>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

22. kolejka Premier League + zaległy (18.01 - 23.01.2023)

Status
Zamknięty.
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Tottenham
Typ: Dejan Kulusekvski (Tottenham) powyżej 0.5 celnych strzałów w meczu
Kurs: 2.70
Bukmacher: Totalbet

Moim zdaniem, jeśli ktoś ma namieszać z przodu w drużynie kogutów, to stawiam w tym meczu na Kane'a i właśnie na Szweda Kulusekvski'ego, bo póki co Son w bardzo słabej dyspozycji. Na celny strzał Kane'a jest mały kurs, dlatego pobieram typ na Szweda, a przeczuwam, że stać go na celny strzał w spotkaniu w City, a może nawet i na bramkę. Drużyna Antonio Conte w ostatnim czasie słaba forma i do tego bolesna porażka z Arsenalem, ale wygląda na to, że z City szykuje się kolejna. Drużynie Guardioli ostatnio zdarzają się wpadki, czy to z Evertonem, czy ostatnio z United gdzie prowadzili 0-1 ale ostatecznie przegrali 2-1, taka porażka musi boleć. Jak dla mnie typ jest prosty, City walczy o mistrzostwo i potrzebuje 3pkt żeby gonić Arsenal, a Tottenham jeśli chcą być w top4 muszą punktować, co ciekawe na ostatnie 5 spotkań miedzy tymi zespołami górą są piłkarze spurs, bo wygrali 3x, a City 2x.

Statystyki Kulusekvski'ego w ostatnich 3 meczach: Z Arsenalem (3 strzały, 1 celny), Brendford (1 celny), Leeds (2 strzały, 1 celny), a w ostanim meczu z City Kulusekvski strzelił bramkę i myślę, że w tym spotkaniu stać go na przynajmniej 1 celny strzał na bramkę City.

+ dodatkowy typ na ten mecz:
- Myślę, że śmiało można iść w stronę zółtej kartki dla zawodnika Tottenhamu, a dokładzie chodzi mi o Cristiana Romero @2.63 w totalbet. Ten zawodnik ostatnio sporo fauluje, a przy ofensywie City będzie miał sporo pracy, więc spora szansa na zółta kartkę. Ostatnio z Arsenalem dziwie się, że czerwonej nie dostał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3090
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Tottenham
Typ: Dejan Kulusekvski (Tottenham) powyżej 0.5 celnych strzałów w meczu
Kurs: 2.70
Bukmacher: Totalbet

Moim zdaniem, jeśli ktoś ma namieszać z przodu w drużynie kogutów, to stawiam w tym meczu na Kane'a i właśnie na Szweda Kulusekvski'ego, bo póki co Son w bardzo słabej dyspozycji. Na celny strzał Kane'a jest mały kurs, dlatego pobieram typ na Szweda, a przeczuwam, że stać go na celny strzał w spotkaniu w City, a może nawet i na bramkę. Drużyna Antonio Conte w ostatnim czasie słaba forma i do tego bolesna porażka z Arsenalem, ale wygląda na to, że z City szykuje się kolejna. Drużynie Guardioli ostatnio zdarzają się wpadki, czy to z Evertonem, czy ostatnio z United gdzie prowadzili 0-1 ale ostatecznie przegrali 2-1, taka porażka musi boleć. Jak dla mnie typ jest prosty, City walczy o mistrzostwo i potrzebuje 3pkt żeby gonić Arsenal, a Tottenham jeśli chcą być w top4 muszą punktować, co ciekawe na ostatnie 5 spotkań miedzy tymi zespołami górą są piłkarze spurs, bo wygrali 3x, a City 2x.

Statystyki Kulusekvski'ego w ostatnich 3 meczach: Z Arsenalem (3 strzały, 1 celny), Brendford (1 celny), Leeds (2 strzały, 1 celny), a w ostanim meczu z City Kulusekvski strzelił bramkę i myślę, że w tym spotkaniu stać go na przynajmniej 1 celny strzał na bramkę City.
Bardzo fajny trop. W ostatnim meczu z Arsenalem, który Spursr rozegrało bardzo mizernie, to właśnie po jego wejściach i rajdach na prawej flance coś działo się w drugiej połowie pod bramką Ramsdale'a. Nawet na zwykły strzał może być fajny kurs. Można iść w tę stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +497
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Postaram się pójść w podobnym kierunku co ostatnio.

Man City - Totteham / 1 + City więcej RR + Kane celny strzał @3.25 Unibet

Nie widzę nic ciekawego do gry poza Premier League na dzisiaj, dlatego postanowiłem skleić sobie BetBuildera. City gra u siebie, a każdy kto ogląda PL wie, że to twierdza i ciężko wywieźć stąd punkty. Zwłaszcza, że ekipa Guardioli jest podrażniona, bo w miniony weekend przegrali derby z United a Arsenal swoje ze Spurs wygrał, więc różnica pomiędzy klubami się zwiększyła. Aby pozostać w wyścigu o tytuł, dzisiejszy mecz trzeba wygrać. Spurs to nie chłopcy do bicia, ale są w dołku. Myślałem, że ich wygrana z Palace może odwrócić nastroje i formę w zespole Conte ale jednak nie. Kanonierzy wypunktowali Koguty i przez większość spotkania mieli nad nim kontrolę. Podobnego scenariusza spodziewam się i dziś w meczu City. Dodatkowo pobieram więcej rogów City. Sporo grają z wahadłami Walker/Cancelo co daje dużo wrzutek, ponadto u siebie robią sporo rożnych - najmniej 5; średnio 8.1/mecz. Do 5 na Etihad nikt się nawet nie zbliżył, najbliżej był Brighton, który zdobył 3 kornery. W 4/5 ostatnich spotkań na Etihad City miało więcej rogów, raz był remis.
Do tego wszystkiego po raz kolejny dobieram celny Kane'a. Dziś Spurs niezależnie od poziomu rywala i swojej formy, muszą chociaż postarać się urwać jakieś punkty City, kto może być głównym tego inicjatorem jak nie Harry Kane? Oddał 52 strzały w dotychczasowym sezonie, z czego 36 kończyło się w świetle bramki, co daje 1,91 celnego na mecz (69% jego strzałów jest celnych), mam nadzieję, że i dziś przynajmniej jeden jego strzał zakończy przynajmniej w rękawicach Edersona.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1664
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Liverpool - Chelsea
Typ: Mudryk otrzyma kartkę @3.85 Totalbet


Na Anfield Road Liverpool zmierzy się z Chelsea, a na murawie pojawi się nowy nabytek Chelsea, będzie to jego pierwsze spotkanie w Premier League i od razu z wymagającym rywalem, dlatego ja bym tu spróbował na kartkę dla młodego ukraińca po fajnym kursie 3.85. Raz że debiut i na pewno będzie chciał się pokazać z dobrej strony, ale czasami może aż za bardzo chcieć i to może skończyć się upomnieniem przez sędziego, młoda gwiazdeczka, myślę, że będą go prowokować, do tego poziom ligowy duży przeskok, po takim kursie ja to biorę. Już był taki jeden Pan co w debiucie załapał kartkę, ale czerwoną, mowa tu o Felixie i po cichu liczę na kartkę dla Mudryka.

Crystal Palace - Newcastle
Typ: Obie strzelą @1.94 Totalbet


Tu myślę, że z obu stron zobaczymy bramki, Crystal Palace ostatnio remis w ostatnich minutach z United, a z przodu czasami nawet fajnie grają więc na pewno ich stać na bramkę, a do tego jak mają punktować żeby się utrzymać, to gdzie jak nie u siebie. Newcastle wiadomo póki co świetny sezon, ale ostatnio "lekka" zadyszka 2 remisy, porażka w pucharze z Fulham przeważali i wygrali, ale wcześniej Mitrović zmarnował karnego i kto wie jakby dalej się potoczył ten mecz, myślę, że można spodziewać się wyniku 1:1,1:2,1:3 ale obie strzelą tak mi się wydaje.

Arsenal - Manchester United
Typ: Bruno Fernandes otrzyma kartke @3.12 Totalbet


Portugalczyk zawodnik świetny, ale ostatnio strasznie mnie irytuje, za swój "pysk" powinien dostawać zdecydowanie więcej upomnień w postaci żółtych kartek (to moje zdanie), teraz United bez Casemiro w środku, trudny rywal bo lider PL, mecz będzie ciekawy i na pewno będą sytuacje w których Bruno może nie wytrzymać i dostanie upomnienie.
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Leicester - Brighton / BTS @1.66 eFortuna
X2 + over 1.5 @1.55


Ciekawy mecz się szykuje o 16, a w każdym razie tak wyglądają ostatnie mecze Brighton. Mewy przyjeżdżają na King Power Stadium walczyć o komplet, który przybliży ich co by nie mówić do walki o puchary. Mają dwa mecze mniej niż Spurs i tylko 3 punkty mniej, jednak nie uważam, aby Leicester po raz kolejny oddało cały komplet, a na pewno nie bez walki. Grają u siebie i co ciekawe od 9 spotkań BTS nie miał miejsca, więc gram też trochę na przekór. Ponadto Lisy od 3 spotkań u siebie w lidze nie strzeliły bramki. Grały jednak na przeciwko City, Newcastle i Fulham. Z Fulham po prostu tragiczny mecz a pozostałe dwa mecze - no nie jest to najlepszy obraz ale jakkolwiek można to było wkalkulować. Na ten moment potrzebują punktów jak tlenu bo przegrali 4 spotkania z rzędu zdobywając w nich jedną bramkę, jednakże w spotkaniach z Brighton zwykło być overowo. Tylko w 4 ostatnich padło 20 bramek i w każdym był BTS, w meczach na King Power BTS był co prawda tylko 2x, ale Leicester u siebie strzelało w 4/5 meczach. Brighton jest aktualnie w dużo lepszej dyspozycji niż w ostatnich sezonach i to oni przystępują do spotkania w roli faworyta, o ich bramkę raczej martwić się nie powinniśmy przy formie Leicester i tej ofensywnej podopiecznyc De Zerbiego skoro pakują "trójkę" Liverpoolowi. Niektórzy mogą powiedzieć, że typ bez sensu, że na przekór, na przełamanie serii, ale mając takich grajków jak Barney, Dewsbury-Hall, Vardy muszą w końcu coś zacząć grać bo to nieunikniony marsz w dół tabeli. Sądzę, że dziś Lisy strzelą przynajmniej bramkę, a Brighton będąc aktualnie dużo lepszą drużyną nie wydaje mi się, aby też spotkanie przegrali.

Crystal Palace - Newcastle / Over 1.5 + każda over 2.5 RR @1.98 eFortuna

Ponownie idę w stronę rożnych w meczu Crystal Palace. Grałem to także z United, gdzie weszło rzutem na taśmę przez gola Olise, przez co Czerwone Diabły musiały się rzucić do ataku. Orły u siebie zwykle pokrywają tę linię - nie pokryli jej zaledwie raz - z Fulham. Newcastle wyjazdowo nie pokryli na Anfield (13-0) i na St. Mary's (8-2). Sroki sporo grają skrzydłami podobnie jak podopieczni Vieiry dlatego w tę stronę można iść. W meczach obu ekip pada stosunkowo sporo rożnych, można też iść w meczowy over 7.5/8.5 bo na wyjazdach w meczach Newcastle 7.5 pokrywane za każdym razem. Styl gry sprzyja, ponadto fakt, że Crystal Palace w ostatnim spotkaniu u siebie udało się wyszarpać remis w końcówce ze świetnie dysponowanym Manchesterem United też może zadziałać korzystnie. Sroki cały czas są w czołówce i chcąc w niej pozostać też na pewno będą starali się wywieźć komplet z Londynu, mając na uwadze, że United może pogubić punkty na Emirates z kompletem wrócą na 3 miejsce. Spodziewam się otwartego meczu, gdzie to raczej Newcastle będzie prowadziło grę a piłkarze Crystal Palace będą nastawieni na grę z kontry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +355
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Arsenal - Manchester / BTS @1.74 Unibet 3-2
Arsenal strzeli + over 4.5 roga @1.66 forBet 3-2 (12-4 RR) gładziutko


Po ostatnich meczach Arsenalu i Manchesteru, które oglądałem spodziewam się goli po obu stronach. Zacznijmy od Manchesteru na temat któremu ostatnio też poświeciłem parę zdań. W dalszym ciągu uważam, że po mundialu mają bardzo dobry okres, a Ten Hag wykonuje tam świetną robotę. Ogólnie od początku byłem zdania, że on wyprowadzi tę drużynę z dołka i póki co to się sprawdza. Dziś jadą na twierdzę na Emirates do lidera PL aby postarać się urwać punkty równie ważne dla United w kontekście walki o Europę w przyszłym sezonie jak i dla Arsenalu w perspektywie walki o upragnione od blisko 20 lat mistrzostwo.
Arsenal u siebie gra bardzo dobrze, zdarzają się słabsze mecze bądź te ze słabszą skutecznością jak ze Srokami, ale dziś nastawienie jest tylko na komplet. Trossard, który przyszedł w tym tygodniu ponoć miał zostać zgłoszony na czas aby być włączonym w kadrę. U siebie Kanonierzy grają dużo lepiej, o czym świadczy fakt, że jedyne punkty jakie stracili to z najlepszą defensywą ligi - z Newcastle. Na ostatnie 4 spotkania w lidze przeciwko Manchesterowi 3 były wygrane, a dziś ta drużyna jest dojrzalsza i gra jeszcze lepiej jak w poprzednich sezonach. Utrzymali natomiast 3 czyste konta z rzędu co nie jest częste, a ponadto Rashford jest w bardzo dobrej formie do tego Bruno, który też nieźle gra, dzięki czemu uważam, że stać ich dzisiaj spokojnie na bramkę. Saliba też potrafi złapać zawiechę i niejednokrotnie Gabriel czya Ramsdale ratują zespół przed utratą gola.
Dziś podopieczni Ten Haga zagrają bez bardzo ważnego ogniwa - Casemiro, który pauzuje za kartki po żółtku na Selhurst Park, a w przeciwieństwie do meczu z jesiennej rundy do składu Arsenalu wraca Thomas Partey, więc tu z kolei wartość dodana. Spodziewam się szachów zwłaszcza na początku bo każda ekipa ma wiele do zyskania, ale jeszcze więcej do stracenia w przypadku błędu. Arsenal spokojnie stać na bramkę bo jak było wspomniane - nie zdobyli jej tylko przeciwko Newcastle, a i biją sporo rożnych więc w tę stronę też można iść. U siebie biją sporo, na 4 zatrzymali się tylko ze Spurs i Liverpoolem, uważam, że dziś będzie parcie na wygraną i sporo ataków skrzydłami za sprawą Bukayo czy Gabiego i kilka rogów wykonają. Według mnie lepiej iść w BTS ale jak ktoś tego nie czuje to drugą opcję też wg mnie można pobierać.

Leeds - Brentford / Brentford gol + over 7.5 RR @1.58 0-0 (2-3 RR)
BTS @1.62


Świetnie spisujące się w tym sezonie Brentford przyjeżdża do Leeds aby walczyć o kolejne punkty, które przybliżą ich do miejsc dających grę w pucharach w przyszłym sezonie. Po Arsenalu Brentford to trochę rewelacja tegorocznych rozgrywek, bo nikt nie spodziewał się raczej po nich tak dobrej gry. Leeds póki co to przeciwległy biegun, ale do ekipy wrócił Patrick Bamford, który może być nadzieją, że w najbliższych kolejkach uda się zdobyć parę bramek i zyskać więcej punktów tak potrzebnych w walce o utrzymanie. Ponadto Pawie to ekipa, w meczach której jest naprawdę sporo rożnych, a wskazana przeze mnie linia była pokrywana w dosłownie każdym ich domowym meczu, trzykrotnie sami ją pokrywali. W meczach Szerszeni tylko raz nie została pokryta na wyjeździe - w Nottingham. Spodziewam się tu dość otwartego meczu, a ekipa Marscha ma z przodu kilku zawodników, którzy potrafią zagrozić bramce rywala - Sinisterra, Bamford czy Rodrigo to zawodnicy, którzy są odpowiedzialni za gole. Defensywa to jednak inna bajka, stracili 33 gole (15 wynik w lidze) i nie zapowiada się na to aby miało się to poprawić, a mając na przeciwko Ivana Toneya możemy się spodziewać, że coś jednak wpadnie. Ostatnie 3 spotkania pomiędzy tymi ekipami (wszystkie w PL) to 2-2, 1-2 i 5-2 czyli w każdym kilka tych bramek padło. Dziś spodziewam się może nie aż 7 goli ale przynajmniej po jednym.

Man City - Wolves / 1 (-1.5) @1.70 (3-0)

Może granie handicapu w stronę City po tym kursie to pchanie się w gips, ale wg mnie warto zaryzykować. Wolves nie grają nic fenomenalnego, a po ostatnim comebacku ze Spurs morale na pewno poszły w górę i dziś spodziewam się dość wysokiej wygranej jeśli nie walca na zespole Wilków. Nie zdziwi mnie jakieś 3/4-0, a wygrana co najmniej dwoma golami to chyba będzie najniższy wymiar kary. W pierwszy naprawdę dobrze spisujący się ostatnio Grealish, Mahrez który błysnął 2 golami i asystą z Tottenhamem, obok mają jeszcze KDB no i przed nimi gwarant bramek czyli Halaand. Wilki nie tracą może jakoś wiele bramek, bo ostatnio dwoma golami przegrali u siebie z Arsenalem, no ale City to też gwarant goli zwłaszcza na własnym obiekcie. Nie wiem czy potrzeba tutaj dłuższych wywodów - taki mecz jak ze Spurs na pewno tchnął nowe siły w zespół Pepa i moim zdaniem zaprezentują to dziś na własnym stadionie.
 
Ostatnia edycja:
K 153

knax

Użytkownik
Arsenal - Manchester / BTS @1.74 Unibet
Arsenal strzeli + over 4.5 gola @1.66 forBet


Po ostatnich meczach Arsenalu i Manchesteru, które oglądałem spodziewam się goli po obu stronach. Zacznijmy od Manchesteru na temat któremu ostatnio też poświeciłem parę zdań. W dalszym ciągu uważam, że po mundialu mają bardzo dobry okres, a Ten Hag wykonuje tam świetną robotę. Ogólnie od początku byłem zdania, że on wyprowadzi tę drużynę z dołka i póki co to się sprawdza. Dziś jadą na twierdzę na Emirates do lidera PL aby postarać się urwać punkty równie ważne dla United w kontekście walki o Europę w przyszłym sezonie jak i dla Arsenalu w perspektywie walki o upragnione od blisko 20 lat mistrzostwo.
Arsenal u siebie gra bardzo dobrze, zdarzają się słabsze mecze bądź te ze słabszą skutecznością jak ze Srokami, ale dziś nastawienie jest tylko na komplet. Trossard, który przyszedł w tym tygodniu ponoć miał zostać zgłoszony na czas aby być włączonym w kadrę. U siebie Kanonierzy grają dużo lepiej, o czym świadczy fakt, że jedyne punkty jakie stracili to z najlepszą defensywą ligi - z Newcastle. Na ostatnie 4 spotkania w lidze przeciwko Manchesterowi 3 były wygrane, a dziś ta drużyna jest dojrzalsza i gra jeszcze lepiej jak w poprzednich sezonach. Utrzymali natomiast 3 czyste konta z rzędu co nie jest częste, a ponadto Rashford jest w bardzo dobrej formie do tego Bruno, który też nieźle gra, dzięki czemu uważam, że stać ich dzisiaj spokojnie na bramkę. Saliba też potrafi złapać zawiechę i niejednokrotnie Gabriel czya Ramsdale ratują zespół przed utratą gola.
Dziś podopieczni Ten Haga zagrają bez bardzo ważnego ogniwa - Casemiro, który pauzuje za kartki po żółtku na Selhurst Park, a w przeciwieństwie do meczu z jesiennej rundy do składu Arsenalu wraca Thomas Partey, więc tu z kolei wartość dodana. Spodziewam się szachów zwłaszcza na początku bo każda ekipa ma wiele do zyskania, ale jeszcze więcej do stracenia w przypadku błędu. Arsenal spokojnie stać na bramkę bo jak było wspomniane - nie zdobyli jej tylko przeciwko Newcastle, a i biją sporo rożnych więc w tę stronę też można iść. U siebie biją sporo, na 4 zatrzymali się tylko ze Spurs i Liverpoolem, uważam, że dziś będzie parcie na wygraną i sporo ataków skrzydłami za sprawą Bukayo czy Gabiego i kilka rogów wykonają. Według mnie lepiej iść w BTS ale jak ktoś tego nie czuje to drugą opcję też wg mnie można pobierać.

Leeds - Brentford / Brentford gol + over 7.5 RR @1.58
BTS @1.62


Świetnie spisujące się w tym sezonie Brentford przyjeżdża do Leeds aby walczyć o kolejne punkty, które przybliżą ich do miejsc dających grę w pucharach w przyszłym sezonie. Po Arsenalu Brentford to trochę rewelacja tegorocznych rozgrywek, bo nikt nie spodziewał się raczej po nich tak dobrej gry. Leeds póki co to przeciwległy biegun, ale do ekipy wrócił Patrick Bamford, który może być nadzieją, że w najbliższych kolejkach uda się zdobyć parę bramek i zyskać więcej punktów tak potrzebnych w walce o utrzymanie. Ponadto Pawie to ekipa, w meczach której jest naprawdę sporo rożnych, a wskazana przeze mnie linia była pokrywana w dosłownie każdym ich domowym meczu, trzykrotnie sami ją pokrywali. W meczach Szerszeni tylko raz nie została pokryta na wyjeździe - w Nottingham. Spodziewam się tu dość otwartego meczu, a ekipa Marscha ma z przodu kilku zawodników, którzy potrafią zagrozić bramce rywala - Sinisterra, Bamford czy Rodrigo to zawodnicy, którzy są odpowiedzialni za gole. Defensywa to jednak inna bajka, stracili 33 gole (15 wynik w lidze) i nie zapowiada się na to aby miało się to poprawić, a mając na przeciwko Ivana Toneya możemy się spodziewać, że coś jednak wpadnie. Ostatnie 3 spotkania pomiędzy tymi ekipami (wszystkie w PL) to 2-2, 1-2 i 5-2 czyli w każdym kilka tych bramek padło. Dziś spodziewam się może nie aż 7 goli ale przynajmniej po jednym.

Man City - Wolves / 1 (-1.5) @1.70

Może granie handicapu w stronę City po tym kursie to pchanie się w gips, ale wg mnie warto zaryzykować. Wolves nie grają nic fenomenalnego, a po ostatnim comebacku ze Spurs morale na pewno poszły w górę i dziś spodziewam się dość wysokiej wygranej jeśli nie walca na zespole Wilków. Nie zdziwi mnie jakieś 3/4-0, a wygrana co najmniej dwoma golami to chyba będzie najniższy wymiar kary. W pierwszy naprawdę dobrze spisujący się ostatnio Grealish, Mahrez który błysnął 2 golami i asystą z Tottenhamem, obok mają jeszcze KDB no i przed nimi gwarant bramek czyli Halaand. Wilki nie tracą może jakoś wiele bramek, bo ostatnio dwoma golami przegrali u siebie z Arsenalem, no ale City to też gwarant goli zwłaszcza na własnym obiekcie. Nie wiem czy potrzeba tutaj dłuższych wywodów - taki mecz jak ze Spurs na pewno tchnął nowe siły w zespół Pepa i moim zdaniem zaprezentują to dziś na własnym stadionie.
Wkradł ci się mały błąd, tym drugim typie na pewno chodzi o under 4,5, pozdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom