>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

23. kolejka La Liga [17.02-20.02.2017r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

23. kolejka La Liga



Kursy od: Betsson

Zapraszam już dziś do pisania analiz oraz kulturalnej dyskusji.





 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Granada - Betis
Typ: 1 DNB zwrot w przypadku remisu
Kurs: 2.03
buk: bettson
Wynik: 4:1​

Granada na zakończenie ostatniej kolejki wysoko przegrała na wyjeździe z Eibar 0:4. Jednak gra gospodarzy w ostatnim czasie uległa poprawie i teraz mogą urwać punkty gościom. Betis przegrał ostatnie cztery spotkania wyjazdowe i strzelił w nich tylko jednego gola. W całym sezonie jak dotąd Betis wygrał tylko dwa mecze i aż siedem przegrał. Gospodarze natomiast częściej zdobywają punkty u siebie niż w meczach wyjazdowych. W pięciu spotkaniach Granada zdobyła ich aż osiem przegrywając w tym czasie tylko z Realem Sociedad. Na dodatek gospodarze okupują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli i tak naprawdę takie spotkania jak to są dla nich ostatnim ratunkiem o utrzymanie. Ja spróbuję zagrać w stronę gospodarzy i mam nadzieje, że inni również to pograją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 239

mikki

Użytkownik
Spotkanie: Granada - Betis
Typ: no bet
kurs: 1,00

Jeden z kluczowych meczów jeśli chodzi o utrzymanie w LL w tym sezonie.
Wbrew zajmowanemu miejscu Betis gra fajną ofensywną piłkę. Problem leży w wykończeniu mimo, że mogą mieć po 20 sytuacji w meczu to i tak nic nie wpada, bo co drugi strzał opuszcza boisko 5 metrów od bramki. Aż trudno uwierzyć w taką nieskuteczność. Jak w końcu odpalą to w jednym meczu sami mogą zrobić over, pytanie kiedy?
Granada jest pod ścianą i &quot;musi&quot;. Niestety to też często zupełnie nic nie znaczy, ponieważ żadne arguemnty za nią nie przemawiają. Na pierwszy rzut oka zapowiada się over, ale tak na prawdę to zależy bardziej od szczęścia i skuteczności w danym dniu.
Typowania 1x2 też się nie podejmuję, powód taki sam jak wyżej. Szanse oceniam na 50/50, a czy ktoś wygra będzie bardziej zależało od szczęścia, niż rzeczywistych umiejętności. Typowy no bet, każdy wynik jest tutaj możliwy. Co najwyżej można zostawić na live jeśli ktoś zamierza oglądać.
 
rui_costa 141

rui_costa

Użytkownik
CF Granada - Real Betis Balompie

Obie drużyny spotykając się w poprzedniej rundzie były prowadzone przez innych trenerów, którzy odeszli ze względu na złe wyniki sportowe. Odkąd managerem Granady został Alcaraz drużyna w meczach u siebie odnotowała bilans 3-3-1 (w tym zwycięstwo w CDR), jednak grając na wyjeździe na 10 rozegranych meczy potrafiła tylko dwa razy wywieźć remis. Podobna sytuacja ma miejsce w drużynie z Sevilli - odkąd managerem jest Sanchez to drużyna w meczach u siebie odnotowała bilans 4-4-0 (w tym zwycięstwo w CDR), jednak na wyjeździe 4 razy przegrała. Co za tym idzie, są to drużyny które grając na własnym stadionie są w stanie pokazać jakiś zadowalający poziom.

Granada za nowego trenera potrafiła u siebie zwyciężyć z Osasuną (CDR) a także zremisować (La Liga), remisowali także z walczącą o utrzymanie La Coruną i Gijonem. Drużyna z Sevilli za nowego trenera przegrywała na wyjazdach z mocniejszymi ekipami - Atletico, Eibar i dobrze grającym beniaminkiem z Alaves.

W tym sezonie Granada grała już na swoim stadionie z mocniejszą drużyną z Sevilli i wygrała 2:1, co pokazuje że potrafią zmobilizować się do meczu &quot;derbowego&quot;.

Granada przystąpi do tego meczu bez Kravetsa (20 występów) za którego ostatnio grał wypożyczony z Dortmundu Adrian Ramos, a także Lomban (15 występów) i Krhin (6 występów).

Betis na pewno sporo straci, gdyż w meczu nie zagra za kartki Ceballos (15 występów), a jest to czołowa postać w układance Sancheza, dodatkowo nie zagrają Pezzella (21 występów), Navarro (5 występów), Joaquin (16 występów) i Jose Carlos (5 występów).

Myślę, że będzie to mecz w którym nie zobaczymy zbyt dużo bramek, Granada po meczu z Eibarem na pewno będzie chciała skupić się na tym żeby nie stracić żadnego gola, już mnóstwo szczęścia mieli w meczu z Las Palmas zachowując czyste konto dlatego można stwierdzić że nieskuteczność gości zaowocowała 3 punktami dla Granady. Betis w ostatnich 3 meczach u siebie zaliczył 3 remisy w tym dwa po 0:0, a tak na prawdę gdyby nie pomyłki sędziowskie to z Barcą nic by nie wywalczyli. Liczę, że przy własnej publiczności Granada nie przegra ważnego meczu z drużyną walczącą o utrzymanie, Alcaraz zapowiedział mobilizacje na ten mecz, gdzie jak nie u siebie mają zdobywać cenne punkty.

W całorocznym:
Granada 1X 1,55 ✅
Under 2,5 ft 1,66 ⛔


Edit: Nie spodziewałem się, aż takiej strzelaniny ze strony Granady, pokazali że potrafią zmobilizować się na mecz &quot;derbowy&quot;, bardzo dobrze że przełamał się Adrian Ramos, bo przy absencji Kravetsa Granada potrzebuje dobrego napastnika. Myślę, że w meczach na własnym stadionie mogą napsuć krwi nie jednej ekipie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Nie marnujcie pieniędzy tylko zainwestujcie w to co jest pewne na 99,9 % Porażka, blamaż, wstyd, można mnożyć określenia meczu PSG - Barcelona. Jak przeprosić kibiców? Rozbijając przeciwnika u siebie, a że akurat na Camp Nou przyjeżdza Leganes, to okazja przednia. Publiczność chce krwi, gracze również wiedzą, że zawiedli. Tutaj musi być pogrom żeby psychicznie dać sobie nadzieję na awans z PSG. Typy różne, ale podam trzy. Dodatkowo można obstawiać wyniki dające awans jak z PSG czyli conajmniej 5-0, 7-1.
Barca - Leganes
over 3,5 1,72 Bwin
over 4,5 2,55 Bwin
over 5,5 4,10 Bwin
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Real - Espanyol
BTS nie 1.80
over 4,5 kartek
bet365
Na Santiago Bernabeu przyjezdza Espanyol, czyli zespół który wyraźnie lezy zespołowi ze stolicy. Real ma passę dziewięciu kolejnych wygranych z zespołem z Katalonii, w ktorych stracili zaledwie dwie bramki a sami strzelając aż dwadzieścia siedem. Dziś zapewne wygrają dziesiąty raz z rzędu, bo o niespodziance raczej nie może być mowy, bo u siebie Real nie zawodzi. A jeśli zagrają tak jak w środę z Napoli to można spodziewać się demolki. Espanyol co prawda nieźle sobie radzą na wyjazdach (zaledwie trzy porażki na dziesięć delegacji) to Madryt im wyraźnie nie leży. Do tego jadą bez kilku graczy z drugiej linii i ataku - Baptistao, Diopa, Lopeza, Reyesa i Sancheza. To z pewnościa nie ułatwi strzelenia gola w Madrycie. Ponadto spodziewam się sporej ilości kartek, co raczej nie jest nowościa w meczach tych zespołów. W ostatnich pięciu meczach między tymi zespołami w czterech pokazano conajmniej pięć kartoników, głównie dla Espanyolu, co raczej nie dziwi. Moim zdaniem defensywa gości bedzie miała sporo pracy, a to spowoduje mnożenie się fauli.
Ewentualnie można postawić ze padnie karny w meczu (bet365 nie wystawił jeszcze takiego zdarzenia)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Do tego jadą bez kilku graczy z drugiej linii i ataku - Baptistao, Diopa, Lopeza, Reyesa i Sancheza.
Jak już piszesz, to sprawdź przed wysłaniem, bo są babole. Owszem, nie ma Leo Baptistao, ale to już od dłuższego czasu, więc już się przyzwyczaili. Nie ma też Lopeza, ale mógłbyś sprecyzować, bo jest trzech takich w Espanyolu, a zabraknie Javiego - prawego obrońcy, którego też już dłuższy czas nie ma.
Pape Diop i Jose Antonio Reyes lub Diego Reyes - bo nie wiem o którego ci chodziło - są powołani i mogą zagrać.
Sevilla-Eibar
Dobra, chyba zrozumiałem przesłanie od Sevilli - nie stawiać na bts-y w ich wyjazdowych meczach z niezłymi ekipami - czyste konta z Villarrealem, Realem Sociedad, Celtą i Las Palmas. Ale wracają na Ramon Sanchez Pizjuan, a tam raczej jest jazda ofensywna, tyle że w tyłach zawsze coś wpada. Do tego mega fajne statystyki - 72 gole w 22 meczach ligowych z ich udziałem, a po stronie Eibar też nie jest źle - 65 goli w 22 meczach, czyli jednego zabrakło, by średnia wynosiła idealnie 3 sztuki na mecz.
Sevilla ma kim straszyć, o czym nie trzeba przekonywać - Ben Yedder, Vitolo, Nasri, Franco Vazquez, Jovetic i tak by długo wymieniać... Ostatnio nawet Joaquin Correa strzelił gola, a to oznacza, że każdy może to zrobić ???? W Eibar to się rozkłada przede wszystkim na trzech zawodników: Sergi Enrich - 9 goli i 4 asysty, Pedro Leon - 7+2 i Adrian Gonzalez - 4+1. Do tego ostatnie mecze to istny kosmos w ich wykonaniu - 3:1 z Deportivo i dwa razy po 4:0 - najpierw z Valencią, a potem z Granadą. Widać, że są w gazie i myślę, że spokojnie kilka okazji sobie stworzą, a przynajmniej jedna z nich wpadnie do bramki Sergio Rico. W drugą stronę widzę jakieś 2-3 sztuki, bo jednak Sevilla na RSP to jest lokomotywa, zwłaszcza gdy naprzeciw jest średnia obrona.
Over 2,5+BTS @ 1,95 Bet365⛔2:0
 
M 239

mikki

Użytkownik
Spotkanie: Sevilla - Eibar
Typ: 2 (+0,5)
Kurs: 2,73
⛔ ⛔ ⛔

Eibar w wybornej formie. Ostatnie 3 spotkania to na prawdę ich świetne występy. Trzeba przyznać, że tym razem rywal jest zdecydowanie silniejszy i tak na prawdę to będzie swego rodzaju sprawdzian dla gości. Są jednak argumenty, które zachęcają dp gry na underdoga.
Z perspektywy czasu chyba nie mogło się zdarzyć nic gorszego dla Sevilli, niż wygrana z Realem. Od tamtego momentu są cieniem samych siebie. Od tamtego meczu porażka, remis i dwa strasznie wymęczone zwycięstwa ze słabymi ekipami. W przyszłym tygodniu LM co też może mieć wpływ na postawę zespołu. I na koniec rzut oka na samą tabelę. Zespoły dzieli 11 punktów. Dużo i nie dużo, ale z pewnością za mało by wyceniać Sevillę po 1,50 zbierając to wszystko w całość.


Spotkanie: Deportivo - Alaves
Typ: 2 (0)
Kurs: 3,10 ✅ ✅ ✅

Poprzedni tydzień był pełen wrażeń dla Alaves. Najpierw wywalczenie upragnionego awansu do finału CDR, następnie blamaż z Barceloną. Moim zdaniem jednak lepiej o ich formie mówi występ z pucharu. Na mecz z Barceloną patrzyłbym nieco z przymrożeniem oka. Całe siły były skupione na awansie, udało się, odnieśli niebywały sukces jak na taką ekipę, a ciśnienie gdzieś zeszło. Dwa ważne mecze w tygodniu to było za dużo, sił starczyło tylko na pół godziny rywalizacji w niedzielę. Zresztą Barcelona też miała coś do udowodnienia po porażce z Alaves na jesieni stąd ten wynik.
Od ostatniego spotkania był tydzień przerwy. Oczekuję, że nacieszyli się już trochę tym awansem, wypoczęli i wrócą na właściwe dla siebie tory. I to jest chyba największa niewiadoma i najważniejszy czynnik dotyczący dzisiejszego wyniku. Deportivo jest kompletnie bez formy. Ostatni dobry mecz rozegrali jeszcze w zeszłym roku. Bez wątpienia Alaves jest zespołem lepszym w tym sezonie i jeśli nie stanie się z nimi to samo co z Sevillą po pokonaniu Realu to będzie dobrze.
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:30 Deportivo La Coruna - Alaves
Typ: 1
Kurs: 2.00
buk: unibet
Wynik: 0:1​

Od początku roku kalendarzowego zespół Gaizki Garritano nie wygrał jeszcze ani jednego meczu, w pięciu spotkaniach ligowych zgromadził tylko trzy punkty i nad strefą spadkową ma tylko trzy punkty przewagi. Presja rośnie coraz bardziej bowiem drużyny, które są oczko niżej w tabeli wygrały swoje ostatnie spotkania, mowa tutaj o Gijon i Granadzie, które nie mają zamiaru odpuszczać. Gospodarze w dzisiejszym spotkaniu muszą powalczyć o komplet punktów gdyż sezon powoli wchodzi w decydującą fazę. O tego gola jednak nie będzie łatwo. W spotkaniach z Alaves ciężko o pierwszego gola gdyż goście w ostatnim czasie dobrze dysponują szykami obronnymi. Alaves rzadko też traci bramki na wyjeździe, a do tego zespół przegrał tam tylko cztery spotkania. W spotkaniu z Barceloną wszystko wyglądało przyzwoicie do 30 minut, gdy nie padł pierwszy gol dla Blaugrany, a potem wszyscy wiemy jak to się skończyło. Tak jak mówię niema muru, którego nie dałoby się rozbić. Trzeba konsekwentnie trzymać się założeń taktycznych i dążyć do celu, a gospodarzy na to stać. Na dodatek tylko jedno z ostatnich sześciu spotkań u siebie przegrała drużyna z La Corunii. Teraz tej drużynie potrzeba zwycięstwa i oddechu żeby uciec od czerwonej strefy.
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Deportivo v Alaves
Koledzy mikki i ibis powiedzieli już wszystko na temat tego spotkania. Jestem rozdarty i pewnie nie tylko ja; zagram tutaj w szachy. Trochę bardziej przekonuje mnie solidne Alaves, dlatego wybieram i polecam
Alaves wygra dowolną połowę
@2.50
bet365
 
Z 812,3K
Gijon - Atletico Madryt
typ 2
kurs 1,53
Unibet
Nie będzie to latwa przeprawa dla podopiecznych DIego Simeone chociaż Gijon to 18 ekipa LaLiga z dorobkiem zaledwie 16pkt zdobytych.W ostatniej jednak kolejce przełamali niemoc i wygrali spotkanie po 8 kolejkach z Leganes 2-0 na wyjeżdzie.Atletico zajmuje 4 miejsce w tabeli z 42 punktami zdobytymi i ma 1 punkt przewagi nad 5 drużyną ,a 6 nad 6 Villarealem .Pod znakiem zapytania występ Niqueza i Oblaka.Za 3 dni Atletico gra w LM w Leverkuseni napewno bedą chcieli wygrać ten pojedynek małym nakładem sił.Dla gości to mecz jak każdy inny zwycięstwo i szczęśliwy powrót do domu.Niesądze żeby Gijon mógł mimo wszystko coś ugrać.Ostatnie 4 wyprawy Atletico do Gijonu to dwa remisy i 2 porażki .
✅
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:00 Real Sociedad - Villarreal
Typ: 1
Kurs: 1.93
buk: unibet
Wynik: 0:1​

W tygodniu gdy ekipa gospodarzy odpoczywała, Villarreal dostawał baty od Romy przegrywając 0:4. Taki wynik jest dużym zaskoczeniem, gdyż goście to solidna drużyna, lecz podobnie jak Barcelona musi uznać wyższość rywala. Dziś przyjeżdżają na trudny teren jakim jest Anoeta. Real przegrywał w tym sezonie u siebie w lidze tylko z drużynami znajdującymi się obecnie w pierwszej trójce: Sevillą i Realem Madryt, po za tym drużyna wygrała aż siedem z jedenastu spotkań przed własną publicznością. Villarreal, który jest ostatnio w słabej formie raczej nie będzie miał dziś czego szukać. Na dodatek goście w spotkaniach wyjazdowych nie imponują strzelaniem goli. Ich bilans 8-6 jest mizerny jeśli chodzi o grą w ataku. Znakomicie to wygląda w grze obronnej, i to jest jeden problem drużyny gospodarzy aby przebić się przez tą obronę. Jednak do swojej formy powraca Carlos Vela, który ma na swoim koncie sześć trafień i pięć asyst. Real Sociedad jeśli zagra na swoim przyzwoitym poziomie to dziś powinien zatopić Żółtą Łódź Podwodną
20:45 Barcelona - Leganes
Typ: powyżej 4.5 gola
Kurs: 2.80
buk: unibet
Wynik:
Typ: Barcelona -2.5 gola
Kurs: 1.85
buk: bet365
Stawka: 100
Po blamażu z PSG Barcelonie pozostaje walka o mistrzostwo Hiszpanii i finał Pucharu Króla, a dzisiejsze spotkanie jest dobrą okazją do rehabilitacji za wtorkowy mecz LM. Przeciwnikiem jest Leganes, o którym wiele mówi już ich przydomek - Ogórki, beniaminek,który gra ostatnio słabo i jest raczej bez szans na Camp Nou. Barcelona musi jak najszybciej zapomnieć o spotkaniu z PSG i wejść na wyższy poziom. Na pierwszy ogień jest mecz z Leganes, który trzeba wygrać najmniejszym nakładem sił, ale z dużą liczbą goli, Pierwszy mecz zakończył się wygraną Blaugrany 1-5 i dziś liczę na podobne widowisko. Zapewne po raz kolejny zobaczymy rotacje w składzie. Czas ożywić skrzydła i tu widziałbym Rafinhe, który jest zdolny do gry. W ataku pewnie będzie bez zmian czyli MSN. Jest to dobra okazja do podbicia statystyk i na kolejne przełamanie dla Neymara. Myślę, a nawet mam nadzieje, że gospodarze będą chcieli wyładować swoją złość i dziś zobaczymy goleade.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Przychylam się poniekąd do hurraoptymizmu w kierunku Barcelony. Przesłanki są jasne - Barcelona poniosła jedną z większych porażek w LM w historii, trzeba odpowiedzieć dla kibiców a sytuacja jest prosta - gramy na Camp Nou. Rywal czyli Leganes to bardzo słaba drużyna. Nie wygrywa i jeżeli będzie w takiej formie to jest jednym z kandydatów do spadku, bo powoli ich przewaga nad bezpieczeństwem się zmniejsza, morale u Blaugrany są raczej podrażnione (albo powinny być, bo to co w szatni to zazwyczaj zagadka), strata do Realu cały czas spora (a przy obecnej sytuacji w LM to powinien być priorytet - nie ukrywajmy, puchar w Hiszpanii dla takiego zespołu to tylko dodatek) a do tego jeszcze pojawiła się znikąd Sevilla, która cały czas narzuca swój oddech na plecach. Liczę tutaj na odpowiedź godną zespołu za jaki ma się ekipa Enrique i poważne podejście do tego spotkania w celach rehabilitacji.
FC Barcelona (-2,5 gola azjan) Bet365 1,875 ⛔ nie wiem, czy chodzi o zwolnienie Enrique czy ten tak skutecznie rozwalił Barcelonę od środka, ale ten mecz i nie tylko w tym sezonie - dramat...2-1 po karnym
Dorzucę tutaj jeszcze zespół, który u siebie prezentuje się bardzo dobrze. Celta Vigo i przyjeżdża tu Osasuna. Żal mi nieco zespołu z Pampeluny, bo na pewno starają się, mają swoje szanse z przodu, ale gra z tyłu - obejrzałem może z 2 spotkania w tym sezonie i jest to kryminał/dramat. Celta zaliczyła nieudany, bezpłciowy wręcz mecz z Szachtarem, wcześniej porażka w pucharze i z Atletico na wyjeździe i chyba tym podyktowany jest kurs. W wypadku tej drużyny odbija się nieco echem gra na kilku frontach (dopiero niedawno odpadli z pucharu z niezbyt ciekawym rywalem, wciąż LE). Jeżeli jednak spojrzymy na mecze w lidze u siebie to w ostatnich 5 przegrali tylko z Sevillą (wypunktowała ich niemiłosiernie). Osasuna pomimo starań zdobywa punkty okazjonalnie, na wyjazdach jest również okazjonalnie ciężkim rywalem (remis z Granadą i co godne uwagi z Bilbao - ale w październiku ubiegłego roku...). Wśród absencji w oczy rzuca się Guidetti, ale myślę, że na dziurawą obronę gości wystarczy to, co jest. Alternatywnie myślałem o bramce Osasuny, bo uważam, że ofensywnie jest kim tam grać i okazje będą. Całość jednak jest fatalnie połączona i dlatego Pampeluna zmierza dość pewnie do relegacji, dla mnie jest to zespół, który już szykuje się do spadku z ligi.
Celta @ 1,67 Bet365 ✅ tutaj łatwo i przyjemnie 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Real Sociedad vs Villarreal
Typ: Real Sociedad &amp; over 2,5 ⛔
Kurs: 3.60
Bet365

Już w samo południe swój mecz rozegrają ekipy Realu Sociedad z Villarrealem. Spotkanie powinno stać na wysokim poziomie. Ja w tym starciu stawiam na wygraną gospodarzy wraz z pokryciem overa 2,5. Uważam to za dość realny scenariusz, a kursiwo 3.60 dość duże. Widzę w tym value.
Po pierwsze, Anoeta. Stadion Sociedad to miejsce gdzie każdej hiszpańskiej drużynie gra się trudno. Wciąż w pamięci pozostaje mecz z Barceloną. Gospodarze potrafili całkowicie zdominować Katalończyków. Wysoki pressing zdziałał wtedy cuda. Tylko błędne decyzje sędziowskie pozbawiły podopiecznych Eusebio 3 punktów. Gospodarze na własnym obiekcie przegrali w lidze tylko z Królewskimi oraz Sevillą. W meczach w San Sebastian padają średnio 3 bramki na mecz.
Po drugie, długość odpoczynku. Sociedad od wyjazdowego starcia z Espanyolem mieli 9 dni odpoczynku. Na taki komfort nie mogli sobie pozwolić gracze Żółtej Łodzi Podwodnej. W czwartek grali w Lidze Europy. Myślę, że to będzie miało duże znaczenie.
Kolejnym argumentem przemawiającym za tym typem są ostatnie mecze w lidze tych ekip. Gospodarze wygrali z Osasuną 3:2, mimo że na swojego pierwszego gola czekali godzinę. Tydzień temu zwyciężyli 1:2 z Espanyolem. Z kolei Villarreal zremisował dwa ostatnie mecze ligowe, z Sevillą oraz Malagą. W czwartek fatalnie zaprezentowali się na własnym obiekcie z Romą. Polegli 0:4.
W tym sezonie już trzykrotnie mierzyły się te zespoły. Na początku ligi Villarreal wygrał na własnym obiekcie 2:1. W styczniu te ekipy mierzyły się ze sobą w Pucharze Króla. Na Anoeta było 2:1 dla graczy z San Sebastian. W rewanżu 1:1.
Dzisiaj Real bez Williama Jose, ale ta ekipa i tak ma siłę z przodu.

Real Sociedad: Rulli – Odriozola, Navas, Martinez, Berchiche – Prieto, Illarramendi, Zurutuza – Vela, Juanmi, Oyarzabal.

Rezerwowi: Tono – Canales, Concha, Gonzalez, Granero, Jon, Zaldua.

Villarreal CF: Asenjo – Mario Gaspar, Alvaro, Musacchio, Costa – dos Santos, Trigueros, Bruno, Cheryshev – Bakambu, Adrian.

Rezerwowi: Barbosa – Castillejo, Hernandez, Ruiz, Sansone, Soldado, Jose Angel.
 
M 239

mikki

Użytkownik
La liga 20.02.2017

Spotkanie: Malaga - Las Palmas
Typ: 1
Kurs: 2,03


W dużym skrócie. Liczę, że dziś Malaga przełamie swoją fatalną serię. O ile na jej początku wyglądali mizernie to ostatnie mecze były już całkiem niezłe. W 4 ostatnich spotkaniach zdobyli 2 punkty, choć realnie uważam, że byli w stanie zgarnąć co najmniej 6. Limit pecha wykorzystali, czas na zwycięstwo.
Jak na razie ten rok jest dla Las Palmas bardzo słaby. Jako tako zagrali z Valencią i na tym koniec. Ich gra wygląda zwyczajnie słabo. Porażka z Granadą, pierwsza porażka na własnym stadionie sezonie z Sevillą pokazują tylko, że od jakiegoś czasu tendencja ich formy jest spadkowa. Nie widzę powodów by dziś mieli się przełamać odnieść swoje pierwsze zwycięstwo na obcym stadionie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Malaga - Las Palmas
Malaga @ 2.01 fortuna
Mecz kończący 23 kolejke zapowiada się dość ciekawie bo obie druzyny w drugiej części tabeli bez żadnych fajerwerków w ostatnim czasie .
Malaga powalczyła ostttatnio z mocnym Villarrealem i to na wyjeździe remisując 1-1 gdzie jak wiadomo gospodarze strzelili wyrównująca bramke dopiero z karnego .
Malaga mecz u siebie rozgrywała 04.02 z Espanyolem i pomimo tego , że była druzyną nieco lepszą to przegrała 0-1 .
Las Palmas przegrali ostatni mecz ligowy u siebie z mocną Sevilla oraz słabeuszem Granadą . Dodatkowo stracili podstawowego pomocnika Angela Montoro i obrońce Michela Macedo , który gra w kratke .
Moim zdaniem warto zaryzykować tutaj n a Malage .
 
M 27

milt

Użytkownik
Malaga ma problemy ze strzelaniem bramek, a ich najlepszy strzelec Sandro Ramirez (17/7) nadal nie zagra. Pomocnik Anor (20/2) też.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom