>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

23 kolejka Serie A [2-3 luty 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Super, ze taka dyskusja w dziale. Sporo dziś mecżów. Podobają mi się niektóre Wasze propozycje. Ta na BTS w meczu Palermo - Milan wygląda ciekawie i ma duże szanse powodzenia według mnie.


Lazio - Napoli

Z pozoru ciekawy mecz, ale czy Lazio się postawi Neapolitańczykom, którzy są bardzo rozpędzeni? Cięzko w to wierzyć, lecz kurs na Napoli nie zachęca.
Warto wiedzieć, że w Napoli dziś za kartki pauzują Hysaj i Allan.
Ale ja mecz odpuszczam mimo wszystko.


Frosinone - Bologna


Kilka osób stawia Bologne i ma to racje bytu, ale Destro i Giaccherini wedle przewidywań La gazetta dello sport zaczną na ławce. Frosinone też gra ofensywnie więc wychodzi ciekawy mecz, może więc over? Lub BTS?


Od siebie złożyłem takiego dubla i dziś zagrałem.

Inter Mediolan - Chiewo
Typ: Inter @ 1,40
✅1:0
Hellas Werona - Atalanta
Typ: Hellas lub remis @ 1,40
✅2:1
AKO @ 1,96 b 365



Inter zadyszka, derby zaczęli obiecująco w 1 połowie będąc nieco lepszym zespołem, ale ostatecznie ukarani 0:3 choć przy 0-1 mieli karnego, ale Icardi trafił w słupek.

Widziałem Chiewo w meczuz Juventusem to był to istny dramat, po prostu Juventus dobijał ich z każdą minutą coraz bardziej i bardziej. Chiewo z absencjami ważnymi. Paloschi poszedł już do Swansea, a był kluczową postacią w ofensywie. Do tego dziś Bizarri podstawowy bramkarz nie pojechał do Mediolanu więc w bramce Seculin. Do tego szereg innych ważnych braków jak Hetemaj, Pepe, Gamberini i Meggiorini. Niby wraca Cesar po zawieszeniu i cz.kartce w meczu z Lazio, ale ogólnie defensywa CHiewo ostatnio słaba, 8 goli w meczach z Lazio i Juve straconych gdzie mogli jeszcze więcej.

Dla Interu to na obecną chwilę idealny rywal się wydaję do ogrania i przełamania niemocy i braku wygranej w 3 ostatnich starciach na San Siro w roli gospodarza (akurat derbów nie liczę, choć to wychodzi jako 4 mecz)

Inter: Handanovic - D&#39;Ambrosio, Miranda, Murillo, Telles - Melo, Medel, Kondogbia - Eder, Icardi, Perisic

Chievo Seculin - Cacciatore, Dainelli, Cesar, Gobbi - Rigoni, Radovanovic, Castro - Birsa - M&#39;poku, Inglese



Hellas walczy dzielnie, ciuła punkty i remisuje, gra uległa poprawie, remisy z Romą, Milanem czy Torino ostatnio to dorbe wyniki, teraz przed nimi szansa na wygranie wreszcie meczu w tym sezonie. Aczkolwiek gram asekuracyjnie jedynie,ale mam pewne przesłanki ku temu, że nie przegrają.

Atalanta w okienku oddała ważnych piłkarzy. Grassi do Napoli, Moralez do Ameryki Płd wrócił, Denis do Independiente więc w Argentynie będzie można jego losy śledzić, a Saugher wylądował w Carpi. Do tego dziś zawieszeni są lub kontuzjowani tacy gracze jak Carmona, Paletta czy Bellini.

Atalanta ma się oprzeć o nowych graczy, zupełna przebudowa składu w środku sezonu, dość nieoczekiwana jak dla mnie, przyszli Diamanti, Boriello, Gakpe, Petagna. Nie wiem czym się kierowali działacze, ale zmiany in minus. Atalanta nie wygrała od 7 meczów (0-3-4).
Hellas lekko zwyżka formy, przegrać nie powinni chyba.
Próbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Lazio - Napoli
Trochę nie bardzo rozumiem o co tutaj chodzi w kwestii linii na rzuty rożne. Ba, najmniejszej linii z całej dzisiejszej kolejki to już w ogóle szok. Osłabienia osłabieniami, to że w Lazio zabraknie x zawodników ale niekoniecznie tych z szeregów ofensywnych tylko głównie stoperzy i środek pola wiele nie zmienia w kontekście gry ofensywnej. Choć jak zaprezentują padakę para Hoedt - Maurico na stoperach to różnie może z tym być i reszcie odechce się grać, no ale u siebie powinni postarać się nawet przy słabym wyniku. O właśnie, wczoraj jeśli chodzi o tempo i poziom meczu Sasssulo - Roma była tragedia a wynik rożnych? Całe 15 kornerów, więc nawet nie trzeba oczekiwać nie raz dobrego meczu obu drużyn by któryś z zakładów mógł spokojnie wejść.
Także podsumowując początek wypowiedzi, linia 9,5 to jest dla mnie lekki śmiech, nie uważam tego za jakąś minę od bukmachera czy cokolwiek innego, raczej jakiś błąd podparty wyrównanymi meczami gdzie tych rożnych faktycznie brakowało chociażby jak w tym ostatnim decydującym starciu na San Paulo w zeszłym roku czy jak przyjeżdża na Lazio Juventus który pakuje dwie szybkie bramy i robi się syf nie mecz. Z resztą teraz forma Lazio poszła w górę przynajmniej na tyle, że już nie ma tylu porażek jak na początku sezonu.
Ogólna liczba rożnych u siebie Lazio tylko ligowe mecze liczę :
13 z Chievo, 16 z Carpi, 7 z Juventusem, 7 z Dorią i 13 z Palermo
Ostatnie rożne na wyjazdach Napoli:
10 z Dorią, 12 z Frosinone, 11 z Atalantą, 11 z Bolonią, 9 z Hellasem
I jeszcze jedna fajna statystyka Lazio na Stadio Olimpico, na 11 meczów w 8 z nich linia 9,5 była spokojnie robiona tylko w przypadku 3 z nich kończyło się zawsze na równej liczbie 7 kornerów
Takie 4-6 w rożnych spokojnie powinno być dla jednej ze stron na przełomie całego meczu, sam Anderson zapewnia tu kilka udanych akcji na drewnianym Maggio, który zastępuje zawieszonego Hysaja. Linia wydaje się być zabawna a czy będzie po meczu do śmiechu z buka to się okaże.
over 9,5 rożnego @1,950 ⛔ 7
Dwa pierwsze rożne w 1:30 minucie, następny za chwil kilka bo dopiero... w 75 minucie. :grin:
365
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Fiorentina - Carpi
Drużyna Carpi to jedna z czterech najgorszych ligowych drużyn ligi włoskiej. Ich jedynym znaczącym osiągnięciem jest remis na wyjeździe z Lazio. Ten typ tak naprawdę nie jest w stronę Fiory a przeciwko Carpi...
Fiorentina kurs 1,42 STS
wynik 2:1 FT

Palermo - Milan

W tym sezonie naprawdę serca do grania Milanu nie mam. Niby czasami wygrywają, ale mnie swoją postawą w tym sezonie nie przekonują. Jeżeli Palermo zagra z ambicją i zaangażowaniem myślę, że są w stanie sprawić niespodziankę...
Palermo 1x kurs 1,73 STS
wynik 0:2 FT

Robson// Staraj się nieco lepiej uargumentować typy niż samymi ogólnikami bo nikogo to nie przekona z pewnością. Ponadto podawajmy typy z analizami nieco wcześniej niż &quot;5min przed&quot;.
Pozdrawiam
 
R 75

richi

Użytkownik
Zaza cały czas do mnie nie przemawia, i nawet nie chodzi o samą grę, bo coś tam ustrzelił, ale o zachowanie na boisku i poza nim. Widać, że ten koleś nie pasuje do Juve, zbiera multum kartek, cwaniakuje. Była nawet niedawno jakaś zamknięta impreza Juve, wszyscy przyszli w garniturach, a on... w jakiejś koszulce i &#39;podartych&#39; spodniach
Zagrał niezle i ta czerwień:cool:Pokazał się.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom