>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

23 kolejka Serie A [2-3 luty 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




100zł na Darmowy zakład w BetClic

Po derbach Mediolanu wiemy, że przez najbliższe pół roku w mieście rządzi AC Milan, który zdeklasował rywala 3:0, choć przy stanie 1-0 Nerroazurri mogli wyrównać lecz Mauro Icardi z rzutu karnego trafił w słupek... Ten niewykorzystany karny szybko się zemścił i Rossoneri zdobyli dwa gole.
Inter w kryzysie, teraz czeka ich mecz z Chiewo, czy się przełamią?

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.

Zapraszamy do pisania swoich przemyśleń, analiz dotyczących zbliżających się meczów :cool:
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka wygrane Interu oraz Empoli wyglądają dobrze. ;)

Robson// Ale dopisz po 2-3 zdania dlaczego. Pzdr
 
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
Sassuolo - Roma

Czy Roma wychodzi z kryzysu? Myślę, że z Sassuolo nie przegrają. Roma potrzebowała zwycięstwa i można powiedzieć, że grając na 60% dobrze wywiązała się z ostatniego meczu. Sassuolo ostatnio porażka z Bologną u siebie i remis w Bergamo na wyjeździe. Z Romą, którą wchodzi na właściwe tory może okazać się kolejną trudną przeprawą. Może jakimś cudem uda im się ugrać remis.

Roma X2 1.38 bet365✅✅✅0:2
 
krzesimir 6

krzesimir

Użytkownik
Sassuolo - Roma
Obie strzelą @1,91 bet365 ⛔ przestrzelony karny na 1:1 w 88minucie. ????
Sassuolo 0AH @2,33 1xbet ⛔

Ciekawe spotkanie dzisiaj na północy Włoch. Dobrze radząca sobie w tym sezonie drużyna Sassuolo podejmie na własnym stadionie znajdującą się od jakiegoś czasu w kryzysie stołeczną Romę. Gra Rzymian mimo zmiany trenera nie uległa zbytnio poprawie.
Gospodarze w tym sezonie tylko dwa razy nie trafiali do bramki przyjezdnych, zaliczając na własnym stadionie 7 BTS. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami, po dobrym widowisku, skończył się 2:2. Niedostępny dzisiaj dla trenera Di Francesco z ważniejszych graczy tylko Missiroli. Roma natomiast ma poważne braki w formacji obronnej. Spalletti nie może skorzystać z Torosidisa, Manolasa, Digne i Florenziego. Goście tracą sporo bramek, w ostatnich pięciu meczach nie zachowali ani razu czystego konta. Stąd typ na BTS i lżej na Sassuolo DNB.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sassuolo - AS Roma zagrożone odwołaniem z powodu gęstej mgły panującej w mieście -&gt; http://www.gazzetta.it/calcio/fantanews/02-02-2016/sassuolo-roma-rischio-rinvio-la-nebbia-che-succede-fantacalcio-magic-140516246094.shtml#

Dlatego nie będę się zbytnio wypowiadał o tym meczu, w sumie i tak za bardzo typów nie mam, choć opcja z BTS kusiła, ale skoro mecz nie wiadomo czy się odbędzie to odpuszczam analizę i typowanie.

Wrzucam jedynie przewidywane składy bo nikt tego jeszcze nie zrobił.

Sassuolo: Consigli - Vrsaljko, Cannavaro, Acerbi, Peluso - Pellegrini, Magnanelli, Duncan - Berardi, Falcinelli, Sansone

Roma: Szczęsny - Maicon, De Rossi,Rudiger, Zukanović- Pjanić, Vainquer, Nainggolan - Salah, Sadiq, El Shaarawy

Dodam jeszcze, że Roma wcale w meczu z Frosinone nie oczarowała, nie oczarowała tak jak chociażby gol El Shaarawy&#39;ego. Chociąż sam występ Il Faraona słaby gdyby nie bramka to bezbarwny całkiem.

Roma jeszcze nie wraca na właściwe tory... niestety.

W środę ciekawsze mecze dlatego zachęcam do dyskutowania ;)
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Sassuolo - Roma
Czy Roma wychodzi z kryzysu? Myślę, że z Sassuolo nie przegrają. Roma potrzebowała zwycięstwa i można powiedzieć, że grając na 60% dobrze wywiązała się z ostatniego meczu. Sassuolo ostatnio porażka z Bologną u siebie i remis w Bergamo na wyjeździe. Z Romą, którą wchodzi na właściwe tory może okazać się kolejną trudną przeprawą. Może jakimś cudem uda im się ugrać remis.
Roma X2 1.38 bet365
Może cudem uda im się ugrać remis? Ja inaczej spytam, jakim cudem można polecać taki kurs? Żadnej wartości i sensu to nie ma a co dopiero mówić o jakimkolwiek zysku, ale no cóż każdy ma swoją wizję i ocenę sytuacji. ;) Z Bolonią faktycznie porażka, ale z nimi w obecnej formie żaden wstyd przegrać, do tego była to jedyna porażka u siebie, a grały tu już i Juventus i Napoli czy Fiorentina. Teraz pomimo słabszej formy wydaje się być dobra okazja na przełamanie tej słabszej passy i przede wszystkim odkucie się za tą jedyną porażkę. A dzisiejszy rywal jest jaki jest, z perspektywy Sassuolo może im się łatwiej dzisiaj grać niż właśnie z taką Bolonią na którą w ogóle nie mieli pomysłu.

Sassuolo - AS Roma zagrożone odwołaniem z powodu gęstej mgły panującej w mieście
A co tu się dziwić, stadion położony w takim miejscu jak w naszych realiach gra zespół z Niecieczy w sumie Sassuolo ma jeszcze gorzej bo musi kawałek drogi przejechać by znaleźć się na obiekcie. Ciekawe czy dopuszczą na kolejne przełożenie bo i już raz grali zaległy z Torino właśnie z tego powodu, w sumie jakby do jutro poczekali to też chyba nic by złego się nie stało, zobaczymy. Pamiętam jak w Coppa Italia grali z Calgiari i widoczność była fatalna przynajmniej z perspektywy kamer. Tak wygląda Mapei Stadium w pełnej okazałości

Dodam jeszcze, że Roma wcale w meczu z Frosinone nie oczarowała, nie oczarowała tak jak chociażby gol El Shaarawy&#39;ego. Chociąż sam występ Il Faraona słaby gdyby nie bramka to bezbarwny całkiem.
Roma jeszcze nie wraca na właściwe tory... niestety.
I szybko nie wróci a przynajmniej nic tego nie zapowiada. Tak naprawdę to dalej są w opłakanej formie od zeszłego sezonu, żadnej poprawy. Aż się boje co z nimi Real zrobi w LM.
Co do dzisiejszego meczu, pomysłów miałem sporo jak na jeden mecz przypisany na dzisiaj. Na pewno nic w kierunku Romy bo to sensu nie ma żadnego. I z Sassuolo nie jest za różowo bo już po samych wynikach na sucho można zauważyć, że forma znacznie poniżej oczekiwań, także po wstępnych pomysłach wiele nie zostawało. Roma w tak okrojonym składzie była ostatnio na Chievo i to generalnie starty były w ofensywie, tam dałbym się pociąć za under a co się wydarzyło w tamtym meczu i ten remis okraszony sześcioma bramkami, masakra. I to wygrywając z Osłami 2-0 tak dali sobie pokpić sprawę, dlatego takie obawy mam jak widzę ich starcie w LM. Real do gry to jest formalność po tym co defensywa wyprawia.
Dzisiaj niby De Rossi ma zacząć na środku, przez te wszystkie absencje co wymienił @krzesimir idę w bramkę gospodarzy a konkretnie Domenico Berardiego. Fakt, że w końcu się przełamał w ostatniej kolejce i to on jest pierwszym egzekutorem rzutów wolnych i oczywiście jedenastek jest tego najważniejszym powodem, coś czuje że przy tak nie pewnej obronie może powtórzyć się sytuacja z Hellasem i zostanie podyktowany karny w stronę gospodarzy. Roma traci bramki notorycznie, u siebie z najgorszą ofensywą jaką maHellas i słabiutkim beniaminkiem z Frosinone, to w normalnych okolicznościach może stracić na wyjeździe z Sassuolo. Spodziewałem się trochę wyższych kursów skoro aż ponad 3 płacą na zwycięstwo gospodarzy, ale jak widać Berardi największym faworytem do zdobycia bramki w tym meczu wg. analityków.

Domenico Berardi to score @ 3,00 ⛔ Co z tego, że czutka do karnego była zajebista jak strzela nad poprzeczką ???? i co gorsza nie pokarali dziadów z Romy za ten dzisiejszy antyfutbol.
365
 
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
&quot;Może cudem uda im się ugrać remis? Ja inaczej spytam, jakim cudem można polecać taki kurs? Żadnej wartości i sensu to nie ma a co dopiero mówić o jakimkolwiek zysku, ale no cóż każdy ma swoją wizję i ocenę sytuacji. Z Bolonią faktycznie porażka, ale z nimi w obecnej formie żaden wstyd przegrać, do tego była to jedyna porażka u siebie, a grały tu już i Juventus i Napoli czy Fiorentina. Teraz pomimo słabszej formy wydaje się być dobra okazja na przełamanie tej słabszej passy i przede wszystkim odkucie się za tą jedyną porażkę. A dzisiejszy rywal jest jaki jest, z perspektywy Sassuolo może im się łatwiej dzisiaj grać niż właśnie z taką Bolonią na którą w ogóle nie mieli pomysłu.&quot;
Ja nie gram kursów. Podchodzę do tego meczu na spokojnie i analizuję co się tutaj może wydarzyć. X2 i 1.38 na Romę uważasz, że jest mało? Mogło się skończyć 1:1, a skończyło się 0:2. Grasz wyższe kursy? Ja też czasami gram. Każdy może znaleźć kilka opinii na temat danych meczów i wyciągnąć opinię, czy w ogóle to grać.
Pozdrawiam
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Lazio-Napoli.
Typ:Gonzalo Higuain zdobędzie bramkę
Kurs:1.95.
Bukmacher: BaH.
Na dziś wybrałem wyjazdowe spotkanie lidera serie A, w którym Napoli udaje się do Rzymu. W tym sezonie Napoli w gazie, cała ofensywa jak i defensywa gra świetnie, a potencjał ofensywy jaki mają jest ogromny- miedzy innymi Higuain, Insigne, Hamsik, Mertens. Na strzelca bramki wybieram pierwszego z wymienionych. W tym sezonie Argentyńczyk strzela jak na zawołanie-22 bramki, król strzelców Seria A z przewagą 10 bramek nad kolejnym rywalem o trofeum króla strzelców. Jego bramki to nie przypadek, wie gdzie się znaleźć i jest pewnym egzekutorem. Nie wiem, czy Napoli nie zatnie się i nie straci punktów w tym meczu, mimo że w październiku ograli gładko gospodarzy 5-0, jednak wierzę, że Gonzalo coś ustrzeli, gdyż bardzo lubi strzelać drużynie Lazio (3/5 ostatnich spotkań H2H, nie zdobył gola tylko w jednym z wygranych spotkań). Ponadto w ostatnich ligowych meczach kolekcjonowal bramki regularnie prócz przegranego z Juventusem meczu. Ja w to wchodzę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
Sampdoria - Torino

I tutaj idę na przełamanie. Gospodarze grają ofensywnie, stwarzają sytuacje. QUAGLIARELLA wrócił na stare śmieci. Torino spisuje się teraz słabo, nic nie strzelają. Wszystko wskazuje, że Sampdoria przerwie w końcu serię 4 porażek, gdzie pięknie walczyli i z Juve i Napoli.

Grac45 - specjalnie dla Ciebie wyższy kurs:cool::

Sampdoria 1X 1.53 bet365✅✅✅2:2
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Po wygranych derbach Milan w niebiosach, nie tylko fani jak ja. Na chwilę można zapomnieć o problemach jakie ta drużyna ma na górze. Niestety Berlusconi ocenia, że szansa na trzecie miejsce jest realna i zapytany &quot;Czy Mihajlovic będzie w przyszłym sezonie trenował Milan?&quot; odpowiedział &quot;pozycja trenera zależy od wyników&quot; więc myślę, że faktycznie może Sinisa wylecieć jak nie będzie Ligi Mistrzów? Paradoks. Paradoks, bo nie zasługuje na takie ocenianie.
I bardzo szybko po meczu z Interem będzie można wrócić do problemów jakie kadrowo ta drużyna jednak ma, pomimo zamaskowań.
Awizowane składy wg LGDS:
Milan (4-4-2): Donnarumma; Abate, Zapata, Romagnoli, Antonelli; Honda, Montolivo, Kucka, Bonaventura; Bacca, Niang.

Jeśli taki będzie wyjściowy skład to potwierdzi się, że po sprzedaży Cerciego Honda póki co zmuszony jest wychodzić co mecz co kilka dni na prawej stronie. Zmiennika dla świetnego Bonaventury Milan nie ma. Zapata tylko w awizowanym składzie, bo Alex jest powołany i pomimo skarg na bóle mięśni powinien wyjść w pierwszej jedenastce. Jeśli jednak nie? Ely/Zapata to nie ten równy poziom. Po drugiej stronie Vasquez i Gilardino mogą załatwić sprawę. Wyjazdy w wykonaniu Milanu przez długi czas były lepsze niż mecze na San Siro ale też trzeba pamiętać, że grając w delegacjach tracą sporo. Właściwie w każdym meczu (9 na 11 spotkań w SerieA, łącznie 14 straconych). Palermo strzelało Lazio, Interowi, Romie i Fiorentinie. Dadzą radę i teraz. Plus przyjemne h2h.
Palermo - Milan
Obie drużyny strzelą @ 1.80 b365

Czy ktoś oglądał ostatnio wyjazdowy mecz Fiorentiny? Co tam się podziało, że nie wcisnęli ani sztuki?
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Czy ktoś oglądał ostatnio wyjazdowy mecz Fiorentiny? Co tam się podziało, że nie wcisnęli ani sztuki?
Pytanie co tam się działo, że gospodarze nie wcisnęli ani sztuki:grin:
Genoa kontrolowała cały mecz praktycznie. Było kilka sporadycznych zrywów Violi ale nic konkretnego. Dopiero na ostatnie 10 minut się Fiołki obudziły, że przecież mecz grają i puchary same do Florencji nie przyjadą.
Ku mojemu zdziwieniu Genoa była bardzo dobrze poukładana taktycznie pod zespół gości. Defensywa była nie do przebicia a i Perin nie miał za dużo do roboty (może ze 2 razy musiał się ruszyć).
Genoa obiła słupek/poprzeczkę (nie pamiętam dokładnie), strzał głową z dogodnej pozycji z kilku metrów powędrował nad poprzeczkę, kilka razy minimalnie piłka mijała słupek bramkarza gości. Przyznaję, że byłem w szoku, że Fiorentina jakoś dała radę dowieźć ten remis do końca, bo tak to trzeba określić. Szok był niemniej spotęgowany tym, że postawiłem na wygraną lub remis gości większą stawkę i szczęśliwie wyszło na moje:?
EDIT:
Teraz spojrzałem jeszcze na statystyki z tego meczu i kompletnie nie oddają one przebiegu spotkania moim zdaniem. Oczywiście możliwe też, że moja percepcja tegoż widowiska mogła być nieco skrzywiona przez pryzmat zakładu. Że tak to ujmę ????
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Lazio-Napoli.
Typ:Gonzalo Higuain zdobędzie bramkę
Kurs:1.95.
????
Z tym Gonzalo to powoli wkraczamy w granice absurdu. Strzela gola za golem, w ostatnich 5 ligowych spotkaniach załadował Lazio aż 10 goli. Dzisiaj Lazio solidnie osłabione, głównie w defensywie, więc Igła pewnie znowu &#39;ukłuje&#39;. Kurs trochę niski, nie wiem czy warto aż tak ryzykować. Uni.bet daje na ten przykład 2.25 i to już jest coś. Warto szukać lepszych kursów u innych, bo można złapać jakieś promo. Może w skali tygodnia czy miesiąca to będą grosze, ale w dłuższym okresie uzbiera się z tego pokaźna suma:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
prince91 136

prince91

Użytkownik
Serie A - 23 kolejka
Godzina: 20:45
Stadio Renzo Barbera

VS

US Palermo - AC Milan​

Obie drużyny strzelą bramkę w 1 połowie @5.00 ⛔
BTS @1.80 ⛔
Carlos Bacca strzelcem bramki @2.50 ✅


Dziś w ramach 23 serii spotkań na Stadio Renzo Barbera, Palermo zmierzy się z Milanem. Rossoneri w ostatnich tygodniach radzą sobie bardzo przyzwoicie i do dzisiejszego pojedynku przystąpią podbudowani wysokim zwycięstwem w debrach Mediolanu, kiedy to przed kilkoma dniami rozbili Inter 3:0. Nie był to łatwy mecz dla Czerwono-Czarnych, ale można powiedzieć, że wykorzystali to co mieli, a że skuteczność nie zawodziła to stąd taki wynik. W meczach wyjazdowych (3-4-4, 14:14) wprawdzie Milan nie radzi sobie już tak dobrze jak u siebie, ale potrafi walczyć, czego dowodem jest pięć kolejnych wyjazdowych meczów bez porażki. Ostatnio na wyjeździe przegrali przed trzema miesiącami, kiedy to na Juventus Stadium Stara Dama wygrała 1:0.
Palermo natomiast przystąpi do tego meczu po dwóch kolejnych spotkaniach bez porażki i mimo, że na własnym stadionie (4-2-5, 16:17) nie prezentują się jakoś wybitnie dobrze, to mam nadzieję, że powalczą o korzystny rezultat.
Ja spróbuję tutaj na bramki z obu stron już w pierwszej części meczu. Milan wygląda w tym elemencie bardzo przyzwoicie, w dobrej formie jest Bacca i myślę, że na pewno stworzą sobie kilka dogodnych sytuacji. Palermo również powinno sobie coś wypracować. Ostatnio z dobrej strony pokazuje się Gilardino, który już ma swoje lata a poza tym jest też Vazquez, któremu zdarzają się dobre mecze. Tak czy inaczej liczę, że skuteczność nie zawiedzie i w pierwszej połowie jedni jak i drudzy będą się cieszyć ze zdobytej bramki.
___________________________________
Jeszcze na sucho:

Fiorentina - Carpi
Viola -1,5 @ 2.25 ⛔ (2:1)

Frosinone - Bologna
BTS @1.80 ⛔ (1:0)

GigiBuffon/: Dodaj jeszcze info u jakiego buka zagrane. Peace ????
Wszystko na całorocznym
 
solace. 47

solace.

Użytkownik
Frosinone - Bologna
Kiedy zobaczyłem kurs 2,35 na Bologne to uznałem, że jest to jeden z lepszych typów na tą kolejkę ligi włoskiej. Zmierzą się dwie zupełnie różne drużyny Frosinone jedna z najgorszych drużyn w lidze, słabsze jest tylko Hellas. Gospodarze to drużyna z najgorszą defensywą w całej lidze, która straciła już 48 goli co daje średnią 2,18 bramki na mecz. Ostatni mecz w lidze wygrali 29 listopada z Veroną, najgorszą drużyną w lidze, która do tej pory nie wygrała jeszcze ani jednego meczu. Od tamtej pory zagrali 8 mecze i tylko w dwóch udało im się zdobyć punkty: zremisowali z Sassuolo 2-2 i z Atlantą 0-0. Jedyną rzeczą, która jest pozytywna dla kibiców gospodarzy jest to, że w ostatnich trzech meczach Frosinone u siebie przeciwko Bologni w żadnym nie przegrali. Bologna ostatnio spisuje się bardzo dobrze i po słabym początku sezonu pomału wychodzą na prosto zajmując 10 miejsce. Ich ostatnie 5 meczy to 3 wygrane z Milanem 1-0, Sampdorią 3-2 i Sassuolo 0-2. Remisowali z natomiast z Lazio 2-2 i przegrali z Chievo 0-1. Goście tego spotkania ostatnio spisują się bardzo dobrze na wyjazdach w ostatnich 5 meczach zdobyli i tylko będący w fantastycznej dyspozycji Juventus ma ich więcej, bo 15. Obydwie drużyny grają ofensywny futbol, gospodarze mimo nisko zajmowanej pozycji i małej liczbie strzelonych bramek stwarzają duże zagrożenie pod bramką swoich przeciwników. Dlatego w tym meczu pokuszę się również o jeszcze jeden typ, a konkretnie, że w meczu padnie powyżej 2,5 bramki.

Typy:
Bologna @2,35 Unibet ⛔
Powyżej 2,5 bramki @2,06 Unibet ⛔



Empoli - Udinese
W tym meczu typuję zwycięstwo drużyny gospodarzy, na który mamy kurs 2,00. Empoli mimo bardzo kiepskiego rezultatu z Napoli, które przegrali z Napoli 5-1, do pewnego czasu nie grali źle i uważam, że zespół Udinese jest świetnym zespołem do odbudowania nastrojów po tej porażce. Zespół z Toskanii ostatni mecz wygrał 10 stycznia z Torino po drodze notując dwa remisy z Milanem 2-2, gdzie świetne zawody rozegrał nasz rodak Piotr Zieliński oraz z Chievo 1-1. Empoli po fantastycznym dla nich grudniu, w którym wygrali wszystkie swoje trzy mecze przyszedł lekki kryzys czyli porażka z Interem. Jednak patrząc na statystyki w ostatnich 10 meczach 5 wygranych, 3 remisy oraz dwie porażki z Interem i ostatnio z Napoli chyba nie jest źle? W tabeli za ten okres zajmowali by 3 miejsce za Napoli i Juventusem. W Empoli mogą zacząć myśleć o europejskich pucharach 9 pkt straty przy meczu mniej rozegranym i tylu kolejkach do końcach. Moim zdaniem mają do tego przesłanki i własnie jeśli chcą się dostać do europy muszą wygrywać mecze z takimi drużynami jak Udinese, którzy od początku spisują się mocno przeciętnie. Wystarczy spojrzeć na ich ostatnie 10 meczy 3 zwycięstwa, 1 remis i aż 6 porażek nie wyglądają zbyt dobrze. Ofensywa gości również nie wygląda zbyt różowo w 22 meczach zdobytych raptem 19 goli co daje średnia 0,9 gola na mecz. Patrząc na dobrze spisującą się defensywę Empoli, przed porażką z Napoli tracili średnio 1,2 bramki na mecz ciężko Udine będzie strzelić bramkę, kiedy swoje sytuacje bramkowe opieraja głównie na Thereau. Moim zdaniem zespół Empoli powienien wygrać ten mecz.

Typ:
Empoli @2,00 Unibet ⛔
 
rts 55

rts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter Mediolan- Chievo Verona
Typ: 1 ✅ (1-0)
Kurs: 1.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Po katastrofalnym meczu derbowym z Milanem przegranym 0-3 oraz porażce z Juve w tym samym stosunku w pucharze, Inter ma szansę zrehabilitować się przed własną publicznością z Chievo Verona. Inter ma za sobą szereg słabych meczów i bardzo dużą nerwówkę personalnie, a chodzi mi tu o wyzywanie sędziów i wszystkich którzy się nawiną Manciniemu, który w dzisiejszym meczu wyląduje na trybunach. Moim zdaniem to plus, bo nie jestem zwolennikiem tego trenera, od dawna sądzę, że do najlepszych nie należy, a swoją nerwową postawą tylko pogarsza morale w szatni. Chievo to stosunkowo słaby rywal, choć jak wiadomo takich już nie ma, ale jest to bardzo dobry przeciwnik do zrewanżowania się za wstydliwe porażki. Rywale mają podobny bilans ostatnich spotkań w lidzę, z tym, że Chievo w ostatnich dwóch meczach straciło aż 8 goli a strzeliło tylko 1, i to grając zarówno jako gospodarz jak i na wyjeździe. Od początku w Interze zagra ich najlepszy strzelec Mauro Icardi, oraz pojawić się mają także D&#39;Ambrosio i Alex Telles - Ci dwaj mają dać lepsze zmiany za słabo grających Santona i Juana Jesusa. Uważam, że własny plac, chęć ogarnięcia się i w jakiś sposób przeproszenia kibiców, zmiany, rywal &quot;leżący&quot; &quot;Nerazzurri&quot; - (na 27 razy aż 16 wygrywał Inter) da dziś wygraną gospodarzy.
 
szeras 0

szeras

Użytkownik
Witam, pytanie mam odnośnie meczu Juventusu z genoa. Wczoraj kursy wynosiły ok. 1,70 na handicap -1, dziś rano 1,8 teraz 1,9 zł. Może wiecie dlaczego ciągle się podnoszą. Jakieś zmiany w składzie? Ktoś nie gra? Dzięki za odpowiedź
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
^Kursy na handicap ujemny rosną, bo w Juve kilka osłabień. Na pewno odpocznie dzisiaj Chiellini, nie jest to żadna zmiana kontuzjowanego zawodnika czy coś w tym stylu. Po prostu Allegri daje mu odpocząć, by był gotowy na finisz rozgrywek. W miejscie Kielona zagra Caceres albo Rugani, ale zapewne ten pierwszy. Khedira złapał kontuzję (znowu ???? ), wypadnie na okres 2-3 tygodni. W takim wypadku w jego miejsce wskakuje Sturaro. I teraz atak, to głównie pewnie dzięki tym informacjom kursy uległy zmianie. Dybala też ma dzisiaj odpocząć, a więc motor napędowy Juve w tym sezonie. Napastnikami mają być Morata i Zaza. Wydaje się, że Hiszpan odzyskał formę strzelecką, 2 gole zaaplikowane Chievo. Wciąż to jednak za mało, aby jednoznacznie ocenić jego aktualną formę i czy to będzie powrót do stałej (dobrej) dyspozycji z poprzedniego sezonu czy tylko chwilowy błysk. Zaza cały czas do mnie nie przemawia, i nawet nie chodzi o samą grę, bo coś tam ustrzelił, ale o zachowanie na boisku i poza nim. Widać, że ten koleś nie pasuje do Juve, zbiera multum kartek, cwaniakuje. Była nawet niedawno jakaś zamknięta impreza Juve, wszyscy przyszli w garniturach, a on... w jakiejś koszulce i &#39;podartych&#39; spodniach ????
----------
Dzięki gigibuffon za info. Warto grać w takim razie coś w stronę Juventusu? Nie chce się wierzyć że w takiej formie przegraja przed własną publicznością, tym bardziej że Napoli może dziś stracić pozycję lidera.
Jak dla mnie to Juve -1 wygląda fajnie. Kurs ok. 1.50 (pinnek 1.54). Jeśli Juve dzisiaj wygra, to Allegri pobije rekord Conte (12. zwycięstw z rzędu). Nikogo chyba nie trzeba motywować do gry. Mówi się, że w Genoi mają być oszczędzani zawodnicy z potencjalnymi zawieszeniami w następnym meczu (Dzemaili, Izzo, Gabriel Silva i Rincon), bo następne spotkanie vs Lazio (większa szansa na punkty). Z tym, że po Lazio przychodzi czas na Milan, więc odkładać to można w nieskończoność, a Genoa już na pewno wie o dzisiejszym &#39;trybie oszczędnościowym&#39; Starej Damy i może postarać się o niespodziankę. Juve -1 fajna opcja do kuponu. Dzisiaj kilka fajnych spotkań, na pewno znajdą się jeszcze ciekawe typy, wywoływać do tablicy nie trzeba, bo dzisiaj widać duże zainteresowanie;)
 
szeras 0

szeras

Użytkownik
Dzięki gigibuffon za info. Warto grać w takim razie coś w stronę Juventusu? Nie chce się wierzyć że w takiej formie przegraja przed własną publicznością, tym bardziej że mają szansę dziś wskoczyć na pozycję lidera.
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Co myślicie o zakładzie w meczu Juventus - Genoa:
Wygrana gospodarzy + poniżej 3,5 po kursie 1,82
Obstawiałbym tu raczej mecz do jednej bramki, a nie wydaje mi się, żeby Juventus po raz kolejny dał radę strzelić 4 gole. Chętnie bym sobie obstawił ten mecz (o ile Bologna na którą postawiłem wygra swój :p)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom