>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24 kolejka Lique 1 (08.02 - 10.02)

Status
Zamknięty.
hakan 256

hakan

Użytkownik
Za Tobet :
Liczę, że jakiś mod zrobi update. Zakładam, bo to ostatni wolny wieczór kiedy wiem, że mogę coś skrobnąć
Ajaccio vs Bordo
Spory kurs na Bordo. Wydaje mi się, że wynika on z faktu, że gospodarze w ostatnim czasie: ograli Lyon 3-1 oraz zremisowali w Paryżu z PSG i od 4 spotkań nie zaznali smaku porażki. czas najwyższy. z Lyonem nie było takij dominacji jakby mógł sugerować to wynik. 0-0 z PSG to zasługa tylko i wyłącznie paryżan, którzy strzelili wszędzie, ale nie w światło bramki, a rywale nie istnieli. z Evian 1-1, ale Ajaccio było słabszą stroną. Z kolei podział punktów u siebie z pikującym Valencienes to żaden wielki wyczyn, raczej niedosyt. Bordo powoli się rozkręca i powinni coraz częściej wygrywać. Skoro dwie kolejki temu zdobyli trudny teren w Nicei to teraz też jestem dobrej myśli
Bordo 2,45
drugie moje rozważenie w stronę Maryslii. Evian albo słabiutkie mecze jkak przeciwko Lyon i Bastii i dwa remisy, mają farta, że przy takiej postawie w obu meczach zapunktowali, a z kolei w meczach gdzie coś zaprezentowali i też wykazali się nieudolnością, ale innego typu, typu, że nie potrafili wygrać jak to miało miejsce z Ajaccio gdzie padł remis albo co gorsza przegrali jak z Brest 0-2. Maryslia ostatnio wpadki jak ta w ostatniej kolejce z Nancy czy na początku roku z Sochaux. Liczę, że limit tego typu niespodzianek się wyczerpał i zepną poślady,bo nie wygrać z tak dysponowanym Evian to także będzie powód do wstydu
Marsylia 2,20
śmiesznie wygląda kurs na słabo dysponowane Valenciennes, z drugiej strony Brest, które także nie rozpieszcza, więc nie podejmuję się typowania
St Etienne vs Montpellier czy Nicea vs Lorient to dwie wyrównane pary gdzie ciężko mi wskazać faworyta, choć bukmacherzy znacznie faworyzują gospodarzy obu spotkań, ale to w głównej mierze przez pryzmat atutu własnego boiska, ja jednak tą drogą nie będę podążał,bo dla mnie aż tak wyraźnymi faworytami nie są, więc 2x no bet - doszedłem do spotkania Rennes vs Tuluza i to spotkanie także pasuje pod powyższy opis, więc 3 x no bet ;)
Nancy po 1.90 z hakiem to też razi po oczach. Wydaje się, że oczywistością powinno być, że skoro wygrali z Maryslią i Lorient to nie powinni mieć większych problemów z ograniem u siebie drugiej czerwonej latarni ligi czyli Reims. Wiadomo jednak jak to bywa pod latarniami, szerzy się kurestwo, dla mnie ten mecz po takim kursie śmierdzi, prędzej szukałbym niespodzianki i może poszukam, bo kursy apetyczne
Reims 3,85
niby Troyes, ale po takim kursie nie zachęcają mnie do gry.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna , FrancjaLigue 1
Spotkanie: PSG - Bastia
Typ: under 2.5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365

Przed nami 24 kolejka Ligue 1. Na stadion w Paryżu zawita trzynasta w tabeli Bastia by zmierzyć się z obecnym liderem PSG. Zapewne dziwi Was mój typ, bowiem większość z Was zapewne spodziewa się tu pogromu Paryżan. Ja jednak po wielu przemyśleniach postanowiłem pograć za grosze under 2,5 po bardzo dobrym kursie. Dlaczego taki typ? Przede wszystkim dlatego, że PSG ma przed sobą ciężki mecz z Valencią w najbliższy wtorek, a w skutek występu kilku zawodników ( w tym ,aż 8 z pierwszego składu! ) w spotkaniach reprezentacji Carlo Ancelotti zapewne oszczędzi ich siły na wtorkowe spotkanie. Poza tym Bastia wzorem Lille czy Ajaccio zapewne zmusi Paryżan do ataku pozycyjnego co zdecydowanie ich atutem nie jest.
Jeżeli skorzystałeś z typu kliknij dzięki
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , FrancjaLigue 1
Spotkanie: PSG - Bastia
Typ: under 2.5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365

Przed nami 24 kolejka Ligue 1. Na stadion w Paryżu zawita trzynasta w tabeli Bastia by zmierzyć się z obecnym liderem PSG. Zapewne dziwi Was mój typ, bowiem większość z Was zapewne spodziewa się tu pogromu Paryżan. Ja jednak po wielu przemyśleniach postanowiłem pograć za grosze under 2,5 po bardzo dobrym kursie. Dlaczego taki typ? Przede wszystkim dlatego, że PSG ma przed sobą ciężki mecz z Valencią w najbliższy wtorek, a w skutek występu kilku zawodników ( w tym ,aż 8 z pierwszego składu! ) w spotkaniach reprezentacji Carlo Ancelotti zapewne oszczędzi ich siły na wtorkowe spotkanie. Poza tym Bastia wzorem Lille czy Ajaccio zapewne zmusi Paryżan do ataku pozycyjnego co zdecydowanie ich atutem nie jest.
Jeżeli skorzystałeś z typu kliknij dzięki
Francja 1-2 Niemcy |
Spotkanie w Paryżu rozpoczęli w wyjściowej jedenastce Mamadou Sakho i Blaise Matuidi. Wychowanek PSG rozegrał cały mecz, zaś defensywny pomocnik spędził na murawie 45 minut. Przed końcem spotkania Jeremy Menez zmienił strzelca bramki, Mathieu Valbuenę rozgrywając tylko 4 minuty.
Szwecja 2-3 Argentyna |
Ibrakadabra zagrał tylko pierwszą połowę, gdyż selekcjoner Szwecji miał na uwadze jego występ w przyszłym tygodniu w Lidze Mistrzów. Najlepszy strzelec PSG nie zdołał trafić ani razu do bramki przeciwników, podobnie jak El Pocho, który spędził na boisku 15 minut, zmieniając Aguero.
Anglia 2-1 Brazylia |
Reprezentujący na co dzień barwy PSG, Lucas rozegrał przeciwko Anglii całą drugą połowę.
Holandia 1-1 Włochy |
Salvatore Sirigu i Marco Verratti. Bramkarz PSG musiał w tym spotkaniu uznać wyższość Buffona i spędził 90 minut na ławce rezerwowych. Marco Verratti także rozpoczął mecz jak rezerwowy, lecz w 61. minucie pojawił się na placu gry w miejsce De Rossiego.
No raczej nietrafiona analiza, nie ma mowy o oszczędzaniu zawodników, wiadomo jakieś rotacje mogą być ale wynik 3-0 jak i 3-1 brałbym w ciemno, a na własnym boisku nie mają prawa grać na pół gwizdka. Wiadomo PSG też potrafi wymęczyć 1:0, ale handicap według mnie to formalność na to spotkanie.
 
K 71

kogut

Użytkownik
1.16 na PSG? Bukmacherzy chyba naprawdę upadli na głowę. Jasne że paryżanie są faworytami ale chyba nie aż takimi. Piłka nożna to w dużej mierze loteria, a jeśli mamy jeszcze do czynienia z ligą francuską, jedną z najbardziej wyrównanych lig świata to już w ogóle nie ma o czym mówić. PSG bez Motty, Thiago Silvy i Sakho. Z meczów reprezentacji wracają Matuidi, Menez, Ibrahimović, Veratti, Sirigu, Lavezzi i Lucas. Żaden z nich nie zagrał co prawda całego meczu ale jeden dzień odpoczynku między kadrą a ligą na pewno będzie miał jakiś wpływ na ich postawę.
Ostatnie dwa mecze u siebie paryżan to prawdziwa mordęga. Wymęczone 1-0 z Lille po golu samobójczym i bezbramkowy remis z Ajaccio, którego połowa składu była na Pucharze Narodów Afryki.
7.70 na remis w lidze francuskiej zdarza się na prawdę rzadko i warto z tego skorzystać.

PSG - Bastia | remis [7.70] Pinnacle
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Dzisiejszy mecz to oczywiście no bet. Kurs na PSG totalna porażka ale o innym scenariuszu na Parc des Princes niż zwycięstwo gospodarzy nie ma mowy. PSG ma niebywałą siłę w ofensywie a jak broni Bastia każdy widzi. Saint Etienne nawet się za bardzo nie starając wbiło Bastii przed dwoma tygodniami trójkę a mogło jeszcze więcej.. Jesienią na Korsyce Paryżanie wygrali 4-0. Dzisiaj również zanosi się na łatwą wygraną. Piszecie o remisie a ja bałbym się stawiać nawet handi +2,5 na Bastię.. Absecje które wymienia kowboj też nie mają większego zaczenia. Sakho wypada ale wraca Alex. Camara i Armand pokazali że mogą zastępować Thiago Silvę w razie potrzeby. Motta? Póki jest Matuidi, Veratti, Moura to brak Motty nawet nie będzie widoczny. Dzisiaj PSG imo wygrywa dwoma lub więcej. Ja szczerze mówiąc to zobaczę co uda się złapać &#39;na live&#39; i wcześniejsze granie odpuszczam ale jeśli ktoś już chce coś chapąć to niech próbuje PSG over 2 gole @ 1,43 Marathonbet. Przy dwóch bramkach, co uważam za minimum będzie zwrot. Kurs mały ale jedyny warty uwagi z tego spotkania.

Od zeszłej kolejki przymierzam się też do zagrania na Nancy. Drużyna Gabriela na Marcel Picot podejmie beniaminka z Reims a więc głównego rywala do utrzymania. Dla gospodarzy będzie to mecz o sześć punktów w kontekście wyjścia ze strefy spadkowej. Jeszcze do niedawna wydawało się że Nancy jest pewniakiem do spadku a tymczasem odkąd trenerem został Patrick Gabriel notują dwa zwycięstwa, remis i porażkę z bilansem bramek 6-5. I to wszystko w meczach z Marsylią, Lorient, Toulose i Lille a więc z zespołami na pewno lepszymi od ASNL . Widziałem oba ostatnie mecze Nancy i jestem pod wrażeniem bo pokazują kawał serducha do gry. Zresztą atmosfera w drużynie jest kompletnie inna niż dwa miesiące temu.. Na pewno oba zwycięstwa pozwoliły grajkom Nancy uwierzyć w to, że szansa na utrzymanie ciągle jest. Sam szkoleniowiec powtarza - &quot;Wszyscy zmierzamy do jednego celu - utrzymania. Może to szalone ale my w to wierzymy i będziemy walczyć&quot;. Dlatego trzy punkty na Marcel Picot są obowiązkowe. Trochę martwi to że apetyty po wygranych z Lorient i z Marsylią bardzo wzrosły i zespół Gabriela, inaczej niż to miało miejsce w ostatnim czasie, będzie grał pod presją. Pytanie czy sobie poradzi. Ja liczę że tak. Jesli chodzi o absencje to w drużynie Nancy zabraknie tylko zawieszonego Muratoriego. Wszyscy istotni zawodnicy są do dyspozycji trenera Gabriela. Ponadto do składu wracają Loties oraz Hammar. Myslę że Nancy ma dobrą okazję żeby ugrać trzy oczka. Reims na wyjazdach gra bardzo przeciętnie a ponadto w zespole gości zabraknie bramkarza Agassy, pomocników Devaux i Ghilasa. Na bramce wystąpi ten pajac Placide (obowiązkowo obejrzyjcie bramkę Montpellier na 2-1 tydzień temu ;p ) Z przodu goście będą liczyć na Diego i Courteta. Obawiam się że może to być za mało na dobrze dysponowanych ostatnio gospodarzy. Spora masówka zrobiła się z Nancy bo kurs od początku tygodnia spadł z 2,20 ale w dalszym ciągu wierzę że wygrają ???? D
Nancy @ 1,94 Marathonbet

Drugi mecz warty uwagi w sobotę to konfrontacja Zielonych z Montkami. Saint Etienne złapało już rytm w ofensywie, stwarzają sporo sytuacji i w końcu strzelają gole. Ostatnio nie dopisywała skuteczność, przede wszystkim Aubameyangowi ale wygląda na to że napastnik wraca do formy. Z PNA wrócił Max Gradel i to on powinien wspólnie z Mollo tworzyć parę skrzydłowych. Poza tym zanosi się na debiut Mathieu Bodmera. Niezadowolony z braku występów pomocnik zamienił Paryż na Saint Etienne i z miejsca powinien stać się pierwszoplanową postacią, szczególnie że oprócz Cohade Zieloni nie mają środkowego pomocnika z inklinacjami w ofensywie. Saint Etienne gra dobrze i powinno strzelić co najmniej bramkę drużynie Montpellier, która nie ma w tej chwili dobrej obrony i traci gola niemal co spotkanie. Wyjątkiem były mecze z Lorient i Sochaux ale zrzuciłbym to bardziej na karb niemocy przeciwników niż solidnej defensywy. W ostatnim spotkaniu z Reims obrona Montpellier również nie błyszczała i można powiedzieć że Jourdren szczęśliwie wyjmował piłkę z siatki tylko raz. Jednym słowem brakuje solidnego stopera jakim był Yanga-Mbiwa, a którego oddano do Newcastle. W ataku sytuacja wygląda zupełnie odwrotnie. Nie ma problemu ze zrobywaniem goli, Montpellier strzelało bramkę w 9 z ostatnich 10 spotkań, tylko Lyonowi udało się zachować czyste konto. Teraz ofensywna machina Girarda będzie musiała radzić sobie bez Camary który jest kontuzjowany. Poza tym pauzują obrońcy Jeunechamp (zawieszenie), Stambouli i Bocaly (urazy), pomocnicy Saihi oraz Marveaux (kontuzje). Ważne że wraca Cabella i albo on albo Mounier będzie mógł zastąpić Camarę na pozycji skrzydłowego. Montpellier nie potrafi wygrywać na Geoffroy- Guichard ale myślę że na remis (bramkowy) spokojnie ich stać ;)
BTS @ 1,88 Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 2,5K

mati89

Forum VIP
update
a i jeszcze dodam typ na mecz Ajaccio. 1x2 odpuszczam i skupię się na bramach. Ajaccio ostatnio jest bramkostrzelne. Oliech dość szybko wkomponował się w zespół, poza tym jest Mutu, Cavalli, Belghazouani. U siebie z pewnością mogą strzelić tym bardziej że Bordeaux zagra dzisiaj bez swojego najlepszego stopera Henrique który jest zawieszony. Na środku obrony obok Planusa zagra Marange, który jest nominalnie bocznym obrońcą. Ajaccio u siebie strzela co najmniej gola od 4 spotkań i liczę na przedłużenie passy. Jesienią na Chaban-Delmas było 2-2, dzisiaj może paść podobny rezultat więc:
Ajaccio over 0.5 @ 1,45
Ajaccio over 1.0 @ 2,05
Marathonbet
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Ajaccio - Bordeaux 2 DNB @ 1,67 WH ⛔ 1:0
Bordeaux złapało fajną formę, w ostatnich dwóch kolejkach pokonało Valenciennes u siebie 2:0 i mocną Niceę na wyjeździe 1:0. Czas najwyższy zacząć na poważnie gonić czołówkę, bo do 3 Marsylii strata wynosi tylko 4 punkty, a wobec chwiejnej dyspozycji OM jest to do nadrobienia. DNB jest o tyle bezpieczne, że Bordeaux przegrało w tym sezonie tylko 3 mecze (tyle samo co PSG), 4 pozycja w tabeli jest efektem 11 remisów, zresztą podobnie było w ubiegłym sezonie. W Bordeaux nie zagrają Sertic (17/0), N&#39;Guemo (11/0), Sacko (2/0), Henrique (18/1) i Diabate (11/2). Liczę na dobry mecz Obraniaka i Saiveta, może znowu ustrzeli coś Bellion.
W Ajaccio brak Maire (6/0), Andre (18/0), Diawary (15/1), Diarry (16/1) i Tiberiego (4/0). Ajaccio nie przegrało 4 kolejnych spotkań, tydzień temu wygrali z Lyonem. Mecze te jednak grali z słabiutkim na wyjeździe Valennciennes, przeciętnym Evian i z PSG (szczęśliwe 0:0). Lyon natomiast ma to do siebie, że potrafi czasami przegrać z każdym, dodatkowo Ajaccio pomógł sędzia (nieuznana bramka dla OL i niesłuszny karny). Nie kwestionuję, że Ajaccio ma niezły team (Ochoa, Oliech, Mutu), ale Bordeaux to jednak ułożona w ostatnich tygodniach drużyna i mimo, że Stade François Coty to nie jest łatwy teren liczę na trzy punkty dla gości. W trzech na cztery ostatnie mecze Ajaccio dopisało mnóstwo szczęścia. Nie wierzę, by stało się to kolejny raz, a tylko w takim wypadku gospodarze mieliby szansę na komplet oczek.

Valenciennes - Brest
Valenciennes over 1,5 @ 1,80 tobet
✅ 2:1
Jeszcze dwa miesiące temu wyjazd do Valenciennes oznaczał niemal pewne trzy punkty dla gospodarzy i bagaż goli, który musieli przyjąć goście. Ale od tego czasu Valenciennes wygrało tylko jeden mecz (2:1 z Evian). W ostatnich czterech kolejkach bilans 0-1-3, ale aż trzy spotkania VAFC grali na boiskach rywala, a to wychodzi im beznadziejnie od dwóch sezonów. Dodatkowo trafili się mocni przeciwnicy: Nicea, Lyon i Bordeaux, ten jedyny remis udało się wyrwać w Ajaccio. Czas na przełamanie, bo przyjeżdża stosunkowo słaby rywal jakim jest Brest, który na wyjeździe poniósł aż 8 porażek. Forma Brestu bardzo zmienna, mniej więcej co drugi mecz remisują lub wygrywają, reszta w plecy.
Niewątpliwe jednym z głównych powodów słabszej postawy VAFC jest odejście Kadira do OM, kluczowej postaci linii pomocy. Od tego czasu zaczęło się wszystko psuć, ale pora nauczyć się grać bez Algierczyka. Przyszedł Meliksson, który ma po części tą lukę wypełnić, niewątpliwe jeśli dobrze wystartuje w VAFC ma duże szanse na stałe miejsce w 11. Nie zagrają dziś Isimat-Mirin (22/0), Gael Danic (17/2) i Camara (6/0). U gości zabraknie następujących graczy: Baysse (18/2), Grougi (19/1), Lesoimier (16/2), Culma (5/0), L.Toure (10/2), Coulibaly (4/0), Soumah (7/0), Khaled (5/0)
 
V 115

vindom

Forum VIP
Nancy - Reims bts #2 1.5/10 unibet

Obronie Nancy daleko do miana monolitu, najczęściej jest tak, że jednak coś traci. A wyjście na zero z tyłu w pojedynku z Marsylią było raczej wynikiem dziwnie osobliwej nieskuteczności Les Phoceens niż rzeczywistych umiejętności Puygreniera i spółki. Toteż nawet taka ofensywnie jałowa ekipa jaką w ostatnim okresie jest Reims, a okres ten wynosi już piętnaście kolejek, chyba beniaminek chce wyrównać rekord Nancy (20 kolejek) w oczekiwaniu na kolejną wygraną, powinna strzelić przynajmniej jednego gola. Bo co im pozostaje innego niż postawienie wszystkiego na jedną kartę i zaatakowanie rywala ? Kurczowe trzymanie się defensywy i nastawienie na wywiezienie jednego punktu nic nie daje. Tylko wygrana może zmienić ich położenie. Liczą się tylko trzy punkty. Nancy odzyskuje formę, morale po dwóch wygranych, a siedmiu zdobytych punktach w lidze od początku rundy wiosennej, na pewno się poprawiło. Zawodnicy widać, że ostro harują na boisku, zaangażowanie odmówić im nie sposób. W niezłej dyspozycji znajdują się napastnicy Paulo Alo&#39;o i Djamel Bakar, przynajmniej po ostatnim meczu byli chwaleni. A jednak dalej grajkowie z Nancy są pod presją. Świadomość, że do opuszczenia strefy spadkowej, a tym samym powiększenia szansy na utrzymanie jest tak blisko może, choć oczywiście wcale nie musi, podziałać na nich deprymująco. Poza tym Nancy w tym sezonie nie miała tak dobrej serii jak obecnie, więc trudno jednoznacznie orzec jak podziała ona na piłkarzy. Mnie osobiście bliżej do poglądu, że Nancy może się potknąć, choćby w tym sensie, że nie uda im się zachować czystego konta. Bo strzelić pewnie coś strzelą. Liga taka, że poza drobnymi wyjątkami, każdy może wygrać z każdym, a w Ligue 1 nie takie cuda się działy.
BTS w meczu St. Etienne - Montpellier to całkiem dobry wybór. Nie będę się specjalnie rozpisywał. Ale obie drużyny w niezłej formie, również strzeleckiej. A dodatkowo Les Verts już w tym sezonie mieli taką serię trzech wygranych z rzędu i w kolejnym meczu zamiast czwartego skalpu skończyło się ledwie remisem. Także, jeśli się spalą w blokach tuż na starcie, gościom będzie łatwiej o gola. O gospodarzach nie ma co wspominać, bo w ich sytuacji zdobycz bramkowa (sztuk jeden) to minimum przyzwoitości.
Valenciennes apogeum formy wyraźnie ma za sobą, a brak Kadira jest więcej niż widoczny, ale z takimi kasztanami jak Brest powinni się przełamać. Bo jak nie z nimi to z kim ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 5

djibril

Użytkownik
Evian TG- Olympique Marsylia (2.20; Bet365)
W pierwszym, niedzielnym meczu 24. kolejki Ligue 1 rozegranym popołudniu znajdujące tuż nad strefą spadkową Evian TG podejmie u siebie Olympique Marsylia. Gospodarze do tego spotkania przystąpią bez 5 zawodników, z czego trzech przebywa obecnie w Republice Południowej Afryki na PNA. Goście natomiast będa musieli radzić sobie bez 3 graczy. Co prawda są to podstawowi piłkarze, ale mają oni niezłych zmienników. Kurs na Evian maleje, a spowodowane jest to tym, że OM jeszcze nigdy nie pokonało na wyjeździe ETG w oficjalnym pojedynku. Mierzyli się dwukrotnie: raz w lidze i raz w pucharze - oba mecze wygrało Evian. Gospodarze jednak w tym sezonie nie potrafią pokonać żadnej drużyny z pierwszej dziesiątki, gdzie większość tych meczów przegrali. Olympique z kolei rundę jesienną kończyło jako najlepszy zespół pod względem zdobytych punktów na obcym terenie. Teraz już tak nie jest, ale trzeba wziąć pod uwagę, że nadal są jednymi z najlepiej grających ekip na wyjeździe.

Olympique Marsylia potrzebuje punktów, tym bardziej że ostatnio przegrała z Nancy. Ma już dwa oczka przewagi na czwartym St Etienne. Evian to nie ta sama drużyna, co w chociażby poprzednim sezonie. W tym spisują się dużo słabiej.

Oto kadra gości na mecz:
om.net.pl/news/ETG-OM-grupa-marsylczykow-na-mecz-1112

Oto aktualna tabela ligi: om.net.pl/tabela/Ligue-1/2013
 
V 115

vindom

Forum VIP
Rennes - Tuluza Rennes over 1.5 gola #2.2 1.5/10 b365
Dla Tuluzy szykuje się kolejny ciężki wyjazd,wcześniej poza domem rywalizowała z Reims, St. Etienne, Lille i Lorient i wyniki tych pojedynków, mówiąc delikatnie, nie rzucały na kolana. Podopieczni Alaina Casanovy ponieśli dwie porażki i dwukrotnie remisowali. Warto zauważyć, że w meczach z Reims i St. Etienne Tuluza prowadziła, lecz nie potrafiła utrzymać korzystnych wyników do końca. Zespół boryka się z problemami kadrowymi, z kontuzjami bądź zawieszaniami zmagają się czołowi zawodnicy defensywy, co przekłada się niestety na liczbę traconych goli. W niedzielę w składzie Tuluzy zabraknie trzech kluczowych zawodników kontuzjowanych Zebiny, M&#39;Bengue oraz zawieszonego za kartki Capoue. Problemy rywala to duży atut Rennes, które na własnym stadionie spisuje się poniżej możliwości, to zasłużenie stawiane jest w roli faworyta, chociaż podobnie jak rywal także nie wystąpi w najsilniejszym składzie. Z różnych przyczyn trener Antonetti nie będzie mógł skorzystać z usług Pitroipy, Boye, Danze, Mensaha, Pajota oraz Montano. A jednak te osłabienia nie wpływają aż w takim stopniu na formę zespołu jak w przypadku Tuluzy. Rennes pokonała Ajaccio, Valenciennes i Bastię, zremisowało z Lorient i Marsylią oraz przegrało z Bordeaux. Najważniejsze, że w świetniej formie znajdują się Feret, Alessandrini i Erding, którzy pod nieobecność Pitroipy, wzięli na siebie ciężar zdobywania bramek i z tego zadania wywiązują się celująco. We wspomnianych meczach tylko z Bordeaux nie wpisali się na listę strzelców, zaś w pozostałych zdobywali minimum dwa gole. Tak wyborna dyspozycja oraz mimo wszystko przewaga własnego boiska, a także kłopoty z defensywą rywala dają solidne podstawy, aby w kolejnym spotkaniu Rennes ponownie pokazało swój strzelecki kunszt.
 
V 115

vindom

Forum VIP
Komplet osłabień zespołów na niedzielę:

Tuluza: Capoue, M&#39;Bengue, Zebina
Rennes: Danzé, Mensah, Pajot, Montano, Boye, F. Diarra, Pitroipa
OL: Lovren, B. Kone, Briand
Lille: Mavuba, Roux, Mendes
OM: A. Ayew, Barton, Morel, Kabore
Evian: Andersen, Mensah, Koné, Rabiu, Mongongu, Dja Djédjé
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Rennes - Toulouse Typ: obie strzela - TAK
Kurs: 1,92

Rennes wprawdzie jest faworytem tego spotkania. Chociażby fakt iż grają u siebie jest sporym atutem, ale Toulouse na wyjazdach regularnie strzela bramki. Nie wygrywa, ale strzela. To czyni ich bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla każdego. Goście tego spotkania, mają zaledwie 6 pkt. mniej od gospodarzy a znajdują się dużo niżej w tabeli. Gospodarze plasuja się na 7 pozycji, natomiast Toulouse zajmuje 12 pozycję. Rennes nadal wierzy w awans do europejskich pucharów, a Toulousa ma za cel spokojne utrzymanie się w lidze. Les Rouges et Noirs jak mawiają o zespole Rennes dwa ostatnie swoje mecze zremisowali po 2:2. A więc Bts-y pełną gębą, natomiast Toulouse przegrała u siebie z PSG 0:4 i zremisowała z Reims 1:1. Wyniki jak najbardziej &quot;do przewidzenia&quot;. Tzn. o ile porażka z PSG nie była niespodzianką, to mecz z Reims mógł potoczyć się nieco inaczej, ale to już historia. Zapowiada się ciekawy pojedynek snajperów - Alessandrini R. z Rennes (11 bramek) vs Ben Yedder W. Toulouse (9 bramek). Obydwaj zawodnicy wyróżniają się i zajmują wysoką pozycję w klasyfikacji generalnej króla strzelców Lique 1. Rennes w podsumowaniu całego sezonu więcej overów niż underów, co sprzyja typowi, natomiast Toulouse gra nieco bardziej asekuracyjnie, szczególnie na wyjeździe. Bardzo dobry terminarz mają goście tego spotkania - Troyes, oraz Valenciennes będą ich najbliższymi rywalami. Jest więc szansa na zdobycze punktową, jeżeli dziś także powalczą i urwą chociażby 1 punkt Rennes to będzie dobre osiągnięcie. Wydaje mi się, że dzis zobaczymy kilka bramek na Stade de la Route de Lorient.​
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
1)
vs

TYP: 1 ⛔⛔
KURS: 2.05
BUKMACHER:
OPIS:
Nie wiem czemu jest aż taki kurs, ale trzeba to wykorzystać. Lille w tym sezonie zdecydowanie zawodzi, bilans ostatnich pięciu spotkań mówi sam za siebie(1 wygrana i po dwa remisy i porażki). Lyon wprawdzie w ostatniej kolejce niespodziewanie przegrał z Ajaccio aż 3-1, ale można to uznać za &quot;jednorazowy wybryk&quot;. Lyon gra na Stade Gerland, będzie miało kibiców za plecami. Muszą im udowodnić, że jest wszystko OK i przynajmniej postarają się o dogonienie PSG w tabeli...
2)
vs

TYP: Lille strzeli?: NIE ⛔⛔
KURS: 2.55
BUKMACHER:
OPIS:
Goście w tym sezonie strzelili zaledwie 27 bramek... Z żelazną obroną gospodarzy Lille nie powinno mieć większych szans.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Nie wiem czemu jest aż taki kurs, ale trzeba to wykorzystać.
Goście w tym sezonie strzelili zaledwie 27 bramek... Z żelazną obroną gospodarzy Lille nie powinno mieć większych szans.
Jak się obstawia to wypada chociaż sprawdzić nie tylko suche statystyki ale też chociaz osłabienia... Lyon może i bronił dobrze ale robił to z Lovrenem w składzie. Teraz Chorwat będzie pauzował za czerwoną kartkę z Ajaccio więc żelazna obrona jak to określiłeś będzie na pewno mniej &quot;żelazna&quot; :] W ataku zabraknie wypożyczonego do Schalke Bastosa i kontuzjowanego Brianda. Mimo wszystko u siebie coś powinno wpaść. Jeśli chodzi o Lille to bardzo brakuje w środku pola Mavuby. Stąd defensywa spisuje się słabiej niż zwykle. W ataku bez rewelacji ale trzeba pamiętać że do składu po występach na PNA wraca Kalou i będzie to spore wzmocnienie siły ofensywnej gości. Historia spotkań bardzo overowa i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że dzisiaj również padnie kilka bramek. Dlatego najlepszym typem jest według mnie obie strzelą. Prawdopodobne składy na ten mecz:
Lyon: Vercoutre - Réveillère, Bisevac, Umtiti, Dabo - Malbranque, Gonalons - Lacazette, Gourcuff, Ghezzal - Gomis
Lille: Elana - Béria, Basa, Chedjou, Digne - Balmont, Gueye, Martin - Rodelin, Kalou, Payet
BTS @ 1,91 Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
rijo 407

rijo

Użytkownik
Ładnie się przejechałem, ale na szczęście niewiele w tył. ????
W ogóle czas chyba stawiać na Ajaccio, oglądałem mecz tydzień temu z Lyonem, przedwczoraj tak samo - naprawdę grają ładnie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom