>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

23. Kolejka Bundesligi 22-24.02.2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
23. Kolejka Bundesligi





Zlatan Ibrahimović w szeroko komentowanej wypowiedzi stwierdził, że myśli o Bayernie, oraz deklaruje że kiedyś w nim zagra. Dlatego i my pomyślmy o Bayernie, ale w kontekście najbliższego spotkania z Werderem Brema. No więc , kurs jest oczywiście zaniżony, Werder to nie Arsenal, Bundesliga to nie Liga Mistrzów i tu Bayern musi stracić kiedyś kolejne punkty, musi zabraknąć koncentracji, zwłaszcza że Bawarczycy mogą mieć problemy z mobilizacją. Bo po co się wysilać, gdy zaraz, w środku tygodnia mecz kluczowy, priorytetowy - rywalizacje z Borussią Dortmund w DFB-Pokal. Dlatego doszukuje się tutaj niskiego zwycięstwa Bayernu, oczywiście trudno sądzić że punkty stracą, ale może. Dość nieoczekiwanie w piątek mamy hit, choć mało medialny. Zagrają ze sobą dwie drużyny, które prawdopodobnie rozstrzygać między sobą będą walkę o Ligę Mistrzów. Wyobrażacie sobie nieznany szerszej publiczności Freiburg w LM, jak najbardziej jest to realne. W sobotę warto zwrócić uwagę na mecz Hanoweru z Hamburgerem, swego rodzaju kwintesencja BL. Ciekawym sprawdzianem dla Dortmundu będzie mecz z Gladbach, przypomnę BVB nominalnie bez napastnika, ale chyba to nie będzie kluczowe, o czym mogliśmy przekonać się w poprzedni weekend, Reus bez trudu spełnia zadania snajpera. No i na konie Leverkusen, wyjazdowe spotkanie do Furth gdzie gospodarze nie wygrali jeszcze spotkania i myślę, że teraz też nie odbiegną normy, punk gospodarzy można rozumieć w kategoriach cudu.
Zapraszam do dyskusji.
 
U 35

uszol71

Użytkownik
pierwszym typem który proponuje już dziś jest spotkanie hanoveru z hamburgiem, hanover to zdecydowanie drużyna swojego boiska i grają oni ofensywną piłkę, hamburg ostatnio na fali wznoszącej, wspieli się już na 6pozycję do daje im awans do ligi europy, oczywiśćie wiele kolejek przed nami ale uważam że ten mecz zapowiada się bardzo ofensywnie, obydwie drużyny dzielą 2 pozycje w tabeli oraz 4pkt, jednym i drugim będzie zależało na wygranej, do tego na stadionie gospodarzy w historii na ostatnie 5 spotkań tylko raz niezostał pokryty mój bet, ja próbuje bts 1,55, over 2,5 1,67 i dla odważnych ovet 3,5 po 2,6!! wszystkie kursy z fortuny
skłaniałbym się również ku wygranej BvB no ekipa ma niesamowity potencjał i zapewne nie chcą oddać drugiej lokaty a wydaje się że gracze z leverkusen mają łatwiejsze zadanie, więc niby 3pkt dla BvB, chłopaki mogą się oszczędzać bo już w środę arcyważne spotkaniem z bayernem Monachium, mimo to ja próbuje BvB po 1,65 oraz stawiam na małą ilość bramek, ostrożnie bo poniżej 3,5 kurs 1,38 w fortunie choć wcale się niezdziwię jeśli wynik zakończy się wynikiem 0:1 powodzenia

kolejny mecz który obstawiam to spotkanie schalke z duseldorf, dla mnie najwyższy czas na przełamanie gospoadarzy, wraca huntelaar pozatym jak nie z nimi to z kim, dla mnie pewna 1, schalke to drużyna swojego stadionu a duselrodf słabiutko sprawuje się na wyjazdach i każdy inny wynikm niż wygrana schalke będzie sporą niespodzianką, kurs na to zdarzenie to 1,5 w fortunie,
 
bartek87 2

bartek87

Użytkownik
Greuther Furth - Bayer Leverkusen 2 - 1.80 (STS)

W tej kolejce stawiam na Bayer nawet, gdy dzisiaj grają mecz w LE, którą chyba trochę odpuścili, ponieważ kilku graczy z podstawowego składu nie grało od początku z Benficą i jaki był wynik każdy widział, a o wygraną w Portugalii raczej będzie ciężko. Myślę, że Bayer nastawia się wyłącznie na grę w LM w przyszłym sezonie, a żeby tak było nie powinni tracić punktów z beniaminkiem, który jest na ostatnim miejscu w tabeli i moim zdaniem ma znikome szanse na utrzymanie. Wydaje mi się, że ze swoim potencjałem ofensywnym Aptekarze powinni strzelić minimum 2 bramki w tym meczu, a jak będzie to okaże się w niedziele.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie będę pisał dłuższego tekstu, pojadę konkretem. Drużyna Mainz w czubie tabeli była jakoś niedawno, ale ostatnio grają słabiej, tracą głupio punkty, od ostatniego meczu: remis ze słabym Schalke, remis z jeszcze słabszym Augsburgiem, a to że przegrali z Bayernem to jest normalne, ale aż 3-0, drużyna która do niedawna mogła myśleć o Lidze Mistrzów, na własnym boisku - słabo ponowie. Wolfsburg zaś ostatnio też miał na rozkładzie Bayern, dostał dwójkę, ale ktoś kto powie, że to był zły mecz Wików nie zna się na piłce, bo był dobry. Wcześniej ograli Furth, zremisowali z Augsburgiem, przegrali z Hannoverem. Więc czas się odkuć, Wolfsburg ma silny skład, jest nisko w tabeli, czas się odbić od dna. Mainz daje im doskonałą okazję, bo drużyna z Moguncji jest na podobnym poziomie, ale ma gorszą kadrę, za to lepszego trenera. Uważam, że goście minimum jeden punkt wywiozą. Diego, Dost, Naldo, Vieirinha - trzeba ten potencjał zagospodarować. Czas pokazać dobrą piłkę, ale przecież Vfl już w tym sezonie tą dobrą piłkę pokazywało, więc wystarczy do tego wrócić, okazja doskonała.
1. FSV Mainz 05 - VfL Wolfsburg Typ:X2 Kurs:1,82 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hakan 256

hakan

Użytkownik
Nie będę pisał dłuższego tekstu, pojadę konkretem. Drużyna Mainz w czubie tabeli była jakoś niedawno, ale ostatnio grają słabiej, tracą głupio punkty, od ostatniego meczu: remis ze słabym Schalke, remis z jeszcze słabszym Augsburgiem, a to że przegrali z Bayernem to jest normalne, ale aż 3-0, drużyna która do niedawna mogła myśleć o Lidze Mistrzów, na własnym boisku - słabo ponowie.
1. FSV Mainz 05 - VfL Wolfsburg Typ:X2 Kurs:1,82 Bet365
Augsburg po przerwie miał trudny terminarz, a mimo to przegrali tylko jeden raz i to nie wypadając wcale tak słabo. Najpierw przyszła wygrana na trudnym terenie w Dusserdolfie, gdzie po za Augsburg zdołali wygrać tylko Bayern oraz Wolfsburg. Kolejno remisy z Mainz - można odczuć niedosyt, że tylko podział punktów-, Schalke oraz Wolfsburgiem i w ostatniej kolejce porażka na bardzo trudnym terenie w Leverkusen, ale wcale nie dali się tak zdominować jak myślałem. Jak na przedostatnią drużynę to całkiem pokaźny dorobek. Ale noe o tym...Mimo wszystko Mainz zaprezentowało się poniżej oczekiwań. Zresztą jak na &quot;inaugurację&quot; gdzie nie popisali się w meczu z Freibourgiem i ten mecz pokazał, że okres zimowy nie posłużył Mainz. Jedynym pozytywem była wygrana z Furth, reszta kiepsko czy przeciętnie, więc tak znaczne faworyzowanie Mainz nie wchodzi w grę
Popieram typ na Wilki.

Wolfsburg x2 1,72 ✅ &amp; remis zwrot 2.40 zwrot
do tego po głowie chodzi mi zagranie w stronę Nurnberg. W ostatniej kolejce popełniłem błąd i zagrałem w stronę Borussi M, która miała tylko 2 dni odpoczynku po LE, mecz z HSV zakończył się porażką. Dzisiaj VFB gra rewanż, na dodatek na wyjeździe, a w sobotę już mecz. Do tego dochodzi wciąż niepewna forma Stuttgartu
Nurnberg x2 1,64 ✅ &amp; Nurnberg 3,30 ⛔
i na koniec na przełamanie Bayeru, który nie wygrał na wyjeździe od 4 spotkań, a rywal, Furth, idealny ku temu, by to zmienić
Bayer 1,83 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 907

pawel-1

Użytkownik
Hannover - HSV
HSV powyżej 1.5 @ 2.375 Sportingbet ⛔

Nagle, kompletnie nie wiem kiedy HSV stało się moim pewniaczkiem do miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów. Nie brakuje im niczego. Co będzie przemawiało za nimi w sobotę? Po pierwsze czwartkowy mecz Hannoveru z Anżi w ramach Ligi Europejskiej. Rozegrany został w anormalnych warunkach i kosztował ekipę Slomki sporo sił. Z tego co widzę, popołudniowa prognoza pogody dla Hannoveru nie jest najgorsza. Przewidywana jest piździawa i leciutkie opady śniegu popołudniu. Mecz powinien być rozegrany w &quot;zdrowszych&quot; warunkach niż ten na szczeblu międzynarodowym. W większym bądź mniejszym wymiarze czasowym widziałem dwa ostanie spotkania gospodarzy. Cyrk w defensywie trwa w najlepsze i końca nie widać. Gole stracone w Norymberdze oczywiście z tych, które paść nie powinny. Najpierw pogubienie krycia przy niegroźnym stałym fragmencie gry. Potem w 90+&#39; kompletna niefrasobliwość podczas akcji gospodarzy. Schulz stoi jak kłoda, a Polter pakuje do siatki piłkę dograną z bocznego sektora. Kiedy już wydawało się, że mecz z Anżi uda się zagrać na 0 z tyłu zaserwowano kibicom instruktaż &quot;Jak nie zakładać pułapki ofsajdowej&quot;. Defensywa ma zostać zestawiona następująco: Sakai, Schulz, Djouru, Pocognoli. 4 tykające bomby. Młody Japończyk to absolutnie nie jest lewel Bundesligi. Gra, bo w Hannoverze chyba jeszcze od 14.02 nie odkręcili Chaheda. Straszy wiatrak z niego Żirkow wtedy zrobił. Co myślę o tym środku defensywy już kiedyś pisałem. Chciałbym tylko dopowiedzieć, że Schulz nie nadaje się do gry na tej pozycji. Naturalnie jest lewym defensorem i niech tam lepiej wraca. Pocognoli stanie przed drugą szansą w Bundeslidze. Z Wolfdburgiem katastrona, z Anżi oba mecze raczej słabsze niż lepsze. Jakości on tam nie wniesie. Biedny ten Zieler w bramce. Teraz chwilę o tym, kto będzie ich nękał - Son, vdV i Rudnevs. Akcje napędza przede wszystkim ten pierwszy. Znakomicie chodzi po skrzydle. Łotysz zaczyna grać jak prawdziwy killer. Holender jest w stanie robić różnicę w każdym meczu. Jeśli odpali taką bombę z dystansu jak ostatnio to będzie ciekawie. Cała ofensywa znajduje się w bardzo wysokiej formie. To głównie dzięki nim HSV kręci takie wyniki, jakie kręci. W tej rundzie na wyjeździe zremisowali 1-1 z bardzo solidną Nurnbergą i sprawili sensację rozbijając BVB na Signal Iduna Park. H96 u siebie w tej rundzie wygrał oba mecze, ale rywali miał słabych - Wolfsburg i Hoffenheim. Teraz mają przeciwnika z wyższej półki i tak łatwo nie będzie. Dlaczego nie pakuję się w zdobycze punktowe gości? Ze względu na absencje Brumy i Mancienne. Patrząc na to, jak mocno przerzedzone są obie ekipy w tyłach to hokejowy wynik mnie nie zdziwi. H96 to przecież też ogromny potencjał z przodu. Pobieram po znakomitym, niedostępnym u konkurencji kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Greuther Furth - Bayer Leverkusen 2 @ 1.82 @ Pinnacle
Mecz odbędzie się dopiero w niedzielę, ale już teraz pobrałem zdecydowanie Aptekarzy. Drużyna z Leverkusen ma w tym sezonie jasno postawiony cel - zakwalifikować się do Bundesligi. Z powyższego względu postanowiono poświęcić nawet start w Lidze Europejskiej, gdzie Bayer oddał zupełnie bez walki dwumecz z Benfiką.W niedzielę rywalem Aptekarzy będzie zdecydowanie najsłapsza drużyna Bundesligi. Gospodarze co prawda nie składają broni i wierzą w utrzymanie, jednak wygląda to jak szamotanie się złowionej ryby w podbieraku. Kadra jest zdecydowanie za słaba, zaś strata do ostatniego bezpiecznego miejsca zbyt duża. Z kolei goście w sowich szeregach mają kwiat niemieckiej piłki z Andre Schurrle, Larsem Benderem, Stefanem Kiesslingiem, Berndem Leno i Philippem Wofschiedem na czele, którzy na pewno będą odpowiedni zmotywowani na starcie z Gruther Furth. Dlatego też spodziewam się pewnej wygranej gości, którzy tym samym powinni umocnić sięna trzecim miejscu w tabeli.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
FC Bayern Munchen - Werder Brema
6:1
Bayern po wygranej na Emirates Stadium, może spokojnie skupic się na lidze, gdyż jest już jedna nogą w następnej rundzie LM. W bundeslidze, różnica jaka dzieli oba te kluby Werder i Bayern jest ogromna wynosi prawie 30 pkt. Osobiście jestem zachwycony grą bawarczyków w LM jak i bundeslidze, ten sezon myślę, że będzie należał do nich. Werder gra nierówno, potrafi wygrać na wyjeździe wysoko ze Stuttgartem po czym przegrać u siebie z Freiburgiem. Warto dodać,że dla 64-letniego trenera Juppa Heynckessa pojedynek z Werderem będzie specjalnym wydarzeniem, gdyż będzie to jego 1000. mecz w Bundeslidze. W pierwszych 369 uczestniczył jako piłkarz, a sobotni będzie 631 jako trenera. Werder stracił już 41 bramek i jest druga najgorszą obroną w lidze, gorsze jest tylko Hoffenheim. Drużyna Bremeńczyków gra poniżej oczekiwań bez dwóch zdań w tym sezonie zajmując dopiero 11 lokatę. Brak w składzie Fritza i Gebrie - Selessie, na pewno będzie sporym osłabieniem. Bayern w tym roku w bundeslidze nie stracił bramki, i myśle że tą passe podtrzyma gdyż Werder w ataku nie ma jakiś wielkich gwiazd dlatego stawiam na czystę konto Bawarczyków po niezłym kursie 1,76.

Moje typy:
Bayern czysto konto: 1,76⛔
Bukmacher: Fortuna
Niewiele brakło :;/:​
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
FC Bayern Munchen - Werder Brema

-:-

Bayern po wygranej na Emirates Stadium, może spokojnie skupic się na lidze, gdyż jest już jedna nogą w następnej rundzie LM. W bundeslidze, różnica jaka dzieli oba te kluby Werder i Bayern jest ogromna wynosi prawie 30 pkt. Osobiście jestem zachwycony grą bawarczyków w LM jak i bundeslidze, ten sezon myślę, że będzie należał do nich. Werder gra nierówno, potrafi wygrać na wyjeździe wysoko ze Stuttgartem po czym przegrać u siebie z Freiburgiem. Warto dodać,że dla 64-letniego trenera Juppa Heynckessa pojedynek z Werderem będzie specjalnym wydarzeniem, gdyż będzie to jego 1000. mecz w Bundeslidze. W pierwszych 369 uczestniczył jako piłkarz, a sobotni będzie 631 jako trenera. Werder stracił już 41 bramek i jest druga najgorszą obroną w lidze, gorsze jest tylko Hoffenheim. Drużyna Bremeńczyków gra poniżej oczekiwań bez dwóch zdań w tym sezonie zajmując dopiero 11 lokatę. Brak w składzie Fritza i Gebrie - Selessie, na pewno będzie sporym osłabieniem. Bayern w tym roku w bundeslidze nie stracił bramki, i myśle że tą passe podtrzyma gdyż Werder w ataku nie ma jakiś wielkich gwiazd dlatego stawiam na czystę konto Bawarczyków po niezłym kursie 1,76.



Moje typy:
Bayern czysto konto: 1,76
Bukmacher: Fortuna
Grasz, że Werder nie strzeli gola, a piszesz o braku Czecha i Fritza oraz o tym, ile bramek straciła Brema, dodając jedynie, że &quot;Werder w ataku nie ma jakiś wielkich gwiazd&quot;. Moim zdaniem, proporcje powinny być inne - jakie argumenty przemawiają za tym, że Werder nie strzeli, bo że straci - to wiadomo.

Mimo to typ mi się spodobał, wszedłem na Bet365 i spodobał mi się jeszcze bardziej, bo tam bukmacher proponuje aż 1,9. Sprawdziłem jednak na szybko statystyki i jednak zrezygnowałem. Wszyscy wiedzą, jak wygląda obecnie defensywa Bayernu i jak gra ta drużyna, ale Werder to jest drużyna nieobliczalna. Moją uwagę przykuła grafika, na której widać, że Brema po raz ostatni nie strzeliła gola na wyjeździe (licząc wszystkie mecze oficjalne) 24 spotkania temu, czyli w marcu 2012 w meczu z Dortmundem. Po drodze był i Bayern, i po raz kolejny Dortmund, i Schalke, a więc ogarnięte drużyny.

Ja nie szukam obecnie wrażeń i wolę pewniejsze 1,6 niż takie 1,9. Ryzyko babola van Buytena czy Neuera oceniam nieco wyżej, a w Werderze ma kto strzelać. Niemniej, typ bardzo ciekawy i ze sporymi szansami na powodzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Hannover 96 - Hamburg SV; OVER 2,5 @ 1,7 (Unibet) 5:1 izzi ✅
Na szybko, bo mecz za 30 minut z hakiem, a wcześniej nie było mnie w domu. Drużyna Hamburga w dzisiejszym meczu przyjeżdża na AWD-Arena, gdzie zmierzy się z najbardziej (albo jedną z najbardziej) overowych drużyn w całej lidze - Hannoverem 96. Die Roten wyglądają w tym sezonie bardzo dobrze, prezentują ładną dla oka piłkę i mają niesamowitą siłę w ataku. Kwartet Abdellaoue, Diouf, Schlaudraff i Huszti jest jedną z lepszych ofensyw w lidze, moim zdaniem mogą spokojnie walczyć o 3 pozycję jeśli chodzi o ten aspekt z Leverkusen i Eintrachtem Frankfurt, bo, nie oszukujmy się, BVB i FCB w tym względzie są poza zasięgiem. Jeśli dołączymy do tego środkowego pomocnika Pinto, czy straszącego z ławki reprezentanta WKS - Didiera Ya Konana to Hannover nie ma się czego wstydzić. Zdecydowanie gorzej wygląda w tym sezonie to w defensywie, dlatego zajmują dopiero 8. pozycję. Jeśli chodzi o same bramki to bilans wynosi 41:41, czyli 3,72 bramki na mecz. Biorąc pod uwagę same mecze na AWD-Arena to 3,36.
Nie zapominajmy o Hamburgu, który do Dolnej Saksonii na pewno nie jedzie się bronić. HSV ciągle liczy na Ligę Mistrzów. Z pewnością będą starali się wyrwać 3 punkty na niezwykle ciężkim terenie, ponieważ we wczorajszym meczu Eintrachtu z Freiburgiem padł remis, dzięki czemu HSV może wskoczyć na 5. pozycję ze stratą tylko 1. punktu do miejsca 4. W porównaniu z Hannoverem to bramki wypadają oczywiście gorzej, bilans 27:27, czyli 2,45 na mecz. Wyjazdy: 13:15, czyli 2,54 na mecz. W ofensywie Hamburg również ma kim straszyć. Wydaje się, że Rudnevs w końcu jako tako ustabilizował formę, do tego dochodzi niesamowity w tym sezonie Heung Min Son i wspierający dwójkę najbardziej wysuniętych zawodników, mogący poszczycić się dobrym uderzeniem z dystansu Rafael Van der Vaart.
Ostatnie 4. spotkania na AWD-Arena pomiędzy tymi zespołami to 3 overy (3:0, 2:2, 3:2). Jedynie w poprzednim sezonie padł wynik 1:1, ale jak widać - do overa także nie było daleko. W ostatnich spotkaniach obu zespołów overy przeplatają się z underami, jednak ogólne statystyki (Hannover 10:12, 3,66; Hamburg 9:9, 3) wyglądają naprawdę dobrze.
Moim zdaniem dzisiaj w Hannoverze zobaczymy ofensywne spotkanie, a kurs 1,7 na over 2,5 wygląda smakowicie.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
A ja na przekór wszystkim ;)
vs

TYP: 1
KURS: 2.00
BUKMACHER:
OPIS:
Mainz cały czas walczy o Ligę Europy i nie może pozwolić sobie na stratę choćby jednego punktu. Pod sam koniec września na Volkswagen Arena górą byli goście, którzy wygrali 0-2.
+
vs

TYP: 1
KURS: 1.95
BUKMACHER:
OPIS:
Stuttgart jest na małej fali - tydzień temu wygrali u siebie z Hoffenheim, a na tygodniu wygrali na wyjeździe z Genk 0-1. W dobrych humorach powinni dziś pokonać Nurnberg.
_______________________________________________
AKO: 3.95
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Co tu taka słaba dyskusja. Na jutro BVB. Gladbach jest słabszą drużyną, w dodatku wyglądają w ostatnim czasie gorzej, to raczej nie dołek tylko zniżka formy. Dortmund bez Lewego i Schiebera, ale Reus robi furorę, pewnie Gotze też zagra wyżej. Brak napastnika w moich oczach nie jest jakimś argumentem w stronę Gladbach. Natomiast Sahin jeśli zagra w pierwszym składzie, to może być trochę bezproduktywny, Tutek jeszcze nie wrócił do dyspozycji z przed lat. Myślę, że jednak jakoś jego braki zamaskują, przykryją. Tak, czy owak warto grać BVB.

Kurde miałem Wolfsburg z remisem i Werder + 3,5. Maskara :;/:.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund
Typ: BTS ✅
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet 365

Już jutro o godzinie 15:30 zostanie rozegrane spotkanie dwóch imienniczek. Popularne &quot;Żrebaki&quot; , które tak świetnie spisywały się w ubiegłym sezonie , w tym walczą jedynie o 7 lokatę , która da im ponownie awans do Ligi Europejskiej. Rundę rewanżową zaczeli jednak kiepsko dwukrotnie przegrywając oraz remisując. Jedyne zwycięstwo zdołali odnieśli nad zespołem Fortuny Dusseldorf. Na domiar złego zostali wyeliminowani z Ligi Europejskiej przez rzymskie Lazio. Tak więc sytuacja ma się tam nieciekawie i z pewnością jutro faworytem nie będą. A co słychać u aktualnych mistrzów Niemiec? W jutrzejszym meczu wystąpią bez pauzujących za kartki Lewandowskiego oraz Schiebera tak więc w ataku powinniśmy zobaczyć Reusa. Niepewny jest także występ Błaszczykowskiego , który uskarża się na bóle stawu biodrowego. Dlaczego więc gram BTS? Przede wszystkim dlatego , że Borussia Monchengladbach w tym sezonie w każdym spotkaniu przed własną publicznością, strzelała minimum jedną bramkę. Gracze Borussii Dortmund czują z kolei oddech na plecach zawodników Bayeru a jako ,że w tej fazie rozgrywek nie ma już miejsca na wpadk,i muszą ten mecz po prostu wygrać. W Gladbach nie zagrają jutro Arango oraz Herrmann i to jest jedyny minus tego typu.

Greuther Furth - Bayer Leverkusen
Typ: 2 ⛔
Kurs: 1.75
Bukmacher bet365

Nie widzę tu innego typu jak zwycięstwo gości. Aptekarze od listopada nie potrafią wygrać na wyjeździe i jutro powinni przerwać tą złą passę. Popularne Koniczyny prezentują się fatalnie a ostatnie zwycięstwo z Schalke niczego nie zmienia. Zespół już powinien pogodzić się ze spadkiem, bowiem strata do bezpiecznego miejsca wynosi, aż 15 punktów. Na domiar złego w jutrzejszym spotkaniu nie zagrają pauzujący za kartki Nehrig oraz Varga a kontuzjowani są nadal Tyrała , Stieber i Baye-Djiby Fall. POLECAM ten typ! ????
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund Typ: BTS Kurs: 1.72 Bukmacher: Bet 365
Tutaj możesz mieć ciężko z bts-em. Źrebaki jutro bez Arango, najlepszego technika ligi oraz Herrmanna. Tego pierwszego można porównać do Hunta z Werderu, choć Arango bardziej na skrzydle rwie a niżeli w środku jak Hunt. Hermann jest wszędzie i podobnie jak Arango potrafi wziąć ciężar gry na siebie ale musi być w formie. Gladbach jutro traci w dodatku dostarczyciela piłek ze stałych fragmentów a ostatnio dosyć często zdobywali bramki właśnie ze SF. Klopp rotuje składem i nie będzie jutro problemu. BVB uwielbia rywali ze słabą defensywą i problemami w środku. Tutaj spokojnie 3 bramki są w stanie wsadzić tym bardziej w końcowych 20-30 minutach gdy się otworzą gospodarze. Leverkusen już zmiażdżyło Gladbach i skończyło się szczęśliwym 3-3. Szczęśliwym bo powinno być 3-5. Jutro będzie dzień w którym skończy się szczęście Gladbach, zaś w drugim meczu lepsze &quot;zawsze&quot; Leverkusen zainkasuje wreszcie 3pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 3

hugoboss24

Użytkownik
GREUTHER FURTH ZWOLNIŁ TRENERA 4 dni temu
GREUTHER FURTH ZWOLNIŁ TRENERA
macie informacje kto zostal nowym trenerem czy nie maja jeszcze trenera??
oby nie zadziala efekt nowej miotly!! jak przylazl jakis nowy to raczej bym uwazal z tym meczem podobnie bylo w meczy grenada-real niedawno gdzie real dostal bencki z ciotami 1-0 pozdrawiam
 
K 6

kamilos93

Użytkownik
Marco Reus strzeli : TAK 2,1 Bet365
Sądzę, że jest to typ bardzo prawdopodobny. W zastępstwie R. Lewandowskiego, Reus na szpicy, a że strzelać potrafi to udowodnił to w ostatnim meczu pomiędzy BVB a Eintrachtem Frankfurt. Większą na pewno motywacją będzie to, że stanie na przeciwko swojemu byłemu klubowi.
 
B 0

banan79

Użytkownik
Co do BVB ,raczej wygra (w duzej mierze dzieki temu ze nie zagra Arango i Hermann ale jezeli chodzi o Bayer to tego juz bym nie był taki pewny:/ przeczuwam tutaj niespodzianke)
to jedna z ostatnich szans Koniczynek aby zblizyc sie do miejsca premiowanego barazami o pozostanie w BL tak wiec napewno beda ostro kąsać a i warunki beda raczej po ich stronie.
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
GREUTHER FURTH ZWOLNIŁ TRENERA
macie informacje kto zostal nowym trenerem czy nie maja jeszcze trenera??
oby nie zadziala efekt nowej miotly!! jak przylazl jakis nowy to raczej bym uwazal z tym meczem podobnie bylo w meczy grenada-real niedawno gdzie real dostal bencki z ciotami 1-0 pozdrawiam
pisałem o tym 3 dni temu i o tym kto został tymczasowym trenerem w dziale niemyc-&gt;ważne informacje
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
vs

TYP: Marco Reus strzeli?: TAK. ⛔⛔
KURS: 2.21
BUKMACHER:
OPIS:
Pod nieobecność Lewandowskiego, Reus okazał się jego świetnym zmiennikiem w roli napastnika. Hat-trick w ostatnim meczu ligowym mówi sam za siebie. Goście spotkania nie powinni mieć większych problemów ze zwycięstwem - Dortmuńczycy są królami wyjazdów, jak na stadionach przeciwników zdobyli 22 punkty! Bilans ostatnich spotkań także mają świetny - cztery zwycięstwa i jeden remis.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Oglądał ktoś mecz? To co zagrał Reus to jakaś porażka była, bał się wejść w pole karne rywala, jakby tam rekiny pływały... W ogóle cały mecz był taki nieswój, jakby Dortmundowi grać się nie chcialo!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom