>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

24 kolejka Ligue 1 [02-04 luty 2016]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP


Przed nami kolejna odsłona Ligue 1. Zaczynamy we wtorek spotkaniem Monaco z Bastią. Czy drużyna z Księstwa wygra i zrehabilituje się przed własną publicznością za wtopę z Angers ?
Czy zaskakujące i nieobliczalne Montpelier pokona kiepską Marsylię ?
Dość interesujące wydaje się także spotkanie Lyonu z Bordeaux.
Żyrondyści wyglądają na drużynę, która złapała wiatr w żagle... Lyon przeciwnie. Czy przegra po raz kolejny ... ?​

Zapraszam gorąco do dyskusji ...​
 
solace. 47

solace.

Użytkownik
Monaco - Bastia
Po ostatnim fatalnym meczu z Monaco z Angers, który przegrali na wyjeździe 3-0, przyszedł mecz z przeciwnikiem, który jest doskonałym do &quot;odbicia&quot; sobie ostatniej porażki. Bastia w tym sezonie na wyjazdach spisuje się fatalnie w jedenastu meczach 4 razy remisując i aż siedmiokrotnie schodzili z boiska pokonani. W tabeli meczów na wyjeździe zajmują ostatnie miejsce zdobywając tylko 5 bramek najmniej w całej lidze, tracąc przy tym 17. Jednak Stadionu Ludwika II nie możemy nazwać twierdzą nie do zdobycia w 11 spotkaniach zdobyli 17 pkt 4 mecze wygrywając 5 remisując, a dwa razy przegrali, jednak te dwie wpadki miały miejsce na początku sezonu z PSG 0-3 i z Lorient 2-3. W obydwu zespołach lista nieobecności jest bardzo długa.
Ghislain Printant nie będzie mógł skorzystać z: Djiku, Marange , Fofana, Cahuzac, Ayite, Cioni.
W drużynie gospodarzy nie zagrają: Bahlouli, Lemar, L. Traore, A. Traore, A. Toure, Echiejile, Cavaleiro, Toulalan.
Gram tutaj zwycięstwo Monaco, dla których jest to idealny mecz na otarcie łez po kompromitującej porażce z Angers.
Typ:
Monaco @1,45 Unibet
✅

@Nole : We wszystkich typach proszę podawać bukmachera !!!
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Monaco - Bastia
W dwudziestej czwartej kolejce Ligue 1 gracze Monaco zmierzą się z zawodnikami Bastii.
W rundzie jesiennej (05. grudnia 2015) było 2:1 dla Monaco.
W poprzednim sezonie te kluby mierzyły się ze sobą trzy razy. W lidze dwukrotnie triumfowali piłkarze Monaco (3:1 na wyjeździe i 3:0 w domu), w półfinale Pucharu Ligi po rzutach karnych lepsi okazali się zawodnicy z Bastii.
Warte odnotowania są dwie ciekawostki:
- gospodarze od 20 września minionego roku są niepokonani na własnym terenie,
- gracze Bastii jeszcze w tym sezonie nie wygrali w meczu wyjazdowym.
Typuje zwycięstwo gospodarzy. Piłkarze gości fatalnie grają w delegacjach (0-4-7, 5:17, 4 pkt) i ten czynnik powinien być decydujący dla końcowego rozrachunku tego spotkania.
Monaco 1.40 Bet365 ✅
2:0
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Montpellier - Marsylia
Ciekawy to mecz...
Myślę, że jednak za wcześnie mówić o jakimś szczególnym odpaleniu przez Montpellier.
Owszem wygrali i postrzelali na wyjeździe, ale przecież to był tylko jeden mecz.
Dzisiejsze spotkanie jest drugiem pod wodzą nowego trenera i zobaczymy co dziś ten mecz przyniesie. Ja nie mam pojęcia kto to wygra. Bardzo, ale to bardzo ciężki mecz do wytypowania w kontekście 1 X 2. W normalnych warunkach oczywiście faworytem byłaby Marsylia, ale dziś... przecież ta ekipa to jedna wielka niewiadoma w tym sezonie. Właścicielka Marsylii jest w ciąży, ponoć chce przed urodzeniem dziecka za wszelką cenę się pozbyć klubu z problemami i długami. Coś mi się wydaje, że Marsylię czekają jakieś bardzo poważne zmiany i być może gruba przebudowa w najbliższych latach.
Jeśli coś dziś zagrać to według mnie można spróbować lekko takie opcje :
over 8,5 RR 1,60 STS
BTS 1,75 STS

Ja to gram lekko. Uważam, że mecz raczej będzie z serii ofensywnych. Montpellier ma co nadrabiać. Po pierwsze nowy trener zechce się pokazać przed kibicami i piłkarzy odpowiednio zmobilizuje do walki. Po drugie przeciwnik, którego nie lubią i zawsze na Marsylie jest duża mobilizacja. Kolejna kwestia to ucieczka przed strefą spadkową...w końcu Montpellier dzielą od niej tylko 2pkt. Wydaje mi się, że dadzą radę strzelić gola.
Uważam też, że linia na 9 rożnych meczu jest całkiem ciekawa...kurs może nie powala, ale do jakiegoś AKO w sam raz. Te ekipy powinny te 9 rożnych bez kłopotów nabić...
Czy Marsylia zdoła zobyć gola ? Mam nadzieję, że tak...co oni mają w głowach nie mam pojęcia, ale sądzę, że w końcu gdzieś odpalić muszą i wygrać, a do tego są potrzebne gole...
Co do typów na Monaco to zdecydowanie popieram kolegów wyżej.
 
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Nicea- Touluse
Typ: Nicea
Ako: 2.2
Jak dla mnie jest to spore Value ponieważ co prezentują oby dwie ekipy ostatnimi czasy to ziemia a niebo. Nicea skutecznie walczy o puchary natomiast Toulusa z meczu na mecz gra coraz słabiej i morale tego zespołu sięgnęły dna. Co do bezpośrednich meczy jest to dość ciekawe z meczu na mecz oby dwie ekipy wymieniają się punktami. Kurs 2.20 na wygraną Nicei daje nam sporą szansę na wygraną.

@Nole : We wszystkich typach proszę podawać bukmachera !!!
 
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
Lyon - Bordeaux

Idę w stronę świetnie grających małolatów z Bordeaux ;)

Lyon ma wyraźne problemy ze strzelaniem goli. Wtopa z Bastią...

A goście odwrotnie. Oprócz odpuszczonego pucharu, grają fajną piłkę i myślę, że są w stanie wywieźć punkty.

Idę w stronę Bordeaux azjana +1.5 1.40 bet365⛔⛔⛔3:0
 
maniuula 4

maniuula

Użytkownik
Spotkanie: Ligue1 Reims - Angers
Typ: Angers 3.30 bet365
Dzisiaj obieram kierunek na świetnie spisujących się we francuskiej lidze - Angers. Ten sezon mogą już zaliczyć do naprawdę udanych, ponieważ po 23 kolejkach plasują sie na 3 pozycji w lidze. Jest to można powiedziec 2 pozycja, bowiem nikt nie ma aspiracji, by stanąć na drodze wielkiemu PSG.
Angersi ostatnio bezproblemowo odebrali punkty drużynie stojącej na drugiej pozycji w lidze Monaco wygrywając z nimi 3:0. Prezentują naprawde solidny futbol i ich wygrane nie są juz wielkimi niespodziankami. Kursy trzymają sie ich pięknie co nie raz udało mi sie wykorzystać.
Dzisiaj o 19:00 zmierzą sie z fatalnie spisującymi sie gospodarzami tego spotkania - Reims. Ostatnia ich wygrana u siebie miała miejsce 2 grudnia 2015 roku, więc można rzec, że nie wygrali u siebie od 8 spotkań. Miejsce w tabeli - 18. pokazuje, że nie mają argumentów do walki ze swietnie grającymi w tym sezonie Angers. Goście co prawda przegrali na wyjeździe swoje ostatnie 3 mecze... no ale z kim, spójrzmy prawdzie w oczy. Było to PSG, Nice, które miejscowi się na 4 miejscu, wygrywając z nimi 2:1 w dziwnych okolicznościach, gdy Angersi kontrolując spotkanie 1:0 przegrali je przez dwa rzuty karne dla Nice. Dochodzi jeszcze St. Etienne, które od czasu do czasu zagra dobry mecz, a aspekt własnego boiska przechylił szale zwycięstwa na 1:0 dla gospodarzy.
Myślę ze dzisiaj jest dobre spotkanie, aby przełamać złą passę meczów wyjazdowych i umocnić swoją pozycję w lidzę ????

Mam nadzieję, że spodobał Ci się mój pierwszy wpis na forum ! ???? Powodzenia !
Totalna katastrofa... pierwszy wpis i niestety nietrafiony... Rozczarowali mnie strasznie dzisiaj :/

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Spodobał mi się ;)
Uważam, że Twój typ ma zdecydowanie sens.
Reims to ekipa, która spisuje się bardzo słabo w tym sezonie. Angers pokazało, że potrafi grać z najlepszymi. Pokonanie 3:0 Monaco to naprawdę dobry wynik.
Dzisiaj zdecydowanie najciekawsze spotkanie to mecz Lyonu z Bordeaux.
Ja jestem mimo wszystko zaskoczony tak wysokim kursem na win gości. Myślę, że bukmacherzy wystawiają kursy zdecydowanie w oparciu o nazwę klubu, a nie wyniki w tym sezonie ????
5,50 na win gości ?! 1,67 na Lyon ? 1,95 na X2....???!!! Z jakiej paki są kursy... !!!
Lyon nie pokonał ekipy Bordeaux na własnym stadionie od 5 lat...W tym sezonie dodatkowo przenosiny na nowy obiekt, który zieje pustkami na meczach. Do tego forma bardzo przecietna gospodarzy, a gości wręcz przeciwnie..zwyżkuje. Uważam, że po przegranej w ostatniej kolejce z Bastią Lyon MUSI, absolutnie MUSI strzelić dziś chociaż gola...Bordeaux natomiast dokonało naprawdę sensownych transferów i wygląda na to, że będą realnie walczyć o top 3.Owszem mają mocno osłabiony skład przez kontuzje, ale jednak punkty zdobywają. Dziś zagra też nowy nabytek, a więc Debuchy. Ja widzę w tym meczu BTS oraz X2.
BTS @ 1,85 sts
X2 @ 1,95 sts
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Guinpamp - Troyes
Guingamp 1,50 ✅ bet365

Spotkanie na dole tabeli francuskiej Ligue 1. Naprzeciw siebie stanie drużyna gospodarzy, zajmująca 14. miejsce w tabeli z 27 oczkami na koncie oraz czerwona latarnia ligii czyli goście z dorobkiem ledwie 11 punktów po 23 rozegranych kolejkach. Zespól gospodarzy gra tyle na ile im pozwolono. Nie posiadają kadry wypełnionej gwiazdami, jednak drużyna stanowi niezły monolit i tak od meczu do meczu ciuła te punkty i walczy o utrzymanie. Musi grać na dobrym poziomie, gdyż na 18. zespołem, czyli ostatnim spadającym mają oni ledwie 4 punkty przewagi. Forma całkiem niezła, ostatnie dwa spotkania to wygrana u siebie z Bastią oraz wyjazdowa z Touluzą. Biorąc pod uwagę jedynie mecze u siebie to zajmują 11. miejsce z 16 punktami, także można rzecz, że na swoim stadionie nagromadzili dużą częśćze swojej zdobyczy punktowej.
Troyes klub zdecydowanie odstający od poziomu francuskiej Ligue 1. Po zeszłorocznym awansie mają ledwie 11 oczek po 23 spotkaniach a do 17 miejsca dającego utrzymanie tracą aż 14, czyli więcej niż wynosi ich zdobycz. Na wyjeździe zdobyli ledwie 5 punktów, w tym warto podkreślić, że 3 w niedawnym zwycięstwie nad Lille. Trzeba pamiętać jednak, że ten zespół jest kompletnie pogubiony. Poza tym zwycięstwem, drugie odnieśli na początku sezonu, reszta to remisy. Nie sądzę, że nagle zaczną grać na poziomie ponad tym, na który ich stać. Guingamp to solidny zespół, ma o co grać i takie mecze jak te musi kończyć bez straty punktów.
 
R 167

realny

Użytkownik
A co sądzicie o meczu Nice-Tuluza? Trochę zdziwił mnie aż taki wysoki kurs na gospodarzy w meczu jakby nie patrzeć drużyn z dwóch biegunów tabeli.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
A co sądzicie o meczu Nice-Tuluza? Trochę zdziwił mnie aż taki wysoki kurs na gospodarzy w meczu jakby nie patrzeć drużyn z dwóch biegunów tabeli.
To dobry pomysł. Można próbować grać w stronę Nice...zwłaszcza, że przegrali ostatni mecz i pewnie będą chcieli się odkuć przed swoimi kibicami. Według mnie dużo bardziej prawdopodobne jest dziś zwycięstwo Nice niż Lyonu, a tam jest 1,65 na win gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
embojam 165

embojam

Użytkownik
PSG - Lorient

Będzie krótko bez lania wody, perełka w moim odczuciu. :cool:
Paryżanie w 10 meczach u siebie 9 wygranych i 1 remis. Co ważniejsze w tych 9 meczach prowadzili już do przerwy (w tym zremisowanym z Bordo we wrześniu również ale tam nie dowieźli 2-1). Dzisiaj nie wyobrażam sobie, żeby w meczu z Lorient napotkali na jakiekolwiek problemy, w poprzednim sezonie w rundzie wiosennej scenariusz był taki sam jak przewiduję na dzisiaj.

HT/FT - PSG/PSG @1,66 óni ⛔⛔⛔ akurat nie tym razem
 
solace. 47

solace.

Użytkownik
Nice - Toulouse
Zastanawia mnie, czemu kurs na gospodarzy tak skoczył, ale na oficjalnym twitterze nie pisze nic o niespodziewanej absencji poza kapitanem drużyny Mathieu Bodmerze (przepraszam jeśli jest błąd w odmianie), jednak o jego nieobecności wiedzieliśmy dużo wcześniej, ponieważ nie znalazł się nawet w kadrze na mecz. Klub znad Lazurowego wybrzeża zajmuje aktualnie 4 pozycję i traci 1 pkt do miejsca gwarantującego grę w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, więc piłkarze mają o co walczyć. Goście tego spotkania zajmują aktualnie przedostatnie miejsce w tabeli i mają 5 pkt straty do miejsca gwarantującego pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Piłkarze Toulousy ostatnich 5 spotkań raczej nie mogą zaliczyć do udanych 3 porażki, remis i wygrana z Guingamp. Oprócz zwycięstwa zawodników gości powinien cieszyć dobry wynik uzyskany z PSG, przegrali go tylko 1-0. Nicea na pewno lepiej wspomina swoje ostatnie mecze porażka z Caen 2-0, ale udało im się wygrać z silnym w tym sezonie Angers 2-1 czy Lorient również takim samym stosunkiem bramkowym. Moim zdaniem Nice jest tutaj murowanym kandydatem do zwycięstwa, jednak z powodu tak dużego skoku kursu dla bezpieczeństwa zagram Nice &quot;draw no bet&quot;
Typ:
Nice DNB @1,64 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Ligue 1
Data, godzina: 03.02.2016 21-00
Spotkanie: PSG - Lorient
typ: PSG -2.5
kurs: 2,60
buk: bet365
Analiza:
Juz za chwile na Parc de Prince dojdzie do konfrontacji mistrzów Francji PSG z Lorient. Gospodarze pewnie zmierzaja po kolejny piąty juz tytuł mistrzowski i tak naprawde to nie ma juz zadnej siły która by to mogła zmienic. PSG ma az 21 punktów przewagi nad drugim Monaco, do tego fenomenalny bilans meczy - dwadziescia zwyciestw i zaledwie trzy remisy. Trzeba pamietac ze dwa remisy Paryzanie zanotowali na samym początku sezonu, teraz zwyciężaja praktycznie z każdym. U siebie punkty stracili tylko z Bordeaux, a nie udalo im się wygrać w Angers i Reims. Lorient to ligowy średniak, spadek im też raczej nie grozi bo u siebie prezentuja się całkiem solidnie. Jednak na wyjazdach udało im sie wygrac zaledwie dwa z jedenastu meczy. Nie wierze wiec w to że uda im się coś ugrać w paszczy lwa, jakim niewatpliwie jest stadion PSG. Poza Żyrondystami nie uległ tu tylko sam Real Madryt, pozostali rywale z Ligi Mistrzów - Malmo i Szachtar przegrali tu 0-2. Dzis licze na kolejne popisy gwiazd gospodarzy. W wyjsciowej jedenastce co prawda Di Maria nie wystąpi, ale w jego miejsce wejdzie młody Augustin, który będzie ze Zlatanem i Cavanim miał za zadanie rozmontować defensywę gości. To raczej nie powinno być jakoś szczególnie trudne zadanie. Ostatnimi czasy co wcale nikogo nie dziwi Paryżanie mają patent na ligowego rywala. Akurat z Lorient wygrali ostatnie sześć meczy, więc nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak demolka gości. Stawiam na wysokie zwycięstwo gospodarzy
 
T 33

toomi

Użytkownik
Niesamowity dzień...we wszystkich meczach wygrali gospodarze...
A biorąc pod uwagę wczorajsze wyniki to w tej kolejce nie było jeszcze remisu ;) W tym sezonie nie zdarzyła się taka sytuacja. Byłoby to dziwne w Ligue 1.
Nie pozostaje nic innego jak jutro zagrać X w meczu Rennes - St. Etienne, który kończy kolejkę ;) Ich cztery ostatnie konfrontacje zakończyły się podziałem punktów. Goście ostatni raz wygrali na ich terenie w 2005 roku. W tym sezonie rzadko dzielą się punktami, ale gospodarze robią to dość regularnie.
Remis - 3.10 (bet365)
 
boracz 12

boracz

Użytkownik
Witam. Ja trochę z innej strony, z pytaniem. Ile było wczoraj RR w meczu PSG vs Lorient? Na livescore.com podają że 4-7 a na flashscore.pl że 4-8. Jest to o tyle istotne że postawiłem over 11.5 w całorocznym...
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Witam. Ja trochę z innej strony, z pytaniem. Ile było wczoraj RR w meczu PSG vs Lorient? Na livescore.com podają że 4-7 a na flashscore.pl że 4-8. Jest to o tyle istotne że postawiłem over 11.5 w całorocznym...
Było 12 cornerów ;)
Oficjalne info ze strony Ligue 1.
 
kubek9 1,2K

kubek9

Użytkownik
boracz 12

boracz

Użytkownik
Miał może ktoś okazję oglądać ten mecz? W 365 sugerują że ostatni rzut rożny nie został wykonany i nie jest wliczany...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom