>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

22. kolejka Serie A + Zaległe [11.1 - 17.1.2022]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ja tak tylko informacyjnie, bo odpuszczam jakies granie większe. Bologna jutro bedzie bez dwoch podstawowych „obronców”. Medel i Soumaoro chyba z covidem, nie ma ich w kadrze. To Oni graja wszystko u Serba i tam bedzie mega luka. Jest dostepny tylko jeden nominalny srodkowy obronca Bonifazi, ktory sporo nie grał. Pewnie z koniecznosci bedzie gral boczny Dijks, ktory jest mocno rezerwowym w tym sezonie. Po drugiej stronie wraca z zawieszenia Dalbert, ktory gra po stronie wiekowego juz DeSilvestriego. Argentynczyk kocha zapedzac sie pod pole karne, a pozniej ma problemy z powrotami. Ofensywnie wystarcza mi top3 Bologny czyli Svanberg, Soriano i Arnautovic, bo oni są. Druga strona to Godin i Caceres wystawieni na liste ttansferowa, a przeciez jeszcze pare meczow temu to byli podstawowi obroncy. Do tego jakis uraz ostatnio Capitteliego. Sardynia uwielbia gole, Joao Pedro jest prze kotem, dawno nie wiedzialem tak dobrze grajacych pilkarzy Cagliari co w meczu z Sampdorią, dwie dziurawe obrony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
AndrzejWariat 46,4K

AndrzejWariat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cagliari, Bologna
Typ:
BTTS + over 2.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Dziś będziemy mogli oglądać przełożone z weekendu spotkanie między znajdującą się w strefie spadkowej drużyną z Cagliari, a ligowym średniakiem ze środka tabeli Bologną. Bologna po wznowieniu rozgrywek po krótkiej przerwie zimowej nie rozegrała jeszcze spotkania, gdyż ich mecz z Interem został przełożony ze względu na liczne izolacje nałożone na piłkarzy Bologny. Z tego samego powodu dzisiejszy mecz jest rozgrywany dopiero dzisiaj. Do kadry meczowej drużyny gości wróciło dwóch ważnych pomocników: Dominguez i Svanberg a sama formacja ofensywna nie licząc nieobecnego ze względu na PNA Barrowa jest mocno obsadzona i wszyscy najważniejsi zawodnicy są gotowi do gry. Nieco gorzej wyglądają personalia w obronie, gdyż nieobecni dziś będą: Medel, Soumaoro, Hickey, Mbaye i formacja defensywna na pewno będzie dosyć przemeblowana.
Cagliari również będzie musiało sobie radzić z paroma nieobecnościami, na pewno Balde Keita będący na zgrupowaniu kadry, Caceres, Rog, Nandez czy Godin. Drużyna ta zajmuje obecnie miejsce spadkowe i musi walczyć, by nie pozwolić odskoczyć punktowo rywalom z wyższych miejsc. W ostatnim spotkaniu przeciwko Sampdorii ich gra w drugiej połowie mogła się podobać i dzięki temu potrafili odrobić straty i wygrać to spotkanie. Dziś liczę na równie odważną grę z osłabioną w defensywie Bologną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +371
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Nandez juz z negatywnym wynikiem, ale nie wiem czy zagra, do tego ma kłopoty z biciem żony, nie mam pojecia jak klub do tego sie ustosuje.
 
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cagliari vs Bologna
Typ:
over 3.5
Kurs: 3,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Odrazu zaznaczam że nie wiem czy to najwyższy kurs na to zdarzenie akurat na tym bukmacherze - poprostu dostałem 7000 pkt FKP jako dokładke do wygranego niedzielnego kuponu dlatego gram na Fortunie.


Zdecydowałem się zaryzykować na powyższy typ po przeczytaniu absencji w lini defensywnej obydwu zespołów które podał B barlo123 w swoim poście powyżej.

Nie ukrywam że liczę na otwarty mecz z obydwu stron. Cagliari podbudowane wyjazdową wygraną z Sampdorią mam nadzieje odważniej zaatakuje u siebie. Skoro drużyny "nie mają kim bronić" to muszą atakować. Wkońcu jak to mówią najlepszą obroną jest atak :D


1641920546097.png
 
ponchek 2,5K

ponchek

Użytkownik
Salernitana - Lazio
Lazio over 2,5 - kurs 2,6
W sobotę na stadionie w Salerno odbędzie się spotkanie beniaminka Salernitany i drużyny że stolicy Italii Lazio. Gospodarze nie radzą sobie najlepiej w serie A choć oststnio doszło do zaskakującego wyniku bo wygrali na wyjeździe z świetnie grająca Verona natomiast Lazio uleglo mistrzowi Włoch Interowi 2:1. Wlasnie po tych dwóch wynikach upatruje tu dominacji Lazio która tworzy multum okazji lecz często mają pecha i to albo jest spalony albo w ostatnich minutach tracą glupie bramki. Sądzę że Lazio podrażnione ostatnimi wynikami krótko mówiąc wtłucze kilka bramek jak robią to wszystkie drużyny z Top5.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +117
ponchek 2,5K

ponchek

Użytkownik
Venezia - Empoli btts 1,5
Sassuolo - Verona btts 1,45
Ako 2,4
W dniu dzisjeszym na tapet biorę dwa mecze w których stawiam że obie drużyny będą potrafiły znaleźć drogę do bramki swoich przeciwników.
W pierwszym spotkaniu za moim zakładem przemawia fakt że drużyna gospodarzy nie strzeliła od 3 spotkan żadnego gola więc głód bramkowy napewno jest ogromny, faktem jest też to że powyższe mecze były nie z byle kim bo Lazio, Milan, Atalanta. Co do drużyny gości to nie mam wątpliwość że dziś również ustrzelą, bo ta drużyna gra wspaniały football i strzelają bramki każdemu niezależnie czy to czołówka czy końcówka ligi.
Co do drugiego spotkania to również powinniśmy zobaczyć bramki po obu stronach. Gospodarze są dziś faworytem choć nie zagra Berardi ale reszta powinna dać radę i stawiam że z min 2 bramki ustrzelą co do gości to po niespodziewanej porażce z Salernitana dziś napewno wyjdą podwójnie zmotyowani, raczej nie mają tutaj szukać jakichkolwiek punktów lecz ustrzelić coś mogą.
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Roma-Cagliari pow 2.5 goli
Atalanta-Inter pow 2.5 goli
Ako: 2.60 E efortuna⛔⛔⛔⛔


Po pierwsze za kartki nie zagra Ibanez i Cristante, a kontuzjowani sa Smalling i Kardsdorp. Lacznie 3 obroncow i defensywny pomocnik, to juz pod over jest handicap ladny. Roma gra w kratke, potrafi wygrac z dobra druzyna, a potrafi przegrac z kimś słabszym. Do tego ta defensywa Cagliari jest słabiutka po odejsciu Godina i Caceresa w zimowym transferowym, do tego teraz z kontuzja jest Lovato, ktory gral na pozycji stopera. Jakby tego bylo malo nie zagra chyba tez Bellanova, a to przy tym systemie, jak pilkarze z Sardynii sie bronia jest jako prawy obronca? Ostatnio z kontuzja zszedl Pavoletti, ale niby wszystko ok, do tego nie wykartkowal sie Joao Pedro wiec lider i ikona, wraca tez Nandez, wiec powinno byc wiecej jakosci w akcjach. Tutaj na ten moment bedzie defensywa - Zappa, Altari, Carboni. Gospodarze caly przod maja fajny i u siebie graja bez zastanowienia pod pole karne przeciwnika. Juz Bologna powinna strzelic wiecej bramek Cagliari, przeciez tam chociazby jakby Dunczyk dogral do Arnautovica, a nie sam próbowal. Dobra, dwie slabe defensywy z fajnymi graczami odpowiedzialnymi za kreowanie sytuacji, ja biore over.


Ja wiem, ze nie ma Zapaty, ale Muriel kapitalnie wygladal z Udinese. Tutaj kursy troszke lepsze niz na poczatku, wiec trzeba zrobic dokładke. Wraca Hakan, z tego co mi wiadomo anulowali kartke Sancheza z superpucharu i bedzie mogl zagrac. Do tego u gosci kazdy dostepny, nie bede lał wody- dwie ofensywne ekipy, ktore w defensywie czasami sie gubią, ja biore bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +375
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Roma szybko zapłacicie za to granie na 1-0. Już powinno to nastąpić dziś, ale mieliście farta. Obrzydliwa drużyna, obrzydliwy trener. Życzę wypadnięcia poza top4 na długie lata. Niech Wam Empoli właduje 3-0, robaki. Tam lenie się nie kwalifikują. Ani drużyny, co mają tępego murzyna Abrahama i drewno zza Kaukazu w ataku. Przepraszam za ton, ale bardzo dużo $ poszło z dymem. Przegrane rozumiem, ale grania na 1-0 u siebie nigdy.

Atalanta - Inter
obie strzelą + obie over 2,5 kartki - 4,50 - SUPERBET (Nie komentuję tego meczu, bo szkoda klawiatury. Dzeko to kopia Milika - tyle komentarza wystarczy. Po meczu Romy dostajemy kolejny żenujący mecz).


Wychodzę z założenia, że albo będzie meczycho albo będą szachy i smutne 0-0 albo 0-1. Więc nie bawię się w over 2,5 gola po marnym kursie - jak będą stzelać gole, to kartki też powinny się posypać. Tym bardziej, że Massa nie jest moim ulubionym sędzią pod tym względem, ale w tym sezonie ma dobrą średnią. 35 żółtych + 2 czerwone w 7 meczach daje średnią ponad 5,0. Ostatnio sędziował mecz na szczycie Roma -Juventus i dał 7 żółtych, w tym 1 czerwoną (3 Roma, 4 Juve). Oczywiście, żeby tyle kartek nazbierać mecz musi być intensywny i wyrównany (szczególnie w końcówce), ale wydaje się, że Inter dziś gładko wygrać nie powinien (Atalanta raczej też nie), tym bardziej, że drużyna z Mediolanu ma w nogach 120 minut w Pucharze Włoch z Juventusem, co także powinno sprzyjać większej ilości fauli. W 1 meczu w tym sezonie 2-2, 8 żółtych kartek (3 Inter, 5 Atalanta).
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom