kopiował tutaj typu poprzednika, ale chętnie dodam kilka słów mojej opinii na temat jutrzejszego spotkania Legii.
Dla mnie to jest nic tylko stawiać czystą dwójkę - jeśli Legia wygra, to długo już nie trafi się szansa otrzymania tak dobrego kursu na zespół lepszy, ograny i będący zdecydowanym faworytem potyczki.
Legia lekką ręką pozbyła się napastników, Legia złapała zadyszkę, Legia nie potrafiła ostatnio strzelać goli i Legia odpadła z pucharów - wydawać by się mogło, że wszystko sprzysięgło się przeciwko Legii, ale pamiętajmy, że nic nie trwa wiecznie. Legia jest nadal solidnym kandydatem do mistrzostwa Polski i zespołem, z którego budżetem nie może się równać żaden inny polski zespół. Legia nie przyzwyczaiła kibiców do tego, żeby grała kilka słabych spotkań z rzędu i Legia, co najważniejsze, miała wreszcie cały tydzień na złapanie drugiego oddechu i na spokojną pracę.
Paradoksalnie sytuacja, w której Legii nie ma już w Europie i w Pucharze Polski może okazać się dla warszawian korzystna, gdyż złapią więcej świeżości i łatwiej będzie im się zmobilizować na niezwykle ważną i emocjonującą końcówkę ligi. Fakt, iż Legia traciła punkty w ostatnich dwóch meczach powoduje, że o mobilizację przed kolejną ligową młócką trener Magiera nie musi się martwić. Do gry wraca Radovic, a i Necid coraz bardziej poznaje zespół i być może będzie już lepiej wyglądał.
W obliczu powyższego kurs na Legię przeciwko Zagłębiu, które mnie osobiście w swoich dwóch występach ligowych po przerwie zimowej nie zachwyciło (brakuje nieco polotu i luzu z początku sezonu), jest jak prezent od buków dla graczy, obok którego nie wypada przejść obojętnie.
Nie zdziwiłbym się, jeśli by się skończyło łatwym 0:3, dlatego dla odważnych dodaję inne wariancje typu.
Zagłębie - Legia
2 2,00 10/10 ✅
2 (-1) 3,70 4/10 ✅
2 HT 2,60 2/10 ✅
2/2 3,20 2/10 ✅

Kursy z bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna Ekstraklasa
Godz: 20-30
spotkanie Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
typ: BTS tak
Kurs 1,80
Buk bet365
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie odbędzie się w Lubinie, gdzie Zagłębie podejmie Legię. Gospodarze na wiosnę rozegrali dopiero dwa mecze (z Łęczną mecz został przełożony) i na wyjeździe przegrał z Wisłą Płock, a u siebie pokonali Arkę. Miedziowi u siebie zawsze byli dość mocni, choć akurat w tym sezonie lepiej wiedzie im się na wyjazdach. Nie zmiania to faktu że u siebie potrafią napsuć krwi najlepszym, w tym Legii, z którą w zeszłym sezonie potrafili wygrać tu 2-0. I dziś też powinni sprawić sporo klopotów, bo mają kilku bardzo dobrych graczy. Na pewno można liczyć na ich lidera, Filipa Starzyńskiego, który po powrocie z Belgii wyraźnie odżył, a na wiosnę zaliczłył już jedno trafienie i asystę. A Legia narazie nie zachwyca, bo choć zaczęli od zwycięstwa w Gdynii później było juz gorzej. Dwa remisy i dwie porażki, zaledwie, zaledwie dwa gole w tych czterech meczach. Nie wiem jak długo bedzie trwał ten marazm warszawiaków, ale wydaje mi się że po odpadnięciu z Ligi Europy nieudany mecz z Termaliką był takim na ostygnięcie i od tej kolejki powinno powoli wszystko wracać do normy. Legia mimo iż straciła dwie najważniejsze strzelby to uważam że wciąż mają dość mocną ofensywę. Czekam na przełamanie Necida, może wkońcu swoją prawdziwą szansę otrzyma Hamalainen, ktory po przyjsciu z Lecha całkowicie się pogubił. Moim zdaniem trudno tu jednoznacznie wskazać faworyta, osobiście kieruje się tu ku bramkowemu remisowi 1-1.
 
bollekkk 91

bollekkk

Użytkownik
Odnośnie meczu Legii, za żadne skarby przy tym co pokazała na Łazienkowskiej, nie dałbym ,,dwójki&quot;. Lubin to dość ciężki teren - nie twierdzę, że tego meczu Legia nie wygra, ale będzie o to ciężko. Szczególnie przez to, że ma ogromne problemy ze zdobywaniem bramek. Tutaj więc pasują słowa piosenki Anity Lipnickiej ,,wszystko się może zdarzyć&quot;. Ja ten mecz odpuszczam, a swój kapitał będę lokował w Wiśle (krakowskiej) jeśli chodzi o tę kolejkę.

Piast - Wisła
Typ: 2

Buk: Bet365
Kurs: 2.25 ✅✅✅ 1:2

Analiza:
W Gliwicach po ostatnich wynikach zapaliła się czerwona lampka. Pięć ostatnich występów to same porażki, co w konsekwencji doprowadziło do tego, że Piast zajmuje pozycję spadkową. Wydawało się to niemożliwe, ale nawet Ruch mimo ujemnych punktów potrafił ich wyprzedzić. Teraz zadanie będą mieli arcytrudne, bo w gości przyjeżdża zespół, który pod wodzą nowego szkoleniowca rodem z trzeciej ligi hiszpańskiej spisuje się ponad przyzwoicie. Jest kilka czynników, dla których warto zagrać ,,dwójkę&quot; w tym meczu.

1) Skład + taktyka
Piast nikim się nie wyróżnia, a mówiąc ściślej żaden z zawodników formą się nie wyróżnia. Dość powiedzieć, że ich najskuteczniejszy strzelec Badia Gerard (pomocnik) w 19 meczach uciułał aż 3 bramki. Atak Piasta to ultraofensywna formacja, która potrafi wbić swojemu przeciwnikowi poniżej 1 gola na mecz, zaś obrona również jest ,,ofensywna&quot;, bo ofensywa przeciwnika wjechała do bramki Gliwiczanom 39 razy! Dla porównania w Wiśle wygląda to o wiele lepiej - co prawda obrona prezentuje podobny poziom, jednak już atak jest o kilkanaście bramek lepszy od Piasta
2) forma
Piast ostatnio dostaje solidny łomot od kogo tylko się da. Już nawet Górnik Łęczna sobie z nimi poradził. Wisła natomiast gra w kratkę, ale potrafiła ograć vice lidera, co jest wynikiem godnym uwagi. Zespół stanowi kolektyw, te kilka spotkań pokazuje, że Kiko Ramirez ma pomysł na drużynę i wszystko zmierza w dobrym kierunku. Warto też dodać, że zespół bardzo dobrze przepracował okres przygotowawczy, gdzie solidnie pokazał się w sparingach - m. in. ze Steuą Bucharest.
3) indywidualności
Znakomitą formą w ostatnich spotkaniach błyszczy Patryk Małecki, który stanowi motor napędowy krakowskiego zespołu. Nie dość, że napędza akcje lewą stroną boiska, to nie boi się uderzyć piłki z niewygodnej pozycji, czego efektem są dwa piękne gole określane mianem ,,stadionów świata&quot;. Ponadto w dobrej formie jest kilku innych zawodników zespołu, m. in Boguski i Brożek. Pomoc to formacja, która wydaje się być w Wiśle bardzo silna, dlatego na tym polu przyjezdni będą mieli znaczną przewagę i właśnie pomocnicy powinni ten mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść.
4) aspiracje
Piast myśli już tylko o tym, żeby odbić się od dna, Wisła natomiast cały czas dąży do tego, by zapewnić sobie miejsce w górnej ,,ósemce&quot;. Myślę, że bardziej zdeterminowani będą w tym meczu gracze przyjezdni. Każda strata punktów może być dla nich tragiczna w skutkach, podczas gdy Piast będzie miał jeszcze podział punktów i sporo będzie mógł wtedy odrobić
5) morale
Po wygranej z Jagiellonią gracze Wisły zrobią wszystko, by podtrzymać dobrą passę, Piast natomiast przegrał już kilka spotkań z rzędu, co zdecydowanie nie wpływa pozytywnie na morale zawodników.

Jedyną rzeczą która mnie martwi, jest wyjazdowa forma Wiślaków, która prezentuje się bardzo blado, teraz jednak przeciwnik jest wymarzony ku temu, by przerwać czarną passę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Kolejorz może czuć w nogach mecz pucharowy, ale kurs 2,00 to promocja. Lechia nie przekonuje, to raczej biznesowe niż sportowe towarzystwo, a w Poznaniu niemal zawsze dostawała baty. Teraz Lech potwornie mocny, dużo strzela i nic nie traci.
Lech - Lechia typ 1 buk Fortuna
 
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
Podobno dzisiaj trenerem Piasta ma zostać Wdowczyk. Więc efekt nowej miotły z Wisłą jak najbardziej może zadziałać.
 
K 4

krisak13

Użytkownik
Kurs na Legię spadł do 1.85 w zielonym moim zdaniem teraz pasuje czekać na live, kurs 2.00 był jak najbardziej do gry.
Ciekawe, że na Koronę i Górnika Zabrze też spadł o około 0.10 w tym samym czasie. Może ktoś przyłożył takiego tripla.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Typ: over2.5
Kurs: 1.84 efortuna
1:3 ✅
Obydwie drużyny nie mogą być zadowolone z powrotu po przerwie zimowej na boiska bowiem styl i wyniki którę notują są dalekie od oczekiwanych. Zagłębie zajmuję 6 miejsce z dorobkiem 34 punktów jako że w 20 kolejce z powodu złego stanu murawy nie zagrali mają o spotkanie mniej aniżeli pozostałe drużyny. W nowej rundzie zanotowali zwycięstwo po ciężkim boju u siebie z Arka 1:0 oraz porażkę na wyjezdzie w Płocku 2:1. Legia natomiast 4 miejsce z 39 punktami z stratą 7 punktów do lidera i 2 do Lecha który zajmuję 3 miejsce. Oglądałem wszystkie spotkania Legii w tej rundzie i ten zespół nie wygląda na tym etapie jakoby byliby odpowiednio przygotowani przez Magiere do tej najważniejszej rundy. Praktycznie podstawowego zespołu kompletnie bez formy poczynając od Jedrzęjczyka przez Vadisa,Radovica,Guie czy chociażby nowych napastników którzy mimo iż zagrali już 5 meczy o stawkę nie strzelili bramki...co więcej drużyna z Warszawy ma problemy z stwarzaniem sobie dogodnych sytuacji.. W lidzę po za zwycięstwem w słabym stylu na dzień dobry w Gdyni 1:0 przegrali z Ruchem Chorzów 3:1 u siebie następnie 1:1 z Termalica jakby tego było mało odpadli z Ligi Europy. W tym meczu zamiast iść w strone zwycięstwa Gości co uważam za złych ruch, idę w bramki . Legia w końcu musi odpalić z przodu natomiast Zagłębie powinno wykorzystać przeciętną postawe defensywna Legii i coś wpadnie. Ogólnie w ich spotkaniach często ta Linia zostaje pokryta. Zagłębie było aktywne w ostatnim dniu okienka transferowego więc nowe nabytki również mogą pomoc drużynie.
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Jeżeli tylko zawodnicy grali przeciw trenerowi to typ pod Piasta (może z podpórką) byłby tutaj jak najbardziej na miejscu.
Natomiast jeśli taka jest faktyczna forma gliwiczan to w starciu z mocną Wisłą raczej nie będą mieli argumentów.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Korona - Górnik
Typ: 1
Kurs: 1.89
buk: unibet
Wynik: 2:1​

Korona dwa tygodnie temu wygrała 4:2 z Wisłą Płock, lecz tydzień temu ulegli w Gdyni 4:1 to tylko świadczy o braku stabilizacji formy. Gospodarze do dzisiejszego spotkania przystępują w roli faworyta i mam nadzieje, że potwierdzą to na boisku. Korona już kilkakrotnie udowodniła w tym sezonie, że u siebie jest zespołem naprawdę solidnym. Drużyna z Kielc pod wodzą Macieja Bartoszka wygrała cztery ostatnie spotkania u siebie i dziś jest dobry moment na podtrzymanie tej passy. Na dodatek na lidera drużyny wyrasta nam Micanskiego , Bułgar strzelił już dwie bramki i wydaje się być w formie. Goście w każdym spotkaniu walczą o być albo nie być w ekstraklasie. Po ostatniej wygranej z Piastem będą chcieli pójść za ciosem. Górnik w meczu z Piastem nie pokazał zbyt wiele, i tak naprawdę tylko ambicją i walką mogą jakimś cudem utrzymać się w lidze. Mimo wyraźnej porażki z Arką Korona jest dla nad faworytem domowego spotkania z Górnikiem. Nawet w tym spotkaniu Kielczanie grali nieźle, ich ofensywny styl gry powinien się sprawdzać przede wszystkim w meczach u siebie, a Górnik mimo wygranej z Piastem zagrał słabo.
 
O 26

oracle77

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Karny w [email protected] Efortuna

Legia już nie może sobie pozwolić na tracenie punktów, konkurenci odjeżdżają, Lech rozpędzony;wypadałoby wygrać, a ze strzelaniem goli problemy na wiosnę, więc może tradycyjnie pomogą sędziowie...???
Dziś sędziuje ten mecz Jarosław Przybył z Kluczborka, może to jest właśnie KLUCZ do zwycięstwa Legii. Pan Przybył sędziował już w tym sezonie w Lubinie i podyktował karniaka dla gospodarzy w wygranym meczu 4:0 z Koroną Kielce w 1. kolejce. W ostatnich jego 3 meczach w Lotto Ekstraklasie również pokazywał na 11.metr, wszystkie dla gospodarzy. Ale dziś Warszawa chociaż z jednej strony gra mecz wyjazdowy, to jednak z 2. strony... Warszawa jest stolicą... i gospodarzem całej Polski, a PZPN ma siedzibę w Lubinie przy Alei Kaczyńskiego;)
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
franz100 495

franz100

Użytkownik
5.03.17, 18:00
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
typ 1
kurs 2
forBet
✅
Ponownie idę w stronę Lecha. Kolejorz nie zwalnia tempa i niczym zaprogramowana maszyna odprawia rywali po 3:0 w każdym meczu. Zaczęło się od Termaliki, potem Piast i dwukrotnie Pogoń. W niedzielę drużynę z Wielkopolski czeka teoretycznie - i praktycznie chyba też - najtrudniejsze zadanie. Do Poznania zawita lider z Gdańska.
Lechia od kilku lat zapowiada walkę o mistrzostwo, jednak na zapowiedziach zawsze się kończyło. Tym razem ekipa z Pomorza jest naprawdę mocna. Gdyby nie podział punktów, byliby teraz głównym faworytem do tytułu. Lechia jest bardzo niebezpieczna, ale szczególnie u siebie (10-1-1). Na wyjazdach już tak dobrze nie jest (4-3-4). Ostatni wyjazdowy mecz wygrali 15 października. Potem były dwie porażki i dwa remisy, ostatni w tym roku w Niecieczy. Z kolei Lech u siebie najczęściej wygrywa, ich bilans to 7-2-2, w tym cztery ostatnie mecze ligowe zakończyły się wygranymi. Jak widać dla obu drużyn, a szczególnie dla Lechii, stadion na którym grają ma znaczenie. A obiekt przy Bułgarskiej jest wyjątkowo nieszczęśliwy dla Gdańszczan. W ich najnowszej historii, czyli od momentu powrotu do najwyższej klasy w 2008 roku, nie wygrali tam ani razu. Raz udało się wywieźć punkt, a aż ośmiokrotnie ponieśli porażkę. Dobre wyniki zachęcają kibiców Kolejorza. Wczoraj wieczorem klub podał informację, że łączna liczba sprzedanych biletów plus karnety, wynosi już 20 tysięcy. Można więc spodziewać się, że do niedzieli wzrośnie ona jeszcze bardziej i INEA Stadion wypełni się przynajmniej w 3/4.
Sytuacja kadrowa w Lechu wygląda również bardzo dobrze. Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych osłabień. W tygodniu z Pogonią było kilka zmian, piłkarze będą mieć 4 dni przerwy od tamtego meczu, nie powinno więc mieć to żadnego wpływu na grę.
Reasumując spodziewam się kolejnej wygranej Lecha, co pozwoliłoby zmniejszyć stratę do lidera już tylko na 2 punkty i co równie ważne utrzymać się przed Legią (lub uciec jej jeśli straci dziś punkty z Zagłębiem).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom