>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

24. Kolejka Bundesligi (8-9.03)

Status
Zamknięty.
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
24. Kolejka Bundesligi





Z powodu rozgrywania spotkań towarzyskich w środku tygodnia tym razem nie będzie piątkowego meczu Bundesligi. Dość niefortunnie rozplanowano zresztą tą kolejkę, zwłaszcza mecz o 18.30 w sobotę pomiędzy Norymbergą a Werderem Brema, który w fajerwerki obfitować nie będzie, czy pojedynki Freiburga z Dortmundem i Mainz z Herthą w niedzielę pozwalając na spotkania Schalke z Hoffenheim, Eintracht z Hamburgiem, Wolfsburg z Bayernem czy Gladbach z Augsburgiem o tej samej porze. No, ale trudno. Najciekawiej w 24 kolejce zapowiada się pojedynek Schalke z Hoffenheim. Goście po ostatnim pogromie Wilków 6-2 na pewno nie przyjadą na Veltins Arena tylko po punkt, ale zaatakują komplet. Schalke w sporym dołku po porażkach z Realem 1-6 i Bayernem 1-5, problemami w defensywie i mając w pamięci, że Hoffenheim już strzelił w tym sezonie 6 goli drużynie Kellera (3-3 w lidze i 3-1 w Pucharze). Będzie na co popatrzeć i Ameryki nie odkryję, jeśli powiem, że wszystkie overy do gry. Ciekawie będzie w Hamburgu, gdzie po raz kolejny HSV będzie walczył o życie, tym razem z Eintrachtem, który 3 punkty ze Stuttgartem zawdzięcza sporemu szczęściu i niesamowitemu pudłu jednego z graczy VFB (nie pamiętam kto nie strzelił w drugiej połowie na 2-0 do pustej). Z tego wyniku Eintracht by się już nie podniósł. A Stuttgart zaliczył 8 porażkę z rzędu, a mimo, że zmierzy się w sobotę z Eintrachtem Braunschweig u siebie to wcale nie jest powiedziane, że się w końcu przełamie. Beniaminek walczy i potrafi zaskakiwać. Gladbach poszuka pierwszego zwycięstwa w 2014 i pierwszego od 8 kolejek z Augsburgiem. Bayer Leverkusen po 3 porażkach z rzędu jedzie do Hannoveru, gdzie nie wygrał od 2007 roku, a Wolfsburg po laniu od Hoffenheim mogą szykować się na kolejne, tym razem od Bayernu. W niedzielę walczący o utrzymanie Freiburg podejmie Borussię Dortmund, a Mainz w pojedynku drużyn walczących o Ligę Europy zagra z Herthą Berlin.

Zapraszam do dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Bayern 1.29 @ betsson ✅
Bayern (-1) 1.83 @ betsson ✅
Czy naprawdę trzeba coś pisać? Przerwa reprezentacyjna jako argument za Wolfsburgiem do mnie nie przemawia, może nawet lepiej bo pewnie w jakiś sposób zaważyła na wysokości kursu. Do gry wraca Franck Ribery, od początku pewnie nie zagra, ale w meczu na pewno wystąpi. Ameryki nie odkrywam, zagrać Bayern trzeba.
Schalke - Hoffenheim over 2.5 1.46 @ betsson ✅
Schalke - Hoffenheim over 3.5 2.19 @ betsson ✅
Najbardziej overowa drużyna w Niemczech a nie wiem czy nie nawet na całym piłkarskim świecie. 20 overów na 23 mecze i wszystko jasne. 4,3 bramki średnio na mecz. W bezpośrednich pojedynkach over padał w ostatnich 4 meczach. Over 3,5 też wydaje się ciekawym typem. Hoffenheim dużo strzela, ale i dużo traci, a że Schalke w kryzysie to istnieje możliwość że będą za wszelką cenę szturmować bramkę gości by poprawić nastroje sobie i kibicom za ostatnie klęski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Hamburger SV - Eintracht Frankfurt
Typ: 2DNB ZWROT
Kurs: 2.00 Bet365
Jak gra drużyna z Hamburga każdy widzi 16 miejsce w tabeli z dorobkiem 19pkt. Dodatkowo Hamburg to najgorsza drużyna w Bundeslidze pod względem gry obronnej, stracili już w tym sezonie 52goli. Przed tą kolejką ze składu wypadło 2 podstawowych obrońców Rajković(stoper) i lewy obrońca Jansen. Także mimo, iż jest to najgorsza obrona sądzę, że zmiennicy będą jeszcze gorsi. Dodatkowo z gry jest wykluczony najlepszy strzelec HSV, czyli Lasogga. Niepewni występu są także: Sobiech, Calhanoglu, Badelj i R.van der Vaart. HSV w bardzo trudnej sytuacji.
Drużyna z Frankfurtu bez istotnych osłabień, w ostatniej kolejce dość szczęśliwie pokonali Vfb 2:1 po za tym zajmują 12 lokatę w tabeli z dorobkiem 25pkt. przez co nie mogą jeszcze czuć się pewni utrzymania gdyż mają tylko 6pkt. przewagi nad strefą spadkową, a w dolnej części tabeli jest dość duży ścisk, a więc pojawia się przed nimi duża szansa na 3pkt w najbliższej kolejce. W zeszłym sezonie Eintracht wygrał 2:0 i nie miał bym nic przeciwko temu aby teraz to powtórzył.
Radzę grać to szybko bo kursy będą lecieć raczej jeszcze, ja osobiście złapałem po 2.20.
Info odnośnie osłabień i przewidywanych składów:
http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/spieltag/1-bundesliga/2013-14/24/1895089/spielvorschau_hamburger-sv-12_eintracht-frankfurt-32.html
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Wolfsburg - Bayern 1 (+1.5) @ 2.00
BTS - TAK @ 2.16
A ja mam inne zdanie odnośnie tego meczu niż kolega wyżej.
Po pierwsze kursy w okolicach 1.25-1.30 na mecz wyjazdowy to żadne value.
Po drugie Wilki grają znakomicie u siebie (8-1-2).
Po trzecie Bayern ma serię 9-ciu meczy wygranych. Kiedyś ta seria musi się złamać.
Bayern ma 20 punktów przewagi na Dortmundem i może dać odpocząć paru zawodnikom z dwóch względów:
1) prawie cała drużyna grała w reprezentacjach
2) w środę mecz rewanżowy z Arsenalem, z którym ostatni rewanż u siebie Bawarczykom bardzo ale to bardzo nie wyszedł, dodatkowo kto oglądał pierwszy mecz to wie, że rewanż spacerkiem nie będzie, bo Arsenal dopóki grał 11 na 11 był drużyną lepszą.
Ostatecznie gram lekki handi na gospodarzy, bo jeśli przegrają to wg mnie nie więcej niż jedną bramką. Co więcej wg mnie każda z drużyn powinna strzelić bramkę.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
może dać odpocząć paru zawodnikom z dwóch względów:
Ale nie musi ???? .
Neuer - Rafinha, J. Boateng, Javi Martinez, Alaba - Lahm, Thiago - T. Müller, T. Kroos, Ribery - Mandzukic
Wraca Ribery do podstawowego składu, Javimar na środku, jest też Muller także jakby nie patrząc wyjdzie najsilniejsza jedenastka, w dodatku na ławce - Robben,Gotze,Bastian.Jest to pierwszy mecz kiedy Guardiola ma wszystkich graczy dostępnych (nie licząc Badstubera).
To tak podałem w ramach wyjaśnienia powyższej wypowiedzi, nie chcę negować żadnych typów, ale doinformować co nieco.
Moim zdaniem będą gole bo Vfl sporo traci,ale też sporo strzela (choć nie wiem czy to przeciwko Bayernowi się uda).
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Wolfsburg - Bayern Monachium
Mam dwa typy na to spotkanie, którymi chce się podzielić. Kurs na zwycięstwo Bayernu opiewa w okolicach 1.30, na efortunie np: 1.31.
Bawarczycy w tym sezonie nie zaznali goryczy porażki, wygrywając 21 meczy, przy czym remisując zaledwie 2. Tak więc myślę i mam nadzieję, że ta passa zostanie podtrzymana. Na dodatek patrząc na head to head ostatnie 5 meczy między tymi drużynami kończyły się zawsze zwycięstwem Bayernu.
Dlatego wszystko przemawia za podopiecznymi Guardioli, którzy będą chcieli jak najszybciej zapewnić sobie Mistrzostwo Niemiec, a później będą się mogli skupić na Lidze Mistrzów.
Typ: 2
Kurs: 1.31.

Dla odważniejszych mam drugi typ związany z tym meczem, już bardziej ryzykowny, ale myślę, że warty do zagrania na pojedynczym kuponie. Mianowicie zwycięstwo Bayernu po 30 minutach spotkania. Kurs na efortunie: 2.20.
Opieram się na statystykach, które potwierdzają, że Bayern często &quot;pożera&quot; swojego rywala już na początku spotkania. Bawarczycy w pierwszych 30 minut spotkania do tej pory strzelili: 21 bramek na 66, tracąc 2 bramki. Wolfsburg w pierwszych 30 minutach trafił 6 goli na 40, stracił 9, a więc ich statystyki na początku spotkań nie są przekonywujące.
W ostatnim meczu z Schalke Bayern po 30 minutach prowadził już 4-0, więc dlaczego nie mieliby wygrywać z Wolfsburgiem. Dla odważnych polecam, sam zagrałem ????
Typ: Bayern zwycięży po 30 minutach
Kurs: 2.20
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Vfl Wolsburg - Bayern Monachium
Liczba bramek (przedział)
Typ: 2-3 bramki
Kurs: 2.10
Jutro o godzinie 15:30 na VV Arena przyjedzie Bayern i może nie jestem jako kibic Bawarczyków zbyt obiektywną osobą do podpowiadania typów ma ten mecz, ale wątpię aby Wilki przeciwstawiły się będącemu w niesamowitym gazie Bayernowi. Warto zaznaczyć, że jutro w Vfl nie zagra centralna postać środka pola drużyny Heckinga czyli Luiz Gustavo ponadto nie zagra również Christian Träsch oraz Vierinha czyli osłabienia dość znaczące. Ale przechodząc do mojego typu według mnie Bayern zagra dość spokojnie i nie będzie zbytnio podkręcał tempa ponieważ we wtorek maja mecz LM z Arsenalem, ale nawet grając na 60-70 procent są w stanie spokojnie strzelić 2-3 bramki. Według mnie Wolsburg nie ma takiej siły rażenia żeby zagrozić bramce Neuer&#39;a który w tym sezonie tylko 10 razy wyciągał piłkę z siatki. Podsumowując uważam, że Bayern wygra ten mecz 2,3-0 a kurs na Hendi jest mniejszy więc wybieram typ na przedział bramek.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Po drugie Wilki grają znakomicie u siebie (8-1-2).
No spoko, a Bayern na wyjazdach ma 9-2-0 i bilans bramek 29:4 :grin:

w środę mecz rewanżowy z Arsenalem, z którym ostatni rewanż u siebie Bawarczykom bardzo ale to bardzo nie wyszedł, dodatkowo kto oglądał pierwszy mecz to wie, że rewanż spacerkiem nie będzie, bo Arsenal dopóki grał 11 na 11 był drużyną lepszą.
Arsenal był &quot;lepszą&quot; drużyną do karnego Ozila. Zresztą ciężko nawet nazwać to lepszą skoro nie wykorzystali bodaj dwóch setek i karnego. Rewanż nie będzie spacerkiem? Żaden mecz nie jest spacerkiem ale chyba nie powiesz że po tym co widziałeś w Londynie twierdzisz że Arsenal ma jakiekolwiek szanse na awans?
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Pewnie wielu ludzi interesujących się nawet nie samą Bundesligą a piłką nożną zastanawia się jak długo jeszcze Stuttgart może nie zdobyć punktu i kiedy w końcu przerwą tą cholerną passę.
Ku temu niby super okazja bo na Mercedes-Benz-Arena przyjeżdża ostatnia ekipa ligi. Tylko co z tego jak to będzie dla nich niezwykle mecz w kontekście walki o utrzymanie. Goście do gospodarzy tracą jedyne 3 punkty, więc jest o co grać.
Gospodarze w tej rundzie przegrali wszystkie 7 meczy! Taka ekipa jak VfB powinna grać o puchary a tu szykuje się walka o utrzymanie.
W takim meczu VfB powinno myśleć przede wszystkim aby nie tracić. Zabezpieczyć tył, gdy strzelą pilnować wyniku. Bo jak stracą pierwsi to Eintracht postawi autobus. W ekipie gospodarzy nie wystąpi najlepszy snajper Vedad Ibisevic.
Goście są najbardziej underową ekipą w Bundeslidze. Początek sezonu mieli bardzo słaby ale z czasem zaczeli punktować i utrzymanie się nie jest wcale celem nie do zrealizowania. Jednak aby tego dokonać to właśnie w tym meczu nie mogą pozwolić aby Stuttgart wygrał i uciekł. Brunszwik w tym meczu nie będzie dominował, widziałem kilka ich meczy i tak nie grają. Za to maja groźne kontry i niezłe stałe fragmenty.
Ogólnie to na ten mecz widzę under. VfB musi pilnować się aby nie dostać bramek, Eintracht będzie grał defensywne i czekał na swoje okazje. W pierwszym meczu mercedesy jako goście wygrali 4:0. Teraz to się raczej nie powtórzy. Jest to bardzo ważny mecz dla układu tabeli i nie liczę na piękne widowisko a taktyczną rozgrywkę.


VfB Stuttgart - Eintracht Brunszwik ▶ under 2,5 [2,25] Marathonbet​
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Po trzecie Bayern ma serię 9-ciu meczy wygranych. Kiedyś ta seria musi się złamać.
Zostaje jedynie ten wycinek, bo resztę do podważenia zacytował już marqs3lby
To żaden sensowny argument, lecz statystyczne podejście, że kiedyś każda seria musi się skończyć. W poprzednim sezonie Bayern był w stanie wygrać 13 spotkań z rzędu. Skoro są w gazie to prędzej zostanie ta passa podtrzymana niż przerwana, przynajmniej taki powinien być racjonalny tok rozumowania. Ale fakt, po takim kursie na wyjeździe nie ma co się pchać w Bawarczyków.
 
B 0

benyhill

Użytkownik
Na ten weekend podaje dwa typy pod rozwagę.
Schalke - TSG Hoffenheim
Suma goli powyżej 2,5 oraz BTS-tak kurs: 1,72 (bet365)
W poprzedniej kolejce zagrałem taki sam typ w meczu Wieśniaków z Wolfsburgiem. Typ był trafiony więc kombinuję w tą stronę dalej. Zdaję sobie sprawę, że jest to typ w zasadzie dwudrożny co zmniejsza prawdopodobieństwo trafienia. Statystyki i forma obu drużyn jest wszystkim znana. Więc kilka słów pisanych o moim scenariuszu na ten mecz. Schalke straciło w ostatnich dwóch meczach 11 bramek i jestem święcie przekonany, że w tym tygodniu wiele czasu poświęcili na dopracowanie gry defensywnej. Ale grają u siebie. Mają ambicje. Cel to Liga Mistrzów i wyjdą na boisko z świadomością konieczności wygrania tego meczu.
W meczu z Realem zauważyłem, że każde ofensywne przyśpieszenie tempa gry przez gości skutkowało rozwolnieniem w obronie Schalke. A Hoffenheim to zespół bardzo energiczny.
I taka ciekawostka. Kursy na to zdarzenie; niedziela 1,8 / poniedziałek 1,72 / dziś 1,66 (bet365)
Mainz - Hertha Berlin
Mainz 2,1 (bet365)
Tu będzie krótko. Nie przekonują mnie ostanie dwa zwycięstwa Herthy na wyjeździe. Wystarczy spojrzeć z kim grali. Patrząc na ich ostatni mecz myślałem, że oglądam mecz Ekstraklasy. A kiedyś chyba już tu pisałem, że lubię Mainz. Uwzględniając fundusze jest to typowa niemiecka drużyna. Solidna. Trochę mnie gryzie system gry gości bo po odzyskaniu piłki strasznie szybko prą do przodu starając się wpaść z partyzanta w nieprzygotowaną strefę obronną przeciwnika. Jednak myślę, że sukienki będą im w tym przeszkadzać.
 
otocanin 125

otocanin

Użytkownik
Wolfsburg - Bayern HT/FT 2/2 @1.80 bet365

Większość piszę o tym meczu, więc i ja nie pozostanę dłużny i coś postaram się sklecić;) Bayern przyzwyczaił nas, że gra fenomenalną piłkę, wychodzi im praktycznie wszystko i nie widzę obecnie zespołu, który mógłby się im w lidze przeciwstawić. Wolfsburg zaś po pięknej serii przegrał niespodziewanie wysoko z &quot;Wieśniakami&quot;. Mógł być to tylko jednostkowy przypadek, jednak branie odwetu w meczu z Bayernem to zły pomysł. Nie ma co za wiele o tym typie pisać, Bayern spokojnie powinien ten mecz wygrać co najmniej dwoma bramkami, a gadanie typu &quot;kiedyś ta seria Bayernu musi się skończyć&quot; w jutrzejszym wypadku uważam za bezpodstawne;)
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
HSV - Eintracht
HSV bez trójki najlepszych strzelców. Wypadł Lasogo 11 bramek, Van der Vaart 7 bramek, w tym najlepszy asystujący drużyny 5 asyst oraz od stycznia nieobecny Besiter 5 goli oraz 3 asysty. Biorąc pod uwagę dziurawą defensywę Hamburgera może być problem z nadrabianiem ewentualnych strat przy tych brakach w napadzie.
Eintracht remis zwrot 1.84
 
J 37

jizz

Użytkownik
Schalke - Hoffenheim
Kiedy tylko zobaczyłem rozkład jazdy Schalke i mecze kolejno z Realem i Bayernem wiedziałem, że czekają ich ciężkie dni. Zakończyło się bilansem bramek 2-11 i oczywiście zerową zdobyczą bramkową. Po takich batach każda drużyna będzie chciała się odbić od dna i podnieść w jakikolwiek sposób morale - w przypadku S04 szansa pojawia się naprawdę szybko, bo do ich miasta przyjeżdża Hoffenheim. Ekipa może solidna, mogąca spokojnie myśleć o utrzymaniu, ale tylko tyle. Cele Schalke są inne, walka o 2. miejsce, Liga Mistrzów i tak dalej. Nie ma wręcz opcji aby Schalke po raz trzeci w takim krótkim czasie nie wygrała trzech punktów, na dodatek z Hoffenheim. Braki kadrowe S04 takie jak wcześniej + Papadopoulos pauza za czerwień z Bayernem, do składu z kolei wraca Howedes i chyba Draxler zacznie od początku w wyjściowym składzie. Bramki pewnie też będą bo Hoffenheim jedzie do Gelserkirchen pełną ofensywą, praktycznie zagra ten sam skład, który tydzień temu zgwałcił Wolfsburg, ale kursy na over są naprawdę śmieszne i nie warto ich ruszać.
Schalke win @2.00 b365
ew. Schalke win i BTS @3.10 b365
Stuttgart - Brunszwik
Mecz opisany powyżej jest moim głównym zakładem, ale obok starcia moich ulubieńców z Brunszwiku również nie mogę przejść obojętny. Stuttgart w ten rundzie delikatnie pisząc, dołuje. Na razie zerowa zdobycz punktowa, chociaż trzeba im oddać, że tydzień temu byli naprawdę blisko wygranej we Frankfurcie, ale od czego Eintracht ma Meiera. Dzisiaj podejmują u siebie Eintracht z Brunszwiku i będzie to mecz na szczycie, ponieważ obie ekipy na poważnie zaangażowały się w walkę o pozostanie w BL. Nie ukrywam, typ trochę na przełamanie, bo z kim Stuttgart ma w końcu wygrać jak nie z Brunszwikiem u siebie. Składy takie jak tydzień temu, u gości wypada Boland za żółte kartki. Typ raczej nie do grania solo, ale do dubla można dołożyć.
Stuttgart win @1.66 b365
Dołożyłbym do tego przełamanie Moenchengladbach, ale jak dla mnie 1.66 na Stuttgart z Brunszwikiem &gt; 2.1 na Moenchengladbach z Augsburgiem toteż odpuszczam i szukam czegoś innego do dubla.
Oby na plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
thestig 71

thestig

Użytkownik
Stuttgart - Braunschweig BTS @1.72 Bet365✅✅✅ 30 minut i po sprawie

W tym meczu najrozsądniejszym typem wydaje mi się BTS. Jest to pierwsze co przychodzi mi do głowy patrząc na H2H:

Frankfurt 2:1 Stuttgart
Stuttgart 1:2 Hertha
Hoffenheim 4:1 Stuttgart
Stuttgart 1:4 Augsburg
Leverkusen 2:1 Stuttgart

Braunschweig 1:1 M&#39;gladbach
Nurnberg 2:1 Braunschweig
Braunschweig 4:2 Hamburg
Frankfurt 3:0 Braunschweig
Braunschweig 1:2 Dortmund

Ogólnie Stuttgart BTS we wszystkich spotkaniach rundy rewanżowej, goście 4/7. Jedyne co mnie martwi to brak Ibisevicia u gospodarzy i Bolanda u gości. No ale napastnik gospodarzy pauzował także w 3 ostatnich meczach, a wyniki jakie były każdy widzi. ;) Ten kursy wydaje mi się odpowiedni i pobieram z chęcią, a także polecam.
 
larkspur 418,4K

larkspur

Użytkownik
VfL Wolfsburg - FC Bayern
Bayern -1 @1.72
✅✅✅
Co tutaj duzo pisac. Bawarczycy przyjezdzaja dzis do Wolfsburga by siegnac po kolejne z rzedu zwyciestwo. Ich passa ciagle trwa i jescze w tym miesiacu moga sobie zapewnic mistrzostwo.
W rundzie wiosennej Wilki radza sobie bardzo dobrze ogrywajac rywali z gory tabeli. Ostatni mecz to jednak porazka z Hoffenheim az 6:2.
Dzis przychodzi im sie spotkac z wielkim Bayernem.
A nie bedzie latwo bo w druzynie Wolfsburga na dzisiejszy mecz duzo braki kadrowe. Za czerwone kartki pauzują dwaj obrońcy VfL: Ricardo Rodriguez i Christian Träsch. Z powodu kontuzji nie zagra za to trzech pomocników: Jan Polak, Maximilian Arnold oraz Veirinha.
W zespole gości z powodu kontuzji zabraknie przechodzącego rechabilitację Holgera Badstubera i Thomasa Müllera.
Poza tym wszyscy gracze bayernu sa dostepni dla Guardioli. Nie wiem jakim skladem wyjda - czy wystawi optymalny sklad czy moze bedzie chcial oszczedzic kluczowych zawodnikow na rewanzowy mecz z Arsenalem w LM.
Tak czy inaczej przewiduje tutaj dominacje bayernu. beda grali pilka zamykajac rywali na ich polowie zmuszajac Wolfsburg do obrony. Wilki moge jedynie liczyc na kontry ale pamietajmy ze w bramce stoi Neuer ????
Polecam takze handicap Bayern -2 po kursie 2.87 ✅✅✅ bo tez to jest mozliwe ????
Pozdrawiam
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Na oficjalnej stronie Wolfsburga jest wiadomość tylko o braku na to spotkanie zawieszonych Luiza Gustavo i Christiana Trascha i Rodriguez.
Natomiast według transfermarkt, w meczu nie wystąpią w/w zawodnicy oraz Arnold (chory), Polak. Do treningów wrócić miał natomiast Vierinha.
Nie wiem jak wygląda wiarygodność transfermarkt ale może to komuś pomoże.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Schalke - Hoffenheim
ponad 2,5 gola w meczu 1.44 bet365
ponad 3,5 gola w meczu 2.18 pinnacle

Jedno z najciekawszych spotkań 24 kolejki Bundesligi pomiędzy Schalke a Hoffenheim. Jest to liga w której pada spora ilość bramek, oba te zespoły znane są z tego, że w spotkaniach z ich udziałem bramek nie brakuje a ich bezpośrednie spotkania zawsze należały do ciekawych. Schalke na pewno wyjdzie na ten mecz nastawione na zwycięstwo, na pokazanie swoim kibicom, że potrafią zagrać ładnie ale przede wszystkim, że potrafią wygrać. Ostatnio mają ciężki okres, w jednym czasie trafili na Real w lidze mistrzów i na Bayern w lidze co skończyło się dwoma pogromami, łącznie stracili 11 bramek. Jednak byli to bardzo mocni rywale, Schalke nie ograniczało się tylko do obrony własnej bramki stąd takie wyniki, jednak jest to zespół walczący o ligę mistrzów, o zakończenie sezonu na pudle w Bundeslidze. Spotkanie dzisiejsze musi być ciekawe skoro rywalem będzie Hoffenheim, w meczach z udziałem tego zespołu pada średnio 4,33 bramek. Strzelają sporo i sporo tracą, świetni napastnicy i luki w obronie, długo by pisać. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 3:3. W zespole gospodarzy zabraknie: Jana Kirchhoffa, Dennisa Aogo, Marco Högera, Christiana Clemensa, Atsuto Uchidy, Felipe Santany i zawieszonego za czerwoną kartkę Kyriakosa Papadopoulosa. Goście natomiast bez: Davida Abrahama, przeniesionego do rezerw Braafheida i przechodzącego rehabilitację Borisa Vukcevicia. Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie, Schalke będzie chciało pokazać, że potrafi grać w piłkę, Hoffenheim zarówno w lidze jak i pucharze pokazało, że nie boi się Schalke, liczę na spora ilość bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom