>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

23. kolejka Primera Division [05-08/02/16]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
23. kolejka Primera Division





Oferta Kursów: Unibet
Promocja w Unibet: 1-2-3 i masz cashback do 123PLN

Po ostatniej kolejce sporo się wyjaśniło w czołówce. Barcelona potrafiła pokonać Atletico na Camp Nou, dzięki czemu uciekli już na 3 punkty i czeka ich jeszcze jeden zaległy mecz ze Sportingiem Gijon.
W 23. kolejce dojdzie do dwóch bardzo ciekawych starć. Athletic goni czołówkę w tabeli i swoją grą zasługują nawet na top4. Na ich drodze Villarreal, który wymęczył ostatnio wygraną po rzucie karnym. Myślę, że Baskowie z racji, że mecz odbędzie się na Nuevo San Mames to powinni dać gościom lekcję futbolu.
Drugim spotkaniem, które w moim mniemaniu będzie meczem tego weekendu to starcie na Estadio Balaidos pomiędzy Celtą Vigo, a Sevillą. Warto odnotować, że to będzie drugie spotkanie z rzędu po meczu w CdR, a po nim rewanż w krajowym pucharze. Kto lepiej rozłoży siły i osiągnie sukces?
Przykuł moją uwagę również bardzo wysoki kurs na Espanyol. U siebie mogą i powinni według mnie wygrać z Realem Sociedad.
A co Wy myślicie o tych spotkaniach? Podyskutujmy i pochwalmy się swoimi typami na najbliższą kolejkę. W grupie siła. ;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Podam typy już dziś, bo na weekend niestety wyjeżdżam.
Na pierwszy ogień idzie bts w meczu Atletico. Ja wiem, że Atletico to żelazna defensywa, ale w kolejnym meczu nie zagra 3 podstawowych obrońców (Filipe Luis, Godin i Juanfran). Mam nadzieję, że nic nie pomieszałem, ale dwóch ostatnich było o kartkę od zawieszenia. BTS po takim kursie warto spróbować, bo baskowie z Eibar to nie ogóry.
Atletico - Eibar
Obie strzelą 2,38 Bet365 ✅ 3:1

Kolejny mecz to starcie Betisu z Valencią. To co robią Nietoperze każdy widzi. Betis jest po zmianie trenera i wyników jeszcze nie ma, ale będzie coraz lepiej. Remis z Realem u siebie to cenny punkt, ale w dalszym ciągu drużyna z Sewilli nie potrafi przełamać się i zdobyć 3 punktów w meczach ze średniakami. Valencia z taką grą na pewno ma marne szanse na ugranie tu zwycięstwa. Na Mestalla na pewno bym nie pograł przeciwko Nietoperzom, ale tu wyjazd, który nie zapowiada się na lekki spacerek. Remis możliwy, ale moim faworytem Betis.
Betis - Valencia
Betis 0 AH 1,70 Bet365 ✅ 1:0

Real nie powinien mieć większych problemów z Granadą, która jest bardzo surowa technicznie. To już nie ta Granada, która potrafiła się zamurować. Real jest głodny wygrywania i widać, że wejście Zidana uświadomiło wielu piłkarzy, że zaczynają z czystą kartą. Ronaldo zaczyna czarować i zdobywa piękne bramki i właśnie dlatego uważam, że nie powinni mieć problemów z pokonaniem Granady 0:2-0:3.
Granada - Real
Real -1,5 1,70 Bet365 ⛔ 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
kagain 12K

kagain

Użytkownik
Czy mecz z Betisem był tylko wypadkiem przy pracy, czy Real ma rzeczywiście jakiś problem na wyjazdach? Ostatnie wyniki zdają się na to wskazywać, ale chyba właśnie nadszedł idealny moment na zmianę tego stanu rzeczy. Zarówno Cristiano jak i James wrócili w końcu na właściwe tory, i nie chodzi mi tylko o skuteczność, ale przede wszystkim o pewność siebie i zaangażowanie w grę. Benzema i Modrić trzymają formę, do składu wrócił Ramos. A Granada, choć u siebie radzi sobie trochę lepiej niż na wyjazdach, to i tak prawie zawsze traci bramkę/bramki. Kurs na czystą &quot;dwójkę&quot; mizerny, ale tyle typ na Real połowę/koniec spotkania za 1.70 to dla mnie vlue (wczoraj było 1.78). Od kiedy Zidane jest trenerem nie ma żadnego oszczędzania się czy &quot;badania przeciwnika&quot;, wszyscy od początku zapieprzają, przez co zresztą w drugiej połowie tempo siada. Jestem pewny, że Real od początku pociśnie, a znając poziom defensorów Granady myślę że przynajmniej jedna bramka wpadnie jeszcze przed 30&#39;.

Real Madryt/Real Madryt @ 1.70 Bwin ✅


Poza tym gram jeszcze:
Rayo - Las Palmas - over 1,5 @ 1.22
+
Atletico - Eibar - over 1,5 @ 1.30
+
Levante - Barca - 2 @ 1.20
AKO: 1.90 (Bwin) ✅
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Altetico Madryt - Eibar over 2,5+bts 3,0 3.6.5 ✅
Po meczu z Barcelona i 2 czerwonych kartkach obrona Atletico zostanie powaznie osłabiona. W meczu z Eibar nie zagraja Godin, Juanfran i Felipe Luis a to trzon obrony Materacy. O przod sie nie martwie bo Atletico ma kim strzelac i swoje w tym meczu trafi. Eibar imponuje mi w ataku, szczegolnie ich pierwsze polowy i mocne wejscie w mecz. Dlatego z powodu osłabien Atletico i dobrej ofensywnej formy Eibar ide w over 2,5 i bts
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Spadają kursy na Malagę, bo w Getafe słabo będzie w defensywie.
Pod koniec okienka Getafe sprzedali Alexisa za 1.1 mln euro. Kontuzjowany jest Lago, a Cala pauzuje za kartki.
Co ciekawe w Maladze niepowołani są - kontuzjowany Welingotn, oraz Albentrosa, a pod koniec okienka sprzedany został Angeleri. Co sprawia, że prawdopodobnie na środku obrony zagra Filipenko, oraz Miguel Torres. Niby to wszechstronny obrońca, ale bardziej zapchajdziura, a lepiej radzi sobie na bokach obrony.
Może bts? Co sądzicie o tym meczu? Wobec takich braków, obie drużyny mogą coś strzelić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
marcins 224

marcins

Użytkownik
Spadają kursy na Malagę, bo w Getafe słabo będzie w defensywie.
Pod koniec okienka Getafe sprzedali Alexisa za 1.1 mln euro. Kontuzjowany jest Lago, a Cala pauzuje za kartki.
Co ciekawe w Maladze niepowołani są - kontuzjowany Welingotn, oraz Albentrosa, a pod koniec okienka sprzedany został Angeleri. Co sprawia, że prawdopodobnie na środku obrony zagra Filipenko, oraz Miguel Torres. Niby to wszechstronny obrońca, ale bardziej zapchajdziura, a lepiej radzi sobie na bokach obrony.
Może bts? Co sądzicie o tym meczu? Wobec takich braków, obie drużyny mogą coś strzelić.
Niby kurs na BTS jest fajny i jeszcze te osłabienia, tylko wiadomo jak gra Malaga u siebie i boje sie ze to Getafe jednak nie strzeli. Wielkie ofensywy juz nie strzelały na LA Roselada w tym sezonie. Miedzy innymy Sevilla, Atletico, Celta, ale sledzac histroie pojedynkow w Maladze to 2 razy bez BTS a tak to zawszae bramki były, ja poczekam na live bo Malga po fatalnym poczatku sezonu gra coraz lepeij.
 
mediapunta 141

mediapunta

Użytkownik
Podłączam się pod typ Ramzesa. Simeone właśnie podał na konferencji prasowej jutrzejsze zestawienie obrony - zagrają Gámez, Giménez, Saúl y Lucas. Zaskakuje zwłaszcza obecność Saúla na stoperze, bo przecież to jest nominalny skrzydłowy. Co prawda wzrost powiedzmy, że ma (182cm), ale raz, że to nie jego pozycja, zupełnie inne nawyki, dwa, że stworzy parę z Gimenézem, z którym pewnie zagrali ze 2 razy na treningu. Eibar coś ukłuje.

Eibar strzeli @ 2.10 bet365 ✅
BTS @ 2.37 bet365
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
medium0 48

medium0

Użytkownik
Miałem już gotowe analizy spotkań ale przez przypadek się skasowały także znowu na szybko. Barcelona uda się na wyjazd do Levante, ostatniej drużyny w tabeli. Ostatnie pięć spotkań to goleady w wykonaniu Blaugrany która aplikowała gospodarzom niedzielnego spotkania po cztery, pięć bramek. Goście na ten moment grają futbol nieosiągalny dla żadnej innej drużyny w Europie i mimo niekorzystnej pory dnia jak i godziny (12:00 w Niedzielę) nie przewiduję tutaj wygranej jedną czy dwiema bramkami. Zapewne odpoczynek dostanie ktoś z trójki MNS ponieważ spotkania co trzy dni wymagają rotacji ale wątpie aby coś to zmieniło. Levante może liczyć na cud a mianowicie na jak najniższy wymiar kary.
Celta po ostatniej klęsce z Sevillą w Pucharze Króla nie ma już praktycznie żadnych szans na awans i w rewanżu zagrają jedynie o honor. Jednak w niedzielę mają okazję urwać punkty drużynie z Andaluzji i w jakiś sposób zemścić się za tą porażkę. Celta która ostatnio spuściła z tonu po świetnym początku sezonu musi znowu udowodnić że potrafi rywalizować z czołówką ligi - chociaż ostatnio przecież wyeliminowali z PK Atletico Madryt. Sevilla za to idzie jak czołg i ostatnie 9 spotkań to osiem zwycięstw i jeden bezbramkowy remis na wyjeździe właśnie z ekipą Simeone. Liczę na kolejny mecz obfity w bramki ale tym razem z obu stron. Czy Celta odniesie zwycięstwo? Sevilla na pewno tak łatwo nie złoży broni zwłaszcza że są w formie.
Levante - Barcelona Barcelona over 2.5 bramki @1.80 / Bet365 ⛔ Wynik: 0:2
Celta Vigo - Sevilla BTS @1.75 / Bet365 ✅ Wynik: 1:1
 
solace. 47

solace.

Użytkownik
Malaga - Getafe
Malaga ostatnio jest w dobrej formie mimo porażki w dwóch meczach z Barceloną Barceloną 2-1 i 2-1 z Sevillą na wyjeździe, jednak po tych dwóch porażkach &quot;przełamali&quot; się z Eibar&#39;em, wygrywając to spotkanie 1-2. Mimo dwóch porażek z Barceloną i silną u siebie Sevillą, gospodarze dzisiejszego spotkania grali dobrze. Malaga na swoim obiekcie traci obok Villarealu najmniej bramek w lidze tylko 7 na 11 dotychczas rozegranych meczy, jednak ich skuteczność nie zachwyca zdobyli tylko 11 bramek co daje 1 bramkę na mecz. W zespole gospodarzy nie zagra trzech piłkarzy Castro, Juan Carlos oraz Albentosa. Getafe w tabeli znajduje się jedno miejsce niżej niż ich dzisiejszy przeciwnik tracąc do niego 1 punkt. Jednak, gdy zobaczymy na tabelę meczów rozegranych tylko na wyjeździe nie wygląda to już tak dobrze w 10 meczach zdobytych raptem 5 punktów i straconych aż 24 bramki. Do składu wraca ich najlepszy zawodnik Sarabia autor 5 goli i czterech asyst w tym sezonie. W szeregach Getafe zabraknie Juana Cala i Roberto Lago.
Przewidywane składy:
Malaga (4,4,2): Kameni - Rosales, Miguel Torres, Filipenkom, Boka - Anor, Recio, Barnola, Duda - Cop, Charles
Getafe (4,5,1): Guaita - Yoda, Velázquez, Vergini, Suárez - Juan Rodríguez, Lacen, Sarabia, Víctor Rodríguez, Pedro León - Álvaro Vázquez
Typ:
Malaga i under 2,5 @3,25 ⛔ Bet365

Tego się nie spodziewałem, że Malaga sama zatopi under 2,5 ;)
 
krzesimir 6

krzesimir

Użytkownik
Co do typu na btsa w meczu Atletico. U gospodarzy wypadł jeszcze Savic. Z drugiej strony w kadrze gości na jutrzejszy mecz nie ma Bastona (15 goli w lidze). Nie zagra gdyż jest wypożyczony z Atleti i klub z Baskonii musialby zaplacic 150 tysiecy euro, a nie stac ich na to/nie chca wydawac takiej kasy.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Podłączam się pod typ Ramzesa. Simeone właśnie podał na konferencji prasowej jutrzejsze zestawienie obrony - zagrają Gámez, Giménez, Saúl y Lucas. Zaskakuje zwłaszcza obecność Saúla na stoperze, bo przecież to jest nominalny skrzydłowy. Co prawda wzrost powiedzmy, że ma (182cm), ale raz, że to nie jego pozycja, zupełnie inne nawyki
No nie jest typowym skrzydłowym. Jego nominalna pozycja to środkowy pomocnik, ale jest mega wszechstronnym zawodnikiem, a środek obrony nie jest dla niego nowością, bo grał większość sezonu na tej pozycji, podczas wypożyczenia do Rayo, więc ma pojęcie o byciu stoperem.
Nie zmienia to faktu, że obrona mega kombinowana i prawdopodobnie nigdy więcej takiego zestawienia nie zobaczymy, ale...

Co do typu na btsa w meczu Atletico. U gospodarzy wypadł jeszcze Savic. Z drugiej strony w kadrze gości na jutrzejszy mecz nie ma Bastona (15 goli w lidze). Nie zagra gdyż jest wypożyczony z Atleti i klub z Baskonii musialby zaplacic 150 tysiecy euro, a nie stac ich na to/nie chca wydawac takiej kasy.
Właśnie, ten brak Borjy Bastona jest tutaj kluczowy niestety. Szkoda, że go zabraknie, ale nie dziwię się Rusznikarzom, bo 150 tys. dla nich jest sporą kwotą i nie ma sensu płacić takich pieniędzy za ewentualne 3pkt.
Ja się sam zastanawiam nad graniem tego bts-a. Z jednej strony mega osłabiona obrona Atletico, podobnie z obroną Eibar - brak Panticia i Ramisa. Ale z drugiej strony u gości nie ma pierwszej strzelby. Ciekawi mnie jak zestawi pomoc Mendilibar. O ile Escalante, Dani Garcia i Keko mają pewne miejsce, to kto zastąpi Borje? Albo wersja bardziej defensywna czyli Adrian jako &quot;10&#39; i Saul/Inui na skrzydle, albo Saul i Inui w pierwszym składzie obok siebie, ale jest jeszcze Jota Peleteiro i on równie dobrze może wystąpić. Opcji sporo, a ja swoją decyzje podejmę przed meczem, jak poznam składy oficjalne.

---

Do składu wraca ich najlepszy zawodnik Sarabia autor 5 goli i czterech asyst w tym sezonie. W szeregach Getafe zabraknie Juana Cala i Roberto Lago.
Nie wiem skąd masz informacje o powrocie Pablo Sarabii, który nie został powołany do kadry meczowej. Jego jeszcze dzisiaj zabraknie i będzie to mega duże osłabienie ofensywy Getafe, co było już widoczne przed tygodniem w meczu z Athleticem.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
No nie jest typowym skrzydłowym. Jego nominalna pozycja to środkowy pomocnik, ale jest mega wszechstronnym zawodnikiem, a środek obrony nie jest dla niego nowością, bo grał większość sezonu na tej pozycji, podczas wypożyczenia do Rayo, więc ma pojęcie o byciu stoperem.
Nie wiem czy w ogóle pojęcie skrzydłowy w ogóle jest trafne. Tak samo jak Koke, to nie są skrzydłowi. Skrzydłowym może być Carrasco, który ma super drybling i szybkość i trzyma się na boku boiska, czasem jak ma miejsce to schodzi.
Saul lub Koke wystawiani na prawej stronie pomocy są bardziej w środku, a Juanfran z prawej obrony pomaga na skrzydle. Właśnie to jest pewny problem Atleti - brak drugiego skrzydłowego, a Simeone mógłby pokombinować czasem z Juanfranem (notabene grał kiedyś jako skrzydłowy) na skrzydle a solidnym Gamezem na prawej obronie.
Ale nic, obrona będzie bardzo słaba i tu nie chodzi o umiejętności, bo Saul grał już na każdej pozycji, choć ostatnio pokazał, że granie blisko bramki przeciwnika dobrze mu służy, to większość swoich meczów grał na środku pomocy, na defensywnym pomocniku, czasem z musu na środku obrony (np. w młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii się zdarzało). Na pewno bardzo ciekawy gracz.
Ważne tutaj będzie zgranie. Obrona musi mieć lidera, a nie ma Godina, ani Junafrana, ani Filipe i Savica. Bardzo młoda formacja wyjdzie na ten mecz, bo oprócz Gameza, to reszta nie tak dawno jeszcze grała w młodzieżowych reprezentacjach.
I gadanie o Bastonie, ok. Jest super napastnikiem, co potwierdził w tym sezonie, ale sam tam nie gra i bez niego też są bardzo duże szanse na gola.
Kurs? Granie BTS? Po co?
Kolega dał o2.5 + BTS i macie kurs @2.75 b365. (było 3.00). Chyba, że naprawdę wierzycie, że skończy się wynikiem 1:1, to sobie skontrujcie na DW. ;) Takie coś po prostu trzeba zagrać, bo to jest czystej postaci &#39;&#39; promocja&#39;&#39;. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Granada - Real Typ-Granada strzeli @ 1,62 @ Fortuna ✅ 1-2

Gra Realu w ofensywie dobra,natomiast obrona pozostawia wiele do życzenia,nawet mocno osłabiony Espanyol mógł strzelić kilka bramek na Bernabeu.Braki po stronie Realu to Bale i Pepe,natomiast po stronie Granady Isaac Success,Abdoulaye Doucoure,Salva Ruiz,Edgar.Spodziewam się overowego meczu,i myślę,że Granada strzeli gola.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Atletico vs Eibar
over 9,5 rożnego |1,80| bet365
Jak dla mnie super. Będziemy świadkami Calderon na prawdę fajnego spotkania, przynajmniej mam taką nadzieję. Atletico jak wiadomo, są to minimaliści, ale za to solidni do bólu a Eibar to nie chłopcy do bicia i grają świetny sezon, szkoda tylko głupich strat punktów na wyjazdach, ale jutro jest pewne, że się postawią i Atletico gładko tutaj nie wygra. Eibar zwykle rusza od początku i starają się zdobyć bramkę i to się fajnie ogląda i oczywiście równa się z rożnym bo w ich spotkaniach jest ich dość sporo, oczywiście nie można się w 100% sugerować statystykami tylko trzeba oglądać spotkania i znać styl gry danej ekipy. Atletico nie będzie miało łatwo i na pewno będą przeważać a rożne wtedy będą spokojnie leciały a Eibar będzie czekał na kontry oczywiście do póki nie będą przegrywać, wtedy ruszą. Widzę otwarte spotkanie i ataki z obu stron, pójście w rożne w tym meczu jest zdecydowanie najlepszą opcją.

Bilbao vs Villarreal
Bilbao |1,83| bet365

Zdecydowanie bet kolejki. Jedni powiedzą, że gra na Basków przy obecnej formie Villarreal jest wielkim błędem, ale to by była bzdura. Zacznę od łodzi podwodnej, która nieco spuściła z tonu i to widać gołym okiem oglądając ich spotkania to już nie to samo co kilka tygodni temu, chodź gra nie wygląda tragicznie i gdy trzeba to punktują. Ostatnie spotkanie u siebie wygrane z tragiczną Granadą 1:0, można śmiało powiedzieć, że wymęczone zwycięstwo i gol po rzucie karnym. Wcześniej wyjazdowy remis z Espanyolem 2:2 po średnim spotkaniu ze strony gości i wyrwany ten punkt w końcówce, bramką w 88 minucie. Remis 0:0 u siebie z Betisem po, śmiało to stwierdzam, tragicznym meczu Villarrealu. Jutro zagrają na San Mames, gdzie gra się niesamowicie ciężko i moim zdaniem wyjadą bez punktu. Widziałem ich ostatnie spotkanie na Memes w pucharze króla, gdzie polegli 2:3, ale zostali zdemolowani, zasłużony wynik był by gdyby zakręcił się koło 5:0 i mówię to z pełną świadomością. Osobiście złapałem wtedy kurs po pierwszej połowie na Basków, około 6 było bodajże. Grali ze sobą w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu i również demolka 4:0. Bilbao u siebie jest w stanie wygrać z każdym, bez dwóch zdań. Ostatnio świetny mecz z Eibarem wygrany 5:2, wcześniej porażka w pucharze z Barcą 1:2. Gorąco polecam ten typ i brać póki kurs nie leci jeszcze bardziej chodź i tak już mocno spadł.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Bilbao vs Villarreal Bilbao |1,83| Bet365
Zasadnicze pytanie. Czy wierzysz, że tutaj będzie 1:0? Jeśli nie, to warto przyładować w o1.5 goals Athletic @1.90 b365. Lepszy kurs to po pierwsze, no i jednak Villarreal może coś jednak strzelić, bo ma kim straszyć, a obrona gospodarzy potrafi się od czasu do czasu pomylić. Soldado i Bakambu tylko będą czyhać na błąd, a Bruno z rzutów wolnych potrafi zdjąć pajęczynę z bramki rywala.
To będzie bardzo ważne spotkanie i nie ma o czym dyskutować. Choć goście mają dość spokojną przewagę nad 5tym zespołem, to ich forma nie jest najlepsza i łatwo będzie można ją zniwelować.
Myślę, że o5.5 kartek to też słuszny typ. Będzie walka, musi być, a sędzia też pod over, bo generalnie to te 6 kartek pokazuje w większości meczów.
Dlatego proponuję dubel w b365:

Athletic o1.5 goals + over 5.5 cards @3.08 b365 kartki ok, nawet podwójnie, ale z golami gorzej. ⛔

W meczu Atleti - Eibar mam jeszcze jeden typ, ale ujawnię go później.. ;)
Myślę, że warto też zagrać na Rayo, lub o1.5 gola z ich strony. Potrzebują punktów, a ostatnio nie grają najgorzej. Bardzo pechowo i głupio w obronie i tracą mnóstwo punktów. Las Palmas mogą pokonać na spokoju.

Sporting - Deportivo
zupełnie bez pomysłu. Może coś podrzucie ?
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Rayo ostatnio zwyżka formy, kiedyś to musiało w zasadzie nastąpić, nie mogli cały czas mieć tak tragicznego bilansu, i dzisiaj upatruję zysku w strzelonym przez nich golu już w pierwszej połowie meczu. Dzisiaj mają zadanie raczej łatwe, chociaż różnie to może być - oba zespoły walczą o miejsce, które pozwoli się utrzymać w Primera Division, w tabeli dzieli ich zaledwie jeden punkt. Gospodarze u siebie wygrali już 4 mecze, 2 zremisowali oraz 5 przegrali, strzelając przy tym 14 goli, a do końca pierwszej połowy 4 - w zasadzie nie napawa to optymizmem, ale w ostatnich trzech meczach z Valencią (wyjazd), Celtą Vigo (u siebie), Deportivo (wyjazd) strzelali już przed 45 minutą meczu bramki. Las Palmas na wyjazdach jest najsłabszą drużyną ligi i nie wygrali do tej pory ani jednego meczu, zdobyli tylko 3 punkty po remisach z Celtą Vigo, Valencią oraz Bilbao. Ogólnie goście stracili w meczach wyjazdowych do tej pory 23 brami, z czego 13 już do przerwy. Stawiam dzisiaj w stronę Rayo, które ostatnio zaczęło troszkę lepiej sobie radzić, a skoro zdołali ugrać punkty przeciwko wcześniej wymienionym zespołom i strzelić im bramki przed końcem pierwszej połowy, to dlaczego miałoby być inaczej przeciwko słabemu Las Palmas?
Rayo Vallecano strzeli gola w 1. połowie meczu @1,70 Fortuna ✅

Sporting - Deportivo
zupełnie bez pomysłu. Może coś podrzucie ?
Może jakiś BTTS? Gijon ostatnio trochę bramek strzelił, Deportivo powinno coś dołożyć, a H2H też to jak najbardziej podpowiada (chociaż nie lubię się tym sugerować). Aktualnie kurs nawet 1,95 - wg mnie warto to rozważyć. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prince91 136

prince91

Użytkownik
Primera Division - 23 kolejka
Godzina 12:00
Estadio Ciudad de Valencia

VS

UD Levante - FC Barcelona​

Powyżej 1,5 bramki w 1 połowie @2.14 ⛔
Barcelona AH -1,5 w 1 połowie @3.10 ⛔
Neymar strzelcem bramki @1.78 ⛔
Bardzo słaba 1 połowa w wykonaniu Barcelony. Chyba za długo balowali na imprezie urodzinowej Neymara ...:grin:
Bardzo słabe spotkanie, można było zasnąć... :zoltakartka:​

Gospodarze przystąpią do tego meczu jako ostatni zespół PD i szczerze powiem, że nie widzę tutaj żadnych argumentów po stronie Levante, aby mogli osiągnąć jakiś korzystny wynik. Chociaż trzeba przyznać, że ich gra w ostatnich tygodniach wygląda nieco lepiej i tutaj dobrym przykładem może być ostatnie spotkanie z Sevillą mimo, że przegrane (3:1), to trzeba pochwalić zespół z Valencii za postawę w tym pojedynku. Może trochę przybiła ich ta bramka już w 1&#39;, ale w przeciągu całego meczu zaprezentowali się bardzo przyzwoicie. U siebie (3-3-5, 12:17) potrafią walczyć i zdobywać punkty, ale bardziej ze średniakami ligowymi. Wprawdzie ostatnie dwa mecze na własnym stadionie wygrali, jednak nie czarujmy się bo Rayo i Las Palmas nie są jakimiś wybitnie dobrymi zespołami i w tym sezonie raczej będą walczyć o ligowy byt. Barcelona natomiast lubi grać na Estadio Ciudad de Valencia, czego dowodem są ostatnie wyjazdowe wyniki osiągane na tym stadionie. W ostatnim spotkaniu (Puchar Króla) rozgromili u siebie Valencię aż 7:0 i podbudowani tym zwycięstwem przystąpią do niedzielnego meczu. Na wyjazdach (5-2-2, 14:9) Blaugrana wprawdzie słabiej sobie radzi niż przed własną publicznością, ale myślę, że bez większych problemów wywiezie komplet punktów. Jeśli jeszcze do tego dodamy formę tercetu MSN (80 bramek w tym sezonie), to o wynik jestem raczej spokojny. Oczywiście może się tu zdarzyć jakaś niespodzianka, ale Barcelona jest w takiej dyspozycji, że będzie chciała spokojnie, bez nerwów wykonać swoje zadanie. Liczę, że już w pierwszej części meczu zobaczymy więcej niż jedno trafienie oraz, że Barcelona pokryje w 1 połowie handicap AH -1,5. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności wydaje mi się, że np. 0-2HT dla Barcy jest jak najbardziej możliwe. Spodziewam się również, że strzelcem bramki zostanie Neymar. W lidze już od dwóch meczów jest bez bramki, tak więc najwyższy czas na przełamanie, bo jak na razie to zatrzymał się na 16 trafieniach.
___________________________________
Dodam jeszcze coś takiego:

Granada - Real Madryt
Powyżej 1,5 bramki w 1 połowie @2.10 ⛔
Real AH -1,5 @1.73
⛔

Wszystko grane w Unibecie
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Jeśli chodzi o Atletico, to dla mnie najbezpieczniej zagrać Eibar gol (kursy ok 2,1-2,2). Wiemy, że nie zagra 3 podstawowych defensorów (Filipe, Godin i Juanfran), do tego brak Koke wg mnie duża strata w ofensywnie.
Atletico nie straciło u siebie z Sevillą i Levante jednak wtedy grali w/w gracze. Ciekawi mnie jak spisze się Eibar bez Batsona, który robi różnicę i bez niego ten Eibar zaprezentuje się bezbarwnie, ale podejrzewam że lucky puncha przy takich brakach zadadzą ;)
Nie gram wina Altetico bo w w/w meczy męczyli się w ofensywie...i brak Koke który ma te otwierające piłki może okazać się kluczowy przy broniących się gościach (Carasco który go pewnie zastąpi to trochę inny piłkarz).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Atletico - Eibar
Typ: gosp. powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.55
Buk: betsson

Wynik: 3:1
✅

W dzisiejsze popołudnie Atletico podejmować będzie u siebie drużynę Eibar. Dla gospodarze jest to mecz gdzie po dwóch porażkach z rzędu ekipa Simeone będzie chciała powrócić na drogę zwycięstw dlatego też idę w stronę gospodarzy, a konkretnie strzelonych goli. Jak już wyżej wspomnieli koledzy Diego Simeone może mieć przed tym meczem ból głowy. Z powodu zawieszenia nie zagrają Juanfran, Diego Godin i Filipe Luis. Lecz nie zapominajmy, że siła w ataku się nie zmieniła. Oglądając ostatni mecz z Barcą, Atletico pokazało, że pomimo przewagi przeciwnika potrafią sobie stworzyć sytuacje, i liczę, że dziś będzie podobnie. Eibar jest ekipą średniakiem w La Liga, i na pewno przysporzy dziś sporo problemów Los Rojiblancos. Jednak na wyjeździe goście grają katastrofalnie. Na dziesięć rozegranych spotkaniach zdobyli tylko 8 punktów na 30 możliwych tracąc przy tym 21 goli co daje nam średnią dwa gole na mecz. To bardziej przekonuje mnie, że dziś Atletico ustrzeli przynajmniej dwie bramki, bo czując za sobą oddech zbliżającego się Realu Madryt ten mecz po prostu muszą wygrać!

20:30 Athletic - Villarreal
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.10
Buk: betsson

Wynik: 0:zero: minus: ????​


Można śmiało napisać, że jest to hit 23. kolejki w La Liga. Oba zespoły maja podobne cele w tym sezonie także oba zespoły będą chciały się wygrać aby umocnić się w czołówce ligowej tabeli. Villarreal zajmuje obecnie czwartą lokatę, z przewagą aż ośmiu oczek nad Sevillą. Na szóstej pozycji plasuje się natomiast Athletic Bilbao. Dziś idę w stronę goli, bowiem oba zespoły w obecnie trwającym sezonie spotkały się ze sobą trzy razy. W La Liga Żółte Łodzie Podwodne wygrały na El Madrigal 3:1, Baskowie okazali się natomiast lepsi w Pucharze Króla gdzie wygrali 3:2 oraz 1:0. Dzisiaj niema innej możliwości niż brak goli w tak ważnym meczu. O bramki powinni zadbać min. Soldado, Bakumbu, Wiliams czy Aduriz. Każdy z tych zawodników jest w bardzo dobrej dyspozycji i dziś powinno to zaowocować. Jak już wspomniałem ten mecz jest ważny dla obu zespołów, dlatego też liczę na dobre widowisko z gradem goli.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Rayo-Las Palmas: Over+BTS @ 2,10 B36.5
Jozabed strzeli @ 4,00
Willian Jose strzeli @ 3,85 Betsyf

Kurs nie wysoki, ale trudno się dziwić, skoro spotykają się dwie słabe obrony. Dla obu ekip to mecz o 6pkt, bo są w strefie spadkowej - Rayo i tuż nad nią - Las Palmas. Jeśli chodzi o braki, to Rayo bez Nacho i po raz kolejny Paco Jemez musi ustawiać i zmieniać obronę - Llorente cofnięty na środek obrony, a Tito leci na lewą stronę. W dobrej dyspozycji są Miku i Jozabed, którzy ostatnio robią punkty dla Błyskawic. Las Palmas już w pełną obroną, bo Pedro Bigas wraca na środek obrony, ale tak po prawdzie tyle już zestawień defensywy Quique Setien miał w obecnym sezonie, że to bez różnicy, jak będzie wyglądało. W środku pola nie ma Vicente Gomeza, nie ma też Montoro, a więc Juan Carlos Valeron zagra. O ile jego umiejętności są niepodważalne, o tyle zdrowie i siły na grę na pełnych obrotach, to tu już jestem sceptyczny. W ofensywie Jonathan Viera, który ma coś do udowodnienia w Vallekas oraz nieźle grający i strzelający ostatnio Willian Jose.
Na moje powinien to być otwarty mecz i 3 gole spokojnie powinny wpaść.
Rayo: Juan Carlos; Quini, Ze Castro, Llorente, Tito; Baena, Trashorras; Pablo Hndz, Jozabed, Bebe, Miku
Las Palmas: Javi Varas; David Simon, Aythami, Pedro Bigas, Dani Castellano; Roque Mesa, Valeron; Momo, Tana, J.Viera; Willian Jose
Athletic Bilbao-Villarreal: Over+BTS @ 2,62 B36.5
Kurs wysoki, ale to wszystko spowodowane dobrą grą defensywną Villarrealu. Dzisiaj jednak jestem zdania, że to nie wystarczy, bo Athletic w domu potrafi miażdżyć i strzelać dużo, co udowodnił m.in. Eibarowi. U Basków o gole łatwo, bo jak nie Aduriz, to Williams, a jeszcze zawsze może dorzucić Benat na czyjąś głowę i też będzie groźnie.
Żółte Łodzie Podwodne zwolniły, ale generalnie można im strzelać, co udowodnił ostatnio Espanyol - 2:2. Wszyscy najmocniejsi zawodnicy są i wydaje mi się, że nawet przy defensywnym nastawieniu - a takiego się spodziewam po Marcelino, to jednak w którymś momencie będą musieli ruszyć do przodu. A przecież taki duet jak Soldado-Bakambu to spokojnie będzie miał okazje, do tego Denis Suarez zawsze potrafi wykreować sytuacje partnerom, a w ostatnich tygodniach świetnie pokazuje się Bruno Soriano, który strzela bardzo ważne bramki - również z karnych.
Niekwestionowany hit kolejki i liczę, że w bramkach też będzie miało to przełożenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom