>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

24. Kolejka Bundesligi (8-9.03)

Status
Zamknięty.
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Schalke Hoffenheim
tak pisałem w ostatniej kolejce
Bayern Schalke
Po wczorajszym laniu od Realu ciężko będzie się podnieść. Mentalnie Schalke zgwałcone. Morale niskie. A tu wizyta w jaskini lwa. Już w pierwszym starciu tegoroczonego sezonu Bawarczycy pokazali Schalke gdzie jest ich miejsce w szeregu. Schalke. Rozbili Schalke 4-0. Nie ma co się rozpisywać, bo każdy widział co się działo z Realem, a jak nie widział to wynik mówi wszystko (1:6), a mogło być znacznie wyżej. Bayern w gazie, powinien ponownie zdeklasować rywala. Do weekendu kursy pewnie ostro spadną, więc już teraz
Bayern -1.5 1.55 ✅
Potwierdziło się, Schalke ponownie zostało zdeklasowane. Bayern wygrał 5-1.
Te dwie sromotne porażki na pewno wpłynęły na morale zawodników i nie trudno się domyślić, że są niski. Teraz niby mecz na przełamanie, ale takie wbrew pozorom są bardzo ciężkie. Pewność piłkarzy została zachwiana. A Hoffenheim w ostatniej kolejce rozgromił Werder 6-2 i jestem ciekaw jak zaprezentuje się stłamszona na maxa defensywa Schalke. W tym sezonie Wieśniaki zdobyły już Veltins Arena wygrywając w Pucharze Niemiec 3-1. Może jeszcze nie otrząsnęli się po pogromach z Realem i Bayernem
Hoffenheim 3.70
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Borussia M&#39;Gladbach - Augsburg
Kolejna kolejka Niemieckiej ekstraklasy i kolejny mecz w którym warto moim zdaniem pograć kartki . Linia ustawiona na 4 kartki , przy tych drużynach i arbitrze panu Kircher to ciężko przejść obojętnie obok tego mecz. Gospodarze na sześć meczy w tym roku w pięciu spotkaniach otrzymali co najmniej 2 kartki tylko w jednym spotkaniu zdarzyło się aby nie otrzymali kartki. Augsburg podobnie sobie poczyna jak gospodarze jeśli chodzi o zdobycze kartkowe a szczególności na wyjeździe 2 kartki norma. Sędzia Kircher średnią pokazywania kartki na mecz to 5 kartek a tym roku w szczególności popisał się w meczu Braunschweig z Hamburgiem gdzie pokazał aż 11 kartek . Również mecze pomiędzy tymi drużynami pokazują jak zaciekłe były to mecze .
Warto też przyjrzeć kartkom w meczu HVS - Frankfurt linia 4,5 ale ja ją pobieram.
Powodzenia
TYPY:
over 4 kartki azjan @ 1,82 bet365 | 0 kartek ???? ⛔⛔
over 4,5 kartki @ 2,05 HSV - Frankfurt
| 6 kartek ✅✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
SC Freiburg vs Borussia Dortmund
Borussia Dortmund (AH: -1.5 i -2) kurs: 2,40 buk: Pinnacle ⛔
W drużynie gości wciąż nie ma Bendera, Subotica i Gundogana, ale uważam, że Piszczek, Hummels i Schmelzer poradzą sobie ze słabą ofensywą Freiburga. W przodzie w Dortmundzie mamy Lewego, Reusa, Mkhitaryana. Freiburg walczy w dolnej części tabeli o utrzymanie, ale punktów będzie musiał szukać gdzieś indziej. Oglądałem ich ostatni mecz z Herthą i grali jak zwykle beznadziejnie, a remis był tylko dlatego, że Hertha kompletnie się nie przyłożyła. Mecz był totalnie nudny, męczący jak ambitne kino europejskie ????
O mistrzostwie kraju Dortmund może już zapomnieć, ale wciąż panuje ścisk w czołówce tabeli i walka o miejsca premiujące do LM z Schalke i Leverkusen. H2H oczywiście też na korzyść Borussi. Od 6 spotkań pomiędzy tymi zespołami - od dnia 17.04.2011 r Dortmund wygrywał ZAWSZE CO NAJMNIEJ 2 BRAMKAMI. Nie można więc mówić, że Freiburg ma jakiś patent na Borussię. To wszystko skłania mnie do zagrania handi na Dormund mimo tego, że mam świadomość, że to wciąż nie ten Dortmund z zeszłego sezonu, ale na Freiburg moim zdaniem starczy.
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Freiburg - Borussia
Typ: Borusia -1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Na jutro wybieram mecz w Bundeslidze, pomiędzy Freiburgiem a Borussia Dortmund. Faworytem oczywiście jest drużyna Klopa, na którą śmiało jutro stawiam z Hendi -1. Wszystko wskazuje na to, że ten typ jest bardzo realny, co pragnę udowodnić niżej.
Zacznijmy od tabeli, Freiburg zajmuje obecnie 17 miejsce i walczy o pozostanie w najwyższej klasie rozgrykowej w Niemczech. Na swoim koncie ma 19 punktów. Borussia plasuje się na 2 pozycji z dorobkiem 45 punktow. Utrzymanie tej lokaty jest celem na ten sezon dla ekipy Klopa, ponieważ nie są w stanie dogonić już Bayern Monachium. Freiburg u siebie gra słabo, jak i w całym sezonie zresztą. Na swoim boisku mają bilans spotkań 2-4-5, bilans bramek: 13-22. Drużyna z Dortmundu na wyjeździe gra bardzo dobrze, 6-2-3, 20 punktów daje im 2 lokatę licząc tylko mecze wyjazdowe.
Teraz przejdźmy do formy obu zespołów. Freiburg w ostatnich 5 spotkaniach zdobył 2 punkty, remisując w ostatniej kolejce bezbramkowo z Hertha. Udało im się jeszcze ugrać jeden punkt z Hoffenheim. Ulegli: Augusburgowi 2-4, Bayernowi 0-4 i Mainz 0-2. Co do Borussi to ich forma jest co raz lepsza, co prawda zalczyli wpadkę z Hamburgiem, ale wygrywali ostatnio z Nurynbergia 3-0, Zenitem Petersburg 4-2, Eint.Frankfurt 4-0, oraz ponownie z z Eintrachtem w pucharze 1-0.
W ostatnich pięciu spotkaniach między tymi drużynami zawsze wygrywała Borusia i co ważniejsze, zawsze -1 Hendi wchodził. Wyniki był następujące: 5-0, 5-1, 2-0, 4-0, 4-1.
We Freiburgu nie zagrają kontuzjowani: Sebastian Freis, Vaclav Pilar. Natomiast w Borusii nie wystąpią: Alomerovic, Subotic, S. Bender, Błaszczykowski, Gündogan, Ducksch. Także nie pewny jest występ Roberta Lewandowskiego, który zmaga się z kontuzją, jednak decyzja zostanie podjęta przed meczem.
Typ: Borussia -1
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Pisałem już raz na temat meczu Freiburga z Dortmundem ale wyłączyła mi się przeglądarka i drugi raz nie chciało mi się pisać. Pierwszym typem była Borussia z handi, ale widzę że chłopaki wyżej już opisali wszystko co chciałem powiedzieć, więc skupię się na drugim typie. Grałem już go kiedyś, pewnie wszedł i mam nadzieję że wejdzie i tym razem.
Mianowicie chodzi o pojedynek strzelecki Mkhitaryan vs. Aubameyang. Pragnę podkreślić że typ jest ważny tylko i wyłącznie gdy obydwaj zawodnicy rozpoczną mecz w wyjściowym składzie ekipy Kloppa. W kontekście rzekomej kontuzji Lewandowskiego, jest spora szansa że Aubameyang zacznie spotkanie na szpicy co zwiększa prawdopodobieństwo trafienia bramki. Osobiście uważam że występ Lewandowskiego przyniesie więcej szkody niż pożytku. Ucierpi przede wszystkim Lewy któremu zarzuci się przekładanie dobra BVB nad kadrę Polski. Druga sprawa to czy Lewandowskiego zmieni Schieber? Wydaje mi się, że nie.
Gabończyk strzelił w tym sezonie 13 bramek w 22 meczach, z kolei Ormianin ma 6 goli w 19 spotkaniach. Jako ciekawostkę mogę podać, że Aubameyang strzela przede wszystkim słabym zespołom:

3x Augsburg
2x Braunschweig, 2x Frankfurt, 2x Hamburg
1x Schalke, Stuttgart, Mainz, Hoffenheim.


Ale to tylko ciekawostka. Myślę, że głównym argumentem będzie brak Roberta, przez co Aubameyang zagra na szpicy. Mkhitaryan będzie podawać, a Aubameyang strzelać.

Mkhitaryan vs Aubameyang
Aubameyang
1.75 | betsson

Zwrot bo nikt gola nie strzelił, ale BVB padaka totalna.. Gdyby to nie był Freiburg to Borussia dostałaby baty.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Bundesliga
09.03.2014 15-30
Spotkanie: Freiburg - Borussia Dortmund
Typ: HT/FT: 2/2
Kurs: 1,92
buk: unibet
Analiza:
Borussia choc juz dawno straciła szanse na mistrzostwo Niemiec nie moze sobie pozawlac na straty punktów w kolejnych meczach, bo Borussia musi walczyc o utrzymanie drugiej lokaty. A tuż za ich plecami dwie ekipy - Bayer Leverkusen i Schalke 04, które maja o punkt mniej niż Borussia. Dzisiejsza wygrana pozwoliłaby na odskoczenie od rywali na cztery oczka. A przeciwnik nie należy do tych z najwyższej półki. Freiburg bowiem znajduje sie w strefie spadkowej. Co prawda HVS i Stuttgard mają tylko punkt więcej od nich, ale nie zmienia to faktu ze ledwie dziewiętnaście punktów w dwudziestu trzech meczach nie napawa optymizmem przed decydującymi meczami w tym sezonie. Tym bardziej ze Borussia w ostatnim czasie gra dobrze wiec ugranie coś z nimi graniczyć będzie z cudem. Dortmundczycy na wiosnę z ośmiu meczy tylko na inauguracje zremisowali z Augsburgiem i sensacyjnie przegrali w Hamburgu aż 0-3. Resztę meczy wygrali i to całkiem przekonywująco, m.in. z Werderem 5-1. Frankfurtem 4-0, z Nurnberg 3-0 i wyjazdowy z Zenitem 4-2 w Lidze Mistrzów. Gospodarze natomiast mieli bardzo obiecujący początek rundy rewanżowej, bo ograli u siebie Leverkusen (tyle że Aptekarze wiosną totalnie zawodza - dwa zwyciestwa, remis i sześć porażek - i całkiem możliwe ze do Ligi Mistrzów beda przebijac sie przez kwalifikacje), ale póżniej było juz tylko gorzej - w pięciu kolejnych ligowych meczach ugrali tylko dwa remisy. To nie jest dobry prognostyk przed meczem z rozstrzelaną ekipą z Dortmundu. Borussia w tym roku notuje blisko trzy gole na mecz, a obrona Freiburga jakoś super szczelna nie jest (czterdziesci cztery stracone gole). W pierwszym meczu było miło łatwo i przyjemnie dla Borussii, bo skonczyło sie na pięknym 5-0 (po dwa gole Reusa i Lewandowskiego oraz jeden Błaszczykowskiego). Wogole ostatnio Borussia nie ma problemów w meczach z Freiburgiem, bo notują z nimi serie siedmiu kolejnych zwycięstw, w tym oprócz 5-0 z tego sezonu to 5-1 i 2-0 z poprzedniego sezonu , 4-0 i 4-1 z przed dwoch lat oraz 3-0 i 2-1 z przed trzech lat. Myślę ze w tym meczu Borussia też nie powinna miec większych kłopotów. Mimo ze w zespole są kontuzje to Kloop potrafi stworzyc z zawodników ktorych posiada maszynkę do zdobywania goli. Jak nie Lewandowski, to strzela Aubameyang (juz trzynascie goli w lidze), ostatnio błysną Mkhitaryan. Moim zdaniem komplet punktów pojedzie do Dortmundu, który bedzie zapewne bedzie dominował przez cały mecz i od początku narzuci swoje wysokie tempo. Stawiam na prowadzenie gości do przerwy i ich pewną wygraną
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom