>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

22bet.com

M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Jeśli chodzi o wypłaty z kary binance do Revoluta to raczej nie polecam tej drogi bo Revolut za takie (regularne?) przelewy potrafi zablokować konto.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Jeśli chodzi o wypłaty z kary binance do Revoluta to raczej nie polecam tej drogi bo Revolut za takie (regularne?) przelewy potrafi zablokować konto.
Ogolnie przelewy z gield i innych podmiotow zwiazanych z kryptowakutami sa mocno podejrzane u wiekszosci instytucji i te sa bardzo uczulone na takowe przelewy.
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Czy ktoś z Was był podczas weryfikacji pytany o coś takiego ?

Dear customer, please specify your relations with BXX DXX, ŁXX MXX?

Nie znam gości, założyłem pierwsze konto, dokumenty, zdjęcie karty oraz przelewu jetona wysłałem, sefie też, a tu jeszcze teraz coś takiego. Pierwszy raz się spotykam z taką weryfikacją dla 800 zł ...
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Czy ktoś z Was był podczas weryfikacji pytany o coś takiego ?

Dear customer, please specify your relations with BXX DXX, ŁXX MXX?

Nie znam gości, założyłem pierwsze konto, dokumenty, zdjęcie karty oraz przelewu jetona wysłałem, sefie też, a tu jeszcze teraz coś takiego. Pierwszy raz się spotykam z taką weryfikacją dla 800 zł ...
Tak. Normalna rzecz. Jak ich nie znasz to tak poprostu napisz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Nie zbliza sie zaden koniec tylko nastapila standardowa zmiana adresu bo rzad zablokowal obecny. Co jakis czas sie tak dzieje. Proponuje grac przez apke ktora jest zajebista i wtedy blokowanie stron bedzie niezauwazalne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
No właśnie coś mi nie pasowało, bo nie kojarzę, żeby którykolwiek z tych dziesiątków i setek razy, gdy blokowano miał miejsce w okolicach godz. 22 czy 23. Zwykła logika. Jaki urzędnik o takiej porze cokolwiek robi?
Ale sprawdziłem też wczoraj wieczorem znaną stronkę podającą zawsze aktualne adresy do pozakrajowych buków, m.in. polecającą grę w 22bet, która wiem, że jeszcze dzień wcześniej działała... i też serwer był wyłączony. Zresztą do dziś tak jest. Ciekawy zbieg okoliczności.
 
H 0

hazard9

Użytkownik
Witam was, mam na 22 bet okolo 44000zł i 232tysiące punktów za zaklady czyli jakieś 10k i wlasnie zostalem oszukany przez bukmachera konto mialem w pelni weryfikowane przez ponad 3 miesiące, przy wyplacie srodków, kazali mi wyslać jakies wplaty z ecopayz ktorego juz nie ma tam dobre kilka miesiecy, i ja konto mam usuniete tak samo z perfect money , podali mi jakies ID Kont z ktorych wplacilem, i jezeli tego nie pokaże zostana mi zablokowane pieniądze, przypomne ze weryfikowalem dowod osobisty , karte mastercard wyciagi z ktorych wplacalem + dodatkowo konto z ktorego wplacam perfect money i wyplacam rowniez zweryfikowalem, i są na moje dane jestem w ciezkim szoku, i chce podjac próbe wyjasnienia jakim prawem blokuja mi srodki, odpisują jak boty, celowe działanie oczywiscie udalo mi sie kilka razy wyplacić od nich, lecz teraz przy wiekszej sumie zaczely sie spore problemy w skrócie nie do obejścia bo ja im tego nie moge wyslać bo poprostu nie mam dostepu do tych starych kont, i wyciagneli to akurat teraz. rozumiem jak bym wyplacam na nie swoje dane pieniadze ale wszystko na mnie szlo. oczywiscie juz jestem pewny ze mam po pieniadzach odradzam wam mialbym tam pól miliona lub milion i tez bym nic nie zrobił zapewne bo wszelkie próby kontaktu, odpowiadaja ze musze to wyslać inaczej nie moge korzystac z konta
Post automatycznie złączony:

jeżeli ktos miał taka sytuacje to prosze dawać znać bo to jest celowe i jawne oszustwo ze strony bukmachera
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam was, mam na 22 bet okolo 44000zł i 232tysiące punktów za zaklady czyli jakieś 10k i wlasnie zostalem oszukany przez bukmachera konto mialem w pelni weryfikowane przez ponad 3 miesiące, przy wyplacie srodków, kazali mi wyslać jakies wplaty z ecopayz ktorego juz nie ma tam dobre kilka miesiecy, i ja konto mam usuniete tak samo z perfect money , podali mi jakies ID Kont z ktorych wplacilem, i jezeli tego nie pokaże zostana mi zablokowane pieniądze, przypomne ze weryfikowalem dowod osobisty , karte mastercard wyciagi z ktorych wplacalem + dodatkowo konto z ktorego wplacam perfect money i wyplacam rowniez zweryfikowalem, i są na moje dane jestem w ciezkim szoku, i chce podjac próbe wyjasnienia jakim prawem blokuja mi srodki, odpisują jak boty, celowe działanie oczywiscie udalo mi sie kilka razy wyplacić od nich, lecz teraz przy wiekszej sumie zaczely sie spore problemy w skrócie nie do obejścia bo ja im tego nie moge wyslać bo poprostu nie mam dostepu do tych starych kont, i wyciagneli to akurat teraz. rozumiem jak bym wyplacam na nie swoje dane pieniadze ale wszystko na mnie szlo. oczywiscie juz jestem pewny ze mam po pieniadzach odradzam wam mialbym tam pól miliona lub milion i tez bym nic nie zrobił zapewne bo wszelkie próby kontaktu, odpowiadaja ze musze to wyslać inaczej nie moge korzystac z konta
Post automatycznie złączony:

jeżeli ktos miał taka sytuacje to prosze dawać znać bo to jest celowe i jawne oszustwo ze strony bukmachera
Z nimi nie ma gadki. Chca screen z wplata z eco to musisz im wyslac. Także bij do eco i pytaj czy jest szansa na przywrócenie konta.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Masakra jakaś, współczuję ci gościu. Ruskie buki to syf straszny, nie wiem jakim cudem oni jeszcze istnieją. Jak widać to tam można pograć tylko za kilka stówek maks bo jakaś większa kasa to strach.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Mój kumpel miał podobną akcję po dużej wygranej w MMA. Nie odzyskał. Koszmar. Teraz już nie masz wyboru i musisz uprawiać z nimi zapasy w ruskim bagnie na ich zasadach. Oby udało się ten hajs uratować.
Teraz to już post factum, które niewiele tobie pomoże, ale może komuś nowemu pomoże jako przestroga - w tych bolszewickich gównach o rankingu z 5. ligi NIE WOLNO trzymać nic ponad kwotę, jaką przebolejemy, gdy ją ukradną. Bo ukradną na 100%. Kwestia jak szybko.
 
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
Do góry Bottom